Rudy Van den Broeck, Adolf Heirweg, Alfons Fiers, Raf Van der Sijpt, Pierre Van den Bulck, Sylvain Verstraeten, Maurits Marckx, Jozef De Munck en Moens-Blindeman scoren hoog met de jonge duiven uit Quiévrain Victor Walgraeve, Johan Van Doorselaer, EL' Georges Vercruyssen, - Theo Vermeulen, Ghislain Nicpue Jozef Luyckx, Maurits Van Wiel^ Jul. De Roover, Jozef Laureys, Herbert De Wolf: de Wase Quiévrainhokken in topforme! 'e iel l lei ;il ,de 28 - 11.6.1982 - De Voorpost DUIVEN Te Serskarnp was Alfons Fiers paraat met zijn jonge duiven en klokte de 1ste en 4de prijs. Vroege duiven in die reeks voor Remi Van Hauwer- meiren. Roels-Baeyens, Mau rits Van Steendam. Alfons Van Leuven. Gustaaf Van der Hey- den, Jan De Poortere, Geor ges Van Steendam en Noël Rasschaert. Bij de oude dui ven realiseerde Alfons Troch een goed resultaat met de 1ste. 3de en 6de prijs. Albert Van Hecke was er goed bij met de 2de en 10de prijs en goede resultaten voor Leon Balduck, Marcel Baeyens, Os car De Cuyper (7de en 8ste), Charel Van de Keer. Deze laatste was de winnaar bij de jaarlingen voor Petrus De Coensel en kopduiven voor G. Van de Velde. Frans De Pal- menaere, Frans Gillis, Victor Bonnaerens (7de en 8ste), William Boone en Albert Roe- landt. Jozef De Munck (c) Te Uitbergen liet Raf. Van der Sypt de beste uitslag opte kenen met de 1ste, 5de. 7de en 10de prijs. Vroege piepers op de hokken van Theofiel De Vleeschouwer, Wilfried De- lagt, Frans Van Cauteren, Georges Christiaens, Michel Boone en Eddy Tackaert. Bij de oude duiven een opmerke lijke prestatie van Frederik Christiaens met de 1 ste en de 2de prijs. Kopduiven voor K. Van den Broeck, de Rop- Spaerkeer (5de, 12de, 13de), Theofiel De Vleeschouwer. Frans Cleeminck, De Gendt en zoon, Leo Melckebeeck en Raf Van der Sypt. Theo Van Elsuweghe maakte de beste beurt bij de jaarlingen met de 1ste en 3de prijs. In die kate- gorie vroege prijzen voor Syl vain Rasschaert. Leon Ta ckaert (4de en 5de), Omer en zn. De Gendt. De Brabander, Frans Van Cauteren. Remi Van Overmeiren en Raf Van der Sypt. Te Wieze haalde Julien Per- daens de hoofdvogel met zijn jonge duiven en stond Henri Pots in de belangstelling met de 2de, 6de en 9de prijs. Over vroege duiven mochten ook Hendruk De Schrijver. Fran gois VekJeman, Jozef Hen ri rickx (5de en 7de), Cesar De Ridder en Hubert Van Cae- ckenberghe meepraten. Frans Van de Velde was bij de oude duiven goed voor de 1ste en 3de prijs. Paul Bosteels met de 2de en 10de, Roger Van Goethem met de 4de en 8ste en verder Gustaaf Van Hoof. Hendrik De Schrijver en Emiel Van der Jeught deelden mee van de beste prijzenkoek Gustaaf Van Hoof wint de jaar- lingenvlucht voor Frans Ver- meir, De Wolf-Van Damme, Julien Perdaens, Victor Van Keer, Hendrik De Schnjver, Paul Bosteels, Heyvaert- Moens, Phil. Van der Jeught en Luc De Vijlder. Te Denderbelle klokte Frans Cooreman de snelste jonge duif voor Philips-De Sitter (2de en 3de), Eugeen Van Malde- ren