ornooi F.C. Wazoo: rganisatoren winnen met de Irafschoppen m w m COMAR SPORT alender Jer Wase klubtornooien Natuurlijk voor de Kommersanten ^ür -urt 10 dot omloc ben iting! i-edsti "tge! final! wai er ees 1 wo tand e p. ornaa Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 Itornooi van F.C. Wazoo dat voor de eerste maal op terrein van De Cock op de Hogen Heirweg te Sint- werd ingericht, is meteen een meevaller gewor- De vier deelnemende klubs hebben daar voor even- aantrekkelijke matchen gezorgd. Robert Van Stee- sonnt It, René Plaquet en Willy Herreweg vormden een lekend scheidsrechterstrio. Een ruime publieke be- 1,1 stelling werd tijdens die voetbaltweedaagse ook al jteerd. tchien een beetje min- countervoetbal verwezen geslaagd werd de ope- en dat verliep niet altijd smatch tussen Fina ongevaarlijk. Waakzaam- s en Wijnveld uit Si- heid werd achteraan bij Temeer omdat laatst- Wijnveld een noodzake- oemde formatie maar lijkheid. Nochtans geraak- tilijk de juiste kadans te die ploeg aan de beste BVD j en pina Boys werd doelkansen. Slechts tijdens 100k duidelijk de betere het laatste kwartier kon cg. Vooral tijdens de Wijnveld nog even milde ste helft waarin enkele ren (2-1). ikende kansen werden In de tweede schiftings- Öwongen. Een knap match trok United aanvan htschot van Fred kelijk de goede kaart. Een :rsman betekende voor opvallend meesterschap a Boys uiteindelijk dan werd toen gedemonstreerd winst (1-0), een logt- en Wazoo werd in een ver beloning voor al het dedigende stelling gedron- twicht dat die ploeg uit gen. Zonder kleerscheuren ise daar liet bekijken, verliep dat niet en voor stand zou trouwens nog United skoorde Marcel lubbeld worden toen Pauwels het eerste doel- hel Oste op zijn beurt punt (0-1). Langs Jef Van orde (2-0). Haver werd het na een de kampwisseling werd kwartier 0-2. Voor United i Boys bijna ongemerkt werd dat zelfs komfortabel de eigen speelhelft te- als Roger Smet met een pdrongen. Deze ploeg vrijschop ook doelde (0-3) trouwens naar het Kort voor de rust milderde iport- irwej .'lijki leunv 1ClenJwnertornooi F.C. Puivelde C enp het terrein in de Kruisstraat te Puivelde (Bel le) iterdag 14 augustus: 14.00 u.: F.C. Drie Linden - F.C. Palm irok 16-30 u": F C Puivelde FC Akaiboys mcn ondag 15 augustus nlior 14.00 u.: troosting s.klul 16.30 u.: finale 20.00 u.: trofeeënuitreiking in het klublokaal theidsrechters: Frans Van De Voorde. Bernard an Hoornyck en André Van De Voorde i ml at ntonsOogsttornooi D.V.L.-Avanti p het terrein in de Pastoor Stepmanlaan te aasdonk iterdag 14 augustus: 14.00 u.: F.C. 1000 Appels - V.K. Rodeo 16.30 u.: D.V.L.-Avanti - F.C Bondgalm mlondag 15 augustus: 14.00 u.: troosting 16.30 u.: finale 20.00 u.: trofeeënuitreiking in de kantien op het 'ftrrein theidsrechters: Roger Moortgat. Edmond Van lieghem en Willy Roosenboom erste half-oogst-tornooi F.C. Ankerhof '£'"1 lp het terrein 't Zonneken (achter de school) ellestraat te Sint-Niklaas iterdag 14 augustus: 14.00 u.: F.C. Ankerhof - F.C. Lorenzo Wasf 16.00 u.: F.C.R. Sparta - F.C. Red Boys (KW ondag 15 augustus: 14.00 u.: troosting 16.00 u.: dameswedstrijd