Dendermonde M.O.-Waasland Stedelijke Technische en Beroepsleergangen Lokeren Vrij Hoger Handelsinstituut Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Dendermonde xamenuitslagen De Voorpost - 9.7.1982 - 23 h( ploma dernemersopleiding g dat in ;n is 3.30 .00 d dins jdag 3 uur 4.00 zatejt, Sint-Amands. laten Kt onderscheiding Witte Arnout, kleinhande- Waasmunster; De Cau- Lucien, reisbureau uitba- Waasmunster; Jeangout lick. dameskapper. Sint laas; Van Laeken Jean. Selaar-betonwerker. Tem- Van Broeck Luc, sanitair allateur-loodgieter, Kiel- ;ht; Segers Pierre, auto-ex- l"" (Jerscheiding Meirichy Patrick, slager- kslager, Lokeren; Van ieck Luc, zinkwerker, Kicl- IS< :ht; Verstraeten Patricia. jeskapper, Kemzeke; Ijze- 1 Suzy, dameskapper, Sint- m is-Waas; Cools Karin, da- kapper. Waasmunster; De £ura nheer Frank, loodgieter- °P itair installateur, Zele, De iver Anne-Marie. slager- ;en kslager. Belsele; De Leen- Frank, gasverwarming, e; Van Nieulande Guy, [werker, Beveren; Gee- Plus kx Philippe, schrijnwerker- ,at Or merman, Hamme; Cal- Walk or Ludwig. metselaar-be- irker, Temse; Behiels nny. metselaar-betonwer- Nieuwkerken, Van Nieu- ntal fc Guy, gasverwarming, -toei reren; De Backer Hugo, tselaar-betonwerker, Belse- D'Hollander Ingrid, dames- iper, Lebbeke, Van Broeck gasverwarming, Kiel- cht; Smet Godelieve, rcis- eau uitbater, Sint-Niklaas; ssens André, manègehou- Zemst; Laureys Dirk, sla- spekslager, Hamme; Van ysen Rudy, koeltechnicus, inse; Geerinck Gerard, sla- chap -spekslager, Zele; De Loor Jdré, slager-spekslager. Sint- Ss-Waas; Saman Janvier. )r ^expert. Stekene; Weyn eei ly offsetdrukker, Sint-Nik- i; Van Stappen Dirk.gas- apiei warming. Vrasene; Bettens Z( c, karrosseriehersteller, Bc- en; Celis Herman, reisbu- u uitbater, Temse; Van Pe- icm Martine, dameskap- Hamme; Verhelst Marie- ristine. slager-spekslager. t-Gillis-Waas; iet te jker ioenins I Nieulande Guy, sanitair allateur-loodgieter, Bevc- Van Hoylandt Emiel, sa- ir installateur-loodgieter, $ene; Van Hoey Martin, Itechnicus, Sint-Niklaas; rhoeven Nicole, manège- ider. Lier; Van Gocthem a, kleinhandel Sint-Niklaas: mslagh Mare, auto-expert, nem; Hoymans Micheline, leskapper, Sint-Niklaas: i Puyvelde Carlos, traiteur- ketaannemer. Hamme; eschouwer Mare, metse- -beton werker. Verre ek; De Leenheer Frank, verker, Zele: Van Osse- Yvan, garagehouder-hcr- :r, Sinaai; Thysman Guy, agehoudcr-hersteller. Bel- i; De Coninck Johan. kwerkcr. sanitair installa- d r-loodgictcr; Nieuwkerken; crschacrt Lucien, koeltech- us, Belsele; Van Hoylandt :1, gasverwarming, Kiel- it; D'Hulst Bart. koel- licus. Tielrode; Keppens li. koeltechnicus, Belsele; i Hoylandt Emiel, zinkwer- i. Kieldrecht. vrucht Uytvange Andrea, klcin- el, Grembergen; Van DC fcemput Dirk, sanitair instal- AD pr-loodgieter, Temse, Sas manègehouder. Boom; inck Rita, kleinhandel, (munster; Van Cleemput zinkwerker. Temse; :rt Jan. Metselaar-beton- :er, Kruibeke paalden een deel-getuig- krift beroepsvakken Me onderscheiding (tMeurichy Willy. De Klinge scheiding Idings Cesar, traiteur- Itetaannemer, Kieldrecht; Simonne, traiteur-ban- innemcr, Waasmunster; Constant, auto-expert, iksem; Van Roeyen Pat- I, schrijnwerker-timmer- lp, Belsele; Nonneman Cor- ■us, installateur centrale [Warming, Meerdonk. nening D Nauw Johny, installateur 'Irale verwarming, Sinaai; Jacqueline, slager-spek- Ifcr, Sint-Niklaas; De Smedt *f, offsetdrukker, Londer- 1; Van Remoortel Jean, sa- >ir installateur-loodgieter, fkwerker. Waasmunster; De feel Jean-Pierre, installateur ferale verwarming, Sint-Nik- etuigschrift