r =t Schaakklub Boey (Temse) nationaal kampioen in vijfde afdeling Romain Verdurmen (Stekene) derde in Belgisch karatekampioenschap Er was meer te rapen Paastornooi van Lebbeke vraagt aandacht Knappe uitzege Asahi Kwai Zele beloftenploeg wint nationale judotrofee Robert Van Damme wint Lokers tornooi bandstoten Blijdorp zoekt judotenu's 't Ros kampioen in derde nationale Vlaamse arbeiderssportdagen 2» 36 - 9.4 1982 - DeVooipost KORFBAL ATLANTIS LEBBEKE - JOKI 5-5 Er waren kansen in de wed strijd tegen Joki voor Atlantis om de volle buit te Lebbeke te houden maar om een wed strijd te winnen moet er het tikkeltje geluk bijzijn. Wanneer men dan op vijf minuten voor tijd met 5-4 aan de winst staat dan is het echt spijtig te noe men dat men in de laatste minuten nog een gelijkspel moet toestaan. Toch was men met de uitslag niet ontevreden bij Atlantis want de ploeg is nog niet dat team van voor enkele weken of moeten we zeggen enkele maanden, een periode waarin ophefmakende resultaten op het bord werden getoverd. Mariette Van Praet en Leen De Leeuw waren er weer bij terwijl Els Maers- schalk eerst als invaller tussen de lijnen kwam maar thans iedereen overtuigd heeft dat ze haar plaats in het fanion- team wel waard is. Naar de uitslag te zien werd het een partij waar beide twaalftallen aan elkaar gewaagd waren. Bij de rust was de stand 3-3 die er gebracht werd met doelpunten van Erik Roggeman - Hubert Van Hauwermeiren en Lieven Maerschalk. Na de koffie werd de stand opgevoerd door Dan ny Van Praet en nadat Joki de stand in evenwicht had ge bracht was het via Hubert Van Hauwermeiren dat de stand op 5-4 werd gebracht om dan zoals we hierboven reeds neerpenden in de slotminuten Joki de stand weer in even wicht kon brengen. Vermelden we nog dat Cor Van der Strae- ten in de ploeg werd gehaald en deze verjonging werkelijk is meegevallen een proef die men dit seizoen nog zal probe ren te herhalen; want Marijcke Dierick de ijverige klubsecreta- ris weet dat men naar een verjonging geleidelijk moet ko men om dan voor volgend sei zoen met spelers te staan die iets afweten hoe het moet in het Iste team. Korfbal Op zaterdag en zondag orga niseert Atlantis Lebbeke zijn jaarlijks tomooi op zijn terrein in de Konkelgoedstraat op het speelveld van de Rijksschool. Zoals ieder jaar heeft men er nu ook iets trachten van te maken en naar de klubs te zien die hun toezegging gaven zal dit tomooi niet moeten on derdoen voor de vorige uitga ven. Het begint zaterdag reeds met de wedstrijden voor kna pen- en reservenploegen. Heelwat ploegen lieten zich hiervoor inschrijven: Gebuur Appels zal in alle reeksen aan de slag zijn en voortgaande op de jongste resultaten zal men zeker met de blauw-witte ploeg van de Rijckelstraat hebben af te rekenen Verder krijgen we Floriant, Zingem, Hoevenen, Rapid Gent, Gent se en Ganda tussen de lijnen. Zonder dat we de organiseren de vereniging Atlantis Lebbe ke mogen vergeten. Op zon dag komen de eerste twaalftal len dan tussen de lijnen en dan is het de beurt aan Lucht bal, Leopoldsburg, Floriant, Zelzate, Olympia, Appels en Lebbeke die het tegen elkaar zullen opnemen. Voor de sportliefhebbers zeker een ge legenheid om met de korfbal sport van nabij kennis te ma ken. Op zaterdag 10 en zon dag 11 april (Pasen) wordt het een korfbalweekend te Lebbe ke, waar voorzitter Cynel Maesschalk en zijn schare medewerkers u zullen welkom heten. ARTEMIS - APPELS 3-5 Appels dat op het einde van de competitie de ene zege na de andere blijft opstapelen heeft ook Artemis op eigen veld ge klopt. De eerste speelhelft was gelijkopgaand met twee zeer sterk verdedigende ploegen. Appels, iets minder geluk bij de