ft Eversiaar doet het steeds beter lOMB-Kern Sint-Gillis Waas Were Di voor derde kampioen in Stekens maal voetbaltornooi Zaalvoetbaltornooi in Beveren Derde zege voor 't Sloeberke Verdikt viel na de rust Dendermondse Minivoetbalcompetitie Gleding Octaaf kampioen IW Givana wint de beker Jabbeke kampioen te Zele MINIVOETBAL De Voorpost - 9.4.1982 - 39 Post - Knudde 5-8 VAB/VTB - Mlnivrac 2-5 t Thoen Boys - Parochiebar 3-3 Behalve de eerste periode (2-2) is Knudde eigenlijk nooit in de Pat cJe thu'sploeg de laatste tijd niet in haar beste doen is, werd Wedstrijd die voorzichtig begon, met een trage opbouw langs problemen gekomen, dankzij een vlot en goed samenspel (2-5) hier overduidelijk gedemonstreerd. Minivrac startte voorzichtig ieide kanten, maar waaruit de thuisploeg wist te skoren (1-0). en dreef zijn voorsprong na de kampwisseling zelfs op (3-7). In en wist tot halfweg de stand in evenwicht te houden (0-0, 1-1) Pas na de kampwisseling ging het spelritme met een ruk naar de slotfaze kwam Post nog even dichterbij, maar meer dan een maar haalde dan fors uit en kon via 1-3 op een 1-5 voorsprong nhoog, vooral onder druk van Parochiebar. Piet Thoen liep, op eervol verlies zat er niet meer in. met no9 7' te spelen. Beide ploegen waren uitgeblust en al kon counter spelend, eerst verder uit, maar moest dan toestaan n09 eens skoren, veel aarde aan de dijk bracht dat niet. lat Parochiebar met een prachtige dubbele 1-2 en een vlucht- Spectrum 1 - Old Smuggler 1-4 jchot tot 2-2 gelijk kwam. Maar een uittrappen van de laatste AJ ®r '®ts van deze wedstrijd dient gezegd, is het wel het feit dat Gaverland - Kruibeke 1-9 ,a rerdediger tot bij zijn spitsspeler werd door deze laatste beide ploegen enorm veel kansen onbenut lieten en vooral van De bezoekers kwamen slecht op dreef (0-1 1-2) maar dat was 2 x 15 minuten. De reekswinnaars spelen de eindronde, ïeheerst binnengekopt (3-2). Van bij de start van de slotfaze omuggier-zijde. Spectrum kon zich met de 1-1 van halfweg maar uitgesteld want na 3/4 wedstnid was het verschil al De troostingen, halve-finales en de finalewedstnid zulle ging Parochiebar dan op zoek naar de gelijkmaker, en 3' voor jeMJaj;pnjzen en zelfs op 8 van het einde stond dezelfde opgelopen tot 1-5. De laatste periode was dus maar formaliteit. tijd was het zover. Ze trachtten dan nog de overwinning te s,anc) nog op het bord. Toch vonden de bezoekers de opening -- (forceren maar dat lukte niet. en wisten eindelijk nog eens een overwinning te boeken. Door de zaalvoetbalklub Keukens Cant uit Beveren wordt tijdens het eerste weekend van juni een zaalvoetbaltor nooi ingericht, geschoeid op dezelfde leest als verleden jaar Thans wordt ook op de deelname van 16 ploegen gerekend die dan in vier reeksen zullen ingedeeld wor den. Elke reeks speelt voor een eigen klassement. Iedere deelnemende klub zal dus al drie wedstrijden spelen van En zeggen dat de laatste verdediger van Gaverland nog een karrevracht doelpunten gestopt heeft! Zilveren Klomp Kliniek 5-5 Beide ploegen bleven aanvankelijk zeer taktisch spelen, dus zonder veel doelgevaar. Toch komt de thuisploeg via een Vlyminck - Moleken 4-2 Reeks II Tot halfweg gaven beide ploegen elkaar geen duimbreed toe (1- Drieske - Sterre 1-4 1, 2-2). Ook de derde, storeloze periode, ging het spel snel De thuisploeg stoorde hier wel het eerst (1-0) maar halfweg heen en weer en werden de geschapen kansen door beide was alles te herdoen (1-1) en Sterre begon dan te drukken en... -- ploegen gemist. De slotherneming bracht dan de beslissing te skoren (1-3). En alhoewel nog veel kansen verloren gingen afstandsschot 1-0 voor. Ook bij de rust blijft er één doelpunt dankzij een beter opportunisme bij de thuisploeg. door te persoonlijke akties, gingen zij met een 1-4 overwinning voorsprong (2-1). Na de kampwisseling weet Zilveren Klomp aan de haal. J- *- Mliano - Minibus 3-4 Alhoewel geen van beide ploegen over wisselspelers beschik- ku.i i i i" -:.r- .- --- Spaans Kwartier Eagles 5-9 uuuiwimbi wmi unsvoiaianu m ue ten, bleef het een nek aan nek race, waarbij Milano bij de rust ook hier bleef de bezoekende ploeg steeds de bovenhand verdediging tot 5-4 terug te komen op 5' voor het einde. Pas zijn zelfs met één doelpunt leidde (1-1, 2-1), en ook na de houden, want was de aanvangsfaze nog spannend (2-3), de laatste wisselingen gebeurd of de bordjes hangen in kampwisseling nog aan de winnende hand bleef (3-2). De druk halfweg was de voorsprong al drie doelpunten (2-5). Spaans ovenwicht (5-5). Het beste bewijs dat men zich nooit verloren Mini Tpitiqp Dp Pinto van Minibus werd echter te groot in de laatste herneming en met Kwartier kwam nog éénmaal gevaarlijk opzetten (5-6) maar ma9 geven! twee doelpunten wisten zij in extremis de overwinning te daar bleven ze steken, terwijl Eagles rustig verder stoorde om behalen hoewel Minibus wel een gelijkspel verdiende. een mooie en verdiende overwinning in de wacht te slepen. Gf,,r"* een kloofje te slaan (4-2) en in de laatste herneming zelfs een 5- 2 voorsprong te nemen. Kliniek blijft echter niet bij de pakken zitten en weet via een strafcorner en een misverstand in de troostingen, halve-finales en de finalewedstnjd zullen 2 x 25 min. duren en deze worden gespeeld op zondagna middag 6 juni in de sporthal te Beveren. De reekswedstrij den van zaterdag 5 juni worden betwist in de sporthal te Beveren en deze van Melsele met eerste aftrap te 10 uur. Prachtige trofeeën worden voor de finalisten voorzien en ook voor de ploeg met de beste doelschutter. Zaalvoetbal ploegen die voor dit tornooi belangstelling hebben, kun nen steeds alle nodige inlichtingen verkrijgen bij André Van Landeghem Van Gervenstraat 6 te 2750 Beveren (tel. 031-75.89.05 vanaf 18 uur). De afsluitingsdatum der inschrijvingen werd op 10 april bepaald... R.V.L. ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE jArsenal - ON. Van Damme 2- aan tot 3-1. Luc Maes tekende 8: Deze wedstrijd was van met een kopbal een tweede groot belang om de vierde doelpunt aan voor Rombout. plaats in het klassement te Een loeier van formaat van behalen. O N Van Damme, uitblinker Theo Hofman liet (dat een heel sterke terugronde doelman Van Lokeren volko- elt, is erin geslaagd om men kansloos. Meteen zat de iArsenal de tweede opeenvol- zege op zak voor MV. Zele. fide nederlaag toe te die- Rombout liet twee cornerbal- Etienne D'Hollander len onbenut. [scoorde een eerste maal voor Klodde - Nells 2-5: Klodde de bezoekers in de eerste pe- heeft zich helemaal niet inge- Iriode De stand werd verdub- graven tegen Nelis. De kam- |jbeld met een doelpunt van pioenen openden de score Poppe. 