Siera ontvangen op het Hamse gemeentehuis .V. Hardy Dames en F.C. Drie Linden winnen laatste ofee bij Walivo feteranentornooi R.C. Raap: organisatoren winnen... .anti van Guyse ivierd te Stekene prnooiselektie jubileum ind van Guyse Straks Walivo's kampioenenbal... Aansluiten bij Walivo: uiterlijk tot 15 juli... Op De Ster in Sint-Niklaas: 160 winnende vissers Willy De Backer won te Oppuurs (liefhebbers) wat er te winnen was! de Stekense wijk Bosdorp vorige week gevierd, voetballer «Nandje» van e viert binnenkort z'n e verjaardag én... reeds is Nand aktief als voet- ir. Nu nog steeds speelt hij week bij FC De Vagebon- in het Liefhebbersvoetbal- ooi van Stekene, waar hij «laatste» man nog steeds «rots in de branding» én voorbeeld is voor z'n uiter- jongere ploegmaats. Op Ie foto poseert z'n FC Vagebonden» die voor ae geiegenneia versterkt werd met z'n twee voetballen de zonen Rony (SK Bosdorp) en Rudy (FC Stekene Spor tief). Ter gelegenheid van dit jubileum Vagebonden een wedstrijd tegen een selektie uit het Tomooi van Stekene. Lan ge tijd bleef in deze match 2-2, doch wanneer Nand zo'n kwartiertje voor het einde een applausvervanging kreeg werd de Vagebondenverdedi ging een zeef en de Tomooi- selektie won nog met 2-4. DeBeEr De Voorpost - 11.6.1982-3» Deelnemers aan het tornooi van Stekene gelegenheid van het dub- ibileum van voetballer-uit- jn-ziel «Nandje» van 9 werd op het terrein van I Bosdorp te Stekene een mheidswedstrijd ge il tussen de Vagebonden (sterkt door de 2 voetballen- |zonen van Nand en ander- s een selektie uit de ploe- i die deelnemen aan het van Stekene. Deze voor de gelegen- J uitgedost in de kleuren it kampioen VK Were Di g er als volgt uit (op de foto n links naar rechts - recht- and) Frangois de Schep- r, Paul Meul, Rony de Jon- ghe, Albert Antheunis, Geert de Block, Etienne Jonckers en coach Marcel Vereecken. Ge hurkt herkennen we Erik van Bauwel, Carlos Thuysbaert, Willy van Waesberghe, Hugo van der Halen, Martin Ferket, Eddy Saman en Guido Ber- mijn. Na een aangename wed strijd kon de «Tornooiselektie» slechts afstand nemen na de applausvervanging van Nand je en met een 2-4 overwinning aan de eigenlijke huldiging van voetballer-in-hart-en-nieren Nand van Guyse beginnen. DeBeEr Zoals aangekondigd wordt er op vrijdag 11 juni dus straks in de Stadsfeestzalen te Sint-Niklaas, Walivo's kam pioenschappen definitief afge sloten. Traditioneel met een kampioenenbal en hiervoor werd radio en T.V.-vedette Joe Harris gekontakteerd. Met zijn dynamisch orkest zal deze de kampioenenploeg begeleiden en dan zijn er nog die vele anderen. Ploegen welke door hun aanwezigheid meteen een aandenken veroveren en zoals gewoonlijk, wordt het weer een feestelijke happe ning. Straks in de feestzalen te Sint-Niklaas en vanaf 21 uur speelt het orkest van Joe Har- ris er ten dans... Liefhebbersvoetbalploeg Siera van Hamme-Zogge werd vrij dag ontvangen op het Hamse gemeentehuis naar aanleiding van een kampioenstitel die ze behaalde in de zaterdagreeks van Walivo. Een afgeladen raadszaal kon luisteren hoe sportschepen Paul Van De Casteele ieder een hartelijk welkom heette op deze viering. Siera is hier een trouwe klant. Voor de derde keer behaalde de ploeg een titel en ondertussen werd ook het tienjarig bestaan gevierd. De schepen loofde diegenen die al die inspanningen leve ren om een liefhebbersklub in stand te houden en dankte al diegenen die hadden meege werkt om de titel te behalen. De voorzitter van de klub mocht als herinnering een as bak met het wapenschild van Hamme in ontvangst nemen. Voorzitter