nal - De Grauwe en Lissens een eerste zege MAP zeven dagen zeker van UW programma ...voor 20 F! TeVe Zeelse ploegen baas in eigen tornooi De Voorpost - 21.5.T982 - 39 lilMAR MMüf \\mn ploeg van L kon tegen L nhout stand iHi«l Kil '.tlicht: minivoetballen voor de schaal Delsin (c) Allemaal voflr 20 frank. gif Een week ff' komplete BIbi programma's. Zo handig... Zakformaat I Als ze de tv nu maar gauw uitvinden! MINIVOETBAL De Grauwe uit Zele, een bekende ploeg, speelt voor de schaal Delsin (c) gbbeeks zaalvoetbaltornooi van start Van Der Jeugt Buggenhout: Eddy De Cuyper, Luc Van Riet, Jean Pierre Blommaerts, Danny Bosman, Peter Van Der Jeugt, Stefaan Heuvinck en Wilfried Tilburg. Op donderdag 27 mei wordt in de Ebes-expo te Antwerpen de tentoonstelling «kunstenaars van vandaag» geopend. De ex positie wordt ingeleid door in genieur M. Thys, direkteur van Ebes, door professor Vyncke hoogleraar aan de RUG en door de heer Van Looy, direkteur van de Ko ninklijke Akademie voor Schone Kunsten te Antwer pen. Minister Poma zal de ten toonstelling voor geopend ver klaren. tornooi verder. Dan spelen vanaf 19 uur V.L. 82 tegen Edelweiss. Kludde tegen Wie- ze en Lindeken tegen M.V.C. Woensdag 26 mei, eveneens vanaf 19 u spelen B.P.A. te gen Van Der Jeugt. De Grau we tegen V.L. 82 en Dender- monde tegen Kludde. Op vrij dag 28 mei spelen Lindeken tegen Zolderken. BPA tegen Aalst en De Grauwe tegen Edelweiss. E.D.M. Minivoetbal Reeks A: Het minivoetbaltomooi inge- ®p'q richt ter gelegenheid van het 2p„ 4. Oeraards- 10-jarig bestaan van de Zeel- £™9ke„nPp SêindSïme'SSe tri 1 Zele 2 5p, 2. Lebbehe 4p 3 Kuisen dè "ee pfaaïelÜ- J**» 2p- 4" Va" ke selektieploegen. Zele I ver- S® j:; loor van Zele 2 met 5-7 cijfers. 3™?èbbeke 4.5 De uitslagen Finale Schiftingen: Zel® Zele 2" 5-7 De ploegen waren samenge- Zele 2 - Lebbeke BPA Boys 4- ste|d Ult: Ze|e Luc en Pau) 1Mini Van den Branden - yan Doorsselaere, André Berlare 2-3, Zele I - Mini Tem- steeman, Guy Goossens, Piet se 2-0, Café Voetballokaal Zo- Abbeel, Johan Van Eetvelde, mergem LD. Geraardsbergen jan Berkers. Zele 2: Rudy 2-1, Van den Branden - Leb- Bruggeman, Theo Hofman, beke 1-3, Zele 2 - Berlare 4-0, Herman Van Driessche, Peter Zele I - Geraardsbergen ll-l, van Driessche, Armand Chris- Temse -Zomergem 4-1, Leb- tiaens, Paul De Kegel, Freddy beke - Berlare 5-1, Zele 2 - yan de velde en Toon Van Van den Branden 2-2, Zele I - Cauteren. Topschutter van het Zomergem 5-2, Geraardsber- tornooi was Piet Abbee, met 9 gen - Temse 1-5 doelpunten. (ajz) De Grauwe - Voetlicht 8-5 De Grauwe uit Zele heeft het niet onder de markt gehad te gen Voetlicht uit Lebbeke. De Lebbekenaars werden in geen geval van het kastje naar de muur gespeeld zoals sommi gen hadden verwacht. De Ze ienaars openden de stand langs Peter Van Wambeke. Zijn voorbeeld werd korte tijd later gevolgd door Ernest Van De Cauter Guy Jacobs die een opvallende prestatie le verde bracht Voetlicht langszij. Tegenslag voor de Lebbeke naars toen Marmx Eeckhoudt in eigen doel besloot. Nadat Freddy Heirman een vierde Zeels doelpunt had tot stand gebracht, maakte Marnix Eeckhoudt net voor de rust zijn eerder gemaakte fout goed met een tweede doelpunt (rust 4-2) De tweede helft was in ieder geval van een beter ge halte, dan wat de toeschou wers voor de rust hadden te zien gekregen. Theo Hofman werd auteur van het vijfde Zeelse doelpunt. Kort hierop sloeg een flitsende Guy Ja cobs met een vierde doelpunt toe, wat ontegensprekelijk de spanning in de wedstrijd hield. Nadat Peter Van Wambeke de voorsprong van Zele opnieuw had verhoogd, reageerde Guy Jacobs alweer met een doel punt. Nadat Ernest Van De Cauter