0-2 was meteen langs J.P. Christiaens in de Ij de ruststand. Na de rust vond eerste set. Een gelijkopgaan- enal de kracht om nog op de tweede periode bleef Jgelijke hoogte te komen van O scoorloos. Dezelfde speler ill N Van Damme. De twee verhoogde de stand tot 0-2 na treffers werden aangetekend de rust. Een goed derde kwar- |door J.P, Vehent. Na de derde tier bracht Klodde op 2-2 via «periode wezen de bordjes nog treffers van Vincent De Smedt |steeds 2-2 aan. Een sterk laat- en Rik Vehent. Kort hierna 1ste kwartier leverde O 8 N Van vlamde Michel Dauwe Nelis Damme nog vier rozen op, terug op winst. (2-3). Jan Ber- fjmeteen voldoende om een kers en weerom Michel Dauwe inappe zege te behalen. Deze stelden de zege veilig in de elpunten waren van Petrus- slotperiode. Rik Vehent kreeg jLuc Poppe, Patrick Burms en de gele kaart getoond. ■Etienne D'Hollander. Gustaaf SPoppe kreeg een gele kaart. 't Sloeberke - Neyt 7-6: Aan- KV. Zele - Rombout 4-2: Na vankelijk stevende Neyt naar jjeen scoorloze eerste periode een vlotte zege af, doch MVZ 't was het Rombout dat langs Sloeberke dacht hier anders Paul Maes het eerst op voor- over. Na enkele minuten in de sprong kwam (0-1). Kort hier- eerste periode kwam 't Sloe- )p volgde een dubbelpas De berke op voorsprong maar de- Vaele-Quintijn en door deze ze beginperiode werd toch af- Iaat6te afgerond tot een doel- gesloten in bet voordeel van punt (1-1). Een vierde comer Neyt (1-2). De blauw-witten werd benut door Geert Chris- bouwden de score verder uit baens (MV. Zele) zodat het tot 1-4 in de tweede act. De 9 vóór de rust nog 2-1 werd in kentering kwam in de derde 8 fliet voordeel van de thuis- periode toen 't Sloeberke drie- 0 iloeg. Na de kampwisseling maal scoorde maar Neyt hield 2 flikte Theo Hofman de score voorlopig nog de bovenhand (4-5). 't Sloeberke had de overwinning in 't bereik en ging voort op het ritme van de der de act. Uiteindelijk werd een nipte zege in de wacht ge sleept. Ness blijft nu alleen achter op de laatste plaats in het klassement. Karei Willockx was in een erg goede dag, hij scoorde vijfmaal. Paul Herwe- ge en Hans Heirman scoorden elk een doelpunt. Voor Neyt scoorden Geert Van Kerck- hove, Ronny Feusels, Johan D'Hondt, Patrick Herrebaut, Danny Van Mele en Rudy Christiaens. De Bisschop-Van Cauteren 3-7: De zege van Van Caute ren kwam eigenlijk nooit in het gedrang. Na één periode was het 0-1 en de tweede periode bracht meer afscheiding (0-4). De Bisschop sloeg terug na de kampwisseling (2-4) maar strandde op een sterker Van Nelis Zele haalde de kampioenstitel in de Zeelse Minivoetbalkompetitie (bvw) Cauteren. Toon Van Cauteren en z'n maats brachten in de slotperiode een afgetekende zege op het bord. Doelpunten kwamen via Toon Van Caute ren (4), Guy Goossens (2) en Marc Van den Berghe. Luc waren dê^chï^rfv^Dl Jovanda bijna kampioen - Wit Hof wint terug punten Bisschop. Klassement: Herdersem - Mespelare ló o ut^'i o Minishotters - Jovanda f.3AMV.Zee 22/32, 4. O. Caxtus - Sportvrienden N. WD 22/28, 5. Arsenal 22/ - - - - 26, 6. De Graeve 22/24, 7. Van Cauteren 23/23, 8. Rom bout 22/20, 9. Neyt 22/16, 10. De Bisschop 23/15, 11. Klod de 22/14, 12. 