Vlasbloem wint Grembergs derby r Vlaams Sportverbond Reinaert wint nu ook de beker Familievoetbaltornooi te Buggenhout-Opstal Ook de gewestelijke scholieren van SK Beveren werden kampioen (dw) De Beverse provinciale juniores haalden ook al een titel binnen (dw) 38 - 21.5.1982 - De Voorpost VOETBALBEKER VAN HAMME Voetbalploeg SV Hardy werd op het Hamse gemeentehuis ontvangen omdat ze de titel haalde in de overgangsklasse van de KKSFB Oost-Vlaanderen (vh) Ongetwijfeld was het derby Vlasbloem-Jullette de hoofd schotel van het voetbalmenu. Verder noteren we de hoge score van Coulier dat Bonte Os met forse 1-7 cijfers Inblikte. Omdat Onder Ons won tegen Dubbelspel, houdt deze laatste de rode lantaarn. Plaza deed het ook goed en won tegen Den Trap terwijl het ook nog de veteranen van VK Hamme met 1-5 onder de duim hield. Vlasbloem - Juliette 3-0 Ondanks de derbysfeer is het een faire wedstrijd geworden. De eerste helft evolueerde zeer evenwichtig. Aan beide zijden waren er enkele onbe nutte kansen tot Vlasbloem kon scoren langs Herssens. Juliette reageerde prompt maar de lokalen konden de aanvallen goed pareren. In de tweede helft kregen we vrijwel hetzelfde spelbeeld. Men dacht al aan een arsenalscore toen Brusselmans echter op de 76" minuut voor een 2-0 stand zorgde via een ver schot. In de 87* minuut maakte Michel Reyns de Vlasbloem zege kompleet. Op het voetbalveld van Eendracht Opstal-Buggenhout wordt nu zaterdag 22 mei een voetbaltornooi georgam- zeerd voor sportieve families. Het begint om 13 u. Op dat uur neemt de familie Wauters het op tegen de familie Van der Jeugt. Nadien treedt de vriendenkring van de Sportveldstraat tegen de familie Roels in de clinch. Vervolgens speelt de familie Verheyden tegen de familie De Mol. De wedstrijden worden uiteraard gevolgd door een halve finale en een finale die rond 18.30 u. is voorzien. (edm) VK Hamme - Nachtegaal 0-3 Ondanks veel inzet en goede wil heeft VK het onderspit moeten delven. Aanvankelijk speelde het wel vlot mee maar toen Van der Veken een kans je kreeg aarzelde hij niet en het werd 0-1. Toen begon Nachtegaal te drukken en via Verbelen en Malfliet werden de eindcijfers vastgelegd. Hansevelde - Siera 1-3 Tot de laatste minuten hebben de bezoekers moeten wachten om hun zege vast te leggen. In de eerste helft had Hansevel de zich op winst geschoten langs de wederoptredende D'Hollander. Met de rug tegen de muur heeft het nadien deze kleine voorsprong hardnekkig verdedigd. Toen op een kwar tier voor tijd de keeper flaterde kon Siera scoren. Daar bleef het echter niet bij. Hansevelde was de kluts kwijt en Siera kwam nog twee keer aan de bak. BVDI Den Trap - Plaza 2-3 Rommelige wedstrijd waarin nogal wat kaarten werden ge toond: vijf keer geel en één keer rood. Via Jef Kinders prik ten de lokalen 2-0 op het bord maar Plaza reageerde ge zwind en kreeg even later een strafschop toegewezen, die blijkbaar alleen maar door de scheidsrechter was opge merkt. Plaza puurde er de ge lijkmaker uit en Den Trap was hierdoor zo in de war dat het zelfs de draw uit handen liet gaan. Uitslagen: Bonte Os - Coulier Onder Ons - Dubbelspel Hansevelde - Hardy V.K. Hamme - Plaza Siera - BVDI/Den Trap Moerheide - Nachtegaal uitg. Vlasbloem - Juliette De Post - De Snuffel BVDI Den Trap - Plaza V.K. Hamme - Nachtegaal 0-3 Stille Vrienden vrij. Week-end van 22 en 23.05.82 Zaterdag met aftrap te 15 uur. 1 De Zwervers - Laar: FF 0-5 Vriendenkring - VK Audi: Pleunis Alois Shell Boys - VK Peugeot A: Buytaert Alfons Den Buiten A - Kobekensvnenden Bruggeman Jean-Pierre VS Meteoor I - t Hoekske: Van Lombergen Luc Sp Steendorp A - Pylonen De Kerf: Van Bossche Willy FC De Jager A (vnj) 2 FC Welvaart - RD Beveren Travel: De Groote Roger VK 3M Zwijndrecht - Altodie: Thoen Viktor FC Sport - VK Frema: Baetens Willy 3-A Kalishoek - Baanvrienden De Rechter Robert Boomkwekerij De Wolf - VK Peugeot B. Vercau- teren Ronald CR Saeftinghe - VK Veile: De Hert André Groenen Boom - Ten Bosch (20.05-15u): Van Overmeire Richard 3-B Palm - Brouwersboys. D'Hollander Herwig Luitentuit - Tip Top: Peersman André Klein Laar - VSK Jonge Leeuwen. Maes Florent De Nieuwe sportvriend - Akai Boys: De Mey Roger Tromp - Wijnveld C: Van Overmeire Richard 3-C Bijlken B - Welkom: Aper Julien Moerstraat - Viola: FF 5-0 Onder Ons - All Keep Bruggeman Walter Moderne - Zeemeermin C: Peersman André Uilen - Durmevrienden: Peersman Achiel Scoutshuis en Vlierkouter (vrij) Inhaalwedstrijd. VK Audi - Sportief Steendorp Dingenen Emiel Zondag voorm iddag 1 KWB OLVrouw A - Luitentuit. Dingenen Emiel. Thoen Emmanuèl, De Mey Roger Pompstraat - Glazenleeuw Govaert Roland Wijnveld A - Van Hoecke De Hert Andre De Rijcke Beton - VK Veile Vermeire Robert KWB Kruibeke I - Sportief Waasmunster FF 5-0 Los Amigo s - VK Gaverfand. Buytaert Jozef VK Frema (vrij) RD Multi Center - Blue Boys II Reyns Roger Shell Boys - Spaans Kwartier: De Rechter Robert Kalishoek - Wilgenhof Lardon Petrus Kommersanten - Zillebeek. Van Overmeire Richard t Klokhuis - Sportief Steendorp B Rossou Achiel SV Meteoor II en De Jager B (vrij) 3-A KWB St Anna - Jong Bijlken De Mey Roland Oud KWB Elversele - Real Witte Pen A Vervaet Marcel Moerstraat Van de Voorde Van Doorselaer Omer Bijlken A - The Cup Van Bossche Willy Neerstraat - De Leenheer Nies Petrus KLJ St Anna (vrij) 3-B SK Belsele - Jong KWB Elversele: Van Boven Marcel Belseelse SV - Koekoek Boenne Antoine St Michael - Den Ijzer (Terr CR Saeftinghe) Van Lombergen Luc Scoutshuis '81 - Hoop en Vreugd I Vercauteren Ronald Centrumvrienden - Wijnveld B Van Vlierberghe Johan Real Witte Pen B - Zeemeermin B Polfliet Lucien Metallo s (vnj) Zondagnamiddag 1 Heesdonk - Thor Veldeken Peersman Achiel KLJ St Anna - Kouter Cool Omer Uil - Zwarte Panters Van Doorsetaere Omer Den Buiten - ASV Rapid Burcht: De Cauwer Gilbert Statievrienden - Terlocht. Maes Lode Herleving - Welkomboys De Rechter Robert Testwedstrijd op 28 05.82 te 19.30 uur terrein V.D. Branden KWB ILVrouw A Los Amigo's - Hamse Bouwcen trale. Buytaert Alfons, Vercauteren Ronald. Van Lombergen Luc Vlaams Sportverbond Afdeling Waasland Uitslagen week-end van 15 en 16.05.82 Zaterdag 1 Sportief Steendorp A - VS Meteoor I i -0 Den Buiten A - Vriendenkring 0-5 Laar - VK Peugeot A 4-1 De Jager A - t Hoekske 0-5 VK Audi - Pylonen