P.V.V. Sint-Niklaas maakt programma bekend voor 10 oktober Wanneer telt vrouwtje nog eens mee? kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoc CVP lijst met vele nieuwe gezichten Volksunie en Vlaams Blok op één lijst te Temse De CVP-modellijst te Lokeren Welzijnszorg en gemeenteraads verkiezingen Frans Moeyersoons lijsttrekker C.V.P. Een foto is zilver waard TREKKING TOMBOLA 8 - 25.6.1982 - De Voorpost Dendermonde Brugemeester Cool blijft voor de komende gemeente raadsverkiezingen ook de CVP lijst van de stad Dender monde aanvoeren. Toch komen er op d<>ze lijst heel wat nieuwe namen te staan en hebben een aantal gevestigde politici zich geen kandidaat meer gesteld. Dat is onder meer het geval voor de schepenen Ver- helst, Lambrecht en Wie- meersch, voor de oud-sche penen Leybaert en Van Hoorde en voor de raadsle den Onselaere, Poppe, De Gendt, Peelman, Maes en De Ridder. Nog een ander opvallend feit is dat de CVP Dendermonde hele maal geen gebruik heeft ge maakt van Minister Jan Lenssens als lijstduwer. Op de laatste plaats komt in derdaad Therese Van Gucht uit Sint-Gillis-Den- dermonde die zich voor de eerste maal aanbiedt als kandidaat gemeenteraads lid. Komen er op de lijst die ter goedkeuring aan de partij nog moet worden voorge legd, 12 vertrouwde namen voor, dan staan er toch liefst 21 nieuwe namen bij. Voor wie snel en goed kan rekenen betekent dat in derdaad 33 kandidaten daar waar er 35 plaatsen te begeven vallen. Men zoekt nog achter twee kandidaten uit het centrum om de plaatsen 26 en 27 in te nemen. 1. Cool (Appels), 2. Hu- bert Maes (Sint-Gillis), 3. Mariette Buyyse (Dender monde), 4. Maurits Dierick (Grembergen), 5. Alfons Hermans (Baasrode), 6. Roger De Bonte (Grem bergen), 7. Roger Van den Abbeele (Oudegem), 8. Paul Braeckman (Schoon- aarde), 9. Patrick Meule- broeck (Dendermonde), 10. Jan Van Damme (Grembergen), 11. Pierre De Smet (Baasrode), 12. Remi Cammerman (Ap pels), 13. Henri Dubois (Oudegem), 14. Annie Van den Berghe (Oudegem), 165. Louis Cooreman (Schoonaarde), 16. André Van Akoleyen (Baasrode), 17. Pierre Cleemput (Baas rode), 18. Jan Maes (Baas rode), 19. Patrick Vercau- teren (Oudegem), 20. Jozef Klinckaert (Oudegem), 21. Cecile Veldeman (Oude gem), 22. Jozef De Bonte (Grembergen), 23. Leo pold Van Damme (Grem bergen), 24. Andere Pau wels (Dendermonde), 26. Willy Eeckhoudt (Dender monde), 26. (Dendermon de); 27. (Dendermonde); 28. Arthur Cool (Appels). 29. Hendrik Verwaren (Appels); 30. Willy Wal- raevens (Appels), 31. Jan Mannaert (Sint-Gijlis), 32. Hendrik Maerevoet (Sint- Gillis), 33. Louis Buys (Sint-Gillis), 34. Eugeen Verbruggen (Sint-Gillis), en 35. TTierese Van Gucht (Sint-Gillis). Omgerekend in deelge meenten wil dit zeggen: 6 kandidaten uit Sint-Gillis, Dendermonde centrum en Oudegem. 5 kandidaten uit Appels, Baasrode en Grembergen en 2 uit Schoonaarde. Naast burge meester Cool op de eerste plaats, worden de plaatsen 2 tot en met 6 ingenomen door uittredende schepe nen. Op de 8e, 10*. 11' en 12' plaats komen dan nog uittredende gemeente raadsleden. Nu reeds staat vast dat voor de gemeenteraadsverkiezingen van 10 oktober a.a het Vlaams blok en de Volksunie te Temse zullen opkomen met één lijst. Dl lijsttrekker zal tot het VU-kamp behoren en de tweede plaats zal ingenomej, worden door het Vlaams Blok. De namen die op beide plaatsen zullen ingevuli worden zijn echter nog niet gekend. Te Sint-Niklaas en te Sint-Gillis zf daarentegen het Vlaams Blok met eigen lijsten opkomen. Voor Sint-Niklai wordt Frans Wymeersch lijsttrekker en voor Sint-Gillis is dat Jozef SchelfhoutJf Op de laatste partijraadsvergadering van woensdag 16 juni is er dan toch een oplossing gevonden voor het