Liefhebbers sporten zo l 7* I De Grauwe uit Zeie superieur in zaalvoetbaltornooi te Lebbeke Tweede zaalvoetbaltornooi «Keukens Cant» te BeverenWembley wint weer... ir COMAR SPORT I 4 I LiJ I I MINIVOETBAL Piel Abbeel, Peter van Wambeke en Ernest Van De Cauter: prijsschutters GROOT KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel. 053/21.25.56 34 - 11.6.1982 - De Voorpost Er staat blijkbaar geen maat op de zaalvoetbalformatie De Grauwe uit Zeie. Peter Van Wambeke en zijn maats stuurden thans Zolderken uit Lebbeke afgetekend huiswaarts. Inzake produktiviteit is er geen enkele andere ploeg die met de Zeienaars kan wedijveren. Piet Abbeel, Peter Van Wambeke en Ernest Van De Cauter voeren de lijst van prijsschutters aan. Algemeen wordt verwacht dat de Zeienaars als eindoverwin naars uit de strijd zullen treden. Vandaag, vrijdagavond om 19 uur ontmoet de Zeelse formatie K.A.V.D. tijdens de halve finale. Maar niemand geeft de Dendermondse ploeg een schijn van kans tegen een opponent die veel meer gewicht in de schaal legt. De hamvraag is zelfs met hoeveel verschil paarsblauw zal worden afgemaakt? Voetlicht Lebbeke - V.L. 82 5-3 Toen de rust met een 3-0 sco re werd bereikt, bleek dat Voetlicht makkelijk afstand zou nemen van V.L. 82. Michel Moeyersoon (2) en Johan Pie- ters zorgden in de eerste helft voor de doelpunten. Na de hervatting haalden Dirk Ver- meir en broer Geert de achter stand bijna op. Mede door toe doen van Guy Jacobs die au teur van het eerste doelpunt was geworden. Net voor het einde legde hij de eindstand vast. Voetlicht Hugo De Mol, Luc Heyvaert, Julien Brabants, Marnix Eeckhoudt, Guy Jacobs, Eddy Marissen, Michel Moeyersoon, Francois Piessens en Johan Pieters. V.L. 82 Jan Van Den Meersch, Dany Vermeir, Jan Vermeir, Dirk Vermeir, Geert Vermeir, Mare Van Dooren, Julien Duquenne en Eddy Van Den Steen. Setmar Buggenhout - Kludde Lebbeke 5-5 Sterk wisselende partij voetbal waarbij Setmar en Kludde om beurten het initiatief namen. Ondanks het feit dat Kludde driemaal op voorsprong kwam langs Stefaan Ravijts en twee keer langs Chris FerkeL kon het toch niet verhinderen dat een sterk opzittend Setmar tel kens de achterstand kon op halen langs Raf Bellon en Luc Heyvaert. Kludde is in ieder geval door dit gelijkspel uitge schakeld voor verdere deelna me, daar waar het vorig jaar finalist werd. Setmar Frans Redart, Luc Heyvaert, Francois Van Den Berghe, Raymond Heyvaert, Eddy De Smedt. Rudy Van Den Berghe, Herman De Kinder, Raf Bellon en Jos De Pauw. Kludde Ronny Heuvinck, Bert De Schrijver, Luc De Batselier, Chris Ferket, Erwin Van Dam me, Rudy Van Den Abbeele, Stefan Ravijts en Jan Verhulst. Ernest van de Cauwer ontzet de bal (De Grauwe-Zoiderken) (c) Piet Abbeel is een goed technieker (De Grauwe-Zolderken(c) Rudy Janseghers scoort nel een Edelweissdoelpunt (c) Peter Van Wambeke (c) Jacques Joris (c) Piet Abbeel op weg naar het Lissens - Zolderken Lebbeke 5-4 Net als tijdens de vorige wed strijd was ook hier de spanning met uit de lucht. Voor rust zorgden