Jozef Stoop, Georges Vercruyssen, René David, Georges Audenaert, Rotthier en zoon, Gebroeders Van Landeghem en Charles Collewaert presenteren hun Noyonwinnaars Adolf Louis, Frits Buys, De Corte en zoon, Fern, en zoon De Proft, Georges Vereecken, Frangois Van Geyte, Cyriel Coppens, Albert De Both: beste kwotaties met jonge duiven uit Quiévrain! Quiévrain Grote kermisvlucht te Baardegem 32 - 9.7.1982 - De Voorpost DUIVEN Te Rupelmonde klokte Jozef Stoop de 1ste en 4de prijs bij de jonge duiven en ook Achiel Van Vossel. Gaston De Beleyr en Al- bert De Bondt klokten vroege duiven. Bij de oude duiven won Mare Jansegers voor Gaston De Beleyr, Alois Noens (3de en 4de), De Kerf en zoon. René Van Landeghem. Gaston De Beleyr. Marcel Van Meervenne. Alois Noens en Willem Van Cleemput waren de uitblinkers bij de jaarlingen. Te Sint-Gillis-Waas maakte Georges Vercruys sen een goede beurt met de lste en 7de prijs en in het meest begeerde deel van de uitslag noteerden we ook de namen van Gilbert Win- dey. Marcel De Block. Cy- riel Baert, De Loore en zoon, gebroeders De Cau- wer, Marin-Dullaert. Remi Buytaert. Bij de oude dui ven was Karei De Potter de primus voor Marcel De Block, Leonard Van Over- meiren. Robert Stevens (4de en 5de), Willy De Maeyer (6de en 9de), Adolf Van Maere. Albert Van Daele. Met de lste en 6de prijs demonstreerde Alfons Christiaens de kracht van zijn jaarlingen voor de gebroeders De Gauwer (2de en 7de) en verder Leonard Van Over- meiren. Marcel De Block, Karei De Potter, Jo An- theunis, Robert Stevens, Willy De Maeyer. Te Kemzeke ging de hoofdtrofee naar Georges Audenaert met een opval lend resultaat voor Albert Pieters met de 2de, 3de en 4de prijs. Vroege duiven voor Jozef Goossens. Frans De Geest, Elza Braem. Freddy Van Goethem. Op- pers-De Schepper en Mar cel De Decker. Te Stekene zwaaide René David de scepter voor Jo- han Van Doorslaer (2de en 8ste), Rudy Baert, Ferdi nand Van Goethem. Julien Van Doorslaer. Piet Za- man. Jozef Van Tricht. Walter Van Puvmbroeck. Theo De Moor. Te Haasdonk stelden Rotthier en zoon de andere konkurrenten bij de jonge duiven voor een voldongen feit. Goede prestaties te kenden we op voor Frans Scheers (2de en 9de). Eddy Smet, Eddy Bracke (4de en 5de), Etienne Van Caute- ren, Amedé Sannen. Cle ment Van Oevelen. Theo De Corte. Bij de oude en jaarduiven moeten we nog maar eens in de richting van Ghislain Nicque wij zen, die werkelijk een klas sekolonie bezitten. Bij de oude duiven de lste, 7de en 9de en bij de jaarlingen de lste, 2de en 3de prijs. Ze delen de hoogkonjunktuur van de maatschappij waar 1077 duiven werden inge- korfd. Vroege oude duiven voor Frans Truvman (2de en 5de). René Van de Wal- le. Roger De Backer (4de en 8ste). Willy Catthoir. Georges Van Moer. In de schaduw van het hok Nic que bij de jaarlingen zaten Bolsens-Verhelst. René Van de Walle. G. Van Cauteren. Amedé Sanne. Henri Pollet. Roger De Backer en T. De Corte. Te Vrasene nam Lucien Busschaert de leiding bij de prijs naar zich trok voor Marcel De Petter (2' en 5). Sylvain Verstraeten (3C. 7 en 10), Cornel