Liefhebbers sporten zo Vossenhoek - RC Juliette - Jovanda en Klei reeksaanvoerders Tornooi F.C. Drie Linden: F.C.R. Sparta met de strafschoppen... COMAR SPORT 38 - 27.8.1982 - De Voorpost Brieder Bde di mpioe rnsen i Lse ge rt een crd de: issendi ilbert Iter, w ren vi i al v. srband *gen stijge - aenscl tn tie ngeslc intal tl De Stille Vrienden van Moerzeke. (c) Tivoli uit Hamme. (c) In de tweede helft van augustus wordt door F.C. Drie Linden ieder jaar een voetbaltornooi georganiseerd. Telkens op het eigen terrein in de Koutermoienwijk te Belsele en steeds wordt er dan een wisselbeker ter betwisting gesteld. Een tornooi dat thans al voor de twaalfde uitgave werd opgetekend. Voor het eerst werd er nu voor de prachtige wisselbeker gespeeld, welke geschonken werd door het kapsalon De Witte uit Sinaai. Deze werd verleden week dan de inzet van een hardnekkige maar desondanks sportieve strijd. Een strijd tussen vier ploegen waarvan de deelname aan dit tornooi, reeds lang tot een traditie behoort. Traditioneel werd daar ook de Dat gebeurde inderdaad en de ruime belangstelling en van lokale Patrick Van De Velde het tno André Van De Voorde, skoorde ook he< eerste doei- Julien Baert en Frans Van De punt (1-0). Herhaaldelijk Voorde, noteerde men een ta- trachtte D.V.L.-Avanti om de melijk goede leiding. Het werd bakens te verzetten maar dat trouwens een zeer spannend bleef allemaal vruchteloos, tomooi en de openingsmatch Het werd zelfs nog erger toen tussen F.C. Drie Linden en André De Poorter op vrijschop, D.V.L.-Avanti. wees al onmid- de plaatselijke voorsprong ver- dellijk deze richting uit. Twee dubbelde (2-0) Meteen ook de ploegen welke elkaar reeds eindstand trouwens want in al- ontelbare malen bekampten Ie hachelijke situaties, hielden en deze duels, waarborgden de verdedigingen verder het steeds een flinke dosis attrak- laatste woord Ondanks de rui- tivitert. Nu ook weer trouwens me winstcijfers heeft F.C.R. en alhoewel er van geen stu dieronde kon gesproken wor- Sparta het in de tweede schif tingsmatch niet zo gemakkelijk den, werd de inzet van deze gekregen. R.C. Raap met een match toch vrij voorzichtig, tamelijk jonge ploeg, zorgde Langs weerszijden schuwde trouwens voor een met onaar- men enige risiko's en veel dig repliek. Toch beheerste de doelgevaa' viel er tijdens de routine van F.C.R. Sparta de eerste helft niet te bekijken, wedstrijd en door een doelpunt Toch werd D.V.L.-Avanti de van Guy Van Bogaert. geraak- betere ploeg en ondanls alle te deze ploeg ook op voor- loffelijke inspanningen, kon dit sprong (1-0) Voor de rust niet in de cijfertaal uitgedrukt bleef het daar echter bij en worden. Daardoor bleef de 0-0 slechts een twintigtal minuten tot aan de rust behouden en na de hervatting, skoorde Wie- na 'de kampwisseling, scheen landt voor F.C R Sparta ook C.C Drie Linden de wedstnjd- teugels te zullen overnemen. (2-0). Een duidelijke aanwij zing trouwens in verband met een eventuele kwalifikatie van F.C.R Sparta, maar Franky Janssens trapte terug de spanning in de wedstrijd (2-1). Deze bleef zelfs behouden tot in de slotminuten Toen scoorde Paul Heirbaut en meteen werd de Spartaan se zege uit de onzekerheid getrokken (3-1). Deze werd trouwens een feit als dezelfde Paul Heirbaut dat bravourstuk- je nog eens overdeed (4-1). Voor R.C. Raap werd het dan ook de troosting tegen D.V L.- Avanti Deze ploegen zorgden voor een doelpuntenrijke match alhoewel de eerste helft dat allemaal met liet vermoe den. Alleen Tony De Beleyr van R.C. Raap puurde toen het volle profijt uit een aktie 1 - 0) Na de rust vond D.V.L - Avanti dan de juiste pedalen. Alleszins deze van oe schot- vaardigheid en Erik Van Der Leur met een strafschop, zorg de voor het evenwicht in de cijfertaal (1-1). Langs William De Prycker nam D.V.L.-Avanti nadien voorsprong (1-2) Deze werd nog opgedreven als Erik Van Der Leur ook nog een kans verzilverde (1-3) R.C. Raap liet zich echter met doen en Franky Janssens bestelde de aansluitingstreffer (2-3) Zodat in' deze vyedstrijd alles nog mogelijk werd en Alain Valuwe, bezorgde D.V.L.