L Frans Van Damme, Albert Van Huffel, Henri Brijs, Louis Meert, Bernard Vercauteren, Daniel Teirlinck, Cesar Peelman, Patrick De Mey, Walter Haentjens en Guido Dierick domineren met hun jonge duiven Quiévrainvluchten Godelieve Cap, Jozef Wijsevelde, Jozef Van Severen, Jozef De Roos, Georges Coenen, René Van Vossel, Adolf Van Puyvelde, Georges Raetens, Romain Kesteloot: De Wase Quiévraintenoren r 32 - 6.8.82 - De Voorpost DUIVEN Te Schoonaarde liet Patrick Hermans-Peelman. Bij de De Mey zich bij de jonge oude de 1' en 4' prijs voor duiven de eerste prijs aan- Fernand en zn De Proft, meten voor Maurits Van die ook bij de jaarlingen Acker, Frans Coen, Alfons eerst klokten. Bij de oude Baetens, Eddy Govaert. de 2' en 9* prijs voor Etien- Willy Geerinck. Maurits ne De Proft. de 3' en 10* Van Steen. Octaaf Boe- voorjan Ringoot. de 5' en laert (8' en 10*) en Frangóis 7' voor Van Spitael Louis. De Winne. Bij de oude en verder Roger Van duiven ging de hoofdtrofee Doorslaer. Gerard Van Is- naar André Dalsaert voor rael. De ereplaatsen bij de Gilbert De Devn. Jan jaarlingen voor Etienne De Luyckx (3' en 6'), Maurits Proft. Jan Ringoot, Pierre en zn Van Swalm. Jean Van Ransbeeck. Willem Christiaens, Frans Hen- Obus, Roger Van Door- drickx, M. en zn De Dijc- slaer. Theofiel Collaert, ker, Remi Govaert (9* en Robijn en Leon Wellekens. 10*). Bij de jaarlingen de 1' Te Moerzeke-Centrum en 8* prijs voor Jean Melis, stond Alois Van Geyte als de 2' en 4C voor Remi Go- winnaar ingeschreven op vaert en goede resultaten de lijst bij de jonge duiven voor de kolonies van Au- voor Octaaf Claessens, gust Matthijs, Roland Hector Geerinck, Alfons Dhondt, Octaaf Boelaert Peelman, Paul Wuytack, (6e en 7'), Frans Schelfaut Van Riet-De Ridder (6* en en Paul Beeckman. 8')- André Van Hautte, Te Schellebelle klokte Oc- Oscar Deck en Benoit taaf Dumez de 1'en 4C prijs Huylebroeck. Bij de oude en vroege duiven op de duiven de 1' en 3C prijs voor hokken van Maurits Van Petrus Van den Broeck en Leuven. Jan De Poorter, vroege prijzen voor Alois Albert Verhofstadt (5C, 6' De Kinders, Henri Delcart, en 7*), Maurits De Mol, Theofiel en zn Huyle- Frans Meskens, Damiaan sen werden ingenomen Louis Meys en Henri Van Van den Bneck, Petrus Es- door De Wolf - Van Dam- Laere. Bij de oude duiven selens, Alfons Vermeir. me. Cesar De Ridder, nog vermeldingen voor An- Gustaaf Meskens. Jozef Frans Veldeman, Paul Al- dré Van Uytfanghe. Jan Uvttersprot en Peter Ra- brecht, Richard Bosman. Verberckmoés. Frans De vyts. Met de 7' en 11' prijs Frans Bourgeois. André Smet. Karei Ost en Cesar wint Jozef Verbeyst de eer- De Croock. Frans Van de Boon. ste sene. Bij de oude dui- Velde en Paul Bosteels. ven maakten Jozef en zn Frans Van Damme nam bij Te Zele De Snelvliegers Vermeir een goede beurt, de oude duiven een tweede haalde Paul Dierickx Vis- maar ook Leon Van Gucht. overwinning voor zijn reke- sers een mooie uitslag met Jozef Uyttersprot (4C en 5'), ning. Gustaaf Van Hove (2' de 1' en 2' prijs. Vroege Jean Ost. Jef en zn Til- en 3') Cornie De Mol en duiven voor Theo Van El- burgh. Van Nieuwenhuyze Hendrik De Schrijver pres- suweghe. Luc De Maes- en zn. Henri Verdoodt en teerden goed en bij de jaar- schalck. Cyriel Van Heek. Fritz Buys kregen hun deel lingen noteerden we nog Cyriel Van der Haeghen. van de beste prijzen. Louis Clement De Smet, Gustaaf G. en A.