Vereecken en zn., Frangois Stuer, Frans Vinck, Smet Gebroeders, Marcel De Decker, Victor Felix en Van Bogaert - De Backer: eerste prijswinnaars op Wase Quiévrain vluchten! Theo De Moor, Bogaert - Verstraeten, Clement Van Oevelen, Julien Van Den Bosch, Willy De Maeyer, Hubert Bressinck en Ben Smet: richtingaangevers van het Wase Noyongebeuren! Gabriël Van Limbergen, Frans De Smet, Frangois Keppens, Louis Van Vossel, Octaaf Van Vossel en Albert Van Hecke klimmen op het hoogste Noyon podium! taaHM'S IVOLVOBUWi] VERBOOM I t DUIVEN in f Te Haasdonk de 1' en 6* prijs voor Frangois Stuer en verder vroege prijzen voor Ghislain Nicque, Schippers - Van Ha ver, Louis Van de Velde, Frans Baert, Roger De Backer (8* en 10*), Louis Bollaert. Bij de jaar lingen de 1\ 5* en 6* prijs voor Ghislain Nicque en goede re sultaten voor Frangois Stuer, Schippers - Van Haver, Wedu we Van Eekhoven, F. Lissens, Gabriël De Keersmaecker, Roger De Backer en Heirman - Braeckman. Bij de piepers klokte Maurits Herman de snelste duif voor Florent De Clercq, Van de Sompel met de 3* en 6*. E. Smet, André Van Osselaer (5* en 6*), Robert Van Dosselaer, Fideel Hol- lants,. Te Kemzeke een goed resul taat voor Gerrit Stevens die de vlucht bij de oude duiven won en René Van den Berghe was goed vertegenwoordigd bo venaan de uitslag met de 2* en 3* prijs. Toppers waren zeker Albert Hesters, Karei Van Doorslaer, Florent Bogaert, Jef en zn. Roels, Emiel Van Damme, Alois De Block en Freddy Van Goethem. Bij de jaarlingen de 1" prijs voor Gil bert Smet en verder vroege prijzen voor Gerrit Stevens, Al- bert Pieters (3*. 5* en 9* prijs), Jozef De Sager, Florent De Vriendt (6* en 8*), Maurits Geldof. Bij de duivinnen noemde de overwinning Buytaert en de ereplaatsen werden ingeno men door Nathalis Van der Stoelen, Roger De Kindt, Al- bert Van Kerckhove, Agnes Dhollander, Albert Van Vlier- berghe, Gerrit Stevens, Fran gois Geert en Camiel Van Houtte. In de reeks jonge dui ven was Jozef Van Lande- ghem de zegekaper en klokte Willy Van Goethem vroege duiven met de 2*, 8* en 10*. Goede resultaten voor August D'Hollander, Frans De Maeyer, Etienne Clapdorp, Geo Leeraert (6* en 7*), Ka- miel Robijn. Te St.-Gills-Waa8 waren het Smet gebroeders die met drie eerste prijzen geen konkurren- tie dulden. Ze wonnen het pleit op Georges Van Gaever, Mar cel De Block, Pauwels en zn., Willy Van Puyvelde, Hulstaert - Van Raemdonck, Georges Vercruyssen, Robert Van Puy velde, René Mels en Omer Van Puyvelde. Bij de jaarlin gen waren de winnaars Smet Gebroeders ook nog goed voor de 7* prijs. En verder noteerden we vooraan de na men van Karei Van Poeck, Marcel De Block, Gerard Maes, Arthur Cornells (5* en 9*), Georges Vercruyssen (6* en 10*), Herman Capped. In het spoor van winnaars Smet zaten bij de duivinnen Marcel De Block, Agnes Moortha- mers, Willy De Maeyer, ge broeders Scheerders, Robert Van Buynder, Regul Raes, Van der Poorter en zn., Robert Stevens en gebroeders De Block. Bij de jonge duiven ging de 1* prijs naar de gebroeders Scheerders voor Willy Van Vlerberghe met de 2*. 8*. 9*. 