Frangois Schelfaut, Geert Philips, Richard Van Den Broeck, Laurens - Bogaert, Marc Costers, Judook en Jet Debhaut bepalen het Quiévraingebeuren! Maurice Bauwens, Georges Van De Wielle, Robert Crombeen, Jules Mannaert en René De Boelpaep blinken uit op Noyon Alfons Jacobs, Jozef Laureys, Be Vliegher en zn., Louis Bollaert, Willy Be Potter, weduwe en zonen Braem: Wase Quiévraintenoren sterke Wase Noyonhokken DUIVEN De Voorpost - 30.4.1982 - 31 te Lebbeke-Dorp was het nog maar eens het sterke hok van Frans Van Langenhove, dat zich met de 1* en 4* prijs in de kijker speelde. Vroege dui ven voor Adolf Legrouw, Geor ges Colpaert, Frans Van den Abbeele (5* en 10*), Pierre Vermeir, Paul Pissens en Frans De Wit met de 8* en 9* prijs. Bij de jaarlingen mikte Pieter Vasseur in de roos voor Kamiel Bosman met de 2* en 10* prijs. Vroege duiven door de gebroeders Aeyels, Gilbert Meert (4* en 6*), Prosper Van Nieuwenhuyzen, Frans Van den Abbeele, Jozef Teek, Mar cel Mannaert. Te Uitbergen de 1* en 7E prijs bij de oude duiven voor Spaer- keer - De Rop. Een goed re sultaat voor Madeleine Pisca- dor met de 2*. 3' en 10* prijs. Lokaalhouder Buys uit Den Belg te Buggenhout is ook een voortreffelijk melker (c) Goede resultaten voor Frans Dhaese, Frans Van Cauteren, Leo Cattoir (6* en 9*), Theo De Vleeschouwer, een vroege ou de duif, maar ook bij de jaarlin gen knap met de 1 ®en 6° prijs. André De Virese won in die reeks de 2*en 9*. Freddy Moer man (de 5* en 10* en Frans Van Cauteren, W. Dijlgat, Frans Clemminck en Frans Becqué speelde zich in de kijker. Te Schellebelle klokte Mau- rits Uyttendaele zich de eerste prijs voor Marcel Van Leuven, Roger De Langhe, Georges De Buyrcker, Jules Van Laere (5* en 9"), Praet - De Rocker (6* en 10*), Maurice Coppens en Florent Van Gendt. Bij de jaarlingen kwam Lucien De Kerpel er goed uit met de 1* en 8* en Vermeulen - Uyttenhove met de 2*. 6* en 10* lieten zich ook gelden, samen met Albert De Both, Roger De Langhe, gebroeders Bontinck (5* en 10*), De Both - De Pauw. Te Buggenhout - Lebbeke - St.-Glllls zijn het nog maar Judook en Jozef Debbaut, die de hoofdrol vertolken met de 1* en 6* bij de oude duiven en de 1* en 2* prijs bij de jaarlin gen. Bij de oude duiven vroe ge prijzen R. Mannaert, Emiel Jacobs, Oscar Van den Bos sche, Jules Huyck, Jozef De Nul (7* en 8*), Frans Vermeir, J. Claessens. Bij de jaarlingen de 3* en 10* voor Emiel Jacobs en vroege bestatigingen voor René en zn. De Man, Louis De Ridder, Gustaaf Van den Eyn- de, Petrus Steenssens, Eddy Van Keer, Cyriel Amerijckx. Te Baasrode - St.-Glllls kun nen we in herhaling vallen. Judook en Jozef Debbaut klokten er de 1* en 7* prijs bij de jaarlingen en de 5* bij de oude duiven. In die kategorie speelde Marc Costers knap met de 1*. 