naams Sportverbond - S.R.-Wieze presenteert zesde superstars Het Land van Beveren S 3B: WKB Reynout organizeert meiboomplanting letbalwedstrijd Wisselbeker Mare Galle kader «Sportweek der Stad Aalst» De Voorpost - 7.5.1982 - 37 {CALENDER .Zaterdag (aftrap te 15 u., tenzij anders vermeld) 't Hoekske - Laar: Buytaert Jozef Pyl. De Kerf - Shell Boys: Meersman Antoon VS Meteoor I - De Jager A: Buytaert Alfons .25.56 Vriendenkr - Kobekensvr.: Vercauteren Ronald ,VK Audi - VK Peugeot A: D'Hollander Herwig Zwervers-Sp Steendorp A: De Rechter Den Buiten A (vrij) Hoger Op-RD Beveren Travei; Maes Florent VK Frema-Verbroedering: FF 5-0 Wembley-Club '66: Bruggeman Jean-Pierre Altodie - VK Gavertand: Smet Guido "Reinaert - VK 3M Zwijndrecht: Peersman Achiel 27welvaart - FC Sport: Baert Theo 2%*: 27sp. Kruibeke-Ten Bosch: De Cauwer Gilbert (16 28u.) 28Baanvr - Den Groenen Boom Bruggeman 26 Walter oc VK Peugeot B - VK Veile: Reyns Roger ,gCR Saeftinghe - KWB Kruibeke II Walschaerts T~Urbain '°Tivoli Boys - Boomkw. De Wolf: Thoen Viktor: (14 leze w»u.) Glazenleeuw - Kalishoek: Lardon Jozef 5 3B: Tip Top - Sint Palske FF 5-0 amme Brouwersboys - Akai Boys: Saadouni Mohamed VSK J. Leeuwen-Wijnveld C: Bollaert Herman Tromp-De N. SportvrVan Boven Marcel Alu De Cauwer-Klein Laar: Aper Julien Luitentuit - Palm: V. Overmeire Richard 3C: Zeemeermin-C - Welkom: V. Bossche Willy Moerstr.-Uilen: Peersman André Modeme-Scoutshuis: Uytdenhouwen Michel Vlierkouter-Onder Ons Cool Omer Bijlken B - Durmevr.: De Weeze Gustaaf All Keep (vrij) Viola (vrij) Zondagvoormiddag 1: Sp. Waasmunster-Luitentuit: Govaert Roland VK Gaverland- Wijnveld A: Buytaert Jozef KWB Kruibeke I - VK Frema: V. Lombergen Luc Glazenleeuw - VK Veile: Dingene Emiel V Hoecke - Pompstr.Lardon Petrus KWB OLVrouw A- Los Amigo's: V. Overmeire Richard, Rossou Achiel, Van Vlierberghe Johan De Rijcke Beton (vrij) 2: Zillebeek - Blue Boys II: Pofliet Lucien Sp. Steendorp - Shell Boys: X Kommersanten-VS Meteoor II: Van Boven Marcel De Jager B - Wilgenhof: Vermeire Robert RD Multi Center - 't Klokhuis: Meersman Antoon Spaans Kwartier vnj) Kalishoek (vrij) 3A: The Cup - J Bijlken: De Mey Roland De Leenheer - VK Nopri Temse Zele V.D Cauter Willy Bijlken A - KLJ St. Anna I: Debbaut Jaak R. Witte Pen A - V.D Voorde: Simoen André Neerstr - KWB St Anna: V Boxlaer Julien Oud KWB Elversele (vrij) 3B: Wijnveld B - J. KWB Elversele V. Bossche Willy Zeemeermin B - Sint Michael Verstrepen Julien Centrumvr - Metallo s Boenne Antoine Koekoek - H en Vreugd I: V Doorselaere Omer Den Ijzer - Belseelse SV: De Hert André SK Belsele - R Witte Pen B Vercauteren Ronald Scoutshuis '81 (vrij) Zondagnamiddag 1: Harr.se Bouwc. -Thor Veldeken: Verstrepen Ju lien, V Doorselaere Omer, Van Boven Marcel Heesdonk-Reb. Vossenhoek. Thoen Emmanuèl Flash Back Plantaem-Kouter Maes Lode Lambrecht - Zw. Panters: De Rechter Robert KLJ St. Anna II - Uil Temse: Polfiiet Lucien 2: De Sater-Fina Boys: V Overmeire Richard De Vrede-Favo: Reyns Roger H. en Vreugd II - Wazoovr V. Kerckhoven Rudy 't Fort - De Zon: Cool Omer Club '66 - Hudino Boys: De Cauwer Gilbert 3: Statievr - Wijkagenten Baert Theo Herleving - Den Buiten B: Smet Guido Teriocht - Welkomboys: Dingene Emiel ASV R Burcht - Drij Boeren: Comelis Hugo Blue Boys I (vrij) Caves (vrij) Uitslagen 1/8 Bekerfinale FC Poenjaard (Zon) - FC St.