V Buggenhout Maandag 16 augustus te 15.30 uur bij Nieuw Palinghuis Donk. Dinsdag 17 augustus te 19 uur bij De Blauwe Duivels Over- mere. Loopkoersen op het slot Uitbergen Zondag 15 augustus te 14 uur houdt Vlierzele Sportief op de terreinen van de wijk Slot te Uitbergen loopkoersen als propa- gandameeting. Stekene Lokeren Fietstocht naar Oostakker Op 15 augustus samenkomst aan de parochiekerk van de Heirbrug om 14.30 u voor een gezellige gezinsfietstocht langs heen rustige landelijke wegen naar het bij Gent gelegen Oostakker, waar ongeveer anderhalf uur gerust wordt om daarna naar Lokeren weer te keren. Het einde van deze familieuitstap is voorzien omstreeks 19 uur. Meer inlichtingen hierover bij Edmond Van de Sompel en Johan Buelens. Organisatie: Vakantiegenoegens Deelnamekosten 10 frank per man. Hamme Kermis in 't Straatje Dit weekeinde viert wijk «t Straatje» uit Stekene 4dag 2 veertiende keer kermis. Feest vanaf vrijdag 13 augusti Markt om 19 uur wordt de spaarkas gelicht in lokaal 't Straat) J, F Heistraat. Een halfuur later begint dan de eigenlijke eie vreugde met een grote schieting op de liggende wip dg 2 Zaterdag 14 augustus om 10.30 uur duivenwedstrijd m< rs. Be fr gratis en vanaf 15 u. kunnen de boogschutters alwee rdag slag. Ook vanaf 15 u. worden er kinderspelen georgi mi B zoals flessenvullen, zakkenlopen enz. s Avonds danste Mens veel bier. muziek van de Stekense formatie The Wil lag 1 dans Zondag vanaf 14 uur ontspanning voor de derdi |1, E ders met gratis koffie en koeken en muziek en animj L.W Rudi Van Eetvelde 's Avonds alweer bal, ditmaal met Kei Erik en Luc, en dat zegt genoeg... Maandag 16 auguj i voor de overledenen van de wijk. om 13 uur trekking gratis tombola, vanaf 15 u. alweer schieting op de ligge en ook het vertrek van de wielerwedstrijd voor nieuweli ntiec Avonds wordt het feestelijk weekeinde dan afgesloten i tig gezellig-ouwerwetse gaaibolling. ,g sii ut de Kermis op de heikant tng w Vrijdag 13 augustus 19 uur: wandelklub 't Hoeksken: dodentocht over 100 km. te Bornem. Samenkomst aan lokaal. Karateklub Chikara: training, turnzaal. Broekstraat. j r I i/ K.W.B. Center, volleybal dames, sporthal De Wuiten Lebbeke. Op 7 augustus werd Caroline Vereertbruggen honderd jaar De ganse familie was komen opdagen om haar te 19u30: boogschuttersmaatschappij Den Bond: schieting. Den Judo feliciteren (c) Bond De bewoners van «Den Heikant» kunnen dit weekeinde itekt Straatje om pas het volgende weekeinde «op volle kra uur w vieren op de eigen kermis! We herinneren nu reeds aan lage aktiviteiten: vrijdag 27 augustus lichting van de spaa men lokaal De Hamer vanaf 19 u., gevolgd door een b wipschieting ten voordele van de Stekense motocrossr Hofman. Zaterdag 28 augustus een gezellig onderom dans en plezier én muziek van Hellestratenaar Ru Eetvelde. Berlare Lebbeke. Ook het personeel van het OCMW mocht wel even op de foto samen met de honderdjarige Caroline Vereertbruggen. Zij stelt het er immers opperbest (c) Kaartersklub Nachtegaalvrienden Zaterdag 14 augustus is het de voorlaatste speeldag voor het klubkampioenschap bij de kaartersklub van het café De Nachte gaal in de Kruisstraat te Overmere. Te 20 uur gaat de strijd tussen de vijf best geplaatsten voor de titel Alfons Van Steen, Cyriel Bauwens, Hilda Burm, Rosé Momerency en Marc Corne lls zijn de beste kandidaten voor de eindtitei Vlssersklub Het Loze Vissertje Zaterdag 14 augustus is het de maandelijkse viswedstrijd van de vissersklub Het Loze Vissertje op het Donkmeer Men schrijft in vanaf 13.30 uur in het lokaal Chalet Grindelwald Aanvanq te 14.30 uur. M Muziekaal wandelkoncert aan het Donkmeer Zondag 15 augustus is de Koninklijke Fanfare St.