en Jozef Boelans. Bij de oude duiven won Paul Van den Abbeele voor Paul Ael- brecht, Arthur Hofman, Ray mond Hendrickx, Jan Saeys. Bij de jaarlingen werden de vroegste prijzen achter de naam geschreven van Robert De Cock. Jozef De Koning, Benoit Pieters, Louis Man- naert en Louis Van den Abbeele. Te Appels een goede vlucht voor Rudy Van den Broeck met zijn jonge of de 1ste en 3de prijs als vroegste vermel dingen. Verder uitbliRkersrol- len voor Van Extergem en zoon, Roger Verbeeck, Jean Verhaegen (5de en 8ste), Ely Van Damme, Mannaert-Min- nebo. Albenc Pieters en Pa trick Hillaert. Met de 1ste. 3de en 7de pnjs was Frangois Van Hauwe de uitblinker bij de jaar lingen Vroege duiven voor Patnck Hillaert, Alfons Cool, Frangois Van Hauwe, Albeit Van den Brempt, Albert Cool en Louis Van de Wille Te Buggen hout Den Belg kwam de snelste jonge duif van het hok van Roger Van Doorslaer. De ereplaatsen gin gen naar Louis De Hauwere, Louis Van Ingelghem, Maurits Van Ransbeeck, Femand en zoon De Proft, August Van Ingelghem, Ben Hooft, Jan Ringoot, Jozef Van Belle, Ru- dolf Van Damme. De oude duiven-overwin ning ging naar Jozef Van Nieu- wenhove voor Femand en zoon De Proft (2de en 9de), René De Man. Cesar Peel- man, Paul Verhasselt. Frans Daeleman, gebroeders Ver- schueren, Amedé De Voge laar, Ben Hooft. Roger Van Doorslaer had de eerste prij- zensmaak te pakken, want hij won ook de vlucht bij de jaar lingen voor Cesar Peelman, Paul Verhasselt, Frans Daele- mans (4de, 5de en 7de pnjs). Femand en zoon De Proft, Ben Hooft, Gustaaf Van Spi- tael. Prosper Meltens. Te Opdorp troonde Karei Goossens op kop bij de jonge duiven en in zijn spoor zaten de gebroeders Van Sande, Al- bert Van Esbroeck, Paul De Bleser, Jan Bettens, Petrus De Smet, Frans Van den Bos sche, Jacques Casier. Albert Thierens en J. Van Israel. Jos Van den Bossche won de ou de vlucht voor de gebroeders Van Sande. Emiel Cruyplandt, Karei Goossens, Van Ako- leyen en zoon, Louis Deschrij- ver, Laurens-Bogaert, Jacobs en zoon, Louis Van Riet, Karei Goossens was ook de beste bij de jaarlingen voor Jan Bet tens (2de en 6de), Laurens- Bogaert (3de en 4de), Emiel Cruyplandt, Van den Bergh, Van Akoleyen en zoon, Jos Van den Bossche en Albert Van Riet. Te Moerzeke-Kastel was het Pierre Van den Bulcke die de jonge duivenvlucht voor Jul. Moerenhout, Aviel Clijck, Armand Van der Kelen, Geor ges Van Haver, Ernest Peel man, Frangois Van Geyt, Alois Peelman, Freddy Peeters, Jo sé Vermeir. Oscar De Winter was de laureaat bij de oude duiven. Een goed resultaat voor Albert Van Hoey (2de, 4de en 6de) en verdere vroege prijzen voor Richard Vermeire, Roger Van den Eynde (5de en 8ste), Albert Stobbelaers (7de en 10de), René Van Haver. Bij de jaarlingen was het Richard Vermeir die het haalde op Re né Van Haver (2de en 4de). Henri Van den Broeck, Albert Van Hoey (5de en 8ste), Gus taaf Wuytack (6de en 10de), Louis Wuytack. Georges Van Haver. Te Moerzeke mocht Willy