H.Maagdcollege te Dendermonde organiseert nationale sportdag Eerste «Sportweekeinde» te Stekene op vrijdag 7 mei Wieze organiseert Superstar '82 ierard Peelman is Hammes beste visser Derde turngala te Sint-Niklaas Het H.Maagdcollege te Dendermonde is sport-minded De Voorpost - 30.4.1982 - 37 mm }TEKE«r De nationale schoolsportdag wordt georganiseerd n alle onderwijsnetten en vindt in de meeste scholen >laats in de week van 2 tot 7 mei. Tijdens een lezellige perskonferentie in het H.Maagdcollege te }endermonde stelden z.e.h. De Decker, superior, de Roger De Proft, leraar lichamelijke opvoeding en .e.h. Roger Cooreman, leraar en tevens voorzitter )rovinciaal van het N.S.V.O., de sportdag «Hemaco» roor. /aarom De nationale schoolsport- ag wil de aandacht vestigen p het belang van de sport- >eoefening van de school- aande jeugd,» aldus de h. loger De Proft tijdens zijn in- ïiding. «Hij wordt dus niet heorganiseerd als bekroning an een aktieve sportaktiviteit edurende de voorbije maan- en, maar wel als middel tot lewustmaking, als propagan da voor een betere integratie en een hogere waardering van de sportbeoefening in de tota le opvoeding van onze leerlin gen. Schoolsport is een begrip dat een ruime lading dekt. Er is een uitgebreide organisatie voor voorzien. De hoofdbe doeling van het schoolsportge- beuren ligt op het opvoedkun dige vlak, in tegenstelling tot de klubsport waar enkel het resultaat telt. Schoolsport moet starten en goed uitge- aandacht voor de lichamelijke opvoeding bouwd worden binnen de school zelf. Ze moet al diege nen die de scholengemeen schap uitmaken bereiken, zo wel de minst begaafden die de sport het meest nodig hebben, diegenen die de sport in kiub- verband beoefenen. Voor de ze laatsten zou het met een degelijke begeleiding, een ini tiatie tot kompetitie kunnen zijn. Misschien vormen zij een reële schakel tussen de school en de klub.» De h. De Proft sneed ook enkele problemen van de schoolsport aan. Hij klaagde over het feit dat er te weinig bewegingsopvoeding op school is binnen het lespro gramma. Eén of twee lesuren sport per week is veel te wei nig om de konditie op peil te houden van de schoolgaande jeugd. Bovendien zijn er ook nog organisatiemoeilijkheden en financieringsproblemen. Dit zijn de problemen, aldus de h. De Proft, die reeds dikwijls het voorwerp waren van diskus- sies. Vele instanties hebben hier een verantwoordelijkheid zoals het ministerie van natio nale opvoeding en kuituur, de programmakommissie, het N.S.V.O. en de school zelf, om maar de voornaamste te noemen. Uitgebreid programma Rekening houdend met de opties van de schoolsport heb ben de organisatoren getracht een zo ruim mogelijke waaier van spelen en sporten aan te bieden om iedereen in staat te stellen een goede keuze te maken. De verschillende akti- viteiten staan onder leiding van bevoegde leraars en mo nitoren. Bij het samenstellen van het programma werd de nadruk gelegd op de rekreatie- ve akticiteiten als: een fiets tocht van circa 80 km., een oriëntatieloop in het Zoniën- woud, een wandelzoektocht, Vorige week zaterdag en zondag organiseerde de Steken- se Sportraad, In samenwerking met héél wat sportklubs, In en rond de sporthal aan de Stekense Nieuwstraat voor het eerst een groots «Sportweekeinde». Mét de bedoeling dat de verschillende sporttakken en -disciplines die te Stekene worden beoefend zichzelf zouden propageren. Het was dus aan de klubs om Intens mede te werken. Enkele verenigin gen deden het, doch velen bleven gewoonweg thuis. Trokken zich van het hele gebeuren niets of bitter weinig aan. Maar ja, zo'n aktiviteit kost natuurlijk wat moeite. En., men kreeg er niets voor in de plaats. Tenzij