rtijd-examens '82 e onderscheiding pKeyser Karin, kle.inhandcl ime onderscheiding pRena Sabine, dameskap- ster. Lokeren; Van Mol Cari- ne, dameskapster. Sint-Nik laas; Van Zandbergen Chris tel, kleinhandel. Beveren: Smet Linda, kleinhandel. Sint- Pauwels; Stevens Nadia. klein handel. Sint-Gillis; De Vlieg- her Marleen, groothandel. Kemzeke; Merckx Carina, da meskapster. Zele: Willaert Ca rina. kleinhandel, Hamme. De Vos Eric, tegelzetter, Stekene; Segers Maria, kleinhandel, Bornem; Dullaert Monique, kleinhandel. Stekene; Vanhec- ke Dirk, slager-spekslager, Sint-Niklaas; Laevaert Dirk, tegelzetter, Sint-Niklaas; D'Eer Annick, dameskapster, Sint-Niklaas; Bocklandt Isa- bclle, dameskapster, Lokeren; Everaert Peter, garagehouder hersteller, Kemzeke; Vercam- men Peter, elektrotechnisch installateur, Sinaai; Meireson- ne Peter, tegelzetter Eeklo; Van den Branden Wim. metse laar-betonwerker: D'Hooghe Luc, offsetdrukker, Zele; Heyndrickx Karine. kleinhan del. Vrasene; Vergauwen Bru no. garagehouder-hersteller. Sint-Gillis; Van De Gracht Jan. huisschilder, Wetteren; Van Lokeren Veronique, da meskapster, Lokeren; Van Gulck Luc. slager-spekslager, Melsele; D'Eer Annick, her enkapper. Sint-Niklaas; Terre^ brood Carin, dameskapster, Stekene; Sturm Patrick, heren kapper, Sint-Niklaas; Van He- melrijck Patrick, restauran thouder, Hamme; Collcwaert Christine, dameskapster, Zele; Macs Isabelle, dameskapster, Sint-Gillis. Onderscheiding Goedgezelschap Patrick, res tauranthouder. Dendermon- de; Maes Peter, slager-speksla ger. Meerdonk; Van Walle Fi- lip, tegelzetter. Sint-Niklaas; Delaruelle Gunther. plaatser van sierschouwen. Sint Nik laas: Meul Annetter. kleinhan del, Sint-Niklaas: Poppe Con- ny. herenkapster. Lokeren; Van Steendam Karine. dames kapster, Oudegem; Daclman Margot. kleinhandel. Sint-Ni klaas; Slootmaekers Marina, dameskapster. Steendorp; Van de Voorde Jurgen. restaurant houder. Hamme; Collewaert Christine, herenkapster. Zele; Drieghe Rudi, schrijnwerker timmerman, Beveren; Van Mol Carine, herenkapster, Sint-Niklaas; De Saeger Chris tina, dameskapster, Dender- monde; Dupon Bart, metaal- konstrukteur, Sint-Gillis; De Maesschalck Steven, kleinhan del, Stekene; Segers Karei, elektrotechnisch installateur, Hamme; Nelis Patricia, klein handel, Elversele; Verspecht Mare. slager-spekslager. Ham me; Vervact Luc. garagehou der-hersteller. Lokeren; Van de Vreken Diane, dameskap ster. Hamme; Maes Maddy. kleinhandelaar. Berlare; Moenssens Robert, metaal- konstrukteur, Beveren; Peel- man Harry, garagehouder-her steller. Hamme: Buytaert Ka rin. kleinhandelaar. Nieuwker ken; De Wachter Lutgard, kleinhandel, Hamme; Van Landeghem Sabine, dames kapster, Sint-Niklaas; Felix Eric, garagehouder-hersteller, Melsele; Baele Yvan, tegelzet ter, Evergem; De Cock Yvan, schrijnwerker-timmerman, Stekene; Poppe Conny, da meskapster, Lokeren; Van Driesschc Peter, metselaar-be tonwerker, Lokeren; Dermui Aldo. metaalkonstrukteur, Lokcren; Van Moer Patrick, gargehouder-hersteller, Beve ren; Verdickt Karine, groot handelaar. Sint-Niklaas; Fla- mey Frank, tegelzetter, Merel- beke; Van Nieuwenhuyse Mare, tegelzetter. Gent; Blommaert Jan, slager-spek slager. Sinaai; D'Hondt Bert. garagehouder-hersteller Waasmunster; Vercauteren Yvan. garagehouder-herstel ler. Sint-Niklaas; Yilmaz Ka- nm. garagehouder-hersteller. De Klinge; Luyckx Patrick, slager-spekslager, Sint-Ni- klaas; De Meyer Ronny. meu belmaker. Nieuwkerken; De Roos Dina, kleinhandel. Sint- Niklaas; De Gryse Mare, off setdrukker. Kallo; Goedart Yves, groot- en