7* en 9* prijs. Ver- heylen en zn. (2* en 6*), en verder vroege duiven voor Muysewinkel en zn.; Frans Ja cobs, Hendrik Quisquater en Kamiel Bosman. De ereplaat sen bij de jaarlingen gaan naar Leopold Meskens, Frangois Marien (3* en 4*), E. Van Ingel- ghem, Jacobs - Van Damme, Kamiel Philips, Hendrik Quis quater en Verheyen en zn. Te Lebbeke Verbroedering mikte Jean Huygens in de roos bij de oude duiven voor Emiel •en zn. Laurent, Frits Buys, Henri Verdoodt, Dhooghe - Custers, Van Nieuwenhuyze en zn., Alfons Vermeir, August Callaert, Jules en zn. Callaert en Willy Vereecken. Bij de jaarlingen won Alfons Van Eycken en de andere uitblin kers noemen Emiel en zn. Laurent, Raymond Laurent, Frits Buys. Jozef Moens (5E en 8*), Frans Heirman (6*en 9*), j Louis Heyvaert, Paul Wouters. Te Berlare klokte Gust Arbij de snelste oude duif voor Gas ton Colman, Frederik Chris- tiaens, Cesar Dauwe en Thienpondt - Janssens. Bij de jaarlingen blijft Godfried Steeman het doen met de 1*en 2* prijs. Vroege duiven voor Raf. Vercauteren, Willy Klinck en Raymond Van den Abbeele. Te Opdorp won Louis Her mans de vlucht en in zijn spoor noteerden, we Jacobs en zn., Jos Van den Bossche, Karei Goossens, Frans Goossens, Lauren - Bogaerts, Raymond Herremans (7* en 10*), Albert De Boeck, Frans Aerts. Bij de jaarlingen stond er geen maat op de tandem Laurens - Bogaerts met de 1*. 4*, 6* en 10*. Vroege duiven voor Frans Goossens, Alfons Van den Berghe, René De Boelpaep (5* en 8*), Jacobs en zn. en Henri De Mayer. Te Buggenhout Den Belg een knappe uitslag voor Ri chard Van den Broeck met de 1*en 2* prijs bij de oude dui ven. Goede resultaten zeker ook voor Louis Van Spitael (3* ®n 7*), gebroeders Verschue- ren, Jozef Amerijckx, Jan Rin- goot, Pierre Van de Vreken, Cesar Peelman en Philemon Stevens. Bij de jaarlingen een bloemtuil voor Gustaaf Van Spitael die het haalde op Etienne De Proft, Roger Hals, Philemon Stevens, Willem Obus, Richard Van den Broeck, Roger Van Akoleyen, August Van Inghelgem, Ben Hooft en Johannes Dierickx Te Appels de 1* en 10* prijs bij de oude duiven voor Burge meester Cool, maar tevens een goede prestatie voor Ren Duym met de 2*. 8* en 9° en Romain De Grauwe met de 3* en 6*. Vroege prijzen gingen naar Ely Van Damme, Jean Verhaegen en Louis en zn. Vinck. Bij de jaarlingen winst voor Etienne Venwaren voor Leon Michiels, Theo Verwae- ren, gebroeders Michiels, Louis Van de Wiele, Jean Van den Broeck, Louis en zn. Vinck, Hilaire Mipner, Albert Van den Brempt en John Goossens. Te Denderbelle won Marcel Vercauteren bij de oude dui ven voor Paul Albrecht, Leon Van Hoof, Louis Van den Ab beele, Frans Bourgeois. Een 1* prijs voor Arthur Hofman vroege duiven voor Louis Van den Abbeele, Wilfried Van Vossole (3* en 5*) en Leon Van Hoof. Te Grembergen een hoofd prijs voor André Van Uytfan- ghe voor André Van Damme en verder in de kop noteerden we Theo Segers, Van Laere - Vereecken, Jan Verbe- rekmoes, Edward Van Mee- rvenne, Constant Van den Nest, Rudy Dooms, Ronny Peelman en Jozef Segers. Bij de jaarlingen klokte Adolf Louis de snelste duif voor Kris Van Uytfanghe, Robert Van Hoey, Adolf De Maere, Roger Peeters, Jozef De Munck, Flo rent Dierickx, Roelandt - Theo Segers en Cesar Boon. Te Oudegem ging de kopprijs naar Theofiel Segers en de 2* en 7* prijs was voor Jozef Vermeir. Vroege prijzen voor Van Haut en zn., Cyriel Abbe- loos, Hubert De Mey, Alfons Saeys (6* en 8*), Geert Philips, Florent Dierick Bij de jaarlin gen stond Geert Philips als de uitblinker aangegeven met de 1*. 