Cesar Peelman, Louis en zn Vinck, Frans Becqué, Roger De Langde, Constant Van Den Nest en André Van Hautte laf Luyckx, Albert Van Den Branden, Bhislain Nicque, Leonard Van Overmeiren, Jozef Bruggeman, Raes en zn.: Je Quévrainblikvangers plukken de Quiévrainpaasbloemen Albert De Kerf uit Temse korft hier vol overtuiging zijn vliegers in. Het zou nog goed DUIVEN De Voorpost - 16.4.1982 - 31 tandem Segers-Van Kerckhove (Temse) gaf zijn beste vlieger eerst af onder toeziend van Frans Cooreman. (bvw) de jaarlingen de 1* en 7® voor Charel Collewaert,. De 2* en 10* voor Remi De Maes- schalck en vroege duiven voor Roger Van de Velde, Poppe- Raes, Adolf De Beule, Macha- ris en zn., Rudy Consérière, Huyghe en zn Bij He duivin- nen won Remi Va Bastelaere (1* en 6*) voor Georges Smet, P. Muylaert, Rudy Consérière, Omer Baté (5*. 8" en 10*), Leon Van den Berghe en Ri chard Veyt. BENO uitvallen ook. (bvw) Belsele speelden zich hokken voornamelijk in kijker. Dat van Raf. Luyckx dat van Van den Bossche zn. Deze laatste wonnen bij oude duiven de 1* prijs en len bij jaarse en duivinnen imaal tweede. Raf Luyckx het zo waar nog beter bij de oude duiven de 2 en 5* prijs. B.j de duivinnen 1* en 9° en bij de jaarlingen lieuw nummer één. Bij de duiven ereplaatsen voor irges Stuer, Beek - Wau- lan, Jozef Adriaenssens, jreecken en zn, Georges an Hecke en Albert Van Hec- Goede resultaten met jaar- liven noteerden we voor Al- irt Maes, Vereecken en zn. arry De Rudder, Roger ons, Van Driessche - Ver asten, Alois Thierens, Cop- - De Schepper, Karry ilteel. In de duivinnen reeks aakten ook August Dullaert, jreecken en zn., Harry De idder, Roger Boons, Marcel Maere, Alois Thierens, en Van Hoey een goede urt. Elversele was Albert Van n Branden bij de oude dui- n de blikvanger met de 1*. 6* 10* prijs. Vroege bestatigin- n voor Jozef Laureys, Albert arbeke, Trifon Omen, Hector ar-(whelst, Frans Teugels, Cop- ins - De Schepper. Bij de arlingen de 1* en 3* voor tul Ivens en kollektief sterke estatie van Emiel Naudts iet de 2*. 4* en 9* prijs. Vroe- duiven voor Jozef Laureys, lifon Omen (6' en 8"), André erbeeck en Van de Vreken Donder. Melsele ging de 1° prijs bij oude duiven naar Omer elijn voor Jef Van Broeck, *n arcel De Sorte, Gilbert Van in Bossche, Alfons De Kerf, "y irome Verleyen, Robert Van rd Cauwer - Van Lokeren, Jozef Pissens, Petrus De Backer. Te Temse een mooie 1* prijs bij de oude duiven voor Lieven Van Raemdonck voor Petrus Bauwens, Jozef Bruggeman, Maria Van Huln, Roger De Bruyne, Hilde Huyck, Roger Vermeulen, Remi Smet, Karei De Cauwer en Mees en zn. Bij de jaarlingen kwam Jozef Bruggeman goed aan bod met de 1* en 3* prijs en vroege duiven voor Albert De Kerf, Omer Van de Vijver, Albert Meersman, Frans Marien, Jan Waumans, Robert Heirbaut, Jozef Van Acker en Michel Van Assche. Te Vrasene stond Marcel Smet op de hoogste trap bij de oude duiven voor Marcel Lau reys (2* en 6*), Jozef Luyckx, C. De Keersmaecker, Wijn en zn, 5* en 10*, Van Bogaert - De Backer, Flor Van den Bossche en De Prekel - Van Britsom. In de reeks jaarlingen kwam de kopduif van het hok Van Bo gaert - De Backer voor wedu we Wijn, Petrus Van Hooy- landt en Rene De Keers- maeker. Te Krulbeke