F.C. Smetlede met prachtorganisatie Christel Joos, Peter Verschelden en Chris Willaert domineerden Tornooi FC Bondgalm: FC Avanti wint na boeiende finale 5rTr1)ó5^iT,Ö&. iets van... - GEZONDER - EKONOMISCH 15.200 F VAN GUCHT HEUVINCK PAARDESPORT Uitslag dressuur In manége 't Sporenhof te Temse op 10.4.1982 De nieuwe eigenaar had zijn manége en de bijhorende drankge legenheid voor de opening in een nieuw kleedje gestoken, ook het springmateriaal was nieuw en van goede kwaliteit. Misschien was dit de reden dat de publieke belangstelling zo groot was. Zaterdags waren de dressuurpaarden reeds aktief en deed Maes Ilse met Joyce beter dan de rest bij de trainers. Deze dame is op goeie voet om een stap hoger te wagen. Bij de proet DA6 niveau I waren de deelnemers enigszins aan elkaar gewaagd. Met de proef D25 niveau II stond er op Verhofstede Edgord met Oregon geen maat en legde zeer gemakkelijk beslag op de 1e plaats. Voer wat de jumping aangaat wisselde bij de pony's Van Damme Jerry en Meersman Sonja met Silver Quick elkaar af voor de 1e prijs. Alhoewel wij de meeste kansen aan Van Damme Jerry geven, terwijl Beguin Fabienne geen concurrentie had in de lagere reeks met Quatro. In de training bracht De Clercq Eddy de verrassing om met Arno te winnen en dat voor de 2e keer niet gelukte maar De Rijcke Patrick, De Parade Rudy achter zich liet. Meer spanning kregen wij in reeks I waar Ceulemans Rudy er ditmaal in gelukte met een miniem verschil aan tijd De Francq Filip te kloppen. Wat hem echter ook geen 2 x gelukte en de eer moest laten aan Verschelden Peter die na een 2e barrage een regelmatige Erik Van Praet nipt klopte. We stappen over naar proef 5, reeks II, waar Van Assche Pierre met Flak terug was van weggeweest en terug zijn oude vorm scheen te pakken te hebben en dat tegen Joos Christel die met klaroen de beste was tegenover Van Assche Pierre. Reeks III, proef 6, tenslotte stond er op Chris Willaert met Cocardi en Bento geen maat en het mocht een wonder heten dat Van Praet Erik met Sabrina zich nog tussen kon wringen. Maar bij proef 12, reeks III jachtparcours barema C, kregen we andere kandidaten. Verschelden Peter had het rekord terug in stelling gebracht en was zo subliem dat hij Meersman Rita met Luitenant ver achter zich liet. De nieuwe eigenaar de heer Kastelijn wist ons te vertellen dat hij zijn manége weldra zou voorzien van een ruime parking, evenals een geperfektioneerd buitenpiste, nieuwe stallen. Wij wensen in ieder geval de initiatiefnemer veel geluk met deze uitbating. Zondag aanstaande trekken wij naar Liezele in de manége Wilboco waar het festijn wordt verder gezet. Sportieve groeten. FREDOM Proef 1 - DE 1 Voorbereidende en training 1Maes Ilse, Joyce 2. exq. Verscheuren Veerie, Werie en Van Buynder Dominique, Gibaule 4. exq. Cauwenberghe Martine, Fury en De Parade Peter, Uno 6. Van Ankle Peter, Murasca 7. Coeck Erwin, Kitty Proef 2 DA6 - niveau I 1Verberckmoes Guy, Gavanka 2. Tummeleer Martine, Timony 3. Coeck Erwin, Wodan Proef 3 DL5 - Niveau II 1Verhofstede Edgord, Oregon 2. Maris Johan, Thor Proef 1 Pony's A1 progressief parcours met barrage niet op tijd 1. Beguin Fabienne, Quatro Proef 2 pony's A2 progressief parcours met barrage op tijd 1Meersman Sonja - Silver Quick 2. Van Damme Jerry, Annie Proef 3 Training progressief parcours met barrage op tijd 1De Clercq Eddy, Amo 2. De Parade Rudy, Uno Proef 4 Reeks l progressief parcours met barrage op tljd 1Ceulemans Rudy, Ubrich 2. De Francq Filip, Perhaps 3. Van Praet Eric, Bamir 4. exq. De Francq Filip, Faro en Van Damme Jerry, Flash 6. Van Oevelen Johan, Aristariaat Proef 5 Reeks II Progressief parcours met barrage op tljd 1Van Assche Pierre, Flak 2. Joos Kristel, Klaroen 3. Verschelden Peter, Victor 4. Willaert Chris, Wilboco Proef 6 Reeks III Progressief parcours met barrage op tljd 1Willaert Chris, Cocardi Wilboco 2. Van Praet Eric, Sabina 3. Willaert Chris, Bento Proef 7 Pony's A1 barema A met barrage niet op tljd 1Beguin Fabienne, Quatro Proef 8 Pony's A2 Barema A met barrage op tljd 1Van Damme Jerry, Anny 2. Sonja Meersman, Silver Quick Proef 9 Barema mlxte met barrage op tljd 1De Rijcke Patrick, Wip 2. De Parade Rudy, Uno Proef 10 Barema A mlxte met barrage op tljd 1Verschelden Peter, Dandy 2. Van Praet Eric, Banier 3. De Francq Filip, Perhaps Bollé Danny, Postillion 5. Van Praet Eric, Robinhood 6. De Man Emile, Wenty Proef 11 Reeks II Jachtparcours barema E 1Joos Kristel, Klaroen 2. Van Assche Pierre, Flak 3. Raes Sonja, Cartouche Proef 12 Reeks III jachtparcours barema C 1 Verschelden Peter, Rekord 2 Meersman Rita. Luitenant 3. De Potter Jan, Wichie F.C. Smetlede met voorzitter Kamlel Corijn en sekretaris Gerard De Winne op kop pakten op paasmaandag uit met een prachtorganisatie. Alles was tot In de puntjes verzorgd. Een prima sfeer bij de vierde provlnclaler die echt van aanpakken weet. De verruimde kantine Is echt een parel. Ondanks de slechte weersom- Draf -| 30 m.; 1Casdor (De standigheden, hagel, regen, vriendt. Vlekkem), 2. Ravioli wind, was er nog een goede (Gouverneur), 3. Duck (Goe- belangstelling. dertier), 4. Riquepine (Fonck), Het bestuur van F.C. Smetle- 5. Glory Duck (De Petter) de kijkt op geen inspanning vlucht 1,40 m.: 1. Don Juan om de klub verder uit te (De Brouwer, Oordegem), 2. bouwen. Rabby (Van der Meeren), 3. Als grote uitblinkers van het Tineke (Cammerman). paasweekeinde (Sint-Lievens- Draf ^40 m.: 1. Charlo (Pop- Houtem - Smetlede) citeren wij p6i Oudegem), 2. Otus (Van H. Van Biesen (5 overwinnin- der Geeten), 3. Bentho (Ver gen), W. Neckebroeck (4), A. hofstadt), 4. Maya (Van Herre- De Wulf (3), A. Poppe (3), L. weghe). 5. Dinamiet (Van De Taeye (2), W. Corijn (2) en Wassenhove). L. De Vadder (2). Tweejarigen: 1. Furry (Deb- Uitslagen te Slnt-Llevens - "aut, Zottegem), 2. Kristal(De Houtem Wul1). 