Vercauteren juichen met de 1ste prijs bij de jonge duiven voor Albert Van Hoey (2de en 7de). Alfons Peelman, De Schrijver-Ost, André Van Hautte (5de en 6de), L. Rot- thier, Bernard Huylebroeck en Louis Van Vossel Bij de oude duiven noteerden we Jozef Ja cob, Alois Van Geyte, weduwe Jan Peeters, Theofiel en zoon Wuytack en Petrus Van den Broeck als de best gespeel den. Jozef Colman, Armand Van der Kelen, Van der Vre- ken-De Donder, Alois Van Geyte en Omer Van Riet klok ten de snelste jaarduiven. Te Oudegem was het Syl vain Verstraeten, die de 1ste en de 6de prijs bij de jonge duiven voor zijn rekening nam. Een knap resultaat voor Alois Colman met de 2de, 5de, 7de man, Robert Ringoot, Van Schoor-Dierickx, Pierre De Ridder en Jozef Walraevens. De ereplaatsen bij de jaarlin gen gingen naar Sylvain Ver straeten, Armand Rochtus, Marcel Cool, Jozef Lem- brechts (6de en 8ste), Theofiel Sogers, Cyriel Abbeloos, Pier re De Ridder). Te Schellebelle klokte Paul De Potter de 1 ste en 9de prijs bij de jonge duiven. Met vier prijzen in de eerste tien (4de, 5de, 8ste en 10de) was Lucien De Kerpel een uitblinker. Vroe ge prijzen voor Maurits Van Boven, Emiel Buyst, Robert Janssens, Praet-De Rocker, Roland Janssens, Odilon De Vijlder was primus bij de oude duiven voor Praet-De Rocker (2de en 10de), Julien De Win ter (3de en 4de), gebroeders Sylvain Verstraeten (c) en 10de prijs Vroege prijzen voor Peelman-Van Herrewe- ghe, Jean-Pierre Lemmens, Jozef Walraevens en Theofiel Segers. Bij de oude en de jaarduiven was Sylvain Meule- man de uitblinker Bij de oude duiven de 1ste prijs en bij de jaarlingen de 1ste en 2de prijs Vroege oude duiven voor Al fons Van den Abbeele, Sylvain Verstraeten, Gaston Verhelst, Theofiel Segers. Adolf Blinde- z Jozef Heirman won te Sint-Gillis-Waas de eerste prijs uit Quiévrain (bvw) ingi aar Iris berth ndre in Pi lans lert, Maurice Van Malderen (c) Bontinck, Maunce Van Leu ven, Roger De Langhe, Cyriel Buyst, Robert Lauwaert Bij de jaarlingen de 1 ste en 3de voor Roger De Langhe en verder kopprijzen voor Maurice Van Leuven, Maurits De Mol, ge broeders Bontinck, Abel Ver- hofstadt (6de en 7de), Edgard Cattori, Odilon De Vijlder en Roland Janssens. Te Schoonaarde mikte Mau rits Marckx in de roos met zijn jonge duiven. Zijn vroegste vermeldingen waren de 1ste en 4de prijs. Goede piepers- hokken zijn Paul Beeckman, Maurits Van Steen, Alfons en zoon Vergeylen, A. Van der Borght, Remi Ruysbergh, An dré Govaert, Maurits Van Ac ker en Omer Luyckx. Remi Govaert was in de andere twee kategorieén de uitblinker. Bij de oude duiven de 1 ste en 3de en de 1ste pnjs bij de jaarlingen Goede resultaten bij de oude voor E. en J Die- rickx (2de en 8ste), André Dal- schaert (4de en 5de), M. en zoon Van Swalm, Octaaf Boe- laert, Maurits Van Acker en Willy Geerinck. Ereplaatsen bij de jaarlingen voor de gebroe ders Heirman (2de en 6de), Octaaf Boelaert. André Dal- schaert, Willy Geerinck (5de en 10de), Leo