Frans Lardinois, Albert Pieters, Keirsmaecker - Cornu, Alfred Maes, Henri Pallet, Frans Van Gendt, Jozef Heirman, Willy Cattoir, Van Den Bossche en zn., Eddy Conseriere: Wase Quiévrainblikvangers Luc De Maesschalck, Jules Mannaert, Alfons De Plecker, Frans Wesemael, Frans De Smet Frans Vrijdagh en Roger De Vriese triomfeerden op de Noyonvluchten Robert Stevens, Jozef Hoens, Victor Van Boxelaer, Ghislain Nicqué, Nestor De Clerck, Jozef Luyckx, Albert De Block, Leon De Landtsheer en René Smet zwaaien met de Noyonscepter in het Waasland 32 - 4.6.1982 - De Voorpost DUIVEN Te Stekene zwaaide Frans Lardinois met de Quiévrain- bloemen bij de oude duiven voor Potydoor De Nijs, Pros per Cerpentier, Albert Thuy, Omer Zaman, Aime Van Him- ste, Germain Itterbeke, Adolf Boon, Dhollander-Heirman (9* en 10*). Polydoor De Nijs werd primus bij de jaarlingen voor Germain Itterbeke, Petrus De Maeyer, Adolf Boone, Rudy Baert, Edward Vaerewijck, Piet Zaman, Piet Maes, Remi Verstraete, Aime Van Himste. Bij de piepers klokte Karei Van Boven de 1* en 3* prijs en vroege jongskens op de hok ken van Van Oost - De Puys- selaer, Frans Van Peteghem, Abodon Van Gasse. Plaquet en zn., Omer Hesters, Prosper Cerpentier, Robert Zaman en Theo De Maeyer. Te Kemzeke werd Albert Pie ters de grote triomfator met een dubbesiag en bij de jaar duiven voegde hij er in de gauwte nog de 10* prijs aan toe. Vroege oude duiven voor And ré Van Remoortel (2* en 9*), Gilbert Smet. Raes en zn.. Gerrit Stevens, Freddy Van Goethem (6* en 9*), Gilbert Noens, Serafien Janssens. Na winnaar Pieters ook goede prestaties bij de jaarlingen voor Gilbert Smet (2* en 4*), Frans Van Hautte, Edward De Wilde, Lea Hofman (7* en 9*), Florent De Kindt. Bij de duivin- nen winst voor Florent Bogaert en deel in de winst voor Gerrit Stevens (2* en 6*), Maurits Geldof, August Buytaert, Wil- fried Callebaut, Nathalis Van der Dtoelen, Amedé Van Re- moortel, Roger De Kindt, Ar thur Van Kerckhove. Bij de piepers schreef Jozef Van Landeghem de overwinning op zijn naam voor Maurits Geldof, Jozef Wijsevelde (3* en 7*), August D'Hollander (4* en 8*), Frans De Maeyer, Cop- pens - De Schepper, Emiel Van Hoey, G. Goossens. Te Vrasene waren het Florent Van Bossche, Frans De Smet, Marcel Smet, Hubert Buyssaert, J. Keppens die de vroegste oude duiven klokten. Bij de jaarlingen wonnen Keirsmaecker - Comu de 1* en 2* prijs en Marcel Smet, Petrus De Backer en Hubert Bres- sinck wonnen vroege prijzen Bij de jonge duiven nog een 1* prijs voor Keirsmaecker - Cor nu voor Albert Bolsens, Hubert Buyssaert, Albert Bolssens en Wijn en zn. Te Belsele - Pulvelde klokte Alfred Maes de 1 en 5* pnjs en we noteerden er ook vroege prijzen bij Willy Van Goethem, Henri Dhollander, Albert Hes tere, G. Robijn, Frangois Geerts, Georges Brams, Jo Van Goethem en Coppens - De Schepper. Bij de oude dui ven een ereprijs voor het hok van Jozef Adriaenssens en de ereplaatsen werden ingeno men door Van Kerckhove en zn. Alfred Maes (3* en 7*), Victor Walgraeve, Georges Brams (5* en 6*), Maurits Meu- leman, Marcel De Maere, Ver- laeckt - Van Aerde. Bij de jaarlingen en de duivinnen stond er geen maat op het hok van Georges Brams met de 1 3* en 9* prijs en de 1*. 