VERNIEUWDE MEUBELZAAK VAN WULPEN - BLONDEEL: UNIEK! BLONDEEL Nu Wilt U uzelf eens verwennen, dan vindt U daar een uitgelezen assorti ment van cloisonné, brons, Limoges- porselein. Zelfs onze tieners krijgen enkele ideeën voor hun eigen kamer. De Voofpoet 30.4.1962 - 35 Vorige week werd te Schellebelle de vernieuwde meubelzaak van de Heer en Mevrouw Ronny en Daisy Van Wulpen - Blondeel, gelegen Hoog straat 74, feestelijk en in aanwezig heid van hun familie en fabrikanten heropend. Zaterdag en zondag kwa men zeer veel vrienden en sympati- santen de verfraaide meubelhandel bezichtigen. Iedereen was werkelijk verrast, hoe een reeds verzorgde zaak nog kon evolueren tot een nog beter resultaat. Eigenlijk geen wonder, als men weet dat achter de meubelzaak in de Potjesmarktgemeente in werkelijk heid een traditie schuilgaat van meer en Daisy Van Wulpen die de zaak van hun ouders voortzetten. u staan we hier terug en drinken een glas op het succes van het dyna mische paar. Want we zien dat in vier jaar tijd, de zaak duidelijk geëvo lueerd is naar het smaakvolle in terieur. er een geheel, samen met de wandta pijten, waaronder zelfs een uniek handgeweven exemplaar, en de Oos terse tapijten die een nieuwigheid zijn in de zaak. Ze werden speciaal uitgezocht en geassorteerd op de meubelen volgens het principe «beter geen tapijt dan een tapijt dat niet bij het meubel past». lijstje wensen aan te vullen met nutti ge cadeau's. ]Dat Ronny en Daisy Van Wulpen heel wat voor hun zaak overhebben mag blijken uit het feit dat zij voortdu rend van alle nieuwigheden op de hoogte willen zijn. Dat vergt vrij veel bezoeken aan meubeltentoonstellin gen in binnen- en buitenland. Zodat niemand tevergeefs beroep op hen dan dertig jaar degelijkheid, kwaliteit en service. Inderdaad startten hun ouders, meer dan drie decennia terug hun meubelzaak. Steeds was de zaak synoniem met goed meubel. Vier jaar geleden waren wij te gast bij Ronny Exclusiviteit is hun motto gewor den. De meubelen, kleinmeubelen en allerhande decoratieartikelen worden nu in een aangepast kader gepresen teerd. Komt U ook eens zien, U zult aangenaam verrast zijn. Alles vormt erder is er een enorme keuze van lampadaires en een brede waaier van uitgezochte geschenkartikelen. Wel licht een goede tip voor toekomstige trouwers die er niet alleen hun meu belen kopen, maar ook hun huwelijks kan doen om een passend woonpro- gramma te bespreken. Er wacht U steeds een vriendelijke ontvangst. Ook op zondag is de zaak open.

De Voorpost | 1982 | | pagina 35