afwerking, moest toezien dat Artemis twee korven voor sprong nam. Appels had noch tans de gelegenheid via een strafworp dichterbij te komen maar Schuddinck Ann miste jammerlijk. Onmiddellijk maak te hij deze misser goed door te doelen met een halfver schot. Van Cauwenberghe Marijke zorgde er voor dat de gelijk maker op het bord kwam juist voor de rust met een ver schot. Na de rust nam Appels voor sprong via Verstraeten Annet te maar een tweetal minuten later hingen de bordjes gelijk. Gedurende 30 minuten waren de verdedigingen weer de baas over de aanval met noch tans de beste kansen voor Appels. Uiteindelijk was het Vermeir Frankie die Appels op voorsprong knalde en toen Van den Steen Danny een vijftal minuten later zijn tegen stander voorbij flitste was voor Appels de wedstrijd gewon nen. In de slotminuten werden er nog een paar inlopers door Appels gemist. Appels dat de vier laatste wedstrijden met overtuiging won ziet met span ning de wedstrijd tegemoet op 18 april tegen kampioen Vol- ba. Dit belooft dus zeker een spannende wedstrijd te wor den want Appels zal die dag alles in het werk stellen om Volba te kloppen. Dus wie een spannende wedstrijd wil zien rendez-vous in de Rijkelstraat op 18 april (Appels Kermis) te 15 uur. De kon/en: Schuddinck Ann 1x, Van Cauwenberghe Marij ke 1x, Verstraeten Annette 1x, Vermeir Frankie 1x, Van den Steen Danny 1x. RESERVEN: ARTEMIS - APPELS 6-5 De reserven verdienden voor al voor hun tweede helft tegen Artemis zeker een gelijkspel. Voor de rust liep Artemis uit tot 5-0. ledereen vreesde de zo veelste zware afstraffing. Na de rust was Appels de betere ploeg en Artemis moest toe zien dat Appels terug op gelij ke hoogte kwam. Uiteindelijk scoorde Artemis de winnende korf. Al bij al zagen wij sedert weken een nu veel beter spe lend Appels. Een overwinning ligt zeker in het vooruitzicht. SCHOLIEREN: TEMSE - APPELS 1-7 De scholieren blijven maar steeds elke tegenstander klop pen in deze kompetitie. Temse dat op 14 februan te Appels werd ingeblikt met 8-1 werd eveneens thuis van het kastje naar de muur gespeeld. Bij de rust wezen de bordjes 0-4 Na de rust speelden zij rustig de ze wedstrijd uit en doelden uiteindelijk nog driemaal, Tem se kon slechts eenmaal doelen. Volgende wedstrijd gaat door op zondag 18 april in de Rijkel straat te Appels en dit op 10.30' tegen Aarschot 3* in het algemeen klassement. Dus wie deze kampioenenploeg wil aan het werk zien - afspraak op 18 april te 10.30 u. terrein Rijkelstraat te Appels. Deze ploeg van schaakklub 't Ros speelde kampioen in derde nationale. V.l.n.r. Georges Jacobs, Paul Van Damme, Hubert De Troch, Koen Goubert, Erwin Mannaert en Dirk Buydts. (ks) Voor het eerst in haar bestaan kwam schaakklub Boey uit in de nationale interclubs in 5* afdeling. Aanvankelijk werd er gestart met de bedoeling van enkele matches te winnen en niet als laatste te eindigen. De behaalde resultaten waren echter zo goed dat er in stilte reeds van gedroomd werd om de titel in de wacht te slepen. Van de negen betwiste mat ches wist Boey-Temse er acht te winnen; het «zwakste» resultaat was een gelijkspel. Met ruime voorsprong kroon de Temse zich kampioen en zal volgend seizoen aantreden In 4* afdeling. Historiek In 1974 rijpte bij Patnck Mi- Het volgend seizoen wist Mare chiels en Luk De Ryck het idee Caluwé de titelstrijd in zijn om in Temse een schaakklub voordeel te beslechten. De op te richten. Samen met Guy twee volgende jaren was het Van Bruyssel en Tony Love- Roger Van Geyt die de titel niers werd naar een geschikt wist te bemachtigen. In 1979 lokaal gezocht. De club in wor- was er echter nog ander ding vond onderdak in hotel- nieuws in de schaakklub, zij