Wase Syndlkale Kamer van het Bouwbedrijf telt bijna vijfhonderd leden Bouwt Boel weldra boten voor US-navy Inwandelen VTB- wandelpad te Moorsel op 1 mei Jaarvergadering Albien De Rauw vond «propere» grondontsmetting Wase CVP met trefwoordenregister het Donkmeer»: Aantal treinen tussen Gent en boek over Beriare Antwerpen niet verminderen Wase CVP: niet talmen rond Gonzalez-Cock Verzusteringsreis naar Schongau Meiviering te Denderbelle 6 - 30.4.1982 - De Voorpost c De rond de jaarwisseling ver- Tijdens de statutaire algemene vergadering van de Syndi- kiesbaar, t-ranqois beghers kozen voorzitter Edgard Maes kale Kamer van het Bouwbedrijf Waasland van vrijdag 23 (Beveren) werd. als kersverse (Beveren) van dit servicebu- april werden de leden geïnformeerd over de talrijke vooratter van de juniorska- reau verklaarde van zijn voor- nieuwe maatregelen vervat in de diverse recente rege- ^sèm^kTme^' m ganger. Remi Geerinckx. de seniorskamer. In de Vereniging voor Algeme- «gezonde zaak» geërfd te heb ben. Het ledenaantal kon der wijze worden opgedreven dat de komputerinstallatie diende uitgebreid en bij de resultaat verdeling kon dezelfde restor- neringswijze van de vorige ja ren worden toegepast. ringstreinen. Sprekers waren de heren Audenaert, direk- teur van de kamer, die vooral de maatregel toelichtte over Xannêinere werdën^e de BTW-verlaging voor de privé-woningbouw, en de heer tredende beheerders herko- Van Meerbeek van de dienst voor bedrijfsadviseurs van de zen: Marcel Verplancke (Kiel- konfederatie, die de diverse overheidstegemoetkomingen drecht), Paul Elewaut (Belse- aan de bedrijven behandelde. 'e) en ^-uc Heylen (Temse). In deze afdeling had Joseph De Vóór dit informatieve gedeelte Uit het verslaggedeelte over de Cock onlangs zijn voorzitter- werden op een vlotte manier werking van de kamer zelf ont- schap ter beschikking gesteld, de statutaire formaliteiten af- houden we vooral dat ondanks Op voorstel van de beheerraad gewikkeld en werd het jaar- de krisis de vereniging haar werd René Verhulst tot zijn verslag 1981 voorgebracht, ledenaantal nog heeft kunnen opvolger verkozen. Marcel Toevallig daags vóór de se- Men vroeg zich af waarom de opdrijven tot 471 eenheden Verplancke en Guido Foubert niorskamer hield de juniorska- bouwsektor niet hoort bij de (tegenover 458). Mede hier- (Kruibeke) werden tot onder- mer haar jaarvergadering. Na nationale door bereikte ze de hoogste voorzitter en Joseph De Cock een korl overzicht van de akti- want aansluitingsgraad van de in to- werd tot honoraire voorzitter viteiten van het voorbije vere- aangesteld. nigingsjaar maakte voorzitter In de afdeling voor aannemers Dirk Cordeel zijn aftreden be de pro- tionale Konfederatie van het van schrijn- en timmerwerk bleemsektor nummer één van Bouwbedrijf worden overko- werden de Axel Van Raem- donck (Haasdonk) en Cyriel zoveel geciteerde (probleem) sektoren, Armand Pien te gast bij de juniorskamer ekonomisch en sociaal gezien taal 24 bestaande regione Syn- werden voldoende redenen dikale Kamers die door de Na- aanwezig geacht c te maken. Zo zijn er bijv. in de peld. bouw vorig jaar iedere maand Verder werd o.m. met lof ge- evenveel werklozen bijgeko- sproken over het maandelijks pen als na de faling van Cocke- inlichtingsblad De Wase Aan- rill-Yards. Aan de hand van nemer en kregen de onderaf- cijfergegevens over de verleen- delingen van aannemersschil- de bouwvergunningen Schollaert (Kallo) herkozen. Ook deze afdeling had onlangs te maken met een voorzitters wisseling. In opvolging van Remi Geerinckx kwam on langs Jozef Van Camp aan het het ders, van wegenbouwers en de Waasland (943 woongebouwen juniorskamer een bijzondere roer, bijgestaan door onder in '79, 828 in '80 en slechts 586 