-T Willy De Vleeschouwer, Schiettecatte-Van Laere,Carlos De Schepper, Raf Van der Sypt, Maurits Wouters, Maurice Rasschaert, Heirwegh-Van Geyte, Urbain Bracke, Fernand en zoon De Proft: De sterke Quiévrainhokken Albert Van Broeck, Marcel De Block, Jozef Van Landeghem, René Van Boxelaer, Albert Van Royen, Marcel De Maere, Bernard De Jonghe en Piet Mariman: in de kijker op de Wase Quiévrainvluchten Albert Riské, Frangois Janssens, Willy De Maeyer, Karei Van Boven, Paul Verbeeck, Louis Van De Velde, Remi De Vos en Leon De Kraay de Wase Noyonwinnaars Duivenmaatschappijen en bestuursleden, dank Jules Geerinck: de uitblinker uit Fosses 32 - 3.9.1982 - De Voorpost DUIVEN Te Wieze schreef de tandem De Wolf-De Beule de 1* prijs op zijn naam voor Frans Bayens (2* en 4*), Philemond Van der Jeugt (3* en 5*), Paul Bosteels, Theo Buytaert. Ju- lien Perdaens, Cesar De Rid der en Roger Van Goethem. Bij de oude duif smaakte Pier re De Wolf het genoegen van de zege voor Frans Van de Velde. Gaston De Smet (3e en 6*). Corine Van Mol en Frans Putteman. Bij de jaarlingen klokte Frans De Meyst de 1* en 3" prijs en vroege prijzen voor Paul Bosteels, Hubert De Schrijder, Frans Putteman. Clement De Smet. Frans Van de Velde (7® en 9®). Roger De Smet en Jozef Everaert Te Oudegem was de 1° prijs voor Patrick Hillaert en verder noteerden we Frans De Sae- ger, De Paepe en zn.. Michel Geeraert, Adolf De Beule, Frans Vranckaert, G. Meyers. J. Vercammen en Albert Rens. Theofiel Segers klokte de snelste oude duif voor René De Ridder. Judook en Jef Deb- baut waren goed voor de 3®, 4® en 8* prijs en verder kojxluiven voor Weduwe De Mey, Alfons Van den Abbeele (6® en 9®), Maurice Vereecken en Ed- mond Segers. Cyriel Abbeloos zegevierde bij de jaarduiven voor Jean Becqué (2® en 7®), Judook en Jef Debbaut (3®. 4® en 9®). Vroege prijzen voor Armand Rochtus, Maurice Vereecken, Paul De Wit, Al fons Van den Abbeele. Te Lebbeke Verbroedering zwaaide P Cooreman de scepter. Met de 2® en 27® prijs won Jozef Philips de eerste serie. Vroege duiven voor Desiré Van Mol, Philibert De Leeuw, Frans Schoofs, Alfons Vermeiren, Van den Elzen, Fr. Buys, De Man en Zn en Van Gucht. Louis Van Weyenberg had de snelste oude duif voor Frans Vereecken, M. en zn Van Heyghem, Jef en zn Til- burgh. Jef en zn Vermeir. Ger main Van den Bossche. Jozef Uyttersprot (7® en 10°). Willy Vercauteren, Pierre Bijl. De laureaat bij de jaarlingen was Germain Van den Bossche voor E. en zn Laurent, J. en zn. Tilburgh, Alfons De Ridder, Albert Luypaert, Jozef Uytter sprot, Pierre Bijl, P. en zn. Maes, Van Biesen en G. Ver- heirstraeten. Te Moerzeke Kastel teken den we een overwinning op bij de jonge duiven voor Maurits Wouters voor Albert Van Hoeye, Raymond Sertijn, De Saeger en zn., Jozef Van Gey te, José Vermeir. Louis Wuy- tack, Alois Peelman. Frans Van den Bossche. Bij de oude duiven de 1® en 4® prijs voor Lucien Wouters en verder kop- pnjzen voor Richard Vermeir Maunce Van Hoey, Oscar De Winter. Richard Vermeir won bij de jaarduiven voor Maurice Van Hoey. Paul Van Haver. Lucien Wouters (4® en 6®), De Saeger en zn (5® en 8°) Te Berlare bevestigde Kamiel De Bruyne dat hij nog altijd cracks heeft. Hij won de vlucht voor Petrus De Bock. Julien Duym, Arthur Van Malderen en Jozef Van Overmeiren Te Overmere werd de hoofd rol door R. Van der Stncht Theo Verwaeren. Frans Van Laere. Florent Van Gendt nam Grootven. Jozef Verstrepen, bij de jaarlingen de 1® en 3® Patrick Hillaert prijs voor zijn rekening als Te Opdorp won Kris Boey- vroegste vermeldingen Vroe- kens voor Jan Betten, die sterk ge duiven voor Roger Rogiers. op de voorgrond