restaurant Temsica, waar de het op individueel vlak. Johan huidige club nog steeds huist. Verbeke werd nationaal kam- Er bleek voldoende belang- pioen bij de scholieren, terwijl stelling te bestaan zodat na Gunter Calle het open tomooi enkele maanden proefdraaien won in de klasse van de mi met een eerste clubkompetitie niemen. van wal gestoken werd. Na In het seizoen 1979-'80 ging een bikkelharde strijd was het Johan Verbeke op zijn elan Abdon De Keersmaecker die verder en werd de nieuwe de eerste kampioen van clubkampioen van Boey. Ver- schaakklub Boey werd. De leden jaar was het weer de club uit Temse had deze naam beurt aan Gust Van der Mei- gesuggereerd door Luk De ren, die na een zeer zware Ryck, gekozen als eerbewijs kompetitie de sterkste bleek te aan het adres van Jozef Boey zijn. Gedurende ai die jaren uit Antwerpen, meermaals wist Temse zich wel te onder- Belgisch kampioen. Internatio- scheiden in eendagstornooien naai Meester en deelnemer en het Waastornooi, maar tot aan verschillende Schaak- klinkende overwinningen olympiades. kwam het nog niet. De club trachtte om een homo geen geheel uit te bouwen, Seizoen 1981-'82 daarom primeerde vooral de De strijd om de klubtitel is in clubkompetitie. In het seizoen het huidige seizoen nog volop 1975-76 kroonde Gust Van bezig. De voorronde, die nipt der Meiren zich tot kampioen, gewonnen werd door Roger JUDO BILJART De Zeelse judovereniging is weer met glans uit de nationa le trofee van het Gemeentekrediet gekomen. Ze kreeg twee ploegen in finale en de beloftenploeg kroonde zich alge meen kampioen. De club zelf verloor met het luttele verschil van twee punten de Nationale hoofdtrofee van Schaarbeek. Hiervoor kwamen de resultaten in aanmer king van de kadetten, beloften, seniores en vrouwenploeg. De seniores werden in de J eerste ronde uitgeschakeld en hier was heel wat pech mee gemoeid. Tegen Mon- tignies werd 3-3 gelijk ge kampt en 25-25 in de pun ten. Daniël Ott (10 p.) Leo Christiaens (10 p.), Mario Bouwens (5 p.) hadden ge wonnen. Nico De Maes- schalck vocht onbeslist en Geert Callaert, Luk De Beule en Marcel Meskens verloren. Er kwam een in gewikkelde procedure aan te pas. Een lottrekking duidde aan dat er drie kam pen moesten herbegonnen worden en voor Zele viel dit ongelukkig. Het waren de wedstrijden die alle drie verloren werden. Geert Callaert won nu wel, maar Luk De Beule en Marcel Meskens verloren op nieuw, zodat Asahi Kwai werd uitgeschakeld. Die tegenslag kostte Zele zeker de nationale hoofd trofee. De Zeelse beloften ploeg deed haar nationale titel alle eer aan. Ze won de hoofdtrofee. De eerste wedstrijd ging tegen Posei don en een 5-2 winst. Ach teraf werd Kortrijk met de zelfde cijfers uitgescha keld. In finale moest tegen Brasschaat opgetornd wor den en die konfrontatie was echt judo propaganda. Sen satie op de tatami's want de Zeelse beloften Abdella Bouharrak, Sammy Sey- mortier, Dirk Van Hecke, Filip Callaert en Eddy Van de Cautere wonnen alle vijf met ippon en dus een 50-0 voordeel voor de ploeg. Patrick Pcrdaen moest in een hogere gewichtsklasse uitkomen en verloor met ippon van de nationale kampioen Karei Laats - Van der Slijcken rondde knap af want ook hij won met ippon. Wat een supe rioriteit. De ploeg die voor dit knap resultaat zorgde bestond uit: Abdella Bouharraken, Toni Rombou - 48 kg., Sammy Seymortier en Filip Van Erdeghem - 52 kg., Dirk Van Hecke - 57 kg., Filip Callaert - 62 kg. Pa trick Perdaen en Eddy Van de Cauter - 68 kg.; Karei Van der Slijcken ep Ivo Adam - 75 kg. De kadetten drukten door tot in de finale, maar moes ten in de beslissende kamp onderdoen voor Schaar beek met 5-2. De eerste kamp werd door