opstellen van de modellijst van de CVP voor de komende gemeenteraadsverkiezingen te Lokeren. Dat dit alles niet zonder moeilijkheden is verlopen, moet niemand verwon deren: als men bedenkt dat de CVP drie standengroepe ringen omvat, en daarbij nog onafhankelijken, jongeren groepen en vrouwenafdelingen. Maar niettegenstaande wat water in de wijn te dit alles, en met wederzijds doen, is alles uiteindelijk Beleid met meer inspraak en participatie toch in kannen en knijp e gekomen. Hetgeen bej dat niettegenstaande de CVP nog altijd een ke, samenhangende eendrachtige partij is. met volgende lijst CVP-Lokeren vol venf0^ wen en op hoop van de kiesstrijd beginnen, dat onder aanvoering een unaniem gekozen nergens betwiste figuur :rk< ór atstt burgemeester Hi|at Voor iedere burger is het van groot belang welke mensen zijn gemeente besturen. Welke overheid staat immers dichter bij de bevolking dan het eigen gemeentebestuur? Volgens de P.V.V. van de afdeling Sint-Niklaas blijft het in die stad echter helemaal bij mooie teorie. «Net zoals op het nationaal vlak vormt in Sint-Niklaas de gemeentelijke bureaukratie steeds meer een elite, onbereikbaar voor de bevolking. Tussen burgers en stadsbestuur is een onoverbrugbare kloof gelÜk schade ontstaan, die bovendien bestendigd wordt door een gebrekkige voorlichting en informatie. Wij liberalen, bieden de aan de landbouwbevolking, bevolking die kans tot inspraak, via het inrichten \an meer openbare hoorzittingen. En met de aldaar geformuleerde Soeiaal-ekonomisch beleid voorstellen zouden wij als mandatarissen dan ook echt rekening houden, zonder daarom het algemeen belang van de Door het gebrek aan een bevolking in het gedrang te brengen». Aan het woord is P.V.V.-voorzitter Maurice Van Belle, die samen met gewezen efficient tewerkstellingsbe- senator René D'Haeyer. gemeenteraadslid Frans De Coeyere, O.C.M.W.-raadslid André Schelfaut, A.C.L.V.B.- leid zal volgens de h. Wil- afgevaardigde William Meersman en sekretaris Ludovic Somers het P.V.V.-programma voor de gemeenteraadsverkie- ham Meersman de werk- zingen van 10 oktober a.s. voorstelde tijdens een perskonferentie. loosheid in het arrondisse- Tment Sint-Niklaas nog toe- Inzake kultuurbeleid moet tot verdere ontwikkeling schoonmaak en aanbeperk- volgens de h. De Coeyere krijgen. Konkreet komt dit te verpleging. Op deze wij- alles in het werk gesteld dus neer op een blijvende ze zouden de bejaarden worden om de uitvoering steun aan Sportkring. In langer in de hun vertrouw- van grootscheepse en dure Belsele en Nieuwkerken de omgeving kunnen blij- projekten (zoals een nieu- moet volgens de P.V.V. ven. Verder staat ook het Ten slotte moet de oplos- aktie met de Kamer van bare werken zekere priori- sing voor de Rijksweg 60 er Handel en Nijverheid, de teiten vast te leggen. Om een zijn die zo weinig mo- middenstands- en werkne- tot verantwoorde besparin- berokkent mersorganizaties moet zich gen te komen dienen de tot doel stellen de tewerk- begrotingsposten nog beter stelling in Sint-Niklaas te doorgelicht te worden, stimuleren. Kortom, de De Sint-Niklase gemeen- P.V.V. wil een dienst voor schap heeft er volgens begeleiding, beveiliging en P.V.V.-voorzitter Van Bel- Liebaut. 