vermelding, net als uiteraard, voorzitter Julien Verhulst (Be- in 1981) en over de evolutie het jaarlijks banket, dat unie- veren). De heer Geerinckx van het aantal werkloze bouw- ke trefpunt van en voor de werd tot erevoorzitter aange- vakkers (van gemiddeld 500 in gehele Wase bouwwereld. steld. '79 naar 1013 in januari 1982) Bij de schildersafdeling wenste werd aangetoond dat het v erKiezingen Jozef Neirinckx (Sint-Niklaas) Waasland geen uitzondering Na goedkeuring van het fïnan- zich niet meer herkiesbaar te vormt op de nationale regel. deel verslag en het rapport van stellen. Dit was wel het geval Toch leeft in de Wase Syndika.- de kommissanssen De Rycke, voor Etienne Rossaert (Belse- le Kamer hoop. De regerings- Heylen en Elewaut werd over- le) en Etienne De Schrijver i de gegaan tot de verkiezingen in maatregel tot verlaging v b.t.w. naar zes procent, waar de kamer zelf en in haar ver- zo fel op werd aangedrongen, schillende afdelingen, werd de lokomotief genoemd In de Syndikale Kamer werden die de sektor uit de lange don- de heren José De Geest (Sint- kere tunnel kan trekken. Met Niklaas), Jozef Van Camp i affiche- en stickerkampan- (Stekene) en René Verhulst je, onder de slogan «Nieuw (Beveren) vertrouwen, Nu bouwen» werd voorzitter herkozen. Ere- Remi Geerinckx onlangs deze hoop kracht bij- was ingevolge het bereiken v gezet. de leeftijdsgrens niet meer her- (Sint-Niklaas). In de Wase vereniging van we genbouwers zagen Leo De Smet (Sinaai) en Theofiel Roe- landt (Kieldrecht) hun beheer dersmandaat hernieuwd en werd André Van Mieghem (Verrebroek) tot beheerder verkozen. Tot slot werd ook verslag uit gebracht over de werkine van kend en stelde hij zijn opvol ger Francois Seghers voor. Die dankte voor het gestelde ver trouwen en bracht hulde aan de dynamische leiding van zijn voorganger en stichter van de ze kamer. Als één van zijn eerste officiële taken mocht de heer Seghers de gastspreker van de avond voorstellen: nationale weer man Armand Pien. In de hem eigen stijl gaf Pien een bijzon der onderhoudende en verhel derende voordracht over het thema «weersvoorspellingen nu», waarbij vooral de enorme invloed benadrukt werd van de elektronika en die werd afge sloten met een interessante film over de mogelijkheden en kansen van het ruimtevaarton derzoek Dolle dinsdag aan de Schelde in Temse, want zowel doop als tewaterlating van een schip. Twee verschil lende boten: de Permeke en de Magritte, in aan bouw voor de rederij Bocimar uit Antwerpen. Imposante tuigen, allebei. De Permeke is een Obo- carrier van wel 249 m. lengte en 45 m. breedte, hij kan 135.000 ton torsen. De Magritte meet 242 m en is 32,25 m breed, zijn draagvermogen is 75.000 ton. Eén anker van die Magritte weegt liefst 10.500 kg. dat ter illustratie van welk gevaarte daar eigenlijk van stapel liep, dinsdagavond. Als het er zo feestelijk toegaat bij de Boelwerf zou je zeggen: knap, da's toch weer werk voor zovele honderden werknemers. Klopt, maar die schepen zijn afgewerkt. En zo vol is het orderboek van Boel nu ook niet dat je meteen viktorie moet gaan kraaien. Het algemene klimaat is gunstig, maar er komen géén orders binnen. In die sfeer stonden topmana gers Saverys en Nelen van de scheepswerf maandag de persmensen te woord. Want in Frankrijk mag de scheepsbouw op veel méér tegemoetkoming vanwe ge de overheid rekenen dan bij ons en vooral de Koreaanse konkurrentie weegt loodzwaar, daar wordt op welhaast militaire wijze aan de aanmaak van een schip gewerkt. Hoboken-Temse Niet dat ze bij Boel te klagen zouden hebben over de produktiviteit. Die ligt een flink stuk hoger dan wat ze bij het ter ziele gegane Cockerill in Hoboken was. Wat niet wil zeggen dat de arbeiders langs deze zijde van de Schelde harder