forfait van Poseidon gewonnen met 7- 0 forfait cijfers. De volgen de wedstrijd werd verdiend gewonnen met 4-3 tegen Oostende, maar Schaar beek kon niet van de eerste plaats gehouden worden. De finaleplaats werd be werkstelligd door volgende ploeg: - 35 kg. Pascal Per daen en Jo Murphy; - 38 kg. André De Wilde en Gino Bouwens; - 42 kg. Edwin Van de Cauter; - 47 kg. Franky Borré; - 52 kg. Donmez Tekin en Franky Van Goethem; - 58 kg. Hans Michiels; 58 kg. Willy De Clercq. BENO In de vierde ronde van de finale van het clubtornooi bandstoten van BC Cen trum, kwam lijstaanvoer der Gaston Ceulemans niet verder dan een gelijkspel tegen Hugo De Wilde. Ro bert Van Damme en Etien- ne Willockx daarentegen bleven vlot aan de winnen de hand. Bij het ingaan van de laatste ronde bleven Gaston Ceulemans, Robert Van Damme en Etienne Willockx nog grote kans hebbers voor de overwin ning. Etienne Willockx moest in zijn laatste match de duimen leggen tegen Luc Van Duyse, zodat ook hij was uitgeschakeld voor de trofee. In de laatste match waarin Gaston Ceu- KARATE L_ Het M.P.I. Blijdorp, gevestigd aan de Beukestraat te Buggenhout zou graag van start gaan met een judoclub voor mentaal minder-validen. De nodige fondsen ontbreken echter om degelijke judotenu's aan te kopen. Daarom willen de verantwoorde lijken van het centrum vragen aan judoca's of aan judoclubs om hun oude tenu's niet weg te gooien, maar aan hen te bezorgen. De kandidaat-leden van hun club zullen maar wat blij zijn te kunnen gekleed gaan als de «echte» judoca's. Het betreft hier mentaal minder-valide jongeren tussen 12 en 20 jaar. Wie hulp wil bieden neemt best kontakt op met Dhr. De Plecker in het M.P.I. Blijdorp, Beukestraat-Gendhof te 9360 Buggen hout. (Ivd) Afgelopen zondag ging In Schoten het Belgisch Kampioen schap karate door. Van de 32 deelnemers die zich hadden gekwalificeerd voor de mlddengewlchtklasse ook 2 karate ka s uit Stekene. «Shotokan» uit Stekene was namelijk vertegenwoordigd door de 17-jarige Guy Ivens en door de meer ervaren en klasrljke Romain Verdurmen, tevens coach en dus leraar van 13-jaar jongere Ivens. In de kategorie tot 68 kg ge raakte de jonge Guy Ivens niet verder dan de 1* ronde: hij werd door de zenuwen én door z'n jeugdige onstuimig heid verraden én door Philip Commair uitgeschakeld. Coach Romain Verdurmen kon slechts meewarig knikke bollen bij zoveel onstuimig heid... De coach zelf deed het heel wat beter! Hij schakelde al z'n tegenstanders uit, op weg naar de finale in z'n poul. In die finale, waarvan de winnaar uit kwam in de uiteindelijke finale van de middengewichtklasse, moest Romain echter nipt de duimen leggen tegen Michel Bonhomme uit Verviers, die het haalde met een «waza- ari». Deze Bonhomme is zeker niet de «eerste de beste»: hij haalde in z'n loopbaan reeds zilver en brons in de Europese kampioenschappen en was in eigen land goed voor kam pioenstitels van 1973 tot en met 1976! In de kleine finale won Romain Verdurmen de 3* plaats door van Christian Belliecé te win nen met een «ippon» en een «waza-ari» Natuurlijk een prachtprestatie: 3* in het natio naal kampioenschap. Van har te proficiat aan deze bijna 30- jarige Stekenaar (13.9.52) uit de Ranonkelstraat, waar hij woont met z'n schattig vrouw tje en hun 3 kinderen Patricia, Nathalie en Michel. Romain is zo'n 11 jaar aktief als karateka en stichtte samen met Guido Stroobandt de Stekense klub «Shotokan» De laatste tijd houdt hij zich voornamelijk be zig met de opleiding van de jeugd uit Stekene, waarvan in gewijden zeggen dat er enkele «toekomstige kracks» tussen zitten.. We wensen Romain durmen nog veel sukses en geluk voor de onmiddellijke toekomst en ook