't Sloeberke 22/ 7. 13. Ness 21/3. (AJZ) In zijn laatste thuiswedstrijd tweede treffer kwam er op van de kompetitie heeft Mini- strafschop na handspel van de Temse zijn supporters nog bezoekende laatste man, om- een overwinning aangeboden, gezet door Freddy Van Breu- De zege kreeg pas klaarheid seghem. Een derde treffer na de kampwisseling. Na twee werd voorbereid door Staf Ar- perioden wees het scorebord byn en afgerond door Alber 1-1, doelpunten die vielen in Brijs (3-1). Onmiddellijk in de de eerste periode. Temse be- vierde periode dwong Temse gon offensief, maar de doel- een comer af, een klusje voor schoten misten trefkracht. De het duo Freddy Van Breuse- thuisploeg moest tot op de 9® ghem en Carlos Van Hoey- minuut wachten om langs landt (4-1). Amper één minuu Freddy Van Breuseghem op later was het Mare Var voorsprong te komen, maar Breuseghem, die een sole amper twee minuten later buit- nummer feilloos afronde (5-1) te Dominique Van Snick een Temse bleef de wedstrijd ir misverstand van de verdedi- handen houden, het scorever ging uit (1-1). loop bleef verder ongewijzigd In de tweede periode bleef De Topper Temse de dominerende partij, De topmatch voor dit weekenc terwijl De Pinte op de counter wordt in Eke gespeeld. Leide rekende. Beide teams troffen Arsenal Zele ontmoet in eiger éénmaal het doelijzer, maar doelpunten bleven uit. Pas in de 8° minuut van de derde periode kreeg de Temse aanval loon naar werken. De domein Mini-Temse, dat twei eenheden achterstand telt Voor beide teams dus een be langrijk treffen op de slotdac van de kompetitie. Stany wafels maakt beste indruk. 2-9 De Markt - Lucky Sport Plaza - Edelweiss Bus Boys - Wit Hof Schuttershof - mers 3-6 3-2 5-8 10-0 7-9 Pappenhei- 5-6 MINIVOETBAL D.S.D. 4 3MVV GIVANA - KLEDING OCTAAF: 3-1 4 o Kleding Octaaf is er niet in van Goossens. Ondertussen geslaagd de «doublé" te reali- bewoog André Magermans j seren Na hun knap kampioen- zich intelligent tussen de Oc- o. ,=j 7 schap speelden de Lebbeekse taaf-verdediging en wist op eens op^de paai en een aT 'lampioenen nu ook de beker- een van zijn rushes te scoren inale tegen ex-kampioen MVV 1 -0. Het werd 2-0 langs Buyle Givana. De jongens van spon- door een teruglegbal van Ver- sor Legat waren hun pandoe- tongen. Keeper Caudron zag 5 i ring van de laatste competitie- het schot van Buyle niet eens 4 match nog niet vergeten en komen door de muur. Net voor gooiden het over een andere de rust onderschepte de boeg. Ze begonnen de match Bleekere een bal van De Wil- met een strenge mandekking de, rukte op, Magermans lokte 2 i op de twee gevaarlijke spitsen Van Den Meersche mee naar rtark Goossens en Mark Van rechts en tegen zijn geplaatst )er Jeugt. MW kreeg een schot van dichtbij had kapitein