M Wat elke Lebbekenaar moet weten Wm f ipening' «Koetshuis» in kasteel Verloren Bos» te Lokeren OCMW-Buggenhout heeft enkele projekten op stapel Buggenhout wil groene gemeenteblijven KLJ-Sint-Gillis- Waas heeft nieuw lokaal Feest bij de N.S.B. Geen superstars te Wieze De Voorpost - 14.5.1982 7 rooropening had plaats op vrijdagavond 7 mei. te Turnhout. Zijn skulptu- toefhita. vroeger paardenstallen en i voor koetsen, wss nog zeer moeilijk te restau- hutevU,t, of fanatiekc beze- m, en moest jlus derhalve bijna volledig her- tenlieid? om dat te weten te m vernielde een uitgewaaide boom een groot "Met zijn l van het dak en het glaswerk - is men dan toch wel middenin de 20* eeuw. vereende kreohten erin geslaagd het geheel ^SuTStenSlijk ~Z emble op de voorziene tijd gereed te krijgen. ^rMj meooanomaat. vonden Boe. zou worden, schappij. Wie zijn kreaüee ite spreker was de heer an Echelpoel, voorzitter het Centrum voor fdtoerisme. Hij loofde projekt alsmede de dy- lische medewerkers er- De bedoeling van het tshuis is onderkomen te en aan een 80-tal jonge- die daar alle akkomoda- er beschikking hebben, dankte iedereen die geholpen heeft: staat, rincie, stadsbestuur. Al- 8 op tijd klaargekomen, roor gans de zomer zijn plaatsen bezet. Burge ster Liebaut op zijn rt hoopte dat het «Verlo- Bos" eigenlijk een «Ge- Onder leiding van de h. ziet, merkt dan ook niet dat Ward Poppe, een stafmede- eigenlijk een stuk werker van het Centrum, kamwiel vasthaakt aan een werd dan een rondgang ge- ^ve ketting, wel voelt hij maakt doorheen de vele za- de dreiging van een cy- len en kamers. Het tweede cloop, of schrikt van een deel van de avond had agressieve draak. Men voelt plaats in het kasteel zelf. het mytisch gedrocht er Daar werd de boeiende ten- doorheen, toonstelling «Uzerskuiptu- Nadien had er dan een re- ren» van Frans Baetens ceptie plaats voor de zeer voor geopend verklaard. De talrijke aanwezigen. Deze inleider was Eric Antonis. merkwaardige tentoonstel- Frans Baetens werd gebo- üng blijft te zien tot einde ren te Deurae bij Antwer- mei. maar dan volgens af- pen. Na diverse studies is spraak: Frans Baetens, hij nu leraar plastische Lipseinde 29, Merksplas kunsten in het Ateneum, (014/63.37.82). eerst van Oostmalle en nu Te Buggenhout werkt een vlot draaiende OCMW- machinerie. Sinds de omvorming van COO tot OCMW werden door de bevoegde diensten heel wat meer sociale aspekten ondergebracht onder de noemer «OCMW-wer- king». mpn voldoen aan alle vragen werkt men nu kunnen de bejaarden ook hun voeten laten verzorgen. De dienst voetverzorging kan elke maand 35 40 personen helpen. Om de dienstverlening nog beter te kunnen uitbouwen wordt er nu een dienstencen trum opgetrokken tussen het huidige rustoord en de Spoor wegstraat. Hierin zullen vooral gemeenschappelijke ruimten worden voorzien waarin eet malen kunnen verstrekt wor den aan niet-inwonende be jaarden en de voetverzorgings- dienst over een eigen ruimte kan beschikken. Hier wordt ook een zaaltje ondergebracht waarin, naar men hoopt, de bejaarden zelf zullen van ge- 55Sg fzitter Van Eckelpoel van het Centrum voor Jeugdtoerisme. opende het Koetshuis te tren. (md) «Ff,:» 5 h. Antonis opende de tentoonstelling die plaats had in het kasteel van het domein tloren Boste Lokeren. (md) worden. Het OCMW-Buggenhout huist in een relatief nieuw ge bouw gelegen aan de Groen- laan. Het administratief kom- plex vormt één geheel met het rustoord «Herfstdroom». De OCMW-raad wordt ge leid door Karei Baeck, sekre- taris is Johan De Backer. An- toine Verbelen fungeert als ontvanger. Robert Ringoot be kleedt het ambt van maat schappelijk assistent. Het rustoord Herfstdroom behelst 85 hedden voor valide en mindervalide bejaarden. Maar het OCMW beheert ook nog bejaardenwoningen. In het Herfstpark (Buggenhout- centrum) zijn dat