Walgraeve, Segers - Janssens, Walter Van Puymbroeck, Heirman, Henri Jansegers en Piet Mariman Wase Quiévrain Victor Jozef Jozef Van De Velde, e toppers ti Saey-Verstraeten en Marcel De Sorte openen suksesvol het Wase Noyonseizoen Julien Perdaens, Paul De Wit, Van de Vreken-De Donder, Laurent en zoon, Cesar Peelman, en René De Man zwaaien de plak op de Quièvrainvluchten len. Weduwe Van Hoorick, Georges Coenen (6* DUIVEN Dirickx-lnzé, Chns Van Uyt- fanghe en Gustaaf De Vos. Te Lebbeke Centrum was het keizer Frans Van Langenhove die bij de oude duiven de vlucht op zijn palmares schreef. Goede resultaten in die kategorie voor Jozef Maes, Leopold Blommaert, Etienne Van de Broeck (4* en 8*), E. en L. Mertens, Damiaan Pissens. Emiel Meert. Prosper Van Nieuwenhuyze, Arthur Bog- man. Jozef Teek was de lau reaat bij de jaarlingen voor Frans De Wolf, Prosper Van Nieuwenhuyze, August De Proft, Albert Goossens, Frans Van der Straeten, Clement Goossens, Petrus Goossens, Leon Van Santen en E. en L. Mertens. Te Appels won Louis Van de Wielle de 1* en 10* prijs bij de oude duiven en klokten Frans De Smet, Jean Christiaens, Ely Van Damme (4' en 6*), Louis en zn Vinck, Alois Van Hauwe, Patrick Hillaert en Al- beric Pieters vroege prijzen. Remi en zn Cammerman won nen de jaarlingenvlucht voor Albert Van de Brempt, Etienne Verwaeren, Van Extergem en zn (4* en 10') Guy Dierickx, Marcel Besart, Van Rillaer en zn, Edmond Claes en Theo Verwaeren. Te Denderbelle waren het Odilon Caudron (1* en 5* en Jozef Tackaert (Breestraat) 2* en 4* die het best aan hun trekken kwamen met de oude duiven. Adolf Vermoesen werd 3*. Bij de jaarlingen de 1 en 5* voor Wilfried Van Vossel en vroege duiven voor Arthur Hof man, Albert Van Nuffel en Phi- lemond Heuvinck. In Buggenhout Den Belg ging de zege bij de oude dui ven naar Roger Van Doorslaer voor Louis Van Spitael. Cesar Peelma (3* en 8*), Pierre Van de Vreken, Ludo Van Belle, Femand De Proft. Prosper Meltens, Jozef Van de Broeck. Bij de jaarlingen deed Cesar Peelman het knap met de 1* en 8* prijs. Goede^ resultaten voor Ben Hooft, Jan De Smet, Willem Obus, Gustaaf Van Spitael, Laurent Van Akoleyen (6* en 9*), Etienne De Proft en Leon Willekens. Te Opdorp noteerden we bij de oude duiven goede presta tie voor Albert Van Riet, Frans Goossens, Albert De Boeck, Lauwers - Bogaert, Heyvaert. In de reeks jaarduiven won Alfons Van den Berghe voor R. De Boelpaep, Jef Pieters. Karei Goossens en Lauwaert - Bogaert. Te Berlare blijft Godfried Steeman de plak zwaaien. Een dubbele jaarling won zo wel bij oude als jaarduiven en bij de oude werd er ook nog de 3* prijs geklokt. Vroege oude duiven voor de gebroeders Geeraert, Gustaaf Ongenae, Thienpond - Janssens Ere plaatsen bij de jaarlingen voor Raf. Vercauteren, Theo Van de Wielle, Theo Van Hauwer- meiren, Marcel Moens. En de jonge Erwin De Grauwe blijft bevestigen. Hij begon aan de 6' prijs en klokte 5 en 8 duiven in de prijzen. Een jong talent. Te Baasrode - St.