4* en 8* bij de duivinnen. Vroege jaar- duiven ook voor Victor Wal graeve (2%Le en 8'), Maurits Meuleman (4* en 10*), Omer De Winne, Georges Van Hec- ke, Alfred Maes. Na uitblinker Brams vroege duivinnen op de hokken bij Alfred Maes (2* en 5*). Victor Walgraeve (3* en 7*), Maurits Meuleman (6* en 9*), Jozef Adriaenssens. Te Haasdonk een winstronde bij de oude duiven voor Schip pers - Van Havere de 2* en 3* prijs voor Ghislain Nicqué en verder kopduiven bij Petrus Pieters, Willy Peersman, Louis Bollaert, Louis Van de Velde, Willy Cattoir en Gabriel De Keersmaecker (9* en 10*). Bij de jaarlingen ging de eer naar Daniel De Winter voor Schip pers - Van Havere, Ghislain Nicquet (3* en 4*), Willy Cat toir, Georges Stuer, Willy Peersman. Gilbert Van Caute- ren, Louis Bollaert en René Sogers. Willy Cattoir klokte de snelste jonge duif en meteen een 1* prijs. In die reeks kre gen ook Eddy Smet (2* en 7*), Jozef Cole, André De Ben, Quasten en zn., Frans Truy- man, Willy Peersman en Pe trus Van Dosselaer hun deel. Op tweede pinksterdag her nieuwde Willy Cattoir zijn over winning bij de jongskens van daags voordien. Als directe belagers kreeg hij Germain Segers, Frangois Van Broeck. Leon De Kraay, Ghislain Nic- que, Pieter Cattoir, E.H. Van de Sompel, Jozef Cole, Gilbert Stuer. Frans Scheers. Bi] de oude duiven won Henn Pallet voor Leon De Kraay, Frans Truyman, Clement Van Oevelen. Schippers - Van Ha vere (5* en 7*), Ghislain Nic qué, Frangois Stuer, André Colman, Jozef Baeten Leon De Kraay was de 1* bij de jaarlingen en in zijn spoor za ten Ghislain Nicqué, Willy Cat toir, Karei Smet, Schippers - Van Havere (5* en 7*), Roger De Backer. Frangois Stuer, Rene Segers. J. Baeten Te Kruibeke de 1* en 4' prijs voor Frans De Gendt bij de oude duiven. Vroege vermel dingen voor Petrus Geerts, Ferdinand Tandt, Th. Vercau- teren. Bij de jaarlingen won Camiel Baert voor K. Reyn- tjens, Petrus Candt, Schippers - Van Havere, Walter Smet. Th. Vercauteren was primus bij de jongskens voor Alfons De Maeyer, Albert Van Vlier- berghe, Georges Huyghe, Pe trus Nielandt. Op tweede sinksendag klokte Godelieva Cap de 18 en 3' bij de oude duiven en Maurits Van de Velde (2* en 4*) en L. Van Strijdonck vervolledigde de topvijf. Maurits Van de Vel de met de 1* en 2* prijs kwam er best uit bij de jaarlingen en vroege duiven voor Fideel Nie landt, Achiel Dheer en Geor ges Burssens. Cyriel Bressinck was de win naar bij de jongskens voor Ro ger Van Buynder. Roger en zn. Ghijs (3* en 5*), Frans Meert. Te St.-Glllla-Waas klokten De Loor en zn. bij de jonge duiven de 1*. 