Garage Van Winkel: drie sterren van opperbeste kwaliteit Opnieuw KWB-Handelsfoor in St.-Gillis «Midzomernacht» vieren te Meldert KWB-Programma-avond te Aalst Meldertse meisjesschool lukte schot in de roos omringd door hel vakkundig en vriendelijk personeel. Dit weekend, van zaterdag 21.59 uur tot zondag 20 juni te 5.28 uur beleven we de kortste nacht van 't jaar. Een gebeurtenis die eertijds danig werd ge vierd en nu nog tot de verbeelding spreekt. Op initiatief van een aantal jongerenverenigingen en eigentijdse families die naar het verleden teruggrij pen kan U in een te Meldert gelegen weide aan de Mutsereelstraat, de nodige pijlen verwijzen er U wel naar de midzomernachtfestiviteiten, uiter aard op ludieke wijze, meemaken. Verzameling wordt geblazen te Aalst op de Grote Markt op zaterdag 19 juni te 21 uur en vandaar gaat het dan Meldertwaarts. De Faluintjesstreek in. Al dan niet verkleed in heks ofte kabouter zijn alle eigentijdse mensen, muzikanten en zangers, woord kunstenaars en troebadoers, sterrenwichelaars en jongleurs en ander goed volk er welkom. Naast hun drinkkroes brengen ze liefst eieren, radijzen, zelfgebakken brood, bloemkolen, aardap pelen in de schil, platte kaas en andere barbecue ingrediënten mede. Inkom is er alvast niet te betalen. Wel worden eventuele, tot het minimum herleide kosten gedeeld. Als U 't vooraf vraagt is er kinderoppas en zo U slaapzak en luchtmatras meebrengt kan U na 5.28 uur uitrusten in een tent. LH Je hoeft er eigenlijk niet zo heel veel meer aan toe te voegen. Garage Van Winkel te Lokeren is immers officieel verdeler van Mercedes en dan weet de autoliefhebber meer dan genoeg. Dit Duitse merk is inderdaad een symbool van stoerheid, degelijkheid en vooral zuinigheid. Drie troeven die vervat liggen in de driepuntenster die Mercedes als embleem heeft verkozen. Garage Van Winkel heeft daar nog een driesterren embleem aan toegevoegd: snelheid van uitvoering, vak manschap en ongeëevenaarde dienstverlening. Van groot naar groter Wie de garage Van Win kel bezoekt, wordt al dade lijk getroffen door de rein heid en de orde die er heerst. Dat is geen toeval, zo zeggen mijnheer en me vrouw Marcel Van Winkel- Greta Rooms. Dat is in tegendeel doelbewust nage streefd. Een garage moet inderdaad niet persé uitpui len van smeervlekken, er moeten niet overal poetslap pen rondslingeren. Een klant mag er geen vuil pak halen wanneer hij de wagen binnenbrengt of komt ha len. Bovendien moet er or de zijn, want wanneer alles netjes zijn plaats heeft ge kregen, is het ook steeds weer makkelijk terug te vin den. Kortom, dat is tijd winst en dat speelt dan in het voordeel van de tevre den klanten. Bij de elf vakkundig ge schoolde technici die aan je wagen sleutelen en als op dracht meekregen het werk dat 's morgens binnenkomt ook 's avonds weer netjes af te leveren, zit dit parool van reinheid en orde ook goed in het hoofd. Bovendien zijn deze elf specialisten ge regeld terug te vinden op de banken van de Mercedes- school waar zij bij het ver schijnen van nieuwe model len en nieuwe technieken gretige leerlingen zijn. Al leen wie de evolutie op de voet blijft volgen, kan met zijn tijd mee», aldus Marcel Van Winkel die ook nog twee magazijniers in dienst heeft die met een haast moe derlijke zorg waken over de enorme hoeveelheid grote en kleine wisselstukken die hen zijn toevertrouwd en die ze haast blindelings we ten terug te vinden. Mocht er toch twijfel zijn, dan be schikken ze over de mo dernste technieken om je op een mum van tijd te vertel len of er van een bepaald stuk nog voldoende voor raad is en zelfs hoeveel dat stuk kost. Daarnaast zijn er dage lijks twee verkopers op de baan. De heer Paul D'Hondt bezoekt de klan ten die interesse hebben voor de oerdegelijke Merce- des-personenwagens en Vic Helsen heeft het meer op de bedrijven gemunt. Vracht wagens zijn zijn uitgespro ken domein. Op het bureel wordt men ontvangen door twee vriendelijke bedienden die je met raad en daad helpen. Klant is koning Het gaat hem allemaal in derdaad om de klant. Die