Marc Van De Velde. Frank Van Den Broeck en Ed win Van Belle voor een krappe voorsprong. De tegendoelpunten kwamen langs Wilfried Maes en Ernie Sanders. Na de hervatting zet te Luc De Meersman Zolder ken langszij. Het strafschop- doelpunt van Ernie Sanders kwam te laat om nog een ge lijkspel in de wacht te slepen, vermits voordien Jean-Pierre Hals en Edwin Van De Velde Buggenhout op een 5-3 voor sprong hadden gebracht. Op merkelijk was wel de betere prestatie van een Marc Van De Velde tijdens deze wed strijd. Lissens Dirk Neuckermans, Pierre De Vlieger, Jean-Pierre Hals, Ed win Van Belle, Geert Van Bel le, Ronny Van De Velde. Mare Van De Velde en Frank Van Den Broeck. Zolderken Karei Hofman, Freddy De Meersman. Luc De Meers man, Patrick Gaudens. Dane Goossens, Ernie Sanders, Fir- mm De Vos, Wilfried Maes, Marc Van Der Vorst en Mare Van Cauwenbergh. Arsenal - O.L.V.T. Aalst 12-2 Ongelijke strijd vermits langs Aaisterse kant verschillende spelers hun kat hadden ge stuurd. Aalst kon slechts over vier spelers beschikken en hoe het ook van zich afbeet, het kon fysisch niet optornen tegen een voltallig Arsenal. Toen Jos Callebaut in de tweede helft nog werd ge kwetst had de match niet veel meer om het lijf, niettegen staande er nog enkele opmer kelijke saves van Danny De- page vielen te noteren. Zeie Johan De Wilde, André Van Der Poorten, Eddy Van Loke ren, Romain Van Driessche, Jean Pierre Vehent, John Co- les en André Maes. Aalst Danny Depage, Joan Pierre Lippens, Staf Van Der Biest en Jos Callebaut. Voetlicht Lebbeke Edelweiss 4-3 Voetlicht nam direct het initia tief en kon uitlopen langs Jo han Pieters en Marnix Eeckhoudt. Nadien schoot Ru dy Jansegers uit zijn slof. Hij werd in de kortste tijd auteur van drie doelpunten. Voor de rust bracht Marnix Eeckhoudt Voetlicht langszij. Voetlicht dat aan een gelijk spel voldoende had trachtte in de tweede helft zolang moge lijk de bal in eigen kamp te houden. Een uithalen van Mar nix Eeckhoudt leverde uitein delijk nog een doelpunt en de zege op. Voetlicht Hugo De Mol, Luc Heyvaert, Julien Brabants, Marnix Eeckhoudt, Guy Jacobs, Eddy Marissen, Michel Moeyersoon, Francois Piessens en Johan Pieters. Edelweiss André De Saert, Arnold Ma- charis, Arnold Marien, Eddy De Cock, Leo Verhulst. Johan Keppens en Rudy Jansegers Setmar - Wieze Boys 6-4 Wieze had voldoende aan een gelijkspel om zich te plaatsen voor de kwartfinales Reeds na een paar balwisselingen bleek dat Setmar zijn huid duur zou verkopen. Het liep snel uit langs Eddy De Smedt (2-0). Even kon Michel Hey vaert milderen, maar Wieze kon toch moeilijk een collectief geheel vormen. Het wou de achterstand zo snel mogelijk ophalen en verwaarloosde hierbij de verdediging. Setmar profiteerde van deze tekortko mingen en liep uit tot 4-1 langs Raymond Heyvaert en Jos De Pauw. Na de rust kwam Wieze nog terug tot 5-4 langs Johan Putteman en Michel Heyvaert, maar Raymond Heyvaert gaf de wedstrijd met een subliem doelpunt een definitieve wending. Setmar Luc Heyvaert, Francois Van Den