natuurlijk publiciteit voor z'n geliefkoosde sport. En dat was toch de bedoeling niet? De afwezigen hadden dus weeral eens ongelijk. Hindernissenloop door de leerlingen van het H.Maagdcol- windsurfen, zeilen, kayak, re- kreatieve sportspelen, rekrea- tief zwemmen (in Olympos), hindernissenbaan, volksdans en onderwaterzwemmen. En kele traditionele sporten wor den in kompetitieverband beoefend zoals: minivoetbal, volleybal, kaatsen, atletiek, tennis. Nog andere sporten worden geïnitieerd zoals sur fen, zeilen, kayak, judo, tafel tennis, onderwaterzwemmen, badminton, toestelturnen, handbal en tennis. Doordat de klemtoon berust op de bewe- gingssporten zijn denksporten als schaken en scrabble dit keer niet in het pakket opgeno men. «Op deze wijze lijkt ons het traditionele patroon van de kompetitiesporten doorbro ken» aldus nog de h. De Proft, «en voldoende aangevuld met rekreatieve en ludieke moge lijkheden. We hopen dat met een dergelijk programma elke leerling een keuze kan maken naar eigen aanleg en zin. Een degelijke voorbereiding is noodzakelijk en is dan ook al enkele maanden aan de gang. Heel wat moeilijkheden dienen opgelost. Het sukses van deze onderneming blijkt uit de waar dering die we vorige jaren kre gen van onze leerlingen en uit het feit dat ook andere scholen hun sportdag gelijkaardig uit bouwen. Dit sukses is slechts mogelijk in een school die sport-minded is, waarvan de direktie honderd procent ach ter het initiatief staat, waarvan ook de leerkrachten aktief meewerken en waarvan de leerlingen gedisciplineerd zijn». De organisatoren van deze grootse sportschooldag in het H.Maagdcollege kunnen ver der rekenen op de medewer king van de Donkse Zeilklub, de interkommunale Olympos, de Para-Commando-Vrien- denkring, de rugbyklub Zenith, sportfunktionaris L. Colombie, TC Scheldedreef, de turnklubs Sint-Jorisgilde en de Vlaamse Volksdanscentrale. Vrijdag 7 mei wordt voor Hemaco beslist een sporttopper. Toch sukses Ondanks het ontbreken van meerdere sportdisciplines werd dit eerste sportweekend van Stekene een sukses. Het weder viel mee, voor de scho lencross kwamen enkele hon derden lopertjes hun beste beentje voorzetten en ook de motorcrossdemonstratie ken de héél wat belangstelling. Spijtig natuurlijk dat de volley balduels tussen Stekene en Kemzeke zowat geheel in het water vielen. De Stekende he ren hadden precies nu een weekend aan zee gepland, terwijl de Stekense dametjes even later op Kruibeke hun halve finale van de Beker van Oost-Vlaanderen moesten winnen... De dames stuurden enkele reserven, de heren werden vervangen door Sigi- vok. Kemzeke won zowel bij de dames als bij de heren met 1-3. Verdiend! Zondagvoormiddag was dan géén receptie gepland, maar er ging wel één door. Zonder ons dus. Maar... wel was er vanwege de sportraad voorzitter kritiek: te weinig pu bliciteit vanwege de afwezi gen. Snappe wie kan. Na de middag werd er geschaakt, gebadmintond en getennist. Buiten ging er een demonstra tie door van modelbouwvlieg tuigjes en -helikopters. Steeds onder voldoende belangstel ling. De apoteose diende een minivoetbalwedstrijd te wor den tussen afvaardigingen van de gemeenteraad en de sport raad. Leden van de sportraad waren er genoeg, de gemeen teraad diende te worden aan gevuld met enkele «voorbij gangers»... Nóg beter Het was dus de eerste keer. Dan worden er steeds foutjes gemaakt, die voor verbetering vatbaar zijn. Daarom is een degelijke evaluatie nodig. Die zal er trouwens ook komen: tijdens de eerstvolgende alge mene vergadering in de raads zaal van... Stekene! Toch reeds enkele beden kingen meegeven. Misschien trachten de toe schouwers de bezoekers de potentiële sportbeoefenaars nóg meer aktief