2%Le en 6e prijs. Vroe ge piepers voor de gebroeders Smet, Gerard Maes. Thuy en zn., Remi Buytaert, Roger De Witte, Georges Vercruyssen en Van Laere - De Roeck. Bij de oude duiven de 1* en 5* en 10* prijs voor Jozef Heirman, Marcel De Block (2* en 9*), Van de Poorten en zn., Willy De Potter, Jozef Van den Bos sche, Roger De Witte en An dré Soetaens. Bij de jaarlingen een ereprijs voor Georges Vercruyssen voor de gebroe ders Smet, Marcel De Block, Robert Van Buynder, Van der Poorten en zn., Gerard Maes, Marin - Dullaert, Petrus De Backer, gebroeders Scheer ders, G ebroeders De Block. Bij de jonge duiven de 1* en 7' prijs voor de gebroeders De Block, de 2* en 9' voor Prosper Van Laere en vroege duiven voor Gilbert Windey, Jozef De Nijs, Thuy en zn. (5e en 8*), Mann - Dullaert en Kessels - Blommaert. Te Melsele won Louis Fobe de vlucht bij de oude en hij zette zijn knappe uitslag nog beter in de veil met de 6*n 10* prijs er bovenop Vroege dui ven voor Jozef De Clerck, Leon Staes, René Smet. Geert De Coninck, Alfons De Vogel, Lucien Proost. Adolf Van Puy- velde, Staf Martens (6* en 9*). Koen Weekers, René Van den Broeck en Armand Van Hoo- rick die de vroegste duiven klokten. Een eerste prijs bij de jonge duiven voor Ray Van Bogaert voor Adolf Van Puym- broeck (2* en 7*), Omer Se gers, René Van der Aa, G. Van den Bossche, Omer Ge- leyn, Petrus Heyrman, Jules De Roover en Jan Hollanders. OPp tweede sinksendag een hoofdprijs bij de jonge duiven voor A. Van den Branden voor Ray Van Bogaert. Leo Van Goethem (3*. 6* en 7* prijs), L. V.AN Raemdonck, Gustaaf Martens, Jerome Velrey, Frans Samson, Piet Van Overtveldt. Bij de oude en jaarlingen wonnen Trogh - Weekers. Vroege oude duiven voor Gustaaf Martens (2* en 5*), René Smet, Louis Smits. Bij de jaarlingen werden de ereplaatsen ingenomen door Jan Hollanders, Staf Martens, René Smet. Alfons De Vogel, Cyriel Van Roeyn, Albert Maes, Freddy Leysen, Lucien Proost en Louis Smits. In de verenigde maatschap pijen te Temse de 1 en 6* prijs bij de jonge duiven voor Lee man - Riske en goede resulta ten voor Leon Van Royen, Frans Marien (3* en 8*), Roger Verheyen, Marcel Van Mee- rvenne (5* en 7*), Georges Van Hul en Alfons llleghems. Bij de oude duiven triomfeerde Philip Goins voor Jozef Huyg he, Raymond De Maere, Gun- ther Van Laere. Petrus Poeck, Jozef Bruggeman, Kamiel De Prekel, Frans Derkinderen, Jo zef Maes, Karei Huyghe. Jozef Maes was de winnaar bij de jaarlingen voor Raymond De Maere (2* en 5*), Robert Heirbaut, Petrus Bauwens, Rudy Van Buynder, Leon Van Royen, Albert De Cauwer, H. Blommaert en Emiel Boel. Te Lokeren maakte Eddy Conséririère een beste beurt met de jonge duiven met de 1". 