-De Maesschalck. Beeckman won bij de jaar- Van Hoof en Luc Roe- Louis Dhondt. Vercaute- lingen voor Desiré landt. ren-Moerenhout. Robert Eeckhoudt. J. Verheir- Te Grembergen stond er De Brabander. Bij de oude .„vv,vlTOm, straeten. Jozef Uyttersprot geen maat op de jonge duif duiven de 1', 3C en 4C voor was het Paul Van Nieuwen (4'. 8' en 9*), Roger Mes- van Theo Segers; hij onder- G. en A. De Maesschalck. hove die de kop van de kens. Van Nieuwenhuyze vond het meeste tegen- verder Leopold De Decker uitslag sierde. Bij de jonge en zn. Maurice Moortgat stand van André Bogaert. en Paul De Koning. Louis duiven verder goede pres- Franc Van n.oon Alfons Van Cauwenber- Dhondt won bij de duivin- taties van Jean-Marie Van ghe. Isidoor Cupers, Karei nen voor G. en A. De Ost. Kris Van Uytfanghe Maesschalck (2' en 4C), (6* en 9*). Albert Goossens. Leopold De Decker en Cv- Een Lebbeeks kampioenentrio: Pissens. Vermeiren en Legrouw. (vh) riel Van der Haeghen. Te Lebbeke Twee verbond en Frans Van Biesen. Te Serskamp met een to taal van 763 duiven, maak te Henri Brijs een feest van met de lc en 4' prijs bij de jonge duiven. In die reeks waren er ook vroege dui ven voor Alfons Van Leu ven, Julien Galie, Mare Rasschaert, Daniel Baeck, Georges Van Steendam (7* Roger De Langhe en broeck. André Van Geyte Erauw. Winnaar Stroo- won bij de jaarlingen voor en 9*), Georges Coppens bandt liet bij de oude dui- Bernard Huylebroeck, Jo- en Wilfried Dijlgat. Bij de zef Jacobs, Gustaaf Jacobs oude duiven waren Van en Van Riet-De Ridder. Hauwe en zn goed voor de Te Moerzeke-Kastel stond 1' en 4C prijs, maar een Bernard Vercauteren in de sterke prestatie zeker ook schijnwerper bij de jonge voor Lucien Frangóis, Gil- duiven voor Georges Van bert Van Imschoot, Mare Haver. Leonard Aubroeck. Droessaert, Uyttendael- José Vermeir. Raymond Lorie, Henri Brijs, Gerard Certijn. Jozef Van Hoey, De Gendt. Herman Frans Vermeir. Frangóis Baeyens, Hedwig Roe- Van Geyt. Gustaaf Wuy- landt. Vermeulen-Uytten- ven uitblinker Praet-De Rocker achter zich, die goed was voor de 2', 3', 4' en 10* prijs. Maurice Cop pens, Robert Lauwaert, Jo zef Poppe, Emiel Van den Abbeele en Roger De Langhe kregen ook hun deel van de prijzenkoek. In de reeks jaarlingen won Frans De Martelaere voor Armand Van Gijseghem (2C en 9*), Roger De Lang he, Gilbert Maes. Maurits Van Leuven (5* en 8*), Maurice Coppens (6' en 7C), gebroeders Bontinck. Te Opdorp zette Harry Cnapelinckx de jongen- vlucht naar zijn hand. In zijn spoor noteerden we Laurens-Bogaert (2* en 3'), Kamiel De Fauw, Georges Crabbé. Bij de oude duiven gingen de meest begeerde prijzen naar Frans Van den Bossche, Albert Van Riet (2C en 3C), Karei De Bleser. Raymond Hermans. De 1* en 5C prijs voor Albert Van Riet bij de jaarlingen en vorige prijzen voor Karei De Bleser. Frans Van den Bossche en Frans Wijns. Te Denderbelle troonde Louis Van den Abbeele bo ven aan bij de jonge duiven voor Alois Vera. Louis Van Beveren. Albert Van Nuffel en Jos Vermeir. Amede Vera haalde het bij de oude duiven. In zijn spoor zaten Danny De Decker (2' en 5C), Remi Uyttersprot, Edward Boon. Bij de jaarlingen de 1' en 2C prijs voor Danny De Decker, en vroege prij zen voor Jan De Baerde- maecker, Etienne De Bac ker en Alois Vera. Te Buggenhout