Moeilijker dan verwacht Kan E.V. Aalst zich nog redden Beslissing slechts 10 minuten voor het einde Kampioen Tongeren sterker Moeilijke opdracht volbracht Uitslagen sli HANDBAL EERSTE NATIONALE CHARLEROI-AVANTI LEBBEKE 20-23 Nadat Charleroi tweemaal te gast was geweest in de Lebbeekse sporthal - Beker en kompetitie- en evenveel keren werd overspeeld, zijn de Karolingers erin eigen sporthal in geslaagd een valabele weerstand te bieden, in de eerste plaats speelde Charle roi nu heel wat beter maar het erg ongekoncentreerd verde digen van Lebbeke met kee per Mertens ook niet in zijn beste doen en het laten liggen van heel wat doelkansen ver gemakkelijkte de taak van de thuisploeg. Men kan echter niet beweren dat Lebbeke echt slecht speelde want normaal zou een 15-30 uitslag niet overdreven zijn geweest. Avanti moest heel wat basis- pionnen missen. Om diverse redenen (verlof, gekwetst enz...) ontbraken A. Maes, Nincovic, L. Schaers, M. De Bruyn en Eddy De Smedt, zo dat spelers als Van Mol en Van Onsem hun debuut maak ten in het fanionteam. Samen met F. De Ridder en Verguit en keeper Vermei ren trad Avanti dus aan met 5 junioren die pas een stage met de Bel- m gische selektie achter de rug JfvU hadden. Avanti startte erg goed en langs De Vlieger, Verhofstadt en nogmaals De Vlieger werd Wjm het 0-3 na 6 minuten spelen. Jfl Avanti bleef gedurende de vÊÊÊKjL - j eerste helft het wedstrijdge- IlllliHKL beuren rustig domineren en langs Vermoesen en Verhof- plliilliy jp|mjÊ stadt ging het via 2-5 na 10' llgT W jS naar 6-10 8' voor de rust. De 2ËÊÊ X J®* Avanti-defensie ging dan blijk- wMÈk ÉWw baar minder gekoncentreerd «nk jËmm spelen zodat Charleroi eerder \Wr onverwacht tot 11-12 naderde. 4 Verguit legde dan de 11-13 ruststand vast. Na de rust maakte De Batselier, flink bij I Lf Z schot, er 11-14 van maar nu *11111®Ji t li 1 I werden nogal wat doelkansen ,7ii/T„ Luc Van Mol, een van de niet benut zodat de thuisploeg kon blijven aanklampen tegen zes juniors van Avanti Leb- de logika van het vertoonde beke die in Charleroi deel spel in (14-15 en 15-16). Cor- uitmaakten van het fanion- nelis met drie opeenvolgende team. (eva) treffers, zorgde voor wat meer aftekening (15-17) maar na drie kwartier telde Charleroi steeds maar een doelpunt achterstand (18-19). Avanti benutte toen even de gescha pen kansen en met nog 10 minuten te spelen was de ze ge, die nooit echt in gedrang kwam, veilig (18-22). De Bat selier legde de 20-23 eindcij fers vast. Avanti Lebbeke: Mertens en Vermeiren, De Batselier 6, De Ridder, K. Ver hofstadt 6, Cornelis 4, De Vlie ger 2, Van Mol, H. Maes, Van Onsem, Verguit 1Vermoesen 4. Reserven: Charleroi 9 Avanti Lebbeke 30 Na de eerste helft leidde Avanti reeds met 2-15 en ook tijdens de tweede helft bleef Lebbeke rustig domineren. Scoorden: Van Gucht 4, De Pauw 3, De Smedt, De Ridder 2, Verguit 7, Van Onsem 5, Moonen 9. EVA TWEEDE NATIONALE E.V. AALST-GANSHOREN 22-19 Na de erg verdiende zege tegen Ganshoren behoudt E.V. Aalst nog een rekenkun dige kans om zich te handha ven in 2de nationale. De Aal- stenaars dienen nog drie wed strijden te spelen en tellen steeds twee punten achter stand op Villers, de recht streekse en enige konkurrent. Vertrekken zij tegen kampioen Beyne zo goed als