Guy De Ridder dankte het gemeentebestuur, niet alleen voor deze ont vangst, maar vooral voor de jarenlange prettige samenwer king. Hij vertelde dat Siera steeds op materiële steun heeft kunnen rekenen. Nadien dankte hij de spelers voor hun inzet. Tenslotte worden wed strijden en titels nog steeds op het terrein gewonnen. Die in spanning moet een gans jaar duren. Datzelfde geldt trou wens voor de bestuursleden die hun taken met de glimlach vervullen. Burgemeester Baert meende dat het veel belangrij ker was om zelf aan sport te doen dan urenlang naar we reldbekers te zitten kijken. In de sport liggen immers ver schillende hoge waarden ver vat die wij moeten ontdekken: kameraadschap, dienstbe toon, hartelijkheid, het ontdek ken van nieuwe vrienden, fak- toren die in het klubleven te rapen zijn. Ook de burge meester feliciteerde al diege nen die de titel hebben moge lijk gemaakt. Met het tekenen van het gul den boek en het drinken van de erewijn werd het officiële gedeelte van de viering afge sloten. Walivo-scheidsrechter Wilfried Roosenboom ontving de beker van De Voorpost Straks worden Walivo's kom petities 1981-1982 met een kampioenenbal definitief afge sloten. Dan staan de nieuwe kampioenschappen al voor de deur en door Walivo's verant woordelijken, worden die thans al degelijk voorbereid. Zowat de sleutel van het suk- ses trouwens en voor de ge ïnteresseerde ploegen, wordt een tijdelijk aansluiting dan noodzakelijk. Uiterlijk tot 15 ju ni en in dat verband kunnen alle inlichtingen verkregen worden bij Julien Cap, Gou denregenlaan 72 te Sint-Ni- klaas. Tel. 031-76.71.79... Roger Van l_aere irleden week werden bij Wa- D de matchen om de laatste ifeeën betwist. Onder een likkende warmte alleszins in de Meesterstraat te buwkerken, werd de pu- èke belangstelling nog als I behoorlijk genoemd. Voor 5 i trofeeën van Het Nieuws- 3 id - Sportwereld waren F.C. 2 lebeek Girls en S.V. Hardy 2 imes, dan tot de finale door drongen Twee ploegen Hke het bij Walivo al tot ikskampioen brachten en iter Vaiangs nog, speelden die ook )en eikaar. Om de titel van lemeen kampioen en toen Julieinnen de dames van S.V. ir Vafcrdy, nogal vrij duidelijk, an, Errtans werd het eigenlijk nog ludy Dfnakkelijker en deze finale. I. praktisch een éénrichtings- idstrijd geworden Een han- DariBp voor F.C. Zillebeek Girls Meersird alleszins de onbeschik- Luc Dierheid van een paar pion- Maes In. Myriam Laureys en Chris- E d p/10 Toyman waren daar wel ___j bijzonderste van. Nochtans oden die het ook niet kun- o bolwerken tegen het team 0 S.V. Hardy Dames, dat de idstrijd volledig beheerste. K werd dan ook een doorlo- inde strijd tussen de defen- Bvan F.C. Zillebeek Girls en laanvalsters van S.V. Hardy imes Deze laatsten hebben o schotvaardigheid vroeger bewezen en F.C. Zillebeek Hs, werd daar nogmaals het slachtoffer van. Nogal duidelijk zelfs en na een tiental minu ten, lukte Patricia Van Kerck- hoven het eerste doelpunt (1- 0). Toen zat F.C. Zillebeek Girls al met een krampachtig maar uiterst sportief verweer opgezadeld. Dat kon evenwel niet baten en een zeer schot- vaardige Rita D'Haese, skoor- de voor de rust nog tweemaal (3-0). Na de frisdrank werd het voor Rita De Laet en de defen sie van F.C. Zillebeek Girls nog moeilijker. Een ongrijpba re Rita D'Haes die niet eens van nabij bewaakt werd, skoorde toen wéér (4-0). Kort hierna kwam Patricia Van Kerckhove dan aan de beurt en daarmee werden de forfait- cijfers bereikt (5-0). Dat werd daar echter de eindstand nog niet. Ook al omdat tijdens de resterende minuten het recital van