MITSUBISHI OF TECHNISCHE PERFEKTIE IN VAKKUNDIGE HANDEN m ^MITSUBISHI MORims Een keurige en nette garage, waar alles zijn vaste plaats heeft gekregen In 't kort Garage Etienne Moriaens Gaver 15 te Berlare (tel. 052/42.22.99) Open op maandag van 13 tot 19 uur De andere werkdagen van 8 tot 12 uur en van 13 tot 19 uur. Zaterdag van 8 tot 12 uur. Depannage: dag en nacht binnen- en buitenland Vrijblijvend proefrijden vendien het grote voordeel dat men een niet onaan- zienlijke stock aan wagens Mitsubishi: technologie op z'n nuttigst. Zo kan je het overal lezen. En het is niet eens overdreven. Want de technische vooruitgang op het stuk van de autotech niek is voor een overgroot deel te danken aan de in breng van de Japanners, aan Mitsubishi dat op vele terreinen de eerste was. Denken we maar even aan het invoeren van de turbo motor, die voor een ware revolutie zorgde. Aan de zogoed als trilvrije motor, die ook al een Mitsubishi uitvinding is en nog steeds niet is geëvenaard. Tech nologie op z'n nuttigst. In derdaad en dan vooral voor de vele Mitsubishi rijders die met de dag talrij ker worden. Gewoon om dat Mitsubishi het vertrou wen van iedereen waard is. Ook van de garagisten. garages. Hij was veertien toen de schoolpoorten ach ter zijn rug dichtklapten. Niet dat Pierre volleerd was. Verre van. Maar zijn handen jeukten nu een maal om aan motoren te kunnen werken. Elk vrij moment zou hij daaraar besteden. Dus trok Pierre voorzien van een leerkon- trakt naar een garage, waar hij het moeilijke vak van automechanieker stap voor stap leerde. Aan de hand van de praktijk. De beste leerschool dus. Etienne raakte er ver trouwd met de ingewikkel de mechanismen van per sonenwagens en vracht wagens, leerde het ragfijn afstellen van de motor op het gehoor. In zijn hart klopte immers de grote lief de voor de ronkende moto ren. Het was een harde tijd. kwaamheid, dat ze in hem een vakbekwaam man vonden, waarbij ze met ge rust gemoed hun wagen konden achterlaten. Nu staat Etienne Moriaens voor de grote doorbraak. Een prachtige garage, die blinkt van de netheid, voor zien van de meest moder ne snufjes, met deskundi ge medewerkers, een pracht van een toonzaal en ook een magazijn met niet nader te schatten stukken in voorraad. Het materiaal heeft er allemaal netjes zijn plaats gekregen. Repara ties moeten immers zo snel mogelijk kunnen gebeuren, want tijd is nu eenmaal geld en in deze krisistijd is elke gewonnen frank voor de klant van goudwaarde. Het is die werkmetode die vertrouwen schenkt, vooral dan wanneer blijkt dat de stuk voor stuk gezinswa gens die naam meer dan waardig. Zij zijn volwaardig uitgerust, zodat extra's niet meer nodig zijn. Bovendien vallen zij in een redelijke prijskategorie en is het on derhoud ervan minimaal. De familiewagens bij uit stek dus. Die bovendien voorzien zijn van vele klei ne snufjes die de trotse bezitters naar waarde we ten te schatten. Denk maar eens aan dat makkelijke schuifje onder de voorze tels, waar je een aantal dingen in kwijt kan die an ders in de wagen rondslin geren, aan de gemakkelij ke digitaalklok en in som mige modellen naar de spotjes die zorgen voor een sfeervolle binnenver- lichting, zonder dat de chauffeur wordt gestoord. Garage Moriaens heeft bo- Een prachtig gezicht op de mooie toonzaal met achteraan de garage 9e heer en mevrouw Moriaens poseren fier voor het raspaardje van Mitsubishi: de Starion in garagehouder die erin lagt om dealer te worden n dit inmiddels wereldbe- amd merk, mag boffen, ij voelt zich immers ge- iggesteund door een we- -^'dwijde organizatie die Is gesmeerd loopt. Maar Jan verwacht die direktie dan ook weer dat zij kan rekenen op vakbekwame mensen. In Berlare en omgeving werd het Mitsubishi agent schap toevertrouwd aan Etienne Moriaens. Hij is al ■»°ven jaar als zelfstandige in de automechaniek aan de slag. Voordien verdien de hij zijn sporen in andere Maar Etienne is zijn leer meesters nu dankbaar. Het is dank zij hen dat hij nu zo verstaat. Lange weg De weg tussen de begin nende automechanieker met het leerkontrakt en de hoofdverdeler van Mitsu bishi die Etienne Moriaens nu is, kan men lang noe