7* en 9* prijs. Kopduiven in die reeks voor Louis Van den Abbeele, Hector Van Nuffel, Paul De Wit, Marcel Cool, Ju- lien Van den Bouwheede, Al- bert Van den Abbeele en Al fons Saeys. Te Moerzeke Kastel een vluchtzege bij de oude duiven voor Lucien Wouters voor Ju- lien Nobels, Richard Ver- meersch, Andre Peelman, Al- bert Van Hoey, Oscar De Win ter (6* en 10*), Roger Van den Eynde, Gustaaf Wuytack, Freddy Peterc. Bij de jaarlin gen troonde Bernard Vercau teren bovenaan en hij werd geassisteerd door Richard Vermeersch, Frans De Dec ker, Julien Nobels, José Ver meir (5* en 9*). Pierre Van den Bulck, Lucien Wouters (7* en 8*), Roger Vermeir. Te Moerzeke Dorp was de plaats op het hoogste schavot je bij de oude duiven voor Petrus Van den Broeck voor Oscar De Schrijver, Jozef Ja cobs (3* en 6*), Van Riet - De Ridder, Henri Delcart (5*. 8* en 10* prijs) Alois Van Geyter en Godfried Willaert. Bij de jaar lingen zwaaiden Adriaensens - Van der Sijpt met de bloemen voor Domien Huylebroeck, Van Riet - De Ridder, Alois Van Geyte, Godfried Willaert, Frans Colman, Ren Willaert (7* en 9*), Heirwegh - Van Geyte en Van der Vreken - De Donder. Te Serskamp kwam de snel ste oude duif van het hok van Roger Van der Stuyft voor Leon Balduck, Van Hauwe en zn., Richard Van der Haeghen (4* en 9*), Alfons Troch, Lucien Frangois, Henri Brijs, Etienne Drieghe en Jozef Van Huyck. Bij de jaarduiven haalde Mau- rits Van Steendam de top voor Mare Droesschaert (2* en 5*), Van Hauwe en zn.. Hubert Van'der Haeghen, Henri Brijs, Alfons Troch, Remi Van Hau- wermeiren, Roger Van der Stuyft en Alfons Van Leuven. Te Wteze waren de beste ou de duiven van Paul Bosteels, Julien Perdaens, Frans VCan de Velde (3*, 4* en 5* prijs), Hubert De Schrijver, Prosper Philips, (7* en 10*), Willy Wou ters en Benoit De Koning. Bij de jaarlingen won Alfons Vein den Abbeele de vlucht voor Paul Bosteels (2* en 3*) De Wolf - Van Damme (4* en 10*), Roger De Smet (5* en 7*), J. Eeckhoudt, Jozef Hendrickx, Julien Perdaens. Paul Bosteels haalde met zijn oude duiven een eerste prijs te Wieze (c) Te Schoonaarde klokte Fran gois Schelfaut de 1 en 3* prijs en vroege duiven voor de dok ken van Alfons Van Landuyt, Herman Galle, Maurice Ver- eeóken, Jan Grysolle, August Matthijs, Frans Govaert (8®n 10*), André Dalschaert. Bij de jaarlingen de 1° prijs voor Willy De Pauw en goed gepresteerd voor Alfons Van den Abbeele (2* en 3*), August Matthijs, Al fons De Vuyst, Staaf Vlae- minck, Charel Van Kerckhove, Jean Mels, Emiel De Nijs en Frans Van der Jeugt. Te Overmere begon Albert De Mesmaecker aan zijn serie eerste prijzen. Met de 1* en 3* kwam hij er goed uit. Jules Christiaens klokte de 2° en 6° prijs. Vroege duiven voor Alois Symortier, De Schoenmaec- ker en zn., J. en zn. Roels, Jozef Van Roy, Paul Seymor- tier, Verhofstad en zn. De jaar- lingenvlucht was een succes voor Odilon Goossens en in zijn tred volgden Paul Seymor- tier, Gilbert Maes, Paul Chris tiaens (4* en 6*), De Maes- schalck - Dhondt, Seymortier (7* en 9*), Gilbert De Vijlder en Gilbert De Block. Te Zele De SNelvliegers werd het een Jules Christiaens festival. De 1* bij de oude dui ven en de eerste drie bij de jaarlingen. Bij de duiven een knappe uitslag voor Leonard Mariman met de 2*. 3* en 5* prijs. Goede prestaties voor Troch - Rupus, Schiettecatte - Van Laere, Paul Christiaens, Van Avermaet - Christiaens (8*. 