3 Beau,y <De Wu">' 4 Gardinac (Elaut), 5. Sonja Houtem Jaarlingen: 1. Yelomite (Fonck, Massemen), 2. Alpi nist (Vermassen), 3. Prima- Boy (Fonck), 4. Fiston (Joos), (Bove). Renpaarden (snelheid): 1. Ma zurka (Corijn, Erembodegem), Majoor (Coeckelbergh), 3. (Van der Snickt), 4. Fideel (Vermassen), 5. Petit-Prince (Verbraeckel) Vlucht 1,25 m. 1. Fleur (Van Biesen, Gijzegem), 2. Robby (Dhaese), 3. Boem (Welling ton), 4. Twyfort (De Brouwer), 5. Karolientje (De Maese- neire). Draf 1,35 m.: 1. Bougie (De Vadder, Haaltert), 2. Upsy (Goedertier), 3. Casdor (De Vriendt), 4. Pincky (De Wulf), 5. Snoepie (De Gelder). Vlucht 1,35 m.: 1. Rabby (Van der Meeren, Ophasselt), 2. Sil ver Bles (Wellington). Draf 1,45 m.: 1. Charlo (Pop pe, Oudegem), 2. Juge de Paix (Wouters), 3. Dinamiet (Van Wassenhove), 4. Nelly (Joos). Renpaarden (fond): 1. Nostar (De Cock, Adegem), 2. Mazur ka (Corijn), 3. Majoor (Coec kelbergh), 4 Hors fond (Van Caneghem). Uitslagen te Smetlede Jaarlingen: 1. Alpinist (Ver massen, Kerksken), 2. Prima- Boy (Fonck), 3. Fiston (Joos), 4. Arrow (Van den Heuvel), 5. Arnold (Van Herreweghe). Vlucht 1,10 m.: 1. Pipo (Nec kebroeck, Ninove), 2. Microb (Neckebroeck), 3. Minuut (Poppe), 4. Flip (De Turck), 5. Tarzan (Massagé). Draf 1,10 m.: 1. Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem), 2. Kentucky (De Wulf), 3. Ma- nolito (De Wulf), 4. Pluto (De Wulf), 5. Fury (De Gols). Vlucht 1,20 m.: 1Rapido (De Taeye, Galmaarden), 2. Turio (Massagé), 3. Superstar (De Maeseneire), 4. Wisky (De Taeye), 5. Elsie (Schiette- catte). Draf 1,20 m.: 1. Fideel (De Wulf, Nieuwerkerken), 2. Beauty (Van der Snickt), 3. Miss Boy (De Wulf), 4. Fideel (Vermassen), 5. Karolientje (Van Herreweghe). Vlucht 1,30 m.: 1. Prestige (Broeckaert, Zelzate), valpar tijen. Draf 1,30 m.: 1. Ravioli (Gou verneur, Wetteren), 2. Upsy (Goedertier), 3. Mistral (Van Bellinghen), 4. Glory-Duck (De Petter), 5. Riquepine (Fonck). Vlucht 1,40 m.: 1. Don Juan (De Brouwer, Oordegem), 2. Lisette (De Petter). Draf 1,40 m.: 1. Charlo (Pop pe, Oudegem), 2. Bentho (Verhofstadt), 3. Otus (Van der Geeten), 4. Maya (Van Herre weghe), 5. Profiel (De Man). Tweejarigen: 1. Kristal (De Wulf, Nieuwerkerken), 2. Beauty (De Wulf), 3. Fleur (Van Bellinghen), 4. Beauty (Versijp), 5. Els (Berckmoes). 5 Robby (Wellmgton). Hors find (Van Caneghim), 4. Ninove) 2 S Ju9e de Palx <w°utars>' 5' oo (NecSoeck? 3 Tarzan lmPala <Carlier> (Ma^agé^ 4 Burgó Duck (Van Biesen, Gijzegem), 4'. 5****!! Wufl 2. Manolito (De Wulf), 3. Ken tucky (De Wulf), 4. Pluto (De Wulf), 5. Prinses (Bisschop). Vlucht 1,20 m: 1. Rapido (De Taeye, Galmaarden), 2. Turio (Massagé), 3. Wisky (De Taeye), 4. Elsie (Schiettecat- te), 5. Superstar (De Maese neire). Draf 1,20 m.: 1. Beauty (Van der Snickt, Zwalm), 2. Fideel (Vermassen), 3. Fideel (De Wulf), 4. Miss-Boy (De Wulf), 5. Prins (D'Haese). Vlucht 1,30 m.: 1. Maggie (De Backer, Liedekerke), 2. Isolin- de (De Brouwer), 3. Wallstreet (Borremans), 4. Prestige (Broeckaert), 5. Fleur (Van Biesen). 5. Kristal (De Wulf). Vlucht Sulky: 1. Pipo (Necke broeck, Ninove, 2. Microb (Massagé), 3. Flicka (Van Eeckhoudt, 4. Jolie (De Bac ker), 5. Fury (Baeten). Draf 1,15 m.: 1. Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem), 2. Jolita (Bové), 3. Prins (D'Haese), 4. Manolito (De Wulf), 5. Krak (Bisschop). Vlucht 1,15 m.: 1. Milo (De Maeseneire, Oombergen), 2. Turio (Massagé), 3. Champag ne (Ringoet), 4. Rubens (De Turck), 5. Tineke (De Maese neire). Draf 1,25 m.: 1. Fideel (De Wulf, Nieuwerkerken), 2. Petit- Boy (De Vadder), 3. Beauty Nu zondag houden de Appelse Zandruiters een vroeger altijd fel gewaardeerde opendeurdag. Ook nu verwacht men er veel kijkers, (v) Renpaarden (snelheid): 1. Ma joor (Coeckelbergh, Kontich, 2. Mazurka (Corijn), 3. Nostar (De Cock), 4. Prins (Raman), 5. Impala (Carlier). Driejarigen: 1. Flamingo (De Wulf, Nieuwerkerken), 2. Be linda (Poppe), 3. Acrobaat (Melckenbeeck), 4. Kentucky (De Wulf), 5. Beauty (De Wulf). Vlucht Sulky: 1. Pipo (Necke broeck, Ninove), 2. Microb (Massage), 3. Gina (Van Eeckhoudt), 4. Fury (Baeten), 5. Marva (Wellington). Draf 1,15 m.: 1. Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem), 2. Jolita (Bové), 3. Krak (Bis schop), 4. Manolito (De Wulf), 5. Natacha (De Wulf). Vlucht 1,15 m.: 1. Dona (Van Leuven, Oordegem), 2. Milo (De Maeseneire), 3. Turio (Massagé), 4. Champagne (Ringoet), 5. Rubens (De Turck). Draf 1,25 m.: 1. Fideel (De Wulf, Nieuwerkerken), 2. Petit Boy (De Vadder), 3. Miss-Boj (De Wulf), 4. Glory-Duck (Dt Petter). Vlucht 1,25 m.: 1. Boem (Wel lington, Ninove), 2. Twyfor (De Brouwer), 3. Minerva (Mo reels) Draf 1,35 m.: 1. Bougie (De Vadder, Haaltert), 2. Filou (Du- rant), 3. Upsy (Goedertier), 4. Irizona (Fonck), 5. Ravioli (Gouverneur). Vlucht 1,35 m.: 1. Don Juan (De Brouwer, Oordegem), 2. Silver-Bles (Wellington), 3. Li sette (De Petter) Draf 1,45 m.: 1Prins (Raman, Wetteren), 2. Bentho (Verhof stadt), 3. Luc (Poelman), 4. Mieke (Joos). Renpaarden (fond): 1. Mazur ka (Corijn, Erembodegem), 2, Nostar (De Cock), 3. Majoor (Coeckalbergh). Zondag 18 april: Sint-Lievens- Houtem zondag 25 april: Eke. VDV Het paastornool van FC Bondgalm Is In Hamme allang tot d® talriike toeschouwers alles- een traditie uitgegroeid. Daardoor bestaat die ploeg nu ook 5ms ul,e'nd®llJk ,moc™en al meer dan vijftien jaar. De organisatie was ook nu weer tot dl® ook een doelpunt juichen. In alle puntjes verzorgd. Op het terrein aan de Driegoten- De aanhangers van de inrich- kouter te Hamme werd trouwens een uitstekend tornooi ,®nde P'°®9 dan .,oc L e" *:uk gespeeld, onder ruime belangstelling zelfs en dat ondanks Malfliet werd de bewerker de wispelturige weersomstandigheden van het jongste daarvan (1-0). Na de rust paasweekend scheen FC Bondgalm nog be- De matchen, die alle een spannend verloop meekregen, Jer £e'n|B!r!erdB|j momen- werden onder een voorbeeldige sportiviteit betwist. De ten haq FC Avanti het dan ook revelatie daarbij werd alleszins FC De Muyter uit Hamme. behoorlijk moeilijk. Toch werd Een ploeg met een eerder bescheiden klassering uit Wall- er 9een verdere achterstand vo's zaterdagse derde afdeling. Men werd nu met een paar opgelopen, en naar het einde topklubs uit Wallvo's elltereeks gekonfronteerd. FC