-Gillis een zege voor Armand Rochtus voor Willy en zoon Muysewin- kel, die met de 2* en 6* prijs Quiévrain: Cesar Peelman had de snelste jaarduif in Buggenhout Den Belg. (c) ook de eerste bonserie won nen. Goede prestaties voor Judook en Jozef Debbaut Cur- rinck - Blommaert, Verheyen en zn, Kamiel Bosman, Van Landeghem - Jacobs; Jules Huyck, Leopold Meskens. In de kategorie jaarduiven ging de palm naar Lucien De Bleser voor Frangois Marien, Leopold Meskens, Emiel Jacobs, Ver heyen en zn, Leon Peelman J. en J. Debbaut, Jean Pierre Van Keer, Henri Van Keer en Verheyen en zn. Te Zele De Snelvliegers klok te Nardjen Mariman bij de ou de duiven de 1* en 11* prijs. Jozef Vercauteren (4" en 10°) en Van Driessche en zn (7° en 9*) wonnen twee prijzen in de eerste tien. Vroege vermeldin gen voor Luc De Maesschalck, Van Avermaet - Christiaens, Vercauteren - Moerenhout, Willy Christiaens, Paul Chris tiaens. Bij de duivinnen was Gustaaf Baert de uitblinker met de 1° 3* en 4* prijs en oog G en A De Maesschalck met de 5°, 6° en 8° kregen hun deel. Augusta Van Mieghel werd 2* en ook Theo Van Elsuweghe en Serge Van Assche zaten in de eerste tien. Bij de jaarlingen kwam Jules Christiaens er met de 1°, 2* en 6° prijs het best uit. Vroege duiven voor Troch - Rupus, Van Avermaet - Chris tiaens; (4° en 5°), Paul Chris tiaens, Cyriel Van Hecke, Theo Van Elsuweghe, Oscar Christiaens. Te Zele Huivelde was het Alois Temmermans die bij de oude duiven op de eerste plaats tond voor Jaak De Mal- sche, Georges Van de Wiele (3* en 5°), Petrus Spanoghe, Geerinck - Van Malderen, Re- né en Zoon De Clercq (7° en 9*), Lucien Lauwaert en Van Mingeroet en zn. Bij de jaarlin gen was het Cyriel Verstuyft die het haalde voor Alois Tem merman, Roger Dhauwer, Adolf Heirweg (4* en 7°), Fran gois Van Daele, Eugeen Baert (6° en 9°), Baziel Poppe, Gas ton De Vijlder. Bij de duivinnen opnieuw een eerste prijs voor Alois Temmerman voor Aimé Van Eetvelde, René en Zn De Clercq (3°, 4* en 6°), Adolf Heirweg 5° en 8°, Achiel Coe- kelkoren (7* en 10*), Jozef De Wilde. Te Buggenhout - Lebbeke - St.-Gillis een overwicht van Judook en Jozef Debbaut met de 1* en 2* en 4* prijs. Amede De Vogelaer won de 3* en 7* en verder in de kop noteerden we J. Huyck R en zn De Man, Gustaaf Van den Eynde, Cy riel Hamerijckx, gebroeders Aeyels. Bij de jaarduiven een knap resultaat voor Rene De Man en zn. Vroege duiven voor Judook en Jef Debbaut, S. Ravijts, Gustaaf Van den Eynde, Moens - Blindeman, Robert De Coster, Jef Ringoot, Julien Dubois en Marcel Wae- geman. Te Zele Eerlijk duurt langst ging de hoofdprijs bij de oude duiven naar William Verlaeckt Quiévrain: Dirk en vader Muysewinckel waren in Baasrode-St. -Gillis goed voor de eerste bonserie, (c) voor Emiel Haentjens, Pie De Schrijder, Marcel Wout^ di Leon Smekens, Leon Seyrr «ki tier (6* en 10*) Prosper or Backer, Leopold Van Lemb ian gen en Rafael D'Hollander. fctfo de oude duiven mocht Leieiei Smekens met de zegebk men zwaaien voor Emiel V ge< Cauteren, Roger De Bae id Louis Dhondt, Cesar Chrw tiaens, Leopold Van Lemb e{ gen, Edmond Van Onderb tuc