Bockstael. Joris Thienpondt en August Ma- rissen. Te Grambergen kwam spe cialist Jozef De Munck aan bod met de jonge duiven. De 1 ste en 2de prijs nam hij voor zijn rekening. In zijn spoor no teerden we volgende namen Cyriel De Maere, gebroeders De Brabander, Jan Verberck- moes, Eddy Van den Bonne, Edward Van Meervenne. Jo zef Inzé, Clement Viette, An dré Van Acker, Cesar Boon klokte de snelste oude duif voor Theofiel Segers, Rudolf De Donder, André Van Uyt- fanghe, Jozef Inzé, Cesar De Saedeleer, Robert Segers, Pieter De Brabander, André Van Acker, Alois Mertens. Ka- rel Ost triomfeerde bij de jaar lingen voor Florent Mouton (2de en 7de), Florent Dierickx, Robert Segers, Corneel Van Houtte, Rudolf De Donder, R. Thierens, Georges Marién en Roger Philips. Te Overmere haalde Arsène Dauwe de overwinning bij de piepers binnen voor Albert Van de Moortel, Jozef Van Roy, Richard Van Acker en Fr. en zoon Buyl. Bij de oude duiven zwaaide Achiel Van de Wille met de bloemen voor Cesar Ruyssinck, Alois Sey- mortier. Baziel De Geest en Maurits Arbijn. Clement Philips zat bovenaan met de jaardui ven voor Schiettecatte-Van Laere (2de en 4de), Marcel Van den Berghe en Theofiel Verschelden Te Berlare een 1ste prijs met de jonge voor Van Malde- ren-Merckx. maar kollektief knap werk van Godfried Steeman met de 2de, 3de en 4de prijs. Frans Poppe van de Damweg was 5de Bij de oude duiven ook een Ereprijs voor Van Malderen-Merckx en vroege prijzen voor Urbain Vermeiren, Kamiel Van Acker, Adolf Heirweg (bvw) Godfried Steeman en Etienne Smet. Bij de jaarlingen was Urbain Vermeiren de uitblinker met de 1ste en 2de prijs en verder vooraan Robert Ver- leyen, Raoul Heirman en Ra fael Vercauteren. Te Lebbeke-Centrum was de zege bij de jonge duiven voor M. en L. Pieters voor Frans Buslot, Jozef Verheyen, René Uyttersprot, E. en L. Mertens (5de en 6de), Omer Van Geertruyen (7de en 8ste), Alfons Van Nieuwenhuyzen, Goedgezelschap-Mannaert. Bij de oude duiven de 1ste en 8ste prijs voor Jozef Vermei ren en sterke prestaties voor Jan Van Stichel, Jozef De Nul (3de en 5de). Isidoor Colson, Leon Siccard, Adolf Legrouw (7de en 9de), Petrus Tiiley Alfons De Proft was de win naar bij de jaarduiven voor de gebroeders Albrecht, Jozef De Nul, Paul Van Nieuwenhove, Petrus Tilley, Jozef Vermeiren, Frans De Wolf. Frans Van den Abbeele. Goedgezelschap- Mannaert en Jozef Callaert. Te Zele De Snelvliegers pakte Jules Chnstiaens weer zwaar uit. Bij de jonge duiven de 1 ste, 2de, 6de en 9de prijs. Bij de oude duiven de 1 ste en bij de jaarlingen de 1ste en 5de prijs. Vroege jonge duiven voor Jaak De Wilde, Albert Rombout, Leonard Mariman (5de en 8ste), Ronny De Bra bander, Luc De Maesschalck. De ereplaatsen bij de oude duiven voor G. en A De Maes schalck, Willy Christiaens. Hu bert Vercauteren. Paul Chns tiaens klokte de 2de en 4de prijs bij de jaarlingen en G. en A. De Maesschalck de 3de. Bij de duivinnen won Theo Van Elsuweghe voor