Roelandt. Peelman - Van Herrewe- ghe. Van Haut en zn. en Van Extergem en zn. Jozef Lambrecht was de dubbele winnaar bij de oude en de jaarlingen. Vroege oude duiven voor Alfons Van den Abbeel. Adolf De Beule, Erhilienne en Jozef Dierickx. Marc Costers (5' 6' en 8'). Edmond Segers en Marcel Vermeiren. Na winnaar Lambrecht volg den bij de jaarlingen R. De Ridder. Geert Philips. Gustaaf Wellekens. Sylvain Meuleman. Cyriel Van Malderen (6' en 7'). Alfons Van den Abbeele. Cyriel Abbeloos. Te Wieze scoorde Hector De Meersman het hoogst bij de jonge duiven voor Alfons Van den Abbeele (2' en 3 Hendrik De Schrijver. Frans De Smet. Richard Bosman. J. Eeckhoudt. Julien Per- daens. Frans Van de Vel de. Maurits Cooreman. Een opgemerkte prestatie bij de oude duiven van Frans Van de Velde met de 1.2'. 5- en 7 prijs. Paul Bosteels klokte de 3 en 8' en Roger Van Goethem. Alfons Hendrickx. Julien Perdaens en Frans Van Damme waren er vroeg bij. Paul Bosteels was de lau reaat bij de jaarlingen voor Prosper Philips. Luc De Vijlder. Clement De Smet (4 en 10'). Roger De Smet. Frans Van Damme. Roger Van Goethem. Gustaaf Van Hoof. Albert De Proft. Te Schellebelle klokte Al bert De Both de 1 en 4' prijs en koppnjzen noteer den we bij de jonge duiven ook voor Maurits De Mol. Ivo Roelandt. gebroeders Bontinck. Hedwig Roe landt. Vermeulen - Uytten- hove. Keukelair - Praet (8' en 10) en Cattoir. Bij de oude duiven won Maurice L'yttendaele voor Albert Elegeert. Vermeulen - Uyt- tenhove. Odilon De Vijl der. Octaaf Dumez. Albert De Martelaere (O en 9 Praet - De Rocker. Edgard Cattoir (9- en 10') Henri Haelterman won bij de jaarlingen voor Odilon De Vijlder. Vermeulen - Uyt- tenhove. Roger De Lang- he. Albert De Martelaere (5 en 8 Abel Verhofstadt (6 en 7 Maurice Cop pens en gebroeders Bon tinck. Te Schoonaarde mocht Maurits Marckx juichen met de hoofdprijs bij de piepers. Vroege vermeldin gen voor Jan Luvekx. Gus taaf De Trogh. Willy De Pauw. Willy Geerinck. Louis Van Extergem. Paul Cool Jozet Vlaeminck. Emiel Denijs. Gustaaf Duym. Emilienne en Jozef Dierickx klokten bij de ou- Jozef De Schouwer en zijn echtgenote, fier om de eerste prijs op Noyon met hun jonge de duiven de 1 en -4 prijs. duiven, fbvw) Vroege vermeldingen voor jonge duiven voor Benny Van Bogaert. Heirbaut en zoon. Albert Bolssens (4de en 5de). Emiel Goeman met de lste en 6de speelde goed bij de oude duiven en ook Hubert Bressinck. Keersmaeker-Cornu. Mon Heynderickx en Albert Bolssens mochten niet klagen. Te Lokeren ging bij de jonge duiven de trofee van de winnaar naar Charles Collewaert voor Aviel De Gucht (2de en 6de). Ge broeders Van Hille. Gust De Wiest. Ennel De Vree- se. Rudi Conserrière. Gust Huybrecht. Bij de oude en de jaarlingen tweemaal Aviel De Gucht. die bij de oude ook nog de 43? prijs won. Andere uitblinker De Kegel-Wieme (2de en 3de). Wwe. Braem en zoon. Adolf De Beule. Bi) de -jaarlingen Wwe. Braem en zoon. Poppe Raes. Leon De Landtsheer. In de Wase Scheldekant een triomf bij dc jonge dui ven voor de gebroeders Van Landeghem voor Ro ger en zoon Ghijs. Hugo