kwam met de gebroeders Bontinck. De 2®, 3® en 5®. Karei De Bleser was 4®. Bij de oude duiven haalde Rene De Boelpaep de top voor Alfons Van den Berghe, Jacques Casier. Karei De Bleser en Petrus Van den Broeck. De snelste jaarduif voor Alfons Van den Berghe. en in zijn spoor noteerden we Karei De Bleser. Rene De Both-De Pauw. Daniel De Pauw. Abel Verhofstadt. Ro ger De Langhe en Praet-De Rocker. Te Buggenhout Den Belg stond er geen maat op de jonge duiven van Fernand en zn De Proft. die de baas drie eerste prijzen naar huis bracht Vroege jonge duiven Boelpaep. Philemon De Key- voor Albert Hermans Richard ser. Alfons De Moor Van den Broeck. Paul Verhas- Te Moerzeke-centrum won- selt (4* en 6*). Etienne De nen Heirweg-Van Geyte bij de Proft. Ben Hooft. Frans Ver- De Duivenmaatschappij Den Belg uit Buggenhout-Opstal is gesticht in 1905. We zien hier een gedeelte van de medewerkers die er wekelijks voor zorgen dat de wedstrijden uit Quiévrain. Noyon, Dourdan en de kleine fond in gespeeld voor Cyriel Van der jonge duiven voor Andre Van gauwen. De Boeck en Jan De goede banen worden gehouden (c) Haegen. Theo Buysse. Cle- Houtte. Gebroeders Willaert Smet, De ereplaatsen bij de jaarlingen voor Frans Stevens, zondag voor Jozef Dhollander hngen de 1* prijs voor Kamiel duiven won Walter Haentjens ment Philips. Arthur De Greef (3* en 9®). William Van Dries- oude duiven werden ingeno- Etienne Samson. Raf Van der met de 5®. 6® en 31® en daar- Heirman voor Roger De Baere voor Gregoire Bocklandt. Aime Te Serskamp was het een sche, Van der Veken-De Don- men door Pierre Van der Sypt. Andre Van Avermaet (5® mee was hij goed voor de (2® en 4®). Jaak De Malsche. Van Eetvelde. Alois Temmer- jonge klepper van het hok der (5C en 10°). Lucien Rot- Schriek. Louis Vermeir, Cesar en 7®). A. De Vriese. eerste serie aangeduid van Maurice Dhondt man. Frans Van Hoeyweghen Maurice Rasschaert die zich thiers, Omer Van Riet. Jozef Peelman (4'en 7C). Roger Van Te Zele Eerlijk duurt langst twee en van drie Bij de oude Te Zele-Huivelde ging de 1' klokte de 1en 4® bij de jaarlin de meester toonde voor Lu- Peelman Oscar Deck haalde Doorslaer. Felix Vermeir. mocht Willy De Vleeschouwer duiven was het Marcel Wou- prijs naar Carlos De Schepper gen en vroege duiven voor juichen met de 1® prijs voor ters. die er goed uitkwam met voor Adolf Heirweg (2® en 9®), Walter Haentjens, Aime Van Georges Van den Abbeele. Al- de 1® en 4® prijs. Vroege prij- Koen De Leenheer. Remy Eetvelde. Andre Bruynooghe bert Rombaut. Gilbert De Wit- zen voor Jaak De Malsche. Geerinck. Walter Haentjens. Bij de duivinnen was Walter te. Ernest De Kinder (7® en 9'). Frans Vrijdag. Paul Michiels. Eugeen Baert, Maurits Meys, Haentjens nummer één voor Gustaaf Van Hespen. Leopold Van Avermaet-Christiaens, Denis Haems, die ook de eer- Aimé Van Eetvelde. Adolf Van Limbergen Een gouden Eddy Dhollander. Bij de jaar- ste serie won. Bij de oude Heirweg (3® en 4") cien Frangois, Frans Bayens. het bij de duiven voor Peter Etienne De Proft. Roger Hals, Georges Van Steen en zn. (4® Bergmans. Van der Vreken- J Ringoot Cesar Peelman en 8®), Raymond Temmerman. De Donder. Gilbert Claessens maakte bij de jaarlingen een Richard Piscador. Mare Van en Jozef Jacobs Andre Van goede beurt met de 2® en 6® Gucht, Albert Coopmans. Georges Van Hauwermeiren. Roel Rasschaert zette de vlucht bij de oude duiven naar zich voor Gerard De Gendt met de 2® en 9®, Lucien Fran- gois, Maurits Van Steendam (4® en 10®). Henri Brijs, William Boone, Vermeulen-Uyttenho- ve, Leonard De Schoenmaec- gen voor Roger Van der Stuyft, Gerard Van Gendt, Omer en zn Van