G. en A. De Maesschalck, Baziel Poppe, Cyriel Van der Hergen en Leo pold De Decker. Te Buggen hout - Lebbeke - Buggenhout ging de overwin ning bij de jonge duiven naar Moens-Blindeman voor Albert Croquet, Armand Rochtus, Louis Verschueren, Dilis (5de en 10de), Jan Roelandt, Jan Baecke, Hermans-Vereecken, Jos Ringoot, Wilfried Costers won bij de oude duiven voor A. Quisquater, Pissens-Van Bie- sen, Ph. en zoon Huyck (4de en 6de), J. en J. Debbaut (5de en 10de), J. Claessens, Ge rard Claus, Louis Van Gucht. Cyriel Van Malderen was de laureaat bij de jaarduiven voor J. en J. Debbaut, L. Meskens (3de en 5de), L Van Gucht, A. De Kinder, J Tilburgh, Ver- strepen-Colson, Wilfried Costers. Te Zele, Eerlijk duurt het Langst, haalde Prosper De Backer de kop met de jonge duiven voor Philemon Staes, Modest De Kimpe. Gerard De Wandel, Georges Bosteels, Decode en zoon, Cyriel Van der Haegen, Paul Van der Slijcken, Eddy Van de Velde en Gilbert De Block. Bij de oude duiven won Leon Sme- kens de hoofdprijs voor Adolf Baetens, Decode en zoon (3de. 6de en 7de), Jozef D'hol- lander. Leon Seymortier, Paul Michiels. Roger De Baere, Gil bert De Witte was de laureaat voor De Corte en zoon (2de en 3de), Roger De Baere, Jaak De Malsche, Adolf Baetens, Cyriel Van der Haegen, Jos D'Hollander, Petrus Steeman, Louis D'Hondt. Bij de duivin nen de 1ste en 2de prijs voor De Corte en zoon en verder vroege vermeldingen voor Ka miel Heirman, Joz. D'Hollan der (4de en 5de), Rafael D'Hollander, Gilbert De Vijlder. Alois Colman (c) Te Lebbeke Zesverbond Verbroedering de winnaar Van Gucht met de 1 ste en 9de prijs bij de jongskens Goede pres taties ook voor Heyvaert, Dési- ré Eeckhoudt. Mertens Frans Herremans, De Leeuw, Petrus Esselens, Marcel Broothaerts. Meert. Winnaar Buyst zwaaide de scepter bij de oude duiven voor Jean Huygens, Van Nieu wenhuyzen, Jean Vermeiren (4de en 7de), Willy De Geeter, Marcel Broothaerts, Pierre Joos. A. Luypaert, Henri Ver doodt. Wauters was de win naar bij de jaarlingen voor Beeckman (2de en 9de), Willy De Geeter, Jules en zoon Cal laert. Gaston Van Biesen, Van Hautte. Laurent en zoon, Buys en Antoine Merckx. Te Zele-Huivelde de 1ste, 2de, 9de, 11de en 15de als vroegste vermeldingen bij de jonge duiven voor Adolf Heer weg. Verder Spaerkeer-De Rop, André Van Avermaet (4de en 7de), Gaston Baert, Pol Van Lembergen (6de, 10de, 12de, 16de en 17de als vroegste prijzen. Albert Gij- sens werd 8ste Bij de oude, jaarlingen en duivinnen een zege voor Alois Temmerman, met een reeks vroege duiven er bovenop. Vroege oude dui ven voor Pol Van Lembergen, Adolf Heirweg, Lucien Lau waert. André Van Avermaet. Bij de jaarlingen Lucien Lau waert (2de en 3de). Adolf Heir weg (4de en 5de), Gaston De Vijlder, André Van Avermaet, Albert Gijsens. In het Dendermondse sa menspel stond er geen maat op Jean Vercammen die de drie eerste prijzen klokte. Ver der vroege oude duiven voor Georges Van Dijck, Alex De Decker, Mertens-De