Den Belg was Cesar Peelman goed voor de lc en 9* prijs bij de jonge duiven. Flinke pres taties kwamen er ook van Ludo Van Belle, Firmin Van de Plas. Fernand en zn De Proft (4C en 10), Etien ne De Proft. Willy Hals. August Van Ingelghem. tack, en Aviel"Detroetsel. hove wonnen de jaarlin- Peteghem. Georges Be rgmans, Rudolf Hofman. Frangóis Philips. Emma nuel De Backer. Louis Van Rossem, Remi De Batse- lier. Frans De Wolf en Om- er Van Geertrui. Bij de oude duiven de lc en 4' prijs voor Frans Van Lan- genhove en vroege duiven door gebroeders Aeyels, Marcel Mannaert, Paul Van Nieuwenhove. Louis Van Rossem mikte in de roos bij de jaarlingen voor Jozef Buys, Omer Van Geertrui. Paul Van Nieu wenhove. Paul De Proft, Remi De Batselier, Albert Goossens, Frans Ravijts, Jozef Buys, Alfons Moens. Te Zele Eerlijk duurt langst een nieuw geluid. Luc en zn Van den Abbeele won- Albert Van Hoey, Richard gen-vlucht voor Jozef Van Omer Van Geertruy en zijn vriend met hun trofeeën te nen hun eerste prijs. Santé Het hok Dierickx uit Oudegem boekte knappe Quié- vrainresultaten. (c). Vermeire en Fr. Van Geyt Huyck, Van Hauwe en zn, Lebbeke. (c) haalden nog wat winst bij Frans Freleu (4C en 5C), de oude duiven en Richard Hedwig Roelandt (6' en Vermeir. Frangóis Van 11'), Henri Clinckspoor. Geyte, Louis Vermeir en Omer en zn Van Gendt, Rene Van Haver deden dit Mare Droessaert en Henri bij de jaarlingen. Brijs. Te Overmere mikte Petrus Te Berlare mikte Peter De Roels in de roos voor Gus- Bock in de roos voor Frans taaf De Vijlder. Jules Becqué. Prosper Haen- Chnstiaens. Baziel Fierens tjens. Alfons Van Malde- en Frans Baeck ren. J. De Winter. Bij de Te Appels kwam de snelste oude won Gaston Colman jonge duif van de kolonie voor E. en zn Samson en van Daniel Teirlinck. In de Victor Sigin. In de reeks top van de uitslag noteer- jaarlingen de 1' en 2' prijs den we Van Extergem en voor Robert Verleyen en zn. Jean Van den Broeck, vroege duiven voor Erwin Alfons Cool, Rudy Van De Grauwe. Germain den Broeck. Alberic Pie- Braeckman en Theo Van ters. Hilaire Minner, Jean de Wielle. Verhaegen. Cammerman Te Uitbergen zorgden De en zn. Maurits De Graeve. Corte en zn voor een knap- Alois Van Hauwe won zo- pe prestatie met de 1'. 2' en wel bij de oude als de jaar- io prijs. Georges Chris duiven. De ereplaatsen tiaens werd 3' en 6'. Ray- werden ingenomen bij de mond Temmerman won de oude duiven door Romain 4' en 7' en 9' prijs en ook Degrauwe. Frangóis Ar- Willy Van de Wielle en bijn. Alberic Pieters (6' en Baziel De Geest klokten 8'). Vinck en zn. Met de 3' vroeg. Bij de oude duiven en 4'. 9* en 10 prijs kwam de 1', 7' en 10 prijs voor Patrick Hillaert bijzonder Spaerkeer-De Rop. De 2' goed aan zijn trekken. Bij en 8' voor Theofiel De de jaarlingen klokte Ed- Vleeschouwer, de 3' en 6' mond De Deyn, de 2' en 3' voor Madeleine Piscador en ook Vinck en zn. Jan en vroege duiven voor Jo- Van Doren, Etienne Ver- zef Baeyens, André De waeren. Frangóis Van Hau- Vriese en Paul De Die- we. Paul Van Hauwe, Van rickx-Vissers. Bij de jaar- Extergem en zn en Theo lingen de 1' en 7' voor Verwarren kregen ook hun Schiettecatte-Van Laere. deel van de prijzenkoek. de 2' en 3' voor Paul Die- Te l-ebbeke Zesverbond nckx Vissers en goede Verbroedering ging Louis kwotaties voor André De Meert met de overwinning Vnese. Frans Stevens en aan de haal en na hem Madeleine Piscador. volgden Van den Berghe. Te Oudegem speelde Al- bert Van Huffel knap met zijn jonge duiven en dit resulteerde in de 1' en 10 prijs. Svlvain Verstraeten. Jozef Vermeir. Omer Van Damme. Adolf De Beule, Albert Van den Brempt. 