Ie Corte en zn, Albert Rombout, Adolf Heirweg, lamiaan Pissens, Maurits Marckx, Philip De Saeger, jozef Van der Haegen, Fernand en zn De Proft, Cyriel Ie Maere, Alfons Cool, De Schrijver-Ost: uitblinkers iet jonge duiven op Quiévrain! Jozef De Schouwer, Prosper Meskens, De Meester-Genbrugge, Roels-Bayens, Georges Roels en Willy De Potter de lange afstandslaureaten! in! De Voorpost - 4.6.1982 - 33 taters (3e en 4e). e Appels bleef aas bij de oude 'atnck Hillaert (2e DUIVEN re Uitbergen blijft de tandem ;eer-De Rop het hoge voeren. Ook nu kwa- ze er met de ie en 2e goed uit. Vroege vermel- jrigen tekenden we op voor leo Melckebeeck, Jaklien Van jen Broeck, André De Vriese, tof. Van der Sypt, Raymond temmerman, Madeleine Pis- pador, Richard Doorns, Leo ir (10e en 11 e). De jaar- ivlucht werd op naam I8n Leo Melckebeeck ge dreven met de 2e en 3e prijs - cador, IV Cattoir 'Ijhwn eioor Andre De Vriese en kop- fczen voor Wilfried Bijlgat, paf Van der Sypt, Leon Tac- Theo De Vleeschouwer, Moerman, Theo Van ie en Omer Van Een nieuwe en este start van René De- bij de jonge duiven en resultaten voor Alain Spaerkeer-De Rop 7e en 8e), Michel Boone Ie. 5e, 8e en 11 e) en August fe Óvermere de 1e en 3e |oor Jules Christiaens bij de Dnge duiven en vroege prijzen oor Leo De Schrijder, Albert !De Mesmaecker, De Maes- I j) ichalck-Dhondt. Bij de jaarlin- jj oen waren de vroege prijzen *f oor Hippoliet Haentjens, Cle- lr nent Philips, Schiettecatte- L fan Laere, De Maesschalck- É^D^ondt. Paul Dierickx-Visser. m fcde piepers de 1 en 5* prijs oor Gilbert Maes en daartus- Bnin Marcel Van den Berghe. Wilon Goossens en Jules De cboenmaecker. e Wleze mikte Julien Per- aens in de roos bij de oude uiven voor Frans De Smet .ange Haag), Jan De leester, Benoit De Koning, an Waeyenberghe, Willy louters (6e en 8e), Frans Van e Velde (7e en 9e). Bij de ariingen was Frans Van de winnaar en zaten er ■oege prijzen bij Clement De met (2e en 10e). Roger Van oethem (3e en 7e), Philemon an der Jeugt, Louis Aerts, Vermeir, Jan De eester en Gilbert Van Caec- «nberghe. Cesar De Ridder de triomfator bij de pie- M'S voor Arbijn, Jozef Hen- tekx (3e, 7e, 9e), Julien Per- hans, Van Caeckenberghe, uc Roelandt (6e en 8e), Phi- imon Van der Jeugt. e Denderbelle won Hendrik bij de oude duiven voor Boon. Louis Van Be- Bren, Paul Albrecht, Van den bbeele. Roger De Saeger önd op kop bij de jaarlingen oor Wilfried Van Vossel, Jan zich Damiaan Pissens speelde goed met zijn jonge duiven te Lebbeke en mocht verheugen in de belangstelling van zijn vrienden Vermeiren en Legroux (c) chiels, Francois Van Hauwe, Colman (3e, 4e en 6e). Verder Loose, Oscar De Cuyper en Victor De Paep en Vinck en vooraan Van Laere - Vereec- zn. Alfons Cool werd primus bij ken, Alois Mertens, André Van de jonge duiven voor Jean Acker (8e en 9e), Guido Die- Verhaegen, Hilaire Minner, Al- rick. Robert Segers zwaaide bert Van den Brempt, gebroe- met de palm bij de jaarlingen ders Michiels (5e en 7e), Rudy voor Georges Mariën, Florent Van den Broeck, Theo Ver- Moutin, Robert Van Hoey, Ka- waeren, Leon Steeman en rel Ost (5e en 9e), Rudolf De Frangois Kinders. Donder, Rudy Dooms. André Te Moerzeke een opgemerkte Van Acker en gebroeders De prestatie van de tandem Van Brabander. In de jongste kate- der Vreken - De Donder met gorie was het Cyriel De Maere de 1e en 8e bij de oude duiven die de meest begeerde prijs Lucien Frangois. Jozef Van der Haegen had de glimlach bij de jonge duiven voor Michel Boone, Leopold De Mey, J. Van de Velde (4e en 10e), Noel Rasschaert. Gustaaf Van der Heyden, Jan De Poorter, Alfons Fiers. Te Opdorp was het Jan Man- naert die de hoofdvogel af schoot voor Jean Pissens, Eric Joos (3e en 4e), Jacques ea sier, Gebroeders Van Sande, en de 1e, 8e en 9e prijs bij de jaarlingen. Goede resultaten won voor Cesar Boon, André Van Acker, Andre Van Uyt- bij de oude duiven voor Petrus fanghe. Julien Raemdonck, Van den Broeck (2e en 10e), een nieuwkome. deed zich op- Theofiel en zn Wuytack, Alois merken met de 5e, 6e, 7e, 8e, Van Geyte (4e en 7e). Oscar 9e, 13e, 22e en 23e als vroeg- Deck, André Van Houtte, Jo- ste vermeldingen 'tienne en zonen De Proft oren goed voor twee eerste rijzen in Buggenhout-Den tig (c) ta Baerdemaecker, Arthur lotman en Frans Cooreman. jonge duiven was het Frans Cooreman die de >P haalde voor Philips-De Wter (2e en 5e) en Benoit Albert Cool duiven voor (2e en 4e). Al- Van den Brempt, Theo Frangois Kinders. De Paepe, Louis Van de (8e, 9e en 10e). Bij de klokte Jean Chris- 1e prijs voor Theo Alois Van de Hau- (3e en 4e), Albert Van den (5e en 6e), Leon Mi- zef Jacob. Na uitblinker Van der Vreken-De Donder volg den bij de jaarlingen Petrus Bergmans, Adam Dheer. Theofiel en zoon Wuytack, An dré Van Geyte. Oscar Deck, André Verschelden, Jozef Col man. De Schrijver-Ost met de 1 e en 2e prijs kwamen er goed uit bij de jongskens. Van der Vreken-De Donder (3e en 9e), Van Roet-De Ridder (4e en 7e), Raymond Verhelst (5e en 10e), Alfons Peelman (6e en 8e) kregen ook hun deel. Te Buggenhout Den Belg was het Prosper Meltens die bij de oude duiven de snelste duif klokte voor Jan Ringoot, gebroeders Verschueren, Re ne De Man, Fernand en zn De Proft, Louis Van Spitael, Ame- de De Vogelaer, Frans De Plecker, Emiel Jacobs en Louis Van Spitael. Fernand en zn De Proft waren de winnaars bij de jaarduiven voor Albert Hermans. Cesar Peelman. Theo Collaert, Raymond De Bondt, Etienne De Proft. Jo hannes Dierickx, Maurice Hals, Danny Van den Elzen, Leon Willekens. Bij de jonge duiven de 1e en 3e prijs voor Fernand en zn De Proft, de 2e en 4e voor Mevrouw De Bondt, de 5e en 9e voor Cesar Peelman, de 6e n 8e voor Rene en zn De Man en de 7e en 10e prijs voor Ben Hooft. Op tweede Sinksen haalde Fir- min Van der Plas de beste uitslag met de jonge duiven: 1e. 2e. 7e en 8e Vroege prij zen voor René en zn De Man. Fernand en zn De Proft (4e en 7e), Johan Lievens. Roger Van Doorslaer, Pierre Van Ransbeeck, Leon Willems. Te Baasrode- St. Gillis de 1e en 2e prijs voor Judook en Jef Debbaut en vroege resultaten voor Jean Van Cleempoel, Frans Spiessens en Verheyen en zn. Bij de jaarlingen de 1e, 5e en 7e voor Lucien De Ble- ser, en kopprijzen voor Leon Verheyen, Armand Rochtus, Julien Emmanuel. Bij de Pie pers kwam Frans Veyl er goed uit met de 1e, 4e en 5e prijs. Van Landeqhem-Jacobs de 2e en 3e prijs. Te Grembergen won Karei Ost bij de oude duiven voor Cesar De Saedeleir, Jozef Te Schoonaarde noteerden we bij de duiven een goede uitslag voor Emilienne en Jef Dierickx met de 1 e en 3e prijs. Maar ook een goed resultaat voor