voor de verdere toekomst, dus met zijn beschermelingen. Schaken Dit jaar slaagde 't Ros erin kampioen te spelen in derde nationale van de interclub schaakkampioenschappen. Reeds twee jaar na elkaar zag de ploeg de overwinning aan zich voorbijgaan door op de tweede plaats te eindigen. Uitslagen 3d* nationale C Buydts Dirk 7/9 Mannaert Erwin 8/9 Goubert Koen 6/9 De Troch Hubert 5,5/8 De Vleeschauwer Raoul 0/1 Van Damme Paul 3,5/9 Jacops George 5,5/9 50* nationale G De Doncker Jozef Van Nuffel Marcel Van Crean Raymond Dierickx Jan 5/9 5,5/9 8/9 6,5/9 Tweede ploeg in 5"* nat. C Van Geyt, leverde nog volgen de titelkandidaten op: Gust Van der Meiren, Gunter Calle, Abdon De Keersmaecker en Hubert Vermeire. Over een zevental weken zal waarschijnlijk de nieuwe kam pioen gekend zijn. In de inter clubs werd gestart met een zeer gemotiveerde ploeg. Met ploegkapitein Gust Van der Meiren aan het roer, en met een stevige bemanning, stort te men zich in het schaak- avontuur. Johan Verbeke, Francis Moernaut en Rudy Van Laeken, die om studiere denen verstek moesten geven voor de clubkompetitie, waren meestal van de partij voor de interclubs. Eerst diende Boey-Temse op bezoek te gaan bij St.-Niklaas- Colle. De Klaasjes werden prompt met 10-6 verslagen. Twee weken later moest Tem se titelkandidaat Dendermon- de 3 ontvangen. Het werd een schitterende, doch fel bevoch ten 12-4 overwinning. Daarna gold het een bezoek aan Aalst, waar Temse vrede moest ne men met een 8-8 gelijkspel. Anderlecht 5 ging met 9-7 nipt dé boot in te Temse Daaren tegen haalde Boey wel fors uit in Dworp met een fraaie 11 -5 zege. Tegen hekkesluiter Wet- teren werd het maar een pover resultaat met 9-7 winstcijfers. Niettemin droomde men in de club reeds luidop van de titel. Verniers Etienne Van Bellingen Schelkens Frankie Van Steen Guido Wittock Rene Vermeir Rudy Luyten Rik 3* nationale C 1. 'tRos 2. Bornem 3. Mechelen 4/7 5/8 3,5/8 5,5/8 1/1 1/1 0/1 125 118 114 Vanaf volgend jaar heeffl Dendermondse scha; dus terug een ploeg in ti nationale. Proficiat! De twee andere 't Ros plot eindigden in 5* Nationale <j de 2* en de 3* plaats. 4. Hoboken 5. Tielt 6. Deurne Merksem 8. Woluwe 9. Wilrijk 10. Lokeren Lokeren degradeert naar I lagere afdeling 5* G 1. Temse 2. 't Ros I 3. 'tRosII 4. Dworp 5. Anderlecht 6. Anderlecht 7. Lokeren 8. Aalst 9. Sint-Niklaas 10. Wetteren De eerste vijf van deze r< gaan naar vierde natioi Dat betekent dat alle Den< mondse ploegen overgaan, lemans het tegen Robert Van Damme moest opne men, zou dus de beslissing vallen. Hierin liet Robert Van Damme zijn tegenstre ver als het ware ter plaatse. Robert haspelde zijn 46 punten af in 10 beurten en de eindoverwinning was hierdoor buiten schot. Einduitslagen: 1. Robert Van Damme, 2. Gaston Ceulemans, 3. Etienne Willockx, 4. Luc Van Duy se, 5. Georges Bontinck en 6. Hugo De Wilde. Alle finalisten mochten na dien een mooie prijs in ont vangst nemen, en het tor nooi werd besloten met een kleine receptie en een ge noeglijk babbeltje. J.V.L. Karateka Romain Ver- In Anderlecht 4 werd het weer een knappe 11 -5 uitzege voor de Scheldeploeg. Alsof het noodlot er mee gemoeid was, werd er tegen het laag gerang schikte Lokeren met amper 9- 7 gewonnen. Op de slotdag van de kompetitie trok een sterk gemotiveerde Temse- ploeg naar Dendermonde 2 ook nog een titelkandidaat. De overtuigende 10-6 cijfers be zorgden Temse haar eerste nationale schaaktitel. Uitbouw club Momenteel houdt de schaakklub uit Temse zich ook bezig met het verstrekken van schaaklessen aan de school gaande jeugd. Deze aktivitei- ten werd in het leven geroepen door Wilfried Martens, zelf I gever aan een onderwijsins ling. Samen met