kansloos, het bezoek aan Villers en de thuiswedstrijd tegen Etterbeek zou 4 punten moeten opleve ren. Maar indien Eendracht toch zou degraderen, is het duidelijk dat zij in 1 ste landelij ke direkt tussen de titelkandi daten plaats nemen. Refere rende naar hun 5 laatste wed strijden is Eendracht zeker een plaats in 2de nationale waard. Ook tegen Ganshoren toonden zij zich gedurende de ganse wedstrijd de betere ploeg en nooit raakten zij op achterstand. Bij een kollektief goede prestatie vernoemen wij niet graag namen maar de prestatie van de 18-jarige keeper Van Pottelberghe en de snedigheid van pivot Steemans waren toch de dra gers van het sukses. Ook D. Baeyens speelde zich in de belangstelling door tijdens de laatste 20' enorm efficiënt te gaan afwerken waardoor de thuisploeg van 14-13 naar een 18-13 score stevende en met een de basis legde van de ovenwinning. Eendracht startte erg gedecideerd en via Stee mans en R. Baeyens werden de fouten in de Brusselse ver dediging afgestraft (2-0). On dertussen had keeper Van Pottelberghe zijn eerste 7 m.- worp gestopt en na 9' leidde de thuisploeg met 4-1. Van Pottelberghe stopte nog maar eens een 7 m.-worp van inter nationaal Mulder en na een kwartier spelen leidde een Ahap spelende thuisploeg met 5-3. Even zag het er bedenkelijk uit voor Eendracht als Gans horen na 18' voor de eerste en enige maal op voorsprong kwam (5-6). D. Bayens en een weer hard werkende Van Den Borght zorgden er echter voor dat Aalst opnieuw op voorsprong kwam (7-6). Steeman hield de 8-8 ruststand op het bord. Ook ra de rust bleef het lange tijd heel spannend. Aalst trachtte iets te dikwijls pivot Steeman aan te spelen zodat hun aan- valsspel toch wat variatie ont beerde en Ganshoren bleef aanklampen langs Mulder. Via 12-12 na 40' werd het 14-12 langs D. Bayens die plots zijn verantwoordelijkheid opnam vanuit de tweede lijn en via 14- 13 werd het 18-13 iets meer -Jan 10' voor het einde. Van Pottelberghe bleef goed werk averen en het Aalsterse doel m nadat D. Bayens de kloof 'eslagen had zorgde Steeman iet drie opeenvolgende tref- ks voor een 22-16 score 4' oor het einde. Ganshoren ichtte nog met alle middelen achterstand op te halen aar een erg gemotiveerd en irstandig spelend Eendracht t de oververdiende zege niet eer ontglippen. E.V. Aalst: Van Malderen in Van Pottelberghe, Van Der Jorght, 2, D. Bayens 7, G. Van Malderen 2, Steeman 6, R. Bayens 2, W. Bomon 1, M. Wellekens, Cooreman, De Cock 1, Vinck. Reserven: E. V.Aalst 13 Ganshoren 16 Eendracht, dat nogal onbe suisd en te dikwijls zijn kans ging vanuit de tweede lijn, stond 3-7 achter aan de rust. Tijdens de tweede helft bleken de doelschoten meer sukses te hebben maar het gebrek aan variatie in het aanvalsspel verhinderde een mogelijke te rugkeer. E.V. Aalst: Van Malderen, Vinck 2, B. Arys, Janssens, Cooreman 4, R. Arys, De Cock 2, Simal, De Troch, De Nys, Petré 5. AJ. LEBBEKE ANGLEUR Na de nederlaag tegen An- gleur is het nu vrijwel zeker dat het verblijf van Ajax Lebbeke in 2de nationale beperkt werd tot één seizoen. Door trainer Multael te vervangen door J. De Proft (ex-trainer Buggen- hout) hoopte men wellicht het lot nog te kunnen forceren maar een samenloop van om standigheden zorgde en/oor dat deze trainerswissel voor Ajax