Vlaeminck. René Verboo- men. (4de en 10de). Geor ges Huvghe. Richard Hen drickx. H. en L. Blom- maert. Kamiel Van Es- broeck. Paul De Cleen. Bij de oude duiven een lste prijs voor Robert Verhelst en een knap resultaat voor Heyrman-Vergauwen met de 2de. 10de en 11de prijs. Vroege vermeldingen voor Julien Bockacrt. Alex Van Goethem. Van Overschel- de-Maten. Smet-Clapdorp. Roger Verheven. Albert Riske. Louis Brijs. Bij de jaarlingen mikte Julien Bockaert in de roos voor Richard Hendrickx. Albert Riske. Leo Engems, Geor ges Hermans. Heyrman- Vergauwen, Willy De Wree. Louis Suy. Lucien Van Puymbroeck. gebr. Van Landeghem. In de Sint-Niklase Ver broedering een knappe ze ge voor Frans Steensens en goede jonge duiven bij Theo Van Puymbroeck (2de en 4de). ivo Roe landt. Roger Van Goe them. Jozef Van Raem- donck. Henri Rotthier (7de en 9de). Leon Boons. Wer ner Verhulst. Bij de oude duiven de lste. 6de. 1de. 14de. 17de. 18de en 20ste voor Lucien De Dobbelaer en nog vroege duiven voor Theo Jacobs. Rudolf A- drianssens. Michel Corne- lis. Louis Van Driessche. Marcel Noens. André Jean Melis. Van Malderen - Merckx. Octaaf Boelaert. Marcel Vereecken. Gilbert De Deyn. Jan Luvekx. Franqois Schelfhaut. André Dalschaert. Bij de jaarlin gen was Octaaf Boelaert goed voor de 1' en 4' prijs en de gebroeders Heirman de 2' en 8Kopprijzen voor August Marissen. ge broeders Govaert (5' en 6'). Franqois Schelfaut. Jean Melis en René Poppe. Te Moerzkee was Arthur Ost de laureaat bij de jonge duiven voor Kris Dhoey. André Van Hautte (3' en 10"). Francois Peleman. Theofiel De Maere. Ronnv Peelman. Heirwegh - Van Geyte. Paul Wuytack. Ar- mand Van der Kelen. Bij de oude en jaarduiven wa ren Vander Vreken - De Donder de uitblinkers met de 1 bij de oude duiven en de I en 2 prijs bij de jaarlingen. Vroege oude duiven voor Dame Dheer. Oscar De Schrijver. Alois Van Geyte. Theofiel en zn. Wuytack. André Van Gey te. Bernard Vercauteren en Jozef Colman klokten vroege jaarlingen. Te Serskamp mikte Cyriel Coppens (1 en 5') in de roos \oor Marc Van de Weghe. Gilbert Van Im- schoot. Alfons Fiers. Frans Gillis. William Boone. H. Van Malderen. Omer en zn. Van Gendt en J. De Poorter. Henri Clinckspoor won bij de oude duiven voor Odilon De Vijlder. C'harel Van de Keer. Pe trus De Coensel. Hubert Vereecken. Leander De Schoenmaeker. Alfons Troch. Gerd De Gendt. Van Imschoot en Omer en zn. Van Gendt. Charel Van de Keer klokte de snelste duif bij de jaar lingen voor Lucien Fran cois. Omer en zn. Van Gendt. Jan De Loose, Louis Uyttendaele. Lean der De Schoenmaeker. Frans Van LeuverrrGerard De Gendt. Alfons De Wil de en Henri Brijs Te Moerzeke Kastel een vluchtzege voor Francois Van Geyte en ereplaatsen voor André Aubroeck. Henri Vannden Broeck. Ernest Peelman, René Veyneir. Louis Wuytack. Paul Van Haver. Jozef Van Hoey. Aviel De Troetsel. Frans Vermeir. Bij de oude duiven de 1 en 6' voor Roger Van den Evnde en kopprijzen voor Raymond Sertijn. Louis Vermeir Alois Peelman. De Saeger en zn.. Lucien Wouters. Louis Vermeir won bij de jaarduiven voor René Ver meir. Paul Van Haver. Raymond Sertijn. De Sae ger en zn. Henri Van den Broeck. Richard Vermeir. Gaston Peelman. René Van Haver, en Julien Nobels. Te Buggenhout Den Belg werd het een festival Fer- nand en zonen De Proft met bij de jonge duiven de eerste drie prijzen. Bij de oude de 1 en 3' bij de jaarlingen de 1'. 3' en 6' prijs. Vroege piepers toch nog voor August Van Ingelghem. L. Saerens. Louis Van Inghelgem. Frans Van de Plas. Karei Van de Voorde. Maurits Van Ransbeeck. Ben Hooft. Vroege oude duiven voor Karei Bruggeman. Roger Van Doorslaer (4' en 6 Jos Van den Broeck (5' en 7 Pierre Van Rans beeck. Etienne De Proft. Ereplaatsen bij de jaarlin gen voor Roger Hals (2' en 1(f). Roger Van Doorslaer. Amede De Vogelaer. Pier re Van Ransbeeck, Etienne De Proft, Frans De Plecker. Te Appels klokte Georges Vereecken de 1' en 9' prijs en kwamen er goede pres taties voor Cammerman en zn.. Francois Roger. Van Extergem en zn.. Rudv Van den Broeck. Jean Ver- haegen, Ely Van Damme. Patrick.Hillaert en Frans Moens. Louis Van de Wiel- le was goed bij de oude duiven voor de I en 6' en verder Ely Van Damme 4' en 5'. Patrick Hillaert 3' en ID. Francois Kinders. Frans De Smet. Vinck en zn. en Jean Verhaegen Vinck en zn. was goed voor de 1 en 4 prijs en ereplaat sen voor Alois Van Hauwc. Jean Verhaegen. Patrick Hillaert (5' en 9'). August Peerman, Van Extergem en zn.. Jan Van Den Broeck. Arthur Beeckman. Te Denderbelle haalde Jozef Tackaert uit de Breedstraat de bloemen binnen bij de jonge duiven voor Frans Cooreman. Wil- l\ Van den Broeck. Pierre Pieters. Jean Vermeiren. Louis Van den Abbeele won de hoofdprijs voor Louis Vermeulen (2' en 3'), Pierre Pieters, Oscar Van den Bossche. Wi If ried Van Vossel klokte de snelste jaarlinge voor Albert Van Nuffel. Louis Van den Ab beele. Maurits Bosteels en J. De Nul Te Zele F2crlijk duurt Langst een goede kwotatie voor De Corte en zn. met de 1 5' en, 8' prijs. Verder kopprijzen voor Prosper De Backer. Alfons Velde man. Leopold Van Lem- bergen Colbert De Witte. William Verlackt (7 en 9 Philemond Stacs B'i de oude duiven 1 en 5 voor Leon Seymortier. de 2' en 3' voor Emiel Pieters. de 4 en 6' voor Roger De Baere en verder Oscar Van Lent. Jaak De Malsche (8' en 10"), Marcel Wauters. Louis Dhondt won bij de jaarlingen de 1 en 7 prijs en verder Emiel Pieters. Kamiel Heirman (3 en 8V). Marcel Wauters De Corte "én zn (5 en 9). Jaak De Malsche. Te Zele - Duivelde klokte Geerinck - Van Malderen Te Lebbeke Verbroedering stond er geen maat op de jonge duiven van Frits Buys met de 1'. 2\ 3C, 4C en 8C prijs. Vroege vermeldin gen ook voor Van Hey- ghem en zn., F. Permen- tier. Cooreman en zn.. J. Moens en H. Segers. Bij de oude duiven de 1', 3' en T prijs voor Van Nieuwen- huyzen en zn. en verder Petrus Joos, Jozef Vermei ren (4', 5C, 8% 10), en Hen ri Verdoodt. A. Luypaert won bij de jaarlingen voor L. Beeckman (2' en 6'), Callaert en zn.. Désire Van Mol, Roger Meskens (5' en ÏO). J. Verstraeten. Ka miel Monsieur en Van Nieuwenhuyzen en zn. Te Grembergen een goed kermisresultaat voor Adolf Louis, die de vlucht bij de piepers won voor Cyriel De Maere. Van Laere - Ver eecken. André Van Dam me, Robert Seghers, An dré Van Acker, die met de 6'. 