kleinhande laar, Lebbeke; Verhulst Peter, garagehouder-hersteller, Be veren; Sturm Patrik, dames- kapper, Sint-Niklaas; Stassijns Rita, dameskapster, Dender- monde; Vrolijk Johan. elek trotechnisch installateur, Be veren; De Witte Pascal, tegel zetter, Gent-Ledeberg; De Coninck Ivan, restauranthou der, Zele; Sigin Erwin, restau- ranthouuder, Lebbeke; Smet Marleen, dameskapster. Si naai; Buyle Hector, garage houder-hersteller. Kallo; Van Immerscel Marina, naaister. Mijlen; De Beul Patricia, he- renkapstcr. Lokeren; Bergh- mans Jan, garagehouder-her steller, Sint-Niklaas: Baetens Brigitte, dameskapster. .Loke ren; De Maere Linda, dames kapster, Sint-Niklaas. De Munck Ene. garagehouder- hersteller, Sint-Niklaas; Piens Alain, elektrotechnisch instal lateur, Merelbeke; Behiels Pa tricia, dameskapster. Beveren; Van Landeghem Els, klein handel, Vrasene; Verstraeten Raf, schrijnwerker-timmer man, Stekene; Deyaert Ray mond, garagehouder-herstel ler, Kruibeke: De Stobbeleir Annick. dameskapster, Ham me: De Roeck Dirk, elektro technisch installateur. Beve ren; Baert Danny, loodgieter, Sint-Gillis; D'Hanis Kitty, kleinhandel. Hamme; Cap Christine, slager-spekslager. Sint-Niklaas; Jacobs Sonja, kleinhandel. Dendermonde; Van Heyst Frans, elektrotech nisch installateur. Zwijn- drecht; Wittock Frank, metse laar-betonwerker, Temse; Fiers Ivan, slager-spekslager. Zele. Voldoening Kerman Memnune, dames kapster, Lokeren; Willaerts Marianne, kleinhandel, Ham me; Joris Christiaan, tegelzet ter, Sinaai; Suy Eric, brood- en Banketbakker, Melsele; Tem merman Nadine, kleinhandel, Sint-Niklaas; Wuytack Luc. restauranthouder, Vrasene; Tackaert Patrick, loodgieter, Zele; Van der Meeren Chris tian, restauranthouder, Den dermonde; De Munck Benny, dameskapster. Lokeren; De Bruyn Walda, dameskapster. Kieldrecht; Steenssens Chris, tegelzetter, Kruibeke; Volcke- rijck Marleen," kleinhandel; Baert Danny, zinkwerker, Sint-Niklaas; Baudenelle Pe ter, Slager-spekslager. Sint- Niklaas; Wauters Hilde. klein handel. Beveren; Note Chris tian, meubelmaker. Gent; Van Linter Rudy, restauranthou der. Berlare: Vleeschouwer Sabine, dameskapster, Sint- Niklaas; De Bruyn Michel, ga ragehouder-hersteller, Beve ren; D'Heer Hans, brood banketbakker, Zele; De Block William, metselaar-betonwer ker, Sint-Gillis; Schenkels Ma deleine, dameskapster, Sint- Niklaas; De Caigny Renaat, loodgieter, Nieuwkerken; Van Roeyen Ronny, elektrotech nisch installateur, Melsele; De Grave Peter, metaalkonstruk teur, Beveren; Van Hecke Darlin, kleinhandel. Lokeren; Heyndrickx Renaat. restau ranthouder, Sint-Niklaas: Bruyssinck Harry, garagehou der-hersteller. Sint-Niklaas: Van Goethem Peter, garage- houder-hersteller, Sint-Gillis: De Waele Claude, kleinhande laar, Sint-Niklaas: Van Puyvel de Rudi. schrijnwerker-tim merman. Sint-Pauwels; Ros- sacrt Franky. zinkwerker, Bel sele; Van Peteghem Luc. schrijnwerker-timmerman. Lokeren; Borghgraef Ronny. tegelzetter, Melsele; De Don der Frankie, garagehouder- hersteller, Hamme; Van Hoey Filip, schrijnwerker-timmer man, Stekene; Van Leyssebet- ten Erik, garagehouder her steller, Dendermonde; Ros- saert Franky, loodgieter, Bel sele; De Vos Marnix. garage houder-hersteller. Dender monde; Joris Mario, kleinhan delaar. Kieldrecht; Baele Ed dy, huisschilder. Waarschoot; Fierens Gery. schrijnwerker- timmerman. Nieuwkerken; Massart Benny, garagehouder- hersteller. Temse: Van Puyen- broeck Mare: elektrotechnisch installateur. Temse: Ruys Guy, huisschilder. Hamme; De Cock Fis slager-speksla ger, Stekene; Van de Vijver Luc. schrijnwerker-timmer