Leopold De Decker, André Vanhautte, Petrus Verhaevert, Roger Van Doorslaer, Frans Bourgeois, Paul Cool, Omer en zoon Van Gendt, Raymond Temmerman en Roger Meskens, presenteren sterke Quiévrainvliegers Gabriël Van Limbergen, Jozef Van Roy, Robert Mannaert, IJdens-Steeman, Clement Van Riesen, Gaston Baert en Gerard De Wandel zwieren met de Noyonbloemen Edmond Beeldens: Province"'irgeswinnaar Robert Uyttendaele Fosses-laureaat in NVDD 30 - 27.8.1982 - De Voorpost DUIVEN Polleken De Decker speelde de pannen van het dak uit Quiévrain. (bvw) Leopold De Decker de grote mijnheer Hij won bij de jonge duiven de vlucht. Bij de oude duiven had hij de eerste drie prizen en bij de duivinnen de 1', 2®, 4' en 5* prijs. Vroege jonge duiven voor G. en A. De Maesschalck (2® en 10*), Jules Christiaens, Edward Van On derbergen, Theo Van Elsu- weghe, Kamiel Famaey, Ro bert De Brabander, Vercaute- Jozef De Munck en Cesar De Losse. Te Oudegem was er niets te doen aan de jonge duif van Petrus Verhaevert. Hij werd het dichtst benaderd door kleppers van de hokken van Clement Van Ighem, Augustus Van Israel, Frans De Saeger, Gerard en zn Dhondt, A. De Kinder, Gustaaf Sterckx, Al- fons Van den Abbeele, Martin Peelman, Vranckaert-Rens. Maurits Vereecken was pri mus bij de oude duiven voor Ely De Vriendt, Emielienne en Jozef Dierickx, Jozef Vermei- ren, Gustaaf Willekens, Jean Becqué, Alfons Van den Ab beele, Alfons Saeys, Van Hout en zn. Bij de jaarlingen ging de 1* prijs naar Sylvain Verstrae- ten en kopprijzen voor Albert Annerel, Marcel Cool, Danny De Decker, Gerard Bayens, Adolf De Beule, Baziel Segers, Van Hout en zn, Alfons Saeys, Gerard Dhondt. Te Wieze klokte Jozef Van Boven de hoofdprijs voor Jo zef Van den Steen, Theo Roe- landt, Hendrik De Schrijver (4e en 10*) Frans Van Damme, Lucien Aertsen, Frans Moens. Hector De Meersman, Frans De Smet. Bij de oude een 1® prijs voor Frans Putteman en vroege prijzen voor Gaston De Smet. Frans Bourgeois. Frans De Smet, Paul Bosteels en Luc Roelandts, die bij de jaar lingen met de 1* en 6' stond aangegeven. Clement De Smet was 2* en 4* en verder nog vroege duiven voor Frans Bayens en Philemon Van der Jeugt. Te Zele Eerlijk duurt Langst mocht Leon Smekens weer de meeste uitleg geven. Hij werd de winnaar voor Jules Boone (2* en 10*), Gilbert De Witte, Leopold Van Lembergen (4®, 6®, 11®), Georges Bosteels, Al fons Callaert, Petrus Steeman, Antoine Bracke. Bij de oude duiven won Paul Michiels en bij de jaarlingen Van Aver- maet-Christiaens. Te Uitbergen de 1® en 8® prijs voor Raf Van der Sypt en kop- duiven voor Emerie Fruithof, Georges Christiaens (3® en 10®), Kamiel De Gucht, Willy Van de Wiele, Gustaaf Onge- na (6® en 7®), gebroeders Gee- raert. Baziel Burm won bij de oude duiven voor Madeleine Piscador (2® en 4*), André Van Avermaet en Raf Van der Sypt. Bij de jaarlingen ging de 1® prijs naar Andre Van Aver maet voor Jan Melis, Raf Van der Sypt Georges Christiaens en Gustaaf Ongena. Te Zele De Snelvliegers was