-Elisabeth 5-0 FC Poenjaard (zat) - SK Rode Arend 5-2 SK Smoutpot - VK 78 3-3 (3-2) Zondagreeks FC Union T.B. - SVS Beveren 11 -2 SK Rode Arend - Poldervrienden 2-1 FC Poenjaard - SK Smoutpot 8-2 FC Mustangs - Kamer Edelweiss 1 -3 FC Drive In - Baert Keukens 1 -4 FC Alum Spray - KWB O. L. Vrouw 2-3 FC St.-Elisabeth was vrij Programma Zaterdag 8 mei 1982 15 uur De Poldervriend - De Nieuwe Stad, Bos man Danny FC Valencia - VC Weyn's Tuning, Bosman Walter Jong Edelweiss - SV De Snijrs, Baeyens Robert VK 't Vlietje - Jong K.W.B. OLV, Vereist R. FC Souflinger - FC Bridge, Bollaert Herman FC Poenjaard - VK '78, Colman Geert 't Smiske is vrij Zondag 9 mei 1982 10 uur FC St.-Ellsabeth - FC Union T.B., Van Hoyweghen Werner SVS Beveren - SK Rode Arend, Vereist Roger Poldervrienden - FC Poenjaard, Van Berg hen Hllalre SK Smoutpot - FC Mustangs, Colman Kamer Edelweiss - FC Drlve-ln, Bosman Walter Baert Keukens - KWB O.L Vrouw, Baeyens Robert FC Alum Spray Is vrij Scheid srechters vergadering Op dinsdag 4 mei 1982 te 19.30 in ons lokaal Troubadour - Wedstrijddata van de eindronden en aanduiding van de scheidsrechters - Afrekenen van detombolakaarten - Wat volgend seizoen? - Eindeseizoensbal I IV 1 De Rode Roos "Pluim won met 0-2. VK. De Pluim betwistten vorige week de wisselbeker Marc Galle i portiev* partij voetbal. Volteybalklub Sigivok kampm Waas. (dw) i 3* nationale en werd daarom ontvangen op het gemeentehuis van Sint-Gillis- leringen /riendedag denkring ïugeot A jkske etoorl kensvr. ververs ger A Feminsf0' luiten A Boys Ie Kerf teendorp A oenen) everen Travel lert imina frloger Op bley Boys nenBoom inleeuw Neste - Baanvr. 19 Sp. Kruibeke 21 Boomkw De Wolf 19 34 CR Saeftinghe 18 31 VK Veile 19 26 Kalishoek 18 25 VK Peugeot B 19 21 KWB Kruibeke II 20 21 Ten Bosch" 17 Brouwersboys 20 Alu De Cauwer 19 Luitentuit 20 ]i Palm 20 De N Sportvr 19 VSK J. Leeuwen 20 Tip Top 20 31 Wijnveld C 19 27 Tromp 19 26 Sint Palske 22 25 Klein Laar 19 24 AkaiBoys 19 23 2Q. Moerstraat 21 Vlierkouter 22 ]l Uilen 22 13 Modema 21 All Keep 22 3 OnderOns 22 Bijlken B 21 29 Scoutshuis 22 28 Viola 22 28 welkom 21 21 Zeemeermin C 21 21 Durmevr. 21 19 Het Hert 24 17 16 Zondagvoormiddag 15 1: 13 KWB OLVrouw A 21 13 Los Amigo s 20 8 Glazenleeuw 21 VK GFrema 22 34 Luitentuit 21 31 VK Gaverland 21 30 Pompstr 21 27 VK Veile 22 23 V. Hoecke 20 20 Wijnveld A 21 19 16 De R. Beton 22 KWB Kruibeke I 21 13 Sp. Waasmunster 21 10 2: 7 Kommersanten 20 6 De Jager B 19 Zillebeek 21 37 Sp Steendorp B 20 36 Shell Boys 20 36 Kalishoek 21 29 Spaans Kwartier 20 26 Wilgenhof 21 20 19 't Klokhuis 19 RD Multi Center 21 18 VS Meteoor II 20 17 Blue Boys II 21 15 Parochiebar 24 15 3A: 13 R. Witte Pen A 0 Moerstraat V.D. Voorde VK Nopri Temse Zele KLJ St. Anna I 31 Neerstr 29 J. Bijlken 29 Oud KWB Elversele 24 Theb Cup 23 Bijlken A 22 KWB St. Anna 22 De Leenheer 21 3B 21 J KWB Elversele 21 H. én Vreugd I 15 Scoutshuis '81 14 R. Witte Pen B 2 Koekoek Belseelse SV 33 Zeemeermin B 29 Den IJzer 29 Metallo's 26 SK Belsele 26 Sint Michael 24 Centrumvr 23 Wijnveld B 19 Zondagnamiddag 15 Hamse Bouwc 12 Lambrecht 12 Uil Temse 1 Th. Veldeken 1° Favo 14 RnaBoys 13 Club'66 10 De Zon 9 Wazoovr H en Vreugd II 39 't Fort 29 Hudino Boys 27 De Sater 25 De Vrede 21 22 Blue Boys 1 22 19 Teriocht 21 18 13 Herleving 21 Dnj Boeren 21 8 Wijkagenten 21 8 Caves ASV R. Burcht Statievr. 