te betrekken bij het gebeuren. Een volgen de keer - en die moet er zeker komen! - misschien zoeken naar een meer geschikte da tum. Nu was de voetbalkom petitie nog volop aan de gang. Zoals trouwens de volleybal beker. Misschien vlugger én dege lijker «zijn» licht opsteken, want waar waren de judo ka's, de jiu-jitsu'ers, de ruiters- met-paard, de karateka's, de tafeltennissers, de wielertoe risten, de biljarters... Misschien kan er een «pak» punten worden gegeven aan die klubs die intens hebben meegewerkt. Punten die mee tellen voor de betoelaging... Misschien komen er vol gend jaar wel héél wat meer sportklubs en sportverenigin gen «hun» sport propageren tijdens het «Tweede Spor tweekeinde van Stekene». De BeEf Tijdens de perskonferentie dio werd georganiseerd om kele leraars en leerlingen. Dit detten werden in 1977 kam de nationale sportdag te initiëren, namen onze gespreks- zijn meer rekreatieve aktivitei- pioen van het Vlaamse lands- partners van het H.Maagdcollege de gelegenheid te baat ten die de klemtoon leggen op gedeelte en mochten als fina- 1 om de sportbeoefening In de kijker te plaatsen. de ontspanning, de kameraad- list strijden om de kardinaals- schap en de klasgeest. Ook beker. Maar vooral het basket- i Uitstekende Infrastruktuur tijdsgroepen en reeksen inge- enkele leraars vinden de weg bal staat wat de prestaties en - Het H.Maagdcollege heeft in deeld en komen daarna meer- naar de sportzaal, hetzij om te het behalen van titels betreft - vergelijking met andere scho- dere keren tegen mekaar uit. tennissen, hetzij om te mini- ruim aan de top. Onder leiding (en een vrij goede infrastruk- Er zijn ongeveer zevenhon- voetballen. Tot slot zijn er nog van leraar-trainer-coach Geert (uur een goed uitgeruste derd leerlingen bij die voetbal- de okkasionele initiatieven: Versmessen worden op het sport- en turnzaal, een zwem- lerij betrokken De organisatie meestal wedstrijden tussen Ie- college talentrijke basketbal- idn twee voetbalterreinen op en leiding van deze klasse- raars en leerlingen, openge- spelers gevormd. Met zijn ,-j Gentsesteenweg met nontmoetingen berust bij Ro- steld voor het publiek. Ze die- jeugdploegen die ook aantre- t kleedkamers, douches en een ger Cooreman en Frank Aps. nen in de eerste plaats om den in de kompetitie van de ir kantine, twee voetbalterreinen Het volleybal is ongeveer op vastenprojekten financieel te Belgische Basketbalbond, be- plus een elementaire atletiek- dezelfde leest geschoeid. (kommodatie in de Boonwijk. Maar deze wedstrijden vinden Daarbij een rekreatiezaal voor bijna uitsluitend plaats tijdens internen met negen tafels de middagpauzes. Deze klas- lor tafeltennis. In het «colle- sekompetitie staat onder de wordt heel wat aan na- leiding van Guy Billiet en Jan ïchoolse sport gedaan voor- Sablon. Ook atletiek komt aan namelijk dan onder de vorm zijn trekken. Jaarlijks wordt yan klassenkompetities. Voet- een klassencross ingericht on- «I krijgt het ruimste aandeel, der het motto «deelnemen spijzen. haalde deze basketfanaat een hele reeks bekers. We zetten Extra muros 0p een rijtje: 1973: kardinaals- Naast de aktiviteiten binnen beker (scholieren), kampioen de school zijn er ook de inter- N.S.V.Ó.