Albert Cool, Maurits Van Acker, Gilbert De Deyn, Louis en zn De Rop, Frans Muyse- winkel, Arthur Boon, Michel Van Gijseghem. Bij de jaarlin gen de 1e en 3e prijs voor Gebroeders Heirman en vroe ge duiven voor August Maris- sen, Charel Van Kerckhove, Laurent Galle, Octaaf Boe- laert, Gaspard Van Hauwe. Joris Trienpondt (8e en 10e). Staaf Vlaeminck. Maurits Marckx stond op kop Julien Perdaens klokte de bij de jonge duiven voor René eerste prijs op Quiévrain te Ruysbergh, Patrick De Wieze (bvw) Kroock, Trienpondt-Janssens, Jan Luyckx, Maurits De Pal- menaere, M. en zn. Van Swalm, Edgard Samson, An dre Govaert (9e en 10e). Te Oudegem de 1e en 7e prijs bij de oude duiven voor René Karei De Bleser, Karei Goossens (8e, 9e en 10e). Bij de oude duiven een knap re sultaat voor Eric Joos met de 1e, 4e en 7e Kopprijzen voor Frans Van den Bossche. Louis De Ridder, de 2e en 3e voor De Schrijver. Emiel Cruyp- Altons Van den Abbeeie en verder Edmond Segers. Jozef De Wilde, Theofiel Segers (6e en 8e). Reginald Van Goe- them, Jean en zn Verhelst. Bij de jaarlingen haalde Armand Rochtus de kop voor Theofiel Segers, Cyriel Van Malderen, Oscar Van Schoor, Sylvere Meuleman, Emilienne en Jo zef Dierickx. Sylvain Verstrae- ten. Cyriel Abbeloos (8e en 10e), Reginald Van Goethem. Filip De Saeger haalde het bij de |onge duiven voor Jozef Walraevens. die met de 2e, 3e en 10e een goede beurt maak te Vroege duiven voor Julien landt, Frans Goossens (6e en 8e), Raymond Hermans en Jan Bettens. Alfons Van den Berghe deed van zich spreken met zijn jonge duiven met de 1e, 6e, 7e en 9e prijs. Marcel Wijns, Jan Bettens, Louis De Keyser, Eric Joos en Marcel Leroy deden het even goed. Te Berlare won Cesar Dauwe de vlucht voor Urbain Vermei ren, Maurits Van Malderen, Rafael Vercauteren, Godfried Steeman. Eerste prijs specia list Urbain Vermeiren stond op kop bij de jaarlingen voor Ro bert Verleyen, Maurits Mijs, Raoul Heirman en Frans Ar- Van den Bouwheede, Frans blin B|J de ion9e duiven was Ringoot, Adolf De Waele, Theodoor De Brandt en Cyriel Abbeloos. Te Serskamp was het Albert Van Hecke die de snelste ou de duif klokte voor Marcel Baeyens (2e en 4e), Georges Van Steendam. Mare Droes- saert (5e en 7e). Jozef Bos- schaert. Gilbert Van Imschoot, Oscar De Cuyper, Robert Lau- waert. Alfons Van Leuven stond het best geklasseerd bij de jaarlingen voor Omer en zn Van Gendt, William Boone, Marc Droessaert, Roger Van der Stuyft, Frans Freleu, Gus taaf Van der Heyden, Jean De Hen Raemdonck uit Zele- *naP met zijn jonge vliegers Avermaet, een nieuwe naam in de duivenwe te Grembergen (bvw) het Germain 3raeckman die de vlucht won voor Godfried Steeman, Kamiel De Bruyne, Jan Buysse en Etienne Smet. Te Schellebelle was Albert De Marteiaere met zijn oude duiven goed voor de 1 e en 2e prijs. Odilon De Vijlder (3e en 7e). Alfons Becqué. Praet-De Rocker, Robert Lauwaert, Marcel Van Leuven, Romain Stroobant, gebroeders Bon- tinck waren de melkers met vroege duiven. Julien Baeyens haalde het bij de jaarlingen voor Florent Van Gendt, De Both-De Pauw, Hedwig Roe- landt, Roger De Langhe (5e en 9e), Omer en zn Van Gendt, Marcel Van Leuven, Odilon De Vijlder, De Both-De Pauw. De jonge duivenvlucht ging naar Emiel Buyst. voor Praet-De Rocker, Roland Janssens (3e en 4e), Armand Van