Gust Van i Meiren brengt hij een 25 schaakenthousiasten de gels van de schaakkunst Onder deze jeugdige fana woedt een zeer levend kompetitie. Op deze mar hoopt men de schaaksport der de jeugd te propageren aan de verdere uitbouw van club te werken. Het best van de bloeiende schaf Boey-Temse ziet er uit al voorzitter Patrick Michi secretaris Roger Van Gi penningmeester Anita Bruyne, tornooileider Van der Meiren, jeugdwei Francis Moernaut en Wilf Martens. luge hóf ok t RVj Gedurende de periode van 15 mei tot 19 juni] organiseert de Vlaamse Arbeiderssportcentrah op meerdere plaatsen in het land haar arbei derssportdagen. Het ligt in de bedoeling van] deze dagen een internationaal arbeiderssport- feest te maken. Immers, reeds verschillendej internationale ploegen schreven reeds in. Zaterdag 15 mei vanaf 15 uur is er in de omgeving van het park van Boom (Beukenlaan): jogging (5, 10 en 15 kilometer). Voor meei informatie kan men terecht bij Albien Van Stap pen, IJzerenwegstraat 2 te 2660 Willebroek. Op zaterdag 22 mei van 9 u. tot 18 u. heeft er in de sporthal van de Luchtbal te Antwerpen (Santia-^/,, gostraat) een internationale volleybalontmoe ting plaats. Kontaktadres: Leopold Foubert, E. Van de Veldelaan 17 te 2750 Beveren. Een demonstratie speleologie wordt gegeven op zaterdag 22 mei om 13.30 uur aan de Hoge appartementen in de Venezuelastraat (Luchtbal! te Antwerpen. Voor meer informatie kan men terecht bij Frans Meulenbergs, Victor Jacoblei 52 te 2600 Berchem. Voor sportieve ritmisch) gymnastiek en dubbel trampolinespringen kan men zaterdag 22 mei om 18.30 uur terecht in de stadsfeestzaa! op de Meir te Antwerpen. Jos Geuens, Leopoldlei 86 te 2710 Hoboken weel daarover meer te vertellen. Zaterdag 22 mei begint om 9 uur in het Rijkssportcentrum Haze- winkel te Willebroek een initiatie windsurfen en zeilen. Voor meer informatie: Alex Vanpee, Sint-Jansstraat 32-38 te 1000 Brussel. In he stedelijk sportkompleks te Mechelen (Rode Kruisplein) is er een internationale zwemmee ting en wordt er waterpolo gespeeld op zater dag 22 mei (van 19 uur tot 22 uur) en op zondag 23 mei (van 14 u. tot 17 uur). Pieter Verreydt, Kalverenstraat 71 te 2800 Mechelen weet daar alles over. Op zondag 23 mei is er ook een wielerkriterium voorzien. Dat heeft plaats op de Grotehandelsmarkt, E. Vloorsstraat te Antwer pen (Kiel). De toeristen en veteranen kunnen om 14 uur aanzetten voor een rit van 52 kilometer en om 16 uur vertrekken de amateurs en onaf- hankelijken voor een trip van 62 kilometer. Voor meer informatie kan men kontakt opnemen me Fernand Tuytens, Vossensteert 2 te 832I Brugge. Voetbal is er op zondag 23 mei in het Olympiscl stadion van Beerschot te Antwerpen. De jeugd speelt om 13.30 uur haar wedstrijd en om 16 uur start de finale van het Belgisch voetbalkam pioenschap. Een buitenlands trommelkorps zal hierop aanwezig zijn. Voor meer informatii moet men bij Pierre Claessens, Solvijnstraat 53 te 2000 Antwerpen zijn. Zaalvoetbal wordt er gespeeld op zondag 23 mei van 13 u. tot 18 uui in de sporthal te Antwerpen Kiel (Vloorstraat). Hierover kan Frangois Buelens, Velodroom straat 289 te 2650 Boom geïnteresseerde ploe gen alles vertellen. Wie wil kayakken kan op zondag 30 mei deelnemen aan de afvaart van de Lesse. Informatie bij R. Verbinnen, Toekomst straat 35 te 3200 Kessel Lo. En tenslotte is er nog petanque voor gehandikapten op zaterdag 1S juni vanaf 12 uur in het rekreatieoord «De Ster» te Sint-Niklaas. Voor meer informatie Guy Abra hams, Sint-Jansstraat 32-30 te 1000 Brussel. Voor alle inlichtingen kan men ook terecht bi VACS, Keizerslaan 13 te 1000 Brussel (tel. 02- 513.28.78).

De Voorpost | 1982 | | pagina 36