man. Temse; Verniers Carina, restauranthouder. Eksaarde; Juchtmans Daniel, herenkap per. Sint-Niklaas: Knapen Herwig, brood-banketbakker. Sint-Niklaas; Verstraeten Mare, garagehouder-herstel ler, Sint-Niklaas; Vcrmcire Benny, elektrotechnisch instal lateur, Hamme; Vervact Rudi, garagehouder-hersteller, Lo kcren; De Bruyne Luc, gara gehouder-hersteller. Zele; Reusens Mare, restauranthou der, Mechelen; Bosserez Luc. garagehouder-hersteller. Hin- gene; De Smet Marijke, sla ger-spekslager, Hamme; Van Eyck Jozef, restauranthouder, Nieuwkerken; Droesbeke Thierry, huisschilder. Ever gem; De Mulder Peter, gara gehouder-hersteller. Kruibe ke; Rombaut Chris, restau ranthouder. Sint-Niklaas; De Mcssemaeker Lucien. slager spekslager. Lokeren; Herre- weg Sabine, kleinhandel. Sint- Niklaas. Schouppe Christine, kleinhandel. Hamme; Van Vacrenbergh Mare. slager- spekslager. Sint-Niklaas; Rooman Luc. restauranthou der. kieldrecht; West Gerrit, slager-spekslager, Sint-Nik laas; Bauweraerts Gilbert, te gelzetter. Sint-Niklaas; Mos- burger Norbert, huisschilder, Melle; Vergauwen Guy. gara gehouder-hersteller, Melsele; Janssens Herman, garagehou der-hersteller. Grembergen; Van Gassen Walter, zinkwer ker, Melsele; Van Remoortel Sabine, kleinhandel. Waas munster. Van Kerckhovc Di- mitri. loodgieter. Lokeren; Heirbaut Mare. slager-speksla ger, Lokcren; Buytaert Geert, brood-banketbakker. Sint-Gil lis. Macharis Patricia, klein handel. Lokeren; De Maere Mare, slager-spekslager. Ber lare; Kegels Sabrina. slager- spekslager. Sint-Gillis. Staut Karei, zinkwerker. Melsele. Smet Dirk. garagehouder-her steller. Sint-Gillis. Vrucht Smet Stefaan, garagehouder- hersteller. Waasmunster; De Beider Ivo, garagehouder-her steller, Sint-Niklaas; Moens Frank, brood- en banketbak ker. Dendermonde; Firlefijn Peter, schrijnwerker-timmer man, Sint-Niklaas; Vercruys- sen Tony, slager-spekslager. Beveren; De Vuyst Hans. brood- en banketbakker, Zele; Paul Geert, restauranthouder. Berlare: Scholliers Johan, schrijnwerker-timmerman. Grembergen; Van Callenberge Tino, groothandelaar. Steke ne: Mannaert Jean-Pierre, sla ger-spekslager, Hamme; Van Gasse Yves, brood- en banket bakker. Sint-Pauwels; Trog Peter, zinkwerker-loodgieter, Kallo; Wierinck Dirk, restau ranthouder. Zele; De Jonghe Gerry, garagehouder-herstel ler. Temse; Van Acker Erik. schrijnwerker-timmerman, Berlare; Vandenbossche Bet ty. dameskapper, Sint-Niklaas; Annaert Dirk. brood- en bank etbakker. Kemzeke: Ongena Marleen, kleinhandelaar. Sint- Niklaas. Serneels Alain, res tauranthouder. Temse; Van Der Voorden Filip. garage houder-hersteller. Lokeren. 2d' Graduaat: Behalen het Einddiploma van «Gegradueerde van het Economisch Hoger Onder wijs, afdeling Bedrijfsadmi nistratie» Met grote onderscheiding Carine Vercauteren uit Sint- Niklaas. Christine Meire. Sint- Niklaas. Met onderscheiding Marianne Peelman. Hamme; Patrice Roossens. Zele: Lut- garde Willaert, Hamme. Her man Michiels. Hamme: Chan- tal De Smet, Hamme: Lutgard Baeyens, Zele; Veerle Roos- endans, Zele; Linda Meskens. Bornem; Benny Van Meer- sche, Hamme; Christine Ver- hofstadt, Dendermonde; Lin da Smet, Sint-Gillis-Waas; Werner Sergeant. Aalst; Frans Windey, Sint-Amands; Peter Van Driessche. Zele; Luc Lau- wers, Malderen; Rita Verwac- ren, Dendermonde; Geert As- selman, Merchtem. Op voldoende wijze Marleen Bastiaens. Aalst; Ca roline De Coninck. Vlierzele: Dirk Aubroeck. Hamme; Pa trick Legal. Dendermonde: Dominique Baert. Zele: Leo Claus. Hamme; Walter Cop- pé, Dendermonde: Conny Siau. Dendermonde: Jos Vcr- mocsen, Aalst: Filip Verplaet- se. Nevele; Luc De Bruyn. Dendermonde; Gui Goubert. Brussel; Bart Gees. Kerksken: Kathleen Christiaens. Zele; Mare De Beule. Berlare: Jo han Van Orshaegen, Lier; Paul Van Raemdonck. Ham me; Luc De Ridder. Buggen- hout; Els De Donder, Puurs; Mare Rooms, Hamme; Chris Van Cauter. Berlare. Drie kandidaten werden uitge steld tot de 2de zittijd, daar ze de vereiste 60% der punten niet behaalden en 1 kandidaat heeft zich teruggetrokken. 