- Avanti weer de beste kansen (2-4) Tijdelijk evenwel want Franky Janssens bracht R.C. Raap terug dichterbij (3-4) Verder geraakten die Sint-Niklase zwartbroeken echter niet Het was integendeel Alain Valuwe van DW.L.-Avanti die nog maals skoorde en daarmee was de troosting bekeken (3- 5) De finale werd er eentje van het spektakulaire soort. Technisch nogal vrij hoog staand en de inzet werd zowel bij F C. Drie Linden als F.C.R. Sparta opvallend. Voor de or ganisatoren werd langs Willy Goossens het eerste stukses geboekt (1-0) Een hartver- sterkertje trouwens en na een twintigtal minuten doelde Pa trick Van De Velde voor F.C Drie Linden ook (2-0) Een ideale uitgangspositie eigenlijk maar het Sint-Niklase F.C.R. Sparta, verstond het allemaal zo met Die ploeg sloeg nogal hard terug en Gaby Van Leu- venhaegen gaf het voorbeeld (1-2). Daarvoor liet Mark Hey- ninck zich niet lang pramen en meteen stonden de ploegen terug gelijk (2-2). Echter maar kortstondig want een weinig nadien skoorde Paul Heirbaut voor F.C.R. Sparta ook (2-3). Van spektakel gesproken en tijdens de eerste tien minuten van de tweede helft, voerde F.C.R. Sparta nog het hoge woord. Dat brokkelde nadien echter langzaam af en F.C. Drie Linden werd toen meer zichzelf De kombinaties hiel den terug meer gevaar in en achteraan werden de Spar taanse aanvallers weer be- Liefhebbersvoetbaltomooi De Vlasbloem, Grembergen hoorlijker opgevangen. Noch tans bleef de gelijkmaker uit en uiteindelijk lukte André De Poorter die toch (3-3). Dat werd trouwbns de eindstand van deze emotierijke finale welke tenslotte door de straf schoppen zou beslist worden Zonder verlengingen dus en blijkbaar wordt dat met door alleman genomen. Zenuwach tigheid en gebrek aan koncen- tratie vormen dan de hoofdmo tieven en hieraan is F.C. Drie Linden tenslotte genseuveld. Enkele titularissen faalden vanop de witte stip en voor F.C R. Sparta was dit voldoen de om de wisselbeker van het kapsalon De Witte te grijpen. Ook de Sint-Niklase stads- schotel die al eerder door schepen René De Winne, sportraadvoorzitter Gerard Elontinck en sportpromotor Jo- han Heirbaut werd bezorgd. Technische uitslagen: Schiftingswedstrijden F.C. Drie Linden - D.V.L. Avanti 2-0 F.C.R. Sparta - R.C. Raap 4-1 Troosting: R.C Raap - D.V.L.-Avanti: 3-5 Finale: F.C Drie Linden - F.C.R. Sparta 3-3 (na strafschoppen 2-3). Fair-Playbeker: D.V.L.-Avanti Roger Van Laere GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 neel (1) 10.30 u. Bonte Os - De Post (2) 13 u. Uilen - Snuffel (3) 14 u.: Sport - Stille Vrienden (4) 15 u. Vossenhoek - Juliette (5) 16 u. Jovanda - Klei (6) Zondag 29-8 9.30 u. Verliezer wedstrijd 1 - Verliezer wedstrijd 2 10.30 uur: Winnaar wedstrijd 1 - winnaar wedstrijd 2. 13 u: Verliezer wedstrijd 3 - Verliezer wedstrijd 4. 14 u.: Winnaar wedstrijd 3 WINNAAR WEDSTRIJD 4 15 u Verliezer wedstrijd 5 - verliezer wedstrijd 6 16 u.: Brussel D71 (1 nat.) - VK Hamme Lady's 17 u.: Winnaar wedstrijd 5 - winnaar wedstrijd 6. EDM. Het Dendermondse stads personeel, (c) Het liefhebbersvoetbaltomooi georganiseerd door De Vlasbloem uit Grember- Eindstand gen kent een aantrekkelijk verloop. Opvallende resultaten zijn de grote winstcij- Reeks a fers van Vossenhoek, Uilen en het Opwijkse F.C. Klei. Zaterdag om 15 u. staat nu een aantrekkelijke partij op het programma. Dan gaan de Grembergse ploegen Vossenhoek en RC Juliette met mekaar in de clinch. Insiders wisten ons te vertellen dat Vossenhoek wel de grootste kanshebber is, nu het een beroep kan doen op Chris Dierickx en Guy Verscheiden, twee titularissen van de derde provincialer S.K. Grembergen. 1Juliette 5p. Sport-Jovanda: 0-1 Bonte Os-Kleinzand: 3-0 °„?