Te Lebbeke Centrum schre ven de uitmakers de naam van Frans Hooft eer als eerste op de uitslag. Ze noteerden ook vroege duiven voor Frans Ra- vijts, Willy Saeys, G. en L. Mertens, L. De Landsheer, Frans Buslot, Rudolf Hofman, Jozef De Nul, Leon Van Gucht en Frans Uyttersprot. Bij de oude duiven won Pierre Ver- meir voor Frans Van Langen- hove (2® en 6®), Frans Van den Abbeele (3* en 4®), Leon Van Gucht en Frans Dubois. De jaarlingen vlucht werd be heerst door Omer Van Geer trui en Frans Dubois. De jaar lingen vlucht werd beheerst door Omer Van Geetrui (1® en 8*), Petrus De Decker, Albert Goossens, Frans Van den Ab beele (4® en 5®), Prosper Van Nieuwenhuyze. Emmanuel De Backer. Te Baasrode - St.-Gillle klok te Lucien de Bleser de 1® en 3* prijs en vroege duiven voor Jacobs-Van Landeghem, J. en A. Spitaels en Van Keer-Her- mans. Bij de oude waren Ju- dook en Jef Debbaut de num mers één. Te Buggenhout Den Belg mocht Roger Van Doorslaer juichen met een eerste prijs bij de oude duiven voor Jos. Vos, Roger Pauwels, Louis Ver- meir, Jozef Van Belle, Paul Verhasselt (6® en 7®), Petrus De Boeck, F en zn De Proft en Petrus Brusselmans. Bij de oude duiven mikte Paul Ver hasselt in de roos voor Felix Vermeir, Willem Obys (3® en 9®), Karei De Bleser, Femand en zn De Proft (5® en 10*), Louis Vermeir, Frans Van Damme en Jan Ringoot. Een knappe prestatie voor Roger Hals met de 1*. 9* en 10® prijs en vroege meldingen bij Paul Verhasselt, Fernand en zn De Proft, Willem Obus, Karei De Bleser, Pierre Van Ransbeeck en Frans Maes. Te Denderbelle zwaaide Frans Bourgeois met de bloe men voor Arthur Hofman, Al- bert Van Nuffel, Etienne De Backer. In de reeks oude dui ven won Frans Goossens de vlucht voor Albert Van Nuffel, Cesar Vemimmen, Leon Mat- thijs en Andre Landtsheer Te Opdorp had Louis Moens een brede glimlach met zijn zege bij de jonge duiven. Vroege prijzen voor Louis Stal- laert, Willem De Vadder. Al- bert Thierens en Jan Bettens. Bij de oude duiven won Jan Van den Berghe voor gebroe ders Van Sande, Emiel Cruyp- landt, Albert Van den Berghe en Jacobs en zn. De jaarlin- genvlucht zag Albert Van den Berghe als uitblinker met de 1® en 4® prijs. D. De Blander, Albert De Bock en Jan Van den Bossche stonden op de ereplaatsen. Te Schoonaarde liet Paul Cool zich met de meeste eer omringen. Hij was de primus bij de jonge duiven voor Willy Geerinck (2® en 4®), Emielien ne en Jozef Dierickx, Theo De Brandt, Maurits Marckx. Oc taaf Boelaert, Gustaaf Duym, Frans Coen, Sylvia Van Goe- them. Jan Eeckhoudt klokte de snelste oude duif en een deel van de prijzenkoek ging ook naar Van Stuyvendael-Schol- laert, Benoni Bonnaerens (3® en 4®), Frans Hendnckx (5® en 6®), Frans Govaert, Paul Cool, Jan Luyckx. Gaspard Van Hauwe. Theo De Brandt stond bovenaan bij de jaarlingen voor Alfons De Visscher, Pa trick Hillaert (3® en 4®), Cam- merman en zn, Gaspard Van Hauwe (6® en 10®), Willy De Pauw, gebroeders Heirman, A. Van de Meirsche Te Schellebelle waren het Omer