F.C. Ankergirls - F.C. Aapse Girls 17.00 u.: finale 20.00 u.: trofeeënuitreiking in café Ankerhof in c Ankerstraat te Sint-Niklaas Tornooi V.K.W. 70 lp het terrein in de Breedstraat te Sint-Niklaas ipjdag 13 augustus: 19.00 u.: veteranenwedstrijd V.K.W. 70 - F.C. Md United iterdag lé augustus: 14.00 u.: F.C. Alu De Cauwer - V.K.W. 70 16.30 u.: F.C. Inter-service - F.C. Were Di ondag 15 augustus: 14.00 u.: troosting 16.30 u.: Finale 20.00 u.: trofeeënuitreiking in de kantien op het Trein theidsrechters: Norbert De Bock. Dolf Geerts en lobert Van Gucht lerde zomertornooi Klub 65 lp het terrein in de Mcesterstraat te Nieuwkerken iterdag 21 augustus: 14.00 u.: F.C. Herten Aas - Klub 65 15.00 u.: veteranen F.C. Haasdonk - S.K. Sint- Sklaas 16.00 u.: F.C Hudino Boys - The Jacky Boys ondag 22 augustus: 10.(K) u.: jeugdwedstrijd e 14.(K) u.: troosting t 15.00 u.: dameswedstrijd F.C. Vercauteren La- fes - F.C. Zillebeek Girls 16.00 u Finale 5 20.00 u.: trofeeënuitreiking op het terrein R.V.L. Walter Boddaert eventjes (1-3). Na de hervatting scheen Wazoo de zaken te willen forceren. Bij United verliep het allemaal minder vlot. Misschien ook al om dat de tegenstand toen hardnekkiger werd maar Ronny Pauwels zou de driedoelpuntenkloof terug herstellen (1-4). Niet voor lang echter, want Roger Van De Veire knip te Wazoo naar 2-4. Meteen hadden de organisatoren de smaak te pakken en door toedoen van Mark De Roeck, werd het 3-4. Kort voor affluiten bestelde Walter Boddaert de gelijk maker (4-4). Waardoor de strafschoppen over een fi naleplaats zouden moeten oeslissen en hierbij werd United uitgeschakeld (5-2). Deze ploeg speelde dan ook de troosting en daarin werd Wijnveld bekampt Het werd een tamelijk evenwichtige partij en tech nisch dreven de beide ploe gen op een degelijk niveau. Langs weerszijden werden er ook doelkansen afge dwongen maar de verdedi gers hadden telkens het laatste woord. Kort voor rust geraakte United toch op voorsprong toen Jef Van Haver suksesvol af drukte (1-0). Bemoedigend werd het voor de mannen van de Dendermondse- steenweg toen Ronny Pau wels vlug na de hervatting de voorsprong verdubbelde (2-0). Hierop reageerde Wijnveld gevat. Een bijna aanhoudend offensief bleef echter zonder het gewenste resultaat. Dat resultaat puurde United wel uit een tegenaanval. Toen werd Reginald D'Haen op de schutterslijst bijgeschreven (3-0). De Sint-Niklazena- ren weerstonden nadien aan het wanhopig aandrin gen van Wijnveld. On danks alle inspanningen zou deze ploeg er niet in gelukken een tegenpunt te skoren. Voor de finale tussen Wa zoo en Fina Boys stonden de verwachtingen hoog ge spannen. De Fina Boys uit Temse begonnen kordaat en de beste akties werden voor deze ploeg opgete kend. Het eerste doelpunt trouwens ook en Michel Oste lag Aan de basis hier van (0-1). Eerder rustig be heerste Fina Boys de wed strijd en noodgedwongen werd bij Wazoo de meeste aandacht aan de verdedi ging geschonken. Een handsgeval zou noodlottig worden en met die straf schop klom Fina Boys naar 0-2. Na de kampwisseling werd Wazoo een beetje meer in de wedstrijd opge merkt. Voor die ploeg