gen, Van Avermaet - Chr ndi? tiaens en Maurice Dhondt. de duivinnen maakte Ces 'en Christiaens opnieuw een gc 'iel" de beurt met de 1° en 4° prifr Cyriel Van der Haegen was W- en 8*. Georges Van den A nnt beele (3* en 7*), en verc ll'n! August De Backer, Anc >de Bruynooghe (6* en 10*), G c bert De Block. ver rdei In het Dendermonds Same i hi spel een goed resultaat bij zor oude duiven voor weduwe v ed: zef Verleyen met de 1°, 9° rde 15*. Vroege duiven voor Wjssie terschoot en zn, Willy Merter rft i Weduwe Felix Pieters, G i. V broeders Van Weyenbergh nin en 8*), Constant Van der V v kens, Pierre Van Nieuwenh ni-| ve, André Roelandt. Bij igo jaarlingen een eerste prijs vof te Pierre Van Nieuwenhove vo at Maurits Van Hove, Victor R e f sez, Gebr. Van Weyenberg }lh( Karei Goeman, Marcel De Nt «év gebroeders De Clercq (7* oeili 9*), Van de Veken - Asselma ïer Kamiel Dhooghe. ied BEN zei LIEFHEBBERSVOETBAL De ploeg, gesponsord door kwaliteitsbeenhouwerij Van Haul uit Grembergen, kreeg et nieuw plunje, (v) Te Wleze ging bij de oude duiven de meest begeerde prijs naar Julien Perdaens (1* en 6*) voor Jan De Meester, Hendrik De Schrijver, Benoit De Koning, Gaston De Smet, Paul Bosteels, Clement De Smet, Domien De Wit en Pier re De Wolf. Bij de jaarlingen waren het De Wolf - Van Dam me die de vlucht wonnen voor Benoit De Koning (2* en 6°), Hector de Meersman (3* en 5") en verder vroege duiven voor Frans Putteman, Frans ver- meir, Remi Clauwert en Hen drik De Schrijver. Quiévrain: Julien Perdaens haalde een eerste prijs te Wieze. (c) Te Uitbergen was het Lucien Heirman die de snelste oude duif klokte voor Spaerkeer - De Rop, Frans Dhaese, Ja- klien Van de Broeck, Andre De Vriese, Hipoliet De Thaey, Raymond Van der Snickt en De Schoenmaecker en zn. Bij de jaarlingen de 1° en 9° prijs voor André De Vriese, de 2* en 6* voor Frans Becqué, Jan Van de Velde (3*), de 4* en 5* voor Frans Van Cauteren. Te Schellebelle was Roger De Langhe de blikvanger met de oude duiven met de 1 en 2* prijs. Een andere uitblinkers- hok was Praet - De Rocker met de 4*. 6*. 7*. 8* prijs en goede resultaten voor Maurits Van Leuven; Vermeulen - Uyt- tenhove, Raymond Stroobant en Albert De Martelaere. Bij de jaarlingen de 1* en 6* voor De Both - De Pauw en kopduiven op de hokken van Praet - De Rocker - Willy Christiaens, Hu- go Bontinck, Abel Verhofstadt, Albert De Both, Lucien De Kef- pel, Roger De Langhe en Luc Coppens. Te Overmere waren het bij de oude duiven Jan Roels, Petrus Van Kerckhove, Abel De Leenheer, Jules Christiaens en Baziel Fierens die zich het ten een goede beurt met de 1* en 5° prijs. Kopduiven voor Florent Dierick, Julien Van de Bouwheede, Paul De Wit, Pe trus Casteur, Regina Van Goethem, Cyriel Van Malde ren, Cyriel Abbeloos, Alfons Saeys. Te Moerzeke Kastel won An dré Peelman de oude duiven vlucht en de meeste konkur- rentie kreeg hij van Oscar De Winter (2° en 7*), Albert Van Hoey, Roger Van den Eynde (4° en 5*), Julien Nobels, Er- nest Peelman, Van Lokeren en zn, Louis Wuytack. Bij de jaarduiven