1. Hilaire Liebaut, tredend burgemeester Herman Magherman, n tredend schepen; 3. Lucien Dierinck. dend schepen; 4. M De Boever; 5. Theo e' Meyer; 6. Georgette soete-Vanwouwe; 7. Arens. uittredend schiaa' 8. Jeanne Van Dal;ter Ernalsteen; 9. Joseph T Beule; 10. Marc Van F '-vs- stimulering van hen die iets le alle baat bij. haar toe- ke; 11. Majella Van C schouwburg, musea, dringend overgegaan wor- kultuurcentrum enz.) te den tot de konstruktie van verhinderen. Kleine pro- een sporthal, jekten en dan vooral in de deelgemeenten die- W'elzijnszorg nen voorrang te krijgen. Werkelijke noden moeten Zo moet in het stadspark gelenigd worden maar het het kasteel «Walburg» zijn profitariaat moet uitge- bestemming krijgen. De schakeld worden, zo luidt P.V.V. wil daar kleinere het algemeen princiep van tentoonstellingen onderdak de P.V.V. met betrekking verschaffen. Ook bepaalde tot de welzijnssektor. Het oprichten van dienstcentra voor bejaarden op het P.V.V.-verlangenlijstje, alsook het verbeteren van de dienst «maaltijden aan huis». Het gehandicapten beleid van de P.V.V. wil in eerste instantie een maksi- male integratie van de ge- handikapte nastreven: de toegang tot de openbare gebouwen dient aangepast. muziekuitvoeringen en O.C.M.W.-beheer is niet aangepaste kulturele mani- efficiënt genoeg. Bijzonde- festaties zouden daar kun- re aandacht wordt ge nen plaatsvinden. Een stu- vraagd voor een patient- die moet ook uitwijzen vriendelijk onthaal. Voor waarvoor de Cipirage nog mensen die in een noodsi- kan gebruikt worden. Ver- tuatie raken moet een op- der moeten de dorpsraden vangtehuis opgericht als officiële adviesorganen worden, erkend worden en moeten Inzake jeugdbeleid gaat bij- heden voor gehandicapten deze raden meer inspraak zondere aandacht naar de te voorzien, het aanwerven krijgen in de kulturele akti- fietsveiligheid. Fietspaden van het wettelijk voorge- viteiten van de deelge- zouden moeten afgebakend schreven percentage ge meenten. In de stadsbiblio- worden met witte lijnen en handicapten in de gemeen- teek moet gewaakt worden indien mogelijk door be- over het pluralistisch ka- planting. Van de kontrole rakter der aankopen en op lawaaihinder van brom- moet het personeelsbe- fietsen en moto's moet ook stand in overeenstemming maar eens werk gemaakt gebracht worden met de worden. In diverse wijken werkelijke behoeften. Het willen de liberalen speelter- gemeentelijk onderwijs in reinen doen uitbouwen. 0 e de deelgemeenten moet ge- Ten slotte moet de politiek den met de inspraak van de stimuleerd worden en blij- inzake jeugduitwisseling betrokken bewoners. De vende aandacht moet gaan dringend herzien worden, naar het bloeiende kunst- vooral in het kader van de onderwijs. samenwerking met de zus- Wanneer de P.V.V. het be- tersteden, leid mee mocht bepalen De subsidiëring der bonden zou er een sportbeleid ko- voor bejaarden moet be- men dat oog heeft voor de houden blijven en meer ge- geintegreerd onderwijs voor gehandicapten, hulp verlening en begeleiding van gezinnen met gehandi capten, het verplichten van de sociale bouwmaatschap pijen om in hun projekten een bepaald percentage aangepaste woongelegen- telijke diensten enz. Ruimtelijke ordening De Sint-Niklase P.V.V. is van oordeel dat bij het voorzien van nieuwe pro jekten door het stadsbe stuur rekening dient gehou- schikking gesteld worden aan de bevolking, en dit tegen kostprijs. Middenstands- en landbouwbeleid De P.V.V. is bereid om in samenspraak met de be staande handelskernen en middenstandsgroeperingen een middenstandsraad op te richten. Deze zou opgevat worden als een afl- viesraad. Het is volgens voorzitter Maurice Van Belle immers gebleken dat de doorstroming van infor matie vanwege het stadsbe stuur naar de middenstan ders onvoldoende is. Een eerste voorwaarde om deze adviesraad degelijk te laten nemen. Meer en meer in dustriegebouwen komen leeg te staan, ondanks de goede infrastruktuur en de ligging van de stad. Daar om stelt de P.V.V. van Sint-Niklaas een vijfjaren plan voor. Een gespeciali- zeerde begeleidingsdienst moet opgericht worden met als doel ekonomische en industriële hulp te verlenen aan bedrijven in moeilijk heden