geen direkt sukses kon hebben. Inderdaad, tegen Angleur moest men het veld in met veldspeler G. Beeckman in het doel, aangezien fanion- keeper De Bruyn een schor sing uitboet en 2de keeper Dierick een operatief ingrijpen had ondergaan. Tot overmaat van ramp is ook gewezen keeper Vinck aan een schor sing toe zodat men echt naar een noodoplossing diende te grijpen. J. Beeckman deed het weliswaar zeker niet slecht maar kon uiteraard niet verbergen dat hij de automa tismen van een ervaren doel man mist. Ajax speelde nochtans heel gemotiveerd en onder impuls van een knap spelende Van Medegaal slaagde de thuis ploeg erin het wedstrijdbegin te domineren. Tien minuten voor de rust leidde Ajax dan ook met 8-7 maar daarna volg de een mindere periode waar op Lebbeke betrapt werd op balverlies waardoor het het snelle Angleur toeliet uit te pakken met snelle tegenaan vallen en de eerste helft afge sloten werd met een 11-16 stand. Onmiddellijk na de rust slaagde Ajax erin tot op 3 punten te naderen maar op nieuw kon Angleur het wed- strijdgebeuren oriënteren dankzij hun sterkste wapen, de tegenaanval. Tien minuten voor het einde was de thuis ploeg opnieuw genaderd tot dne doelpunten (18-19) maar uiteindelijk gingen zij toch de boot in met 24-32 cijfers. On danks de degradatie nu zo goed als zeker is, waait er een nieuwe wind door Ajax-rangen die laat vermoeden dat het verblijf in 1ste Landelijke wel eens van korte duur kon zijn. Ajax Lebbeke: Beeckman en M De Decker, P Vermaren, D. Vermeiren, Quidé, Van Me degaal 4, Jacobs, M. Huyck 4, Van Geel, Hendrickx 8, De Doncker, D. Huyck 8. Reserven: Ajax Lebbeke 16 Angleur 15 Nadat de rust bereikt werd EERSTE LANDELIJKE ROSIS AALST-BUGGENHOUT 20-12 In tegenstelling tot wat de Aalst-Buggenhout een span- einduitslag laat vermoeden, nend verloop. Beide ploegen kende de wedstrijd Rosis toonden zich sterk aan elkaar gewaagd tot de 47ste minuut en met een 13-12 score leek het erop dat de beslissing en kel kon vallen bij het eindsig naal. Eigenaardig genoeg kregen de erg rumoerige toeschou wers de tien laatste minuten een totaal ander spelbeeld. Buggenhout bleef weliswaar doelkansen kreëren maar plots vlotte het niet meer in de afwerking en een erg goede Rosis-keeper Mertens liet geen bal meer passeren. Bo mon maakte er 14-12 van voor Rosis en langs 2 treffers van De Jaegher ging het naar 16- 12 vooraleer de Duitser Lutz tijdens de laatste minuut de 20-12 eindcijfers vastlegde. Buggenhout was nochtans erg overtuigend aan de wedstrijd begonnen. Met treffers van Van Nuffel, M. De Proft, J. Van Damme en nogmaals Van Nuffel werd het 0-4 vooraleer Rosis langs De Man kon tegenscoren. Er waren toen 11' gespeeld. Buggenhout leek sukses te hebben met de mandekking op M. Bayens en provokatie op de hoekspelers maar toch naderde een gemo tiveerd spelend Rosis tot 4-5 langs Diestel na 17'. De bezoekers, onder impuls van een weer erg aktieve Van Nuffel, raakten echter opnieuw 5-8 voor vooraleer Rosis langs Van Herreweghe kon gelijk stellen 5' voor de rust (8-8). Bas voor Buggenhout er Meert voor Rosis legden de 9- 9 ruststand vast. Ook in he begin van de 2de helft bleef de thuisploeg op achtervolger aangewezen (9-10) en he duurde tot de 30ste minuu vooraleer Rosis langs Var Herreweghe en Bomon vooi het eerst op voorsprong kwam (11-10). Gedurende de volgende 10' bleven de ploegen elkaar van geen vin lossen en via 11-11 en 13-11 werd het 13-12 13' voor het einde. Zoals wij reeds vertelden moest Buggenhout, dat naast enkele open doel kansen ook nog twee 7 m.