Bergh, Raymond Hey vaert, Eddy De Smedt, Rudy Van Den Bergh, Herman De Kinder. Wieze Danny Matthijs, Julien Sic- card, Rony De Wolf, Michel Heyvaert, Rudy Matthijs. Fra- ngois Merckx, Johan Putte man en Hans Van Driessche. K.A.V.D. - Arsenal 3-3 (hoekschoppen 9-6 Reeds na enkele minuten wedstrijd was het duidelijk dat beide ploegen sterk aan me kaar gewaagd waren. Dit bleek ook aan de lage rust stand (1-1). Op dat moment was Arsenal virtueel geplaatst, vermits in de kwart- en halve finales bij gelijke stand de ploeg met het meest verwor ven hoekschoppen doorgaat naar de volgende ronde Romain Van Driessche en Jacques Joris waren de au teurs van de doelpunten voor de rust. Na de pauze was het opnieuw Arsenal dat uitliep via John Coles Jacques Joris, de beste man op het terrein zette zijn ploeg met twee afgelegde doelpunten op voorsprong. Toen André Maes enkele mi nuten voor tijd gelijkstelde werd het uitkijken naar de hoekschoppenstand. Hierin behaalde K.A.V.D de over winning met 9-6 K.A.V.D. speelt nu vrijdag om 19 uur de halve finale tegen De Grauwe uit Zeie. K.A.V.D. Peter De Rijck, Dirk Van Der Putten, Tony Collewaert, Frank Schepens, Wim Waege- man. Stefaan De Wolf, André Turneer en Jacques Joris. Arsenal Johan De Wilde, Romain Van Den Driessche, Eddy Van Lo keren. André Maes, J.P. Ve hent en John Coles. De Grauwe - Zolderken 15-3 eerste ronde - eindstand s I 1. Lissens 2. Zolderken 3. Lindeken 4. M.V.C Reeks II 1. B.P.A. 2. Arsenal 3. V.D.J. 4. Aalst Reeks III 1. De Grauwe 2. Voetlicht 3. Edelweiss 4. V.L. 82 Reeks IV 1. D'monde 2. Setmar 3. Wieze 4. Kludde Een gehandikapt Zolderken dat de diensten moest missen van doelman Karei Hofman kon aanvankelijk nog een beetje optórnen tegen Zeie; ook al omdat deze ploeg te snel voetbalde en hierdoor on nauwkeurig afwerkte. In de tweede helft werd het eenrich- tmgsvoetbal, alsook een Zeel- se onderlinge strijd om het meeste doelpunten. Piet Ab beel nam er zeven voor zijn rekening, gevolgd door Ernest tke Van De Cauter en Peter Valanc Wambeke. jen Zeie lem Luc Van Doorselaer, Juliajnne Van Eetvelde, Peter VjMy Wambeke. Theo Hofman, Errttns est Van De Cauter, Rudy Oma! Grauwe en Piet Abbeel pra Lebbeke idsti Firmin De Vos, Daripp Goossens, Freddy De Meerslrd man, Ernie Sanders, Luc Dfcrhi Meersman en Wilfried Maes K E.D.I RANGSCHIKKING PER REEKS: REEKS A 1Wembley A. 2. Jong Edelweiss 3. Antigoon A 4 Soc. Gen. De Minerais Het tweede zaalvoetbaltornooi van Keukens Cant dat tijdens het jongste weekend werd georganizeerd, heeft nogmaals een vrij behoorlijke belangstelling getrokken. Een uitstekende inrichting trouwens en zowel in de sporthal te Beveren als te Melsele. werden zeer spannende schiftingswedstrijden gespeeld. Voor deelname aan dit tornooi heeft het sekretariaat van Keukens Cant destijds een 20-tal aanvragen ontvangen. Daarvan werden er een 16-tal geselekteerd. Om anderen speelgelegenheid te geven werd de ploeg van Keukens Cant uit de kompetitie genomen. Een sportief gebaar dat daar overigens ten zeerste geapprecieerd