en nieuw op te rich ten bedrijven. Er moet ook gezorgd worden voor het ting. Een ernstig gesprek oprichten van industrieter- dringt zich op over de wijze willen realizeren op het komst nu veilig te stellen vlak van de tewerkstelling door samen met de libera- in de stad. len te opteren voor een toekomstgericht beleid, ge- rinancies steund op soberheid en rea- De Sint-Niklase P.V.V. lisme. De Sint-Niklase maakte -een studie van de P.V.V. hoopt al de door leningslasten die de stads- haar opgesomde doelstel- kas de komende jaren zal lingen samen goed voor moeten dragen. Hieruit een kloek verkiezingsprog- blijkt, aldus de P.V.V.- ramma in de komende voorzitter, dat supplemen- zes jaren te kunnen berei- tairen lasten niet meer ver- ken. In hoever dit allemaal antwoord zijn. Derhalve als geloofwaardige taal bij wordt door de liberalen de bevolking zal overko- aangedrongen op een in men. zal pas op 10 oktober evenwicht blijvende begro- a.s. blijken. P.V. ho jteni togs reinen voor kleinschaliger van subsidiering van de projekten, met begeleiding kulturele verenigingen ghem-Van de Vyver; Bert Verlinden; 13. Van Damme; 14. Mariën-Van Landegl 15. Roger De Vos; 16. do Van Avermaet; 17. nie Vzldeman-Van K( hove; 18. Hilde Pode De Backer; 19. Jaak pens; 20. Rafael De Vi 21. Albert Van Rijt hem; 22. Roger De 1 schalck; 23. Odilon na; 24. Rudy Van Gucht; 25. Hugo Vai Jeugt; 26. Etienne D 27. Michel Platinck; Luc Marchand; 29. I Thuysbaert; 30. R< Maréchal, uittredend 1 zitter O.C.M.W.; 31. voor de middenstand kreëren. Via een perma nent sekretariaat zouden kunnen worden Kandidatenlijst 1- René D'Haeyer (gewe- bij het opstellen der oprich- Ook moet de geldelijke zen senator). 2. Frans De Van Eetveldc, uitti tingsdossiers. Het stadsbe- tussenkomst verhoogd wor- Coeyere (mutualitejtssek- schepen. Deze modellijM zondag 27 juni samen|J<7 werken zou erin bestaan stuur zou °°k bestendig den voor niet-Sint-Niklaze- retaris), 3. William Meers- een stedelijke administratie moeten aanwezig zijn op naars die gebruik willen ™a" (vakbondsbediende), handelsbeurzen, ter illus- maken van de stedelijke 4. André Schelfaut (verze- een alfabetische lijs tratie en stimulering van de sport- en kultuurakkomo- keringsmakelaar), 5. Lily- goedkeuring worden plaatselijke industrietak- daties. Op die manier zal Anne Coppens (zonder be- gelegd. Wie de m< veel problemen de wereld ken. In samenwerking met het niet alleen de Sint-Nik- roeP)- 6. Maurice Van Bel- verwerpt kan op de kunnen uitgeholpen a"e bevoegde instanties lase bevolking zijn die het 'e (zaakvoeder), 7 André tische lijst een andere zou het stadsbestuur een gewicht moet dragen voor De Meulenaer (vertegen- gorde aanduiden. De aktieve promotie moeten de verliezen die deze stede- woordiger), 8. Ludo So- organizeren voor het aan- lijke inrichtingen veroor- mers (leraar), Hector Van trekken van bedrijven door zaken. Mele (zelfstandige), 10. een beleid van opleiding en Om de stadsfinanciën te ^au' ^an Poucke (bedien- eventuele rekonversie door redden stelt de P.V.V. de). Lijstduwers: 38. Jozef bestaande en nieuwe toe- voor, alle prestigieuze pro- komstgerichte bedrijven, jekten le bevriezen tot be- Een gemeenschappelijke tere tijden en inzake open- rekreatiesport. Deze zou meentelijke wijklokafen moeten bereikbaar ge- moeten te beschikking ge maakt worden voor de gro- steld worden van de derde te massa. Waarom b v. niet leeftijd. Voorzitter Van wat meer fitometers, wan- Belle pleitte verder voor del- en fietsroutes cn ge- het doeltreffend uitbouwen zinssportmanifestaties? van de dienstverlening aan Zonder tekort te doen aan huis, in het kader van het de liefhebberssporten moe- O.C.M.W. Hierbij wordt ten de