10*. Gilbert Windey, Jozef De Roose, Roger Daelman en ge broeders De Block (6* en 7*). Te Stekene won Marcel De Decker de ereprijs voor Lucien De Dedder, Serafien Jans- sens, Omze Zamn, Verlaeckt - Van Aerde (5* en 48' en se ries), Leopold Van Dosselaer (6* en 46' en serie). Albert Baert, Remi Cappaert, Pros per Carpentier en Willy De Vos. Hoge scores voor Rudy Baert met bij de oude duiven 13-15-31 en bij de jaarlingen de 7- 8 - 15 en twee keer 3 op 3. Piet Zaman klokte bij de oude de 18' en 24' en ook de zetnummer 10. Omer Zaman was primus bij de jaarlingen voor Edmond De Geest. Poly- door Denijs met de 3', 17' en 18' lukte een 3 op 3. Vroege duiven voor Temmerman - Bonne (4' en 6'). Hubert Ver- cauteren, Albert Ferket. Bij de duivinnen de 1'en 4' voor Ger main Itterbeke, de 2' en 5' voor Marcel Robijn. Bij de jon ge duiven won Ferdinand Van Goethem voor Alois Martens 2' en 5", De Wit - Van Bunde ren, Johan Van Doorslaer. Te Vrasene waren het Van BogaertDe Backer die met de 1" prijs genoteerd werden bij de oude duiven voor Petrus Van Hooylandt (2® en 4'), Theofiel Smet, Frans Smet, Petrus De Backer, Ongenae en zonen, Flor. Van Brussel, Jozef Luyckx, Emiel Goeman. Bij de jaarlingen was Marcel Laureys de vedette voor Karei Goeman met de 2' en 3', Jozef Luyckx, De Prekel - Van Brit som, Gilbert Bolssens (6* en 9'), Jozef Luyckx, L. Vermeir en Hubert Bressinck. Te Rupelmonde won Victor Felix de vlucht voor Alfons Huyghe, gebroeders De Maeyer, Marcel Van Vossel en Jan Van Ranst. Bij de jaarlin gen gingen de beste prijzen naar Leo Van de Graef, Ka- miel Maes, Marcel Van Vos- sem, Victor Felix en Lucien Van Raemdonck. In de St.-Niklase Verbroede ring kreeg Alfons Pieters ze goed naar huis met de 1', 3', 11' van 4 duiven. Vroege dui ven ook voor Adolf De Waele, Baetens - Van Boven. Marcel De Paepe. Alex De Wolf, Raf. Luyckx. Alfons Van Boxelaer, Pollijn - Mets, René Maes. Bij de jaarlingen haalden Baetens - Van Boven de top voor Van Puymbroeck - Van Acker (2* en 8'), Alfons Pieters (3* en 19*), Vereecken en zn., Willy Kluskens, Alfons Van Boxelaer, August Nicque, Mar cel De Corte, Medard Van der Weken. Bij de duivinnen ook een eerste pnjs voor Van Puymbroeck - Van Acker voor Vereecken en August Nicque, Medard Van der Weken, Alex De Wolf, Raf. Luyckx. Pollijn - Mets. Van den Bossche en zn., Petrus De Bruyn, Van Boxelaer en zn. In de reeks jonge duiven een suprematie van de kolonie Van Bogaert - De Backer met de 1', 2*, 3', 12*. 27', 52*. enz. of 8 prijzen van 8 duiven. Vroege duifjes bij Cyriel en Adolf Samson, Karei Claeye, Frangois Lansu, Maes - Servotte, Leon De Dauwe, Petrus Verstraeten. Te Melsele noteerden we de overwinning voor Armand Van Hoorick voor Jozef De Clerck, Geert De Coninck, Rene Van den Broeck, Frans Vereist, Remy Eeckelaert, Rene Van Lierop, Leon Franssens, Gun- ther De Bauw, Jozef De Roeck Armand Van Hoorick was ook de winnaar bij de jaarduiven voor Cyriel Van Roeyen, Gustaaf Martens, Lu cien Proost (4* en 10*), Trogh - Weekers. Leon Cools. Jozef De Clerck, R. Van den Broeck, Gunther De Bauw. Bij de jonge duiven haalde Jan Hollanders de top voor René Van Lierop. Een goede uitslag voor Julien De Roover (4*. 5' en 6' prijs). Verder goede prestaties voor Kamiel, Delia, Petrus Heyman, René Van der AA, Jozef De Clerck. Te Beveren klokten de ge broeders Van Vlierberghe de hoofdprijs voor Segers - Jans- sens. Een knal van een resul taat voor Luc. De Dobbelaer (3*. 