Sparta Aalst bakermat van het Oostvlaams handbal Prov. Kom. 0. Vlaanderen verwelkomde 25 scheidsrechters Triomfdag De Gols en Van Biesen I William Tackaert dicht bij beste Tour-konditie J Ruiterskamp van Equus-Berlare si RössZ/f Dirk Verhofstadt bij Avanti Lebbeke SPRINGWEDSTRIJD VAN PUURS MANEGE HIPPOS y WIELRENNEN HANDBAL De Zeienaar steekt het niet onder stoelen of banken, dat de Tour voor hem de voor naamste wielergebeurtenis van het seizoen is. William is nu aan zijn vierde beroepsjaar bezig en van bij zijn profde buut stond hij aan de start bij de Tour de France. De eerste keer moest hij totaal leeg, zoals hij het zelf zegt, na 17 ritten de strijd staken. De an dere keren reed hij de ronde uit en scharrelde er zowel voor hemzelf als voor zijn bazen heel wat publiciteit mee. De Ronde '82 is in aantocht en de konditie gaat bij Tackaert crescendo. Hij fietst de laatste weken bestendig in de kijker, niet alleen met ereplaatsen, maar ook met overwinningen. Het hoogseizoen moet nog be ginnen en William heeft reeds 4 overwinningen achter zijn naam, waaronder het kam pioenschap van Oost-Vlaan- deren. Het was met die zege dat hij op 24 maart te Wetteren zijn seizoen zegevierend opende. Vervolgens won hij op 5 april te Nokere, op 28 april te Oostakker en op 6 juni te Lie- dekerke. Het zit er in dat Wil liam in 1982 ruim boven het aantal palmen uit zijn eerste dne profseizoenen komt. Het eerste jaar won hij één wed strijd. Het tweede seizoen stak hij drie keer zegevierend de arm in de hoogte en vorig seizoen behaalde hij vijf over winningen. Hetgeen hem in eerste instan tie en het meest bezighoudt, is het winnen van een rit in de Ronde van Frankrijk. Vorig jaar won hij wel een vliegende William Tackaert (bvw) étappe, maar nu wil hij in een echte Tour-rit de palm beha- de besten zal meten. De kon- hij beslist naar het voorplan en len William voelt zich op 26- kurrentie weet nu onderhands hij zal hard boksen om met jange leeftijd veel sterker en hij al dat William een 'lepe' is in een ritzege terug naar Zele te meent dat hij over meer weer- de groepsspurten en zich ze- komen, stand en uithouding beschikt ker niet naar het achterplan (beno) en zich aan de eindstreep met laat verdrummen. Dit jaar wil H.C. Sparta, één der pioniers van de Belgische handbal sport, werd opgericht in augustus 1951. Het toenmalige bestuur was samengesteld uit Bert Van der Speeten (voor zitter), Marcel Ravijts (erevoorzitter), Bert Geeroms, Etien- ne Tas, Lucien Van de Putte, Tuur Van de Brulle, Willy Coen, Roger Gossé en Etienne Bomon. Uit de rij voorzitters die Sparta kende, citeren wij: Bert Van der Speeten, Marcel Ravijts, André Lootens, Gustaaf Slag mulders, Plet Cammu, Roger Cleemput, Etienne Bomon, Julien Kiekens en Frans Van Holen. Bekende Aalsterse namen als Karei Baert en Mark De Jode waren ooit sekretarls van H.C. Sparta. H.C. Sparta leverde baanbre- werd bereikt op 21.12.1968 kend werk: de klub met het toen Sparta na een spetteren- stamnummer 20 is niet alleen de finale in de Mechelse één der oudste, nog aktieve sporthal het hautaine PHC Se- ploeg van België, maar