won Wachiel Boons de 1* prijs bij de oude duiven en die eer ging bij de jaarlingen naar Karei Veyt. Te Rupelmonde had Tony Van Assche de brede glimlach met zijn overwinning bij de oude duiven. Marcel Van Vos- sem met de 2* en 3' prijs. Vroege prijzen voor Gabriel Maris èn Eugeen De Ruyck. Bij de jaarlingen won W. Van Cleemput de vlucht voor Ferdi nand Candt (2® en 5*), Marcel Van Vossem en Patrick Smet. Te Stekene de 1" en 8° rpijs voor Jan De Boeck bij de oude duiven. Vroege prijzen even eens voor Willy Smet, Henry Persoon, Piet Maes, Leopold Van Doorselaer, Omer Hes- Ghislain Nicque met de 2*. 8' en 9* prijs. Vroege duiven voor Henri Pollet, A. Robert, Frans Truyman, L. Van Raemdonck, Willy F%ersman en Roger De Backer. Bij de jaarlingen won Etienne Van de Sompel voor Omer Segers, Frangois Van Broeck (3® en 9°), Willy Peers man, Frans Van Remoortel, Daniel De Winter (6° en 10*), Petrus De Bruyn, Rene Segers. Te Kemzeke ging de palm naar Florent Bogaert voor Lu- cien De Dedder, Alfons De Backer (3" en 5*), Emiel Schel- faut. Bij de jaarlingen nam Frans Meerschaert de 1* prijs voor zijn rekening voor August Dhollander (2* en 5*), Daniel Seymortier, en Gabriel Derij- cke. Bij de duivinnen won Au gust Dhollander voor Lucien De Dedder, Nathalis Van der Stoelen (3* en 4*), Roger De Kindt. Te Eksaarde - Doorslaer ging de zege bij de oude dui ven naar Emiel Fiers voor Raes en zn., Maurice De Meyer, Smet - Bracke, Mauri ce Geldof. Bij de jaarse en de duivinnen namen Raes en zn. de hoofdprijs voor hun reke ning. Vroege jaarse duiven voor Hugo Impens, Marcel A- driaessens, Theo Van Eetvel- de, Dirk De Vuyst. Bij de dui vinnen zaten André De Vlie ger, Leon Taelman, Marcel Aper en Maurice Ott in het spoor van de winnaars Raes en zn. Te Nleuwkerken een goede uitslag voor Gabriel De Rop met de 1" en 10* prijs en Mar cel Laureys met de 2° en 5° kwam er goed uit. Vroege dui ven voor Etienne De Wolf, Pe trus Bressinck, Werner Van Puymbroeck, Van Hauwe - Hermans, Alfons Van de Moortel en Kamiel Martens. Bij Overmere weer van de bes- met de 1e prijs bij de oude duiven voor M. en zn. Van Swalm (2e en 10e), August Matthijs, Emilienne Dierickx, Alfons Van den Abbeele, E. Van Hauwermeiren, André Dalschaert, Jan Luyckx, L. Van Extergem. Bij de jaarlin gen klokte August Matthijs de eerste prijs voor Van Exter gem en zn., Frangois Schel- faut, Gilbert De Deyn, Cyriel Herssens, Gaspard Van Hau we, Maurits en zn Van Swalm (7e en 10e), Remi Ruysbergh, L. Van Extergem. Te Opdorp was de grootste paasei voor Jan Van den Bos- hislain Nicque heeft geen reden om er niet rustig te Haasdonk de eerste drie prijzen, (bvw) n Eeckhout, Marcel De Ca ve, Gerard Vercauteren en onard Frans. De hoofdprijs de jaarduiven werd binne- ihaald door Clement Van igaert en in zijn spoor zaten arcel De Sortezn, Gustaaf artens, Omer Segers, Ray- and Van Bogaert, Albert auters, Troch - Kiekens, och - Weekers, Omer Gelijn Richard Van Broeck. St.-Glllls-Waas klokte ner Van Puyvelde de snel- duif bij de oude voor Jozef «man, die met de 2*. 