skoorde Roger Van De Veire tenslotte een tegen punt (1-2). Voldoende om de organisatoren naar een hogere versnelling te zien overschakelen en de verde diging van Fina Boys kreeg het soms lastig. Zodanig zelfs dat op een kwartier van het einde hieruit een strafschop vloeide en Wal ter Boddaert kende geen genade (2-2). Zonder standwijziging kwam dan het einde en dus werden het verlengingen. In de eerste hiervan skoor de Fina Boys nogmaals en toen zag het er voor de organisatoren bedenkelijk uit (2-3). Temeer omdat de Temsenaren nu meer het resultaat speelden en al het aandringen van F.C. Wa zoo bleef vruchteloos. Tot Roger Van de Veire op één minuut van het einde met een afstandschot raak trof en daarmee stonden de ploegen opnieuw gelijk (3- 3). Het toemaatje met de strafschoppen verliep dan al even spannend en ten slotte won F.C. Wazoo het eigen klubotrnooi. Klubvoorzitter Danny De Roeck. geflankeerd door Marie-Jeanne Moens, Veerle Varewijck en Rita Vaerendonck verzorgden nadien een stemmige tro feeënuitreiking... Uitslagen Schifting F.C. Fina Boys Wijnveld F.C. Wazoo ted F.C Troost ing F.C. United veld Miniemen wedstrijd F.C. Gerda - V.K. Tielro- de 1-4 Finale F.C. Wazoo - F.C. Fina Boys 2-2 na verlengingen 3-3 en de strafschoppen 5-3). Roger Van Laere V.K. Velles voetbaltornooi Het terrein van V.K. Veile moet De Kommersanten blijkbaar goed liggen. Na dat ze er reeds tweemaal tereke het Pinkstertornooi wonnen namen ze nu voor het eerst deel aan het ker- mistornooi om de wisselbe ker André Van der Gucht. En dan nog om een op het laatste ogenblik forfaitge- vend Sparta-St.-Niklaas te vervangen. Dat deelnemen voor hen blijkbaar vol doende is om te winnen, ondervond nu ook Trifa- Genk. de winnaar van vo rig jaar. In een spannende finale verdedigden de Lim burgers vrij rustig hun 1-0 voorsprong. Toen kwam Paul Joris wie anders? op de proppen. Eerst gaf hij centrale verdediger Mare De Meerleer de ge lijkmaker op een presen teerblaadje en kort daarna was hij een tikje vlugger dan de Trifa-doeiman en bracht hij de stand op 1-2. Het was ook grotendeels aan hem en aan het schitte rende keeperswerk van Pe ter De Jonghe te danken dat de Kommersanten, ten nadele van V.K. Veile de finale hadden bereikt. De uitslagen van dit zeer sportief en door Luc Van Lombergen. Robert De Rechter en Etienne Come- lis voortreffelijk geleid tomooi: Kommersanten - Nopri 2-1 Trifa - VK Veile 3-1 Kommersanten - Trifa 1-0 Nopri - VK Veile 0-2 VK Veile - Kommersant. 0-1 Nopri - Trifa 1-3 Troosting: VK Veile - Nopri 3-1 Finale: Kommersanten - Trifa 2-1 In het vroegere militaire fort V tc Edegem is nu een trammu- scum ondergebracht. Het mu seum is gratis toegankelijk op zater-, zon- en feestdagen van 14 00 u. tot 18.00 uur en dit tot 31 oktober. Er zijn reeds 9 voertuigen te bekijken (8 trams en 1 autobus) Verder heeft het museum een reeks foto's en dokumenten Belsele SV. (dw) mn, JU O FC Sanicemral. inrichter en finalist van eigen tornooi, (dw) FC Sparta, finalist in tornooi van Sanicemral. (dw) FC Novelty uit Sint-Niklaas. (dw) FC Van Hoos te uit Stekene. (dw)

De Voorpost | 1982 | | pagina 39