er acht. Op de Meir te Opstal vind je er vier en in d'Hofstee zijn het er eveneens vier (Opdorp). Een aantal woningen wordt mo menteel verhuurd aan het MPI Blijdorp, namelijk de huizen op de Briel. Maar Buggenhout heeft nog meer behoefte aan bejaarden flats. Een uitbreiding van het huidige rustoord bleek niet mogelijk, daarom opteert men om samen met de Sociale Bouwmaatschappij Volkswel zijn uit Sint-Gillis-Dender- monde een projekt aan te gaan in de oude rijkswachtkazerne in de Kerkstraat. Dit gebouw werd inmiddels aangekocht door SM Volkswelzijn die er ook de nodige verbouwingen zal verrichten. Het OCMW- Buggenhout zal daar dan een aantal bejaardenflats in huren. In totaal komen daar een vijf tiental woningen voor ouden van dagen vrij. De kredieten voor de werken in de oude rijkswachtkazerne zijn be schikbaar gesteld en men ver wacht dat de verbouwingswer ken nog dit jaar zullen starten. Daardoor zullen reeds in 1983 de flats beschikbaar zijn. Ter plaatse zal er geen nachtdienst komen van OCMW-helpers, wel wordt voorzien in een draadloze verbinding met het rustoord. Daardoor kunnen de bewoners van de flats bij nood steeds beroep doen op de per manente wachtdienst in de Groenlaan. Dienstencentrum Door het OCMW worden ook nog maaltijden aan huis verstrekt. Dit gebeurt alle da gen van het jaar (een unicum in ons land!). De 70 maaltijden die in de gemeente uitgedeeld worden kosten 87 fr., terwijl er ook een sociaal tarief bestaat (58 fr.). Er fungeert ook een dienst gezins- en bejaardenhulp waarop geregeld een twintigtal gezinnen beroep doen. Vieren dertig gezinnen worden uit de nood geholpen door een poets- dienst, de medewerkers aan deze dienst zijn BTK'ers. Tegen de prijs van 70 fr bruik maken door kursussen te volgen, feestjes te organiseren en zo de kontakten tussen in wonende en niet-inwonenden te bevorderen. Op dit ogenblik volgen ver schillende 60-65-jarigen een 'aoórgaSif ta™a."'uter.A..oiri trum. Overigens konstateert men dat het aantal inwonende be jaarden in het rustoord Herfst droom toeneemt, maar dat de mobiliteit erg daalt. Dit is een logisch gevolg van de politiek die er in bestaat de «goeden» zolang mogelijk in het eigen milieu te laten funktioneren en via allerlei diensten het leven er voor de bejaarden meer komfortabel te maken (poets- dienst. eetmalen. verzor ging...). Maar stilaan krijgt men meer «patiënten» dan «bejaar den» in het rustoord. Om dak lozen te kunnen herbergen werkt het OCMW nauw samen met de v.z.w. DAK uit Den- dermonde, daar kunnen de noodlijdenden onderdak beko men. Deze oplossing is niet alleen beter (DAK is een ge specialiseerde dienst) maar te vens beterkoop voor de ge- lijk nieuwe dienst binnen hei O.C.M.W. is de opvang van bejaarden tijdens de vakantie periode. Vorig jaar waren twee kamers permanent bezet door bejaarden die voor een korte periode onderdak kre gen in het rusthuis. Deze dienst is uniek in onze pro vincie. Kinderdagverblijf De Vierhuizen wordt stilaan één der belangrijkste straten van de gemeente Niet alleen bevinden zich hier de sporthal, de zwemkom, gebouwen van het N.W.K. en het jeugdcen trum BOBO, maar onlangs werden ook de toegangswegen voor de BLO en BuSO-scho- len langs hier verlegd. Verder bevindt zich daar nu ook het revalidatiecentrum. Tussen de genoemde scholen en dit cen trum wordt nu een kinderdag verblijf opgetrokken. De ruw- zullen kunnen opgevangen worden. Het kinderdagverblijf biedt plaats aan 24 kinderen die. bei woord zegt bet zelf, enkel overdag in dit centrum zullen verblijven. Informatie over de lopende projekten kunnen belangstellenden steeds bekomen bij maat schappelijk assistent Robert Ringoot en dit via de OCMW- telefoonnummers 052/33 28 62 en 33 28 84 of persoonlijk in het rustoord Herfstdroom tij dens de kantooruren of tijdens de zituren elke dondc.Oog van 