kan raing versloeg met 19-18 cij- terecht beschouwd worden als fers en aldus beslag legde op de «bakermat» van het Oost- de Beker van België. Vlaamse handbal; met minder Tijdens de tweede helft van de dan zes nieuwe klubs vinden jaren zestig werden meerdere hun basis in H.C. Sparta: Een- spelers geselekteerd voor de dracht Vrij Aalst, Rosis Aalst, nationale ploeg (o.a. Etienne Jochewoa Aalst, Sportief Bomon, Carlos Van de Spie- Aalst, K.A.V. Dendermonde en gel, Gunther De Schrijver, Jef Elita Lebbeke (nu Avanti Leb- Meert. Mare Lootens, Lucien beke). Van Delsen, enz.). Sparta is De eerste tien jaar van zijn trouwens van bij zijn stichting bestaan draaide Sparta voor- tot het nabije verleden een treffelijk mee in de hoogste dankbare reserve geweest nationale afdeling. Daarna voor de nationale junioren- zakte de ploeg iets terug, maar ploeg. in het seizoen 65-66 eindigde In 1969-1970 werd nog een Sparta toch op de derde plaats zesde plaats behaald in ere- in 2e Nationale. Aan het slot klasse, maar dan volgde de van deze kompetitie werd de degradatie naar 2e Nationale, klub een eerste maal gehul- Van 1970 tot 1975 speelde digd door de stad Aalst ter Sparta met wisselend sukses gelegenheid van zijn 15-jarig in 2e Nationale, daarna kwam bestaan. een trieste afgang die de ploeg En het leek wel of dit eerbe- deed stranden in Tweede Lan- toon een aanmoediging was delijke. voor de spelers om het nog Een nieuwe bestuursploeg beter te doen, want tijdens de kwam aan het bewind in 1977, daaropvolgende kompetities en met een dynamische aan- beleefde Sparta de gloriejaren pak en een jonge, enthousias- uit zijn rijke geschiedenis. In te spelerskern werd begonnen 1966-67 werd de kampioensti- aan de heropstanding. Het tel behaald in 2e Nationale, eerste jaar van het «nieuwe zodat de klub zijn plaats weer regime» werd Sparta slechts innam bij de elite van het Bel- door H.C. Haacht van de titel gische handbal. gehouden, en in 1979 werd In 1967-68 eindigde Sparta op het kampioenschap op het mp- de vierde plaats in ereklasse, pertje verloren na een inciden- maar het absolute hoogtepunt trijke testmatch tegen Ajax Met deze ploeg behaalde Sparta Aalst zijn laatste titel (seizoen 1979-1980): op de f ontbreekt enkel Wouter Bomon. Staande: trainer G. Van Temsche, Siegfried Bonn Hugo Van de Meersche, Guy Mens, Etienne Verbestel, Joris Bomon, Koen Bom voorzitter Frans Van Holen. Gehurkt: Gunther Bomon, Geert Corthals, William Delsen, Patrick Kiekens, Erik Van Temsche, Frank Bomon. (eva) Lebbeke Maar driemaal is scheeps recht: in de kompetitie 1979- 1980 was geen kruid gewas sen tegen het talent van de Sparta-jongeren: de klub werd onbetwist kampioen na 17 van de 18 kompetitiewedstnjden afgetekend te hebben gewon nen. Enkel in de uitwedstrijd tegen Mechelse lieten onze jeugdige spelers zich intimide ren door de ervaren ratten van de thuisploeg. Eigenlijk maar best, want zoniet waren de spanning al na tien speelda gen uit de kompetitie verdwe nen. Mechelse toonde zich een geducht achtervolger, zo dat slechts op de allerlaatste speeldag zekerheid verworven werd over de