Geel en rood bij Walivo wnea «ssca «nu Luto van Mark De Meurichy te Elversele teruggevonden Walivo's kampioenenbal Sport en solidariteit hand in hand te Zeie meut mm twaf F.C. Ankerhof *)Uf «KB. WEtf *ahc& «af ««BOUT KABCR W MNUft MM «TUWE# WEtf Hmca «tune» Woensdagmorgen omstreeks 8 uur bemerkte de l7-j>rlge toevallige veerman Louis De Keyzer in de lurme te Elversele een autowrak. Louis, die zijn snd verving, verwittigde dadelijk de politie. Ook i garagist in het bezit van een takelwagen werd trommeld om het wrak uit het water te slepen, it viel al onmiddellijk op dat er geen remsporen te n waren, wat liet veronderstellen dat de wagen al 1 hele tijd in het vuile Durmewater moet gelegen j hebben. Bovendien werd voor was geraakt, moest de maanden de toe- wagen al sedert vorig tot de Durmedijk jaar in het wateé liggen, chting overzetdienst Garagist Franckaert uit met enkele verkeers- de Hogenakkerstraat te baaltjes voor alle auto- Elversele kwam ter plaat- yerkeer afgesloten. Ver- se en haalde de auto, een piits geen enkel paaltje lichtgroene Golf Diesel, louls Da Ksyzar toont de plasts waar hij rosnsdagmorgan hat wrak van da Qotf Dtaaa! vond. Volgens da pandaüar dJe ter plaatse kwam zou hier ook het loffelijk overschot van Mark Da Meurichy liggen (dm) uit het laagstaande wa ter. De voorruit van de wagen was uitgeslagen, de sleutels staken nog op het kontaktslot. Maar er was geen spoor van de inzittende(n) te bespeu ren. Ook het parket onder leiding van onderzoeks rechter Serrus uit Den- dermonde stapte ter plaatse af en liet de wa gen onmiddellijk over brengen naar de brand weerkazerne van Temse, waar het voertuig aan een deskundig onderzoek zal worden onder worpen. Uit het eerste onder zoek bleek dat de wagen toebehoorde aan Mark De Meurichy, de jonge man uit Weert, die in mei van vorig jaar plotseling spoorloos verdween. Pendelaar formeel: hier ligt hij Toen de wagen uit het water werd gehaald ver toonde die geen noe menswaardige beschadi ging. Dat laat vermoeden dat de wagen gewoon in het water is gereden. Dat kan best, want in mei van vorig jaar was de weg naar het veer nog best voor een auto bereik- en berijdbaar. Voor iemand die niet vertrouwd is met de streek, hield dat wel een gevaar in. De weg breekt inderdaad plots af en glijdt als het ware in het water. Een auto kan best over de bonkige oe- verkasseien zo in het wa ter dobberen, zonder over de kop te gaan. Dat zou een verklaring kun nen zijn waarom het voertuig niet werd be schadigd. Bij het ophalen kwam de lichtgroene Golf Diesel heel eventjes tegen de aanlegsteiger terecht en liep zo een deuk op. De hamvraag is natuurlijk of het stoffelijk overschot van Mark De Meurichy in het Durme water te vinden is. Volgens een pende laar, die donderdagoch tend in het bijzijn van twee politieagenten en kele opzoekingen deed, lijdt dit niet de minste twijfel. De man was nau welijks op de oude stei ger gekomen of hij zei: «Hij moet hier liggen, dat staat