zwoegen, produktiviteit omvat immers véél elementen, het is een beleids- faktor. Om het cru, geschematizeerd te stellen: bij Cockerill houden ze, hielden ze met z'n tweeën een lasapparaat of een verfkwast vast, bij Boel volstaat daartoe één man. Nu de Boelwerf participeert in de n.v. Scheepswer ven. de nieuwe entiteit die, als de regering (ekono- mische zaken, verkeerswezen) in voldoende mate over de brug komt, vier schepen wil of kan verwer ken, wordt aangestuurd op een produktiviteit die in een eerste faze 9 procent hoger zou liggen dan deze welke gebruikelijk was bij Cockerill ep in een tweede faze wel 18 procent (de streeftermijn is één jaar). De n.v. Scheepswerven moet je beschouwen als een overgangsentiteit, een redplank ook. Bij voorkeur zou men, als men aan de slag kan, een beroep doen op voormalige Cockerillwerknemers, alles samen zo'n 1.370 mensen. Maar dan moeten die werken tegen dezelfde voorwaarden als die welke bij Boel gelden. Uiterlijk begin augustus zouden de n.v. Scheepswerven op volle toeren moeten kunnen draaien, eind juni zouden de eerste werknemers al aan de slag kunnen (mits ze niet meteen met vakantie gaan). Maximaal is er dan werk voor nog géén twee jaar, voorlopig tenminste. Het ligt, zelfs op lange termijn, niet in de bedoeling dat beide werven fusioneren. Hoboken én Temse blijven dus bestaan als produktiecentra. Maar als het lukt met die herstrukturering zou b.v. de kostprijs van het afgeleverde werk kunnen dalen door misschien een andere Taakverdeling. Philippe Saverys en Victor Nelen zien ruimte voor twee entitieiten die samen een werkvolume van ander halve maal datgene wat bij Boel wordt gepresteerd zouden aankunnen. Volgens beide gezaghebbende woordvoerders van de werf in Temse participeert Boel in de n.v. Scheepswerven vooral omdat men op een duidelijke en konstante scheepsbouwpoli- tiek wil afstevenen. Er worden thans met de Verenigde Staten van Amerika besprekingen gevoerd met het oog op het bouwen, bij Boel, van fregatten voor de navy. Maar de Amerikaanse zeemacht zelf zegt, in tegenstelling tot wat de politici van over de oceaan aanvoeren, dat ze géén behoefte heeft aan die schepen. En dan zijn er de Falklands. De Engelse vloot die daarheen in opmars is omvat enkele bevoorradingsschepen die bij Boel ineengetimmerd werden... In het orderboek van Boel zitten, behalve de Obo- carrier en de bulkcarrier die dinsdagavond in het nieuws kwamen nog twee LPG-carriers: de bouw- nummers 1509 en 1510, met een kapaciteit van resp. 57.000 en 25.000 m\ De rederij CMB heeft een kontrakt getekend voor de bouw van drie container schepen, echter onder voorbehoud van kredietver lening. W.V. Wiezenaar Albien De Rauw heeft een revolutio naire uitvinding gedaan, die wel eens voor een om zijn uitvinding bij hem thuis. Eerst schuchter, maar later op grotere schaal. Hij bouwde zelfs een traktor en installeerde daarop de machines die hij De C.V.P.-Vereniging kunnen weten voor welke een aantal dingen die al ook al zelf had gemaakt, voor C.V.P.-raadsleden bepaalde materie een mi- lang zijn bekommernis Op een proefbedrijf heeft van het Waasland nam on- nister van de Vlaamse gaande hielden. Sproeistof- hij zijn uitvinding ten over- der het voorzitterschap van exekutieve bevoegd is. fen, kleine tuinbouwmachi- staan van deskundigen van Gilbert Bosman, schepen De Vereniging voor mekeer zou kunnen zorgen nes, zaden, herstelling van het ministerie van land- van de gemeente Beveren, C.V.P.-raadsleden van het op het stuk van het verdel- allerlei landbouwalaam, bouw gedemonstreerd. De een hernieuwde start. De arrondissement Sint-Ni- gen van onkruid. Albien is het boeide hem allemaal stoffen die Albien voor de eerste bedoeling van de klaas wenst daarenboven de eerste in Vlaanderen en om het meest. Maar zijn verdelging van ongedierte kommissie is om alle leden de duidelijke spreekbasis te misschien ook nog daarbui- «koninginnestuk» is onge- en onkruid gebruikt, zijn zo goed mogelijk te infor- zijn van de C.V.P.