4' en 6* prijs). Vroege duiven nog voor Frans Van de Velde. Omer Van Royen, Se gers - Jansens, Mcihel Come- lis, Eduard Roelandt. Bij de jaarlingen was het Leon De Kraay die de meest be geerde plaats innam en ook nog de 6' Vroege prijzen voor Segers - Janssens (2* en 5*), gebroeders Van Vlerberghe, Frans Van Hal, Van Lande- ghem - Ivens, Frans Covens, Frangois Janssens. Bij de jon ge duiven een eerste prijs voor Jan Meynendonckx voor Heyr- man - lllystem Henri, Cop- pens, F. De Colfmaecker, Ro bert Van Stappen, Roger Van Hese, Roger Van Goethem, Frangois Van Broeck, Vermei- re - Audenaert en Isidoor Rot- thier. Te Stekene noteerden we Theo De Moor als eerste op de lijst bij de oude uidven, maar daarmee was de kous niet af. Hij klokte ook nog de 17', 24°, 48' of een 4 op 4. Walter Van Puymbroeck zat ook goed met de 2', 3', 12*. 15', 21' en 79' of een 6 op 6. Heirwegh - Heir man met de 4°, 30" en 33' haalden ook het maximum aan prijzen. Vroege kwotaties eveneens voor Van Bouwel - Van Daele, Ghislain Rottiers, Albert Thuy, Leon Janssens, Rene David, Edmond Vaere- wijck. Bij de jaarduiven een eerste prijs voor Dhollander - Heirman en de eerste acces siet voor Van Bouwel - Van Daele. Walter Van Puyen- broeck met de 3", 7®, 8®, 16®, 68® en 75® lukte weer een 6 op 6 en was de grootste slokop als de prijzen werden ver deeld. De gebroeders Haege- man (3® en 4°), Albert De Block, Germain Itterbeke en Roger Baeck zaten ook bo venaan. In het samenspel Waasland wonnen Bogaert - Verstraeten de vlucht voor de gebroeders Smet, Freddy Van de Wiele, Alfons Jacobs (4* en 8®), Ge rard Van der Heyden, Jo Van Goethem, Theofiel Deyaert, Peter Van Holste. Harry De Rudder mikte in de roos bij de jaarduiven voor Roger Baeck, Jo Van Goethem, gebroeders Smet, Georges Van Hecke, Rene Van Gaever, Wilfried Boel, Jozef Coppieters, An- theunis- Van Goethem, Jean Van der Heyden. Te Haasdonk noteerden we Clement Van Oevelen als win naar bij de oude duiven, voor Roger De Backer, Ghislain Nicque, Florent De Clercq, Frans Truyman, Gerard Thoen, Bollaert, Armand Ro bert, Willy Cattoir en Louis Vereecken. Willy Cattoir was de ereprijswinnaar bij de jaar lingen voor Frans Eyken, Gus taaf Audenaert, Ghislain Nic que (4® en 6®), Botsen - Ver- helst, Frans en Filip Van Raemdonck, Omer Heirman, Roger De Backer. Te Kemzeke de 1® en 2® prijs voor Julien Van den Bosch en vroege duiven voor Maurits De Jonghe, Alois De Block (4® en 10®), Frans Van Haut, Gilbert Noens, Nathalis Van der Stoe len, Van der Meulen en zn., Maurits Geldhof. Rene De Cock klokte de snelste jaarling voor Florent De Kindt, Jozef Goossens. Albert Pieters, Na thalis Van der Stoelen, Van der Meulen en zn., Lea Hof man, Victor De Clerck, Mauri ce Geldhof, Frangois Geert. Te St.