8* en 11Le prijs. Vroege dui ven voor Emiel Scheire. Slag mulders - V.H Jos Vercaute ren (4* en 14*). Willy Van Rom- pu, Gust. De Brouwer, Antoine De Smet, Rudy Coppens en Maurice Consérière. Bij de ou de duiven een 1*prijs voor Macharis en zn. De 2* en 4* voor Rony De CAnne en ver der vroege prijzen voor Etien- ne Van Migerode. De Kegel - Wieme, Piet Manman. August Smet, Paul Coppieters, Geor ges VCan de Wielle. Gaston De Waele. Bij de jaarlingen won Omer Baete voor Ronny De Canne (2* en 8*), Etienne Van Migerode. René Saey, Elfde propaganda-duivenvlucht uit Noyon 1982 Ingericht door het Stadsbestuur Aalst in samenwerking met het Stedelijk Comité voor Vrijetijdsbesteding. Zondag 13 juni 1982. Lossing: 7.00 uur: oude duiven en jaarlingen 7.20 uur: jonge duiven Inkorving: zaterdagnamiddag 12 juni 1982 van 14.30 u. tot 17 u. Inkorvingslokalen: Land van Aalst, Pontstraat 74, 9300 Aalst Tel. 053-21.17.63 De Toekomst Aalst, Oude Gentbaan 250, 9300 Aalst. Tel. 053-21.88.21 Omtrek: Aalst, Erembodegem, Erpe, Gijzegem, Haaltert, Herdersem, Moorsel, Nieuwerkerken, Wieze, Lede, Hofstade, Mere, Schoon- aarde, Mespelare, Baardegem, Meldert, Hekelgem, Welle, Den derleeuw, Teralfene. Jozef Teek won met de jon ge duiven in Lebbeke-cen- trum (c) Georges Smet. Adolf DE Beu- Ie. André Comelis, L. en J. Rooms, Emiel De Vreese. De duivinnen bloemen waren voor Georges Smet voor Paul De Maesschalck, Willy Van de Velde. Antoine De Smet, Etienne De mulder, Jul. Rooms (6* en 7 In de St.-NIklase Verbroede ring mikten Van den Bossche en zn. in de roos bij de oude duiven voor Rudolf Adriaens sens, Remi Heirman, Leon Fierens, Louis Van Driessche, Alfons Van Boxelaer, Marcel De Paepe, Baetens - Van Bo ven, Alfons Pieters Bij de jaar lingen en de duivinnen dezelf de winnaar als bij de oude duiven Van den Bossche en zn. Vroege jaarduiven op de hokken van Remi Heirman, Al fons Pieters, Roger De Roeck, Jozef Maes, gebroeders Fie rens, Desire Bogaert. Van Puymbroeck - Van Acker (8* en Vereecken enzn Vroe ge vermeldingen bij de duivin nen voor Remi Heirman, Van Puymbroeck - Van Acker, Ver eecken en zn., Van Boxelaer en zn.. Maurits Jusé. Pollijn - Mets. Joost Van der Have, André Truyens. Jozef Roo- man. Marcel Meersman won bij de jonge duiven voor Hey- ninck - Verdonckt, Raf Luyckx, Van Bogaert - De Backer. Pol- lijn - Mets, Freddy De Keers maecker, Cyriel en adolf Sam son (7* en 9*), Maurits Van de Wielle, G. Vaerendonck BENO Te St.-Gillls-Waas scoorde Robert Stevens het hoogst bij de oude duiven voor Van de Poorten en zn. (2* en 5*), A. Van Goethem, Alfons Ver- beeck, Armand Cappaert, Jo zef Nachtegael, Willy De Maeyer, Karei De Potter en Vereecken en zn. Bij de jaar lingen was de winnaarseer voor Karei De Potter voor Ge rard Van der Heyden. Van der Poorten en zn. (3* en 10*), Marin - Dullaert, Jo Antheums (5* en 6*), Gerard Van der Heyden, Arthur Comelis, Georges Vercruyssen Te Elversele klokte Jozef Dhaen de (1* en 6*) en vers vroege pnjzen voor Julien Ivens, Frans Teugels (3* en 9*), Osselaer en zn., Jozef Laureys, Jozef Hoens (7* en 8*), Omer Van Hautte Bij de jaarduiven was Jozef Hoens de uitblinker met de 1*. 4\ 5* en 9* prijs Frans Teugels, Frans Van Haegenbergh (3* en 6*). Hector Verhelst (7* en 8*), en Henri Pauwels kwamen ook flink aan hun trekken Te Haasdonk was het op nieuw al Ghislain Nicqué wat de klok sloeg De 1\ 2*. 5* en 6* prijs bij de oude duiven en de 5*. 