-raadsle- ten, die een «propere» me- twijfeld de grondontsmet- veel minder giftig dan de- meren over de problema- den van het Land van Waas thode heeft gevonden om ting. Hiermee bedoelt men gene die tot op heden wer- tiek van de gemeenten, en zal daarom samen met onkruid te verdelgen. Hij het verdelgen van onkruid den aangewend. Het resul- O.C.M.W.'s en provincies, de C.V.P.-afdelingsbestu- demonstreerde zijn uitvin- en ongedierte. Als eerste in taat is echter even goed als Door de arrondissementele ren en met de nationale ding tijdens de opendeur- Vlaanderen kwam Albien «proper». De uitvinding kommissie werd een tref- besturen een visie op het dagen die hij onlangs op De Rauw op de proppen van Albien De Rauw zou woordenregister opgesteld toekomstige gemeentebe- zijn bedrijf hield. met een «propere» metode. dan ook voor de bescher- waardoor alle C.V.P.- leid uitbouwen. Albien is in de wereld De methylbromide was in- ming van het leefmilieu een raadsleden onmiddellijk van land- en tuinbouw ze- derdaad vrij giftig en dus belangrijke stap voor- ker geen onbekende. Zijn niet de aangewezen meto- waarts kunnen inhouden. /iXK7f\T%C*T% OT1 loTTAfl TWTIfl vader heeft trouwens op de. Albien De Rauw testte L.V.G. XAX1CX1 vil Iv V Cll X Ullll landbouwtechnisch gebied een hele faam opgebouwd. Pikdorsen deed hij voor de hele streek. Albien zelf volgde tuinbouwschool te Merchtem en het lag dan ook in de lijn van de ver- De traktor wordt klaargemaakt om met de «propere» ontsmetting te beginnen. Op 20 mei bij gelegenheid ziegemeente. van de plaatselijke Rerum Het wordt een belangrijk wachtingen dat hij vroeg of Volksvertegenwoordiger man De Croo, minister van Novarum viering te Beriare dokument voor elkeen die laat hef ouderlijk bedrijf Georges Anthuenis (PVV) Verkeer aangedrongen op verschijnt een boek over het grondgebied beter ml Albien heeft in een uitgebreid het behoud van het aantal Beriare, getiteld «Wonen kennen. Vooral £5 1t I. rlonton niorrlt het PPn intp- Na een diepgaande gedachtenwisseling over de evo lutie van de werkgelegenheid in het arrondissement Sint-Niklaas, komt het arrondissementeel bestuur van de CVP tot volgende konklusies: de CVP moedigt de regering en de CVP-parle- mentsleden aan om met kracht de algemene maatre gelen door te zetten die tot het hernemen van de industriële aktiviteit en tot het handhaven en uitbrei den van de werkgelegenheid bijdragen. Inzonderheid rekent de CVP op Mark Eyskens, minister van ekonomische zaken, en op de Gaston Geens, voor zitter van de Vlaamse exekutieve en gemeenschaps minister, van ekonomie en werkgelegenheid; de CVP verdraagt niet dat er nog langer getalmd wordt om de n.v. Scheepswerven operationeel te maken. Zulks moet toelaten dat de overgrote meer derheid van de werknemers van Cockerill Yards die thans werkloos zijn, opnieuw aan de slag zouden gaan; in dit verband vraagt het arrondissementeel partij bestuur van de CVP aan senator Ferd. De Bondt dat hij als voorzitter van de sena'atskommissie van ver keerswezen zou aandringen opdat H. De Croo minister van verkeerswezen en P.T.T., onverwijld het ontwerp over de toepassing van het scheepskre- diet zou voorleggen aan de bevoegde kommissie, opdat zowel de Boelwerf in Temse als de n.v. Scheepswerven in Hoboken via deze nieuwe regelin gen aan een nieuwe expansie zouden kunnen werken; het arrondissementeel partijbestuur van de CVP is verontwaardigd over het getalm van de N.M.K.N. om aan de n.v. Usines Gonzalez-Cock van Lokeren een krediet toe te staan