promotie naar 1 e Landelijke. In september 1980 trad Soarta aan in 1e Landelijke afdeling, op twee stappen van ereklas se. Het talent en de jeugd van de spelers stonden er borg voor dat Sparta binnen afzien bare tijd weer aansluiting kon krijgen met de top van het Belgische handbal, maar to taal in tegenstelling met de verwachtingen viel het seizoen 1980-1981 totaal tegen. Een hele resem tegenslagen in het begin van het seizoen zowel met het spelerspotentieel als met wedstrijden die met het kleinste verschil werden verlo ren zorgden ervoor dat het onervaren Sparta er niet toe kwam echt ontspannen te spe len. Samen met het feit dat er juist dat seizoen een herschik king kwam van de reeksen maakte de degradatie onver mijdelijk. Sparta, duidelijk aangeslagi bracht het voorbije seizo een eerder vlakke prestatie ook het uitvallen van «vuurp Frank Bomon met een e stige kniekwetsuur zorgde voor dat de Spartanen i nooit in het tieldebat kond mengen. Trainer Gust V Temsche ziet de toekoc echter vrij hoopvol tegemo Mits van tegenslagen waard te blijven wil hij volgt seizoen opnieuw een doen naar de promotie. In zijn meer dan 30 jaar geschiedenis kende de hoogten en laagten zoals het ook in het veria werd bewezen. Sparta t» soms maar breekt nooit. genoi den voor daan- den, daille had. saton deze langri belan luidde Het provinciaal komitee Oost-Vlaanderen kende duidelijk succes met de door hen georganiseerde scheidsrechterscursus. In samenwerking met het Vlaams scheidsrech- terskomltee werkgroep opleiding slaagden zij erin 25 scheidsrechters te vormen. Deze 25 geslaagden werden door het P.K.O. gehuldigd in de bovenzaal van het lokaal 't Pelrd, waarna hen het diploma van stagedoend scheidsrechter werd overhandigd. Het scheidsrechtersdiploma Aalst). Qumtelier (Jochewoa individuele inspanningen van behalen is beslist met eenvou- Aalst), Van Nuffel (Buggen- eike scheidsrechter afzonder- dig, zoals duidelijk bleek na hout). Vercammen (Buggen- |,jk afhangt of hij in zijn moeilij- het theoretisch examen, einde hout), Vereecken (Buggen- ke opdracht zal slagen, maart. Slechts 11 kandidaten hout), Thollenbeek (Brabo), Het is inderdaad van het groot slaagden en van die elf waren Hoorelbeke (Dendermonde). ste belang de spelregels regel- er 5 die met de hakken over de Cleymans (Ajax), De Mol (Lo- matig in te studeren De erva- sloot raakten met de vereiste keren), Bruyninckx (Temse), ring wijst uit dat tussen praktijk 65%. Op 3 april kregen 17 Caudron (Lokeren), De Winter en theorie een enorm verschil kursisten een tweede kans. (N.A.), De Vuyst (Jochewoa ligt en dat door velen het ge- Hier lukten er nog 10 en de 21 Aalst), Gijssels (Dendermon- heel onderschat wordt, geslaagden werden onderwor- de), De Swaef (Dendermon- De spelers oefenen soms uren pen aan de fysische testen de), R. Bayens (E.V. Aalst), J. per week om tot een bepaalde waarin door niemand werd Rosseel( Dendermonde). Fl. prestatie te komen, het is dus gefaald. D'Hanis (Lokeren). P Smet van het grootste belang dat Vier kandidaat-scheidsrech- (N.AA. D'Hanis (Lokeren), hun handelingen door de wed- tersgrepen