men. Al zestien jaar is hij aktief in de garage. Gehei men zijn er dus niet zo heel veel meer. Vijf jaar geleden werd hij vertegenwoordiger van Mitsubishi. Hij greep de kans met beide handen. Het bleek dat velen ver trouwen hadden in zijn be- herstellingen nog vakkun dig geschieden ook. Leverbaar uit stock De toonzaal zelf is een ju weeltje. Vele van de prach tige Mitsubishi modellen hebben er een plaats ge kregen. Kijk maar eens door de ruime uitstalramen die vanop de grond tot aan de zoldering rijken en van de showroom een open huis maken, naar de prach tige sportwagen: de Sta rion. Een juweeltje van techniek, een verfijnde lijn. Een droom van een wa gen. Maar ook de Colt, de Lancer en de Sapporo staan er te kijk. En dat zijn heeft. Leveren uit stock is dus geen fabeltje. En een dergelijke service weet een klant steeds op prijs te stel len. Alleen wie extra moei lijk doet, die moet heel eventjes wachten, Maar de beloning is dan ook des te groter. Eigen carrosserie Is de garage hoofdzakelijk afgestemd op de herstel ling vafï de Mitsubishi wa gens, dan ligt dat even an ders voor de carrosserie. Alle merken, alle modellen van wagens worden hier deskundig hersteld. Zij worden bovendien in een ultra-moderne droog- en bakoven zo goed als nieuw afgeleverd. Dat moet, want de klant moet tevreden zijn als niet een, zegt Etienne Moriaens. Nog een van de troeven van garage Moriaens is dat er bij een ongeval en voor men begint aan de herstel ling van de wagen, kan rekenen op een vrijblijvend bestek. Het grote voordeel is dan natuurlijk dat men op voorhand weet hoeveel de reparatie gaat kosten. Trouwens, die toch eens een slippertje maakt met de wagen en dat gebeurt sneller dan men soms wel denkt, die kan steeds dag en nacht een beroep doen op de takeldienst van Etienne Moriaens. Een vlugge en biezonder vak kundige depannage is ver zekerd Want er bestaat een hemelsbreed verschil tussen takelen en takelen. Dat is immers een speciali teit die niet velen onder de knie hebben. Etienne Mo riaens doet het zonder de wagen nog eens extra te beschadigen. Mitsubishi: de grootste troef Uiteraard is het voor een garagist belangrijk een goed merk te hebben. Mit subishi behoort tot de bete re automerken. Dat is dan ook een van de grootste troeven. De technologi sche vooruitgang van deze Jëpanse autoreus is im mens spreekwoordelijk en geniet het vertrouwen van miljoenen mensen over de hele Nwereld. Bovendien mikt Mitsubishi ook hoog in de rallysport. In de recente Rally Ronde du Nouveau Namur eindigde het dealer team Chavan-Plas met Mit subishi Lancer op de 5" plaats en in de rangschik king voor het Belgisch kampioenschap staat het zelfde team op een schitte rende derde plaats. Wan neer we er rekening mee houden dat zij moeten op tornen tegen echte fa- brieksploegen, dan is dit zonder meer een schitte rend resultaat en meteen het beste bewijs dat Mitsu bishi van alle markten thuis is. Trouwens, er zijn meer dan personenwagens met een topkwaliteit. Er zijn even zeer de bestelwagens en de lichte vrachtwagens en de vork- en hefliften van hetzelfde merk. Mitsubishi is dus veelzijdiger dan vele autofans wel denken. Maar de hoofdtroeven blij ven toch wei de gezinswa gens technisch hoog staand, zuinig benzinever bruik, sierlijk van lijn, per- fekt van afwerking, demok- ratisch in aankoop. En bo vendien bij garage Etienne Moriaens ook voordelig in onderhoud. Vermelden we ook nog dat er aan de garage een ben zinestation is verbonden, waar men kan rekenen op een snelle en vooral piekfij ne service. Hartelijk dank Tijdens de geslaagde ope ning van zijn nieuwe gara ge, mocht Etienne Mo riaens ontelbare vrienden en kennissen ontvangen. Hij dankt hen ten zeerste voor hun blijken van sym patic en bij degenen die bij vergetelheid geen uitnodi ging ontvingen, veront- m schuldigt hij zich. Op een stijlvolle receptie horen natuurlijk ook toastjes Burgemeester Van Zande was er ook. Hier applaudiseert hij gul voor het dankwoci gu, dat Etienne Moriaens uitsprak Met Mitsubishi kan jé alle kaï Ifs hoog in de lucht met een van de vermaarde heftliHfl 3 Publi-reportage DC

De Voorpost | 1982 | | pagina 36