9* en 11*), Gustaaf Baert. Goede prestaties bij de jaarlin gen met de 4", 6* en 9* voor Leo De Schrijder en kopprijzen voor Schiettecat - Van Laere, Paul Christiaens, Van Aver maet - Christiaens, Maurice De Maesschalck. Bij de duivin- nen de 1* en 5* voor Jozef Christiaens, de 2* en 3* voor Alfons Goossens, de 4* en 8" voor Gustaaf Baert en verder Theo Van Elsuweghe, Camiel Heirman, André De Beule, G. MÜKCN en A. De Maesschalck. In het Dendermonds samen spel won Michel Geeraert bij de oude duiven voor Mertens - De Ridder, Hugo De Backer (3* en 7*), Emiel De Brandt, Van Gicht en zn., Jean Ver- cammen, Willy Mertens, Frans De Saeger, Wed. Jozef Ver- leyen. Bij de jaarlingen een 1* prijs voor Roger Goevaerts voor Hugo De Backer, Jean Vercammen, gebroeders Van Weyenberghe (4* en 5 Marcel De Nul (6* en 10*), Karei Goeman, Van der Ve- kens - Asselman, Meyers en zn. Te Zele - Huivelde maakte Georges Van de Wielle bij de oude duiven de beste beurt met de 1 4* en 7* prijs. Vroe- sch^Alote^mmerman0 Adolf Tendermo'nl fcf"""'' eerS" pri'zen zondaZi> worden dmk Heirweg (5- en 10-), Lucien D'"^""onde (c) Lauwaert, Van Mingeroet en zn.. Eugeen Baert. Bij de jaar lingen was de palm voor André Van Avermaet die het haalde op Koen De Malsche, Adolf Heirweg (3* en 6*), Alois Tem merman, Eugeen Baert, Emiel Van Puyenbroeck, Gilbert Col man, Frangois Van Daele, Al fred Verschelden. Bij de dui- vinnen klokte Alois Temmer man de kopduif voor Gilbert Colman, Aimé Van Eetvelde, R. en zn. De Clerck, Adolf Heirweg, Emiel Van Puyen broeck, Frangois Van Damme, Frans IJdens, André Van Avermaet en Hofman Drieghe. BENO omringd te Te Overmere een knappe uitslag voor Maurice Bauwens met de 1* bij de oude duiven en de 1*en 4* bij de jaarlingen. Vroege oude duiven voor Ju lien Roelandt (2* en 3*), Etien ne Van der Poorten, Jos Ras- schaert, Leon De Landtsheer, Gilbert Maes, Fr. en zn. Buyle, Roger en zn., Dhondt. Ere plaatsen bij de jaarlingen voor Jos Rasschaert, Maurits Ar- bijn, Rogiers en zn., Frans De Wilde, De Schoenmaeker en zn., Vlaeminck, Julien Roe landt (10* en 11*). Te Zele De Snelvllegers won Gaston Baert de bonsvlucht bij de oude duiven. Vroege dui ven voor Kamiel Heirman, Jo zef Vercauteren (3*. 10E en 12*), Leonard Mariman, Baziel Poppe. Willy Christiaens, Pier re Vergeylen (7*, 8" en 11*), Rudolf Goossens. Bij de jaar lingen won Van Winckel - Van Herreweghe voor Luc De Maesschalck, Leo De Schrij der (3*en 4*), Frans Tackaert (5* en 6*), Ron Van den Hof, Cesar Dauwe, Vercauteren - Moerenhout, André Van Hecke. Te Schellebelle klokte Robert Crombeen de 1* en 6° prijs bij de oude duiven. De 2° en 9* voor Maurits De Rijcke en goe de resultaten voor de gebroe ders Renneboog, Rene Blancquaert (4° en 8*), Willy Christiaens (5* en 7*) De jaarlingenvlucht ging naar Ro bert Van Hecke (1* en 6*), Lucien De Kerpel (2*. 8* en 9*), gebroeders Renneboog (3* en 10*), Maurits De Rijcke, Roels Baeyens, Roger Bran- teghem. Te Wanzele - Lede mocht Clement Blindeman juichen bij de oude duiven. De ereplaat sen gingen naar Jerome Dhondt, Jozef Van Hauwer- meiren, Urbain Vermeiren, Georges Roelandt (5*. 