l.un laatste kans te G. Moeyersoons (Buggen- strijdleiding juist worden Izegem zodat 25 Oost-Vlaam- hout), Lenaerts (N.A.) - P.K - beoordeeld, se scheidsrechters door het voorzitter F. Lievens zegde in EVA P.K.O. konden verwelkomd zijn korte maar gefungeerde worden: J. Amant (Olympia toespraak dat het nu van de PAARDESPORT de k 1 aanv In de bovenzaal van 't Peird te Dendermonde werden de diploma's van de handbalscheidsrechters uitgereikt (ks) Dirk Verhofstadt tekende het voorbije weekeinde zijn trans fer en speelt dus het komende seizoen opnieuw bij Avanti Lebbeke Voor insders zeker geen totale verrassing maar ongetwijfeld een verheugend nieuws voor de talrijke Avanti supporters. Toen Dirk vijf jaar geleden Avanti verliet voor Sp. Neer- pelt, betekende dit een zware aderlating voor de Lebbeekse klub en uiteraard sloeg het nieuws in als een bom in de handbalmiddens Dirk Verhof stadt is nu wellicht nog waar devoller geworden Op 32-jan- ge leeftijd heeft hij praktisch niets van zijn fysische moge lijkheden ingeboet Daarbij heeft hij, ook mede door zijn talrijke internationalme erva ringen, nu een niveau bereikt dat nooit door een Belgische handbalspeler werd benaderd. Voor Avanti met zijn uitste kend jeugdpotentieel ziet de toekomst er gewoon schitte rend uit en met de komst van Dirk Verhofstadt wordt de Leb beekse klub opnieuw een po tentiële titelkandidaat Maar de aanwerving van Dirk Verhof stadt is niet het enige feit dat in de nchtmg van de door Avanti nog met verwoorde titelambi- ties wijst. Ook Eddy De Smedt trekt officieel opnieuw het spe lersplunje aan. Eddy De Smedt blijft weliswaar trainer maar deze handbalstrateeg heeft zich van de diensten van J. Prmcen verzekerd, als Avanti coach Deze Jozef Princen is een 41- jarige Antwerpse politie beambte die zijn loopbaan be gon als doelman bij Sasja Ge durende de laatste 10 seizoen bleef hij aangesloten btj Kapek waar hij de trainingen leidde van de doelwachters en de jonge kernspelers J. Princen werkte als assistent-coach nauw samen met Eddy De Smedt tijdens de C-Wereld- kampioenschappen en bij dit duo bleek het onmiddellijk te «klikken» Meteen kan Eddy De Smedt, die logischerwijze een punt zet achter zijn aktivi- teiten bij het nationale team, zijn grote betrachting op nieuw spelen zonder pro blemen doorvoeren Met het duo Dirk Verhofstadt-Eddy De Smedt in de ploeg beschikt Avanti Lebbeke meteen over onvoorstelbare mogelijk heden. Samen met de bestaande kern moet dit duo in staat zijn het komende seizoen de grond slag te leggen voor een jaren lang durende aanwezigheid aan de top van het Belgische handbal De Avanti scholieren werden dit seizoen met toeval lig Belgisch kampioen niet waar. EVA Het blijft toch nog altijd een hartversterkende gebeurtenis wanneer er iemand in slaagt te winnen voor eigen volk. Dat ondervonden de families Jan De Gols en Hubert Van Biesen Met een staande ovatie er bo venop beleefden zij een triomf dag. Tranen van geluk toen zij gelauwerd werden als verdien de winnaars na een pracht- koers. De familie Van Biesen-Calle won vijfmaal. Een krachttoer. Quel-Petit-Duck blijft na 