-R.O.O.S. en deelna- scholenontmoetingen. E.H. me aan het ISF-tornooi in Tur- Cooreman, leraar, maar te- kije waar een vierde plaats op vens provinciaal voorzitter van elf landen werd veroverd. In het N.S.V.O. (Nationaal Sport- 1977: de karinaalsbeker (mi- verbond voor het Vrij Onder- niemen), in 1979: de kardi- Ike woensdagnamiddag en belangrijker dan winnen» Om wijs) vertelde de verslagge- naalsbeker (kadetten), in 1981 ijdagavond zijn er interklas- die reden werd sinds 1980 vers dat drie schoolploegen de kardinaalsbeker (scholie- nwedstrijden. Alle klassen overgestapt naar de jogging- van het H.Maagdcollege aan- r®n en miniemen) en 1982: in de humaniora en de han- formule. Verder zijn er de treden in de voetbalkompetitie drie provinciale titels (minie- ïlsafdeling worden in leef- sportieve aktiviteiten van en- van de Vrije Scholen. De ka- mer>, kadetten en scholieren). De beste speler, Guido Ver stappen, werd opgeroepen om een trainingsstage te volgen met de nationale juniores. Vol leybal en handbal bogen niet op een traditie zoals basket, maar niettemin spelen de He- maco-teams zich af en toe in de kijker op provinciaal vlak. De beoefenaars van de atle tiek nemen jaarlijks deel aan de provinciale cross en Den- dermondse interscholencross en de provinciale atletiekmee- ting. Vorig jaar traden enkele tennisspelers aan in de kom petitie van het N.S.V.D. Tot besluit nog volgende slot- konkluzie van E.H.Cooreman: «Uit deze opsomming en be schrijving blijkt duidelijk dat op het college intens aan na schoolse sportbeoefening wordt gedaan. Toch hopen we deze aktiviteiten in de toe komst nog uit te breiden, voor al dan op het rekreatieve vlak, opdat steeds meer studenten daadwerkelijk tot het beoefe nen van steeds meer sporten zouden worden aangezet. Als afsluiting ging in de Stekende sporthal een minivoetbalmatch door tussen delegatie van sport- en gemeenteraad. Voor de wedstrijd die met 8-3 door de gemeenteraad were gewonnen, poseerden de voetballers. We herkennen van links naar rechts en staande sportraadvoorzitter AGijsel, P. Meul, R. Geerinck, F. Windey, T. Jacobs, L. Merckx H. Samson, F. Van Kerckhove en M. Verschraeghe en gehurkt M. Vereecken, H Meuleman, G. Lammens, P. Cerpentier, W. De Saegher en P. Vandenbussche. Ter gelegenheid van het eerste «Sportweekeinde van Stekeneging op het B-terrein van FC Stekene Sportief een scholencross door met deelname van vele honderden jongens en meisjes. Hier een beeld van de reeks voorbehouden aan jongens uit het 5de leerjaar. Uiteindelijk zou Chris Van Hooste het halen vóór Peter Delen. I Zaterdag waren de Hamse jvissers op de Bunt verzameld lom er het kampioenschap van de gemeente te betwisten. (Verzamelen is een groot woord want amper een hand- jvol kandidaten waren komen opdagen en daarover waren de organisatoren uiteraard niet te spreken. I 's Morgens werd er vanaf ien uur gevist en in de namid- lag moesten er nog eens twee iksen afgehaspeld worden, eerste reeks leverde de minste resultaten op, terwijl de atste de beste zou worden. Werner De Ferrere werd de (grote winnaar van de tweede zodat hij lange tijd als •nklopbaar werd beschouwd. Iln de derde reeks werd het echter duidelijk dat de 1410 punten van Werner niet vol doende zouden zijn om kam pioen te worden. Gerard Peel man van de Kastelse Winter- vissers haalde in de derde reeks 3520 punten en meteen was de nieuwe kampioen gekend. Bij de veteranen ging de trofee naar Guillaume Quinte- lier van de Buntotters, al was diens vangst niet bijster groot. Ook Ronny Suys van dezelfde Buntotters ging ondanks een magere buit met de junioresti- tel naar huis. Hoewel er een speciale reeks voor dames was voorzien, kwam er geen enkele kandidate opdagen. Jammer! Schepen van Sport Paul Van de Casteele kwam namens het gemeentebestuur de bekers overhandigen. Uitslagen 1ste Reeks: 1. Segers Ambroos 810 p., 2. Robberecht Leon 250 p., 3. Robberecht Paul 220 p., 4. Peelman Rudy 180 p., 5. Win dey Gerry 170 p., 6. Vercoute- ren Danny 160 p., 7. Peelman Paul 150 p., 8. Van Lijssebet- ten Theo 150 p. 2de reeks: 1. De Ferrere Werner 1410 p., 2. Wuytack Louis 1300 p., 3. De Kuyper André 1300 p. 4. Van Houtte