dat door het Vlaamse gewest zou worden gewaarborgd, hoewel alle andere ele menten voor een nieuwe, dynamische en toekomstge richte start van dit bedrijf aanwezig zijn. De werkge legenheid van nog eens 200 werknemers moet hier in elk geval als het zwaarste argument doorwegen. De CVP verheugt zich over de inspanningen die de burgemeester H. Liebaut van Lokeren en de CVP- parlementsleden M. Smet en F. De Bondt terzake reeds geleverd hebben. De CVP wendt zich recht streeks tot eerste minister W. Martens, minister van ekonomische zaken M. Eyskens en de voorzitter van de Vlaamse exekutieve G. Geens om binnen de week deze zaak tot een goed einde te brengen. Aldus een persbericht van de CVP-Waasland. zou overnemen. Albien neert in een boog zich het hoofd over schrijven aan dc heer Her- treinen tussen Lokeren Gent Moorselaar Ariel Van den Bossche heeft het wandel pad, 8 km lang, ontworpen en de door VTB uitgegeven wandelbrochure (nr. 90) bevat tekeningen van Vera Kursten. Uiteraard ook een plattegrond van de ge meente en een aantal oude foto's. Het VTB-Wandelboekje «Moorsel» kan bekomen worden vóór het vertrek op 1 mei aan de Gudulakapel op het Dorpsplein te 14 uur aan de prijs van 30 fr., een fraai aandenken van deze wandeltocht. Het boekje blijft ook later, aan dezelf de voorwaarden, verkrijg baar bij V.T.B.-vertegen woordiger Herman Tal- loen, Parklaan 93 te 9300 Aalst (053-21.21.90) en te vens in alle VTB-boekhan- dels. Zestig jaar terug startte VTB Aalst haar aktivitei- ten met een wandeling naar (het kasteel van) Moorsel en nu komt weer Moorsel als primeur in het nieuwe opzet, inspelend op de wandeltrend en de oplaai ende belangstelling voor de natuur en voor de tijd van toen. Het boekje brengt een vol- en leven rond de Donk», denten wordt het een inte- Het boek is een publikatie, ressant samengebundeld Vooral omdat in het Waas- ontstaan uit de samenwer- studiemateriaal, land een blijvende sterke king tussen de gemeente en Het verschijnen van ver- pendelarbeid blijft bestaan het professorenkorps en meld boeK gaat gepaard en dus velen afhankelijk studenten van het Hoger met een tentoonstelling in zijn van het openbaar ver- Instituut Smt-Lucas te de Berlaarse Sporthal van voer is Anthuenis de me- Gent. Het is 144 blz. dik en een maquette over groot- ning toegedaan dat nu na telt heel wat zwart-wit en Beriare, gerealizeerd door het jarenlange wachten op kleurenafbeeldingen. Het St.-Lucas. Deze tentoon- de elektrificering van de lij- gaat om een beperkte opia- stelling loopt van 20 mei tot nen Gent-Antwerpen en ge die tegen de prijs van en met 31 mei op yolgende Lokeren-Dendermonde 350 fr. kan besteld worden data: 20 mei van 10 tot 12 met belangrijke investerin- bij het gemeentebestuur. en van 15 tot 20 uur - 21 gen goede verbindingen De inhoud van het boek: mei van 17 tot 21 uur - 22 zijn tot stand gekomen, de- Wonen en leven rond de mei van 17 tot 21 uur - 23 ze tamelijk vlotte verbin- Donk met een pleidooi mei van 10 tot 12 en van 15 dingen niet mogen afge- voor dorpsherwaardering tot 20 uur. Van 24 ot 29 schaft worden. Daarom en renovatie, met verder de mei telkens van 17 tot 21 vraagt Anthuenis ook het geschiedenis over de deel- uur en tijdens de dag voor ledige beschrijving van het tion, de Hoeve Muylaert, behQUd van de volgende gemeenten Beriare, Over- de scholen op afspraak, pad. Daar het pad wel werd het Hof ter Hoeven, de treinen; de weekdienst mere en Uitbergen en de Zondag 30 mei van ^10 tot Wandelen is in. Nadat de V.V.V. «De Faluintjesstreek» een wandeltocht had georganiseerd door de Biezebroeken en Fred Van Biesen liefst vier wandelingen uitstippelde brengt de V.T.B.