5* en pnjs, opnieuw goed aan zijn kken kwam. Vroege duiven or Theofiel De Boey, Kes- ls - Blommaert, Rene Mels, onard Van Overmeiren, kman Vein de Vijver. Bij de ivinnen won Cyriel Pauwels vlucht voor Jozef De Roos en 10*), Marcel De Block, irel De Potter, Robert Van lynder, Willy De Meyer, Ag- s Moorthamer en Omer De s. Een opgemerkt resultaat de jaarlingen voor Leonard n Overmeiren met de 1* en pnjs. Cyriel Pauwels klokte 2* en 6* en vroege duiven )e Loor en zn., Jozef De Agnes Moorthamer, De ters, Walter Rottier, Petrus Aerts, André Van der Stichel. Bij de duivinnen waren het voornamelijk Walter Rotthier met de 1' en 4* en Albert De Schrijver met de 2' en 3" die er best uitkwamen. Cyriel De Vos won de 5'prijs. Bij de jaarlin gen de 1 en 5" prijs voor Van Vlierberghe - Plaquet en ook een sitatie voor Lucien Van Doorsselaere met de 3en 4" en 6". Vroege duiven voor Hector Van Boxlaer, André Van der Stichel, Ferdinand Van Goe- them en Henri Persoon. Te Haasdonk stond de pres tatie van Ghislain Nicqué cen traal met de 1\ 2®, 3® en 7® prijs bij de oude duiven. De andere vroege bestatigingen werden gedaan door Frans Truyman, Willy Peersman, André Col man, André Van Osselaer, Henri Pallet, Andre Van der Weecken. Bij de jaarduiven triomfeerde André Sannen voor Danile De Winter (2® en 6*), Temmerman - Bauwens, Jozef Smet, Jozef De Keers maecker, Van Lieshout (7® en 9®), Wwe. Van Eeckhoven, Henri De Clercq. Op tweede paasdag won Gabriel De Keersmaecker de vlucht voor blijven bijzitten. Hij klokte de duivinnen klokte Marcel Laureys de 1® en 4® prijs en in de top-tien noteerden we Etienne De Wolf, Guido Se gers, Werner Van Puyen- broeck, Alfons Van de Moortel (6® en 9°), Eddy Vonck, Nor- bert Seerden. De jaarlingen- vlucht werd op naam van Etienne De Wolf geschreven voor Roger Van Hove, Guido Ivens, William Baert, Remi Laureys, Leon Van Puyen- broeck, Maurice Smet, Kamiel Van Moer, Roger Van Beek, Alfons Van de Moortel. Te Kieldrecht stond Lucien Vergauwen op de hoogste trap van de ladder bij de oude dui ven, voor Hector Wijnenbergh, August Van Landeghem, Pe trus Van de Velde en Ver- cruysse en zn. Bij de jaarlin gen had Alois De Saeger de snelste duif voor Florent Wij- nebergh, Frans Kleppelaar, Jozef Van Laere en Gabriel Van der Heyden. Te Lokeren won Jaak De Beule bij de oude duiven voor André Cornells, Gustaaf De Wiest, André De Clercq (4® en 5®), Charel Collewaert (6® en 10*), G. Van Caneberghe, Au gust Smet, Adolf De Beule. Bij Te Serskamp stelde Leon Balduck elkeen tevreden met de eerste prijs bij de oude duiven. De ereplaatsen gingen naar Alfons Fiers. Jozef Van der Haegen, Gilbert Van Im- schoot, Maurice Uyttendaele, André Van Cauter, Charel Van de Keer, Noël Rasschaert (8e en 10e), Etienne Van den Broeck. Bij de jaarlingen won Frans Feluyckx voor Van de Velde - Janssens, Lucien Fra- ngois, Maurice Uyttendaele, William Boone, Charel Van de Keer, Jules Uyttendaele, Noël Rasschaert, Frans Van Leu ven en Cesar De Baere. Te Uitbergen klokte Albert Balduyck de vroegste oude duif voor Frans Van Cauteren, Leo Cattoir, Raymond Van der Snickt (4e en 9e), De Schoen- maecker en zonen, André Bonnaerens. Frans Clem- minck (7e en 8e), Odilon Goossens. Bij de jaarlingen de 1e en 3e voor Frans Bequé, en verder jopprijzen voor Freddy Moerman, Jan Van de Sande (4e en 5e), Prosper Veldeman, Remi Van Hauwermeiren, Van