-Cecilia uit Erondegem de gast bij de VVV Donkmeer Ze houdt er in de namiddag een wandelkoncert aan de oevers van het Donkmeer Op vele plaatsen in Berlare is het kermis Bij gelegenheid van halfoogst is het traditioneel op heel wat plaatsen kermis of wijkkermis Halfoogstkermis op de wijk Sluis te Berlare is misschien wel een van de oudste in rang. De wafelkermis aldaar dateert zeker van de vorige eeuw Op de wijk Slot in Uitbergen is het «Slotkermis» - de plaatselijke fanfare St.-Pietersvrienden zijn er aan hun zoveelste uitgave toe. Liefst drie dagen is het er feest. In de aldaar geplaatste reuzetent is er heel wat show en feest gepland Het Berlaarse Parochiehuis viert sinds vele jaren Oogstfeesten Dit jaar is het de Koninklijke Fanfare De Vriendenbond welke deze traditie wil verder zetten met grootse Mosselfeesten Op het kermisaffiche van Overmere staat er reeds een plechtige openluchteucharistieviering in het gemeentepark. opgeluisterd door het plaatselijk Boerenjeugdkoor (10 uur) De bond van grote en jonge gezinnen viert 60 jaar bestaan met een voetbal- derby tussen SK Overmere en Valentino's te 16 uur Wipschietingen Vrijdag 13 augustus te 19 uur op Slotkermis te Uitbergen. Vrijdag 13 augustus te 19.30 uur bij Nieuw Palinghuis Donk. Zaterdag 14 augustus te 15 uur bij Sportkring Klappel Zondag 15 augustus te 9 30 uur bij Donkhoeve Zondag 15 augustus te 15 uur bij Donk Eendracht café Moerman Ter gelegenheid van Overmere-kermis vier wielerkoersen Ter gelegenheid van Overmere-kermis van 20 tot 29 augustus, richt het Overmeerse feestbestuur vier wielerkoersen in op volgende data Op vnjdag 20 augustus te 18 uur voor liefhebbers Vlaamse wielerbond 13 plaatselijke ronden voor de reeksen B en C 52 km. Die dag te 19 45 u eveneens voor liefhebbers Vlaamse wielerbond Reeks A 16 ronden 64 km Start aan café «Boerenkrijg» aankomst en prijsdeling café Parking Zaterdag 21 augustus te 15 uur wielerwedstrij voor juniores BWB en UCI 11 plaatselijke omlopen over 88 km, start café Rodeo, aankomst café s Nachtegaal en Welkom. Maandag 23 augustus te 14 uur internationale wielerwedstrijd- voor liefhebbers BWB en UCI (beschermde wedstriid) met 15 plaatselijke omlopen over een afstand van 165 km, start café De Klappel en aankomst café Brouwershuis Aan deze wedstrijd zijn 27.500 fr. prijzen en talrijke premies verbonden. Bond Grote en Jonge Gezinnen Overmere viert zestig jaar bestaan Zondag 15 augustus houdt de Bond van Grote en Jonge Gezinnen, Overmere zijn diamenten jubelfeest Te 11 uur in de voormiddag is er feestzitting in de gemeentelijke jongensschool in de Burg. De Lausnaystraat In de namiddag is er aldaar eet- en dnnkgelegenheid spelnamiddag zang- en dans met gratis inkom. Bekerwedstrijd bij SK Overmere Zondag 15 augustus is er op het terrein van SK Overmere in de Kloosterlandstraat een plaatselijk voetbalderby. Dorpsgenoot Valentino's uit Overmere komt op bezoek voor een bekerwed strijd. Het belooft een spannende wedstrijd te worden daar Valentino s heel wat nieuwe spelers heeft aangekocht en vorige week reeds Borsbeke met een 4-1 nederlaag naar huis zond, waar SK Overmere het d«e dag te Schoonaarde moest afleggen met een 2-0 nederlaag Zaterdag 14 augustus The Old Chap stuurgroepvergadering, alle leden welkom 9 uur: wandelklub 't Hoeksken. Mars Gent: stroppentocht. Vertrek aan Wuitenshof met eigen vervoer. 