Etienne 280 p., 5. Peelman Eddy 280 p., 6. De Ridder Jan 200 p., 7. De Bock Ferdinand 140 p., 8. Piryns Ghislain 140 p. 3de reeks: 1. Peelman Gerard 3520 p., 2. De Corte Adriaan 3050 p., 3. Van Damme Omer 340 p., 4. Quintelier Julien 320 p., 5. Quintelier Danny 310 p., 6. Heerinck Jozef 300 p., 7. Van Houte Julien 280 p., 8. Willaert Gerard 220 p. Eindklassement Aantal deelnemers: 51 1Peelman Gerard (Wintercis- sers Kastel); 2. De Ferrere Dinonie (Buntotters); 3. Se gers Ambroos (Wintervissers Kastel); 4. De Corte Adriaan (Buntotters); 5. Wuytack Louis (Buntotters); 6. Robberecht Leon (Oude Durme Vissers); 7. De Kuyper André (Winter vissers Kastel); 8. Van Dam me Omer (Oude Durmevis- sers); 9. Robberecht Paul (Ou de Durmevissers); 10. Quinte lier Julien (Oude Durme Vis sers); 11Van Houtte Etienne (Buntotters); 12. Peelman Ru dy (Wintervissers Kastel); 13. Quintelier Danny (Wintervis sers Kastel); 14. Peelman Ed dy (Wintervissers Kastel); 15. Windey Gerry (Wintervissers Kastel). Algemeen kampioen: Peel man Gerard, Wintervissers Kastel. Junioreskampioen: Ruys Ron ny, Buntotters Veteranen: Quintelier Guillau me, Buntotters. De kuituur- en sportraad van Wieze organiseert dit jaar voor de zesde keer superstarwedstrijden. Deze gaan door op zaterdag 15 mei vanaf 17u30 In de Oktoberhalle te Wieze. Deze superstarwedstrijden die georganiseerd wor den onder impuls van de h. Staf Moens, kenden de vorige jaren enorm sukses. Daarom dat men dit evenement telken- jare wil herhalen. Superstar 82 wordt opnieuw een open, gezellig en sportlef treffen tussen maximaal twintig vereni gingen uit Groot-Lebbeke. men bekomen op volgende adressen: Désiré De Backer, sportkomplex, Koning Albert- straat 110 te 9370 Lebbeke. Het omvat tien verschillende proeven waarin snelheid, be hendigheid, kracht en team geest doorslaggevend zijn. El ke ploeg dient te bestaan uit zes ploegleden. In elke ploeg Richard Van Keer, café 't Vat, dienen minimaal twee vrouwe- Kapellestraat 50 te 9371 Den- lijke ploegleden te zijn inge- derbelle of bij Staf Moens, Ge deeld. De juryleden hebben huchtveldstraat 15 te 9380 geen binding met de deelne- Wieze. Het inschrijvingsformu: mende ploegen. Inlichtingen, reglementen en deelnemingsformulieren kan ZES VERENIGINGEN DOEN MEE Een aantal gymnastiekverenigingen bereiden zich druk voor op de derde uitgave van hun groots opgezette turnfeest. Dat het ook ditmaal een sukses zal worden wat betreft het aantal deelnemers en de publieke belangstelling, Illustreert de deelname van de volgende klubs: turnkring Kracht en Geduld met de afdelingen juffers en turners, de oudste turnkring uit Sint-Niklaas, turnkring Jeroen, gegroeid uit de Sint-Niklase Broedersschool, turnkring Jong en Blij uit Nieuwkerken, turnklub Ritmlca uit Belsele en de nieuwkomer Rust-Roest, nieuw in de sportraad, maar reeds gesticht In 1887. Ook Clapaja, de gerenommeerde dansgroep uit Sint-Niklaas, verleent haar medewerking. Wanrnm n-„ turnoal.7 Programma heid en snelheid zijn hier de Waarom een turngalatumklubs mei uitzonde- ,roeven. Hier zien we vooral Tijdens de sportveertiendaag- düT van Ctoaia ooenen de 8' a 1<Harigen aan het se van 1977, waar heel wat "n9 dus van uapaia, openen wefR disciplines aan bod kwamen. 