-Gillis-Waas zwaaide Willy De Maeyer met de bloe men voor Karei De Potter, Ro bert Stevens, Jo Antheunis (4® en 10"), Jean Pissens, Achiel Maes, Omer Van Puyvelde, De Block en zn., Van der Poor ten en zn. Bij de jaarlingen nam Achiel Maes de 1° en 4° plaats voor zijn rekening en Van der Poor ten en zn. kregen een hoge kwotering met de 2®, 5® en 6® prijs. Kopprijzen toch ook voor Georges Van Gaver, Willem Van der Heyden, Jo Antheu nis, Aben De Block en Omer Van Puyvelde. Te Vrasene een dubbelslag voor Hubert Bressinck. De ereplaatsen bij de oude duiven voor Weyn en zn., Ongena en zonen, Jozef Luyckx, Frans De Smet, Benny Van Govaert, Petrus Van Hooylandt (7® en 8®), Van Bogaert - De Backer, Van Broeck. Na winnaar Bres- sonck noteerden we bij de jaarlingen Frans De Smet, Jo zef Luyckx (3® en 10®), Phile- mond De Pirkel, Louis Ver meir, Van Bogaert - De Prekel, Benny Van Bogaert (7® en 9®), Bleyenbergh - Smet. Te Rupelmonde waren het Roger Verheyen, Willem Van Cleemput, Robert Segers, Lu cien Daelman, Roger Van Britsom die in de topvijf ston den. Goede prestaties bij de jaarduiven voor Alfons Roo- man, Lucien Daelman, August De Munck, Marcel Van Broeck, Georges De Bruyn. Te Elversele klokte Jozef Lau reys de 1® en 3® prijs, Omer Van Hautte de 2® en 7®, en verder vooraan in de uitslag Jozef Maes, Jozef Dhaen (5® en 9*), Roger Thierens, Frans Theugels, Jozef Hoens. Bij de jaarlingen kwam de bes te uitslag van Jozef Hoens met de 1®, 5® en 10* prijs. Verder kopprijzen voor Remi Cool, Omer Van Hautte, Frans Teu gels. Hector Verhelst, Roger Thierens, Van Hoeyweghe, Frans Segers. In de St.-Niklase Verbroede ring won Ben Smet met een straat voorsprong de vlucht met de oude duiven voor Bae tens - Van Boven, Luc Rogge man, E. Veyt, De Meyer en zoon, Antoine Smet (6®, 22®, 23®), Ghislain Nicque (7®, 15®, 19®, 26*), Petrus Van den Bosch (8®, 10® en 12®), F. Van Mieghem. In de kategorie dui vinnen klokte Petrus Van den Bossche de 1® prijs voor Ver eecken en zn., Luc Rogge man, Eddy Van Daele, Marcel De Sorte, Verdoodt en zn. (6® en 10Le), Van den Bossche en zn., Firmin Heirbaut, Ben Smet. Bij de duivinnen een 1® prijs voor Petrus Van den Bosch voor Vereecken en zn., Edward Van de Vijver, Luc Roggeman, Alfons Van Boxelaer, Verdoodt en zn. (6® en 9°), Eddy Van Daele, Mar cel De Sorte, Alois Van den Branden. "hepen Monsieur en zijn medewerkers slaagden i minister Poma- voor Aalst het statuut om Bowlingclub Zilverspar B.C. viert niet alleen haar tienja- van rjg bestaan maar is bovendien nog kampioen ook. V.l.n.r Wtememte te bekomen. Burgemeester D Haesetor is Dc Cooman, De Mol. Van Renterghem. Bekaert en Jier met het herinneringsbeeldhouwwerk (per) Ydiers (per) Juniores te Oordegem. Rudy Van der Hagen met organizatoren en supporters, (ad) KrulbAke ging de eerste vijs bij de oude duiven naar aar w Gendt Frans, voor Jules )e Ben, Godelieve Cap, Pe len jus Geerts en Kiekens - ;dt jKckheere. nk04ij de jaarlingen de hoofdprijs 'tor Cyriel Meert en ereplaat- u ten voor de-hokken van Ed- ^"fcard Andries, Leonard Van tro'{j|rqdonck, Kiekens lonckheere en Truyman. Bij Ie jonge duiven de zege voor en tjcke - Peiffer, Lardon en kenipon (2®, 3* en 5®), B. De jc/Jnghe (4). vn/f'e Elversele de 1® en 6® prijs por Frans Vinck bij de oude luiven. Een hok in de kijker meras dat van Albert Verbeeck efhet»t de 2®, 3®, 5®, 10® prijs. Aalftoege duiven voor Albert Van ken Jen Branden, René Buytaert, ?r vafaul Ivens, Jozef Laureys. Bij aan|e jaarlingen gingen de bloe- naar André Verbeeck «oor Albert