6* en 9*. Hubert De Mey. Leo Boxstael moesten zeker niet onderdoen. Bij de ou de duiven noteerden we Emilienne en Jozef Die rickx als winnaars. Met de 2', 4' en 6' prijs demon streerde Jozef Walraevens de kracht van zijn kolonie. Goede resultaten voor Adolf De Waele. Frans De Saeger. Cesar Boon. Al fons Van den Abbeele. Frans Van de Velde en Constant Bert. Met de 1' en 7* prijs was Baziel Se gers de uitblinker bij de jaarlingen. Vroege duiven voor Daman-Dierickx, An dré De Vos. Cesar Boon. Alfons Van den Abbeele. Albert Jacobs, Jozef Wal raevens en Hector Van Nuffel (9* en Hf). Te Wieze stond Frans Van Damme op de hoogste sport van de ladder bij de en Stevens - Geerts (6' ionpe duiven De ereplaat- 9<). Luc. Vroege duiven voor Leopold Van Limbergen (2' en 5C). Antoine Bracke, (3' en 7'). Frans Vrijdagh. Emiel Haentjens. Phile- mond Staes. Jules Boone (9* en 10"). Bij de oude duiven won Adolf Baetens (lc en 5') voor Leon Sme- kens. Roger De Baere (3C en 4C). Bij de jaarlingen was de winnaar Marcel Wauters voor Louis Dhondt (2C en 3'). Roger De Baere. De Corte en zn. Te Dendermonde werd de personeelsvlucht gewonnen door Guido Dierick, die daarnaast nog een kollek- tief goed resultaat liet opte kenen met de 1', 8', 15', 22', 24'. 38', 39'. Judook en Jef Debbaut begonnen met de tweede prijs maar ook hun prestatie telde mee of de 2', 4', 5', 34', 48' en 56' van zes duiven. Vroege duiven voor Ferdinand Quisqualer (2' en 9"), Jozef Walraevens (6' en 7'), Re ginald Van Goethem. Bij de oude duiven en de jaar lingen was de hoofdprijs voor Jef en Mare De Vad- der. die bij de oude no 3' prijs wonnen. Vriflbe duiven voor Louis naert, Frans Van Emilienne Dierick, Verheyen, p. basi L rtis I Cïodf s ot Steeman, Daman-Diei Hugo De Backer. An cn st Dalschaert. Bij de jaai nnei gen ereplaatsen voor Ji ran Spiessens, Lucien De ser. Gerard Van Laer, man-Dierickx (6' en Danny De Decker. Gi i aai Van Waeyenberghe, K jg tt Ost. Godfried Steepen I won aan de derde prijs ut, d mieze tot 1000. Te Zele Huivelde Walter Haentjens roos met de 1', 17c André Van Avermaet gon met de 2' prijs, aan de 45' prijs had reeds 7 duiven geklokt. Verschelden met de 3' prijs won de eerste se t bij lewt l as g apse if je. oogt mfyi sti hij imm me nieyn, lake efeut. Gilediei Ld He Vroege duiven voor Miegroet Dheer. Koen De heer, Alfons Moens, A^e m Heirweg en Denis Haei t Ni BQ>p -ivlu fclen favlu luk ledei lekei Ie pi Te Kruibeke haalde Gode- Te St.-Gillis-Waas zwaaide lieve Cap het mooiste re- Jozef De Boos met de bloe- sultaat met de jonge duiven men voor Guido Maris, uit Ouiévrain. Bernard De Een podiumplaats voor De Jonghe. Arthur Van Lan- Kroon van het O.C.M.W. deghem en Cyriel Buytaert Onder impuls van René kregen ook hun deel van de Van de Vijver en Louis prijzenkoek. Bij de oude Geerts. de vader van de duiven won Maurice De Antwerpse kampioen Wil- Wilde voor Truyman - De liam Geerst. hebben ze in Preter. Petrus Van Vlier- het rustoord De Kroon ook bei ghe, Werner Lyssens en een duivenhokje opge- Roger De