- worpen miste, toen begeven en een sterker Rosis won nog verdiend dit boeiend treffen, al lijkt de eindscore ons toch wat overtrokken. Rosis Aalst: Mertens en Coen, De Jaegher 2, Bomon 4, Van Herreweghe 6, Diestel 2, Meert 4, De Man 1Lutz 1 Buggenhout: Vermaesen en Vermeir, M De Proft, 3, Van Nuffel 6, J. Van Damme 2, Bas 1, De Maerschalck, J. De Proft, Merckx, Moyersoons, P. Vermeir. Reserven: Rosis Aalst 18 Buggenhout 13 De bezoekers met een knap afwerkende Vercammen kon den slechts een helft weer stand bieden aan een kollek tief sterker Rosis. Via een 7-7 ruststand boekte de thuisploeg nog een ruime 18-13 zege. Scoorden: Rosis Aalst: Van Nieuwenborgh 2, Luycq 3, Verhaeven 3, De Gendt 1 Speybroeck 4, De Jaegher 3, Lutz 2. De handbalploeg van Ajax Lebbeke. (foto piet hermans) STENOR DENDERMONDE EV Aalst-Ganshoren: 21-19. Jacques Steemans brengt EV op gelijke hoogte: 6-6. (per) Dendermonde speelde te Wilrijk een erg verdienstelijke wedstrijd maar toch valt het op dat HBC er niet in slaagt de wedstrijd onder kontrole te houden. Dendermonde startte nochtans overtuigend en via Van de Velde en drie opeen volgende treffers van Trien pont, leidde het na 9' met 1-4. Plots viel de ploeg echter to taal uit elkaar en 12' later was het Stenor dat met 11-4 leidde. Blijkbaar vond HBC dat hier toch iets moest aan gedaan worden en langs Van De Vel de naderde het tot 11 -7 voora leer de 12-8 ruststand bereikt werd. Coach Timmerman wij zigde dan zijn verdediging en het zag er lange tijd naar uit dat de Dendermondenaren hierdoor de gastheren in de greep kregen. Via 16-12 na 46' naderde Van De Velde en Co tot 18-16 7' voor het einde maar toen ging Stenor met 2 pivots spelen waardoor Den dermonde verplicht werd terug naar een 6-0 verdediging over te schakelen. Meteen vlotte het opnieuw niet meer bij de Ros Beiaardzonen en Wilrijk sloeg Dendermonde definitief terug. Via 20-16 5' voor het einde werden de 22-17 cijfers bereikt. HBC Dendermonde: Quis- quater en Mannaert, Van De Velde, 5, Trienpont 4, L. Van Cauwenberghe 5, Gijssels 1, De Swaef, Verleyen, Batselier 2, De Bock, Lenaerts. EVA TWEEDE LANDELIJKE ten, zodat na 36' Sasja leidde met 23-15. Rombout kwam nu heel wat minder aan bod in aanval en de weinig gekon centreerd spelende Lokerse verdediging werd nu regelma tig omspeeld. Via 25-17 na 45' werd het 28-18 10' voor het einde voor aleer de 34-20 eindcijfers be reikt werden. Scoorden: Weyers 6, Rom bout 9, Sonck 3, D'Hanis 1De Brouwer 1 STENOR 2 SP. AALST Een erg onvolledig Sparta moest na een verdienstelijke wedstrijd de duimen leggen tegen een meer en/aren Ste nor 2. Bij de Spartanen ontbra ken wars van F. Bomon ook nog Corthals, Mens en S. Bo mon zodat men gerust van een onoverkomelijke handicap mag spreken. Tijdens de eer ste helft hield Sparta vrij on verwacht gelijke tred met de thuisploeg en via 6-6 en zelfs 6-7 werd de 9-9 ruststand be reikt. Tijdens de tweede wed strijdperiode moest Sparta echter logischerwijze afhaken en 10' voor het