Boven, Van Vlierberghe (6e en 7e). Walter Roland 8e en 9e) en Hedwig Roelandt. Te Moerzeke-Kastel was Al- bert Van Hoey bij de oude duiven goed voor de 1 e en 8e prijs In de toptien van het klassement zaten ook De Sae ger en zn. Henri Van den Broeck. Julien Nobels. Lucien Wouters. Roger Van den Eyn- de (6e en 9e). Bernard Ver cauteren. Leon Vercauteren Bij de jaarlingen een ereprijs voor Pierre Sertijn, en zijgaai- en voor Henri Van den Broeck. Bernard Vercauteren (3e en •ld, speelde 7e). Julien Nobels. Lucien Wauters. Van Lokeren en zn, Raymond Sertijn, Louis Wuy tack, Vlassenroot. De Saeger en zn wonnen de 1e en 5e prijs bij de jongskens voor Jo sé Vermeir, die met de 2e, 4e, 8e, 9e prijs er goed uitkwam Jan Roels 3e en 7e, en verder Frangois Van Geyte, Gaston Peelman. In het zesverbond Lebbeke maakte Jozef Vermeiren zon dag bij de oude duiven een goede beurt met de 1e en 7e prijs. Jean Huygens (2e en 9e), Paul Philips, gebroeders Van Israel, Van Nieuwenhuy- ze en zn (5e en 10e), Frans Mariën, Jozef en zn Tilburgh waren er ook vroeg bij. De beste jaarlingen kwamen van Maurits Van Kerckhove, Paul Philips, Paul Wouters, Marcel Broothaerts, Henri Verdoodt, Louis Beeckman, Louis Van den Broeck, Désiré Van Mol, Désiré Eeckhoudt en Jozef en zn Tilburgh. Bij de jonge dui ven de 1e en 4e prijs voor Petrus Esselens en goéde pie pers op de hokken van Louis Heyvaert, Jozef De Beys. Gustaaf Meskens. Gilbert De Leu (6e en 10e), gebroeders Segers, Frans Cleemput, Dé siré en zn Cooreman. Op pinkstermaandag won Henri Verdoodt bij de oude duiven de vlucht voor Alfons Vermeir, Alfons De Bruyne, Roger Meskens. Raymond Laurent, Frans Heyvaert. ge broeders Cooreman. Willy Vercauteren, Germain Van den Bossche. Jozef Uytter- sprot, die bij de jaarlingen de beste uitslag kon voorleggen met de 1e, 7e en 9e prijs. Vroege duiven voor Gustaaf Meskens, Jozef Verdoodt, Germain Van den Bossche, Frans Meskens, Oscar Van Biesen, Desiré Eckhoudt. Frans Hermans haalde het bij de piepers voor Louis De Rid der (2e en 7e), Jean Van Bie sen (3e en 4e), L. Van Gucht (5e en 6e), Pieter Esselens. Achiel Vermeir en Marcel en zn Van Heyghem. Te Zeie-Hulvelde was het Alois Temmerman die er met de 1e, 4e, 6e en 15e prijs er het best uitkwam. Eugeen Baert. Lucien Lauwaert, Wal ter Gobel (5e en 8e). Adolf Heirweg (7e en 10e), kregen ook hun deel. Bij de jaarlingen en de duivinnen was de 1e prijs voor Eugeen Baert. Gas ton De Vijlder kreeg zijn jaar duiven formidabel naar huis. Een drie op drie met de 2e, 3e en 4e prijs. Lucien Lauwaert (5e en 10e), Alfred Verschel den, André Van Avermaet, Alois Temmerman (8e en 9e), klokten ook vroeg. Vroege dui vinnen voor René en zn De Clerck (2e en 5e), André Van Avermaet, Alois Temmerman (4e. 6e en 7e), Remy Gee- rinck Achiel Cockelkoren. Bij de jonge duiven de 1e, 4e. 9e als vroegste vermeldingen voor Adolf Heirweg Pol Van Lembergen met de 2e, 3e en 13e won de eerste serie. Al fons De Beule, Paul Van Puymbroeck, Albert Gijsens, André Van Avermaet, Gaston De Vijlder klokten vroege duiven. Te Lebbeke-Centrum won Paul Verbeiren de vlucht bij de oude duiven voor Emiel Meir- te. Adolf Legroux. Prosper Meirte. Petrus Tilly. Paul Van Nieuwenhove, Arthur Boog man (7e en 9e). Maurice Cal- laert, Kamiel Wouters. In de kategorie jaarlingen mikte Jo zef Bergmans in de roos voor Paul Van Nieuwenhove, Jozef Callaert, Marcel Mannaert, ge broeders Albrecht, Petrus De Nil, Louis Van Rosscm, Frans De Wolf. Remi Uyttersprot. Bij de jonge duiven de 1e pnjs voor Jozef Teek maar een uit- blinkersrol voor Roger Joos (2e. 3e. 4e. 5e. 8e en 9e), Alfons Van Nieuwenhuyze (6e en 7e) en Richard De Feyter (10e). 