Ridder (6de. 10de en 11de). Roger Govaerts. Van de Vekens-As- selman. Henri Van Keer. Bij de jaarlingen wonnen de gebroe ders Van Weyenbergh de 1ste, 3de en 4de prijs. Goede resultaten voor Hugo De Ba cker. Van de Vekens-Assel- man. André Van Damme, Al fons De Ridder, Jean Vercam men (8ste en 9de), Maurits Van den Abbeele Bij de jonge duiven klokte Frans De Sae- ger de 1ste en 4de pnjs voor Kamiel Dhooge, Jozef Van Brempt, Daman-Dierickx, Maurits Van Hove, Chris- tiaens-Willems, Eric De Kinder (8ste en 10de), wed Jozef Verleyen. Beno Te Kemzeke was het al Theo Vermeulen wat de klok sloeg. De 1* en 10* prijs bij de oude duiven en de 1 en 10® prijs bij de jonge duifjes, en de 5' bij de jaarlingen. Bij de oude duiven kregen ook Rudy Van Goe them (2® en 6®), Gilbert Smet, Albert Hesters, Frans Hoyen, Florent Bogaert, Jef en zn. Raes. René Van den Berghe hun deel van de koek. Vroege jonge duiven voor Jozef Wijse- velde, Emiel Van Damme, Georges Wittock, Adolf De Backer, Julien Van den Bos sche (6® en 9®), Jozef Van Landeghem, Rudy Van Goe them, Albert Van Kerckhove. Bij de jaarlingen ging de ker- mistorfee naar Jozef De Sae- ger (1® en 10®) en verder in de kop noteerden we Gilbert Smet (2® en 6®). Alfons De Backer, Nathalis Van der Stoelen (4® en 7®), Maurice Geldof, Gerrit Stevens, Florent Baeyens (5® en 8®), Frans De Jongh (6® en 9®). Te Haasdonk een Ghislain Nicque festival met in alle drie de categorieën de eerste prijs en nog een reeks ereplaatsen er bovenop. Bij de oude dui ven kreeg Frangois Stuer met de 2®, 3® en 10* prijs zijn deel en ook Louis Bollaert, Flor De Clercq, Henn Pallet, Schippers - Van Havere en Frans Bod- son klokten vroeg De ere plaatsen bij de jaarlingen gin gen naar Frangois Stuer, Ro ger De Backer, Willy Peers man, Frangois Bracke, Rot- thier en zn., Henneman - Braeckman, Schippers - Van Havere, Frans Bodson. In het spoor van winnaar Nicqué za ten bij de jonge duiven Julien Van Mieghem, E.H. Van de Som pel, Jozef Pool, Eddy Smet, Cyriel Troch, Eddy Bracke, Roger Pieters, Roger Waem, Willy Cattoor. Te Vrasene de 1® en 3® prijs bij de oude duiven voor Jozef Luyckx en kopduiven bij Ed ward Van Hooyland, Frans Smet. Hubert Bressinck Bij de jaarlingen won Jozef Dupont voor Marcel Smet, Albert Bols- sens, Bogaert - De Backer, Jozef Luyckx. De jonge duif trofee ging naar Albert Bol- sens voor Louis Vermeiren, Heirbaut en zn., Marcel Lau reys, Bleyenberg. Te Stekene klokte Hubert Vercauteren de hoofdprijs bij de oude duiven, maar tevre den stemmen bij Van Oost - Van Puymbroeck (2* en 4®), Cyriel Van de Velde, Johan Van Doorslaer, Rudy Baert, Serafien Janssens, Frans De Block, Prosper Cerpentier, Ka miel De Wilde. Bij de jaardui ven mikte Johan Van Door slaer het hoogst voor Rudy Baert (2® en 3®), Albert Ferket. Germain Itterbeke (5® en 8®). Marcel Vereecken (6® en 9®), P. Maes. Roger Elegeert won bij de jonge duiven voor Remi Cappaert. Albert Hesters, Fer dinand Van