einde leidden de Wilrijkenaars met 17-11. Ondanks flink verweer van o.a. E. Van Temsche - 8 fref- fers - werden via 18-13 de 20- 15 cijfers bereikt. Scoorden: K. Bomon 2, E. Van Temsche 8, J. Bomon 3, Troch 2. SASJA 3 LOKEREN Wim Van der Borght, zaterdag in goede doen, zette voor Eendracht Vrij de penaltys om. (per) met een 6-9 score toonde Ajax zich een waardig leider en slaagde erin een 13-14 achter stand 2' voor het einde nog om te buigen tot een 16-15 over winning. Ajax: Keppens en Beeckman, De Wit 2, Van Ac- koleyen, Van Biesen 1, Bos- teels 2, Jacobs 2, Meert, D. Vermeiren 6, P. Vermeiren 3. EVA DAMESHANDBAL TONGEREN AV. FEMINA Tongeren, dat nog twee punten nodig had om wiskun dig zeker te zijn van de Belgi sche titel, ondervond een waardige tegenstand van Bel gisch bekerhouder Avanti Fe- mina dat vooral tijdens de eer ste helft erg goed aanklampte. Lebbeke was inderdaad van plan de Tongerse kampioe nenviering nog even te laten uitstellen maar stuitte tijdens de tweede helft op een ongrijp bare M. Huybrechts die met 11 treffers al het goede bevestig de dat over haar verteld wordt Trainer Thissen trachtte wel even door een persoonlijke bewaking de snelle en krachti ge Huybrechts te stuiten maar ondervond vlug dat er geen rem stond op de Tongerense sterspeelster. Tijdens de eerste helft was de wedstrijd erg aantrekkelijk. Ondanks H. Bleyaert abnor maal moeilijk door de Tonger se verdediging raakte kan Avanti gelijke tred houden en via 6-5 na het eerste kwartier stonden de ploegen 8-8 gelijk 4' voor rust. De andere Ton gerse «ster» Peeters zorgde echter voor een 10-8 rust stand. Na de rust moest Avanti Femina echter afhaken. Ton geren ging er nu met een hels tempo tegenaan en wij zouden de waarheid geweld aandoen moesten wij niet schrijven dat Lebbeke er nu nog weinig aan te pas kwam. De wedstrijd bleef weliswaar op een zeer goed niveau maar na drie kwartier wees het scorebord 14-9 aan. Via 15-11 na 55' werd de 17-11 eindscore bereikt. Ton geren haalde dan de bloemen en de champagne boven. Zij toonden zich inderdaad een waardig Belgisch kampioen. Avanti Femina: Van Lan- genhove en Hauwelaert, Moo nen, Cools, Van Den Broeck 1 H. Bleyaert 5, V. Lissens 1, Van Damme 2, Biesemans, Callens 2, De Klippel, De Geest. SP.EVERE 13 RB DENDERMONDE 6 RB Dendermonde, echt reeds in eindeseizoenstem- ming, leed een vrij zware ne derlaag te Evere. Het duo Coen-Van Der Jeught uitge zonderd, leek niemand echt van plan zich totaal te geven. Wellicht door het feit dat M. Wijnant ontbrak wegens be roepsbezigheden en J. Heir- man wegens een vingerkwet suur, was de inzet bii Ros Beiaard maar povertjes. Niet temin kon Dendermonde de score openen langs Y. Doorns en na 10' leidde M. Coen en Co steeds met 1-2. Daarna was de kous echter af voor Ros Beiaard dat bij gebrek aan schutters uit de tweede lijn er niet in slaagde de Brusselse verdediging voor echte proble men te stellen. Bij de rust leid de de thuisploeg dan ook met 5-3. Na de rust beterde het er niet op bij Dendermonde dat nu er ook niet in slaagde van- op de 7m-lijn te scoren. Er werden zo maar eventjes 5 penalty's gemist en uiteindelijk zou goalie De Donder, met sukses, de taak opknappen. Evere werd echter niet meer bedreigd en voor Dendermon de zit er nu