ij EEN TOTAALZAAK m MET EEN fi KLASSERESTA URANT .?W TE DENDERMONDE: 20 - 27.8.1982 - De Voorpost De vernieuwde gevel van Trefpunt. Eddy Lenssens José Van Limbergen De kok aan het werk. Het personeel, in bijna volle sterkte. Tijdens de voorbije braderij- dagen hebben heel wat men sen uit het omliggende en de stad zelf geflaneerd door de Bogaerdslraat tijdens hun lange tocht doorheen Den- dermonde dat volop in feest was. In die Bogaerdstraat is het meest opvallende gebouw Trefpunt, een goed gekozen naam voor een zaak die niet alleen de mogelijkheid biedt om mekaar te ontmoeten, maar die bovendien beschikt over allerlei goede akkomo- daties, een gezellig café en een klasserestaurant. zwaait als chef de scepter in de keuken, er goede ideeën uit de bus en fijne spijzen op tafel moeten komen. We brachten er een bezoek aan de modern ingerichte keuken waar het voor Jac ques Verhoeven en zijn koks maat Luc Vermeir uit Berla- re een pretje is om te werken. Naast de keuken bevindt zich het restaurant waar men vol gens de kaart kan eten. Even verder worden de dagscho tels geserveerd. Het interieur is licht en luchtig en geeft uit op een goed onderhouden binnenkoer, waarrond ook alle andere akkomodaties zijn gebouwd. Eddie Lenssens en José Van Limbergen hebben veel erva ring in de restauratie en wil len die nu gebruiken om van Trefpunt een culinair cen trum te maken. Vanaf oktober kan je er te recht tot 11.30 u. 's avonds voor een uitgebreider maal. Snacks kan je er een ganse dag krijgen. In de namiddag kunnen de dames er ook heel gezellig komen keuvelen bij het ge nieten van een lekkere kop koffie en enkele panne koekjes. De gezellige caféruimte lokt immers nogal wat bezoekers en men ziet er vrijwel nooit een barstoel onbezet. De be diening is er verzorgd en feilloos. Eddy en José heb ben er immers een stel erva ren mensen die zelfs in de meest drukke uren voor een vlotte service zorgen. Trefpunt is echt een ontmoe tingscentrum waar U voor iedere gelegenheid terecht kunt. Er is niet alleen de gezellige caféruimte waar U ook zomaar een pilsje kan krijgen, het aangename res taurant met een uitstekende spijskaart, een uitgebreide wijnkaart en een ekonomi- sche dagschotel, maar er zijn ook moderne en luxueuze voorzieningen voor gelegen heidsbanketten zals bij een huwelijk, kommunie. rouw of zxtkengesprek. In totaal zijn er zeven zalen die kunnen dienen voor alle doeleinden, terwijl in het foyer meestal de recepties worden gehouden. Kongressen, vergaderingen, persconferenties en zelfs bals vinden er gemakkelijk een geschikte plaats. Er is een schitterend ingerichte feestzaal die zowel kan die nen voor kulturele manifes taties als voor het showen van de jongste herfst- en wintermode. Trefpunt is dus werkelijk een totaalzaak. Eddie wil boven dien goede raad geven als je met problemen zit op dat terrein. Dat kost je helemit niets. L. Parking is er voldoende (113 de Oude Vest, in de onmi dellijke omgeving en Iiijq ganse gebouw is gemakken^** te betreden voor gehandicèm 'en. Ij. tedere dag kan je er te red vanaf 9 uur 's morgens l g 24.00 u., behalve de zonde Lpt|f Dan wordt het ook tijd vo Eddie en José om even i adem te komen. Publireportage EV en Ml" J Voor een degelijke dagscho tel tegen gewone prijzen was Trefpunt al een tijd bekend en velen die in Dendermonde werken of zelfs anderen die gewoon tijdens de middag geen tijd hebben om te ko ken, waren er vaste klant. Anderzijds meent uitbater Eddie Lenssens dat ook de rest van zijn spijskaart mag gezien worden. Zijn echtge note, José Van Limbergen is een ervaren kok, zodat door de samenwerking van twee keukenpieten, Jacques Ver hoeven uit Dendermonde, STEEKKAART De sympatieke gelagzaal. Eddie Lenssens en José Van Limbergen Bogaerdstraat 23 9330 DENDERMONDE Tel. 052/21.87.33 Restaurant met uitstekende spijskaart, dagschotel en snacks. Vergader- en feestzalen voor elk doel. Vergaderzalen voor elke gelegenheid. Een knus restaurant met perfekte bediening Jacques Verhoeven en Luc Vermeir aan het

De Voorpost | 1982 | | pagina 20