koopt een wagen met een uitzonderlijke klasse en die wil een bediening die in ver houding is. Service van de bovenste plank dus die ook precies is berekend. Herstel lingen, onderhoudsbeurten, alles wat er ook maar aan de wagen moet gebeuren, kan op voorhand met een prijsetiket worden aangege ven. Vallen de herstellings kosten hoog uit, dan wordt zonder meer de klant op de hoogte gebracht. Van hem wil men dan weten of men inderdaad die herstellingen ook moet uitvoeren. Hij krijgt daarbij een precieze prijsberekening. Verrassin gen zijn bij Garage Van Winkel dus uitgesloten. Moet het nog gezegd dat in deze moderne garage, luchtig en ruim, kraaknet en zindelijk, gewerkt wordt met de meest gesofistikeerde apparatuur. Elektronisch afstellen van motoren hoort daar ook bij en het opspeu ren van eventuele manke menten gebeurt al even vlug. Dat alles is bedoeld om de klant zo snel maar ook zo degelijk mogelijk te bedienen. Snel wil zeggen tijdwinst en degelijk komt neer op minder vaak terug keren. Want niet alleen de defekten worden hersteld, men zoekt ook naar de re denen van het defekt en be- Voetballer Eddy Snelders kwam ook een kijkje nemen. Hij praat De heer Adriaenssens, burgemeester van Moerbeke-Waas en de heer Lamberttjn v hier met mevrouw Var\ Winkel, vader en moeder en zoontje Kredietbank in druk gesprek gewikkeld. Stanny. De heer en mevrouw Van Wink strijdt die dan ook met de vele middelen waarover men beschikt. Nieuw Toen in 1974 werd gestart met de p.v.b.a. Marcel Van Winkel zal allicht niemand vermoed hebben welk een hoge vlucht dit bedrijf op een zo korte tijdspanne zou nemen. Maar dit jaar stond men voor de uitbreiding. Het kliënteel was inderdaad zo sterk aangegroeid dat er niets anders opzat. De mo derne garage die er nu staat is een waar juweeltje en de showroom kent haars gelij ke niet in de streek. De Mercedes-modellen staan er te pronken in al hun pracht en praal. Alleen al ernaar kijken is een stre ling voor het oog. Er mee rijden is natuurlijk het sum mum van plezier. Het fa beltje dat men goed bij kas moet zijn om met een Mer cedes te rijden, behoort al lang tot het verleden: Mer cedes is immers het symbool geworden van stoerheid, de gelijkheid en zuinigheid. Voeg daarbij nog de kwali teiten van garage Van Win kel: snelheid van uitvoe ring, vakmanschap en pri ma service, dan weet men meteen dat dit samengaan door flink wat mensen op prijs wordt gesteld. (publireportage PC) De heer en mevrouw Van Winkel-Rooms en hun zoontje S In het kort Garage Van Winkel O e verstraal 3 9100 Lokeren Tel.: 091/48 45 24 Elke dag open van 8 tot 19 uur en op zaten van 8 tot 12 uur. Dag en nacht takeldienst. 8 - 18.6.1982 - De Voorpost De sketches die de leerüngen te Melden opvoerden vielen bijzonder in de smaak van de toeschouwers, niet in het «luJTe ae mooie kostumering (ad) er va op 26 -27 - 28 juni 1982 Naar jaarlijkse gewoonte richt de KWB, afd. St.-Gillis- Center, ter gelegenheid van St.-Gillis-jaarmarkt een HANDELSBEURS in. Het bestuur van KWB is er terug in geslaagd verscheidene handelaars byeen te brengen die een ruime keuze bieden van verschillende artikelen. U vindt er kinderboeken en boekenreeksen - textiel- en ge schenkenartikelen - elektrici- teitsvoorwerpen - gordijnen en draperieën - geboortegeschen ken en kinderkleding - fietsen groot en klein - kooperatieve werken BAC en DVV - gasfor nuizen, boilers en verwarming - speelgoed - Oostenrijkse wij nen - TV-Hifi-Videomontage. Tevens zal er een propaganda- stand zijn met foto's, maquet- ten en diamontage over 31 jaar BLOEMENCORSO, zeker de moeite waard! Voor de hongerigen is er tij dens de openingsuren steeds wat te vinden in het restaurant, uitgebaat door onze eigen KWB'er Jos! Op zaterdag en zondag 26 en 27 juni heeft tegelijkertijd ook het 15de KAJ-volleybaltornooi plaats met deelname van zeker tien liefhebbersploegen. Schiftingen zaterdag vanaf 14 uur, finale zondagmorgen te 10 u. Zondagmorgen te 9.30 u. Vin- kenzetting, 3de Grote Prijs KWB, georganizeerd door de Dendervink. Tijdens de openingsuren van de handelsbeurs op zondag en maandag, doorlopende jeugd wedstrijd: «MUNDIAL '82», waaraan honderden prijzen zijn verbonden. Ter dier gele genheid zal een videomontage over belangrijke voetbalwed strijden op reuzescherm te zien zijn. In alle scholen te St.