de Wielle (8e en 9e), Prosper Veldeman. Te Overmere begon Jules Christiaens aan zijn eerste prijzen festival. Hij won bij de oude voor Paul Seymortier, Al- bert Roggeman en René Dhooghe. Bij de jaarlingen bleef het in de familie Chris tiaens met de 1e prijs voor Paul voor nog maar eens Paul Seymortier en verder Petrus Van Kerckhove, Gilbert Maes en Marcel Simoens. Te Schellebelle de 1e en 8e prijs voor Roger De Langhe, de 2e en 4e voor Jules Van Laere, de 5e en 6e voor Mauri ce Van Leuven en vroege kwotaties voor Marcel Van Leuven, Florent Van Gendt. Bij de jaarduiven was Luc Cop- pens de sterkste man met de 1e en 3e en 8e prijs. Verder goede prijzen voor Maurice Van Leuven, Willy Christiaens, Romain Stroobant, André Van Boven, Walter Roelandt en De Keukelair - Praet (9e en 10e). Te Buggenhout Den Belg deed Cesar Peelman een goe de zaak met de 1e, 4e en 6e prijs. Bij de oude duiven vroe ge prijzen voor Fernand De Proft, Jos. Vos, Roger Van Doorselaer, Etienne De Proft, Pierre Buys, Albert Heirman, Jozef Hamecrycks. Bij de jaar duiven was Roger Van Door slaer primus voor Jean De Smet en in die kategorie ook een goede uitslag voor Cesar Peelman met de 3e en 4e prijs. Louis De Hauwere (5e en 6e), Louis Van Spitael, Gus taaf Van Spitael, Etienne De Proft en Patrick Tempels klas seerden zich mee vooraan. Te Denderbelle won Odilon Caudron voor Louis Van den Abbeele, Paul Albrecht, Emiel Van der Jeugt, Benoit Pieters. Bij de jaarlingen opnieuw een eerste prijs voor Benoit Pieters die Louis Mannaert, Frangois Bourgeois, Wilfried Van Vos- sel en Amedé Vera vooraf ging. Te Appels waren Louis en zoon Vinck goed voor de 1 e en 4e prijs. Goede resultaten voor de hokken van Theo Man naert, Patrick Hillaert, Ely Van Damme, Alfons Vergeylen, Al- beric Pieters (7e en 8e), Jean Christiaens, A. en zn Van Ex- terghem. Bij de jaarduiven zat er een eerste plaats in voor John Goossens, die het haal de op Theo Verwaeren, Geor ges Vereecken, Jan Van Doo- ren, Alfons Cool, Frangois Kin- ders, Cammerman en zn., Jean Goossens, Van Exter gem en zn, Louis en zn, Vonck (10e en 11e). Te Grembergen klokte Con stant Van den Nest zich de eerste prijs voor Jean Dauwe (2e en 10e), Rudolf De Don der, Edward Van Meervenne. André Verschelden, Rudy Dooms, gebroeders De Bra bander, Theo Segers en Van Laere-Vereecken. Bij de jaar lingen won Albert De Clerck voor Guido Dierick, Jozef Se gers, André Verschelden, Roelandt Comelis (5e en 8e), Baziel Segers, Roger Peeters (7e en 9e), Jozef De Munck. In Zesverbond Lebbeke Ver broedering won Van Nieu- wenhove bij de oude duiven voor Henri Verdoodt (2e en 4e), Jules en zn Callaert en Jozef Uittersprot. Bij de jaarlin gen was de hoofdprijs voor Frans Hermans, Petrus Janse- gers, Louis Heyvaert, F. De Proft en Louis Veyt. Te Buggenhout - Lebbeke - St. Gillis was de snelste duif bij de oude voor L. De Donder en verder kregen ook Emile Jacobs, Lucien Van Rossem, L. Vermeulen (4e en 10e), J. en J. Debbaut, Firmin Van de Plas, Emiel Simoens, Jean Roelandt en Jos Claessens hun deel. Bij de jaarlingen de 1e prijs voor J. en J. Debbaut voor Emiel Jacobs, Alois Vera, Alfons De Mulder, Lucien' Le- roy, M. Van Damme en Kamiel Monsieur. Amedé De Voge- laer