en zn Van Gendt die de plak zwaaiden bij de jonge duiven voor Luc Coppens (2® en 9*), Willy Freleu, Walter Roland, De Keukelair-Praet, Maurits De Mol, Kris Van Vlier- berghe, Jan de Poorter, Lu cien De Kerpel. Jules Van La- re met de 1® en prijs bij de oude duiven kwam sterk op de voorgrond en dat mag ook ge schreven worden van Praet- De Rocker met de2®, 6®, 7® prijs. Kopprijzen voor Jozef Bosschaert. Stroobant, Florent Van Gent, Octaaf Dumez, Maurits Uyttendaele. Floren Van Gent speelde zich bij de jaarduiven in de kijker met de en 3® prijs. Roger Rogiers was 2® en 10® en Maurits Van Leuven, Roger De Langhe (5® en 9®), gebroeders Bontinck (6® en 7"), Praet-De Rocker behoorden mee tot de uitblin kers. Te Serskamp steeg de ap- plausmeter het hoogst voor Raymond Temmerman die bij de jonge duiven de 1® en 2® prijs won. Kopprijzen stonden er ook achter de naam van Georges Van Steendam, Mau rits Van Steendam. Leon Van Cauteren, Benoit Vermeire, Oscar De Vlieger (7* en 9®), Domien Van Kerckhove en Frans Van Leuven. Henri Bnjs haalde succes bij de oude dui ven met de 1® en 4® priis. Gerard De Gendt nam de 2* en 10® voor zijn rekening, Jules Uyttendaele de 3® en 9*. Vroe ge prijzen voor Hubert Veree cken, Lucien Frangois, Noél Rasschaert, Gustaaf De Loo- re. Frans Van Leuven speelde knap bij de jaarlingen met de 1° en 9® prijs als resultaat. In de kijker stonden Frans Fre leu, Gerard De Gendt, Henri Brijs (4® en 7®), Noël Ras schaert. Jozef Van Huyck, Bernard Vermeiren, Georges Van Hauwermeiren. Te Appels stond Jean Van den Broeck te glunderen met de eerste prijs bij de jonge duiven. Op het beste deel van de uitslag stonden ook nog Jean Van den Brempt, Frans Vermeir (3* en 4®), Albert Cool, Theo Verwaeren (6® en 9*), Hubert Van Haut, Vinck en zn, Patrick Van Rillaer. Bij de ou de duiven winst voor Frangois Arbijn, voor Alberic Pieters (2® en 9*), Patnck Hillaert (3® en 4') Rene Duyl (5® en 8®), Frans Van Grootven, Jean Verhae- gen en Louis en zoon Vinck te Berlare stonden Dhooghe- Helaert op het hoogste scha votje met een knappe overwin ning voor Prosper Goossens, André Coppieters, Godfried Steeman. Richard Merckx Te Lebbeke Verbroedering zwaaide Roger Meskens de plak bij de jonge duiven enn zijn spoor zaten Frans Mes kens. Jozef Uyttesprot, J. Ivens Dhooghe, De Man en zn, Camiel Comelis, A. Ver meir, Jozef Philips met de 9® en 10® prijs. Bij de oude duiven won Arthur De Leeuw voor Pierre Bijl, Jozef Uyttersprot, Frans Vereecke. Tilburgh en zn, E. en zn Van Lent, Ger main Van den Bossche. Frans Heyvaert. Vermeir en E D. De Proft. Remi Van Biesen was de triomfator bij de jaarlin gen voor Arthur De Leeuw, Desire Eeckhoudt, Germain Van den Bossche, Gaston Van Biese, Emiel en zn Laurent, J. en zn Tilburgh. Jozef Verheir- straeten, Luypaert, Jan Van Heyghem. Te Moerzeke Kastel stond Pierre Van den Bulck als kop man bij de jonge duiven aan gegeven. Op vroege plaatsen noteerden we ook nog Roger Van den Eynde, Henri Van den Broeck, Baziel