Van den Branden, PnSbert Verbeeck, Albert Ver- Z' Schelden, Frans Vinck (5® en I®), Osselaer en zn., Paul Ivens, Jozef Laureys, Frans vanfeugels. De Kinder - Rotthier e. varen de laureaten met de Ange duiven voor Paul Ivens sni 0n Leon De Malsche y en 6®), Louis Van Raem- jonck (4® en 8®), Jozef Lau- de- eys, Trifon Omer (7® en 9®). •Jfe Zwljndrecht -Burcht won duifjucien Van Puymbroeck voor uit lobert Verhelst, Benny Van »uymbroeck, Richard Hen- Hke arickx. Bij de jaarduiven de 1® i Jt 3® voor Benny Van Puym- froeck, de 2® en 2® prijs voor Jiochard Hendrickx, de 3® en |E voor Louis Geldhof en dp 4® fjescftjs voor Roger Van Raem- n Ah Belsele - Puivelde de 1® üefijn 8' prijs voor Vereecken en v0|Ji., de 2® en 10® voor Georges 3 pms en kopprijzen voor Jo- »f Adriaenssens, Van de HJMossche en zn verlaeckt - ens '/an Aerde, Marcel Noens, Al- red Maes en René Rollier. m Jij de jaarlingen de 1® prijs te Van den Bossche en fhebf?f)' die die eer ook bij de je Livinnen genoten. Georges rams klokte de 2® en 7® prijs 11 de jaarlingen en de 2* en 6® ij de duivinnen. Vroege jaar ken jigen voor René Rollier, Mar- wifli De Maere, Petrus Colman, ;rs «urice Meuleman, Alfons je pes. Victor Walgraeve won B 4® en 6® bij de jaarlingen en B 3* en 5® bij de duivinnen. ""pede prestaties met duivin- voor Marcel De Maere, wiètrus Colman, Maurice Meu- :rs, «man, Alfons Maes en Raf >n. /an Hoorick. js 9hepen Monsieur overhandigde de golfbiljartkampioenen 1982, Sint-Annakring, de wofwtekens en prijzen tijdens een receptie die zaterdagnamiddag plaats had in de feestzaal ■n p de parochie, (per) 9 topus sportlaureaat te Erpe-Mere als wielertoeristen (per) rits De Rijcke de 1 e en 8e prijs bij de oude duiven. Goede re sultaten voor Julien Dewinter (2e en 6e), Van Heck-De Rick (3e, 4e, 9e prijs) Jozef De Wilde (5e en 10e), Freddy Soetaert. bij de jaarlingen de 1 e en 8e prijs voor Emiel Van Hove en kopduiven voor In Appels - Dendermonde - Grembergen - Hamme - Ou- degem ging de hoofdvogel naar Gabriël Van Limbergen (Appels) voor Baziel Poppe. De Waasmunsterse tandem Ivens - Smet met een 3e en 4e en 6e plaats was blikvanger nummer één. Vroege duiven ook voor Gustaaf Verberck- moes, Frans Wesemael, Jozef Van Cluvenberghe en Omer Van Hout. Jan Verberckmoes zette zijn gedubbelde jaarling bij de oude duiven op de 7e plaats en won de mieze tot 1000 en bij de jaarlingen werd hij tweede en daar won hij de zetnummer tot 500. De jaarlin gen vlcuht ging naar Vinck en zn en vroege duiven noteer den we voor Cesar Boon, O- mer Van Hautte (4e en 7e). Edmond Leybaert, Theo Ver- waeren, Jef Van den Branden. Ivens-Smet en Gustaaf Verberckmoes. Te Opdorp was het Marievoet - Van Wayenberghe. die de vlucht won bij de oude duiven voor Hubert De Wit, Frans Aerts, Edmond De Wit en De Vadder en zn. Deze laatsten wonnen de hoofdprijs bij de jaarlingen en in hun spoor za ten Frans De Bondt (2e en 5e), Jozef Van Extergem en Jean- Pierre Van Gerwen. Te Scheltebelle klokte Mau- Roels-Baeyens (2e en 6e), Maurits De Rijcke (3e en 7e), gebroeders Bontinck, Michel- Drieghe, Julien De Winter, Al- bert Uyttenhove. Te Overmere stonden bij de oude duiven Julien Roelandt, Roger Dhondt, De Schoen- maecker