niets anders op dan zijn supporters een re vanche aan te bieden door ZANDVLIET BRABO DENDERBELLE 27 25 Tegen Zandvliet speelde Brabo wellicht de beste wed strijd van het op zijn einde lopende seizoen. Nochtans verloren zij de fel begeerde punten die voor hen mogelijk het definitief behoud in 2de landelijke konden betekenen. Sekretaris-speler Van Lem- bergen vond het dan ook jam mer dat hij het verlies van de punten moest toeschrijven aan de wedstrijdleiding die tijdens de laatste wedstrijdminuten enkele 7 m.-worpen aan de thuisploeg toekende, die vol gens hem echt niet met d reglementen strookten. Het inderdaad zo dat er geen 7m worp kan toegekend wordei indien er zich tussen de doel verdediger en de aanvalle nog een verdediger bevindt. Deze regel, sinds het begii van dit seizoen van toepas sing, werd door de scheids rechters nu juist niet toegepas en dit blijkt Brabo de das om gedaan te hebben. Zandvlie was weliswaar sterk begonnei met 3 doelpunten voorspronj te nemen, maar een erg ge motiveerd en goed spelendi Brabo ploeg sloeg terug ei kwam zelfs op voorsprorx maar bij de rust leidde thuisploeg toch met 15-12 fers. Na de rust kwam Dender belle opnieuw sterk opzetti en 4' voor het einde leii' Denderbelle steeds met 22-2 cijfers. Toen volgde de 7m-worpen die Brabo de zi kostten. Brabo Denderbelle: Vaii Goethem, Bouteille 6, Hey 'nV vaert 2, Verpoest 1Van Goet >P"! hem 3, Thollenbeek 4, Uytteraar' sprot 6, Van Lembergen 3. I0V< EVJ W tie n adfll 1-2 I Lokeren, zonder J. Cau- dron, kon gedurende 27' in het spoor blijven van de thuis ploeg. Nadat Weyers de score had geopend werd het 2-3 langs Sonck en vooral onder impuls van Rombout bleef Lo keren steeds in het spoor van de gastheren. Via 4-4 na 10' werd het eerste kwartier afge sloten met een 7-6 score en via 10-10 na 22' werd het 13- 12 3' voor rust. Toch slaagde Sasja er nog in de rust te bereiken met een gevleide 18- 14. Na de rust had Lokeren dui delijk zijn beste pijlen verscho- zaterdag Sasja/Vopsa te kloppen. RB Dendermonde: De Donder 1, Dooms 1. Van Der Jeught 1, Melis, Hermans 1, Broothaerts, Laureys 1, Coen 1De Witte. EVA EERSTE LANDELIJKE EV AALST 19 KRAAINEM 6 Hekkensluiter Kraainem werd tijdens de eerste helft van het kastje naar de muur gespeeld door de ploeg van trainer Van Eyghem. Nadat Willems de score had geopend werd het 9-0 na 18' vooraleer goalie A. Van Wese- mael zich voor de eerste en enige maal in de eerste helft moest gewonnen geven. Met een 11-1 ruststand was de DERDE LANDELIJKE HC LEUVEN 28 zou dan opnieuw toeslaan eijcht SKGREMBERGEN 34 «ot 20-30 voorsprong nemer «e 10' voor het einde. Een zicht ens SK Grembergse beseft nu baar teleurgesteld Leuvenfoui heel goed dat zij met het be- gjng nu eerder bitsig spelenfinr zoek aan HC Leuven voor een Z(Xjat het wedstrijdlot echt tëen bijzonder moeilijk karwei ston- hardnekkig verliep om no^en: den. HC Leuven, in hoofdzaak aangenaam te kunnen zijn»ro€ samengesteld uit studenten Krogstrup en Co lieten ziclje aan het Leuvense sportkot, is echter niet van de wijs bren «a weliswaar taktisch nog erg ru- gen zodat met 28-34 cijfer te I dimentair maar bestaat uit at- een moeilijke opdracht tot eeifeek letisch gebouwde spelers die goe<j einde werd gebracht, ijn het vooral van hun fysiek