18 koersdagen nog steeds onge slagen in zijn reeks. Geert won bovendien nog bij de dravers 1,15m Een jonge jockey die de knepen van het vak begint te kennen. En dan was er nog Fleur. Niemand bleek in staat om de pijlsnelle Fleur van de zege te houden. En Greta miss O P.V. 82, be wees in de damesreeks dat zij voor de «heren van het O.P.V niet moet onderdoen. Als wij iemand die zege gun den was het beslist de sympa thieke Greta. Quel-Petit-Duck blijft hiermee toch wel het pronkstuk van de stal Van Biesen In de drafreeks 1,30m won Kathy (De Gols) na een emo- tierijke wedstrijd Op eigen bo dem zorgde Kathy voor een kpalvernchting. Ook op de nationale koers te Liedekerke was er heel wat te beleven. Quel Petit Duck won er ook tweemaal zodat deze Pony terecht het aurool mee krijgt van «onverwinnelijke». We werpen hier terecht de bloemetjes aan de orgamzato- ren te Liedekerke en te Gijze- gem met een orgamzatie die tot m de puntjes was verzorgd. Uitslagen te Gijzegem Eenjarigen 1 Alpinist (Ver- massen, Kerksken) 2. Urgent (Fonck) 3 Fiston (Gouver neur) 4 Tori (De Gols) 5. Ana- tosch (De Coster). Vlucht 1,10 m: 1 Pipo (Necke- broeck, Nmove) 2 Marva (Wellington) 3. Otello (Van Herreweghe) 4 Flip (De Turck) 5. Microb (Necke- Draf° MO m: 1 Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem) 2 Pluto (De Wulf) 3 Natacha (De Wulf) Vlucht 1,20 m. 1, Daisy (De Backer, Liedekerke) 2 Wisky (De Taeye) 3. Rominette (Wel lington) 4 Superstar (De Mae- seneire) 5. Troika (Necke- broeck) Draf 1,20m: 1 Miss-Boy (De Wulf. Nieuwerkerken) 2 Fi deel (De Wulf) 3 Fideel (Ver- massen) 4 Blacky (De Wulf) 5 Flamingo (De Wulf) Vlucht 1.30 m 1 Fleur (Van Biesen, Gijzegem) 2 Kathy (Steenhout) 3 Play-Boy (Mas sage) 4. Wembley (Zoetardt) Draf 1,30 m 1Kathy (De Gols Gijzegem) 2. Gom (Van Was- senhove) 3. Petit-Boy (De Vadder) 4. Ilse Victoria (Van Handenhove) 5. Casdor (De Vriendt) Vlucht 1,40 m: 1 Ronny (Flo rijn. Knesselare) 2. Rabby (Van der Meeren) valpartijen. Draf 1,40 m: 1. Filou (Durant, Smt-Pieters-Kapelle) 2. Dina- miet (Van Wassenhove) 3. Ro salie (Bosteels) Tweejarigen: 1 Alpinist (Ver- massen, Kerksken) 2. Boy (De Wulf) 3. Fleur (Van Bellinghen) 4 Beauty (Versijp) 5. Duck (Van den Berghe) Renpaarden (snelheid): 1 Ma zurka (Corijn, Erembodegem) 2. Ipsy (Joos) 3. Mira (De Nil) 4. Prins (De Nil) 5 Liston (Van den Heuvel) Driejarigen 1. Boy (De Wulf, Nieuwerkerken) 2. Gardmac (Elaut) 3. Beauty (De Wuif) 4 Beauty (Versijp) 5. Duck (Van den Berghe) Vlucht Sulky: 1Microb (Mas- sagé, Schepdaal) 2. Pipo (Neckebroeck) 3. Sissi (Ne- ckebroeck) 4. Jolie (De Bac ker) 5 Fury (Baeten). Draf 1,15 m: 1 Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem) 2 Ducksy (De Vadder) 3. Car- dinac (Elaut) 4. Flicka (Van Wassenhove) 5. Krak (Bis schop) Vlucht 1,15 m 1 Milo (De Maeseneire, Oombergen) 2. Rubens (De Turck) 3 Cham pagne (Ringoet) 4 Ramko (Neckebroeck) 5. Tarzan (Massagé) Draf 1,25 m: 1 Petit-Boy (De Vadder. Haaltert) 2. Miss-Boy (De Wulf) 3. Fideel (Vermas- sen) 4. Fideel (De Wulf) 5 Blacky (De Wulf) Vlucht 1,25 m: 1. Fleur (Van Biesen, Gijzegem) 2. Boom (Wellington) 3. Don