vast». Onmiddellijk werd besloten een duiker naar de plaats te sturen om bij laag tij, wanneer het water daar nog niet eens de manshoogte be reikt, te dreggen naar het stoffelijk overschot. Het onderzoek wordt momenteel voortgezet en de gissingen doen de ronde. In Elversele weten mannen te vertellen dat het best kan dat Mark De Meurichy's lichaam on der het slib steekt. Er gaan zelfs een heleboel teorieën op omtrent het al dan niet aan de opper vlakte komen van drenke lingen. Zoals reeds aangekondigd worden op vrijdag 11 juni in de stadszalen te Sint-Niklaas Wa livo's kampioenschappen defi nitief afgesloten met een kam pioenenbal. Hiervoor werd ve dette Joe Harris gekontak- teerd. Met zijn dynamisch or kest zal hij de kampioenen- ploegen begeleiden. Het feest start op vrijdag 11 juni in de stadsfeestzalen te Sint-Niklaas om 20.30 uur. Het inkomgeld werd op 120 fr. gesteld en kaarten in voorver koop worden tegen 100 fr. af geleverd. Te verkrijgen bij Gil bert Thys, Plezantstraat 220 te Sint-Niklaas tel. 031- 76.55.52 - in groep kunnen daar tot 10 juni ook voorbe houden plaatsen bekomen worden. Te Zele is er een aktie aan gang om 1.300.000 F te verza melen om Julien Van Caute- ren te helpen, ten einde hem in de mogelijkheid te stellen om in Zwitserland een operatief ingrijpen aan het hoofd te on dergaan. Tot hiertoe heeft de aktie ruim 1 miljoen opgebracht. Ook de sportlui deden hun duit in het zakje. In Sporthal V.H.V.D. had er een minivoetbaltornooi plaats waarin een selektie uit streek-eersteklassespelers bereid gevonden werden om een wedstrijd te spelen tegen een Zeelse selektie van mini- voetballers. De vedetten met Bob Hoogenboom, Lubanski, Dobias. Bert Cluytens en Gzil wonnen met 10-8 van de Zeel- se cracks. De eerste wedstrijd ging tus sen een selektie van de ploeg van Zele-Heikant. die kam pioen speelde in vierde provin ciale en een tweede Zeelse ploeg. De Heikantse kampioe nen waren veruit de besten en wonnen met 8-1. BENO ««BOUT Vfit (M8LC MWEL Maner De Voorpost - 4.6.1982 - 39 Walivo's voetbalkampioen- ippen wordt de sportiviteit, 4* sinds het ontstaan als een ïgrijke faktor beschouwd, n nevenkompetitie die door ploegen bijzonder It gevizeerd en de balans n het scheidsrechterlijk geel m rood werd thans door Wali- K) doorgespeeld, gj Laureaten werden natuurlijk de ploegen zonder een enkele kaart: Club 69 (Hamme), Sportklub Post (Sint-Niklaas). F.C. Ankergirls (Sint-Niklaas), F.C. De Loezers (De Klinge), F.C. Zillebeek Girls (Beveren), F.C Goalgetters (Beervelde) en F.C. Bonte Girls (Lokeren). In reeksverband werden dit dan: zaterdag eerste afdeling Bondgalm Hamme; zaterdag tweede afdeling R.M.S. Beve ren; zaterdag derde afdeling A Familia Sint-Niklaas; zaterdag derde afdeling B Bristol; zon dagse eerste afdeling V.K. Volksunie Nieuwkerken; zon dagse tweede afdeling V.K. Fan; dames A Verhuizingen Meys Achterhoek; reeks B Wazoo Girls Sint-Niklaas en S.V. Hardv Dames Waas munster. Een algemeen over zicht van de