'Sust! In een volgend nummer dat was hel ontbreken van de ™che °P™a™n3M Rus'" Kracht en Geduld, Jeroen en lurnsport opvallend. De oor- "°tst B'9ai5t J^eba Rust-Roest voor hun rekening zaak hiervan ligt in het feit dat °p 88n 9epa nemen, wordt het toesteltur- de Sportveertiendaagse plaats seerd op jazzmuziek. Van het nen vertoond. Er wordt ook op Hamme werd gevist voor het kampioenschap van de gemeente. Gerard Peelman won ij de senioren, Ronny Ruys bij de junioren en G. Quintelier bij de veteranen. Er j vamen geen dames aantreden (wvc) vindt tijdens de rustperiode de balk en de rekstok gewerkt, van de turners. Toen kwam |?r"9 naar het basistumen met voer1 hoe kan het an- turners' een i^iSnenïn^ySe da- Jazzdans uit. De da- he,d te voorzfen De Slno Een ritmische oefe- an he,ren van ™mlca' Se doeSmo van zöh ™"9 «"«1' gedemonstreerd Jeroen en Jong en Blij spnn- ïniala ,s naaÏÏ het vSorlte" d°°r de dames Krach< en 98" ,er,nadlen op 'os da' het turngala is, naast net voorstel n«f«ninnpn een ,ust IS om zien Ien van het rekreatieturnen ^eouio. voor ae oeteningen aan het grote publiek, het sa- °P. m *ordt de an de »umVereniainaen od menwerken van verschillende medewerking van alle vereni- 16 van de turnverenigingen op menwerKen van verscninenae Qjn vereist De hindernis- zondag 2 mei om 15 uur in het turnknngen waarbij iedere 9|n9®n vere'sl- ue ninaemis Mrtrr_t D Wjt1 M0ien kompetitie ot kon'kurrentie- eln geest wordt vermeden fu ja HanSÏÏ fenfg Pfa bedraagt zestig fra^k. lier met opgave van de samen stelling van de ploeg. De aan duiding van de kapitein in de ploeg. De handtekening van de ploegleden en de handte kening van de voorzitter die nen ten laatste op 7 mei te worden bezorgd of gestuurd aan Staf Moens, Gehuchtveld- straat 15 te 9380 Wieze. De inschrijvingsformulieren zijn op dit organisatieadres be schikbaar. Een ploeg kan evenwel zonder verplichting twee invallers noteren op het inschrijvingsformulier. Een in valler kan bij alle wedstrijdon derdelen worden ingezet met dien verstande dat een vrou welijk ploeglid enkel kan ver vangen worden door een vrou welijke reserve. Ook een man nelijk ploeglid kan enkel door een mannelijke reserve wor den vervangen. De ploegen moeten zich in ieder geval melden voor 17 uur. Elke ploeg dient verplicht de joker eenmaal in te zetten en dit naar eigen keuze bij één der wedstrijdonderdelen. Bij het inzetten van de joker verdub belt de ploeg de punten welke kunnen worden behaald in het wedstrijdonderdeel met joker. Ten gerieve van alle inge schreven deelnemers wordt op zaterdag 15 mei vanaf 18 uur een «trainingsuur» inge last. Alle ploegen kunnen ter plekke, buiten wedstrijd, de opgestelde wedstrijdonderde len verkennen en beproeven. De trainingstijd sluit om 17u15. De ploeg welke doorheen alle wedstrijdonderdelen het meest aantal punten weet te verzamelen, wordt winnaar van de superstar 82. Super star 82 bestaat dit jaar uit tien wedstrijdonderdelen: sjoelbak, korfbal, ontmijningsdienst, dribbelbal, hoogspringen, ge wichtheffen, verspringen, transportband, kruiwagenrace en tennisballencross. Alle deelnemende ploegen ontvan gen na afloop een beker welke in grootte evenredig is aan de plaats van de ploeg in het eindklassement. De ploegle den van de drie eerst geplaat ste ploegen ontvangen res- pektievelijk een gouden, zilve ren en een bronzen herinne ringsmedaille. Ten behoeve van alle deelnemende ploegen en deelnemers, belegt de kui tuur- en sportraad op vrijdag 7 mei om 20 uur in het café Oud Gemeentehuis, Wiezeplein te Wieze een algemene voorlich tingsvergadering. Op deze vergadering worden de regle menten «superstar 82» nog maals doorgenomen. Er kun nen vragen gesteld worden in verband met de uitvoering van de verschillende wedstrijdon derdelen. Verder geschiedt op dat ogenblik de lottrekking van de volgorde waarin de ploegen zullen optreden bij het doorlo pen van de proeven. Ten be hoeve van alle deelnemers, juryleden en personeel afge vaardigd door de organisatie, wordt een kollektieve verzeke ringspolis afgesloten. Medi sche zorgen worden verstrekt door het Rode Kruis, afdeling Lebbeke. E.D.M.

De Voorpost | 1982 | | pagina 37