10 uur karateklub Chikara: training. Turnzaal Broekstraat 14 uur: De Trouwe Hond: africhtingstraining, Vlierkouter Zondag 15 augustus 8u30: Wandelklub 't Hoeksken, mars te Beernem, vertrek aan lokaal met eigen vervoer. Wuitenshof 15 uur: The Old Chap, rustige instuif Maandag 16 augustus 13u30: K.B.G Rust na de arbeid, H.Hartuitstap naar Overmere- Donk. Vertrek aan De Zouaaf. 14 uur: K.B.G. Hamme Center, wandeling 20 uur: Fotokring Imago: bespreking van foto's niet aangeno men werken met kritiek. Dinsdag 17 augustus 14 uur: K.B.G. Hamme-Center, kaarting, De Bond 19u30: Judoklub Jitsu Kwaï: training voor +14-jarigen. De Wuiten. Woensdag 18 augustus 13 uur: K.B.G. H.Hart rust na arbeid, kaarten. Zouaaf 14 uur: K.V.L.V. Zogge, feestelijke ontspanningsnamiddag voor de 3 x 20-leden, Parochiezaal K.B.G. Rust na Arbeid: H. Hart: turnen, Zouaaf 18u30 De Trouwe Hond, africhtingstraining, Vlierkouter Karateklub Chikara: training, turnzaal Broekstraat Judoklub Jitsu Kwaï: training voor -14-jarigen De Wuiten 20 uur: The Old Chap, fit-o-meter, samenkomst aan Den Chap Judoklub Jitsu Kwaï: training voor dames. Sporthal De Wuiten Donderdag 19 augustus K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart, reis naar Bouillon. Tot 20 augustus 19 uur: The Old Chap, rustige instuif 19u30. Judoklub Jitsu Kwaï, training voor 14-jarigen, sporthal De Wuiten 20u45: K.A.V. Moerzeke, zwemkursus Olympos Dendermonde. Vrijdag 20 augustus 18 uur Judoklub Jitsu Kwaï: training voor. -14-jarigen 19 uur: Karateklub C nkara, training, turnzaal Broekstraat 19u30 judoklub Jitsu Kwaï training voor iedereen Sporthal De Wuiten MOERZEKE Duivensport Maatschappij «De Verenigde Vrienden», lokaal Frans Ost, uit Quiévrain oude duiven 1 en 5 Van Riet-De Ridder, 2. Alois De Kinder. 3. André Van Haute, 4 Theofiel Wuytack en zoon. jaarlingen 1. Andre Van Geyte, 2. Henri Delcart. 3 en 5. Van Riet-De Ridder, 4 Omer Van Riet jonge duiven 1 en 6. Bernard Huylebroeck, 2 en 5. Henri Delcart. 3 en 10 Van Riet-De Ridder, 4 en 8 De Schnjver-Ost, 7. Heirweg-Van Geyte, 9 Moortgat en zoon Duivenbond Kastel, lokaal Pierre Peelman, uit Quiévrain oude duiven 1 Louis Vermeir, 2. Albert Van Hoey, 3 Georges Van Haver. 4. Paul Van Haver jaarlingen 1. Frangois Van Geyte. 2 Louis Vermeir. 3. Henri V D. Broeck, 4. Georges Van Haver, 5. Richard Vermeir. jonge duiven 1. Maurits Wouters. 2. Oscar De Winter, 3 Georges Van Haver, 4. Freddy Peeters. 5. Frangois Van Geyte De Kemzeekse judoklub Kwai Malpertus gaat door m hard) oefenen. De trainingsuren: zondag tussen 10 u. en 11 u. voor vol nen en tussen 11 u en 12 u. voor de jeugd, maandag volwassenen tussen 19.30 u. en 21 uur en vrijdag v jeugdige judoka's samen met de volwassenen tussen 1 en 21.30 u. Op reis met «ouden van dagen» De Kemzeekse vereniging «Wat zon voor ouden van organiseert op zaterdag 14 augustus voor de 28e ke eendagsreis voor zijn leden. De deelnemers vertrekken o uur en de thuiskomst wordt venvacht rond 21 uur. Men I Brussel, het provinciaal domein in Huizingen en doet 's Lokeren aan. Alle leden mogen volledig gratis mee. Andere deeli betalen 200 fr., kinderen 100 fr. Leden schrijven in' wijkmeesters terwijl de niet-leden inschrijven bij Jef Blai