was het Emest Peelman die het haalde voor Julien Nobels, Bernard Ver cauteren (3* en 5*), Jozef Van Hoey, Lucien Wouters, Leo De Keyser, Henri Van den Broeck, Baziel Clinck en Aime Verhelst. Te Moerzeke was het de tan dem Van de Vreken - De Don der, die zich in de kijker speel de met de 1 en 2* bij de oude duiven en de 12* en 7* prijs bij de jaarlingen. Vroege oude duiven voor Petrus Van de Broeck, Aimé Van der Kelen; André Van Hautte, Godfried Willaert, Petrus Van der Kelen, Adolf Van Doorslaer, Petrus Van de Broeck en Henri Del- cart. Vroege jaarduiven voor Godfried Willaert, Oscar De Schrijver, Jozef Colman, Remi Verhelst, André Van Geyte, André Van Hautte en Thierens Wilgenhof. Te Lebbeke Verbroedering stonden Laurent en zn hoog gekwoteerd. Hun gedubbelde jaarduif was goed voor twee eerste prijzen. Een zeer knap resultaat voor Van Nieuwen- huyzen en zn met de 2*. 6', 7* en 8° prijs bij de oude en ook Jozef Van Nieuwenhove, Frits Buys, Bernard Van Verre, Ro ger Mertens en Maurice Broot- haerts stonden goed geklas seerd. De replaatsen bij de jaarlingen gingen naar Van de Velde - Van Malderen, Alfons Van Heyghem, Jozef Van den Bossche, Paul Philips, Jean Van Heyghem Achiel Vermeir, Arthur De Leeuw, Roger Mes kens en Jean Heirbaut. Te Grembergen won Theo Segers het pleit bij de oude duiven voor Jan Verberck- moes, Rudolf De Donder (3* en 6*), gebroeders De Braban der, Edward Van Meervenne; Dierickx-lnzé, Baziel Segers, Karei Ost, Adolf Louis. Bij de jaarlingen won Guido Doorns de vlucht voor André Van Uyt- Quiévrain: Remi en zoon fanghe, Jozef De Munck (3* en Cammerman stonden op de ST. Rudy Dooms, Georges eerste plaats te Appels, (c) S,6els' Verschelden, best klasseerden. Paul Sey- mortier blijft het knap doen bij de jaarlingen? Met de 1*. 3* en 4* prijs stak hij er met kop en schouders boven. Frans De Wilde en Theofiel Verschelden zaten het dichts bij hem aan. Te Serskamp klokte de tan dem Uyttendaele - Lories de 18 en 10* prijs en ook Henri Brijs zette en twee in de eerste tien met de 38 en 88. Vroege con- staties voor Julien Hanssens, Prosper De Pauw, Lucien Frangois, Jozef Van der Hae gen, Alfons Fiers, en Andre Van Leuven. Lucien Frangois was primus bij de jaarduiven voor Frans Van Leuven, Albert Van Hecke, Frans De Palme- naere, Hedwig Roelandt, Remi Van Hauwermeiren, Gerard De Gendt, Frans Freuleu, Henri Brijs. Te Schoonaarde mikte Mau rits Van Gijseghem in de roos bij de oude duiven voor Andre Dalschaert, Frans Coens (3* en 78), Maurits Vereecken, Frangois Schelfaut (58 en 68), Maurits Van Acker, Gaspar Van Hauwe en Jan Luynckx. Laurent Galle klokte de snel ste jaarduif voor Maurits en zn De Dijcker, Jan Van Dooren, Frans Van der Jeught (48 en 9*), Frangois Schelfaut, Gas- pard Van Hauwe, Maunts De Roeck, Kamiel Bisschop, Fr en zn Van Extergem. Te Oudegem mocht Paul De Wit juichen bij de oude duiven met de 18 en 38 prijs. Vroege duiven noteerden we ook voor Florent Dierick, Edmond Se gers, Adolf De Beule, J. en zn Verhelst, Reginald Van Goe them (78 en 10*), Alfons