6* en 8*), Edmond De Pauw (7* en 10*), Brondeel en zn. Bij de jaarlingen won Jeromde Dhondt voor Alfons De Smet, E. Van den Abbeele, Hok Oc taaf Blondeel (5° en 6*), Steen- houd en zn., Frans Sichien, Alfons Cool en Georges Van de Kandelaere. Te Uitbergen - Zele was Georges Van de Wielle de uit blinker met de 1*. 3*. 10* en vroege prijzen voor Cyriel Van Hecke, Roger De Baere, Georges Roels (5* en 8*), Theo Van Elsuweghe, René Van den Hof (7* en 9*). Bij de jaarlingen was de 1* prijs voor Cyriel Van Hecke en de 2* en 5* voor Van Hauwe en zn. en Gaston Baert won de bons- vlucht op Noyon bij De Snelvliegers te Zele (c) kopprijzen voor Remi Van Hauwermeiren, Georges Roels, Jan Van Vossel (6* en 10*), Jan Schatteman, Petrus Seymortier (8® en 9*). Te Lebbeje - Verbroedering de 1® en 6%Le voor Alfons De Plecker bij de oude duiven en vroege prijzen voor Jean Sae- rens, Frans Schoof, Paul Wou ters. Gaston Van Biesen, Osctaaf Bosteels, Jean Van Biesen, Cooreman, Petrus Bruggeman. Bij de jaarlingen de snelste duif van Frans Schoof en goede resultaten voor Jean Saerens (2* en 6*) Desire Van Mol, Gustaaf Ro- bijns (4® en 7®), Roger Van de Velde, Jozef Van Nieuwenho- ve, Octaaf Bosteels en De Backer. Te Buggenhout - Lebbeke - St.-Gillis de 1®, 9' en 10® bij de oude duiven voor Jules en Callaert, de 2en 3* en 7® voor Jules Mannaert, de 5%Le, 6® en 8* voor Frangois Keppens en de 4® prijs voor Judook en Jozef Debbaut. Bij de jaarlin gen een knappe prestatie van 1*. 2*, 3® en 9* voor Jules Mannaert. Goede uitslagen voor Jean Marie Van Pete- Clement Blindeman won de Noyonvlucht in Wanzele- Lede (c) ghem, Zetelfabriek De Man, Isidoor Philips (6® en 7®), Emiel Van den Abbeele, Omer Coo reman. Te Berlare klokte Julien Van Hecke de 1® en 3® bij de oude duiven. Goede prestaties voor Cesar Dauwe, Petrus Seymor tier en Rene Van den Hof. Bij de jaarlingen de 1® prijs voor Etienne Buyle, Fr. en zn. Buyst, Maurice Poppe, Rudolf Goossens en Van Maideren - Merckx. Te Opdorp was Rene De Boelpaep de uitblinker met de 1®, 2®, 4" en 10® prijs. Goede resultaten ook voor Karei De Bleser (5® en 8°), Frans De Bondt, Julien Van Sande en De Vadder en zn. Bij de jaar lingen de 1° en 4° voor gebroe ders Van Sande en knap werk van de kolonie van Frans De Bondt met de 2®, 6®, 8®, 9* en 10*. Vroege prijzen voor De Vadder en zn., Eric Joos en Achiel Manvoet. Te Baasrode - Buggenhout - St.-Amands - St.-Glllls won Alex Puttemans de vlucht bij de oude duiven voor Louis Van Vossel, Willy Van Zeg- broeck, Pierre Mommens, P. en zn. Boeman, Ed. Herre mans, Pierre Michiels, Jozef Platteau en Frans Pauwels. Bij de jaarlingen won Jean Bequé In het verbond Dendermon- de-Hamme lukte Gabriël Van Limbergen een goede prestatie uit Noyon (c) voor L. en H. Van Hoorebeeck, Frans Pauwels (3* en 5*), Louis De Hauwere, Edmond De Kerpel, Frangois Kinders, Pierre Van Ransbeeck, Jozef Platteau en J. De Keers- maecker. Te Dendermonde - Hamme was Gabriel Van Limbergen de winnaar bij de oude duiven en Gabriel klokte er ook nog de 10* en 12® prijs bij. Vroege prijzen voor André Van Dam me, Cyriel Abbeloos, Basiel Poppe (4® en 9®), André Van Uytfanghe, Omer Van Hecke, Ivens - Smet, Jos. Van Cleu- venbergen. Bij de jaarduiven de 1® en 9* prijs voor Basiel Poppe. Vroege duiven voor Jos. Vann den Branden, Gus taaf Verberckmoes, Sylvain Verstraeten, André Van Uyt fanghe, Gabriel Van Limber gen, Maurits De Wilde, Maurits Peelman, Ivens - Smet. BENO Te St.