Molenstraat 8, André De Blieck, Hoekstraat 15, G Dhollander, Regentiestraat 63, Andrea De Weggheleire, kei 80, Willy De Witte, Vlasrootstraat 55 - Albert Mels, N lestraat 22 - Alois Mortier, Stationsstraat 76 - Gaston I Boswegel 1 - Robert Verbeke, Hoekstraat 5 en Andre V ken. Stationsstraat 68, allen te Kemzeke. ms Sint-Niklaas Zele ZEELSE AUTOZOEKTOCHTEN De V.A.B organiseert in Zele op zondag 3 oktober twee autozoektochten die «Ereprijzen De Witte Winkel en Corona» worden genoemd. Men kan in feite kiezen tussen twee formu les een zuiver toeristische familieuitstap of een toenstische orièntatient. Men vertrekt tussen 13 en 14.30 u. aan de sporthal «De Zeven», Koevliet 1. VAB-leden betalen 250 F, met leden 275 F aan de h L. Boone, Kouter 55 te Zele, voor 26 september 1982. De inschrijvers ontvangen een waardevol Coronapakket Tijdelijke verkeersmaatregelen Naar aanleiding van de jaarlijkse oraderie in de Station en op het Stationsplein worden van vrijdag 20 augustus uur tot en met zondag 22 augustus te 24 uur, volgende ti verkeersmaatregelen getroffen. Stationsstraat: doortocht den voor alle voertuigen en dit in beide richtingen. Station verboden langs de beide zijden van de rijweg. Zamar doortocht verboden voor alle voertuigen vanaf het Re plein in de richting van de Ankerstraat. Dr. Verdurmer J doortocht verboden voor alle voertuigen, uitgezonde 1 plaatselijk verkeer. Prins Albertstraat: stationeren ve^ I rechts van de rijweg, gezien in de richting van het Station! Regentiestraat: de normale rijrichting wordt omgekeerd. I de doortocht wordt verboden voor alle voertuigen, vaJI Stationsstraat in de nchting van het Regentieplein. H Zwemlessen In het stedelijk zwembad wordt onder leiding van bevj monitoren zwemles gegeven aan kinderen van 6 tot 12 ji nog niet kunnen zwemmen. De lessen worden gegevej groepen van max. tien kinderen. De prijs voor een cycltl tien lessen bedraagt 600 fr In deze prijs is het inka I begrepen. Inlichtingen en inschrijvingen aan de kassa vil stedelijk zwembad of telefonisch op het nummer 03/776 U Schietingen tijdens de sportveertiendaagse Volgende schietingen worden tijdens de sportveertient georganizeerd onder de auspiciën van het stadsbestuur Vrijdag 13 augustus: L.W M Herleving Valk Belsele, f Valk 11. Belsele: K.L.W Jonge Bastianen, 19u30. Antw steenweg 55. Sint-Niklaas. Zaterdag 14 augustus: L.W.M. Kettermuitvrienden, i Grote Markt 10, Sint-Niklaas: K.L.W Puivelde Herleving, j Kruisstraat 2. Belsele, L.W.M De Volksvrienden, Heistraat 208. Sint-Niklaas; K.L.W Ware Vrienden Sirw uur, Zwaanaardestraat 105, Sinaai Zondag 15 augustus: LWM Herleving Familia. li Truweelstraat 146, Sint-Niklaas; L.W.M. Ons Vermaak, Dries, Sinaai. Maandag 16 augustus: K.L.W Ware Vrienden Belst uur, Dorpstraat 92. Belsele; K.L.W De Eendracht, Vleeshouwersstraat 26. Sinaai Vrijdag 20 augustus: L.W.M De Heimolen vrienden, I Heimolenhoek 1, Sint-Niklaas Zaterdag 21 augustus: Jeugdkampioenschap 9u30,]~ Markt 10. Sint-Niklaas; L.W.M Kettermuitvrienden, 1q Grote Markt 10. Sint-Niklaas; K.H.G Sint-Sebastiaan, rekreatieoord De Ster, Langerekstraat. Sint-Niklaas [)ontm,n'rin'P"U""'eer''en 0vermere en gilbergen waren samen aan het feesten in de omgeving van het Buggenhout. in de Krokkebaas brachten de toneelliefhebbers van Buggenhout een voorstelling van Het Dorp». Er was zeer veel volk voor deze openluchtgebeurtenis (v)

De Voorpost | 1982 | | pagina 16