Saeys, Cyriel Abbeloos. Bij de jaardui ven maakte Sylvain Verstrae- 36 - 23.4.1982 - De Voorpost Te Belsele-Puivelde kon men opkijken naar de prestatie van Victor Walgraeve bij de oude duiven met de 1%Le, 2* en 7* prijs. Joris Stuer met de 3%LE en 4%Le prijs maakte ook een goede beurt en vroe ge duiven voor Alois Thierens, Van den Bossche en Zn. (6* en 8*), Pierre Rollier en Jozef Adriaenssens. Met een dubbe- Ie jaarling was Marcel De Mae- re goed voor twee eerste prij zen, in de eigen kategorie en bij de duivinnen. In deze laat ste kategorie klokte hij nog een prijs in de eerste tien. Vroege jaarduiven voor Jozef Adriaenssens, Maurice Meule- man, Raf Luyckx, Raf Van en 9*), Coppens - De Schep per (7* en 10*), Van den Bos sche en zn. Bij de duivinnen werden de ereplaatsen inge nomen door Jozef Adriaens sens, Raf Luyckx, Raf Van Hoorick (4* en 7*), Alfred Maes, Georges Coenen, Van den Bossche en zn. en August Dullaert. Te Haasdonk mikte Flori- mond De Clercq in de roos bij de oude duiven voor Roger De Backer, die goed was voor de 2* en 8*prijs. Frans Truyman nam de 3* en 4* prijs voor zijn rekening en in de toptien no teerden we Louis Bollaert, An dré Colman (6* en 9*), Ghislain Nicque en Clement Van Oeve- was de laureate bij de jaardui ven voor Amede Sannen, Ghislain Nicque, André Van Osselaer, Van Lieshout en zn., Albert en zn Mertens (6* en 7*), Lieven Bollaert, Jozef Smet en D. De Wilde. Te Elverseie werd de snelste duif geklokt door Hector Ver helst voor Jozef Laureys (2* en 5*), Julien Ivens, Roger Thie rens, Paul Ivens, Frans Teu gels (7° en 8"), Wilfried Ingels en Albert Van den Branden. Bij de jonge duiven was Albert Van den Branden primus voor Frans Segers, Roger De Beu- Ie, Osselaer en zn., Emiel Naudts, Albert Verschelden, Gustaaf Rosseels geeft onder het goedkeurend oog van Cyriel Vermeulen zijn beste vlieger af. (bvw) Te Lokeren klokten Saey-Ver straeten de 1* en 10* prijs bij de oude duiven. Vroege dui ven voor Aviel De Gucht, Fer- nand De Wael, Roger De Vrie se, Charles Collewaert, Leon De Landtsheer, Gustaaf De Wiest, Jos Hillaert. Jos. Van Peteghem begon met de 8° prijs en klokte 7 prijzen van TO duiven. Bij de iaariingen de eerste prijs voor -mé Consérière voor Poppe-Raes die met de 2*. 3* en 7 prijzen van 9 duiven een sterke vlucht lieten optekenen. Aviel De Gucht klokte de 4* en 13*. Hugo Van Acker, Octaaf Van Loo, Gust. De Brouwer, Gebroeders Van Hille (8* en 9*), Charles Collewaert zaten in de vroege prijzen. In de St.-Niklase Verbroede ring was het Marcel De Sorte die de snelste oude duif achter zijn naam schreef voor F. Van Mieghem, E. Vijt (3* en 11*); Marcel De Caluwe, Ben Smet, Van Boxlaer en zn, Dansaerl en zn, Vereecken en zn (8* en 9"), Leon De Martelaere. Bij de jaarlingen haalden Van Box laer en zn de top voor Gustaaf Martens, R. Gerin, Karei Heyr- man, Dansaert en zn, Veree cken en zn, N. Andries, Gas ton Hendrickx, Petrus Heirman en Maurits Kusó. Bij de duivin nen dezelfde winnaar Van Boxlaer en zn voor Karei Heyr- man, Dansaert en zn, Veree