Rita D'Haese verder werd afgewerkt. Deze 19-jarige pitti ge aanvalster van S.V. Hardy Dames demonstreerde haar rijke voetbalkwaliteiten zo op vallend dat F.C. Zillebeek Girls nogal afgetekend in de vernie ling werd gespeeld. Rita D'Haese fabriceerde er vier op een rijtje en daardoor werd het 9-0 Een match die trouwens uitstekend werd geleid door Leo De Puysseleyr en de grensrechters Willy Van Riet en Willy Herreweg. Na het vleugje ceremoniële werd dan de finale voor de heren ge speeld. Hiervoor waren F.C. Cup en F.C. Drie Linden dan kandidaat en die ploegen le ken nogal sterk gemotiveerd te zijn. Nochtans werd het aan vankelijk een studieronde maar die duurde evenwel niet lang. F.C. Cup toonde zich nadien meer kordater en de Hamse blauwhemden, waren een beetje rapper op de bal. Mede door een goede veldbe- zetting werden ook de eerste doelkansen gekreëerd. Rudy Quintelier had daarvan de eer ste aan de voet en op een knap afstandschot van Jef Bosman, reageerde Gerard De Mol gevat. Na ongeveer een kwartuur werd de finale meer evenwichtiger en Dirk Yzewijn van F.C. Drie Linden, raakte toen de staak. Bijzon der attraktief werd de wedstrijd alleszins en voor de Belseelse voetbalploeg, schoot Carlos Temmerman een kans over de deklat. Ook F.C. Cup liet zich aanvallend niet onbetuigd en bij een inzeden van Tom Ga- briëls. verwerkte Jef Vermeu len bijna in eigen doel. Om maar te verduidelijken dat die finale bijzonder attraktief werd en bijna ongemerkt, werd er een bepaalde zenuwachtig heid in de wedstrijd gescho ven. Een kordate Willy Roos enboom tevens scheids rechter van het jaar bij Walivo hield met zijn beide lijnrech ters André Van De Voorde eeee en Gery Vercauteren, nochtans de teugels sterk. Noodzakelijk trouwens om een finale in goede banen te leiden en met een schot van Luk Van De Walle van F.C. Drie Linden dat overigens een gevaarlijk moment veroorzaakte, werd de eerste helft afgesloten Slechts een wijziging tijdens de pauze en toen werd bij F.C. Cup een enigszins gekwetste Herman Gobel vervangen door Frangois Van Hul. Na de rust schenen de ploegen op hetzelfde patroon te willen bor duren. Tamelijk evenwichtig zelfs en bij een uitval van F.C. Drie Linden, werd André De Poor- tere de draaischijf van die Bel seelse voetbalploeg ongestraft van de sokken gelopen. In een spannend duel keek Guy De Blende van F.C. Cup dan nog maar geel na een fout op Jef Vermeulen. Nadien werden de Hammenaars echter de betere ploeg en omstreeks het uur, werden de gevaarlijkste mo menten door F.C. Drie Linden doorgebeten. F.C. Cup ver keek toen een paar skorekan- sen en Rudy Quintelier. Guy De Blende en Jean-Paul Van Gyseghem, stonden dan dicht tegen het openingspunt. Van Gerard De Mol de doelman van F.C. Dne Linden noteer den we toen ook enkele gevat te tussenkomsten. Omstreeks een 20-tal minuten van het einde inkasseerde Dirk Van Driessche van F.C. Drie Lin den ook geel en niet lang daar na werd die vervangen door Eddy Dierick. Met een ploeg- wijziging als gevolg en Jef Ver meulen werd nu meer als een offensieve middenvelder uit gespeeld. Nochtans bleef F.C. Cup duidelijk de betere en de Belseelse Michel Van Der Hengst, stopte Luk De Mal- sche met een catchgreep. Dat werd slechts een verma ning en ondertussen hield Ge rard De Mol F.C. Cup meer maals van een doelpunt. Een doelpunt dat tenslotte nog aan de verkeerde kant viel en een vrijschop van Carlos Temmer man, werd daar de aanleiding van Omdat doelman Nelis de bal toen niet helemaal onder kontrole kreeg en Frangois Verschelden, hem suksesvol (0-1, 85e min.). Deze