Gendt. Jules Uyttendaele, Leander De Schoenmaeker, Henn Brijs (7® en 9°), Henri Clinckspoor en F Van Leuven. Te Denderbelle viel de beste jonge duif op het hok van Al fons Van den Broeck. Ere plaatsen voor gebroeders Boon, Lucien Mannaert. Albert Van Nuffel en Frans Bayens De oude duivenvlucht werd beheerst door Albert Van Nuf fel, Louis Van den Abbeele, prijs. Roger Van Doorslaer was goed voor de 3® en 8® en kopprijzen voor Willem Obus, Louis Robijns. Etienne De Proft, Roger Hals (9® en 10°) Te Zele De Snelvliegers wa ren Schiettecatte-Van Laere goed voor de 1° en 7" prijs. Leopold De Decker nam de 2®, 6' en 8® prijs voor zijn rekening Geyte stond op de beste plaats bij de jaarlingen voor Adriaenssens-Van der Sypt. Van der Vreken-De Donder. Alois De Kinder en Prosper Verschelden. Te Schoonaarde was Etienne Verwaeren de primus bij de jonge duiven voor Jean Melis, Octaaf Boelaert. Frans Schol- ker. Cyriel Van de Velde zette laert, Maurice De Palmenaere en verder kopprijzen voor De zich op de erelijst bij de jaarlin- (5®, 6® en 10®), De Palmenae- Maesschalck-Dhondt. Jules re-Van Cauteren en Jan Christiaens, Cyriel Van Hecke. Luyckx (8® en 10") Gilbert De Johan Schiettecatte en L. De Deyn won bij de oude duiven Maesschalck Bij de oude dui- voor Paul Cool, Jan Luyckx, Van Swalm en zn., Jean Chris tiaens (5® en 9°). Van Stuyven- dael-Schollaert, De Dijcker en zn Vinck en zn. Rene Poppe klokte bij de jaarlingen de 1" en 3® en vroege prijzen waren er ook weggelegd voor Theo De Bondt, Remi Ruysbergh, Frans Dhaese, Vinck en zn. (6® en 8°), Vanswalm en zn Te Schellebelle was Urbain Bracke de naam die bij de ven won Luc De Maesschalck voor Vercauteren-Moeren- hout, Fre Christiaens. Maurits Arbijn (4° en 5°), Alfons Goossens. Maurits De Mae- schalck had de snelste oude duif voor Andre Christiaens (2° Te Melsele mocht Albert Van Maes, J. Van den Bossche, en 5°), Frans De Caluwe. Theo Broeck bij de jonge duiven Albert Troch. Van Elsuweghe. Baziel Poppe juichen met de eerste prijs. Hij Te Vrasene won Hubert Bres- nam de duivinnen bloemen haalde het Leon Fransens, Al- sinck het pleit voor Edmond mee voor August Van Mie- fons De Kerf, Petrus Heyrman, Hendrickx, Ongena en zonen, qhem (2" en 4 Alfons René Van Lierop (5® en 9°), Marcel Laureus, Albert Bols- Goossens, Leopold De Dec- Fideel Hollanders, Frans sens. Frans Marien, Etienne De jonge duiven het meest in het ker. Serge Van Assche, G en Gauwloos, Petrus Van Overt- Te St.-Gillis-Waas zette Mar- Backer en Philemond Heu- vinck. Te Appels ging de 1® prijs naar Roger Franpois voor Franpois en zn. De Smet (2® en 10®'), Georges Vereecken. Rudy Van den Broeck (4®, 6® en 8°). Alfons Vergeylen, Al- bert Van den Brempt, Frans Vermeiren. Bij de oude duiven de 1® en 7® prijs voor Jean Verhaegen en de 2® en 3® voor oog viel. In zijn spoor zaten Stefaan Erauw (2® en 4®), ge broeders Bontinck. Romain Stroobandt. Maurits De Mol. Florent Van Gendt. Odilon De Vijlder, De Keukeleir-Praet. Walter Roland. Jozef Bos- schaert triomfeerde bij de ou de duiven voor Roger De Langhe. die met de 2®. 5® en 8® prijs zeker een voorname rol opeiste Goede resultaten Alexander Putteman Vroege voor Florent Van Gendt, Kris prijzen naast de namen van Van Vherberghe. Praet-De Alberic Pieters, Vinck en zn.. Rocker (6® en 7®). Jules Van In de Wase Scheldekant ging cel De Decker, Lucien Jans- Severen. Gilbert Ver- de meest begeerde prijs naar sens, Albert Roelafs, Hector schraegen Albert Riské voor Alois Bae- Van Boxelaer. Te Elversele maakte Paul tens, Henri Pallet. Georges Te Haasdonk klokte Louis Verbeec-k een goede beurt Huyghe, Marcel De