1"* Graduaat Slaagden in het eindejaars- examen en worden toegela ten tot het 2de jaar Econo misch Hoger Onderwijs, af deling Bedrijfsadmini stratie Met onderscheiding Dirk Gobbers. Buggenhout: Linda Stuvven. Hamme: Nadi ne Van Extergem. Zele; Erik De Meersman. Berlare; Anne Ouintelier. Zele. Op voldoende wijze Kathleen Bontinck. Schellc- belle: Beatrice April. Londcr- zeel: Anne-Marie Smetryns. Schellebelle: Patrick De Blen de. Moerzeke-Kastcl; Jan Boeykens. Dendermonde; Syl via De Paepe, Lokeren; Bavo Ardans. Ninove; Stefan Van Damme. Buggenhout: Ann Assclman. Merchtem: Linda De Neef. Lebbeke; Johan Van Kersavond. Hamme; Eddy Van den Abbeele. Opwijk. Bernadette Heiin. Aalst: Dirk Vermeiren. Lebbeke: Hilde Scholliers. Dendermonde: Jan Roelants. Buggenhout: Mare Van Damme. Merchtem: Mare De Ridder. Buggenhout: Luc Maes. Bornem; Guy De Sae ger. Dendermonde: Jos De Groeve. Opwijk: Louis Vcldc- man. Buggenhout; Rik Uytter- sprot. Mespclarc: Bruno Van Boom. Sint-Amands. 27 kandidaten werden uitge steld tot de 2de zittijd, daar zij de vereiste 60% van de punten niet behaalden. Afdeling Bouwkundig Tekenen HSTL 3de leerjaar Met grote onderscheiding: Jo han Blondeel. Gilbert Van Cleef. Roland Broeckhoven. Met onderscheiding: Ronny Van Hyfte. Paul D'Hondt. Willy De Kerpel. Luc Van Geert. Christiaan Van der Gucht Afdeling Bouwkundig Tekenen HSTL, volmakingsjaar Met grote onderscheiding: Fi lip Vermeulen. Freddy Heirman Met onderscheiding. Jean- Pierre Coppens. Afdeling Electro-mechanica HSTL, 3de leerjaar Met onderscheiding: Luc Anthuenis Afdeling Electro-mechanica HSTL, volmakingsjaar Met grote onderscheiding: Walter Keppens. Geert Van Puyvelde Met onderscheiding: Eddy Schauvlieghe Afdeling Electriciteit HSTL, 3de leerjaar Met onderscheiding: Ronny Poppe. Michel Van Nieuwcn- huyze. Ignace Van Eetvelde. Met voldoening: Mare Boel Afdeling Electriciteit HSTL, specialisatiejaar Met grote onderscheiding: Danny Billiet. Guido Gerlo Met onderscheiding: Giovanni Fedcle. Patrick Gorgon. Paul Wittoeck. Gerolf Van Bossche Met voldoening: Claude Heuninck Doorstromingscyclus: Met onderscheiding: Eric Van Acker. Frankie Verhaeghen Met voldoening: John Govaert. Afdeling Nijverheidstekenen LSTL, 3de leerjaar Met grote onderscheiding: Francois Van den Broeck Met voldoening: Eddy Brug- geman Afdeling Nijverheidstekenen LSTL, volmakingsjaar Met grote onderscheiding. Dirk Van Hoenacker Met onderscheiding: Dirk Au- denaert Afdeling Sierkunsten HSBL Met grote onderscheiding Greta Janssens. Jeannine De Cortc. Magda Eibers Met onderscheiding: Martha Dc Witte. Met voldoening: Nadia Van Geyte Afdeling Weven HSBL Met grote onderscheiding: Marc Lintacker. Luc Van Damme Met onderscheiding: Paul Vispoel Afdeling Spinnen HSBL Met grootste onderscheiding Mare Vercauteren Met grote onderscheiding: Gil bert Pelentan Met onderscheiding: Petro Vercauteren Afdeling Wooninrichting, Huis- en Reklameschilderen HSBL Met grote onderscheiding: Pa trick Wauters Met onderscheiding: Willy Os- selaer. Raphael Schatteman Met voldoening: Geert Rooms. Dirk Van de Voorde. Patrick Van de Velde. Chris