18u30 tot 20 u. (l.v.d.) Door schepen Van Malderen, verantwoordelijk voor Openbare Werken in Buggenhout, werd enig cijfermate riaal vrijgegeven betreffende de groenvoorziening in de Bosgemeente. Eerst en vooral werd on langs door de technici van de diensten voor Waters en Bossen een telling gedaan in Buggenhout-Bos en daarbij werd gekonstateerd dat zich hier over de 150 hektaren 54.200 bomen verspreiden. Dit betekent 26.360 m5 aan houtvolume. Men vindt in dit bos eiken, beuken, larixen, esdoor- nen, es en kastanjelaars. De man die verantwoorde lijk is voor het beheer in dit Buggenhout-Bos, technisch beambte Van Gucht, wordt ook gevraagd advies te ver lenen aan het gemeentebe stuur telkens men daar raad nodig heeft betreffen de de groenvoorzieningen. En in de gemeente Buggen hout werd er tijdens de voorbije jaren ook wat ge daan om een groen uitzicht te bekomen. Op enkele ja ren tijd werden niet minder dan 1980 bomen in de grond gestopt. De gemeentelijke ver antwoordelijken overleg gen gewoonlijk met de bos wachter welk soort bomen men gaat aanplanten. Aan gezien Buggenhout aange sloten is bij een bomen- bank kan men daar vrij goedkoop of zelfs gratis bo men bekomen. Dat is ook nodig aangezien men op de begroting amper 300.000 fr. per jaar kan voorzien op de post groen voorzieningen. Men op teert om via de bomenbank zoveel mogelijk inheemse boomsoorten te bekomen en men tracht ook rekening te houden met de naam van de straat (zo werden er in de Beukenstraat 159 bo men aangeplant). De bo men die men op de aan- plantingslijst het meest te rug vindt zijn: beuk (o.m. 397 in de Kasteelstraat en 159 in de Beukestraat); lin de (180 op de Meir te Op stal); wilg (o.m. 244 in de Diepmeersstraat en 111 in de Kasteelstraat); Eik (166 in d'Hofstee te Opdorp); mespelaar (o.m. in de El- zendreef) en Lijsterbes (126 in de Diepmeer- straat). Belangrijk is ook te we ten dat op de Dries (Bug- genhout-Opdorp) systema tisch de canada's vervangen worden door linden. Oor spronkelijk bestond de hele aanplanting uit linden. Bo men die overigens veel mooier zijn dan de stoere canada's. Deze werden echter geplant om een goe de houtwinning te beko men.'Hiermee werd inder tijd de kas van de vroegere Opdorpse gemeente ge spijsd. Nu de houtwinning geen belang meer heeft vervangt men de canada's dus weer door de oorspron kelijke bomen. Met de ver koop van enkele canada's kan men de aanplanting be kostigen van nieuwe lin den. Zo blijft de Dries te Opdorp één van Vlaander- ens mooiste marktpleinen. Soms wordt er wel eens blijk gegeven van tegen kanting als men het heeft over de verkeersveiligheid. In Buggenhout opteert men stilaan naar het beko men van woonstraten. Daarom vindt men het niet gevaarlijk om bomen langs de wegen aan te planten. O.m. burgemeester De Landtsheer dacht te mogen stellen dat op langere ter mijn de viadukt die ter hoogte van de Beukestraat over de spoorlijn Dender- monde-Mechelen moet ko men het doorgaand verkeer uit het centrum moet hou den. Zodoende moet Bug genhout dan een leefbare gemeente worden met veel minder, auto's en meer groen. (l.v.d.) «De Statie» is de naam van het nieuwe lokaal van de Katholieke Landelijke Jeugd van Sint-Gillis-Waas dat zopas werd geopend. Een vijftal jaren geleden werd onder leiding van Miet Melis en Rudy Van Puyvelde en m.m.v. sekre- taris Jozef De Blanger een lokaal in hout op de kop getikt. Maar er was nog geen terrein. Dat vond men uiteindelijk op het voorma lige stationsplein. In 1979 kwam en de bouwtoelating en de financiële bekom mernis. Maar via de Eier- trappersfeesten kwamen de broodnodige centen er toch. Het gemeentebestuur hielp bereidwillig door het betalen van de huur voor de grond. De KLJ-Sint-Gillis-Waas telt thans ruim honderd le den. Er werd een hele weg afgelegd sedert het ont staan van de vereniging