i Oscar Deck, Paul Bosteels, Jozef Van Huyck, Fernand en zn. De Proft, Ely Van Damme, J°y Peelman Van Herreweghe, Jozef Van Overmeiren, Sylvain Rasschaert, Cesar Peelmann C en Maurits Marckx hebben de beste jonge op Quiévrain Tony Poppe, Jules Dierickx-VisseS Edmond De Kerpel, Jean Van den 5 Bossche, Alois Geldhof, Jan Van fe de Veldeeen kransje winnaars E) op de Noyonvluchten HeymncK-verneeck, De Kegel- Wieme, Remi De Wilde, Alfons Verlee, G. en A. Anthuenis, Roels-Baeyens de lange afstandswinnaars 30 - 2.7.1982 - De Voorpost DUIVEN In Zele Eerlijk duurt Langst Buggenhout. G. Hendrickx, naaide Petrus Steeman met Maurice De Nul en Petrus Van zijn jonge duiven de eerste Biesen. Bij de oude duiven de prijs naar zich toe voor Pierre 1° en 7' prijs voor Roger Goet- De Schrijder, Pol Van Lember- hem en ook vroege prijzen gen (3* en 9*), Leon Van Wi- voor Hendrik De Schrijver, chelen, Gilbert De Block, Pros- Frans Van de Velde (3' en per De Backer, Gilbert Dewit- 10*), Julien Perdaens, Pierre te. Martin Michotte en Leon De Wolf, Gustaaf Van Hoey Smekens. Bij de oude duiven Alfons Hendrickx, Gaston De klokte Leon Seymortier de 1* Smet. Prosper Philips was de en 9* prijs en -kopduiven voor laureaat van de jaarlingen- Ju'es Boone, Roger De Baere vlucht voor Frans Van de Vel- (3* en 6*). August De Backer, de (2* en 10*), Theofiel Van Philemond Staes (5* en 7*), Mol. Luc De Vijlder, Albert De Kamiel Heirman en Cesar Proft. Clement De Smet (6* en Christiaens. 9.) Roger Van Goethem, Paul Te Grembergen zwaaide Ro- Lissens. bert Segers met de bloemen Te Serskamp haalde Jozef bij de jonge duiven voor Die- Van Huyck de eerste naar zich nck-lnzé, Florent Dierick, An- toe bij de jonge duiven voor dré Van Acker, Adolf Louis. Jozef Kindt, Hubert Van der Jozef De Munck met de 5", 8* Haegen, Hedwig Roelandt, Al en 9* prijs kwam er weer goed fons De Wolf (5' en 6'), Alfons uit, maar de meest opgemerk- Troch, Georges Van Steen- te prestatie kwam van Chris dam, Frans Freleu, Frans Gil- Van Uytvanck, met 8 prijzen lis. Leander De Schoenmaec- van 10 duiven of de 10', 12-, ker beheerste de vlucht bi] de 20*. 29*. 30*. 43*. 92*. 101*. en oude en de jaarlingen met een heel karrevracht naturaprijzen. dubbele eerste prijs en bij de Een jonge melker met allure jaarlingen er nog een vierde oi. \/an I I-Hf r-,L KI,Ik.. De Maeyer en J. De Wachter die bij de jonge duiven de vroege prijzen wonnen. Bij de oude duiven de 1 Le en 3° prijs voort Laurens - Bogaert, en verder Raymond Hermans, Karei De Bleser, Jos Van den Bosch. Louis Goossens was Hendrickx en Frans Van den De Caluwe. Branden. Te Uitbergen liet Sylvain Ras- Te Berlare mocht Jozef Van schaert zich voeren met de 1" Overmeiren juichen met zijn prijs bij de jonge duiven. Hij eerste prijs bij de jonge duiven werd daarbij geassisteerd voor Prosper Haentjens (2* en door Etienne Sens, René De 4'), Germain Braeckman en Cock, Jan Buysse, Raf Van Victor Sigin. Bij de oude dui- der Sypt (5* en 10*), Hippoliet de laureaat bij de jaarlingen ven won Gaston Colman voor De Thaey (6® en 9»), Freddy voor Jan Bettens, René De Victor Sigin, Urbain Vermei- Moerman en Leo Cattoir. Adolf Boelpaep, Karei Goossens en ren. Van