cken en zn, Saes Servotte, N. Andries. E. Vijt, Louis Van Driessche, Jozef Luyckx, Georges Boeckling. (beno) lain Verbeeck, Frans Van Hoeyweghen en Jef Laureys. Te Beveren een brede glim lach bij winnaar Henri Cop pens, die het haalde op Leon De Kraay (2* en 7*), Karei Van Puymbroeck, Albert Stoop, De Causemaecker en zn., Fran gois Janssens, Michel Come- lis, G. Van Vlierberghe. Blik vanger bij de jaarduiven was de tandem Segers - Janssens met de 1*. 9* en 10* prijs. In zijn spoor noteerden we Wiitrieo Van Royen, Willem De Bis schop, Roger Buyl, Alfons Staut, Emiel Van Royen, Ro ger Waem, Quasten en zn. Te Kemzeke kreeg Walter Van Puymbroeck een goede kwotatie met de 1* en 7* en vroege duiven voor Alfons De Backer, Lievin De Dedder, Maurice Geldof, Albert Pieters. Lea Hofman, Florent Bogaert, Nathalis Van der Stallen, Gil bert Smet. Bij de duivinnen een ereprijs voor Lievin Van den Bossche, voor Maurice Geldof, Nathalis Van der Stal len, Wilfried Callebaut, Frans Van Houtte, Elza Braem, Al- bert Roelofs. Winnaar bij de jaarduiven werd Nathalis Van der Stallen voor Theo Vermeu len, Lucien Van den Bossche, Gilbert Smet, Roger De Kindt, Edward De Wilde. August Dhollander, Antoin Schoon- aert en Rene Maes. Te Kruibeke won Jozef Van de Velde bij de oude duiven voor Truyman - De Preter en T. Vercauteren. Bij de jaarlin gen dezelfde Jozef Van de Velde op het podium met een dubbele jaarling voor Jules De Ben en Achiel Van Lierop. Te Melsele een kopprijs voor Roger en zn. Cornelis bij de oude duiven voor Leon Staes, Leopold Van Goethem, Rene Van Lierop, Gustaaf Martens, Henri De Baere, Gabriel Van den Bossche (8* en 9*) en Willy Peersman. Het hok van Willy Peersman deed het goed met de 1* en 5* bij de jaardui ven en in die kategorie stond Richard Van den Broeck, G. De Koninck, Henri De Baere, Jozef De Clerck, E. De Clippe- leir, Lucien Van Raemdonck, Rene Van Lierop, Leopold Van Goethem met een goede uitslag. Alois Burgelman, in Loke ren al vroege prijzen, (bvw) Te St.-Glllis-Waas was het eens te meer Jef Heirman die de pannen van het dak speel de. Welke konditie spreiden die vliegers tentoon. Bij de oude duiven de 1*2*, 38 om mee te beginnen niet slecht. Vroege oude duiven eveneens voor R. Buytaert, Marin - Dul laert, De Block en zn., Jean Pissens, Tulkens en zn., Dul laert en zn. en Willy Van Puy- velde. Bij de jaarduiven won Jean Pissens voor de gebroe ders Smet, Willy De Maeyer, Oscar Bosman, Dullaert en zn., Tulkens en zn., Marin - Verburgt, Rene Muys, Geor ges Vercruyssen en M. De Boeck. De duivinnen zege ging naar Marcel De Block voor Agnes Moorthamers, Jo zef De Roose, Cyriel Pauwels (4* en 10*), Jozef De Nijs, De Munck - Van Achter, Gilbert Windey, Cyriel Pauwels, Abin De Block. Te Stekene ging de overwin ning bij de oude naar Marcel De Decker. Een sterk hok was dat van André Van de Spiegel met de 2* en 4* prijs, We noteerden vroege prijzen voor Roger Wauman, Hubert Ver cauteren, Albert Thirez, Rudy Baert, Edward Vaerewijck, El za Braem en Prosper Carpen- tier. Bij de