en zn, Jozef Ras- schaert en Leon De Landts- heer. Bij de jaarlingen een goede uitslag voor Albert Van Hecke met de 1e en 5e prijs en kop prijzen voor De Schoenmaec- ker en zn, Jozef Rasschaert en Kamiel Bracke. Te Berlare de 1e en 4e prijs voor Petrus Seymortier en een plaats in de kop voor Petrus De Bock, IJdens-Steeman, Cesar Dauwe. Bij de jaarlin gen een eerste prijs voor Oc taaf Van Vossel en de 2e en 3e prijs voor Cesar Dauwe. René Van den Hof en Marcel Poppe klasseerden zich ook bovenaan. Te Baasrode - Buggenhout - St. Amands - St. Gillis ging de hoofdprijs naar Louis Van Vossel voor P. en zn. Van Steen, Albert Bosman. P. en zn. Boeman, Frans Moens, Denis Annaert. Jean Becqué (7e en 8e). Edgard De Clercq, Julien Nobels. Bij de jaarlingen de 1e en 3e prijs voor Zander Putteman, die week na week hoge toppen scheert. De ere plaatsen in die reeks gingen naar Albert Bosman, Louis Van Vossel, Frangois Kinders, Denis Annaert, Damiaan Van Keer. P. en zn. Van Steen en P. en zn. Boeman. Te Buggenhout - Lebbeke - St. Gillis was Frangois Kep pens bij de oude duiven de uitblinker met de 1e, 8e en 10e prijs. Jozef en zoon Van de Vondel legden beslag op de dichtste ereplaats. Jules Man- naert met de 3e, 4e, 5e kwam er weer zeer goed uit. Frans Van den Abbeele was goed voor de 6e en 7e prijs en ook Marcel Waegeman stond vroeg op de uitslag. Bij de jaarlingen de 1e en 8e voor Jules Mannaert. welk knap seizoen si die kampioen aan het spelen. Marcel Waegeman werd 2e en 7e. Vroege duiven voor Jozef Quisquater. Jean Marie Van Peteghem, Louis Buslot. Frans Van den Bos sche, Jozef en zn Van de Von del en Frans Van den Abbeele. Te Wanzele - Lede troonde Karei Smekens op kop met de oude duiven voor Van Malde- ren - Merckx. Karei en zn De Beule, gebroeders Van der Borght. Jean Van den Bos- lien Roelandt. Benoit Van Hes pen, Richard Verstraeten, Bij de jaarlingen voegde Georges Roels nog een eerste prijs toe, aan zijn reeds prachtige sei zoen erelijst. De andere vroe ge prijzen zetten we achter de namen: Cyriel Van Hecke. Wil ly Christiaens, Ferdinand Roels, Van Hauwe en zn, Ver- cauteren. Troch-Rupus, Leon Seymortier, René Van den Hof, Cesar Bosteels. Te Lebbeke Verbroedering sche, Frans Sichien, René Van Nuffel. Henri Clinckspoor, Jozef Bosschaert en Alfons De Vuyst. Te Uitbergen - Zele liet Cyriel Van Hecke bij de oude duiven de konkurrentie achter zich. Hij werd het dichtst benaderd door Frans Vrijdagh, René Cooreman, Van Hauwe en zn, Georges Roels. Troch-Rupus. Theofiel De Vleeschouwer. Ju- Te Zele De Snelvliegers won Pierre Vergeylen de vlucht bij de oude duiven voor Kamiel Heirman. Serge Van Assche, Benoit Van Hespen en Hubert Vercauteren. Bij de jaarlingen was Leo De Schrijder de win naar voor Jules Dierickx Vis sers (niet slecht voor een jong gehuwde), verder Serge Van Assche. Willy Christiaens en Benoit Maes. BENO Octaaf Van Vossel haalde een eerste prijs met zijn jaarlingen op Noyon te Ber lare. (c) klokte O. Bosteels de 1e en 5e prijs. A. De Plecker was goed voor de 2e en 4e prijs. Frans Kindermans legde beslag op de 3e en 7e. Vroege duiven voor Freins Schoof, Frans Bourgeois. M. Cooreman en Alfons Van Eycken.

De Voorpost | 1982 | | pagina 7