was de uitblinker met de 3e, 4e en 7e prijs. Op de sultaten voor Muysewinkel en zn, Van Schoor - Dierickx, Pie ters, Armand Rochtus, Dirk Huyck, Jean Van Cleempoel en Van Landeghem-Jacobs. Bij de jaarlingen J. en J. Deb baut de eerste prijs voor Leo pold Meskens, Louis Van Keer, Lucien De Bleser (4e en 5e), Jean Pierre Van Keer, Van Landeghem-Jacobs, Frangois Mariën, Jozef Rin- goot en Leopold Meskens. Te Oudegem was het Florent Dierick die met de zege zwaai de voor Jean Becqué (2e en 6e), Adolf De Waele, Petrus De Man (4e en 8e), Marcel Vermeiren, Reginald Van Goethem, Augustu Cooreman en Alfons Saeys. Bij de jaarlin gen won Marcel De Petter voor Jozef Walraevens, Julien Cool, Paul De Wit, Reginald Van Goethem, Emilienne Die rickx, Alois Colman, Jean Van de Bouwheede, Alfons Saeys, en Peelman Van Herreweghe. Te Schoonaarde had Willy Geerinck de brede glimlach Paul Seymortier was te ten. (c) tweede paasdag klokte Robert Mannaert zich de 1e en 2e prijs bij de oude duiven. Goe de resultaten voor K. Peeters, R. Immerickx, Petrus Mari- voet. Bij de jaarlingen de 1 e en 4e prijs voor Albert Van den Bergh en eveneens vroege duiven voor Van Hemelrijck, Robert Mannaert, Louis Stal- laert. Te Moerzeke mikte Jozef Col man in de roos bij de oude duiven voor André Van Hautte (2e en 3e), Alfons Peelman, Omer Van Riet (5e en 8e), Oscar Teek, Benoit Huyle- broeck, Alois Van Geyte, Os car De Schrijver. Bij de jaarlin gen bevestigde André Van Hautte zijn sterke prestatie door de vlucht te winnen voor Alfons Peelman, Godfried Wil- laert (3e en 5e), Benoit Huyle- broeck (4e en 8e), Van Riet- De Ridder, Armand Van der Kelen (7e en 9e), Thierens Wilgenhof. Te Berlare gaf fakteur Roland De Wilde bij de oude duiven het eerste zijn brief af. Viktor Sigin won de 2e en 5e prijs en vroege prijzen voor Maurice Van Acker en Gaston Colman. Bij de jaarlingen de 1e en 4e prijs voor Godfried Steeman en goede resultaten voor Ro bert Vergeylen. en Roger Janssens. De «oscar» van de week geven we aan de jonge Erwin De Grauwe uit het lo kaal, die met zijn jaarduif de 3e prijs won en zo te zien het beter zal doen dan vader Ivo. Te Baasrode - Sint-Gillis was de hoofdprijs voor Jules Huyck. Jean Van Keer speel de sterk en dit resulteerde in de 2e en 7e prijs. Vroege re- sche en ereplaatsen bij de ou de duiven voor Louis Goossens, Karei De Bleser, Frans Vermeiren, Albert De Boeck, Jef Peeters, Robert Mannaert, Marcel Wijns, René De Boelpaep, Petrus Van den Broeck, Jef Peeters was pri mus bij de jaarlingen. Karei Goossens maakte daar een goede beurt met de 2e, 3e en 4e prijs. Kopduiven voor Al fons Van den Bergh, Gebr. Van Zande (6e en 9e), Jac ques Casier, Gustaaf Van Brom, Louis April. Te Zele De Snelvllegers klok te Willy Christiaens de 1e en 3e prijs bij de oude duiven, voor Leonard Mariman met de 2e en 4e. Ronny De Braban der was 5e. Bij de duivinnen de 1e en 3e prijs voor Kamiel Famaey. De 2e voor G. en A. De Maesschalck en de 4e en 5e voor Gustaaf Baert. Bij de jaarlingen een 1e prijs voor Van Avermaet - Christiaens en ereplaatsen voor Albert Van Winkel, Vercauteren - Moeren hout (3e en 4e) en Jules Chris tiaens. Te Moerzeke-Kastel haalde Ernest Peelman de kop bij de oude