laatste werd nochtans uitstekend uit de wedstrijd gehouden maar die en baltoets werd beslis send. Daardoor won F.C. Drie Linden tenslotte deze finale en kon een globaal uitstekend F.C. Cup ervaren, hoe een voetbaldubbeltje rollen kan... Roger Van Laere Voor de derde maal richtte L.V.C. De Ster een hengel- wedstrijd in met de medewer king van «In de snoek bij de sportvisser» uit Antwerpen. Deze hengelsportzaak had er voor gezorgd dat er niet min der dan 160 prijzen voorzien waren voor de verschillende kategorieën die een waarde van 170.000 fr. omvatten. De bestuursleden van L.V.C. De Ster hebben dan ook niets dan woorden van lof over de samenwerking met de zaak voerders en sponsors van de ze firma. Ook waren prachtige trofeeën voorzien die werden uitgereikt door schepen van sport, René De Winne en de zaakvoerders van de hengelsportzaak. De 160 winnende hengelaars mochten met een prachtige prijs en een gerust hart huis waarts keren. Onder de hengelaars die prij zen wonnen werd liefst 350 kg. vis samengehengeld. Dat kan bevestigd worden door 430 hengelaars die hebben deel genomen. Het goede weer heeft de vis tot bijtlust aange spoord. Uitslag hengelwedstrljd L.V.C. De Ster Algemene uitslag: 1. Wau- ters JP (7,350 kg. vis), 2. Hels- sens G-, 3. Buyst P., 4. V. Beveren R., 5. Robberecht R., 6. Wauters L.. 7. Nooi J., 8. De Vogel A., 9. V. Nooten O., 10. V. Laeken H. Juniors: 1. Van Royen M. (L.V.C. De Ster), 2. Dessein M. (Antw. Vis). Veteranen: 1. Van Laeken H. (Antw. Vis), 2. De Well A. (W Willebroek) Dames: 1. Van Broeck F. (Bomem II), 2. V. den Borr C. (V. Visser) Erereeks: 1. De Burggrave (Ertvelde), 2. De Roerdomp Algemene uitslag 1. Wouters J.P. (Kastel), 2. Helssens G. (De Burggrave), 3. Buyst P. (Bomem I), 4. Van Beveren R. (W Wachtebeke). 5. Robbrecht L. (Bomem I), 6. Wouters L. (Lede), 7. Nooi J. (W), 8. De Vogel A. (W), 9. Van Nooten O. (W), 10. Van Laeken R. (A.V.), 11. De Boeck J. (De Roerdomp), 12. Van Tielen R. (Rivierenhof), 1213. Verieien R. (W), 14. Cools O. (Markx II), 15. Bis schop E. (W), 16. Temmer man J. (Lede), 17. Van Bene den L. (W W), 18. Wellens R. (De Burggrave). 19. De Cau- wer L. (De Roerdomp). 19. De Cauwer L. (De Roerdomp), 20. Staes J. (DS), 21Roelandt K. (W), 22. Schippers W. (Bor- nem I), 23. D'Hollander J. (Si rocco), 24. Eeckhout A. (De Roerdomp), 25. Van De San- de R. (DS), 26. Barnes L. (Si rocco), 26. 27. Sanders (NL), 28. Uytendaele A. (W), 29. Willemsen L. (Sirocco), 30. Audenaert P. (VV), 31. Eve- raert H. (De Burggrave), 32. Bambost W. (W), 33. De Prins J. (Markx II), 34. Derkin deren W (WM), 35. Van De Velde W. (W), 36. Van Den Broeck F. (Markx II), 37. Pinoy E. (Harten Aas), 38. De Cau wer W. (De Roerdomp), 39. Vercauteren F. (DS), 40. Ver- besselt G. (Moedige V. W), 41. De Breuke N. (W), 42. Van Poucke M. (De Burggra ve), 43. De Jonge J. (W), 44 Van Dijck R. (W), 45. Roest C. (NL), 46. Roskam (Markx II), 47. De Paepe P. (DS). 48. Van Assche (Sirocco), 49. Van Lissum R. (Rivierenhof), 50. Goris R. (Puurs), 51. Van De Weyer D. (DS). 