lerste kans maar zag zijn Caudron weer geen kans doelpunt afgekeurd door fout op Verlongen. Kamiel Van Van Der Jeugt knalde bij een Den Meersche trachtte door zeldzame poging eens op de gepaste voorzetten zijn spit- Paa' en Mark Goossens moest sen te bereiken maar de °°k van te ver proberen om Bleeckere liet alleen toe dat kans te hebben. Na de rust Van Der Jeugt zijn neus kon tonde Goossens dan toch snuiten en Jean-Pierre Buyle succes door in een geharre- voortdurend het nummer war vfln dichtbij te scoren. In lokers liefhebbersvoetbal 9. Herdersem 10. Plaza 11. Sportvrienden 12. Mespelare 13. Edelweiss 14. Pappenheimers 15. Wit Hof 16. Bus Boys Mini Spartanen-Mannaurt 7-5 BieSen - Piccadilly Rangschikking: A 1. Jovanda 2. Mini Spartanen 3. Caxtus 4. Lucky Sport 5. Minishotters 6. Schuttershof 7. Mannaert 8. De Markt 10 33 Tuitvrienden - Fami Sport 1-3 32 30 Rangschikking: 27 B: 1. Van Biesen 56 2. Stany Wafels 47 3. Piccadilly 39 4. Volksvrienden 37 5. Fami Sport 37 6. Intercom 35 7. Rijkswacht 30 8. Regentboys 25 9. Tuitvrienden 23 10. Okapi 22 11. Kawede 22 12. Den Heizei 18 13. Nettetrillers 15 14. Young Boys 15 15. Politie Dendermonde 14 16. Waterdienst 18 Young Boys - Politie Den. u-i 1 Stany wafels - Den Heisel 12-2 47 Intercom - Volksvrienden 7-4 43 Regentboys - Okapi 7-5 *1 Rijkswacht - Kawede 3-3 1£- D - n 'j -»«■■ soiaio jpw- nnoni uiauns oiouiii wal il 36 Waterdienst - Nettentrillers 8-4 |7r 't,e uenoermonde 14 periode werd Van der Jeugd even voor affluiten bezegelden Minivoetbal 1* Nationale DE GRAUWE - JABBEKE 1-3 In deze bikkelharde wedstrijd dat evenwel door de Brugs> heeft Jabbeke zijn doel bereikt scheidsrechter ten onrechtt en de titel van kampioen veilig werd afgekeurd. De referee gesteld. Het goede inzicht van bleef aan de dubieuse kant bondswege om referee num- fluiten waardoor Jabbeke via mer één naar de Zeelse sport- een strafcorner op voorsprorry hal af te vaardigen heeft wei- kwam. De Zeienaars hadden nig nut gehad. Jabbeke reeds het geluk niet aan hun kant eerder te gast tegen Oud en toen Van der Jeugd een straf- Nieuw ontwikkelde zijn zelfde schop miste Jabbeke zag de spelpatroon, keihard op de overwinning in zijn bereik en tegenstrever, een speelwijze bij de thuisploeg kwam doel- waarnaar de echte liefhebbers man Van Doorsselaere gere- van het minivoetbal in de toe- geld de aanval steunen. De komst de rug zullen keren. Na jacht op de gelijkmaker be kwam De Grauwe slecht want «Waterdienst» vervangt Gold star sedert de helft van de het bord bewerkstelligen. Jab- kompetitie. neergelegd in de strafschop- de nieuwe kampioenen de Ze- zone en kon hijzelf de 1-0 op lenaars een te zwaar vonnis. LIEFHEBBERSVOETBAL het derde kwartier misten bei de ploegen hun corner. Van Der Jeugt schoot nog maar eens op de paal en een af standsloeier van De Bleekere werd gestopt door Caudron. Kleding Octaaf voelde het ein de naderen en De Wilde en Caudron wilden met verre trappen de spitsen aan het werk zetten maar de Bleecke re gaf betaald antwoord door van ver de kool van de uitgelo- fjSgopen werd in hel S.K Anker, dal hel overgrote van Hooste - die uiteindelijk Tegenvallers