Jonghe. Vercau- bouwd en met hun enkele teren Thomas won bij de duifjes halen ze reeds goe- jaarduiven voor Alois de resultaten. Een stich- Smet, Jozef Van de Velde, tend voorbeeld voor een Henri Pollet en Bernard gezonde vorm van ontspan- De Jonghe. ning. In de reeks jonge dui- Te Stekene was de over- ven nog vroege prijzen winning voor Jozef Wyse- voor Hulstaert - Van velde en kopduiven op de Raemdonck. Marin - Dul- hokken bij Marcel Aerts, laert, gebroeders De Albert Thuy, Henri D'Hol- Block, gebroeders Smet, lander. Gaston Robijns, Dullaert en zn.. Prosper Remi Coppens, Petrus Beeckman, Roger De Wit- Aerts, A. De Smet (8' en te. Bij de oude duiven won 9*), en Albert Hesters. Bij Willy De Pootter voor de oude duiven won Jan De naamgenoot Karei en ver- Boeck voor Edward Vaere- der goede resultaten voor wijek. René Savoy, Willy de kolonies van Constant Smet, Serafien Kanssens. Prevenir (3' en 4') Van der Omer De Smet. Walter Poorter en zn.. Achiel Van Puyenbroeck. Jozef Maes. Thuy en zn., Omer Heirman en Hector Van Van Puyvelde, Jozef De Boxelaer. Piet Maes klokte Roos en De Munck - Van de eerste jaarduif voor Achter. De jaarlingen Omer De Smet. Albert He- vlucht was een succes voor sters (3' en 8') Albert Thuy Constant Prevenir die vroe- (4' en 5'). ger klokte dan Alfons Ver- Te Vrasene wonnen Van beke. Armand Cappaert, Bogaert - Bracke de vlucht Karei De Potter. Cyriel De voor Petrus Van Hooy- Munck. Thuy en zn.. ge- landt. Marcel Laureys (3' broeders Smet. Werner en 5') Jozef Luyckx. Van der Heyden. De Te Kemzeke mocht Jozef Munck - Van Achter en Van Severen juichen met Robert Stevens, een mooie eerste prijs bij Te Belsele - Puivelde ging de jonge duiven voor Flo- de aandacht naar Georges rent De Kindt. Roger De Coenen met zijn overwin- Kindt (3' en 9*). Georges ning bij de jonge duiven. Audenaert. Marcel Geldof. Goede resultaten voor Lea Hofman. Alfons De Omer De Winne (2' en 8') Backer. August D'Hollan- Georges Brams. Van der. Arm. Van Eetvelde. Kerckhove en zn. (4'en 6'), René Boets klokte de snel- Jozef Mariman. Noens en ste oude duif voor Alfons zn. (7' en 9'). Petrus Col- De Backer. Coppens - De man. In de reeks oude dui- Schepper (3' en 4 Florent ven wonnen Van Kerck- Bogaert. August Boel was hove en zn. voor Robert de laureaat bij de jaarlin- Boon. Marcel De Maere gen voor Henri Van Hoey (3'en 5'). Van Gucht en zn (2' en 3'). Stevens - Geerts, Bij de jaarlingen haalden Alfons De Backer. De dui- Smet - Geerst het met de vinnen vlucht ging naar 1'. 3' en 5' prijs. Van Emiel Van Damme voor Kerckhove en zn., Robert Nathalis Van der Stoelen, Boon zaten ook mee voor- Coppens - De Schepper (3', aan. Bij de duivinnen een 4' en 8'), Emiel Van Houtte 1' prijs voor Jozef Manman Marcel De Maere (4' en 5'). Te Haasdonk was René Van Vossel de laureaat bij de jonge duiven voor Ro ger De Ben. Flor De Clerck (3' en 7'), Schippers - Van Havere, Louis Jans- sens Fr. en Ph. Van Raem donck. Werner Van Raem donck, Victor Van Hul, Frans Bodson. Bij de oude duiven zwaaide Gabriel De Keersmaecker de plak met de 1' en 4' prijs. Smet - Geerst wonnen de 2' en 5' en verder vroege duiven voor Eddy Smet, Ghislain Nicqué. Raoul De Koning, Remi Bollaert (8' en 10'), Gabriel Wijn. Gabriel De Keersmaecker was ook de topper bij de jaarduiven en in die reeks volgden Alfons Verhelst, Smet - Geerst (3' en 5'), Frans Bodson, Goossens - Verhelst (6* en 10°), Roger Waem en Jozef De Keers maecker. Te Elversele was Cesar Van Cauwenbergh de win naar voor Trifon Omer (2' en 9*), André Peersman, Hector Buytaert. Eddy De Rouck. Frans Ringoot, Ro bert Van Boxlaer, Gregoi- re Bocklandt, Jef Thierens. Bij de oude duiven haalde Eddy De Rouck de top voor Albert Verschelden, Jozef Laureys (3', 5' en 8*), Albert Verbeke (4', 7'. 