15 22 Den Buiten B 16 22 De Kleine Ster 16 22 Welkomboys 16 19 Franky Boys 19 19 19 19 20 19 19 19 18 21 19 21 an Der en het sukses van de vorige jaren organiseert de Kuituur- en traad van Wieze op zaterdag 15 mei te 17.30 uur in de berhalle de zesde uitgave van de «Superstars», een evene- Philips* <*at intussen al tot een streekbegrip is uitgegroeid. Vooraf t - Varfn we even kennis met de inrichters. es KSR werd in 1972 ge- nauw en sportverantwoordelij- s - Vait op initiatief van de toen- ke Staf Moens, eigenlijk syno- $e schepen Jean Van Strij- niem voor «Superstars... deze en M Tot aan de gemeentefusie «big three» beschikken over deze instelling een eigen een half dozijn noeste mede- lut als socio-kulturele ver- werkers... ng, haar mogelijkheden eyeris en thans beperkt tot deze SuP«s""'s '»82 een wijkraad. Als dusda- De inrichters hebben de for en (R;unnen ze de prestaties van mule van hun Superstars enigs- iverse organisaties koördi- zins gewijzigd. De wedstrijden yens fl, morele en financiële staan immers van nu af open i verlenen in de mate van voor alle verenigingen uit aardemogelijke en de verlangens Groot-Lebbeke: jeugdorgani- EVAde bonden bij de pilootge- saties. socio-kulturele vereni- ate kenbaar maken. gingen, sport-, dans-, karna- informatie wordt door de val- en wijkgroeperingen en sedert 1975 aan alle gezin- bonden voor toneel en toeris- van Wieze gratis het drie- me. Het wordt dus opnieuw odelijks orgaan «Winsia een open. gezellig en sportief 1ste naam voor Wieze) toe- treffen tussen maximaal 20 jiden. Deze periodiek be- groepen uit Lebbekc, waarbij Jijdragen over de geschie- meedoen belangrijker blijft eweg,g en jg folklore van \yje_ dan winnen. irestaties van de verenigin- Er zullen 10 proeven afgelegd stukjes door en over Wie- worden waarbij snelheid, irbautxen- een relaas over de kracht- behendigheid en team- Ie gebeurtenissen, zoals de geest bepalend zullen zijn voor te oktoberfeesten, karna- de eindresultaten De ploeg de Superstars e.a.m. die na de gezamenlijke wed- ortgat.faad wordt momenteel ge- strijden het meest punten tota- door een bedrijvig trio: liseert wordt eindoverwinnaar, eo DeZitter J. Van Strijthem. al Inlichtingen, reglementen en decennia in de «zaak», de deelnemingsformulieren zijn 1 Vanïve secretaris Frans Bor- te bekomen bij Désiré De Bac ilaas ker, sportkompleks. Koning Albertstraat 110 te Lebbeke, Richard Van Keer, café «'t Vat» Kapellestraat 50 te Den derbelle en Staf Moens. Ge- huchtvcldstraat 15 te Wieze. Van belang is dat de inschrij vingsbulletins ten laatste op vrijdag 7 mei moeten bezorgd of gestuurd worden aan het organisatieadres Staf Moens voornoemd. Die dag belegt de K.S.R. om 20 uur in het Oud- Gemeentehuis, Wiezeplein te Wieze een algemene voorlich tingsvergadering waar nog ge detailleerde gegevens kunnen bekomen worden en tijdens dewelke ook de volgorde van de optredende ploegen door het lot zal bepaald worden. Proeven Voor de start van de proeven op 15 mei zal er voor de deel nemers nog facultatieve trai ningsgelegenheid zijn van 16 tot 17 uur. Onmiddellijk daar na dienen de ploegen zich aan te melden voor volgende proeven: sjoelbak (spel met schuivende schijven), korf- en dribbelbal, hoog- en verspringen ontmij ningsdienst (jacht op erekrui sen), gewichtheffen, transport band (ballenspel), kruiwagen- race en tennisballencross. Elke ploeg kan naar keuze een (ver plichte) joker inzetten, waarbij de punten voor de gekozen discipline verdubbeld worden. Alle ploegen moeten bestaan uit 6 (waarvan 2 vrouwelijke) leden. Voor het goede verloop en de beoordeling der tests staat een bevoegde en neutrale jury van 12 vrijwilligers klaar. Alle ploegen ontvangen na af loop een beker met een groot te evenredig aan hun bekomen plaats