De Kerf (gesp 18 05.82) 1 -2 Kobekensvrienden (vrij) 2 Sport - Wembley 5-2 R D Beveren Travel - Reinaart 2-3 Verbroedering - Welvaart 0-5 Club '66 - RBS Hoger Op 5-3 VK Frema - VK 3M Zwijndrecht 2-0 VK Gaverland (vrij) FC Altodie (vrij) 3-A VK Peugeot B - Kalishoek 1 -5 Boomkwekerij De Wolf - VK Veile 3-5 Den Groenen Boom - CR Saeftinghe 2-2 Ten Bosch-KWB Kruibeke II 3-1 Tip Top - Alu De Cauwer Wijnveld C - Klein Laar Akai Boys-Tromp 3-C Durmevrienden - Moderne All Keep - Vlierkouter Welkom - Viola Moerstraat - Bijlken B Scoutshuis - Zeemeermin C Zondagvoormiddag Los Amigo s - KWB Kruibeke De Rijcke Beton - Glazenleeuw Luitentuit - Van Hoecke Wijnveld A - KWB OLVrouw A Frema-Sp Waasmunster Pompstraat - Gaverland VK Veile (vrij) Klassement: 1St. Vrienden 51 2. Hardy 48 3. Plaza 45 4. Juliette 44 5. Hansevelde 38 6. Coulier 38 7. Nachtegaal 36 8. BVDI/Den Trap 34 9. De Snuffel 33 10. V.K. Hamme 28 11. Vlasbloem 27 12. Siera 21 13. OnderOns 17 14. Bonte Os 16 15. Moerheide 16 16. De Post 11 17. Dubbelspel 5 Wedstrijden voor deze week: Snuffel - Coulier Dubbelspel - Bonte Os Hansevelde - De Post Plaza - Onder Ons BVDI Den Trap - Hardy (14u Nachtegaal - V.K. Hamme Vlasbloem - Siera St. Vrienden - Moerheide Juliette vrij. t Klokhuis - Kommersanten Kalishoek - De Jager B Blue Boys II - Spaans Kwartier Shell Boys - RD Multi Center SV Meteoor II - Zillebeek Sportief Steendorp - Wilgenhof 3-A Neerstraat - Bijlken A Moerstraat - Real Witte Pen A VK Nopri Temse Zele - KWB St Anna FF KLJ St Anna - The Cup Van De Voorde (vrij) Jong Bijlken (vrij) 3-B Real Witte Pen B - Centrumvrienden Scoutshuis - Koekoek Jong KWB Elversele - Den Ijzer Sint Michae.' - SK Belsele Metallo s - Wijnveld B Belseelse SV - Zeemeermin B Hoop en Vreugd I (vrij) Zondagnamiddag Rebellen Vossenhoek - Lambrecht Hamse Bouwcentrale - Heesdonk FF inhaalwedstrijd Flash Back Planteam - Hamse Bouwcentrale Hoop en Vreugd II - De Sater Van Boven Marcel De Zon - Hudino Boys Van Overmeire Richard Blue Boys I - Drij Boeren FF 5-0 Caves - Wijkagenten Comelis Stefaan Den Buiten - Statievrienden Blue Boys I - Herleving Dnj Boeren - Terlocht Caves - ASV Rapid Burcht V F De Beverse kampioenenploeg van de gewestelijke knapen (dw) Lokers Liefhebbersvoetbal Zaterdagnamiddag werd de finale gespeeld van de Beker Aan de overzijde probeerde naast de paal terwijl een derde van het Lokers Liefhebbersverbond. Een wedstrijd waar- Archiello inmiddels tevergeefs doelpunt met de hand werd mee meteen een punt werd gezet achter het seizoen 1981- de buitenspelval van Stan- 1982. Na deze wedstrijd had in de Zaal Dierentuin dan ook daard te omzeilen. Eenmaal de traditionele kampioenenviering plaats. Die bekerwed- lukte dat toch maar toen knal- strijd is overigens een waardig sluitstuk geworden. Een de Primo centimeters naast de schitterende lentedag, een grote belangstelling en het paal Op de 76' was het wel verhinderd door stopper De Block. Jaak Hillaert draaide de vrijschop tegen de paal De beker was wel voor Reinaert dat meteen een dubbelslag derstreepte dat het duidelijk de beste ploeg was in het Lokers Lief hebbersvoetbal Transfers Na de bekerfinale