werd. Tijdens de slotdag werd er te Beveren dan nog een interessant programma afgewerkt De reekslaureaten kampten toen onderling en tussenin werd er een wedstnjd voor dames gespeeld. De ploeg van Keukens Cant of de kampioenen van een Beve- rense kompetitie, namen het dan op tegen het vermaarde team van Begijnendijk. Een nationale selektie eigenlijk en dat werd een zeer spannende match. Het 8-8 rezultaat zegt in dat verband genoeg en tijdens de bijkomende strafschoppen, werd het tenslotte nog 4-5 voor de dames van Begijnendijk. Na dit toemaatje werden dan de finales van het tweede zaalvoetbaltor nooi van Keukens Cant gespeeld Daarin heeft Wembley uit Beveren zich weer duidelijk als de sterkste ploeg aangeboden Die wonnen dan ook de grootste trofee van dit uitstekend tornooi en Cesar Cant, Erik Meul, André Van Landeghem, Flor Peersman en een groep entoeziastische medewerkers, kunnen nu op een biezonder geslaagde organizatie terugblikken... REEKS B 1Wembley B. 2 Jempi Wilssens 3. Minikiel 4. Antigoon B. REEKS C 1. Gaverland 2. F.C. Ivens 3. Sint-Michel 4. Bridge REEKS D 1. Casi 2. Bosveld 3 S.V.S 4. Oud Edelweiss SCHIFTINGSMATCHEN TUSSEN DE REEKSLEIDERS: Wembley A. - Wembley B. Gaverland - Casi Troosting: Wembley B. - Gaverland Finale: Wembley A. - Casi (na strafschoppen 4-5) TECHNISCHE UITSLAGEN: Sporthal te Beveren: REEKS A Soc. Gen. De Minerais - Wembley A. Antigoon A. - Jong Edelweiss Wembley A. - Antigoon A. Jong Edelweiss - Soc. Gen. De Minerais Soc. Gen. De Minerais - Antigoon A. Wembley A. - Jong Edelweiss REEKS B Wembley B. - Jempi Wilssens Antigoon B. - Minikiel Jempi Wilssens - Antigoon B Wembley B - Minikiel Antigoon B. - Wembley B. Jempi Wilssens - Minikiel Sporthal te Melsele: REEKS C F.C. Ivens - Gaverland Bridge - Sint-Michel Gaverland - Bridge Sint-Michel - F.C Ivens F.C. Ivens - Bridge Gaverland - Sint-Michel REEKS B Oud Edelweiss - Casi S.V.S - Bosveld Casi-S.V.S. Oud Edelweiss - Bosveld S.V.S. - Oud Edelweiss Casi - Bosveld EINDKLASSEMENT: 1Wembley A. (Beveren) 2. Casi (Antwerpen) 3. Wembley B. (Beveren) 4 Gaverland (Melsele) 5. F.C. Ivens (Beveren) 6. Bosveld (Aalst) 7. Sint-Michel (Kieldrecht) 8. Jempi Wilssens (Beveren) 9. Minikiel (Kieldrecht) 10. S.V.S. (Beveren) 11Jong Edelweiss (Beveren) 12. Antigoon A. (Antwerpen) 13. Soc. Gen. De Minerais (Antwerpen) 14. Antigoon B. (Antwerpen) 15. Bridge (Beveren) 16. Oud Edelweiss (Beveren) KLASSEMENT BESTE DOELSCHUTTER: 1William Bosman (Wembley A.) 2. Frangois De Beuckelaer (Casi) Lieven Verhelst (Wembley A.) 4 Rudy Van der Veken (Wembley A.) 5. Luk Janssens (Casi) Leslie Van Goethem (Casi) Guido Smet (Gaverland) rise hgv Chre\ ir UITSLAG REUZE-TOMBOLA (prijzen af te halen in de sporthal te Beveren, tot 1 juli) 0995 1771 1872 0856 0876 0618 1670 1976 1025 1868 108*1. 0862 1039 0971 1954 0808 1935 0022 1805 1850 1705 I8fhe 0004 0750 1641 1700 1036 0879 0710 0978 1015 0974 lOlf.K.W 0740 0922 1849 0613 0832 1696 1053 1904 0020 1801 177lm F 0849 1773 0903 0796 (roger van laaff

De Voorpost | 1982 | | pagina 34