rond 1920, onder leiding LEBBEEKS JUBELJAAR k het mariaal jubeljaar voor Lebbeke van start ging op jril hebben wy reeds vermeld. Dat er voor dat jaar speciale j Rteiten op het getouw staan, weten we ongeveer, alleen nog j boe het allemaal georganiseerd wordt. Dat er voor vele 4 tekenaren een kans in zit om hun gehechtheid aan hun thie en dorp te betuigen, is een feit. Dat ook velen fier zullen - ten z(jn op hun gemeente is ook zeker. Maar de woorden: 'w idoen mee» zullen dan daden moeten worden, ongeacht hun ■jf. ieke of ideologische strekking of overtuiging. De parochiale £7 beid heeft niets aan het lot overgelaten om de besten naar «jyj Ieke te halen om met raad en daad de organisatie te helpen (asies t kaarskensprocessie op 30 (werd een overrompelend ts. Niettegenstaande het He weer en de koude, wa- ongeveer 900 Lebbeke- I aanwezig om zingend en end «hun» Lieve Vrouw te f Bij de woorden «ge- t» uit het eigen Lebbeekse jaiied «Rijs Maria» gingen lerden brandende kaarsjes oog. Deze talrijke op- tt manifesteert hoezeer de tekenaren aan hun devotie cht zijn. De voorbije wijk- essies van 3, 4 en 5 mei len ook talrijk hijge nd. Voor de komende van 12, 13, 25. 26 en 27 mei acht men een even grote Unst. Apotheose wordt de grote bid- en boetepro- e van O.L.Hemelvaart, 20 t.s. Er zijn geen gekostu- rde groepen, wei een p ruiters die de twaalf ge- ten voorstellen en aan het het beeld van O.-L.- tiw. Op deze boeteproces- m tal ook monseigneur De :1 aanwezig zijn evenals leigneur Mels Je bfkU7e R'beurtenissen dag ffdcr zijn er plannen voor et GjP°nt'f'kale mis, een tv- heruitgave van het boekje de «Devotie tot O. L.- as- W» door Jef Dauwe en de iontagve van penningen en wim- e aal In elke wijk wordt een ans OP Marialied geleerd. Elke (wl zal één van de zeven droefheden van Maria uitbeel den en naar de boeteprocessie komen met de geschilderde evokatie van zijn kapelletje als embleem. Bovendien is er elke zaterdagmorgen te 8 uur een O.L.Vrouwmis. Elke maan dagavond een ommegang aan de kapellekens van Zeven Weeën. Tijdens het groot ver lof. 14 juli om precies te zijn, trekt Lebbeke op bedevaart naar Lourdes. Er zijn nu reeds 250 deelnemers. Organisatie Onder supervisie van E.H. Deken zijn verschillende ko- mitees gevormd, die elk een stuk van de organisatie op zich zullen nemen. Ze zijn een be scherm- of erekomitee. een komitee voor propaganda en public relations, een centraal financieel komitee, een cen traal komitee met verscheide ne onderafdelingen voor het voorbereiden en het opvoeren van het massaspel, een stuur groep die de supervisie en de koordinatie van de verscheide ne komitees zal waarnemen. De gemeente geeft financiële steun. Massaspel De regie berust bij Jaak Van der Helst, vast geen onbeken de. Hij regisseerde reeds Jan Van Steene te Stekene, Het lied van Meerdonk te Meer- donk, Chanelaus te Kallo en de Reynaert Ommeganck te Hulst, met 1.200 deelnemers. Hij is zelf zeer entoesiast over zijn opdracht. Lebbeke zal aan hem een bekwaam leider heb ben. Mede-regisseur is Achil les Vermeiren. Ook al geen onbekende, en bovendien een veelzijdig man. Voor het de- kor zal Dirk De Ridder, foto graaf te Lebbeke, instaan, ge holpen door een produktieko- mitee van 12 leden. De voor keur ging naar een massaspel omdat er twee belangrijke as- pekten tot uiting komen, na melijk het toneelmatig aspekt: het brengen van kleur en het belichten van het spektakel, en het mariaal aspekt. Inhoud Het wordt eigenlijk een spel in een spel. Het verhaal wordt gesitueerd in 1648. In de eerste delen wordt een situatieschets gegeven. De rederijkerskamer van Lebbeke heeft ten tijde van Karei V. aan de landvoog des Maria Van Hongarije de toestemming gevraagd een groot rederijkersfeest te orga niseren. Het bestuur van de rederijkerskamer wacht op de markt, met de kerk als