7' en 10. zich niet alleen in de kijker speelde maar ook de kermisserie won. In de toptien nog Alfons Van Cauwenberghe en Jozef De Munck. Bij de jaarlingen de 1' en 6' prijs voor Chris Van Uytfanck en vroege duiven voor Karei Ost, Ce- sar Boon, Roger Van den Branden (4C en 7 Gustaaf Verberckmoes. Hubert De Mey, Rudolf De Donder en Jozef De Munck. André Van Uytvanck was primus bij de oude duiven voor Karei Ost (2' en 5'). Cesar Boon. Adolf Louis (4' en 8'). Roger Van den Bran den. F. Dhollander, Jozef Jacobs en Jozef Colman. Te Lebbeke Centrum haal den Goedgezelschap Mannaert de kop bij de Spae-keer-De Rop: (bvw) Quiévrainspecialisten te Uitbergen. jonge duiven. Een uitste kend resultaat voor Frans Buslot (2', 3' en 9*). Vroege vermeldingen voor Willy Saeys. Rene Uyttersprot. Frans De Wit. Frans Van den Abbeele. René Van Rossem en Roger Joos. Paul Lissens was de lau reaat bij de oude duiven voor de gebroeders Aeyels. Paul Verbeiren. Desire Claes, Frans Van Heyghem (5' en 7'), Arthur Bogman. Frans Dubois. Frans Van den Abbeele. en Adolf Legroux. Bij de jaarlingen zwaaide Jean Marie Van Peteghem de scepter voor Prosper Van Nieuwenhuysen, Frans De Wolf, Goedgezel schap - Mannaert. Albert Goossens (5" en 9'). Frans Ravyts (6' en 8 gebroe ders Ayels, Raoul An- thoons. Te Overmere waren het Edward Van Onderbergen. Leopold De Bock. Roger De Baere. Gaston De Waele en Robert Van der Stricht die bij de jonge dui ven de vroegste prijzen wonnen. Bij de oude maak te Frans Pieters een goede beurt met de 1 en 5' prijs en vroege vermeldingen voor Albert De Mesmaec- ker. Schiettecatte - Van Laere. Clement Philips. Edward Van Onderbergen, was bij de jaarlingen aan zijn tweede zondagzege voor Roger De Baere. Al bert De Mesmaecker en Clement Philips (4' en 5 Te Berlare waren het de specialisten met de jonge duiven Dhooghe - Helaert die de vlucht wonnen voor Ydens - Steeman. Urbain Vermeiren. Modest Van Hauwe (4' en 5 Urbain was de eerste bij de oude duiven voor Cesar Dauwe. Gaston Colman. Victor Si- gin (4' en 5 Robert Ver- leyen haalde het bij de jaarlingen voor Urbain Vermeiren. Frans Arbijn. Erwin De Grauwe. Etienne Samson. Te Oudegem was het Jozef Walraevens die bij de pie pers de meest begeerde Dendermoni Ghislain Nicque was te Haasdonk goed voor prijzen, (bvw) Truyens. Gerard Peerman. Marcel De Paepe. Bij de jaarlingen mikte Andre Truyens in de roos en in zijn spoor noteerden we Joost Van der Have. Alfons Pieters. René Ver meulen. Maurits Kuse. Victor Vermarién. Jean Bussens. Laureys. Victor Heirbaut. Marcel De Pae- r~ J pe. Edward Bosman v^t (<c snelste bij de met er nog de 3de Vroege duiven \oor Truyens. Victor August Nicque. en zoon. Jozef Baetens-Van Hoven dyy Fc ward Van de Vijver, de Op donderdag 22 juli heeft naar aanleiding van kermis te Baardegem de jaarlijkse grote ker vlucht uit Quiévrain plaats. De duiven zullen 8.00 uur worden gelost te De ats bedraagt 55 tot 75 kilometer üe gemeente men woont De dqiven worden ingekorfd op w dag 21 juli in het lokaal van de maatschappij zijn wint» te Baardegem de eerste prijs voor Adolf Heirweg. die met de 2'. 