Clinck, Jo zef Dhoey, (5® en 7®). Frans Peelman, Raymond Sertijn, Albert Van Hoey, Bernard Ver- cauteren. Bij de oude waren de vroege prijzen voor Geor ges Van Haver. Van Lokeren en zn, Lucien Wouters en Re- né Van Haver. Henri Van den Broeck haalde de kop van de jaarlingen vlucht voor Maurice Van Hoey, Julien Nobels. Re- né Van Haver en Georges Van Haver. Te Overmere won Pierre De Vijlder de kermisvlucht bij de jonge duiven voor Albert De Mesmaecker, Alois Seymor- tier, Willy De Vleeschouwer, Frans Baeck Bij de oude dui ven de hoofdprijs voor Willy De Vleeschouwer en de zij- gaaien gingen naar André Van Driessche. Buyl en zn, Gaston Colman en Eddy Dhollander. Ook bij de jaarlingen was het Willy De Vleeschouwer die zich als eerste klasseerde voor Andre De Beule, Gilbert De Schutter, Rene Dhooghe en Paul Chrstiaens. Te Moerzeke Centrum mocht Andre Van Hautte de eer van de overwinning voor zich op eisen bij de jonge duiven. Op die vluchten waren er ook kop- duiven voor Van der Vreken- De Donder. Roger Thierens, William Van Driessche, Ar- mand Van der Kelen, gebroe ders Willaert, Omer Van Riet, Peter Van den Broeck, Ber nard Huylebroeck, R. Verhelst. Bij de oude duiven de 10 en 5® prijs voor Van der Vreken - De Donder en goede resultaten ook voor Oscar Deck, Theofiel en zn Zn Wuytack (3® en 4®), Petrus Berghmans, Hugo Wil laert, Jozef Colman, Amandus Claessens, Alois De Kinders. Prosper Verschelden won bij de jaarlingen voor Van der Vreken-De Donder (2® en 3®, Van Riet - De Ridder (4® en 9®), Bernard Huylebroeck, Heir- wegh-Van Geyte, Andre Van Geyte, Jozef Colman en Oscar Deck. Te Grembergen was net op nieuw Jozef De Munck die zijn eerste prijzenrecital verder zette Albert De Clerck klokte de 2* en 3® prijs Vroege dui ven voor gebroeders De Bra bander, Henri Van Laere, Adriaan Scholliers, Karei Ost, Jozef Baeck, Adolf Louis en Van Lare-Vereecken Bij de oude duiven stond Jozef Baeck op de eerste rij voor Cesar Boon, Rudolf De Don der, Cesar De Saedeleer (4® en 10®) Gilbert Segers. Octaaf Claessens, Robert Van Hoev. Frans Peeters, Noyonlau reaat te Buggenhout. (c) ren-Moerenhout, De Maes- schalck-Dhondt. Eereplaatsen bij de oude dui ven voor Robert De Brabander en Kamiel Heirman, G. en A. De Maesschalck wonnen bij de jaarlingen voor Robert De Brabander, Luc De Maes schalck, André Christiaens (4® en 5®). Na uitblinker Polleken De Decker volgden bij de dui vinnen Jozef Christiaens (3* en 6®) August Van Mieghem, Kamiel Heirman, Alfons Goos sens, Serge Van Assche. Te Zele-Huivelde klokte Adolf Heirweg de 1® prijs voor Den nis Haems (2* en 5®), Geerinck Van Maldren, Carlos De Schepper (6* en 10®), P. en Z. Quintelier, Libor De Wilde, Frans I. Koen De Leenheer De eerste serie was voor God fried Steeman. Bij de oude duiven won Gregoire Bock- landt voor Jozef De Wilde (2® en 4®), André Bruynooghe. Walter Haentjens. Bij de jaar lingen en de duivinnen was Jozef De Wiide de uitblinker met de 1® en 2® bij de jaarlin gen en de 1' en 3® bij de