dekor. het antwoord van de bode af. Het antwoord is positief en alle rederijkerskamers en gilden worden uitgenodigd. In het tweede deel zien we de voor bereidingen voor het feest in elk van de kringen. Dit zal koreografisch voorgesteld wor den. Het derde deel stelt de overspoeling van de markt voor door alle deelnemende groepen. In het vierde deel speelt een van de deelnemende rederijkerskamers het massa spel over de Troosteres der Bedrukten, dat zich zal situe ren in 1108. Dit laatste deel wordt de apoteose. het intense belevingsmomcnt. De titel van het stuk zal bijna zeker zijn: «Het stenen wonder van Liet- becq». Het zou ongeveer lu30 a lu45 duren en gespeeld wor den op volgende data: vrijdag 13, zaterdag 14, zondag 15 mei 1983. Vrijdag 20, zaterdag 21, zondag 22, maandag 23 mei (sinksendagen) 1983, telkens om 21 uur. Er zal een tribune opgetrokken worden die aan 2000 mensen plaats kan bie den. van ongeveer 50 meter breed en 12 meter diep. Financiën Het geheel zal gesubsidieerd worden door de gemeente, verspreid over twee jaar. Ver der wordt er ook inkomgeld gevraagd en rekent men voor de kostumering bijv. op de hulp van vrijwilligers en be- roepsscholen Een gewoon kostuum kost ongeveer 640 fr. en het kan oplopen tot 3.000 fr. Regisseur Jaak Van der Helst is er zeker van. Zijn ervaring heeft geleerd dat zo'n massaspel een sneeuwbaleffekt heeft De mensen geraken en toesiast. naar het einde toe zijn er meer en meer die willen meewerkefl en die zich volle dig inzetten. Het brengt de mensen dichter bij elkaar, het schept een geest van verbon denheid en gemeenschap. Voor de rollen rekent de regis seur op amateurs. In iedere mens schuilt een akteur. De meesten worden het echter niet omdat ze geen tijd hebben of het niet durven Voor dit massaspel wil hij gewone men sen. Elke Lebbekenaar van ge lijk welke overtuiging of strek king wordt dus uitgenodigd om deel te nemen. Er zullen onge veer 500 akteurs en figuranten nodig zijn. Hoe begon het De eerste kontakten werden gelegd rond 10 januari. Sedert dien werden onderhandelingen gevoerd met de verschillende kringep. Wie zich geroepen voelde een tekst te schrijven werd bijeengeroepen. Deze mensen werken nu volgens het Amerikaanse systeem works hop aan de tekst. Daarvoor zijn reeds verschillende verga deringen geweest. Het derde deel is reeds klaar. Eerst wil men nu het tekstgedeelte beëindigen. Dat wordt voor zien voor einde mei. Op 4 juni wordt dan een volksvergade ring gepland om de initiatieven kenbaar te maken aan het pu bliek en de werking uit te leg1" gen. Daar kan iedereen die wil zijn medewerking toezeggen, heen. De vergadering heeft dus plaats 4 juni om 19u30 in Ons Huis. Wie zich nu reeds wil aanmelden kan dat bij Paul De Baere, kapelaan. Leo Du- boisstraat 25. tel.: 21 14 85 of bij Achiel Vermeiren, Post- straat 17, tel.: 21 65 14. De repetities voor de akteurs zou den beginnen rond september, die voor de figuranten rond november, één keer per week. Lebbeke doet mee Weldra kan elke Lebbeke naar zijn talenten en mogelijk heden ten dienste stellen van een initiatief dat niet alleen de gehechtheid van Lebbeke aan de devotie tot O.L.Vrouw be klemtoont, maar tevens de uit ing zal zijn van al het rijke, het wervelend-aktieve dat momen teel in Lebbeke reeds leeft in afzonderlijke klubs en groe pen. Dit massaspel wordt de samenbundeling van Lebbekes eigen geest en werking. Wij zullen het met genoegen zien groeien... L.V.G. van e.h. Van Damme. Men vergaderde toen in de Werkmanskring (de huidi ge drukkerij De Witte), maar toen opereerde men nog onder de koepel van de Jonge Wacht. Gerard Meersschaert en anderen stuurden erop aan, een ei gen jeugdbeweging voor boerenjongens op te rich ten. Die zou thans dus on geveer zestig jaar bestaan. In 1936 werd de eerste vlag gewijd, in 1937 had de KLJ honderd leden. Na de oor log telde men (1945) al 178 leden. Onder de leiding van meester De Wolf en later van e.h. Geilleit groeide de groep uit tot één van de beste op gebied van zang, men sleepte heel wat eerste prijzen op tomooi en in de wacht. In 1952 bracht men het tot provinciaal zangkampioen. In 1957 werd een rijvereni- ging gesticht en noteerde men een sterke deelname vanuit Sint-Gillis aan sportfeesten. Uit de zesti ger jaren dateert menige «graanslag» ten bate van de ontwikkelingshelpers. De naam KLJ nam men aan in 1966, tot dan toe heette de jeugdbeweging BJB. Inmiddels was er ook een meisjesafdeling van start gegaan (hun vaandel werd in 1951 gewijd). In 1969 speelde men voor het eerst toneel en werd de vende- liersgilde Jong Waasland gesticht. De ruiters deden het goed, de KLJ-Sint-Gillis werd provinciaal kampioen in 1973 en tweede op natio naal vlak. De toneelgroep won mettertijd meer aan belang, maar pas in 1981 kreeg die kern een naam: KLJ's Toneelgezelschap. Richard Meersschaert is nu voorzitter van de KLJ-Sint- Gillis, Romain Meers schaert lokaalverantwoor- delijke en Dirk Cantens ad ministratief medewerker. Het toneelgezelschap wordt traditioneel geregis seerd door Louis Van Ac ker, hij volgde in 1974 de verdienstelijke Louis Pau wels op. (wv) Zaterdag jl. organiseerde de N.S.B. (Nationale Oudstrij- dersbond), afdeling Sint-Gillis, traditiegetrouw een optocht door de gemeente met achteraf een gezellig samenzijn in het lokaal Pottcrken aan de Sint- Gillislaan. Dit feest stond in het teken van de 37ste verjaar dag der Overwinning en de Bevrijding der Kampen (V- dav). Volgende aktiviteiten ston den op het programma: te 15u30 kwamen de leden en het bestuur samen in het lokaal. Van hieruit vertrok de optocht naar het gedenkteken der ge sneuvelden. waar men door het neerleggen van een bloe mentuil een kort huldebetoon bracht aan de gevallen strijders van beide oorlogen. Vervol gens deed men een rondgang door de gemeente en bezocht men tevens een drietal herbe rgiers. De stoet zou normaal vergezeld worden door de So cialistische fanfare. Door een tekort aan muzikanten moest de fanfare het echter laten afweten. Tegen 18u45 keerde de groep terug naar het lokaal, waar men een ode bracht aan de slachtoffers van 1940-1945 en de bevrijding der kampen herdacht. Tevens werd de heer Theo- fiel Teugels gehuldigd voor zijn jarenlange prestatie als vaandrig. Theofiel is het oud ste lid van de N.S.B. en wordt op 21 mei a.s. 81 jaar. Na het afleggen van de eer betuigingen. nam iedereen deel aan een banket. Wanneer tenslotte koffie en gebak ver orberd waren, was er een ge zellig samenzijn, met aangepa ste muziek, welke de N.S.B.- leden gedurende een vijftal uren vergastte op oude en nieuwe wijsjes. U ziet. het bestuur had op nieuw een inspanning gedaan om zijn leden en sympatisan- ten een aangename avond aan te bieden. RDL (Ki ALLE OPVOUWBARE TRAPPEN U kunt ze zien en proberen in onze ruime show-room Een zeer uitgebreide keuze, een volledig gamma m aluminium of hout Een enorme voorraad m alle afmetingen U KUNT ZE MEENEMEN OM ZELF TE PLAATSEN OF BEROEP DOEN OP ONZE GESPECIALISEERDE DIENSTEN TALOOG PV8A Egide Van Ophemstraat 111 Tel. 02/377.49.00 -1180 Brussel De superstarwedstrijden die jaarlijks door de sportraad van Wieze worden georganizeerd, gaan niet door. Ze hadden normaal op zaterdag 15 mei moeten plaatsheb ben. De belangstelling voor dit evenement bleek evenwel onder de verwachtingen te zijn gebleven Amper zes ploegen hadden zich laten inschrijven, daar waar de organizatoren op minstens het dubbele hadden gerekend. De mensen van de sportraad hebben dan maar meteen besloten het ganse geheel af te gelasten. In het vooruitzicht van volgend jaar zal er naar een meer aantrekkelijke formule worden gezocht. (edm)

De Voorpost | 1982 | | pagina 7