6'. 8'. 11'. 13' een reeks vroege duiven op zijn naam kreeg. Goede resultaten voor An dré Van Avermaet (3' en 10). Gerard Roels. Jozef De Wilde (5' en 7 Carlos De Schepper. Henri De Backer was de winnaar bij de oude en de jaarlingen en hij haalde het twee keer voor Lucien Lauwaert. die bij de duivinnen won. Adolf Heirweg won in de drie reeks een pak vroege prijzen. De 3', 5', 10. 11 bij de oude de 3'n 4 5'. 6' bij de jaarlingen en de 2' en 4 bij de duivinnen. Walter Haentjens, Walter Gobel. Eugeen Baert klokten in de eerste tien. Te Opdorp was het Gilbert Joos. die met de glimlach naar de jaarmarkt mocht trekken Hij won de jonge duivenvlucht voor Jan Van den Broeck. Clement Van Malder. Karei Goossens. Eric De Saeger. Jos Van Keer (6' en 10 Van Ako- leyen en zn.. Karei De Ble- ser en Laurens - Bogaert. Bij de oude duiven de 1' en 8' prijs voor Jos Van den Broeck en kopduiven voor Louis Van Riet. Louis Goossens, Philemon Van Riet. Petrus Van den Broeck. J. Bettens. Emiel Cruyplandt. Bij de jaardui ven stond Jan Bettens op het hoogste schavotje voor Jos. Van den Broeck; Frans Vastmeer. René De Boelpaep. Jacques Casier. Emiel Cruyplandt. Karei Dc Bleser. Julien Joos. Jan Van den Broeck. Te Uitbergen dc I en 4' prijs voor Raf Van der Sypt. de 2'. 7'. 12'. 13'. 14' voor André De Vriese en vroege jonge duiven voor Leo Christiaens. Sylvain Rasschaert (5' en 10'), llipp. De Thaey. Frans Van Cauteren (8' en 9). Bij de oude duiven de 1' en 2 prijs voor Spaerkeer - De Rop en ereplaatsen voor Frederik Christiaens. Jozef Vercauteren. Madeleine Piscador (5' en 7'). Frans Dhaesc. Rudv Doorns. Fruithof. Jos Van »en Broeck. Frans BF.cqujend de laureaat bij de gen voor Rudy Madeleine Baevens. Gustaaf nae. F. Dhaese. R. Sypt. Frans Stevens 10'). William Boone. Te Zele De SnelvWI in was Paul Dierickx - V^rtus: de winnaar met de Helefc prijs en kopprijzen voorlijk les Christiaens. Schietiwel te - Van Laere (4 eten u Louis Dhondt. Vercsam ren - Moerenhout, Elf sn De Brandt. Johan Sell niks catte, Robert De Brte de der Bij de oude ejervO' duivinnen de 1' prijsjrs. L Gustaaf Baert. VroeaTiwe de duiven bij Jules (pon tiaens. Petrus Van Kantra hove, Willy Christjvooi Kamiel Heirman en Moes duivinnen ereplaatsenMdit Cyriel Van der Hapakt) Kamiel Heirman. A|bij Ji Van Mieghem. G De Maesschalck. In het menspel was het dt duif van Jozef Van die de meeste maakte en dus de prijs wegkaapte Ridder was 2' en 3 efere c der Henri Van Keer.i De Backer. C'hristiajvan Willcms. Karei Goemjr dai en 9'), Clement wer Ighem. (tran Bij de oude duiven jaarlingen was he maal Pierre Collier hoofdprijs binnenh Vroege duiven voor De Decker. André Damme. Hugo De (4' en 8). Jozef Brempt. Mertens - der. Jozef Van H donck, Wed. Felix Vroege jaarlingen Danny De Decker De Saeger, Jozef Brempt. Jozef Cla Emiel Jacobs. Van kens - Asselmans. Van der Vekens, H Backer. Gebroede Weyenbergh (KL en

De Voorpost | 1982 | | pagina 32