Malderen - Merckx. Heirweg was de laureaat bij de Jozef De Mayer. Etienne Smet. De jeugd kwam oude duiven voor Frans Vle- Te Overmere won Romain aan bod bij de jaarlingen. Het- minck, Raf Van der Sypt. Gus- Coppieters bij de jonge duiven geen vader en lokaalhouder taaf Baert (4e, 7* en 8*). Ri- voor Hippoliet Haentjens (2* Ivo niet kon. kan zijn jongste chard Dooms. Jaklien Van den en 5*), Tony Poppe en Leopold zoon Erwin wel en plezier dat Broeck (6* en 10»), Madeleine De Bock. Frans Pieters stond hij heeft. Hij mocht met zijn Piscador. Deze laatste won bij bovenaan bij de oude duiven eerste prijs voor specialist Ur- de jaarlingen voor Raf Van der voor Ivo De Donder, Alois Sey- bain Vermeiren, Lucien Heir- Sypt, Freddy Moerman. Jozef mortier, Clement Philips, Al- man, Robert Verleyen en Joris Baeyens. Adolf Heirweg. Gus- bert De Mesmaecker. Bij de Thienpondt. taaf Ongena, Frans Clem- jaarlingen gingen de bloemen Te Baasrode - St.-Gillls was minck, Remi Van Overmeiren, naar Odilon Goossens, voor het de tandem Van Schoor - Frans Segers en Leo Melcke- Clement Philips (2* en 4*), Van Dierickx die bovenaan stond beeck. Evermaet - Christiaens, De bij de jonge duiven voor Van Te Schoonaarde een knappe Corte en zn. Inghelgem - Desaert, Lucien uitslag bij de jonge duiven voor Te Denderbelle ging de ere- De Bleser, Emeil Jacobs en Maurits Marckx met de 1' en 2° prijs bij de jonge duiven naar Roels - Van Damme. André prijs. Octaaf Boelaert won de Eugeen Van Malder voor Willy Spitaels was de topper bij de 3" en 5* prijs en Laurent Galle Van den Broeck, Danny De oude duiven voor Leon Ver- was 4* Bij de oude duiven won Decker, Jan Vermeir en Raoul heyn, André De Saedeleer en André Dalschaert voor Mauri- Te Zele-Huivelde was Walter Haentjens niet alleen de win naar maar ook de uitblinker, want aan de 45° prijs won hij reeds de eerste serie van vijf aangeduid. Vroege jonge dui ven voor Oscar Van Lent, Adolf Heirweg (3* en 10*), Geerinck Van Malderen. Prosper Goossens, Albert Gij- sens. Alfred Verschelden. Car los Dfe Schepper André Van Avermaet. Bij de oude duiven en de jaarlingen was de over winning voor voorzitter Eu geen Baert. Vroege oude dui ven voor Adolf Heirweg (2* en 3*), Lucien Lauwaert, Henri De Backer, Alois Temmerman (6* en 10*), André Van Avermaet (7* en 9°), Lucien Lauwaert. Bij de jaarlingen ereplaatsen voor Adolf Heirweg (2* en 6*). André Van Avermaet (3* en 4*). Alois Vraeem je duive best aa Temmerman (7* en 9*), Maj'en 2* f Van Uytvanck en Lucien Au, Edrr waert. Bij de duivinnen «f Deyai Adolf Heirweg voor André Avermaet (2* en 3*), W» Haentjens, Alois Temmen! (5* en 7*), Marcel Van Uytffc Lucien Lauwaert, Moens. beele klokte de snelste oude duif voor Maurits Bosteels. Wilfried Van Vossel, Pierre Pieters en Leon Van Hoof. Frangois Marien was goed voor de 1* en 3* prijs bij de en 5*), Leopold De Ridder Cool, Robert Van Rossem en haalde het bij de jaarlingen Remi Van den Abbeele. Ro- voor Mechant - Van den Dries- bert Van Rossem stond het sche, Frans Spiessens, Leon hoogst gekwoteerd bij de jaar- Verheyen en André Spitaels. lingen voor René Poppe, ge- Te Zele De SNelvliegers broeders Govaert en R hok^eraard"^! P^s .bl' °Pval|ende