Goethem, Willy Van Goethem, Marcel De Dec ker, Van Oost - De Puysse- laer, Jozef Wijsevelde, De Wit - Van Bunderen en Frans Be- lick. Bij de duivinnen stond Johan Van Doorslaer boven aan voor Leopold Van Doorse laer, Omer Smet (3®, 4* en 6®) Willy Van Goethem was 5" Te Belsele - Puivelde was het Victor Walgraeve die bij de oude duiven de 1' en 2® prijs won voor Alfred Maes (3® en 5*), Marcel De Maere (4° en 6®), en verder Vereecken en zn., Georges Brams, Georges Stuer, Petrus Colman. Bij de jaarduiven zette Victor Wal graeve zijn meesterschap voort met de 1en 4® prijs om het te vervolledigen bij de dui vinnen (1" en 5"). Marcel De Maere won bij de jaarlingen de eerste accessiet. Goede pres taties met de jaarlingen voor R. Rollier, Maunce Meuleman, Vereecken en zn., Van den Bergh, Robert Boon. Vroege duiven ook voor Alfred Maes (2* en 3®), Marcel De Maere, Kamiel Meuleman (6® en 8®), Vereecken en zn. (7® en 9®), Marcel De Maere. Van Kerckhove en zn. troon den bovenaan bij de jonge duiven voor Coppens - De Schepper (2® en 3®). Alfons De Vos (4® en 7®), Georges Brams. Alfred Maes, Frangois Geerts. E. Van Hoomick en J. Van Landeghem. Te St.-Gillis-Waas voegde Jozef Heirman nog maar een overwinninge aan zijn krans toe en hij stond ook op de 8® plaats. Bij de oude duiven deelden ook Van der Poorter en zn., Robert Van Buynder, Pauwels en zn. (4® en 7®), Willy De Potter, Achiel Maes. Theo fiel De Bondt en Willy De Maeyer mee van de prijzen koek. De gebroeders De Cau- wer waren de besten bij de jaarduiven voor Piet De Munck, Robert Van Buynder (3° en 9®), Willy De Maeyer, Marin - Dullaert, Thuy en zn.,romain De Kerf, gebroe ders Scheerder, Wilmer Van der Heyden. De broers De Cauwer waren ook de win naars bij de duivinnen voor Robert Van Buynder (2* en 5®), Willy De Maeyer en gebroe ders Scheerders. Een ruim verdiende citatie bij de piepers vopor Georges Vercruyssen die het haalde op Marin - Dul laert, Omer Van Puymbroeck (3® en 4®), André Van Hoeyen, Gilbert Wmdey, Alfons Verbe- ke, Herman Van De Vijver, Aben - De Block en Jean Pissens. Te Krulbeke won Hilaire Van Goey zowel bij de jonge dui ven als de jaarlingen. Vroege jonge duiven voor Leonard Van Strijdonck, Werner Lys- sens, Albert Van Vlierberghe en Alois Smet. Na winnaar Hilaire Van Hoey volgden bij de jaarlingen Jozef Van den Velde, Gustaaf Hauman, Tho mas Vercauteren, B De Jon- ghe. Godelieve Cap nam bij de oude duiven de 1® en 5® prijs voor haar rekening en daar tussen in Jules De Ben, Ka miel Nieulandt en Jozef Bus- schaert. Te Elversele liet Jozef Lau reys zich gelden met de 1prijs bij de oude duiven en do 1en 2® prijs bij de jaarlingen. Vroe ge oude duiven voor Albert Verschelden (2® en 8®), Frans Teugels. Albert Verbeeck (4* en 5®), Frans Vinck (6® en 9®), Osselaer en zn... Ereplaatsen bij de jaarlingen voor Albert Verschelden (3® en 4®), Rudolf Ruys, Osselaer en zn., Frans Vinck, Louis Bauwens, Frans Teugels, R. Buytaert Bij de jonge