7*, 8* en 10* prijs bij de jaarlingen Louis Bollaert, Re- mi Bollaert (4* en 8*), Gerard Thoen, Fr en Ph. Van Raem donck, Flor De Clercq deelden nog mee van de prijzenkoek bij de oude duiven De jaarlin- genvlucht werd gewonnen 1oor Roger Kusé voor Fr en Ph. Van Raemdonck. Henn Pollet, Leonard Pieters, Frans Truyman, Leon Verbraecken In verbond Waasland een ereprijs bij de oude duiven /oor Oscar Masselein, Jo Van Goethem (3* en 8*). Verlaeckt - Van Aerde, D'Hollander - Her mans, Marcel Noens, Harry De Rudder, René Verhels.t, Al fons Jacobs Bij de jaarlingen een overwicht van Marcel Noens met de 1*. 2* en 8* prijs Leon De Landtsheer wint de Noyonvlucht in Lokeren (bvw) Vroege duiven voor Roger Baecke, Freddy Van de Wiel le, Romain Albrecht, Albert De Rudder. René Van Gaever, Van Duyse en Gerard Van der Heyden. Te Vrasene waren het de hokken van Ongena enzn., De Backer - Bogaert, Heirbaut en zn., Frans Smit en Benny Van Bogaert die de hoogste toppen scheerden bij de oude duiven. Bij de jaarlingen een uitblin- kersrol voor Jozef Luyckx met de 1* en 5* prijs Heirbaut en zn 2* en Benny Van Bogaert zeer knap met de 3* en 4* prijs. Te Stekene een dubbesiag voor Albert De Block Vroege oude duiven voor Hubert Ver cauteren. Heirwegh - Heirman (3*nen 6*). Albert Thuy (4* en 5* en 8*). K De Wilde. Ghislain Rotthier. Willy Van Goethem Na winnaar Albert De Block volgden bij de jaarduiven Pe trus Aerts, Piet Zaman, August De Cock, E. Vaerewijck, Ro ger Vercauteren. Rudy Baert. Germain Itterbeke, Leon Calle, Leopold Van Dosselaer Te Kemzeke een reuzeuitslag voor Nestor De Clerck met de 1*. 4* en 7* pnjs bij de oude duiven. Vroege prijzen voor Gustaaf Janssens, Julien Van den Bosch, Maurits Geldof, Al- bert Pieters, Marcel De Dec ker, Florent Bogaert, René De Cock. Bij de jaarduiven een 1* prijs voor Van der Meulen en zn en flinke resultaten voor de kolonies van Albert Pieters (2* en 7*), René Van den Berghe, René De Cock. Emiel Van Damme. Julien Van den Bosch, Nestor De Clerck, An- toine Schouwaert en Lea Hof man Te Kemzeke gingen de piepers ook al naar Noyon en August D Hollander speelde daar het best mee met de 1*. 2*. 8* en 9* prijs. Vroege dui ven voor Frans Van Heyse, Lucien De Dedder. Karei De Paepe. Rene Maes (6* en 7*), Julien Van Overmeiren. Te Lokeren haalde Leon De Landtsheer bij de oude duiven de kop voor weduwe Braem en zonen (2*. 4* en 6"). Vroege duiven voor De Kegel - Wieme (3* en 9*), Rudi Vervaet, Gus taaf Huybrecht, Omer Baete. Saey - Verstraeten. Bij de jaarlingen was de 1* pnjs voor Aviel De Gucht en ere plaatsen voor Charles Colle- waert. Willy Schram. De Kegel - Wieme (4* en 5*), Theo Ver niers. Saey - Verstraeten. We duwe Braems en zonen met een 6 op 6. Leon De Landts heer en Jos Van den Berghe. In de St.