Carlos (De Taeye) 4 Karolien (De Maese- neire) Draf 1,35 m 1 Filou (Durant, Smt-Pieters-Kapelle) 2. Ilse- Victoria (Van Handenhove) 3 Mistral (Van Bellinghen) 4. Casdor (De Vriendt) Vlucht 1,35 m: 1. Kathy (Steenhoudt, Grimminge) 2. Isarra (De Taeye) 3. Rabby (Van der Meeren) 4. Wembley (Zoetardt) 5 Play-Boy (Mas sagé) Draf 1,45 m 1 Juge-de-Paix (Wouters, Lenmk) 2 Mira (De Nil) 3 Rosalie (Bosteels) 4 Dinamiet (Van Wassenhove) Renpaarden (fond) 1 Mazur ka (Corijn. Erembodegem) 2 Ipsy (Joos) 3. Prins (De Nil) 4 Liston (Van den Heuvel). Uitslagen te Liedekerke (na tionaal) Eenjarigen 1 Alpinist (Ver- massen. Kerksken) 2. Yelomi- te (Fonck) 3 Tan>a (Van Cau- wenberghe) 4 Anatosch (De Coster) 5 Arian (Cieters) Vlucht 1,10 m 1 Little-Vic (De Petter. Liedekerke) 2. Petit-Bill (De Petter) 3 Rmgo (De Rij cke) 4 Tarzan (Massage) 5 Flip (De Turck) Draf 1,10 m 1 Quel-Petit- Duck (Van Biesen. Gijzegem) 2. Johnny (Allaert) Vlucht 1,20 m: 1. Fury (De Laey. Izegem) 2. Pinokkio (De Petter 3 Rikita (De Poorter) 4. Daisy (De Backer) 5. Quick (Maerschalck). Draf 1,20 m: 1. Fideel (Ver- massen, Kerksken) 2. Fideel (De Wulf). Vlucht 1,30 m: 1. Sabnna (Coens, Oosterzele) 2. Maggie (De Backer) 3. Pepita (Vervae- le) 4 Drika (Plasschaert) 5. Treska (Van Pauwel) Draf 1,30 m: 1. Pincky (De Wulf, Nieuwerkerken) 2. Ro- quepine (Fonck) 3. Mistral (Van Bellinghen) 4. Kathy (De Gols) 5. Quick Star (Allaert) Vlucht 1,40 m: 1 Kintie (De Haeck, Aalst) 2. Ronny (Flo rijn) 3. Pepsie (De Haeck) 4. Moonlight (Coens) Draf 1,40 m: 1 Gancia-Ex- press (Van Impe, Schellebelle) 2. Ilsa (Cieters) 3. Roasalie (Bosteels) 4. Otus (Van der Geeten) Tweejarigen: 1. Tanja (De Busscher, Oudenaarde) 2. Al pinist (Vermassen) 3. Boy (De Wulf) 4. Ronald (Raemdonck) 5. Lady (Van den Broeck) Renpaarden snelheid: 1. Ma zurka (Corijn. Erembodegem) 2 Kris (Van Den Broeck) 3 Dallas (Van Riet) 4. Erigavo (De Winne) 5 Memnoon (Temmerman) Driejarigen 1 Silly-Boy (Bra- cke. Berlare) 2. Tommy-Block (De Letter) 3. Fury (Debbaut) 4 Kristal (De Wulf) 5. Bruno (Geermck) Vlucht Sulky 1. Pipo (Necke broeck, Nmove) 2. Wendy (De Rijcke) 3. Jolie (De Backer) 4 Fury (Baeten) 5. Andy (De Petter). Draf 1,15 m 1. Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem) 2 Bristol (Van Impe) 3. Silly (Bracke) 4. Johnny (Allaert) 5 Krak (Bisschop) Vlucht 1,15 m: 1 Dona (Van Leuven, Oordegem) 2. Kim (Moreels) 3. Mmdy (Moreels) 4. Tornado (De Backer) 5. Fi deel (Van den Borre) Draf 1,25 m 1. Fideel (Ver massen, Kerksken) 2. Fideel (De Wulf) 3. Lady (De Windt) 4 Lesley (Geerts) 5 Palomino (Berckmoes) Vlucht 1,25 m 1. Silver (De Laey. Izegem) 2 Fury (De Laey) 3 Lisette (Van den Bor re) 4. Sabrina (De Petter) 5. Pepsy (Vervaele) Draf 1,35 m: 1. Ilsa (Cieters, Appelterre) 2. Quick-Star (Al laert) 3. Ilse-Victoria (Van Handenhove) Vlucht 1,35 m 1. Ferdy (Van Pauwel. Hulsthout) 2 Pepsy (De Haeck) 3 Maggie (De Backer) 4 Kintie (De Haeck) 5 Moonlight (Coens) Draf 1,45 m 1. Johnny-L (Op- halffens, Liedekerke) 2 Mus tang (Vierendeels) 3 Juge de Paix (Wouters) 4 Mira (De Nil) 5 Rosalie (Bosteels). Renpaarden (fond): 1. Dallas (Van