duivinnen. Walter Haentjens. Alfons Moens en Aime Van Eetvelde hadden vroege jaar lingen en André Bruynooghe en Walter Haentjens vroege duivinnen. BENo In het verbond Appels - Den- wig Roelandt en verder vroege sen stonden Van Lare en zn, dermonde - Grembergen - duiven voor Mare De Coster. Luc De Maesschalck. Jules Hamme - Oudegem ging de Albert De Bothe. Praet - De Dierickx Vissers. Kamiel Fa- hoofdprijs naar Gabriël Van Rocker. Van Hauwe en zn, maey (5e en 10e), Gilbert Van Limbergen van Appels en om- Henri Haelterman, Jan Van de Mingeroet. Albert De Wandel, dat de familie er hoog aan de Velde, Albert De Both en Jozef Gilbert Van Assche. Michel en mast hing klokte de jonge Ga- Bosschaert zn Heirman. briël Van Limbergen van Te Lebbeke Verbroedering Te Uitbergen - Zele een 1e Grembergen. die al een knap baalde Clement Van Biesen prijs voor Gerard De Wandel seizoen speelde, de 4e en 7e de 1 e prijs voor Jozef en Ver- en kopduiven voor Petrus prijs. Vroege duiven voor Ba- meiren. Jozef Buyst, Alfred Steeman, Ernest De Kinder, ziel Poppe, Marcel Van Dries- Saerens, Jozef Heuvinck. A. Emiel Pletinck, Sylvain Ras- sche, Raymond Verhelst, De Wauters, Jules en zn Callaert schaert, Georges De Wilde, Kinder-Rotthiers, Dierickx-ln- (7e en 10e), Etienne Coppens Gerard Roels (7e en 9e), Raf ze, Frans Wesemael en Jozef Van Boven. Van der Sypt, André De Te Overmere won Jozef Van Ook in het duivenspel kent Vriese. Roy bij de jonge duiven de 1e men zijn vrienden en dat was Te Wanzele - Lede een goed prijs voor Freddy Dhondt, De zeker van toepassing bij Etien- resultaat voor Baziel Poppe Schoenmaker en zn, Albert ne Coppens die het genoegen met de 1e en 4e prijs en kop- Van Hecke en Stefaan Van smaakte om zijn vriend Frans prijzen voor Georges De Wil- Laere. Bij de oude duiven en Heyvaert eens serieus in de de, Remi Van Hauwermeiren, de jaarlingen ging de 1e prijs luren te leggen Gustaaf De Schrijder, Alfons naar Freddy Dhondt. Vroege Te Zele De Snelvliegers haal- Cool (6e en 9e), Maurits Galle oude duiven voor Leo De de Gaston Baert, na een wel- (7e en 10e), Ringoot. Schrijder. Frans en zn Buyle verdiende Spaanse rust, de 1e BENO (3e en 5e), Maurits Arbijn en prijs binnen. Op de ereplaat bij de jaarlingen ereplaatsen voor Albert Van Hecke met de 2e, 3e en 5e prijs. Kamiel Bracke was 4e Te Baasrode - Buggenhout - St. Amands - St. Gillis gingen de bloemen naar Robert Man naert voor Henri De Keers- maecker Philemon Segers, Gaston Croket, Frans Pau wels, Pierre Van Walle, Henri De Clercq, Julien Ivens, Jozef Van Belle, Henri Van Hoore- beeck Te Opdorp klokte Louis Van den Berghe de eerste prijs en Jan De Commer, Van den Berghe, gebroeders Van San- de, Frans De Bondt zaten in de kop van de uitslag Bij de jaarlingen wonnen Jacobs en zn voor Alfred Van Dooren die won bij de oude duiven Te Berlare een knap resultaat voor de tandem IJdens- Steeman en de ereplaatsen gingen naar Ambert Rogge man, Etienne Buyle. Petrus De Bock en Paul Roggeman. Te Schellebelle was Maurice De Rijcke de primus voor Hed- André Van Acker-Cesar Dauwe, een onafscheidelijk duo. 