prestaties De Petter Louis Van den Ata- Judook en Jozef Debbaut (4* ce Vereecken. Wwe Jozef ven de 1 pn 4« nriic urw-.r A/irtif i duiven van de beele klokte de snelste oude en 5*). LeoDold De Ridder Cool. Robert Van Rnccem on yen de 1 en 4* pnjs voor Adolf kolonies Charel Van de Keer Louis en vroege prijzen voor (2* en 6*). Lucien Francois, Cesar De Saedeleer, Cesar Henn Brijs, Jozef Chnstiaens Boone, Stefaan Segers (5* en Albert Van Hecke, Raymond i o Ward Va" Meervenne, Temmerman, Henri Clinck- Jozef Colman (7* en 8*), Karei spoor, Frans De Palmenaere. Ost. Cesar Boon won de De ereplaatsen bij de jaarlin- vlucht bij de jaarduiven voor Chris Van Uytvanck, Cesar De Loose, Florent Dierick (4° en 5*), Comel Van Hautte, Karei Ost (7* en 10*), Hubert De Mey en André Verschelden. Te Lebbeke Centrum klokte For De Vos de snelste jonge duif voor Jozef Buslot. Goed gezelschap - Mannaert. Mau rits Van Cauwenberghe, M. en L. Pieters, Jozef Teek. Jozef Hofman, René Van Lierop, Pe trus Tillye, Adolf Sanders. Frans Van -Langenhove won de hoofdprijs bij de oude dui ven voor Adolf Legrouw, Paul VCan Weyenberghe, Maurice Cobbaert, Jozef De Nul, Frans Van den Abbeele (6* en 7*), Kamiel Wouters, M. Mannaert en Pierre Vermeir. jaarlingen en verder vroege voelde Jules Christiaens zijn Bosckstael (4* en 5"). duiven voor Leon Van Hoof, C. eerste prijzenlijstje nog wat Te Buggenhout - Lebbeke - aan. De 1° prijs bij de jonge, St.-Glllis was Cesar Peelman oude- en jaarduiven was zeker de zegekaper bij de jonge dui niet te versmaden. Bij de jonge ven voor F. Van den Berghe, duiven verwijzen we graag Karei Bruggeman, Jan Baeck, naar de bijzonder knappe uit- P Bessems, H. Belis, Her slag van Albert Van Winkel mans - Vereecken (7* en 10*), met de 2'. 3* en 5* prijs. Paul J Ringoot, L. Pauwels. Bij de Dierickx Vissers klokte de 4' oude en jaarduiven ging alle en 8', Cyriel Van Hecke de 9* aandacht naar Louis Van en 10* en vroeg gekonstateerd Gucht met de 1". 2*. 4*. 5* bij door Johan Schiettecatte. de oude durven en de 1bij de Maurits Ernalsteen. De ere- jaarlingen. In zijn spoor zaten plaatsen bij de oude duiven bij de oude J. Claus, A. Van voor Willy Christiaens, G. en Esbroeck, Gustaaf Van den A De Maesschalck en Petrus Eybde. Jos Van Achter. Jan Van Kerckhove (4* en 5') en bij Van Achter, Germain Van den de jaarlingen voor Louis Bossche en Jozef Philips. Dhondt, Baziel Poppe, Schiet- Vroege jaarduiven voor A. Van tecatte - Van Laere. Bij de Esbroeck, Gustaaf Van den duivinnen won Kamiel Heir- Eynde, A. Moortgat. Jan Van Met Dirk Muysewinckel en Danny Van Steen komt te Sint- man v00r G en A. De Maes- Achter (5° en 7°), Jozef Philips, C.illis-DenrlemnnJp He ieuoH hr>,t (r\ schalck, Alfons Goossens, Cy- J van Haesendonck, Wilfried riel Van der Haegen en Achiel Costers en R. Mannaert Bij de jaarlingen de 1* en 7* Gillis-Dendermonde de jeugfl aan bod. (c) prijs voor Jozef De Nul en gen gingen naar Frans Freleu, goede prestaties van de hok- Hedwig Roelandt, Lucien ken van Etienne Van den Franc^c c.