°nnae" ?"ulfel 4P Spannende wedstrijd waarin De zege van de thuisploeg is Sport wel het meest in de in deze wedstrijd geen enkel aanval was met een uitsteken- ogenblik in gevaar gekomen, de De Moor in zijn rangen. Na Bonte Os domineerde trou- samenspel tussen De Moor er wens doorlopend de wedstrijd Nijs trof laatstgenoemde de Het was alleen maar wachten paal. Langs de overzijde zou op de openingstreffer Toen Van Puyvelde via de counter die er kwam konden de thuis- de 0-1 stand op het bord bren- spelers het nadien rustiger op- gen. Na de rust kreeg men nemen tegen een toch wel eenzelfde spelbeeld met een onmondig Kleinzand. Doorns, Jovandadefensie die rustig Van Damme en Vermeiren overeind bleef waren de prijsschutters. rens de eindcijfers vast. Pano - FC Klei 0-8 Eenrichtingsverkeer 1Vossenhoek 5p. 2. Uilen 5p. 3. Tivoli 2 p. 4. Den Dijk Op Reeks B 3. Stadsper. 2p. 4. Appels 1p. Reeks C 1Jovanda 6p. deze 2. Sport 4p. De Uilen-Tivoli: 1-0 Nipte, maar verdiende zege Vossenhoek-Den Dijk: 10-0 Chris Dierickx en Guy Ver- van de Uilen tegen een Tivoli schelden waren de grote spel- dat in de tweede helft wel de makers van een elftal dat forsing voerde, maar zelden moeiteloos de zege wist af te een vuist maakte. Nadat Lau- dwingen in een nochtans waert in de eerste helft op sportief treffen. Chris Dierickx voorzet van Goossens tot sco- en Guy Verschelden namen ren was gekomen, kregen De elk drie doelpunten voor hun Uilen nog enkele kansen, die rekening. D'Haese en Van onbenut werden gelaten. Haute kwamen ieder twee keer tot scoren. Jovanda-Bonte Os: 3-2 Jovanda werd in de eerste De Post-Stille Vrienden: helft doorlopend gedomineerd 0-3 door de bezoekers, die echter De bezoekers kwamen reeds moeizaam tot scoren kwamen, na acht minuten op voor- Alleen Van Damme kon doel sprong, langs De Maerschalck man Murphy te grazen nemen die een combinatie tussen Van Na de rust nam Jovanda de Riet en Van Haver kon be- teugels in handen en kwam via slechten. De bezoekers ble- Poppe en De Block tot scoren, ven de wedstrijd domineren en Vermeiren zou nadien nog de kwamen nog twee keer tot stand in evenwicht brengen, scoren langs Van Haver en maar De Block lukte uiteinde- Vlaminck. Na de rust viel het 'ijk een derde voltreffer tempo een flink eind terug. y Den Dijk-Uilen: 0-8 SnuffeFStadspersoneelMoeiteloze zege van De Uilen 3-0 die in alle kompartimenten de De eerste helft was bepaald '°°n aangaven. Ge Uilen lie- aantrekkelijk. Snuffel domi- P®n nochtans slechts met ne- neerde doorgaans. De afwer- 9en man van stapel en hier- king liet evenwel te wensen door kon de tegenstander de over. Dank zij de hulp van schade in de eerste helft nog stadsverdediger Cloof kwam ,ot ®®n minimum beperken. Na Snuffel op voorsprong. Struys de rust werd he' eenrichtings- en De Wolf konden in de twee- verkeer. Vercauteren. de helft de overwinning vast- Goossens, Eeckhoudt en twee leqqen keer Lauwaert en Van Eetvel- de scoorden de goals. Appels-RC Juliette: 0-2 Kleinzand-Sport 0-2 RC Juliette speelde tijdens de De eerste helft waren de be- eerste helft bepaald sterker zoekers baas, maar konden dan de opponent Gino Segers hun overwicht niet in doelpun- werd weerom auteur van twee ten omzetten. Joris De Nijs, de doelpunten. Het eerste bracht spelbepalende figuur legde hij na een kwartier tot stand ©en voorbeeldige inzet aan de met een gestrekt schot. Na- pag, en De Moor trof op een dien via een solo-ren door- bepaald ogenblik de dwarslig heen de Appelse defensie In ger |n pe tweede helft was de tweede helft zou Appels Sport andermaal de betere meer de bovenhand halen pioeg Uiteindelijk kon De 1 Moor de stand openen en in wedstrijd waarbij de stand aan 3 Bonte Os 2p de rust al tot 0-6 was opgelo- 4 Kleinzand Op pen. De Bonte. Van Wever- bergh, Van Uytvanck, Reeks D Goossens, Siccard en nog- 1Klei 6p. maals Goossens schreven de 2. Stille Vr 4p. goals op hun actief. Na de 3. Post 1p. hervatting nam Klei het wat 4 Pano lp. rustiger op maar kwam nog twee keer tot scoren langs Zaterdag 28-8 Meskens. 9.30 U.: Tivoli - Stadsperso- FC Uilen-Zele. (c) maar faalde in de afwerking. VK Bonte Os uit Grembergen. (c) De scheidsrechters in het tornooi van De Vlasbloem: Roger Van Damme. Luc Kinders, Paul Maes, Jozef De Kinder, Francois Berlin, René Steels en Ronny Van Roy. (c) VZW Snuffel uit Grembergen. (c)

De Voorpost | 1982 | | pagina 38