-Glllis-Waas nam Willy De Potter de 1® en 10* prijs voor zijn rekening bij de oude duiven. Vroege duiven voor Willy De Mayer, Kamiel De Potter, Godaert-Laureys, Van der Poorter en zn. (5® en 6*), Jo Antehunis, Robert Stevens, Dullaert en zn. Een knappe uitslag bij de jaarlingen voor Willy Van Vlierberghe met de 1®, 2* en 7* prijs. Kopduiven voor Jo Antheunis, Jozef De Coster, Willy De Potter, Alfons Christiaens, Abel - De Block, Te Haasdonk kwam Louis Bollaert in de kijker met de 1E, 7® en 10® en dat mag ook gezegd worden van Ghislain Nicque met de 2®, 3* en 6® prijs. Amede Sanne (4® en 9®) en Frans Truyman en Roger De Backer kregen ook hun deel. Bij de jaarlingen een zege voor Ghislain Nicque en Theo De Corte, Amede Sanne (3®, 6® en 9®), Victor Van Steel, Eddy Smet, Van Mieghem en Gilbert Van Cauteren waren paraat om vroege duiven te klokken. Te Kemzeke de 1® en 10® voor Julien Van den Bossche en verder in de kop van de uitslag Lucien Janssens, Eddy Van Daele, Albert Schelkens, Ga briel Deyaert, Freddy Van Vereecken en zonen uit Sint-Pauwels halen veel prijzen op Quiévraln en Noyon (bvw) Goethem. Een sterke prestatie van de kolonie Nathalis Van der Stoelen met de 6®, 8® en 9® prijs. Bij de jaarlingen ging de hoofdprijs naar Maurice Geld of. Roget De Kindt met de 2®en 6®, Frans Geest (3®en 5*), Lu cien Janssens, Julien Van Overmeiren, Freddy Van Goe them, August Dhollander, Ca miel Van Houtte deelden mee van de prijzenkoek. Te Stekene was de niet al leen de eerste prijs voor De Vliegher en zn., maar ze na men er de 5° plaats als toe maatje bij. Vroege duiven voor Germain Itterbeke, Van Wabe- ke en zn., André Van der Stijc- kel (4® en 9*), Albert Thuy, Heirweg - Hermans, De Wit - Van Bunderen, Hubert Ver cauteren. Bij de jaarduiven was het Norbert Van der Lin den, die de snelste duif had. Germain Itterbeke met de 2Me en 4* was er ook bij en in de toptien noteerden we verder A. Vaerewijck, Theo De Moor, De Wit - Van Bunderen, Piet Za- man, Jozef Nevens, Van Wa- beke en zn. en Remi Clap- dorp. Te Elversele stond er geen maat op de oude duiven van Jozef Laureys met de 1®, 4® en 5E prijs. Goede resultaten voor Robert De Keyser met de 2*en 6®, Roger Thierens, Omer Van Hautte (7® en 9*) en Frans Teugels (8®en 10®). Bij de jaar lingen won Frans Teugels de vlucht voor Roger Thierens (2* en 8®), Frans Ringoot, Frans Van Hoyweghen (4*, 7®en 9°), Omer Van Hautte, De Kinder - Rotthier, Prudent Anne. In Noyonverbond Waasland klokte Alfons Jacobs bij de oude duiven de 1®en 9* prijs. Vroege vermeldingen voor Omer Masselein, Raf Luyckx, André D'Hollander, Marcel Noens, Marcel De Maere, Ver eecken en zn. (7® en 8*), An theunis - Van Goethem. Bij de jaarlingen won Norbert Van der Linden voor Jules Mels, Antheunis - Van Goethem, Harry De Rudder, Van Vlier berghe en zn., Pieter Van Holst, Freddyb Brokken, Cop pens - De Schepper, Hooft (9* en 10*). Te Lokereen zijn weduwe en zonen Braem aan hun Noyon superioteit begonnen. Met de 1®. 2*. 4*. 8®. 