--« - Broeck, Frans De Wolf (3* en Mare Droessaert, André Van 9*), Prosper Van Nieuwenhuy- Leuven, Roger Van der Stuyft, zen, Pierre Vermeire, Jozef Emiel Van Leuven Elskens. Omer Van Gertrui, Te Oudegem troonden Peel- Frans Verheyden. man - Van Herreweghe met de Te Moerzeke Dorp won Os- jongskens boven vriend en car Deck de 1* en 9* prijs met tegenstander. Ze werden het zijn jonge duiven en in de dichtst benaderd door Jean eerste tien noteerden we de Pierre Lemmans, Sylvain Ver namen van Willy Vercauteren, straeten (3* en 4*), Robert Rin- Bernard Huylebroeck, Arthur goot (5° en 9*), Jozef Walrae- Ost (4* en 8"). Armand Van der vens, Alois Colman, Adolf De Kelen. Alois Van Geyte, Heir- Beule, Edmond Segers. Bij de wegh - Van Geyte, Henri Van oude duiven klokten Emilienne den Broeck. In de reeks oude en Jozef Dierickx de 1en 3* duiven haalden vader en zoon prijs en vroege prijzen gingen Wuytack een goede uitslag naar Bly De Vriendt. Adolf De met de 1* en 9* prijs Ook Alois Beule, Maurice Vermeiren. Van Geyte met de 2* en 5* Peelman - Van Herreweghe. maakte een goede beurt. Geert Philips. Theofiel Segers. Vroege vermeldingen voor Jozef Vermeir en Cyriel Abbe- Loüis Hagendoorn. Oscar loos. Judook en Jozef Deb- Deck. Henri Delcart. Adam baut waren goed voor de 1* en Dheer, Van der Vreken - De 4* prijs Kopduiven bij Petrus Donder (8* en 10*). Jozef Col- De Ridder. Jozef Lambrecht. man was de winnaar bij de Theofiel Segers. Cyriel Abbe- jaarlingen voor André Van loos, Jozef Vermeir, Sylvain Geyte, Adriaenssens - Van der Meuleman, Geert Philips en Sypt, Jozef Jacob, Bernard Maurits Vereecken Huylebroeck, Alois Van Geyte, Te Buggenhout Den Belg Hector Geerinck. Een knappe waren het Fernand en zn. De uitslag voor Van der Vreken - Proft die zich in de kijker De Donder met de 3*. 4* en 8* speelden met de 1 en 2* prijs, prijs. Vroege duiven voor Ben Hooft. Te Schellebelle hernieuwden Roger Pauwels, August Van de gebroeders Bontinck hun Ingelghem. Maurice Van eerste prijs bij de jonge duiven Ransbeeck (6* en 9*), Maurice van vorige week. Ze zetten er Hals. Richard Van den Broeck, ook nog de vierde prijs bij. Paul Verhasselt. Bij de oude Vroege duiven voor Vermeu- en jaarduiven een dubbelslag len - Uyttenhoeven, Lucien De voor Felix Vermeir. Bij de oude Kerpel (3*, 5*. 6* en 10*), Mau- noteerden we vroege duiven nee Cattoir (7* en 8') Mare voor Frans Van Dam, gebroe- Manus. Bij de jaarduiven nog ders Verschueren (3* en 9*), een zege voor de gebroeders Etienne en zn. De Proft, Pierre Bontinck en de 10* pnjs als Van der Vreken, Frans De toemaatje Daartussen in za- Plecker, Frans Van Zee ten Maurice De Mol, Vermeu- broeck, Amede De Vogelaer, len - Uyttenhoeven (3* en 7*) Louis Van Hoorebeeck. Een Odilon De Vijlder, Abel Verhof- deel van de koek bij de jaarlin- stadt (5* en 6*), Praet - De gen was voor Roger Hals, Rocker, Roger De Langhe Pierre Van der Vreken (2* en Deze laatste was de laureaat 10*). Cesar Peelman, Amede bij de oude duiven, met een De Vogelaer. Roger Van opvallende uitslag voor Praet - Doorslaer, Ben Hooft, Willem De Rocker met de 2*. 3* en 9* Obus, August Van Ingelghem. Vroege duiven voor Albert De Te Appels demonstreerde Ely Martelaere, Odilon De Vijlder, Van Damme de waarde van Marcel Van Leuven. Albert zijn kolonie met de 1*. 