het zevende Zeels doelpunt op zijn rekening had geschreven, kregen de Lebbe kenaars een strafschop toege meten. Guy Jacobs die zich met de opdracht belastte, zag de penalty gestopt door doel man Van Doorselaere. Dit be tekende het einde voor de Lebbekenaars. Freddy Heir man plaatste nadien de eind cijfers op het bord. De Grauwe Zele Luc Van Doorselaere, Theo Hofman, Rudy De Grauwe, Ernest Van De Cauter, Julien Ook FC Financiën zat in de eindronde van de Lokerse Voetbalbeker, (md) De Lokerse beenhouwers op het groene veld. (md) )ten. Pens noemt men deze minivoetbalploeg (c) zaalvoetbaltornooi van Lebbeke, georganiseerd door de gebroeders Roland en Dirk Is gestart. Het tornooi is inmiddels al aan zijn vierde uitgave toe. Tijdens de eerste werden er drie wedstrijden betwist. Ze haalden alle drie een behoorlijk peil. vielen er niet te noteren. Wel te vermelden is het feit dat tijdens de rust van de De Grauwe - Voetlicht, plots de lichtinstallatie in de Lebbeekse sporthal uitviel, van een hevig onweer dat op dat moment boven de omgeving woedde. In de kon men de zaak herstellen, zodat het tornooi verder normaal bleef verlopen. - Lissens 2-8 van Lindeken Lebbe- Lissens uit Bug- houden tot zo- vijf minuten voor de rust. had doelman Frangois Cauwenberghe al een doelpunten weten te ver in schot van moet hij zich gewonnen geven, op slinger vielen er nog doelpunten langs Mare De Velde en Pierre De (rust 0-3). Toen na de Edwin Van Belle maal raak trof was de kous af voor Lindeken. Francis Van der Straeten kon wel even milderen, maar on middellijk hierop sloeg Frank Van den Broeck tot tweemaal toe raak. Paul Van Damme zou nog auteur worden van een tweede Lindekendoel- punt. Edwin Van Belle en Frank Van Den Broeck legden de eindcijfers vast. Van Damme, Stefaan De Waegeneer en Gustaaf Meskens. Lissens Buggenhout Dirk Neuckermans, Geert Van Belle, Ronny Van de Velde, Frank Van Den Broeck, Edwin Van Belle, Marc Van de Velde, Pierre De Vlieger en Jean Pierre Hals. Lindeken Lebbeke Arsenal - Van der Jeugt 3-2 Frangois Van Cauwenberghe, Arsenal uit Zele heeft wel een Francis Van der Straeten, gevleide overwinning behaald Freddy Van Handenhove, tegen de ploeg van Van Der Pierre Van Handenhove, Paul Jeugt uit Buggenhout Opdorp. In de eerste helft kreeg Bug genhout trouwens de beste kansen, maar miste er een ganse mand. Het waren de Zeienaars die het eerst op voorsprong kwamen langs John Coles. Nog voor de rust zou Luc Van Riet de cijfers in evenwicht brengen. De twee de helft kende een biezonder spannend verloop. Romain Van Driessche bracht de Zeie naars op voorsprong. Het der de doelpunt langs Eddy Van Puyvelde was van uitstekende makelij. Dat kon ook worden gezegd van het tweede doel punt dat Peter Van Der Jeugt tot stand had gebracht. Zonder overdrijven zou een gelijkspel in ieder geval een betere weergave zijn geweest. Arsenal Zele: Johan De Wil de, Jean Pierre Vehent, Ro main Van Driessche, Mare De Beule, John Coles, Eddy Van Puyvelde en André Van Der Poorten. Van Eetvelde, Freddy Heir man en Peter Van Wambeke Voetlicht Lebbeke Hugo De Mol, Dirk Van den Abbeele, Julien Brabants, Ed dy Maryssen, Guy Jacobs, Luc Heyvaert, Marnix Eeckhoudt, Michel Moeyersoon en Fran- gois Piessens. En verder.... Vanavond (vrijdagavond) wordt het zaalvoetbaltornooi verder gezet. Om 19 uur wordt de wedstrijd gespeeld tussen K.A.V. Dendermonde en Set- mar uit Buggenhout. Om 20 uur treden M.V.C. en Zolder ken met mekaar in de ciinch. Om 21 uur is het de beurt aan de ploeg van Van Der Jeugt uit Buggenhout die oog in oog komt te staan met een Aalster- se ploeg. Op maandag 24 mei gaat het

De Voorpost | 1982 | | pagina 15