52. Maes P. (Willebroek), 53. Bemabe J. (Znp V), 54. Joos R. (DS), 55. Sogers J. (De Roerdomp). Eindklassement 1. Stille Vrienden 32 25 3 4 123 35 52 2 Plaza 32 22 5 5 105 52 49 3. Hardy 32 22 6 4 111 58 48 4. Juliette 32 21 7 4 93 51 46 5. Hansevelde 32 18 8 6 97 70 42 6. Coulier 32 18 9 7 109 58 39 7. De Snuffel 32 16 11 5 84 77 37 8 Nachtegaal 32 16 12 4 104 96 36 9. BVDI/Den Trap 32 13 11 8 86 60 34 10. Vlasbloem 32 13 13 3 85 83 29 11. V.K. Hamme 32 10 14 8 68 69 28 12. Moerheide 32 10 19 4 66 96 22 13. Onder Ons 32 10 21 1 64 115 21 14. Siera 32 7 18 7 66 120 21 15. Bonte Os 32 9 21 2 64 119 20 16. De Post 32 4 25 3 48 155 11 17. Dubbelspel 32 2 29 1 32 121 5 jdens het eerste weekend van juni stond het veteranen- fnooi van R.C. Raap op de voetbalkalender. Rondom het trein In de Passtraat te Sint-Niklaas werd dan ook een (me belangstelling genoteerd. Onder een degelijke Iheldsrechterlljke leiding, werd het trouwens nog een ttlaagd tornooi. j werd evenwel het feit F.C Old United er twee- over de reglementen luikelde. De opstelling van je. André De Wael, werd tel- kis de oorzaak van een dis- valificatie. Nochtans heeft p. Old United de beide wed- lijden daar afgetekend ge- ónnen. Voor de beste speler In het tornooi eindigden Ro- Smet (F.C. Old United), prry De Ruysscher (F.C. Wen Aas) en Pierre De [uyne (V.K.W. 70), met het- £fde puntenaantal. Als oud- Is van het drietal werd Pierre pBruyne er tenslotte als de pte gelauwerd. Nochtans Fd de openingswedstrijd ■n dit tomooi geen bijzonder fstuk. Misschien werd de jukkende warmte hiervan de przaak en de teams van LK W 70 en F.C. Herten Aas, {ten dan ook een lusteloze Wruk Vooral tijdens de eer- •f helft waarin langs weers- ftten maar weinig doelge- •■ar opgetekend werd. Na de pvatting werd het spektakel pnwel iets boeiender Er Fd nu meer doelgevaar ge geerd en de meeste skore- pteen, werden op de reke- £9 van F.C. Herten Aas ge- peven. Toch bleven alle po- tegen vruchteloos en tenslot- l*erden het daar strafschop- ^Ih- Daarbij werden de techm- betere geelhemderi van MK.W. 70 door de mannen Tp F.C. Herten Aas naar de troosting verwezen. Ondanks een vlotte 5-1 zege tegen R.C Raap, werd dat ook het lot van F.C. Old United. Zoals hierbo ven vermeld trouwens maar dat nam niet weg dat het een aantrekkelijke wedstrijd werd. Daarin werd F.C. Old United nogal duidelijk de betere ploeg en met een drietal doelpunten van Marcel Pauwels. werd dat ook op het bord uitgedrukt. Reeds een veilige skore overi gens en door een goal van Robert Pauwels kort na de rust, werd de kloof zelfs nog groter (0-4). De eersder spora dische reakties van R.C. Raap leverden uiteindelijk dan nog een strafschop op. Voor Leo Van Brande een uitstekende kans om de lokalen te doen juichen (1-4). Juichen deden de anderen tenslotte ook nog om een nieuw doelpunt van Marcel Pauwels en daarmee, werd de eindstand bereikt (1- 5). De troosting werd praktisch ook volledig door F.C. Old Uni ted beheerst. Nochtans heeft V.K.W. 70 zich hierin uitste kend verdedigd. Vooral in de eerste helft die zelfs als heel spannend werd omschreven. Daarin doelde F.C. Old United slechts eenmaal en Roger Smet werd degene, die daar voor een kans verzilverde (1- 0). Na de hervatting zou V.K.W. 70 evenwel nog een tijdje stand houden. Dan werd F.C. Old United weer produk- tiever en in enkele minuten tijds, bestelde Marcel Pauwels er een tweetal (3-0). Langs Flor Verbuyst kon V.K.W. 70 toen nog even milderen (3-1). Naar het einde toe moest die ploeg dan weer de rol lossen en Roger Smet met Marcel Pauwels, werden bij F.C. Old United nog als de ideale af- werkers opgeschreven (5-1). De finale tussen R.C. Raap en F.C. Herten Aas werd nadien dan nog een bijzonder span nend duel. Nogal tamelijk evenwicht trou wens ook en technisch, stond het allemaal op een behoorlijk niveau. Langs weerszijden werden er ook enkele doelkan sen geproduceerd en Frank Glorieux van R.C. Raap, be nutte daar eentje van (1-0). Met een pracht doelpunt van Mark Robbrechts stelde F.C. Herten Aas in de tweede helft gelijk (1-1). Voor met lang ech ter want Reginald