konden we vernemen dat Lokerse S.V. INTERESSE HEEFT VOOR EEN PAAR SPELERS VAN Reinaert. De 29-jarige Primo Bospark als een uniek decor. Maar ook op het louter raak. Eddy Hillaert maakte lukte en meteen nog eens on sportief vlak was er wat te beleven want beide ploegen zich op links vrij, zijn inzenden gaven zich volledig ondanks de drukkende warmte. Het bereikte Archiello die in twee werd meteen een boeiend spektakel waarin de uitgespro- tijden zijn tweede treffer ken favoriet Reinaert pas een kwartier voor tijd afstand kon scoorde nemen van geel-zwarte Standaard-formatie. De ontgoocheling en de ver- In zijn totaliteit genomen was man De Smet die o.m. een moeidheid lieten zich nu plots de eerste helft duidelijk de rake kopstoot van De Pauw gevoelen bij Standaard zodat beste. Beide ploegen waren schitterend pakte en gepast in Reinaert nadrukkelijk het laat- toen niet alleen sterk aan el- de voeten ging van een snel ste kwartier domineerde, kaar gewaagd maar stapten opduikende Van Hoecke. Archiello mikte nog eens net bovendien zonder kompleksen in het offensief. Wel werd het weldra duidelijk dat Standaard zichzelf zou moeten overtref fen om de kampioen Reinaert van de beker te houden. Bij Standaard moest men het vooral hebben van kracht en inzet waarbij allen speler-trai ner Eddy De Pauw de uitzon dering op de regel was. Daan* stond tegenover dat Reinaert met een middenveld kon uit pakken dat heel wat provincia le ploegen best zou kunnen gebruiken. Eddy en Jaak Hil laert legden samen met Jean- Pierre Abbeel knappe patro nen op het middenveld terwijl vooraan een snelle Primo Archiello steeds paraat was om te dreigen Toch duurde het tot de 40' vooraleer Reinaert op voor sprong kwam. Een opmerkelij ke inspanning van Abbeel op rechts en Archielio stond op de Vreugde bij Reinaert dat na de titel nu ook nog de beker won in hel Lokers juiste plaats om binnen te Liefhebbersvoetbal, (md) duwen. Na de rust wijzigde de fysiono mie van de wedstrijd totaal. Standaard zette de buitenspel- 4. val open en schakelde over Ijte naar pressie-voetbal. Eddy De M. Pauw die voor de rust ver W terugzakte verscheen nu r** steeds meer in de spits. In het middenveld waren het nu een rumoerige Patrick Van Hoecke en Oscar Prmgels die voor de nodige pressie zorgden Maar dat offensief van Stan daard stoelde hoofdzakelijk op inzet en improvisatie Dat was met voldoende om de stevige Reinaertdefensie uit verband te halen. Patrick Rogiers domi neerde met het hoofd op hoge ballen terwijl ook de snelle Ma- nu Sanchez knap defensief werk leverde Wanneer het dan toch even warm werd was er aan sterk spelende doel- Reinaert werd kampioen en bekerwinnaar in het Lokers Liefhebbersvoetbal, (md) Archiello bevestigde ons J inderdaad onderhandef aan gang zijn met Loll S.V. Archiello is van Italial afkomst en was nooit bijt voetbalklub aangesloten. Pens de onbetwiste topscorer iij Lokers Liefhebbersvoq Ook doelman De Smet Reinaert heeft een test legd bij Lokerse S.V. heen waren ook de driel broeders Van BocxlaeiT Costa Vervaet aktief inr: liefhebbersvoetbal voorl ze aansloten bij Lokerse f

De Voorpost | 1982 | | pagina 14