uil dit elide tor- pen Caudron le bestoken. Ver- elfde -Liefhebbersvoelbaltor- deel van de kompetitie aan de 0p de derde plaats eindiqde nooi werden KWB Hellestraat tongen en Magerman konden nooi van Stekene- de laatste leiding draaide, strandde uit- kernloos teSonder te gaam "stehTs vil^e™p 14 punSnj beke zocht heil in de harde De ploeg: Marc Van der Jeugd duels en kon na acht minuten 0). Julien Van Eetvelde, Fred- met een enig mooi doelpunt dy Heirman, Paul Meirsman, gelijk stellen. De Grauwe liet Theo Hofman en Luc Van zich niet onversaagd en scoor- Doorsselaere. de een regelmatig doelpunt (ajz) de geboden kansen niet meer speeldag afgewerkt benutten daar de frisheid ont- kampioenstitel brak. Om de het einde. Uiteindelijk kreeg Sint-Andries dit «kleinood» want het behaalde wel even- oinrloliiL- on r- 3 voiov,i no «totuo 11 yuiucii; vrat 11 t ici uei laaiue wtjl övöll- hühaion a!?n.fa Ho» £v^- ~fn Waarschijnlijk werd hier wel en vooral Bosdorp: de zeven- veel punten als Safari (allebei a \i ik- «Ai behalen puntje dat misschien wel verlo- het kampioenschap verloren, voudiqe kampioen diende dit 9) doch Safari won in totaal 3 MW had immers de diende V.K. Ware Dl te winnen ren g.ng tegen Were Di zelf Tevoren had Anker namelijk eëSen vidë te nemen met w^stejden teS SinBln ganse wedstrijd gespeeld zon- van Heikant dat de laatste enkele weken geleden, want zowat geheel het tomooi van een vijfde plaats op 15 punten dries slechts aan 2 overwin- der bankzitters. De vreugde maanden niet bepaald schute- toen eindigde deze recht- stekene beheerst en de mees- ïan kampioen Were Di van Nest De Kinder en de rende uitslagen behaalde. We- streekse konfrontatie aan de te tegenstanders waren hëfër MW-aanhang bij het eindsig- r® Di won dan ook zonder top op een scoreloos gelijk- roerend over eens: wie dit An- Ook voor de rode lantaarn naai was dan ook te begrijpen, moeite met 4-1 cijfers terwijl spel. Anker was toen, vooral ker klopt wordt kampioen. bleef het spannend tot en met' zij hadden nooit gedacht met h0t minstens dubbele cijfers tijdens de tweede helft, veruit de beker naar huis te gaan. konden geweest zijn en de beste ploeg doch kon maar behaalde aldus voor de derde niet storen! Enkele weken te- N«J§f keer de kampioenstitel in dit voren had datzelfde Anker J- Stekense voetbaltornooi. leiding verloren door ningen geraakte. DeBeEr 5 Voor de stunt van de week zorgde ongetwijfeld het team van Everslaar dat F.C. Smet op eigen veld ging kloppen met 0-1. Nu Is het wel zo dat Everslaar na een toch wel zwak seizoen, de laatste weken steeds betere resultaten bij 2 alkaar speelde. Maar winnen bij F.C Smet blijft toch een 2 stunt ook al had deze ploeg een fameuze bekerkater te verwerken. Het werd overigens een erg spannend duel waarin de beslissing viel vla een strafschop. Vanop de 11- meterstlp zorgde Fred Vervaet meteen voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Weer doelpunten waren er op der schaars waren en uitein- tot veld van de Witte Steen delijk de punten gedeeld wer- waar Smisken te gast was. De den. Meteen een goede zaak lastheren zijn de laatste we- voor leider Reinaert