7* en 8* Elegeert. gebroeders Bontinck prijs bij de jonge duiven Vroe- en Rudolf Scheire ge piepers voor Alfons Burms, Te Moerzeke Kastel haalde Frans Vermeir, Theo Man- Louis Wuytack de kop bij de naert (4* en 5*), Rudy Van den jonge duiven voor André Peel- Broeck, Van Extergem en zn., man, José Vermeir, De Sae- Leon Michiels Ely Van Dam- ger en zn., Bernard Vercaute- me vervolledigde het succes ren (5* en 7*), André Aubroeck, bij de oude duiven. In die kate- Marcel Wouters, Albert Van gorie ook vroege prijzen voor Hoey en Jan Roels Bij de Victor De Paepe (2* en 6*), oude duiven winst voor Henri Patrick Hillaert (3* en 10*), Van den Broeck voor Albert Theo Mannaert, Louis Van de Van Hoey (2* en 4*), Oscar De Wielle. Bornau enzn Jean Winter Ook bij de jaarlingen Verhaegen, Vinck en zn Jean de 1 'en 2* pnjs voor Henri Van Van den Broeck constateerde de t* en 3* prijs bij de jaarlin gen en ook Victor De Paepe, Alois Van Hauwe, Jean Ver haegen, Vinck en zn Albert Cool, Alberic Pieters, Jean Christiaens en Hilaire Mmner zaten in de kop. Te Opdorp waren het Jac ques Casiers, Jean Van den Dorpe (11de en 12de), Felix Peersman was de laureaat bij de jaarlingen met de 2de en pens-De Schepper, Van Vlier- berghe en zoon, Raymond Peelman Te Elversele won Frans 3de prils" voor Alfons Roo- Teugels de lokale dubbeling baert. Benoit Van den Bosche. uit Etampes voor Wilfried Rot- Erans De Mesmaecker. Jan thiers. Roger Th.erens (3. 6. 9. Van Buggenhout Rene en 10). Emiel Naudts (4. 5). Albert ">on Brondeel 7de 10de en MRni \/an Mc»r-^.\/an don De Wolf, Prudent Anné. Bij de jaarlingen won Willy Peelman 11de), Van Neck-Van den Nest, Frans Van Herreweghe, voor Verdickt-Pauwels, Roger Gebroeders Michiels (12de en Thierens (3, 4, 6, 10), Albert De Wolf, Frans De Schrijver. De Malsche en De Waele. 14de), Dhaese-Van der Eecken In de Fondklub Tussen Den- In de Sint-Niklase Verbroe- der en Schelde won Norbert dering haalde De Kegel-Wie- De Schrifver de Poitiers-vlucht me de top bil de oude duiven "iet oude duiven, maar de uit- uit Etampes voor René Van blinkersrol ging naar Alfons Gerven. Hugo Van Huffel, Pla- Verlée met de 2de, 3de en 4de quet en zoon. Willy De Potter Prijs Vroege duiven voor Be- (5de, 11de en 13de), Frans non Van Royen, Laurent De Maesschalck. Germain Van Theugels. Willy Van Vlierber- ghe. Waiter Van Puymbroeck, den Bulcke, Felix Peersman. Adolf De Beuié. Roger" Aerts! R°9er Hermie, Willy Van Norberi Van der Linden, Bo- Zeebroeck Edmond De Ker- Te Overmere ging de 1ste prijs bij de jonge duiven naar Tony Poppe voor Albert Van Hecke, Remi Clerick (3de en 5de), Julien Roelandt. Bij de oude duiven won Aviel Bau- wens voor André Vleminckx, Roger De Baere, De Schoen- maecker en zoon, Rogiers en zoon, Aviel De Gucht was lau reaat bij de jaarlingen voor Albert Van Hecke, Gilbert Maes, Kamiel Bracke en Ju lien Roelandt. Te Schellebelle mikte Hed wig Roelandt in de roos voor Herman Vagenende. Praet-De Rocker (4de en 10de), De Both-De Pauw. Frans De Pal menaere (6de en 7de). Roger Branteghem, Robert Jans- sens. Bij de oude duiven de 1ste en 3de prijs voor Emiel Van Hove en kopprijzen voor de kolonies Van Hecke-De Rick, Herman Vagenende, Maurits De Rijcke, Maurice Cattoir, Julien Roelandt, Jules