's Maandags de 1e en 8e voor Damiaan Pissens en verder goede resultaten voor Leon Siccard, Jozef Teek (3e, 5e en 7e), Florent De Vos, Victor De Waegeneir, K. De Proft. Bij de oude won Paul Lissens voor Jan Saerens (2e en 4e). Gilbert Meert. Jozef De Nul (5e en 9e), Frans Van den Abbeeie. Frans Dubois (7e en 10e), en E. en L. Mertens. Paul Lissens deed zijn eerste prijs bij de jaarlingen nog eens over en de vroege prijzen gin gen ook naar Arthur Bucquet, Jozef Teek, Omer Van Geer trui (4e en 7e). Etienne Van oen Broeck (5e en 6e). Geor ges Bergmans, Ado>. Sanders en De Waegeneer Te Zele - Eerlijk duurt langst, de 1e en 2e prijs voor De Corte en zn en vroege jonge duiven voor Georges Roels en Eddy Van de Velde. Georges Van den Abbeeie, Rene Van den Hof (6e en 7e). Cyriel Van Driessche, Gilbert De Block en Robert De Brabander. Bij de oude duiven won William Ver- De Bourges in de Reisduif Dendermonde werd bij de ou de duiven gewonnen door het hok Bovijn voor Jean Stevens, Alfons De Moor, Gilbert Galle (4e en 7e en 10e), Roger Thie- rens, Roger De Meyer, Van Releghem en zn, Frangois De Schrijver. Bij de jaarlingen troonde Jef- ken De Schouwer aan de top en presenteerde een kollektief sterk resultaat met de 6e. 9e. 13e, 14e prijs. Nationaal wordt hij zeker een hoogvlieger. In die kategorie vroege aanmel dingen voor Hok Bovijn, Fer nand Desbucquois, Plateau- Kerremans, Honoré Props, Maurice Verhaevert. De Poitiers vlucht in Dender monde werd een succes voor Leon en zoon De Corte met de 1e en 5e prijs. Vroege prijzen voor Raoul en zn Galle, Jozef De Schouwer (3e en 7e), Gil bert Van der Putten (4e en 6e), A Van den Bossche. Gilbert Van Hassel (9e en 16e), Julien De Man. Te Lokeren kreeg Octaaf Hebberecht de meeste be langstelling op de Poitiers vlucht met de 1e en 4e prijs. Vroege duiven voor Van Hec ke - Mestdagh (2e en 7e) Jos. Van Remoortel, Désiré Acke (5e en 9e), Camiel De Zutter, Adhemar Lemo. Misseghers en zn (10e en 11e). De Bour ges vlucht werd gewonnen door Omer Boghaert voor Oli ver Van Driessche Marcel Ma- rius en Guy Seynave stond eerst bij de jaarlingen voor André Van den Hoecke (2e en 3e). Te St. Gillis Waas een Bour ges zege voor Prosper Mes kens voor Antheunis-Van Goethem (2e, 6e en 9e), Ca rols en zn (3e en 10e). Hul- staert-Van Raemdonck, Frans Lardinois, Gustaaf Martens en De Wit-Van Bunderen. Bij de jaarlingen de 1e. 2e. 5e en 8e voor Roger Van Gulck en vroege duiven voor Prosper Meskens (3e en 9e). Felix Smits, Hector Middelkamp, Willy De Potter (7e en 9e). Tussen Schelde en Dender speelde men afzonderlijk uit Bourges en bij de oude dui ven de leen 6e prijs voor Jan Danckaert^en vroege prijzen voor Eugéna Bogaert. Ger main Van de Mergel. Georges Lemmens. A. Van den Bulcke, Theo De Smet, Marcel Hoebe- ke, Alidor De Rouck. Jean Stockman. Bij de jaarlingen de hoofdprijs voor Alidor De Rouck. De 2e en 3e prijs voor Edmond De Kerpel. De 4e en 12e voor