professioneel inge- dan in de eerste plaats ge stelde sporten alle kansen dacht aan het doen van de bestaande dienst «stede- bouw» op het stadhuis zou aan de kandidaat-bouwers of -verbouwers alle nodige inlichtingen moeten ver strekken over bouwver- plichtingen. premies enz. Een ander programmapunt voorziet het woonvriende lijk maken der oudere woonstraten door het aan brengen van plantsoenen en het plaatsen van rust banken. Ten slotte dienen krotwoningen vlugger ont eigend te worden en na het bouwrijp maken ervan, on middellijk weer ter be- Volgens de h. Van Belle wordt het ook tijd om een ernstige rentabiliteitsstudie te laten maken voor de eventuele bouw van een ondergrondse parking op de Grote Markt. Ook wil de P.V.V. de opinie laten inwinnen van de betrokken bevolking bij het eventueel verkeersvrij maken van be paalde winkelstraten. Maar die mogelijkheid kan enkel onderzocht worden indien terzelvertijd een studie ge maakt wordt van de par- keermogelijkheden in de onmiddellijke omgeving. De landbouw dient volgens de Sint-Niklase liberalen De Cock (aannemer bouw werken) en 39. Armand De Baer (gewezen senator). verrichtingen verlopen kens van 10 tot 12 uur zaal van Doorslaardot lye het Gildenhuis van Ek de en in Lokeren, lokalen van Het Volk Poststraat. J j,Dlki i >en; ien< st d Alhoewel iedereen al met tens. Indien deze benoe- Moens. Lebbeke. 12. Paul gen is er ook nog geen vakantieplannen en welver- ming binnen korte tijd Goossens. Lebbeke. 24. kiezersnieuws Algemeen T"* - -- de punten: 1<> narfiipn i diende rust in z'n hoofd zit. komt zou de PVV-Iijst er Lucie Van Mulders. Leb- wordt toch door de partijen of misschien in Spanje bij toch anders uitzien. Dus beke. 25. André Tirez. getracht eventueel de kies- de mundial, zijn de politie- nog afwachten op de defini- voorzitter OCMW Lebbe- lijsten voor het ke partijen bezig hun kies- tieve schikking. ke. VU: vanuit de vu-ran- men te stellen, lijsten samen te stellen, want oktober zal er vlug CVP: ook hier is nog niet zijn... Kiezerslijsten: de alles beslist. Wel is de vol- nieuwe kiezerslijsten zijn te gende opstelling al zeker koop voor 750 fr. zolang de voor de volgende plaatsen: voorraad strekt. Zoals 1. Frans Moeyersoons, reeds bericht werd zullen waarnemend burgemeester alle kiezers op hun paro- en lijsttrekker. 2. Ane Ab- chie hun stem kunnen uit- beloos, schepen. 3. Jozef brengen. Er zullen dus Hiel, schepen 4. Frederick kieslokalen zijn in de scho- Spitael, gemeenteraadslid, len van de Minnestraat, 5. Jozef Dauwe, partijvoor- Heizijde, Wieze en Den- zitter. 6. Renée Van Roy- derbelle Kandidatenlijsten Rasson. OCMW-lid, 7. SP: bij deze partij is men Marcel Segers, voorzitter nog niet klaar met de defi- van de sectie Wieze. 8. Ro- nitieve lijst. PVV: in princi- ger Cami. Wieze. 9. Henri pe is de volgorde op de lijst Ringoot. OCM W-lid. Den- voor deze partij klaar. Wel derbelle. 10. Gaby Mat- is het nog wachten op de thijs-Van Der Jeugd, Den benoeming van Mr Mer- derbelle.. 11 Gerard Ook te Aalst wil Welzijns- 2. Overbelasting van het zorg in het vooruitzicht van O.C.M.W. kan worden de gemeenteraadsverkie- voorkomen door samen- beschermd door de strikte zingen ijveren voor een de- werking met private, ge- handhaving van de land- gelijk welzijnsbeleid waar- lijkgerichte initiatieven, bouwzones zoals afgeba- bij ook de bejaarde, de Buurtwerking, autonome kend op het gewestplan, alleenstaande, de gehandi- centra voor maatschappe- door het optimaal benutten capte, de gastarbeider en lijk werk, konsultatiebu- van braakliggende gron- de bewoner van achterge- reau's voor levens- en ge- den. het verhinderen van stelde buurten aan zijn zinsmoeilijkheden kunnen bebossing in