Van Laere, Willy Christiaens en R. Blancquaert. Bij de jaar lingen mikten Van Hecke-De Roeck in dp Kerpel (3de, 7de en 10de), Jules Van Laere (5de en 8ste), Julien Roelandt. Herman Van Boven. Te Uitbergen-Zele werd de bonsvlucht met 882 jonge dui ven gewonnen door Jan Van de Velde voor Jozef Vercaute ren, Alfons Verlee (3de en 7d?), Albert De Martelaere, Gustaaf Van Hespen, Marcel De Schoenmaecker, Georges Van den Abbeele, Theofiel Van Elsuweghe, Cyriel Van Driessche. Bij de oude duiven kwamen enkele hokken aan hun trek ken Emiel Pletinck met de 1ste, 2de en 8ste, Cynel Van Hecke met de 3de en 4de. Georges Roels met de 5de en 7de en verder Georges Van de Wielle, Theofiel De Vlee- schouwer. Georges Roels won bij de jaarlingen voor Cyriel Van Hecke (2de en 4de), Georges Van de Wielle (3de en 5de), Van Doorslaer-Chris- tiaens, André De Vriese, Fer dinand Roels, Petrus Seymor tier (9de en 10de). Te Berlare ging Oscar Maes met de bloemen naar huis voor Modest Van Hauwe, Theo Van de Wielle (3de en 5de) en Luc Van Malderen. Te Baasrode. Buggenhout. Smt-Amands en Sint-Gillis klokte Edmond De Kerjjel de snelste jonge duif voor Adolf Brouwer was de laureaat bij de wenDii jaarlingen voor Marcel Coo- them de grote slokops met de man' Henr' Van den Broeck, Edmond De Kerpel, Ooster- linck-De Rouck, Herman De Te Berlare-Zele een dubbe le zege voor Gustaaf en Mar- qaerl-Verstraeten, Alfons' Van Pel. R°9er Seghars. Valeer De Remoortel. Bij de jaarlingen wa, rte la„r»e« h„ de Alfons Verlee uit Zele. een waren Anthuenis-Van Goe- uitblinker op Poitiers (c) them de grote slokops 1 ste en 5de prijs. Vroege ver meldingen voor Ben Smet. In Union Waasland werd de Georges Boeckling René Van Pi'lecijn, Edward Hermans en derbyvlucht uit Fosses gewon- Gaever Hugo Van Huffel, Wil- R°9er De Block nen door Heynmck-Verbeeck. q6 Mesmaecker, Emiel Het vriendentrio Julien Raem- Smet Kamie, De Wllde Nor_ donck (2de) en André Chris- bert Van der i_jncjen; Roger ce| Antheums uit Etampes. Bij tiaens (4de en 13de), Altons ^erts. Emiel Verstraeten, Gus- de jaarlingen namen er dan Van Driessche (6de en 8ste) c Joze) Lossie - namen een ruim deel van de Van den vroege prijzen voor hun reke ning. Kopduiven ook voor In De Ware Dendervallei Louis Kerremans, Eddy Van mikte Petrus Buyst in de Dour- Puymbroeck, René Van dan roos bij de oude duiven en Puymbroeck. Harry De Rud- de eerste accessiet was voor der, Jan Alderdienst, Roger Jozef Philips Kopprijzen ook Carpentier, Gilbert Verhaegen voor Van Neck-Van den Nest, en D'Hollander-Heyman Frans Van Herreweghe, Jan De Dourdanvlucht ging bij Van Buggenhout, Jean-Pierre de oude duiven naar Roger Lemmens, Oscar Bosman, Aerls voor Bogaert-Verstrae- Maurits Van Hoey. Frans Van den Broeck en ereplaatsen voor Pierre Sertijn, Albert Stobbelaers en Maurice Au broeck Te Wleze troonde Paul Bos teels txj de jonge duiven boven vriend en tegenstander met de 1*, 4*. 