D'Haen, schoot de organisatoren terug op winst (2-1). Ook Roger Van Huffel de lijsttrekker van R.C. Raap, zou nog raak treffen. Dat doelpunt werd echter door buitenspelstand geannuleerd. Misschien dat F.C. Herten Aas daarom weer in de eigen winstkansen ging geloven en op een slippertje in de verdedi ging van R.C. Raap, schoot Gaby Waterschoot tegen de deklat aan. Pech trouwens voor F.C. Herten Aas dat de overwinning uiteindelijk aan een meer verdienstelijker R.C Raap moest laten... Technische uitslagen: Schiftingswedstrijden V.K.W. 70 - F.C. Herten Aas 0- 0 (na strafschoppen 0-3) R.C Raap - F.C. Old United 1- 5 (F.C. Old United gediskwali ficeerd) Finale. Troosting RC Raap - FC Herten Aas 2-1 FC Old United - V.K.W 70 5-1 Beste speler van het tornooi: (FC Old United gediskwalifi- Pierre De Bruyne (V.K.W. 70). ceerdl Roger Van Laere FC Herten Aas-Vieux Temps werd één der finalisten in het tornooi van FC Raap (dw) FC De Raap werd finalist in het eigen veteranentornooi (dw) Het wielergebeuren in Klein-Brabant, Schelde- en Vaartland.... Dat in omstandigheden als deze (en rekening hou dend dat wij aan de derde koersdag toe waren) nog 47 deelnemers aan de start verschenen dat ging ons petje té boven! De inrichters waren in hun de ingeschrevenen kleppers nopjes omdat er zich tussen bevonden als Martin Proost, Marc Van Nuffel, Rudy Hey- vaert en Jan Vervecken De «onzen», met name Luc Borms, Patrick Van de Voor de, Paul Van Campenhout, Patrick Flies, Frans Van de Vijver en Isi Van San, stonden voor geen gemakkelijke taak! De haakjes waren nog niet dicht, of enkele durvers meld den zich reeds vooraan. Luc Borms, Ludo en Rudy Hey- vaert en Stroosnijder, gevolgd door Vervecken, Proost. Van San, Flies, Grootjans en Geert Borms. «Een té gevaarlijke kopgroep»! aldus de rest. En meteen was de hergroepering een feit, maar niet voor lang. Mees, Van de Vijver, Van Ge stel, Raes, Prinzie, en (nog maar eens) Stroosnijder waagden hun kans. Maar ook zij vonden geen genade m.a.w algemene hergroepe ring. Een tijdlang zagen wij dan een (bijna) voltalige groep, die tij dens de 5* van de 12 af te leggen ronden plots in twee stukken scheurde En wat wij toen meemaakten, herinnerde ons aan de wedstrijd op de St. Amandse Keeten n.l. de opga ve van een 15-tal. De reden? Wie gaat ze ons vertellen? De warmte? Gebrek aan stiellief de? We hadden er het raden naar! Vanzelfsprekend stoorden de overigen zich daar niet aan. Wie nog wat fut in het lijf had, deed verder. Jan Vervecken, mogelijk de snelste, verdween eerst, kort gevolgd door Jan Verstrepen. Ook de Nederlander Stroosnij der begaf. Veertien renners bleven in strijd om de bloemen. Vooraan 7 leiders: Van de Vijver, Van San, Flies, Mees, Thomas, Van de Voorde en Van der Toon (NI), op een honderdtal meters gevolgd oor De Bac ker, met in de achtergrond moedigen als Hendrickx, Nau- welaerts en Claus. De Backer zou, na een pracht van een achtervolging, in de spurt aan snelle mannen als Thomas zijn achterwiel tonen Hij ontnam Frans Van de Vij ver wat de jonge Bomemenaar toekwam! De uitslag 1. Willy De Backer 2. Willem Thomas. 3. Jack Van der Toom (NI). 4. Patrick Mees, 5. Frans van de Vijver, 6. Patrick Flies, 7. Patrick Van de Voor de, Isi Van San, 9. Robert Claus, 10. Hendrickx 11. Dan ny Nauwelaerts, 12. Martin Stroosnijder (nl) 13. Jan Ver strepen 14. Paul Van Cam penhout. 15. Marc Grootjans, 16. Frans Suya, 17. Marc Lu cas, 18. Walter Ongenae, 19. Frans Mark, 20. Yvan Ros kam, 21Wilfried Aanraad (Nl), 22. Alfons Cools, 23. Geert Borms, 24. Marc De Reu.

De Voorpost | 1982 | | pagina 35