- afdeling Aalst, die zich ten doel stelt in elke Aalsterse fusiegemeente een wandelpad uit te stippelen en te bewegwijzeren, als eersteling een wandelpad te Moorsel. Dit in samenwerking met het stadsbestuur dat op het Dorpsplein waar ruime parkeergelegen heid is voor wie met de wagen naar Moorsel komt, een oriëntatiebord bleef opgehangen, (neen, liever niet aan de historische Gudulakapel zoals werd gesuggereerd) en voor zover dit nieuw wandelpad samenvalt met het «Leirekensnatuurleerpad» aan deelnemers gratis de brochure uitgegeven door de Dienst Leefmilieu zal uitreiken. bewegwijzerd. is het voor Stevenkapel en de vroegere N6 7 8854 tussen Sint- de wandelaar wel wenselijk Jefkesmolen. Niklaas en doch alleszins niet noodza- Wat betreft natuurschoon aankomst te Lokeren om kelijk. Men hoeft tnder- zijn er de kasteeldreef, lan- 4 44 de zondagdienst E. daad slechts de geel-groene delijke wegen, de interes- gg^ tussen Antwerpen- plaatjes te volgen om ken- santé spoorwegbedding Centraa| en Lokeren met nis te maken met de merk- met typische flora, het aankomst om 5.56 u. de waardige gebouwen en het Beukennotenbos, de knot- zondagdjenst E 8805 tussen rijke landschappelijk wilgendreef, de heuvelkam Gen, gint-Pieters en Ant- schoon dat Moorsel te bie- met vergezichten, «den Ar- Werpen-Centraal. den heeft. menbos», weiden, bossen jjet zou ook nuttig zijn, Qua geb ouwen komt U en hoplochtingen, het Bie- stejt jndjen er jn over- achtereenvolgens aan de zenbroekbos en het hoog- je_ tussen de betrokken Gudulakapel. De St.-Mar- ste punt van Moorsel bij de ambtenaren van de NMBS, tinuskerk, het renaissance- Nieuwmolenstraat. be( ministerie van ver- kasteel in volle restauratie. Ook U wordt op 1 mei te keerswezen en de vertegen- r luoovii u.z.i- drie jaar architektenstudie 12 en van 15 tot 20 uur. Lokeren met door St.-Lucas met weten- Maandag 31 mei slotmani- schappelijke bijdragen en festatie en open van 14 tot beleidsadviezen in een fu- 22 uur. de laatste verblijfplaats van Moorsel verwacht. Pee Klak, het vroegere sta- gelegen in de Beierse Al pen (Zuid-Duitsland). Naar jaarlijkse gewoonte Naast een grondig bezoek wordt door de zorgen van aan de stad zal aan de het Sint-Niklase stadsbe- deelnemers de gelegen- stuur in de loop van de heid geboden worden ook maand juni een verzuste- de naaste omgeving te be- ringsreis op het getouw ge- zoeken. Nadere inlichtin- zet. De reis zal dit jaar gen bij de dienst kuituur plaats hebben van zater- (bureau 8) op de tweede dag 12 juni tot en met za- verdieping van het Sint- terdag 19 juni. De zuster- Niklase stadhuis, alle werk stad die dit jaar aan de dagen van 9 tot 12 uur (tel. beurt komt is Schongau, 031-76.34.71, toestel 83). woordigers van de plaatse lijke bevolking een kon- struktieve diskussie zou kunnen gevoerd worden met het oog op verant woorde besparingsmaatre gelen op de betrokken lijnen. Zoals gewoonlijk vieren de socialisten op 1 mei het feest van de Arbeid. Het feest wordt eigenlijk ingezet op 30 april. Om 19.30 u. stipt begint een gezamenlijke maaltijd. Spijskaart: een halve kip, sla, brood en een pint. De prijs bedraagt 100 fr. voor de leden en 125 fr. voor de niet-leden. De inschrijvingen werden afgerond op 26 april. De avond wordt besloten met een gezellig samenzijn. 1 MEI: medewerking aan de 1 mei-duivenvlucht. Om 10.30 u. is er dan samenkomst in het Volkshuis te Denderbelle om deel te nemen aan de 1 mei betoging. Aangepast vervoer werd voorzien. In dc namiddag om 15 u. is er dan koffietafel voor de vrouwen, ingericht door de plaatselijke SW-afde ling. De mannen vervoegen hen om 18 u. Om 21 u. is er dan de openbare trekking vande jaarlijkse tombola, ingericht door de Centrale voor Socialis tisch Cultuurbeleid. Op 8 MEI organizeert de CSC om 20 u. een grote belotwedstrijd met 750 fr. aan prijzen.

De Voorpost | 1982 | | pagina 6