5* en 7* prijs Na hem volgden Julien Perdaens, ten, Pieter en Elza De Bruyn, Hilaire Van Heysel, De Meester-Genbrugge, André Taelman, Georges De Guch- tenaere, Walter Van Puym broeck, René Wyn en Van Vlierberghe-Plaquet. Met de 1 ste en 7de prijs deden Pieter en Elza De Bruyn een goede zaak bj de jaarlingen Ere plaatsen ook voor Albert Van Mieghem. Michel Van de Steene, Raes en zoon, Cop- pens-De Schepper (6de en 10de), Maurice Ott, Henri Gustaaf ook nog de 3de prijs bij: uitblin ker bij de oude duiven Geor ges Roels met de 2de en 7de, André Van Hecke met de 3de en 4de, en verder Richard Van der Straeten. Petrus Melis. Maurits Arbijn, Van Winckel- Van Herreweghe. Pierre Ver- geylen, Gilbert Van Miegroet, (11de, 12de en 13de). Na uit blinkers Anthuenis volgden bij de jaarlingen Rudolf Goos sens, Antoine De Brabander, Kamiel De Bruyne, Frans Si- chien (6de en 7de), Jean Stockman, Van Winckel-Van Herreweghe, Gilbert Van Mie groet. In De Ware Dendervallei vlogen de jongskens ook al l boven Parijs en de Dourdan- vlucht werd er gewonnen door W*' Remi De Wilde. Georges K/f Daelman, Gebroeders Mi- ZtfL', chiels (3de en 5de), Pieter De Busschere (4, 7, 10, 11, 13). Een eerste prijs op Noyon voor Gustaaf Verberck- moes uit Grembergen. (c) Een eerste prijs op Noyon was er weggelegd voor de jonge duiven van Alois Geldof. (c) $0?8!h:Kamiel Van Herrewe ghe. gebroeders Verschuren. Raymond Peelman was de laureaat bij de oude duiven voor Louis Van Vossel, Louis Van Gerwen, Jozef De Bleser. Pierre Van der Schriek. Henri Van Hoorebeeck. Frans Pau wels. Alex Putteman (8ste en 9de), Joos-Achtergael. Kamiel Philips won bij de jaarlingen voor P. en zoon Bosman, en verder kopduiven voor Fran- qois Kinders, Remi Nijs (4de en 6de), Petrus De Backer, Louis Jozef Coorevits, Maes en zoon, Denis Annaert en René De Batselier. Te Opdorp was het Jozef Van Extergem, die bij de jonge duiven bovenaan troonde voor Jos Van den Bossche. Frans Van den Bossche, Frans De Bondt en Roger Pauwels. Jo zef Franckaert was de zegeka per bij de jaarlingen voor Al fons Van Esbroeck, De Vad- der en zoon. Karei De Bleser en Jean-Pierre Van Gerwen Te Wanzele-Lede ging de hoofdrol bij de jonge duiven naar Jean Van den Bossche met de 1ste, 4de en 10de prijs. Kopprijzen in die reeks voor Baziel Poppe, Alfons Cool, Gaston Eeckhoudt, René Pop- f>e. Kamiel Ringoot, gebroe ders Van den Berghe en Cha rel Smekens. Clement Blinde man won bij de oude duiven met goede resultaten voor Georges Keppens (2de en 6de), Antoine De Brabander. Leo Sacré, Cyriel Poppe, Frans Sichien, Steenhoudt en zoon, Roger Van Hauwe en Frans Buyle. Een knap resul taat bij de jaarlingen voor Mau rice Uyttendaele met de 1ste, 9de en 10de prijs. Goede re sultaten voor Antoine De Bra bander, Georges Keppens (3de en 6de), Omer en zoon Van Gendt. Remi Opdorp, Achiel De Waele, Kamiel Ringoot. Te Dendermonde. Hamme. Appels. Grembergen en Ou degem maakte Alois Geldof een goede beurt bij de |onge duiven met de 1ste en 5de prijs. Kopprijzen eveneens voor Baziel Poppe, Eddy \j den Bonne. Gaby Van Li bergen, Ivens-Smet, Ei Van Eetvelde, Kris Van fanghe. André Van Uytfani Vinck en zoon. Bij de duiven wonnen Lutz-Fierr voor Julien Cool, Gustaaf vj berekmoes, Frans Wesem: André Van Uytfanghe, On Van Haut, Jozef Van d Branden, Ivens-Smet, Vir en zoon, Jozef De Dond Gustaaf Verberckmoes w de ereprijswinnaar bij de j; lingen voor Andre Van fanghe, Cesar Boon. Smet, Vinck en zoon. All Pieters (6de en 8ste). Maui