Cyriel Van Dries sche, die een fameuse tegen slag kende. Zijn constateur viel 5 minuten stil na het besta- tigen van zijn duiven en er zaten vele vroege prijzen op. Verder vroege duiven voor Ka miel Boel. R. Segers. Antoine Matthijs (7e en 8e), Theo De Smet. De Dourdan vlucht in Union Waasland werd een succes voor de Meester-Genbrugge, die een dubbelslag lukte, bij de oude duiven gingen de ere plaatsen naar Raes en zn (2e en 4e), Verlaeckt - Van Aerde, Roger Aerts (5e en 7e), Helle- mans-Verschueren, Jozef Van Damme, André Danckaert, Al fons Jacobs. Na winnaar De Meester-Genbrugge volgden bij de jaarlingen Felix Verniers, Alfons Van Driessche, Roger De Pauw, Angele Vlaeminck, Coppens-De Schepper, Uyt- tenhouwen-Zaman, gebroe ders Heiekens, De Smedt- Bracke, Marcel Van de Velde. Te Elversele werd de lokale dubbeling uit Dourdan gewon nen door Roger Thierens met de 1e en 6e prijs en verder Emiel Naudts, Wilfried Rot- thiers (3e en 4e). Albert De Wolf, Leon Colman (7e en 9e), Cesar Christiaens, Rudy Anne. Bij de jaarlingen de 1e, 4e en 6e voor Désiré De Wael en verder De Kinder-Rotthier, Al- bert De Wolf (3e en 5e), Roger Thierens (7e en 10e), Frans De Schrijver (8e en 9e). Te Berlare-Zele werd de Dourdan vlucht bij de oude duiven gewonnen door Geor ges Roels voor Leonard Mari- man, Van Winckel-Van Herre- weghe, Pierre Vergeylen, Ri chard Van der Straeten, Pe trus Melis (6e en 9e), René Verbeke (7e en 10e). Florent Walgraeve. De jaarlingen- vlucht werd een zege voor Frans Sichien en de 2e en 3e voor Serge Van Assche en verder Van Winckel - Van Herreweghe, Gilbert Van As sche (5e en 11 e) Gilbert Van Hassel (6e en 8e), Cesar Dau we. Georges Roels. Gilbert Van Mingeroet. In de St. Niklase Verbroede ring was Willy De Potter de blikvanger met de 1e en 2e pnjs bij de oude duiven uit Dourdan. Vroege duiven voor Paul Baetens. Fernand De Wael, Antheunis-Van Goe them, Oscar Masschelein, Re- mi Buytaert, Norbert Van der Linden. De Saegher en zn. Bij de jaarlingen was Charles Col- lewaert de laureaat voor Paul Baetens, Alfons Van Remoor tel, Willy Van Vlierberghe, Goddaert-Laureys, Octaaf Van Loo, Emmerie Maes, Nor- bert Van der Linden (8e en 11e), Hedwig Bultheel, Achiel Van de Putte. Bij de duivinnen was specialist Alfons Van Re- moortel de blikvanger met de 1e en 3e en kopprijzen voor Emmerie Maes, Henwig Bul theel (4e en 8e), Alfons Naudts, Cyriel Buyst. Georges Boeckling, Gaston Heyndrix. In het Nieuw Verbond der Denderstreek had de bons- vlucht uit Etampes plaats. Roels-Bayens uit Schellebelle wonnen niet alleen de vlucht bij de oude duiven maar met de 1e en 6e prijs en een kop pel volgduiven waren ze goed voor de eerste bonserie. Met de 8e en 12e was de tweede serie voor Julien Van Hecke en derde voor Georges Roels met de 3e en 13e prijs. Vroege prijzen voor Gustaaf Van Her reweghe, Marcel Lammens, Georges De Wilde, Jan Schat- teman, Jerome De Corte en Jan Tackaert Bij de jaarlingen was het opnieuw de tandem Roels-Bayens, die de vlucht won voor Van Hauwe en zn (2e en 7e en 12e) en tweede bonserie. De eerste werd gewonnen door een andere Uitbergenaar Jozef Bosschaert met de 3e en 5e prijs. De derde serie ging naar winnaars Roels- Baeyens. Vroege duiven voor Marcel Lammens. Frans er zoon Buyst, René Lagaert Jan Schatteman, Omer