duiven de 1® en 6° prijs voor Roger Dhondt, en verder Jozef De Malsche. Omer Tri- fon (3® en 10®), August Dhol- lander (4® en 9®), Adolf Mor- jean, Albert Verbeeck, Jef Corbeel. Te Melsele een hoofdvogel voor Jul. De Roover bij de jonge duiven en in de toptien noteerden we ook de namen 5 vr" van Henri De Baere, TrocN Kiekens, Jerome Verley, Lef| Franssens, René Van Liei Leo Van Goethem, René der Aa, Albert Troch, Corm en zoon. Bij de oude dun pikte Jozef De Clerck in roos voor Gustaaf Martens en 7®), Troch - Weekers, Oi Geleyn, Louis Fobe, Jan landers. Jerome De Bauw, né De Maeyer en Consta Bi Oelbrandt. Bij de jaardui de 1® en 9* voor Louis Smits i verder vroege prijzen vd naa Gustaaf Martens, Troghghe Weekers, Geert De Cónir Freddy Lyssens, Frans Vl eist, Albert Maes, Jan Holli ders, G. Van den Bossche. In de St.-Niklase Verbri ring een knap resultaat bij jonge duiven van Maurits Wiele, die de snelste pit van 954 konkurrenten kk Kopduiven noteerden we bij Reniers en zn., Ki Moens, Rudolf Adriaessi Van Boxelaer en zn. (5® en Leon De Kraay, Willy Broeck, Van Haverbeke - riman, en Leon De Martelat Bij de oude duiven was Geerinck de winnaar Baetens - Van Boven. Van Driessche. Van den sche en zn. (4®, 6*. 14®, 25' 4 duiven), Leon De Kraay 7®, 13®, 18® eveneens var* Dar duiven), Van Puymbroeck S®1* Van Acker, Prosper De Bo f b'i Bij de jaarlingen een nieu man overwinning voor Alois Gvoor rinck, voor Louis Van Dn *er sche. Van den Bossche en (3®, 61 e 6'. 14®, 23®). Leon£*> Kraay, Maurits Kusé, Puymbroeck - Van Acker, zef Luyckx. Bij de duivinr ""Q6 dezelfde gednedubbelde ling van Alois Geerinck opPam en ook dezelfde weerkerer Va namen van Louis Van Dn sche, Van den Bossche zn., Albert Raes, Leon Kraay, Maurits Kusé, Jo l8*61 Luyckx, Van Puymbroeck®er E Van Acker. Te Temse klokte Herbert Wolf de snelste van 548 ja Jl VO£ t. D mV 110* P lts v HPu 1, t i Fra Jl Bi, kit i J zij' y|7® rT f go€ 00 Mi Pi F \9®) e duiven. Vroege duifjes W| voor Frans Van Kerckhovf^0 Rudy Van Buynder (3® en Leonard Deckers, Alfred ké, Louis Van Hoeywegh Leeman - Riskó, Frans Clerck, Omer Bauer. Bij oude duiven was Remi Sr de sterkste speler met de 1' de 2 r? M Pen re: Jea- tUS! Opd prirr Fr 0| 2* prijs voor Jozef Bruggem Roger Van Mele, Herman Hoeyweghen, Ghislain Nia (6® en 8®), Gunther Van La Frans Derkinderen. Bij de ja lingen was Liv Van Rai donck de winnaar voor Fr: Troubleyn, Rudy Van Buyr (3®, 7°, 10®, 11®). Fr. Van broeck, Marcel Van Meen ne, Constant Janssens, 1 broeders Van Wouwe, Ma: k b De Cauwer. BE juni jd Het hoevetoerisme 1 overal opgang te maken, in Wallonië neemt de bel stelling voor deze vorm toerisme toe. Onder het «Terug naar de bron ei de natuur» prgamzeert UPA - A. Dansacrtstraat te 1000-Brussel (02/511 07. een aantal mogelijkheden aan hoevetoerisme te Men doet er best aan kont op te nemen op bovenst adres. H< npio de ,<vv >»d lai 25 de ntoe f Lfiaali ui ns ai

De Voorpost | 1982 | | pagina 28