in het eindklassement. De leden van de drie eerstge- plaatste ploegen krijgen elk resp. een gouden, zilveren of bronzen herinneringsmedaille. En nu nog één vraag: wie wordt Superstar 1982? J.V.L wordt in stand gehouden. Reynout houdt eraan om ook in Dendermonde deze traditie te bewaren en zulks kan alleen door de mede- FC Smissos van SVK speelde tegen Reda (dw) Op zondag 9 mei houdt werking van de bevolking, den open staan, volkskunstgroep Reynout pas dan kan een volksfeest Om 15 uur beginnen de zijn derde meiboomplan- blijven bestaan. volksspelen, waaraan ting in het lokaal, Sint- Het is een uitgelezen fami- iedereen - vanaf veertien Elooistraat te Grembergen. liefeest omdat er zowel aan jaar - kan deelnemen. Deze Het planten van de mei- jong als oud werd gedacht, spelen leiden tot de kiezing boom is een traditie die op Óm halfdrie in de namid- van de meigraaf en de mei- nationaal vlak nu al 31 jaar dag wordt het startsein ge- gravin. Deze worden ge geven van de gemeen- kroond aan de meiboom en schapsdansen, waaraan beloond met een geschenk, door iedereen kan meege daan worden en de volks sporten die voor alle leeftij- De voetballende meisjes aan de slag tijdens het chirotornooi te Wieze. (v) 33 29 29 27 23 FC Reda Kemzeke (dw) 21 19 16 15 10 7 3 Grote lerre- I Van Dorde, ussel, K De Pluim en FC De Ro an De^oos, twee ploegen die in Aalsterse liefhebberskom- ties aantreden (SETOK- >A) hebben met een Aza-ijeve wedstnjd op het ter- FFR de wisselbeker Mare ert De e betwist in het kader van lieuw- Sportweek der stad Aalst, de eerste helft trachtte e Roos het spel te maken ir stuitten op een uiterst sneentreerde afweer van R°P, Pluim dat op zijn beurt irdere malen gevaarlijk, en Tony Jacobs dicht bij een 'punt kwam. neen- apitein Ghislain Van Geert Vilde, De Pluim kon met het hoofd een bal uit het doelvlak weren. Er was toen een half uur gespeeld. De 0-0 score op het einde van een snel ge speelde helft kon beide ploe gen bevredigen. De tweede helft was heel wat spektaku- lairder voor de ca. 200 toe schouwers. De Rode Roos probeerde in de eerste minu ten de wedstrijd naar haar hand te zetten maar verder dan de grote back-area kwam men niet. Middenvelder D'Hoe, die van zijn klub een gouden schoen mocht ontvan gen en René Schoreel van Rode Roos schoven elk een plaats naar voor, maar het was De Pluim dat vanaf de 50ste minuut de wedstrijd in handen kele minuten voor tijd nog fa- nam en vooral het middenveld taal afgestraft na een misser overmeesterde. Een foutief stoppen van een Pluim aanvaller, en de daar opvolgende vrijschop, brach ten het eerste doelpunt aan. van de verdediging. De doel man die zich een bal liet ont glippen welke werd onder schept door Paul Van den Driessche die vier minuten Jan D'Hondt plaatste de bal voor tijd de score op 0-2 kon gemeten voorbij de muur en vastleggen. naast een wanhopig graaien de doelman Van den Bossche. Rode Roos probeerde nog maar eens te forceren, maar Mare Galle zelf overhandig de de beker aan De Pluim, schepen Monsieur overhan- ^e Baasroodse sporthut werd er gevolleybald tussen ploegen van de Jongsocialisten, de KWB, de Middenstand en de een attente doelman Johnny digde een aandenken van de Pletsers. (ks) Van de Velde wist hier een sportweek, doorbraakpoging van D'Hoe gepast te onderscheppen. Bij beide ploegen werden Tijdens deze sportieve wed- spelers gewisseld. Het risiko- s,riid werden nauwelijks fouten nemende Rode Roos werd en- gefloten.

De Voorpost | 1982 | | pagina 13