Var Hautte. In De Ware Dendervallei ging de Dourdan zege bij de oude duiven naar de gebroeders Peersman bij de oude duiver, voor Paul De Meerleer, die met een formidabele uitslac uitpakte met de 2e, 3e, 6e prijs. Vroege duiven voor Flo rent Walgraeve. Oktaaf De Bruyn, Frans De Sicchers Emiel Cobbaut (9e en 10e). Bi; de jaarlingen won Paul De Vul- der voor Paul De Meerleer (2e en 7e) en vroege prijzen voor Severien Van Malderen. Ok taaf De Bruyn (4e en 9e), Ar mand Rutsaert (5e en 6e). Frederik Govaert (8e en 10e). In de Fondclub der Dender streek schreef Roger De Gey- ter de overwinning uit Poitiers op zijn palmares voor Emiel Bauwens. De Vuyst-De Corte (3e en 6e). Van de Sijpe en zn, Oktaaf De Bruyn. René Ottoy. Achiel Janssens, Constant Van Huffel, Gerard Bracke De Bourges vlucht in de Charles Collewaert uit Lo keren haalde een eerste prijs op Dourdan in de Sint-Ni- klase Verbroedering (bvw) Fondklub der Denderstreek werd een dubbel succes voor Oktaaf De Bruyn. Hij won zo- wei bij de oude als de jaardui ven. Bij de oude duiven won hij ook nog de 8e prijs en bij de jaarlingen de 3e prijs, om het sukses af te ronden. Vroege oude duiven voor Achiel Jans sens, Maurist Luyckx, Domini que De Vulder (4e, 6e, 7e). Firmin Boterbergh. (5e en 10e) Henn Van Wesemael. De ere plaatsen bij de jaarlingen wa ren voor Roger De Geyter (2e, 6e, 9e, 10e), Van de Sijpe en zn, Constant Van Huffel, Mau rits Luyckx, A. Roelandt. BENO Alfons en zoon Van Hauwe uit Uitbergen lieten zich gelden op de derbyvlucht uit Etampes in het Nieuw Verbond der Denderstreek (bvw) laeckt vooi lcui, ome^ens, Emiel Haentjens. Hubert Ver cauteren, Roels-Van Lysebet- ten, Jef Dhollander, Louis De Vijlder, Van Avermaet-Chris- tiaens. De Corte en zn, Roger De Baere. Bij de jaarlingen de 1e prijs voor Leon Smekens en kopprijzen voor Roger De Baere. Emiel Haentjens. Louis Dhondt. Philemond Staes. Ka miel Heirman, Petrus Stee man. De Corte en zn. Ed. Van Onderbergen. Te Zele De Snelvliegers was het Albert Rombaut die de jon ge duivenvlucht won voor Michel en zn Heirman. Paul Dierickx, Vissers (3e en 9e). Cesar Christiaens, Jules Christiaens (5e en 7e), Schiet- tecatte - Van Laere. Vercaute ren - Moerenhout, Maunts De Maesschalck Bij de oude dui ven de 1e en 4e prijs voor Schiettecatte-Van Laere en verder kopduiven voor Jules Christiaens, Hubert Vercaute ren en Luc De Maesschalck Bij de jaarlingen de 1e pnjs voor Jules Christiaens; de 2e en 4e voor G. en A. De Maes schalck, de 3e en 5e voor Schiettecatte-Van Laere Bij de duivinnen won Cyriel Van der Haeghen voor Schiettecat te-Van Laere, Baziel Poppe. Theo Van Elsuweghe. G. en A De Maesschalck Te Buggenhout - Lebbeke - St.-Gillis de 1e en 8e voor Karei Maetens bij de oude dui ven de 2e en 9e voor J. en J Debbaut. de 3e en 4e voor W. Van Cleemput en kopprijzen voor Emiel Meirte, Gustaaf Van den Eynde, R. De Coster, Gustaaf Lenssens Bij de jaar duiven de Ie en 6e voor de gebroeders Boon en een goed winstaandeel voor Gustaaf Vandeneynde. L Leroy, P. Baert. Wilfried Costers (5e en 7e). P Cassimon, Isidoor De- wolf en Emiel Jacobs. Bij de jonge duiven de 1 e en 9e prijs voor L Meskens en Armand Rochtus; Karei Goeman (3e en 8e), Hermans-Vereecken (4e en 6e), Frans Rochtus, J. Roelandt. BENO

De Voorpost | 1982 | | pagina 33