die geen ken ook opnieuw in goede problemen had met de Mieren- doen. De meest opvallende nest en zelfs dubbele cijfers puur was ongetwijfeld Luc liet optekenen. Foeriers die een hattrick lukte Veel doelpunten waren er ook terwijl De Roover en Van op het veld van Atlanta waar Bruyssel hielpen bouwen aan The Cup te gast was. Maar Wn forfaitscore. Dan was het hier werden de treffers wel welletjes voor de mannen van netjes verdeeld. De bezoekers i Smisken die het veld verlie- kwamen immers verrassend 2 ten. Niet direkt een topper sterk voor de dag zodat Atlan- i maar de belangrijkste wed- ta zelfs vijf keren moest scoren 'strijd in de hoogste klasse om een punt te pakken. Ver- werd wel gespeeld op het veld rassend was ook het gelijkspel van Standaard waar Het Wiel dat het hoog gekwoteerde Wit te gast was. Het werd meteen te Pen moest toestaan aan «en spannend en evenwichtig Daknam. De ploeg uit de Lo- duel waarin de kansen bijzon- kerse deelgemeente onder streepte daarmee nogmaals dat ze de laatste weken op eigen veld erg moeilijk te ma- neuvreren zijn. Het Bospark tenslotte gaat momenteel door een erg diep dal. De kampioe nen van vorig seizoen moeten immers zware klappen inkas- seren en moesten nu tegen Prior op eigen veld de volle inzet prijsgeven. Tweede klasse In de tweede klasse konden de gewezen leiders van Ju- venes zich wel herpakken. Zij gingen immers met oneven doelpunten winnen op het veld van Ruilare. Veel verschil maakt het evenwel niet want ook de nieuwe leider Tivoli pakte de volle inzet, zij het erg moeizaam tegen een gemoti veerd Bonaparte. De Blauwe Duiver daarentegen moest op eigen veld verrassend een punt afstaan aan F.C. Koven dat de laatste weken nochtans zware klappen moest inkasse- ren. De Bobijn heeft zich uit stekend kunnen herpakken na de nederlaag van vorige week 1. Reinaert Het Wiel Witte Pen 20 37 21 33 22 31 tegen leider Tivoli. De Koplo pers moesten nu de klappen 2. 3. inkasseren en werden op ei 4. Standaard 22 27 gen veld zwaar ingemaakt. De 5, F.C. Smet 23 25 Metro tenslotte klopte Bosbie 6. Prior 22 25 dat de laatste weken nochtans 7. Witte Steen 24 25 sterk op dreef was terwijl De 8. Atlanta 23 25 Jos gemakkelijk won van 9. Alternaïf 22 23 Titanic. 10. Bospark 23 23 W.V.L. 11. Everslaar 22 17 Uitslagen en 12. Smisken 20 13 13. Daknam 22 13 klaseringen 14. The Cup 21 12 1e klasse 15. Mierennest 21 3 Witte Steen-Smisken 5-0 1. Tivoli 22 36 FC Smet-Everslaar 1-0 2. Blauwe Duiver 24 32 Atlanta-The Cup 5-5 3. Bobijn 25 32 Standaard-Het Wiel 1-1 4. Juvenes 23 31 Bospark-Prior 0-2 5. Oude Schuur 21 25 Daknam-Witte Pen 1-1 6. Ruilare 21 24 Mierennest-Reinaert 1-14 7. Bonaparte 24 23 2e klasse 8 9. De Jos Bosbie 22 23 22 22 Ruilare-Juvenes 2-3 10. FC Koven 22 22 Blauwe Duiver-FC Koven 3-3 11. Koplopers 22 21 Tivoli-Bonaparte 1-0 12. Metro 22 21 Koplopers-Bobijn 1-4 13. De King 20 15 Metro-Bosbie 1-0 14 Aquarium 19 2 De Jos-Titanic 6-2 15. Titanic 20 1 Were Di werd kampioen in het Stekense voetbaltornooi Eksaarde- Kruibeke 0-0. Er werd hardnekkig gestreden voor elke bal maar resultaten kwamen er niet op het bord (md)

De Voorpost | 1982 | | pagina 39