9* en 10*). Omer Waegeman. De uitblinker bij de jaarlin gen was Albert Verschel den met de 1', 2'. 4' en 8' prijs. Eddy De Rouck werd de 3' en 9*. Albert Verbeke 5' en 7' en Frans Teugels 6' en 10*. Te Melsele klokte Adolf Van Puyvelde de snelste duif voor Arm. Van Hoor- ick. Troch - Kiekens, Bru no Van Esbroeck, Kamiel Delia, Raf Van Bogaert, Lucien Proost, René Van Broeck. Albert Wauters, Jozef Van Osselaer (9* en 10*). Bij de oude duiven won Remi Eeklaert voor Fideel Hollanders. Leon Staes, Geert De Coninck, Armand Van Hoorick en Staf Martens. Bij de jaar- 'V"H Dhooghe. Bij de duivir won André Poppe voor J mi Van de Putte, Rooms. Alfons Van Aa»|S Paul De Maesschalck. I gust Smet. Jacques Beule. Georges Van la Wielle, Willem Rom Etienne De Mulder (10" 11'). zle-1 In de St. Niklase Verbr s dering maakte Rom t Kesteloot een goede be net met de 1' en 13' prijs. Vn den ge duiven voor Delaco ttste lingen een ereprijs voor en zn.. Jozef Luyckx, M Leon Cools, voor Geert De Coninck, Freddy Leyssen, Geert De Coninck, Lucien Proost, Luc Van Berghen. Een innovatie te Melsele en meer speciaal bij Antoi- Gei cel De Paepe, Leon Boojr Cl M. De Blieck, Leon I f Martelaere, Van den Br. sche en zn.. Gaston Put lan man en Marcel De Corte IGc Met een jaarduif in dl vert ne Buys, die uitpakte met dubbel werd Leon een speciale vliegenvanger Kraay laureaat bij de oujaaf voor «duiven». Hij nam er duiven, jaarlingen en d its een patent op en er kwa- vinnen. Het werd een i men reeds heel wat kandi daten op de proppen. Te Lokeren klokte Geor- sterke prestatie van dat B tshe verense hok met bij de de duiven de 1', 8', en enh ges Baetens de hoofdprijs 35* van 4 duiven. Bij voor Marc Maes, Gilbert jaarlingen 1', 5', 6', 34' vf»s Temmerman, Eddy en zn. Smet, Georges Van de Wielle. Greg. Stevens, Cy- 4 duiven. Bij de duivinnn 5' 1', 4', 5', 24' van 4. Vrot i 4' oude duiven voor Theo! eldi riel De Bruyne, André Buys de 2' en 7', Jo Dar Cornelis, Marc Van Baste- Luyckx, Marcel Noef Pi laere, Paul Van Cleemput. Bij de oude duiven won Gaston Liessens, Le ouis Boons, René Vermeuk Opc Clement Baert voor Char- De ereplaatsen bij de d Fri les Collewaert, Poppe - vinnen waren voor Ja Raes. André Poppe. Leon Luyckx. Leon Boons. R« ens Vervaet, Rony De Canne, Saev - Verstraeten, Etien ne De Mulder, Aug. Smet, Vermeulen. Maurice Mi is t leman, Willem Maes, Jol h. 1 Roman. Van Puymbroec de t Charles Collewaert was pri- Van Acker. Kopprijz Me mus bij de jaarlingen voor met hun jaarlingen voor I Adolf De Burgelman Beule. August Smet. Beule. Alois zef Luyckx, Leon Booi eoi Jacques De Gilbert Kluskens, Maun Meuleman, Karei Clae Sch pe - Raes (6* en 7'), Die- (8' en 9*) Willem Maes Vissers Camic BE> en verder Van Kerckhove en zn. Raf Van Hoornick, Jules Christiaens en zijn zoon Francois met «de filosoofeen echte stervlieger. (bvvi\

De Voorpost | 1982 | | pagina 32