Riet. Dendermonde) 2. Erigavo (De Winne) 3. Mazur ka (Corijn) 4. Fiston (Corijn) 5. (nationaal 20 u). Zondag Kris (Van den Broeck). juni: Herne (F.C. Galmaard Vrijdag 11 juni: Liedekerke 14.30 uur) Proef 1 Pony's A1 progres sief parcours met barrage niet op tijd 1 ex.: Vekemans Carine Kappi Vekemans Kitta Kitta 2 ex.: V. Doorselaer Katia Romeo Vereecken Leen Prins Proef 2 training progressief parcours met barrage op tijd 1. Verswalm Johan Frolic 2. De Maeyer Pascale Morzina 3. Gevels Jean Sorento 4. Verhoeven Chr. Tinka Proef 3 pony's A2 progres sief parcours met barrage op tijd 1. V. Damme Jerry A.nnie 2. De Clerck Luc Viko 3. Callaert Annick Romeo Reeks I Proef 4 barema a mixte met barrage op tijd 1. V.Damme Jerry Flash 2. Joos Ivan Wilboco III 3. Nelis Inge Bonjour 4. De Bock Martine Taragon 5. Braem Peter Iris 6. Defrany Filip Alpinist 7. Verbruggen Christel Robinhood 8. Maes Kristel Tonka Proef 5 barema A mixte met barrage op tijd Rechts II 1. V. Assche Pierre Gaston 2. Raes Sonja Cartouche 3. Rudy Ceulemans Ulrich 4. De Francq Filip Huma 5. Maes Roger Old Fashion Proef 6 reeks III barema A mixte met barrage op tijd 1. Meersman Kamiel 2. Van Praet Eric Sabina 3. Verschelden Peter Rekt Proef 7 pony's A1 baremi mixte met barrage niet tijd 1. Cauwenberghe Martine Little f 2. V. Doorselaer Katia Te 3. Vereeken Leen Pi Proef 8 training baremi mixte met barrage op tijd 1. Maes Ilse 2. Gevels Jean Sore 3. Maes Inge Ulai 4. V. Landeghem M.J. Asco 5. De Groote Bianca Biai Proef 9 pony's A2 baremi mixte met barrage op tijd 1. Van Damme Jerry An 2. De Clerck Luc Proef 10 Reeks I jachtp cours barema C 1. De Boeck Martine Conca 2. Bollé Danny Postif 3. Maes Kristel Tor 4. V. Damme Jerry Fli 5. De Groote Marianne Svoii 6 ex. Joos Ivan Wilbaco De Bock Martine Tarag 8. De Rijcke Patrick Proef 11 Barema C jachtp cours Reeks II 1. Defrancq Filip 2. Ceulemans Rudy Ulh 3. V. Camp Patrick Vadrou 4. Verschelden Peter Dan Proef 12 Barema C jacht)» courd Reeks III 1. Meersman Rita Luitena 2. Defrancq Filip 3. Verschelden Peter Onze njvereniging richt een kamp in voor beginnelinge" ruiters en amazones die minstens 12 jaar zijn Dit heeft plaats van 5 tot 12 juli 1982 te De Panne. Wij kunnen hiervoor beschikken over de, in 4 grote kamers verdeelde, zolder van het Hotel-Restaurant «Au Grand Renard» gelegen op minder dan 100 meters va" het strand in de richting van de Franse grens De prijs voor dit 7 dagen durend kamp is 7.000 fr. P* persoon Voor dezelfde penode is er ook mogelijkhfl® voor de ganse familie om in hetzelfde hotel te logeren met zeer aantrekkelijke voorwaarden. Deze prijs is alles omvattend waarvan o.m - ontbijt, middag- en avondmaal - gebruik v/d paarden met uitstappen langs het strand e" de duinen - vervoer van en naar het kamp - logement. reed: bank stonc even feitd hadd ze, I toen fling het h van e dere atlete kamp haler zettei volge prest k|ks moet' DeS slot i de Ie ting plaat: In he zanm terec Uytte Keer: stage Dami kelen Marle in de beth D'Ho de ee van bette rond< nend Keer- 15-K neerc Zoal< was me c het f hand Zul, kref

De Voorpost | 1982 | | pagina 32