De ,0® werden door deze ploeg Muyter heeft zich daarbij werkelijk overtroffen en het feit pok meer risikos genomen, alleen al dat die geelhemden niet helemaal onder de voet Met sukses trouwens, en tij- werden gelopen, spreekt boekdelen. Uiteindelijk won FC dens de slotminuten stelde FC Avanti na een uiterst spektakulaire finale en die Sint- Avanti gelijk na vrijschop, en Niklase voetbalploeg veroverde ook de fair-playbeker. Voeg daarbij nog de uitstekende leiding van het scheids- rechterstrlo Roger Moortgat, Mark Van Brussel en Willy Roosenboom en men begrijpt waarom het paastornool van Bondgalm ala bl|zonder geslaagd kon beschouwd worden. pc Reeds in de aanvangswed- taat. Nochtans lukte William eindelijk weer bijval. Omdat strijd heeft een aangenaam De Prycker voor FC Avanti de Ronny Aubroeck op vrijschop verrassend FC Muyter zich gelijkmaker (1-1). In de twee- doelde en voor de Hamme- toen al onderscheiden. Het de speelhelft ook uitstekende naars stonden de winstkansen heel wat beter gekwoteerde kombinaties van beide ploe- nu vrij gunstig. Op de valreep FC Bondgalm werd daarbij in gen. Hier en daar werd ook bestelde Guido Van Lysebet- bedwang gehouden. De zwart- nogal eens een scorekans ver- ten de gelijkmaker (2-2). Daar- broeken van FC De Muyter kej<eni waardoor de spanning door werden we nog op een geraakten aan de eerste doel- in da wedstrijd behouden kansen. Daarbij was een jjiggf Daar behaalde FC waakzame Leo Heirwegh no- Avanti nog de volledige winst dig. De doelman van FC Bond- en een goai Van Peter Spittael galm voorkwam dat FC De na hoekschop hield voor die Muyter langs Dirk De Grave mannen nog een finaleplaats nogal vroeg aan het openings- jn (2-1 punt geraakte. Die ploeg bleef A|dus Werd RC Raap naar trouwens het gevaarlijkst. Een de tr0osting verwezen en vrijschop van Norbert De Moor daarjn heeft FC De Muyter 2-2 (4-5) werd alleen door de paal ge- nogmaals een merkwaardige RC Avanti-RC Raap prestatie geleverd. In een ta melijk evenwichtige eerste helft hebben beide ploegen vruchteloos naar enige winst gezocht. De aanvallers zaten BOOGSCHIETEN Patrick Baluwé knikte toen raak (1-1). Zo konden er ver- lengingen op het programma Bij Kermisvogels uit Uitbergen werd voor de eerste keer in de Uitbergense wipschutter- genomen worden Tijdens de sgeschiedenis een dame koningin. Godelieve Van Nieuwenhuize, die in 1981 begon, bleef de stand ongewij- haalde nu reeds de titel (jj) spannend toemaatje vergast en met doelman Nasser Ver- beke in vedette hees FC Avan ti zich tenslotte op het hoogste schavotje (3-4). stuit en bij een geharrewar kort nadien doelde Willy Maes voor FC De Muyter dan toch (1-0). Meteen een verwittiging voor FC Bondgalm dat herhaalde- lijk poogde om de bakens te Z0'n beetje in de greep van de verzetten. Hierbij scoorde Jac- verdedigingen. Die hadden tel- Ultslagen Schiftingswedstrijden FC De Muyter-FC Bondgalm 2-1 RC Raap-FC De Muyter 1 -0 FC Bondgalm-FC Avanti 1 -1 (na verlengingen 2-2 en na de strafschoppen 4-5) Fair-playbeker