tiaan Plessens. Geert Pieters. Patrick Huysveldt. Geert Cor nells. Afdeling Automechanica HSBL Met grote onderscheiding: Pat- riek De Waele Met onderscheiding: Luc Van Eetvelde. Valentin Jamart. Danny Mertens. Paul Leboef. Marc Podevijn. Rudy De Mol. Godelieve Mannekens. Marcel Onghena. Eddv Schollaert. Jo han Leekeman. Franky Nim- megeers. Met voldoening: Andrea Sin- gier. Patrick Audenaert. Ro bert De Reu. Mare Hofman. Rony Buysse. Eric De Bruyc- ker. Paul Coussens. Benny Goossens. Bart Van Doorsse- laere. Rony De Meyer. Filip Dc Block, Herman Lissens. Met vrucht: Dirk Mossu. Gun ther Pilgersdorfer Afdeling Meubel- en Schrijn werktekenen HSBL Met grote onderscheiding: Mare Tas. Philip Daclman. Ronny De Plukker. Luc Wauters. Met onderscheiding: August Biesbroeck. Johan Van Cleemput. Luc Uyttendaele. Georges D'Hondt. Luc Van Britsom Met voldoening: Mare D'Hondt Met vrucht: Peter Baert. Er- win Hulstaert. Afdeling Lassen HSBL Met grote onderscheiding: Rc- né Van Laere LAGER SEKUNDAIR NIVEAU: Tweede jaar Leraar André Van Schuylenbergh Zijn geslaagd: Galle Nina. De Vos Veerle. Osselaer Brenda, Popelier Danny. Vancoppenol- le Martine. Eggermont Wouter. Bosteels Jan, Caers Herman. Nam niet deel aan alle proe ven: Van Dorpe Nico. Volgden de kursus: Aesaert Renzo, De Nef Peter, Timmer man An, Uytersprot Alain, Ver cauteren Christel. LAGER SEKUNDAIR NIVEAU: Derde jaar Leraar: Roger Van Bulck Bekomen het getuigschrift of overgangsattest: Janssens Karin, Zoldermans Hilde, Man naert Jan, Caers Gisela, Veyt Danielle. Moens Peter, Van den Abbeele Christel, Van den Berghe Tania, Hooft Gerry, Cornelis Inge, Pauwels Nancy, Willems Iris. Namen niet deel aan alle proe ven De Muyt Alexander. Ma- rievoet Kalrien. Op de Lochl Leen. Peleman Karine. Van Hoof Lieve. Volgden de kursus: Laureys Wilfried, Scholliers Guy INITIATIEKURSUS TEKENEN VOLWASSENEN Eerste jaar Leraar: Paul Vermeir Zijn geslaagd: Schoof Gus- taaf, Coenen Maurice, De Laet Chantal, Derden Anna, Tollit William, Demoulin Liliane, De Ridder Sonia, Drieghe Dirk, Rampelberg Julienne, Troch Lutgarde, Wuest Manon, Cas- siman Yolanda, Cocquyt Lin da, Moortgat Jeanne. Van Nieuwenhove Linda. Volgden de kursus: De Decker Kristin, Dierinck Maurits, Hof- mans Anne. Kesteleyn Brigit te, Reyns Linda, Buggenhout Roger, Van Leemput Anne- mie, Vastenavondt Nicole. Van Rensbergen Joris. Wau ters Ann. INITIATIEKURSUS TEKENEN VOLWASSENEN Tweede jaar Leraar: Paul Vermeir Bekomen het getuigschrift of overgangsattest: Joostens Ro ger, Putteman Paul, Brys Jac ques, De Lanoeye André. De Ridder Geert. Vercauteren Al- bert, Vinck Ingrid, Declerck Raf, De Coster Ingrid, Mes kens Jozef, De Koster Leo, De Landsheer Kristien, Heynde- rickx Marie-Christine. ORIENTATI EJ AAR: Leraars: Chris Demangel - Jan Hauwelaert - Corry Van Dijk. Zijn geslaagd: De Waegeneer Chris, Heynderickx Annick. Van Geert Ann, Van Audenro- de Monique. Segers Peter. As- se'man Wim Namen niet deel aan alle proe ven: Colson Bart, Merckx Ma rianne, Van Hoyweghen Raf. Van Ransbeeck Johan. Volgden de kursus: Buydts Martine, De Kerpel Jeannine, De Maeseneer Anna, De Smet Inge, Eeman Bruno, Staes Re- gina, Van Damme Gerda, Van Hoof Hilde, Van Nuffel Jurgen, Van Nuffel Lutgarde, Ver- schueren Chantal. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU: Beeldhouwen Leraar: Chris Demangel Tweede jaar: Zijn geslaagd: Joos Johan, Meys Walter, De Kinder Mi chael. Van Wichelen An. Stas Jean. Nam niet deel aan alle proe ven: Joostens Kristien. Volgden de kursus: Ost Bart, Scrivens Leona, Verhelst Ni cole, Witthoeck Rudy. Derde jaar: Zijn geslaagd: Jacobs Denis. Jacobs Denise. Van Dooren Annick, Wauters Simonne, Buytaert Alfred, Sooghen An- nemie. De Leener Leen. Vierde jaar: Bekomen het getuigschrift: Blot Lucien, De Bruyn Henri, Gobel Mireille. Nam niet deel aan alle proe ven: Huyck Marleen. Volgde de kursus: Courtmans Rose-Marie. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU: Keramiek Leraar: Lieve De Pelsmaeker Tweede jaar: Zijn geslaagd: Meuris Lieve. De Muyter Carine, Leon Lily. Van den Broeck Veerle Volgden de kursus: De Keers- maecker Martine. De Vos Mia, Van den Broeck Lutgarde Derde jaar: Zijn geslaagd: Courtmans De nise, Ciemniak Sylvie, De Meirsman Magda, Everaet Mieke, Rodrigues An, Schelf hout Ivan. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU: Grafiek Lerares: Miki Van der Ecken. Tweede jaar: Zijn geslaagd: De Deyne Jan, Huylebroek Marie-Anne. Van den Broeck Mario. De Bondt Erika, Caers Vera, Bouteille Charles. Nam niet deel aan alle proe ven: Mortiers Maggy. Volgden de kursus: Cool Jean- Pierre. Van den Berghe Luk en Smet Adhemar. Derde jaar: Zijn geslaagd: Jacobs Lies en Van Gehuchten Veerle. Vierde jaar: Bekomen het getuigschrift: Mannaert Toon en Van den Abbeele Kamiel. Volgde de kursus: De Bruyne Nicole. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU: Tejtenen Leraar: Walter Brems Tweede jaar: Zijn geslaagd: Holbrecht Oc taaf en Van Opstal Hilde Volgden de kursus: Callebaut Ann. Cool Anita. Hollaed Jo han. Houben Patrick, Leys Ag nes, Van Brussel Knstien, Ver stappen Anne. Derde jaar: Zijn geslaagd: Heuninck Vic- toire. De Geyter Geeri, Manën Wilfried, Quidé Hélène, Due- rinck Lydia, Van Obost Evely- ne. Hiel Madha-Lisette, De Proft Amandus. De Boom Frans. Volgden de kursus: Van der Biest Lena, Van Opstal Rita, Willems Dirk. Vierde jaar: Bekomen het getuigschrift: Deron Ferdinand, Vereecken Cecile, Claessens Pascale, De Medts Eduard. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU: Tekenen Leraar: Koen Muller. Tweede jaar: Zijn geslaagd: Van Damme Ria, Aelbrecht Vera, Vermeir Mark. Derde jaar: Heymans Frans. Van de Winckel Fneda, Grigis Rocco, Van Hoyweghen Jan Volgde de kursus Verhelst Rita. Vierde jaar: Bekomt het getuigschrift: Roels Huberi. Volgde de kursus: Verdoodt Daniel. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU; Met onderscheiding: Jean- Pierre De Rijcke. Erwin D'Hooghe. Lucien Demaes- schalck. Mare Zaman. Met voldoening: Nicolino Diprimio Met vrucht: Alain Rooms. Afdeling Centrale verwarming HSBL Met grote onderscheiding. Dirk Verschueren. Geert Willems Met onderscheiding Paul Van Puyvelde. Florent Creve. Luc Velee Afdeling Bouw LSBL Met grote onderscheiding. Mare Famaey Met onderscheiding: Guido Goeman. André Hofman. Ro ger De Clercq. Joris Pieters. Etienne Van Zele. Gilbert D'Haenens. Willem Hcir- wegh. Gustaaf Veldeman. Eric Van Bastelaerc. Thcophiel Van Puyvelde. Leon KeteN Johan Dc Keyser. Raymond Volckaert. André Gansbeke. Johan Bekaert. Met voldoening: Hugo Bon- naerens. Geert Haerens. Mare Schockaerl. Wilfried De Clercq. René Vervaet. Patrick Smekens Afdeling Weven LSBL Met grote onderscheiding: Ge rtie Haentjens. Nadine Ver eecken Met onderscheiding: Ann Ver vaet. Patricia Marival. Denise Verleyen. Ria Vervaet. Mar leen Van Damme Met voldoening: Dirk De Cock Afdeling Klein-Orthopedie LSBL Met grote onderscheiding: Guillaume Willockx Met onderscheiding: Peter D'Hoore en Rita Van Eisen Met voldoening: Geert Van Schil Inlichtingen en inschrijvingen: Vanaf 18 augustus, van maan dag tot vrijdag, van I8u30 tot 20 uur. Maar vanaf 1 septem ber. van maandag tot vrijdag van 18u30 tot 20u3ü en ook op zaterdagvoor- en namiddag en op zondagvoormiddag. Het adres is: STBL. Durme- laan 34. 