'O -1 uyck e E 1 'ersc litslai leule irthu o verwit Bussche 1®. 12® a 5e oud Rottied Emij Hoordj e Paut Adolf Heirweg en vader Gust met een van hun Quiévrain-prijsvliegers. (bvw) Willy Cooreman uit Temse. (bvw) De fondvereniging van St.-Gil- lis-Waas smaakte het genoe gen dat er in hun lokaal de provinciaal laureaat van de ge renommeerde Bourgesvlucht genoteerd werd. De gelukkige melker was Edmond Beeldens uit Kallo. Vroege prijzen voor Georges Boeckling, Mare Le- mahieu, Luc Van Ooste, André Raes, Norbert Cordeel, Paul Baert, Gustaaf Martens, Albert Van Landeghem. Hugo Van Moer Bij de oude duiven de 1® en 9® pnjs voor Van de Gaar en vroege aanmeldingen bij Remi Buytaert, Heyrman-Ver- gauwen, Coppens-De Schep per, Roger Mees (5® en 6®), Ivo Roelandt, Hector Weyenbergh en C. Van Acker. Te Lokeren ging de lokale Bourgeszege naar de tandem De Smet-De Vuyst voor De Kegel-Wieme, Eddy en zn Smet, Desiré Acke, Raoul en zn Verstraete (5® en 6®), Omer Boghaert, Rudi Coppens (8® en 10*), Julien Raemdonck (9®, 16®, 46®), M. Vercauteren. Bij de oude klokte Lucien Rous seau de 1® prijs voor Chr, en Mare Vaicke. Antoine Geurts. Bij de jaarlingen won Maurice Aper voor Chr. en M. Vaicke. De Kegel-Blancquaert, broeders Meulewater, Van Molle (4® en 6®), Heyrman. Te Dendermonde bewej tandem De Praetere-De nay de forme van hun duiven met een knappe slag. Ze wonnen de vlucht <|et c aan de 19® prijs klokten fe vt reeds vier duiven. Raoul Bach: Jonckheere won de 2* prijs ate a verder goede rezultaten voéreplé Leon Van Gucht, Theo V#oora Elsuweghe, André Van Heelmin, mieze tot 1.000, Achiel Vefcn S hasselt (6® en 7®), Leon Mets 1 Bondt, Jos Daelemans, Enen p Van der Auwera. Bij de ouakte 1 en jaarlingen een overwicfian van Centralin-De Busschefcn t met de 1 4® en 10® bij de oudet ni en de 1®, 2®. 5®. 10®. 11®. 12" A de de jaarlingen. Vroege oumven duiven voor Wilfried Rottieijntva Dhaene-Segers, Emierde Naudts, Cyriel Van Hoordfcheli Paul Poppe. Willy De Pauwen Jan Van Achters en bij mor jaarlingen voor Alfons Wijrnats Dhaene-Segers. Paul vi Stichel. Paul Poppe. Nod^®'1 Rasschaert. Emiel Naudts (r*8.t en 13®). poef In het Nieuw Verbond der Denderstreek mocht Robert J Uyttendaele de zege uit Fosses op zijn palmares schrij-1 ven De andere podiumplaatsen werden ingenomen door Jozef en zn De Vuyst en Maurice Uyttendaele: Henn Clinckspoor was 4° en hok Octaaf Brondeel legde beslag op de vijfde plaats. Vroege vermeldingen voor André Van Hecke, Gilbert Van Miegroet, Van Neck-Van den Nest, Jeroom Kerre, Georges Roels, Gustaaf Van Herreweghe, Frans Van den Broeck. De uitblinker op deze vlucht komt zeker en vast uit Temse. Jean Halans demonstreert reeds het ganse seizoen de kracht van zijn jonge duiven. Hij liet nu noteren de 7®, 8®. 10®, 11®, 12®, 18® en 10® prijzen van 18 duiven, met alle meeste begeerde series. (beno)

De Voorpost | 1982 | | pagina 30