duivinnen zat Hec tor Van Boxelaer op de beste plaats en dan volgden in goe de positie Cyriel De Vos, W. Rotthier, Albert De Schrijver, Marcel Robijn, André Van de Spiegel, Prudent Saman, Lu cien De Block en Jos. De Boeck. In de kategorie jaarlin gen waren het Heirman - Heir- wegh die in de roos mikten voor Albert Thuy, Ferdinand Van Goethem, Rudy Baert (4* en, 10*), Hector Van Boxlaer, Edward Vaerewijck, Henri Per soon, Remi Clapdorp, André Van de Spiegel. Te Rupelmonde de 1* en 3* prijs voor Henri Jansegers en vroege vermeldingen voor Jan Van Ranst, Marcel Van Vos sen, Willem Van Clemput. Ook bij de jaarlingen maakte Henri Jansegers de beste buert met de 1* en 4* prijs. Marcel Van Vossen 2* en De Buyser 3*. Te Vrasene ging de palm naar Albert Bolssens voor Hu- bert Bressinck, Jozef Luyckx, Petrus Van Hoylandt, Edmond Hendrickx. De snelste jaarling kwam van het hok van Benny Bogaert voor Bogaert - De Backer, Hubert Bressinck, Marcel Laureys, Jozef Luyckx. Te Lokeren was het eens te meer Piet Mariman die zich de beste uitslag liet aanmeten. Met een jaarling won hij de eerste prijs in dubbel bij oude en jaarduiven. Bij de oude dui ven klokte hij drie duiven in de eerste tien met de 1*. 4* en 6*. Bij de jaarduiven begon hij met de 1* pnjs en zette er 7 van de 12 op de uitslag. Vroege oude duiven voor Poppe - Raes, Alois Burgelman, M. Cous- sens, Clement Baert, Huyghe en zn.; Gustaaf De Wiest, Jac ques De Beule. Na winnaar Piet Mariman volgden bij de jaarlingen Huyghe en zn., G. Waterschoot, Saey - Verstrae- ten, Fred Bracke, Georges Baetens (6* en 8 Leon Van den Berghe, Slag mulder - Van Hoebeke, Ronny De Canne. Bij de duivinnen ging de eerste prijs naar Jules Caluwaert, voor Jacques De Beule, Omer Baete, Willy Van de Velde, Andre Poppe, Erik Rogiers, Jules Rooms. Te Temse werd de vlucht bij de oude duiven gewonnen door Remi Smet voor Albert Verleyen, Julien Van Cleem- put, Louis Van Havere, Cop pens - De Schpper, Omer Van de Vijver, Petrus Bauwens, Marcel Pauwels, Gaston Bol laert, en Licien Van Raem donck. rst Bij de jaarlingen een hoofdpnj vc voor Lucien De Roeck, en v< der kopduiven voor Mich Van Asshce, Licien Van Hr weghen, Wittock en zr£e Leeman - Riské, Omer Van Vijver, Robert Heirbaut, AlforJ De Roeck, Rudy Van Buyndt Rene Van de Walle. In de St.-NIklaee Verbroedéda ring mikte Alfons Van Boxla ist in de roos bij de oude duiv< voor Kamiel Van Daele, Ba te tens - Van Boven, Mare Noens, Van Boxlaer en zn. (ffdi en 6*), Van den Bossche zn., Alfons Pieters, Rene Ve t meulen en Leon Boons. Bij de duivinnen ging de eers prijs naar Gaston Puttem^ta voor Rene Vermeulen (2* 4*), Leon Boons, Vereeck^h en zn., De Maere - Blondi Louis Van Driessche, Alex Wolf, Frangois Lansu. In kategorie jaarduiven was Alfons Pieters die bovem stond voor Gaston Puttemi Leon Boons, Van Boxlaer zn. (4* en 10*), Martin Van d( Bosch, Vereecken Alois De Kerf, Louis Vi Driessche, Alex De Wolf. I BEN kt Omer Verdickt korft te Temse vol vertrouwen zijn kampioen in. (bvw)

De Voorpost | 1982 | | pagina 36