-NIklase Verbroede ring triomfeerde Ren Smet bij de oude duiven voor Jozef Maes. Placide Joris, Adolf Van Puyvelde, Vereecken en zn (5? en 6"), August Nicqué. Gustaaf Martens, Theofiel Vonck en Van den Bossche en zn. Bij de jaarlingen de zege voor G. Vaerendonck met ook nog de 8' prijs als toemaatje. Albert Pijl was 2*. Vereecken en zn. (3* en 4*) en verder Remi Eec- kelaert. Gustaaf Martens, Van den Bossche en zn.. Maurits Kusé. Omer Van Craenen- broeck. Bij de duivinnen de 1'. 2*. 14* en 18* voor Vereecken en zn. en vroege prijzen voor Gustaaf Martens, Van den Bossche en zn., Maurits Kusé, Ad. Van Puyvelde. Verdoodt en zn., Ben Smet, Désiré Bogaert. BENO In Zele - De Snelvllegers luk te Luc De Maesschalck een dubbelslag. Hij werd primus bij de oude en jaarduiven. Ere plaatsen bij de oude duiven voor Benoit Maes. Frederik Christiaens, Leo Deschrijder en Christiaens-De Koning. Vercauteren-Moerenhout, Be noit Maes, Frans en zn Tac- kaert en Willy Christiaens kre gen vroege jaarduiven thuis. Te Buggenhout - Lebbeke - St. Gillis was Jules Mannaert nog maar eens de uitblinker met de 1e. 4e en 6e prijs Vroege duiven ook voor Jozef en zn Van de Vondel, Van Malderen - De Ridder, Karei Goeman, Frangois Keppens (7e en 9e), Petrus Tilley, Mar cel Waegeman. Jozef Quis- quater klokte de snelste jaar duif voor Jules Mannaert (2e en 7e), Jean Marie Van Pete ghem (3e en 5e), Omer De Maeseneer, Antoon Buslot en Frangois Keppens. Te Lebbeke Verbroedering een zeer goed resultaat voor Alfons De Plecker met de 1e, 4e en 5e prijs bij de oude duiven en de 1 e en 3e prijs bij de jaarlingen. Vroege duiven voor Octaaf Bosteels en de 1 e en 3e prijs bij de jaarlingen. Vroege duiven voor Octaaf Bosteels, Petrus Bruggeman (2e en 6e), Frans Bourgeois, Frans Kindermans, Frans Schoof, Marcel Van de Vre- ken. Na winnaar De Plecker koppnjzen bij de jaarlingen voor Walter Cooreman, Jozef Heuvinck j4e en 7e), al is Cooreman, Maurits Moortgat (6e. 9e en 10e). Te Baasrode - Buggenhout - St. Amands - St. Gillis troon de Louis Van Vossel op kop bij de oude duiven voor Jan Wau- mans, Adolf De Smet, Alex Putteman (4e en 6e). Judook en Jef Debbaut, Joos-Achter- gael, L.J. Cooreman, Jean Be- cqué en Albert Bosman Bij de jaarlingen de 1e en 3e prijs voor Remi Nijs en een greep in de prijzenpot van Jos. Maes, J. De Keersmaecker, Louis De Hauwere, Pierre Michiels, Pierre Van Ransbeeck, ge broeders Michiels, Albert Bos man en Frangois Kinders. Bij de jonge duiven wees een kampioen van Pierre Buys de weg naar de top en haalde een mooie zege. Edmond De Ker- pel met de 2e en 5e, Pierre Van der Schriek, Frangois Kin ders (4e en 8e), F. De Feyter (6e en 7e), Pierre Bijl (9e en 10e) klokten vroege duiven. In het verbond Appels - Den- dermonde - Grembergen - Hamme - Oudegem ging de eerste prijs bij de oude duiven naar Oudegem en was voor het hok van Frans Wesemael. Vroege vermeldingen noteer den we voor Omer Van Haut te. Baziel Poppe, André Van Uytfanghe (4e en 5e). David Arbijn, Lutz-Fierens, Jozef De Donder, Vinck en zn en Marcel Van Driessche. Bij de jaarlin gen stond de prestatie van de kleppers van Baziel Poppe centraal met de 1e en 2e prijs. Verder kopduiven