de landbouw- trekken kan komen. vruchtbaar werk leveren, zones en het installeren van Privé-initiatieven kunnen 3. In het O.C.M.W dienen weekendhuisjes aldaar, zeer belangrijk zijn. Toch kompetente personen te speelt het O.C.M.W. alles- worden opgenomen ver zins een hoofdrol in het trouwd met de specifieke plaatselijk welzijnsbeleid, noden van de bevolking, vaak als toevluchtsoord begripvol voor kansarmen yoor de allerarmsten. en met een sociale visie. Welzijnsozrg vraagt dan 4. Bij de uitbouw van een ook aandacht voor volgen- plaatselijk welzijnsbeleid zijn inspraak en participa- 1. In de huidige krisisitua- tie van de bevolking nood- erlof sa- tie zijn welziJnsinitiatieven zakelijk. Dit via inspraak genomen omwille van pres- organen met een systeem tige of elektoraal belang van overleg, advies en kon- onverantwoord. Enig krite- trole ten dienste van de rium kan alleen zijn de ge- beleidsmensen, richtheid naar de kans- LH armen. TOMBOLA 8' DAMMENFEESTEN VAN 12 JUNI 1982 land histi 13827 - reservenr 13867 10887 - reservenr 20187 03758 - reservenr 07815 23490 12270 10410 06074 23780 10136 04704 23083 091 18883 05600 14316 03189 14574 20493 14176 03522 06« 23514 10036 23274 15384 19162 03757 10096 23376 146 05560 17610 09642 11557 06180 02129 04367 16499 07411 14361 02003 10181 08435 10166 06547 23174 I29t]y(- I, d SI 06530 17252 03450 12087 23929 19600 08861 11242 087 03537 01925 10749 09185 19264 01075 06296 10010 204 17965 08311 06571 14256 06304 20841 01297 16525 067 emi 23880 11067 02684 19222 23769 05895 12123 20689 116 A 09885 15015 12147 21739 20014 00195 10869 04122 126 03999 14517 03158 23939 10360 02313 18725 07541 025., 02504 14368 19653 06243 07354 02432 20741 05229 184 ltre< 06097 07855 00545 12148 06584 09232 07830 11867 201 itsei 01291 15662 05129 06801 19085 Prijzen af te halen lot 15 Juli 1082 in caté Polderzlcht, BlIlokesO e Dendermonde (dinsdag gesloten) tot 15 lull 1082. Vanaf 16 lull 1082 worden de reservenummers voor de eerste prijzen geldig tot 31 lull 1982. De verlamde dichteres Lieve Moenssens bestemde haar huis te Dilsen voor een kort verblijf van fysisch gehandicapten. Vrijwilligers bouwden er twee vleu gels bij. Óm de materialen te bekostigen voor een nieuwe vleugel wordt nu een aktie georganizeerd. De bedoeling is zoveel mogelijk röntgenfoto's te verzamelen. Elke kilo geeft de kans om iets meer dan 100 fr. bouwmaterialen te betalen. Vooral huisartsen kunnen dus hun steentje bijdragen Wie graag wil meewerken - en dat zullen er velen zijn - kan steeds terecht bij Jongerencentrum Je- bron. Begijnhof te Aalst en bij Paul Van Nuffel. «ONS PLICHT» APPELS 1087 reservegetal 5435 6495 3264 7477 4766 5590 2417 1250 3345 6362 7503 1178 5187 4665 3333 6177 4424 5160 2729 1012 7401 5303 6692 2844 6484 Prijzen af te halen vóór 15 juli in lokaal het Volkshuis, Zand, Appels, bij Etienne Ver- helst. Als mevrouw een man heeft die geen match op de TV wil missen, dan wordt de buis in juni wel eens een bron van ergernis Is meneer een echte sportfan en mevrouw verlekkerd op TV. dan kan het wel eens helemaal mis zitten Maar zo hopeloos is het toch jj" niet Al denkt u misschien dat hi| echt godganse avonden en soms een godganse dag naar dal balletje zit te ki|ken. er schiet vast wel ti|d over voor uw programmas Maar wel is het nu opletten geblazen Alleen een goed programmablad kan u precies zeggen op welke uren van de dag, van elke dag van de week. de TV vrij is voor u. met bovendien de programmas waar u wat aan hebt Zon goed programmablad is TV-EKSPRES TV EKSPRES de dikste vriend van uw TV. 'IF D Pvd ziji Hen. zal dat irdig itsve rou\ )en( dat H°' de dien D and ts. N tsje ops de li

De Voorpost | 1982 | | pagina 8