pas afgesloten kampioenschappen geeft dan het volgende resultaat: Zaterdag eerste afdeling Geel-rood F.C. Bondgalm 6-0 F.C. Prado 6-0 V.K. Rodeo 6-0 F.C. Milano 9-0 F.C. Drie Linden 13-0 F.C.Avanti 6-1 V.K. Palamos 8-1 F.C. 1000 Appels 9-1 F.M.C. 10-1 P.W. Hemelaer 11-1 V.K.W. 70 9-2 F.C.R. Sparta 10-2 R.C. Raap 22-3 F.C. Cup 81 13-4 Zaterdagse tweede afdeling Geel-rood Club 69 R.M.S. Beveren F.C. Tivoli The Jacky Boys F.C. Dino Boys F.C. Oud Belsele 9-2 F.C. Novelty 13-5 Zondagse eerste afdeling Geel-rood V.K. Volksunie F.C. 1000 Appels F.C. De Cock F.C. Rode Duivels F.C. Bondgalm F.C. United F.C Desfo F.C.R. Sparta F.C. 't Beenhouwerken F.C. Ankerlicht F.C. Geywa F.C. Car-center S.K. Slachthuis F.C. Puivelde F.C. Kabul F.C. Berg Op V.K. Siera F.C. Niko Boys F.C. Temsica F.C. Cup S.V.S. Beveren F.C. Vivak Zaterdagse derde afdeling A Geel-rood 11-1 5-2 8-2 12-2 20-2 Zondagse tweede afdeling Geel-rood Sportklub Post 0-0 P.W. Hemelaer 4-0 V.K. Fan 5-0 Klub 65 6-0 F.C. Ruitershoeve F.C. Sanicentral F.C. Red Star F.C. Rony's Travel V.K. Siera F.C. Prado F.C. Drie Linden F.C. Oostberg F.C. Den Hert 3_0 Onder een stralende zon startte zaterdag de wielerwedstrijd te Hamme ks Fonteintje bestaat vijftien jaar en dat moest gevierd worden. Na een mooie receptie *tfd er nog gevoetbald ook. 't Fonteintje, versterkt met Eendrachtspelers Da Souza, Dierickx en Limpens, nam het op tegen Oranje Erpe (per) F.C. Familia F.C. Herten Aas V.K. 80 F.C. Nantes F.C. De Muyter V.V. Eendracht F.C. Vapo S.K. Hubo F.C. Vercauteren F.C. Rembrandt 3-0 8-0 16-0 7-1 9-1 10-1 15-1 9-2 10-3 (B.K.) 11-3 Dames reeks A Geel-rood F.C. Anker Girls 0-0 F.C. De Loezers 0-0 F.C. De Strijdsters (B.K.) 0-0 F.C. Zillebeek Girls 0-0 F.C. Verhuizingen Meys 1-0 F.C. J.M. Pfaff 2-0 The Jacky Girls 2-0 R.C. Raapse Girls 5-0 F.C. Vercauteren Ladies 1 -2 Dames reeks B Zaterdagse derde afdeling B Geel-rood F.C. Bristol F.C. Motoreco V.K. Fair Play F.C. Lorenzo F.C. Inter-service F.C. Old United F.C. Zwarte Parels 6-0 10-0 12-0 21-0 6-1 Geel-rood 0-0 0-0 1-0 F.C. Goalgetters F.C. Bonte Girls S.V. Hardy Dames F.C. Wazoo Girls 1-0 F.C. Plezantshop 1-0 V.K. Hamme Ladies 1 -0 F.C. Gr. Duivelinnen (B.K.) 2-0 V.K. Fair Play Ladies 3-0 The Ladies Hofstade 8-1 Het totaal voor Walivo's voet balkampioenschappen 81 -82 wordt dan 675 gele kaarten en 75 onmiddellijke uitsluitingen... R.V.L. Louis Schenk (NI) won de wedstrijd voor internationale liefhebbers te Sinaai voor Rem Verboom en Rudi Hoentjes (Stekene) (dm) r 'P'"" 1-Sinds ongeveer een maand zijn de gebroeders Van Den Abbeele aktief als nieuweling in de wielrennerij. Ze wonen Afgelegenheid van het vijftienjarig bestaan in de KVS speelde Oranje Erpe, versterkt in Schoonaarde en hun lokaal is café Mikeno. Nu maar "let enkele witzwarten een vriendschappelijke wedstrijd tegen het jonge Fonteintje (per) uitkijken naar de eerste resultaten! Peter Van Huffel won de liefhebberskoers te Hamme (wvc)

De Voorpost | 1982 | | pagina 39