Peelman, Daman-Dierk Roger De Waele Te Buggenhout, Lebl Sint-Gillis noteerden we trus Verhaevert als winnaar de jonge duiven. Noyon-piepers voor Van Vondel en zoon, Buslot, Rei Van den Eynde, Frar Schoofs (5de en 8ste), A. Kejsmnk:rJ3us.Vr)V. in de rooSV/an Weeds voor Jules Mannaeu Van den Abbeele, Hert Bosteels. Karei Goeman, dook en Jozef Debbaut, Ber Blommaert, Albert Walraevi en Jules en zoon Callaert. de jaarlingen won Fram Keppens de vlucht voor en zoon Mannaert (2d 9de), Herman Bosteels, ré Claes, Frans Van Jozef Quisquater, Kamiel lips, Omer Cooreman Vermeir. Edmor Piet Z; op b was gen irghe 'Edmom Doors Vanriti de sta het vt 's Anc d Ais.i De jonge duiven van l mond De Kerpel uil B\ genhoul vlogen een eei prijs op Noyon. (c) Te Zele De Snelvlieg was het al Jules Dierickx sers wat do klok sloeg. Bf jonge duiven de 1ste en en 8ste prijs. Bij dé oude m mer 1 en bij de jaarlingen 1ste en 2de prijs. Vroege ge duiven tekenden we voor Luc De Maesschalck, trus Van Kerckhove, Wa De Schaepmeester, Clerr Philips, Adolf Baetens, Hul Vercauteren en Kamiel maey Bij de oude duiven den de ereplaatsen opge door Willy Christiaens, Ka Heirman, Christiaens-De ninck, Maurits de Maessch en na uitblinker Jules Dief Vissers volgden bij de jaa gen Hubert Vercauteren, Christiaens en Maurits Maesschalck. Frans Van de Velde, Leon Broeck, Albert Thierens, Henri verder 2de en 3de voor Cop- (bvw) .www;, j Marcel Antheu- Georges Colpaert, Viviane Dheer Bij de duivinnen de nis uil Hamme haalden een Verstraeten, Maurits Luyckx 1ste prijs voor Maurice Ott en dubbele zeve op Etampes (8ste en 15de), Albert Rens en - oLeopold Moortgat. In Lokeren werd de Argen- ton-vlucht gewonnen door Maurits Geurts, die ook provin ciaal laureaat werd. Vroege jaarduiven voor Henri en zoon Piens, (2de en 3de), Désiré Acke, Ongena-Van Hecke, Raoul en zoon Verstraeten (6de en 9de), Roger Van Qui- ckenborne (8ste en 10de), bij de oude duiven de eerste vier prijzen voor Raoul en zoon, Verstraete en verder Jozef Van Remoortel en Roger Van Quickenborne. In Lokeren ging de Angou- léme-zege naar Jos Van Re moortel voor Henk en zoon, Van den Broeck, Désiré Acke, Antoine Bral, Kamiel De Zut- ter, Ongena-Van Hecke, Ge broeders De Pauw. Te Dendermonde troonde Honoré Props op kop uit An- goulème voor Petrus Van Steen, Guillaume Willockx (3de en 10de) en zoon. Geon en zoon De Corte, Gilbert Van Hassel, Julien De Man, Phile mon De Breucker, Edmond De Kerpel, Platteau-Kerremans. In Aalst was het Angou- lème-sukses voor De Vuyst- De Corte en ereplaatsen voor Leon en zoon Van der Sype, Dom De Vulder, Gerard Brac ke. René Ottoy, Herman Van der Sype (6de en 7de), Alfons Van Gijseghem. In het Nieuwe Verbond der Denderstreek ging de Et* pes-zege bij de oude duif naar Roels-Baeyens en c' ereplaatsen noteerden w namen van Theo Copp4 Maurits De Keyser, Raou' zoon Galle, Maurits Oss« re, Jeroom De Corte, J braecken-Bauwens, Roelandt, Emiel PletmckB de jaarlingen een 1 ste voor Gustaaf Van Herra ghe, en kopprijzen voorl braecken-Bauwens, K De Keyser, Noöl Rasse Robert Dewachter. LutrJ rens, Kamiel Van der Eeo Jozef Bosschaert, Remi gauwen en Raoul en I Galle.

De Voorpost | 1982 | | pagina 30