voor Lutz- Fierens, Edmond Leybaert, Omer Van Hautte, Jozef Van den Branden, Roger De Wae le. Maurits Peelman, Jan Ver- berekmoes. Te Overmere waren het Ro ger De Vriese. Jozef Ras- schaert, Julien Roelandt, Mau rits Arbijn, Leon De Landsheer die de plak zwaaiden. Albert Van Hecke haalde de 1e prijs bij de jaarlingen voor Roger De Vrieze (2e en 5e), Rogiers en zn, André Van der Poorten. Te Wanzele-Lede mocht Frans De Smet juichen met de 1e prijs bij de oude duiven. Een kollektieve sterk resultaat voor Jean Van den Bossche (2e, 6e, 7e), en ook een goed resultaat voor Urbain Vermei- ren met de 3e en 4e, Georges De Bruycker, Robert Crom- been, Frans Buyle en Maurice Cattoir klokten vroeg. De Pauw en zn werden primus bij de jaarlingen voor Etienne Buyle, Georges Keppens, Ro ger Van Hauwe, gebroeders Overdenborger, Urbain Ver- meiren, Clement Blindeman, Louis Van Eetvelde, Frans De Smedt, Maurits Galle. Te Uitbergen - Zele won Frans Vrijdagh de vlucht bij de oude duiven voor Jozef Ver cauteren (2e en 9e), Georges Roels, Benoit Van Hespen. Cyriel Van Hecke (5e en 6e en 10e prijs), René Van den Hof (7e en 8e). Bij de jaarduiven de 1e en 10e pnjs voor Cesar Bosteels en verdiende citaties voor Petrus Seymortier, Ferdi nand Roels, Cyriel Van Hecke. René Van den Hof. Willy Christiaens, Gilbert Van Mie- groet en Cesar Christiaens. Te Schellebelle kwamen er enkele hokken op het voor plan. Bij de oude duiven waren dit voornamelijk Van Hecke - De Rieck met de 1e en 7e prijs. Maurits De Rijcker met de 2e, 5e en 8e, Julien Roe- landt met de 3e en 6e, en verder vroege duiven bij René Blanckaert. Emiel Van Hove, fk'X Frans De Smet: eerste prijs f op Noyon in Wanzele-Lede K (c) I Jozef De Wilde. Deze laatste L haalde een knap jaarlingenre- L sultaat met de 1e en 10e prijs, E In die kategorie zaten ook De Pauw. Maurits De Rijcke (3e L en 7e), Maurice De Moor, Om- E er Burm, René Blanckaert, L Van Hecke - De Rieck, André L Vermarcke goed. L Te Berlare voegde Urbain E Vermei ren nog een eerste pnjs L aan zijn knap palmares toe. Hij E haalde het op René Van den Hof, Petrus Seymortier (3e en 4e), Frans Sichien. Bij de jaar- K lingen was Maurits Poppe del best geklasseerde voor Urbain L Vermeiren, Frans Sichien, Ro- L ger Merckx, René Van dent Hof. Te Opdorp mikten Marivoet -I Van Waeyenberghe roos bqE de oude duiven. Frans Dek Bondt met de 2e, 3e en 5e I prijs maakte er een uitsteken- b de beurt. Vroege duiven voor L J. Van Extergem. Eric Joos, L Gebroeders Van Sande (7e en E 8e en 10e), Louis Van denk Berghe. Bij de jaarlingen de{J 1e, 4e en 5e prijs voor Frans De Bondt en vroege duiven voor Roger Hermans, Marie- voet-Van Waeyenberghe, Jo zef Van Achter (6e en 8e), Alfons Van Opstal (7e en 9e), gebroeders Van Sande. BENO Albert Van Hecke kreeg een eerste prijs uit Noyon te L Overmere (bvw) Patrick Smet uit Ekeren won bij de juniors te Stnaat (md) Frank Matthe won bij de liefhebbers te Sinaai (md)

De Voorpost | 1982 | | pagina 32