duiven voor H. Hermans, Oscar De Winter (3e en 6e), Albert Stobbelaers, Adolf Col man en Alois Peelman. Bij de jaarlingen won Georges Van Haver voor De Saeger en zn. (2e en 4e), Bernard Vercaute ren, Leo De Keyser en Mauri ce Wauters. Te Lebbeke Dorp doet Frans Van Langenhove (1e en 7e) maar voort met het kapen van eerste prijzen. Vroege duiven voor Arthur Bogman, Pierre Vermeir, Petrus Goossens, Paul Van Nieuwenhove, Gil bert Meert, gebroeders Aeyels, E. en L. Mertens en Damiaan Pissens. Bij de jaar lingen haalde Pierre Vermeir de kop voor Paul en zn. Maes (2e en 9e), Frans Van den Abbeele, Omer Van Geertrui (4e en 10e), René Van Lierop, Jozef Teek, Lucien Lories, Adolf Van Mol. Op tweede Paasdag de 1e en 2e prijs voor Van Damme en zn bij de oude duiven. Kopduiven voor Paul en zn Maes, Pierre Ver meir, Karei Bonner, Damiaan Pissens (6e en 7e), F. Van Langenhove, Leopold Blom maert (9e en 10e). Bij de jaar lingen de 1e prijs voor Pierre Vermeire voor de gebroeders Aeyels, P. Dewaegeneer, P. en zn. Maes, Omer Van Geer trui, Prosper Van Nieuwenho ve (6e en 8e), Jozef Teek en Van den Abbeele. te Zele-Hulvelde was het Alois Temmerman die de 1e prijs won voor Omer Van He cke, Alfred Verschelden, Phi lemon Staes, Remy Geerinck (5e en 10e), Jozef De Donder, Lucien Lauwaert, Van Mie- groet en zn, Achiel Coekelko- ren. Bij de jaarlingen de 1e prijs voor Eugeen Baert voor Cyriel Verstuyft, die zijn schoonvader Albert Gijsens klopte. Gaston De Vijlder, An dré Coppieters, Alois Temmer man en Emiel Van Puyen- Victor Sigin speelt geregeld knap in de streek van Berla- re. (e) broeck klokten bij de eerste tien, maar Adolf Heirweg met de 5e en 6e en 8e was de grote man. Bij de duivinnen won Eugeen Baert voor Adolf Heirweg met de 2e en 3e. Vroege prijzen voor Achiel Coekelkoren, Alois Temmer man, André Van Avermaet. Hippoliet Haentjens. In het Dendermonds samen spel won Hugo De Backer bij de oude duiven voor André Van Acker, die 6 prijzen van 7 duiven klokte. Vroege prijzen voor Alfred Van Keer, Jean Vercammen, Michel Geeraert, Van Gucht en zn, Marcel De Nul, Gebr. Van Weyenberghe, Wwe Jos. Verleyen. Bij de jaarlingen hing de vlag in de top bij Daman-Dierickx met de 1e, 7e, 16e, 22e of 4 op 6. Vroege prijzen voor Alfred Van Keer, Maurits Van Hove, Wwe Jos. Verleysen (4e, 10e en 12e), Jean Vercammen, Ka miel Dhooghe, Christiaens- Willems, Marcel De Nul (9e en 11e). Te Zele Eerlijk Duurt Langst was het Georges Van den Ab beele die bij de oude duiven op de meest begeerde plaats stond. De ereplaatsen werden ingenomen door Haentjens, Cyriel Van Hecke, Roger De Baere, Leon Smekens, Leon Seymortier, William Verlaeckt, Gustaaf Van Hespen, René Van den Hof, Rafael Dhollan der. Bij de duivinnen de 1e, 6e en 7e voor Cesar Christiaens en de 2e en 4e voor Georges Van den Abbeele. Vroege dui ven voor André De Beule, Cy riel Van der Haeghen en Gil bert De Block. Bij de jaarlingen won Maurice Dhondt voor Leo pold Van Lembergen, Jaak De Malsche, Cesar Christiaens, Van Avermaet - Christiaens (5e, 7e en 8e), De Corte en zn. (6e en 10e). BENO Godfried, Constant en Chris Steeman waren te Berlaregoed voor een eerste prijs bij de jaarlingen, (c)

De Voorpost | 1982 | | pagina 31