9100 Lokcren (tel.. 091/48 17 65). De avondleergangen herbegin nen op woensdag 1 september om 18u30 en de weekendleer- gangen op zaterdag 4 septem ber om 14 uur. Afdeling grafische vormgeving, HSBL Schilderen Met onderscheiding: Martin Leraars. Hugo Clocheret - Jan Jo|y Hauwelaert. Eerste jaar Zijn geslaagd: Moortgat Marie- Claire, Van Gaever Freddy, Temmerman Luk, Doorns Freddy. Tweede jaar: Zijn geslaagd: Zaman Micheline, De Brucker Chris- tiane, De Meyst Hendrik-Aloïs, De Smet Julien. Rosez Jean- Marie. Volgden de kursus: Buggen hout Roger, De Waegeneer Karine. Haeck Roland, Jacobs Etienne, Ocquet Katnen. Van Dijck Annemie, Van Verre Freddy, Vehent Lisette. Derde jaar: Zijn geslaagd: Duerinck Lydia, Leybaert Wim, Van Opstal Ri ta, De Smedt Marina, Jaquin Régis, Merckx Alfred, Van den Broeck Mario, Van de Moortel Marguerite, Goeman Diane, Van der Jeught Petrus, Van Onsem Mariette. Namen niet deel aan alle proe ven: De Heyn Jozef en Van den Bossche Gerry. Volgden de kursus: Hooft Hil de, Nelis Sabine, Saey Etienne. Vierde jaar: Bekomen het getuigschrift: Sooghen Leon, Heuninck Vic- toire, Van Obost Eveline, Tac kaert Christiana, Quidé Hé- tene. Pauwels Walter. Namen niet deel aan alle proe ven: Bouteille Charles. Van Laer Henri, Wauters Maria- Leonia. HOGER SEKUNDAIR NIVEAU: Sierkunst Leraar: Michel Dambruyne Tweede jaar: Zijn geslaagd: De Waegemae- ker Nicole, Willems Helga, Van Wichelen Bruno. Volgde de kursus: Geerinckx Frangois. Derde jaar: Zijn geslaagd: Van Thielen Luk, Clymans Enk, De Brandt Herwig. Vierde jaar: De Wolf Brigitte en Van Hove Jan. Nam niet deel aan alle proe ven: Smet Adhemar. HOGER ONDERWIJS - FINALITEITEN: Beeldhouwen Leraar Chris Demangel. Eerste finaliteit: Zijn geslaagd: De Smet Jan. Roels Stefaan, Vinck Staf, Van den Abbeele Ann, Van Gucht Wim. Volgde de kursus: Beirens Tony. Tweede finaliteit: Zijn geslaagd Jacops Wilfned, De Meester Willy, Meersman Jan, Van Damme José. Derde finaliteit: Bekomt het diploma: Van den Abbeele Hubert. Keramiek Lerares: Lieve De Pels maeker. Eerste finaliteit: Volgden de kursus: De Vis Annie, Pieters Jenny. Verhoe ven Frangois. HOGER ONDERWIJS - FINALITEIT: Keramiek Tweede finaliteit: Volgden de kursus: De Bock Myriam en Oerlemans Hanny. Grafiek Lerares: Miki Van der Eecken Eerste finaliteit: Zijn geslaagd: Van der Vekens Pieter, Smet Guy, Vrijdagh Daniel. Tweede finaliteit: Volgde de kursus: Van deri Broeck Bernadette. Tekenen Leraar: Walter Brems Eerste finaliteit: Zijn geslaagd: Sooghen Leon en De Buck Katleen. HOGER ONDERWIJS - FINALITEITEN Tekenen Leraar: Koen Muller Eerste finaliteit: Is geslaagd: De Sutter Wim. Nam niet deel aan alle proe ven: Meert Jozëf. Volgde de kursus: Callebaut Rein. Tweede finaliteit: Volgden de kursus: Baeten: Marie-Thérèse, Pauwels Frar gois, Schellinck Petrus. Schilderen Leraar: Rik Bettens. Eerste finaliteit: Zijn geslaagd: Tramasur Chantal. Vereertbrugghei Alfqns. Namen niet deel aan alle proe ven: De Medts Eduarc D'Hooghe Toon, Van den Ee de Marie-Josée, Vereecker Cecile. Vervrangen Marcella Volgde de kursus: D'Haenc Jan. HOGER ONDERWIJS - FINALITEIT Schilderen Tweede finaliteit: Bekomen het diploma: Van Driessche Maurits en Thomas Georges. Nam niet deel aan alle proe ven: Philips Louis. Volgden de kursus: De Boom Frans, De Meyer Frans, Hol brecht Octaaf, Poppe Robert, Schelkens Henri, Vandermei- ren Germaine.

De Voorpost | 1982 | | pagina 23