FC Avanti Roger Van Laere Frangois Van Den Bossche werd biljartkampioen van Hamme, voor Karei Verhelst, Jozef De Clercq, Leon De Keyser en Marcel Van Buy ten (vh) ques Heirwegh in buitenspel stand en dat doelpunt werd terecht geannuleerd. Zo bleef Bondgalm tegen een achter stand aankijken en vóór de rust werd die zelfs nog verdub beld. Een overtreding van Theo Dierickx in de fatale zone werd daar de oorzaak van en bij die strafschop faalde Nor- bert De Moor niet (2-0). Tij dens de tweede helft schakel de FC Bondgalm over naar een hogere versnelling. De kombinaties werden veel vlot ter uitgebouwd en langs Johan De Beule konden de organisa toren milderen (2-1). FC De Muyter werd nu meer in verde diging gedrongen en die jon gens deden dat zelfs uitste kend. Tot Johan De Beule van FC Bondgalm weer scoorde en daarmee werd de verdere kwalifikatie naar de straf schoppen geschoven Daarbij toonde FC Bondgalm zich voor eenmaal schotvaardiger dan FC. De Muyter (4-5). De strijd tussen FC Avanti en RC Raap werd al evenzeer een spannend spektakelstuk. Beide ploegen stonden opti maal gemotiveerd tussen de lijnen en die match werd ook zowat een prestigeduel. Na een vijftiental minuten scoorde Patrick Thienpont voor Raap. (0-1) Bijzonder attraktief ver liep het vervolg. Alleen bij de afwerking, geraakte men niet altijd aan het gewenste resul- Ronny Pieters werd koning bij Strijpwegel-Uitbergen. Hoewel hij nog maar twee jaar schutter is versloeg hij in de vijfde ronde Ronny Van de Velde en Oscar Huylebroeck (jj) kens het laatste woord hoewel het doelgevaar nooit uit de wedstrijd gebannen werd. Op windende situaties waren er bij dd vleet. Na de hervatting werd er nog hardnekkiger ge kampt en ondanks al deze in zet bleef de wedstrijd binnen de sportieve perken. Op een tiental minuten van het einde werd er dan toch gescoord. Een doelpunt van Patrick Thienpont en Raap kwam in het voordeel (0-1). Een beslis sende goal, want een verdien stelijk FC De Muyter heeft de ze achterstand niet meer kun nen ophalen. De finale, waarvan de aftrap verzorgd werd door burge meester Leon Baert uit Ham me, heeft volledig aan de ver wachtingen beantwoord. Met FC Bondgalm en FC Avanti kwamen hiervoor twee ploe gen in aanmerking die bij soortgelijke tornooien reeds meermaals voor de hoogste eer hebben gestreden. FC Avanti nam een offensieve start en voor Willy Malfliet van FC Bondgalm werd een greep naar de noodrem noodzake lijk. Voor FC Avanti betekende die strafschop geen winst. Omdat die door Jozef De Sut ter tegen de staak werd ge knald, en Bondgalm heradem de helemaal. Op het techni sche vlak stond deze finale op een tamelijk hoog niveau. Spektakulair werd het voor Broodoven 6 broden (kan buiten geplaatst worden) B.T.W. Inbegrepen - geleverd Inbouw-houtkachel met ventilatie 28.900 F B.T.W. inbegrepen - geleverd k 50 cm hoogte - 64 cm breedte OPEN HAARDEN - MARMERWERKEN Mechelsesteenweg 93 - DENDERMONDE Tei. 052-21.26.37 34 - 16.4.1982 - De Voorpost

De Voorpost | 1982 | | pagina 34