-Gillis wordt aan elke leerling een persoonlijk puzzeldeeltje uit gedeeld van het Mundial-em- bleem. Iedereen neemt deel en heeft een prijs! Wanneer het puzzeldeeltje ontbreekt op het embleem, tentoongesteld op de handelsbeurs dan is er zelfc een hoofdprijs aan verbonden. Naar aanleiding van het sukses van de KINDERJAAR MARKT vorige jaren, steunt en organizeert KWB St.-Gillis- Center ook dit jaar de jaar markt voor kleinvee door en voor onze kinderen. Maandagavond bij het sluiten van de handelsbeurs te f51 trekking van de tombolin m de volleybalsteunkaartenjt sch De Handelsbeurs is toegjat kt lijk op zaterdag 26 junijmelsi 16 u. tot 20 u., zondag 2k UUI en maandag 28 juni van L j:s 20 u in en om het cot van het GILDENHUIS??. )ejkist i dan od te terstraat 130, monde. Vandaag vrijdag 18 juni kan U in het Groen Kruiken St.-Jorisstraal te Aalst, op de vierde verdiepinjatun terecht voor een avond i.v.m. het K.W.B.-progra»kba; ma. Zulks te uur. perer Er wordt gestart met een rondleiding bij stanjin w opgebouwd in funktie van het programma '82-'83flc trt Na een verfrissing komen in een paneelgesprd atir afdelingservaringen i.v.m. gezinswerking aan bod^ede Als slot komt dan een uiteenzetting door de natip pc naai verantwoordelijke over gezinsopvoeding, rel| d tievorming en familiale politiek, waarbij diepgai^at s en duiding gebracht worden over gezinswerking. ZOel Mh vi Niettegenstaande het weinig belovend weder op zaterdag sneller deden kloppen, een geslaagd shownummer, en het druilerig gedoe zondagvoormiddag was de zon de Vooral toen heel wat van Met «Maja de bij» bewo- Vr^je Gesubsidieerde Meisjescbool van Meldert ander- de aanwezige heren door gen zich fijn uitgedoste vlij- maai gunstig gezind zodat de speelplaats dan ook boorde- deze senorita's met tige bijtjes over het podium vol kinderen, ouders en simpatisanten liep. bloemkransen werden ge- en Zoeloes zorgden voor De kinderen, allen in een speciaal pakje gestoken, zorgden tooid. Een voltreffer. Op een typisch Zuidafrikaanse ten andere voor een zeer gesmaakte reeks opvoeringen. heerlijke muziek wipten de dans, een bontgekleurd pierrots daarna uit hun do- spektakelnummer op De welkomstgroet door al- «lachkabouters» keurig in zen jn een enig mooi niveau. Ie leerüngen samen zorgde de maat dansten. De wijk- nummer. Onder leiding van de dadelijk voor een sfeer van school die het klaarblijke- Met linten en vlaggen sportieve tumlerares werd vreugde en noopte tot mee- lijk «fijn op de hoeve kwam dan de tweede graad het geheel dan afgerond vieren. De diverse num- vond» het haar prestatie tn- aan bod als afsluiting van met keurturnen door de niertjes werden voorge- leiden door een zangeres het eerste gedeelte met een grootste leerüngen in een steld door de leerüngen van met ster-allures waarna Vlaggendans uit «Cop- vlot ensemble de derde graad en blijkbaar hun Tirolerknapen flink in peüa,». Met deze denderende pres- - hienn wel enkele de maat op hun billetjes \a de pauze met de gele- taties van de leerlingen het getalenteerde presenta- kletsten. Ook de «so da- gcnheidstombo,a toonde sukses van de sneltombola ten* u'l derde kleu- de tweede kleuterklas die en het lopen van de ,De kleuterafdelmg, zowel terklas brachten een mooi reeds in deel I haar sportï- tapkraan werd het alleszins die van de hoofd- als die nummertje waarna heel viteit had getoond zich vol- een schot in de roos van het van de wtjkschool op Do- wat jonge dames uit de ba- jeerde majoretten waarna hele team waarbij het ou- ment beet de spits af waar- sisschool met een Rio de de derdegraadsklas ons derkomitee een belangrijke PIJ de allerkleinsten, de Janeiro-nummer de harten meenam naar de Safari in bijdrage leverde LH Jonge deelnemertjes aan het Melders te schoolfeest (ad)

De Voorpost | 1982 | | pagina 8