17®, 21® enz. of 10 prijzen van 11 duiven stond er weer geen maat op. Vroege prijzen verder voor De Kegel - Wieme, Aviel De Gucht, Char les Collewaert, Gustaaf Huy- brecht, Saey - Verstraeten en Piet Mariman. Bij de jaarlingen waren de primussen Vari Hille gebroeders met de eerste prij zen maar 8 duiven in de prij zen van tien inkorvingen. Saey - Verstraeten, Gustaaf De Wiest, Charles Collewaert, Femand De Wael, Slagmuyl- ders - Van Hoebeke (8® en 10*) klokten vroeg en dat deden Weduwe en zonen Braem met de 3®, 4®, 9®, 11®, 43® of 5 van de 6 in de prijzen. BENO Te Melsele maakte Jozef een goede beurt met de en 4* prijs bij de oude duiven. In die reeks vroege duiven voor Leo Van Goethem, Frans Vereist, Omer Geleyn, Gustaaf Mar tens, Albert Maes, Frans Gauwloos, Remi Eeckhoudt, Geert De Conine. Bij de jaar lingen was de hoofdprijs voor Richard Van Broeck voor Al fons De Vogel, Arthur Clei- rens, Henri De Baere, Staf Martens (5® en 9*), Leo Van Goethem, Louis Smits, Albert Meersman. Te Elversele won Jozef Lau reys de vlucht voor Hector Vereist (2* en 10*), Frans Vinck (3® en 6®), Albert Ver- beeck (4® en 9*), Albert Van de Branden (5® en 7*), Frans Teu gels, Bij de jaarduiven mikte André Verbeeck in de roos voor Paul Viens (2® en 7*), Frans Teugels, Albert Ver schelden, Jozef Laureys, Wil fried Ingels, Albert Van den Branden, Julien Ivens, Jerry Van den Branden. Te Pulvelde was Georges Brams de uitblinker bij de oude duiven met de 1®, 3® en 5® prijs. Vroege vermeldingen voor Re mi Rollier, Marcel De Maere (4® en 6®), Georges Leraert, Victor Walgraeve (7® en 8®), Vereecken en zn. Bij de jaar duiven en ook bij de duivinnen namen Van den Bossche en zn. de hoofdprijs mee. Goede resultaten voor Victor Wal graeve, die zowel bij de jaarlin gen als bij de oude de 2® en 5* prijs klokte. Bij de jaarduiven noteerden we ereplaatsen voor Marcel De Maere, Roger Van Puyvelde, Joris Stevens, Albert Van Hecke, Georges Brams, Astrid Rollier, Petrus Colman. Bij de duivinnen vroe ge kwotaties voor Marcel De Maere, Remi De Paepe, Alfred Maes, Raf Van Hoorick, Pe trus Colman, Harry De Rudder en Beek - Warin. Te Stekene een palm voor Louis De Dedder bij de oude duiven voor Walter Van Puym- broeck, Marcel Vereecken, Al- bert Thuys (4*, 6* en 7®), Dhol lander - Heyman (5* en 10*), Rudy Baert (8® en 9*). Bij de jaarlingen een ereprijs voor André Van der Styckel en te vermelden resultaten voor Germain Itterbeke (2* en 7*), Rudy Baert (3* en 9*), Edmond De Geest, Johan Van Doors- laer, Petrus De Maeyer, Omer Zaman, Roger Baecke. Bij dé' duivinnen de 1* en 4® prijs voor Alois Vaerewijck en in die reeks kwamen ook Louis De Dedder, Albert Hesters, Hec tor Van Boxlaer, Raymond Van Hoeck, Leo Calle (7* en 8®) goed aan hun trekken. Te Haasdonk opnieuw Ghis lain Nicque in de kijker met de 1®, 3* en 4® prijs. Louis Bollaert klokte de 2* en 7® en goede prestaties voor Roger Buys, Omer Maes, André Colman, Willy Peersman en Louis Van de Velde. Bij de jaarlingen won René Van den Berghe, Roger De Backer, Jozef Smet, Louis Bol laert, Frangois Bracke, Gabriel De Keersmaecker, Frangois Stuer, Willy Peersman, Achiel Weyn en Remi Segers. Te Rupelmonde klokte Omer De Bruyne de 1* prijs voor Victor Felix, Henri Jansegers, Kamiel Maes. Bij de jaarse vliegers ging Tony Van As- sche met de 1E prijs naar huis voor Henri Fransaer, Frangois De Cauwer en J. Van Cleemput.

De Voorpost | 1982 | | pagina 31