moe- SK Grembergen: W. D erc ten hebben G.S.K. startte dan j h Krogstrup 9, J. Va" ook erg gekoncentreerd aan Ho« H^man 5 H Va trt de moeilijke opdracht. Langs Hau|0 3 s 7 Dooms - Dauwe en Krogstrup werd het nauwe 5 onmiddellijk 0-2 en vooraleer de thuisploeg het goed en wel besefte bouwde Grembergen een definitieve voorsprong op. SK Grembergen z Na 10' wees het scorebord 4-8 Een erg flauwe wedstrijd iij aan en via 5-11 werd het 6-12 de hand gewerkt door na 17'. De thuisploeg bleek zwakke wedstrijdleiding, daarna van de verbazing be- een zwakke eerste helft leidi komen en met een enorme Anderlecht 2 met 9-4 cijfers e :or fysische inzet slaagden zij erin het duurde tot de 40ste minui 0y te naderen tot 12-14 8' voor vooraleer beide ploegen b%as rust. Nu bleken de ploegen erg sloten er nog wat van tyeu aan elkaar gewaagd maar maken. xi) toch leidde een verstandig SK Grembergen: De Jor spelend G.S.K. met 15-18 aan ghe, Van Der Vreken 2, H. Va de rust. Tijdens het begin van Haute 1, Impens 1, J. Va 0 de 2de helft bleef de wedstrijd Hout 5, De Ridder 1Dauwe i yja gelijkopgaand. Via.18-20 werd Krogstrup 4. q EV ni luc K )e reeds met 1 -5 en via 4-7 na 1 aVul werd de 4-12 ruststand bfljflui reikt. Onmiddellijk na de ru! 'ae Heren scoorde Ajax langs Verheyde a> Charleroi-Av. Lebbeke 20-23 "J"*' ..1". 7m'"in 0 Aj. Lebbeke-Angleur 24-32 Proft, Walraevens en Co dn UF -- 22-19 ven daarna de Avanti-vooi Ira 22.17 sprong stelselmatig de hoogt er 20-12 'n>-. 20-15 Scoorden: 27-25 AJax: Verheyden 4, Coorefiai 34.20 man 2' Moens 1 f|u 25 13 Ava"t': Walraevens 8, D Jac 22-16 °°nd?r 5' Vlassenroot 2, D ,,e HC Leuven-Grembergse 26-34 De Proft 4' Gr. Bijg. 2-Avanti 2 ff 10- 0 KA°tTTEN Haachtse 2-Waasmunster AJAX LEBB. Dames 2511 AVANTI Sp. Evere-RB Denderm. 13- 6 Het knaP spelen Tongeren-Av. Femina 17-11 -chter het eindoffen: Aalst Sp.-Meeuwen 15-16 van Avanti niat opvangen ei EV Aalst-Kraainem 19-6 langs Van Ransbeeck en Va Haachtse-RB Denderm. 2 n.m. °®n Broeck slaagde Avan EVA erin nog een Q^i^P0' in d wacht te slepen. Scoorden: 7 Ajax: Van Vooren 10, Ver- 00 meiren 5, Wesemael 4, D« Saedeleir 1 Een bijzonder sterke Avanti- Avanti: Van Ransbeeck 8, miniemenploeg liet Ajax geen De Feyter 5, Van Biesen 3, schijn van kans. Na 7' leidde Va" Den Broeck 3, Van Hove de ploeg van trainer De Nil L EVA het 18-23 na 40' maar een taktisch beter Grembergen EV Aalst-Ganshoren Stenor-RB Denderm. Rosis Aalst-Bugg. Stenor 2-Sp. Aalst Zandvl.-Denderbelle Sasja 3-Lokeren Mechelen-Temse Anderl. 2-Gremb. 2 JEUGDHANDBAL AJAX LEBB. AVANTI wedstrijd uiteraard reeds be slist. Tijdens het eerste kwar tier van de 2de helft bleek het minder vlot te gaan bij de thuisploeg en een soms erg hardnekkig spelend Kraainem kon nu zelfs gelijke tred houden. Na 45' wees het scorebord inderdaad 13-4 aan, ogenblik waarop Aalst vond dat het wel letjes was en veel meer de trage Brusselse opbouw ging storen. Eendracht onder- schepte nu heel wat ballen efl indien alle kansen waren be- nut geweest had de score nog heel wat hoger kunnen oplo- Y pen dan de nu 19-6 cijfers. EV Aalst: A. Van Weze-k mael, C. Simal 9, Wauters 1,| Cl. Simal 1D. Lievens 2, Bas-| cour 2, Beyle, Willems 1Mat-I thijs 3. EVA Al 34 - 23.4.1982 - De Voorpost

De Voorpost | 1982 | | pagina 34