Wilde. Hu- Van de Velde de hoofdprijs met de 1® en 5® prijs Kopprij- go Vlaeminck. Alex Van Goe- voor Werner Van Raemdonck, zen voor Roger Thierens. Re- them (8* en 10"). John Coe- Eddy Bracke (3®, 7® en 9®), né De Keyser (3® en 4®). Jozef sijns. Alfons De Rouck, Roger De Hoens (6® en 9°). Robert De In het Verbond Waasland Ben, Temmerman - Bauwens. Rijcke. Gilbert Van Cieemput, zegevierde Frangois Janssens Rene Van de Walle. Ghislain Emiel Naudts voor Emiel Heyvaert, Edmond Nicque Te Lokeren smaakte Remi De Roelandt. Jean Janssens. Te Kemzeke mocht Gilbert Vos het genoegen van de Coppens - De Schepper. Wil- Noens glunderen met de 1® overwinning voor weduwe en fried De Bisschop. Harry De prijs. Eeen goed resultaat voor zonen Braem met de 2®3®. 4 Rudder. Van Vlierberghe en Gernt Stevens met de 2® en 3' 12®, 13°, Aviel De Gucht klokte zn.. René Van Puymbroeck, en verder kopprijzen bij Fred- de 5* en 6* en verder Jos Van Henri Van Geystelen Bij de dy Van Goethem. Jozef Van Caneqhem, gebroeders Van oude duiven was de 1® prijs voor Robert Van der Stappen en in zijn spoor volgden Alfons Jacobs, Georges Coene (3®. 4' en 6®).. Eddy Smet. Jozef Bal, Marcel De Maere (8® en 9*), Raf Luyckx Te St.-Gillis-Waas bevestig- A De Maesschalck (7" en 8®). velt, Albert Wouters. Bij de cel De Block bij de jonge dui- Te Uitbergen won Raf Van oude duiven klokte Staf Mar- ven zijn naam als eerste op de der Sypt de 1" en 5" prijs bij de tens de 1® en 7® prijs en verder uitslag voor André Soetens. longe duiven voor Andre De vroege duiven voor Fideel Hol- gebroeders Smet, Roger De Vriese, Jean Van Vossel (3°, landers, Armand Van Hoorick, Witte. Remi Buytaert, gebroe- 10' en 11® prijs), Willy Van de Omer Geleyn. Gerard Vercau- ders De Block, Johan De Wit- Wiellen. Remi Van Overmei- teren, Albert Troch. Remi Ee- te. Robert Van Buynder, ge ren. J Maes, Andre Chris- ckelaert. Leo Van Goethem. broeders De Cauwer en Willy tiaens. Albert Van Winkel Leo Jozef Van Geystelen Bij de De Potter. Bij de oude duiven De Schrijder haalde de kop bij jaarlingen werd de vlucht ge- was de ereprijs voor Willy De de oude duiven voor Raf Van wonnen door Armand Van Mayer voor Marcel De Block, der Sypt (2° en 7 Andre Van Hoorick, René Van den een goede zondag, en verder Avermaet (3® en 6°). De Vriese Broeck, Freddy Lyssens. Leo Cyriel Baert, Marin - Verbust, en Baziel Burm Jozef Vercau- Van Goethem. Remi Eecke- Achiel Maes, Willy De Potter, teren mikte in de roos bij de laert, Staf Martens, Albert Remi Buytaert (7® en 10"), Omer Van Puyvelde. Marin - Dullaert. Marin - Verbust triom feerden bij de jaarlingen voor Gebroeders De Cauwer (2® en 4°), Achiel Maes. Willy De Maeyer (5® en 6°). Marin - Dullaert, Paul Cornelis, Agnes Moorthamers, Robert Van Buynder Te Stekene speelde Jozef Van Landeghem het klaar om de vlucht met de jonge duiven te winnen voor Alberic Pieters, Armand Van Hautte, A Van Vlierberghe, Rene Maes, Dhollander - Heirman (6® en 8®). Karei Van Boven. Van Wa- beke en zn. Luc Janssens, Albert De Block haalde de kop bij de oude duiven voor Albert Hille, Gust Huybrecht, Julien cque. Albert Pijl, Gebroeders Raemdonck (10®, 11®. 14®. 18®. Leerman. Albert De Vos Bij de 9®, Theo De Dedder (4® en 7®), Coppens - De Schepper(5° en 8®), Georges Brams (6® en 10°). Te Temse was het Roger De Maere die op kop stond bij de jonge duiven voor Achiel Sterckx (2" en 7"), Marcel Van Meervenne, Peter De Waele, Ward De Wolf, Frans Van Kerckhove. Michel De Roeck, Jozef Maes. Bij de oude dui ven ging de zege naar Gustaaf Rosseels, voor Clement Van Hulle, Wilfried Meire. Alfons lllegems. Remi Smet. Karei Huyghe. Emiel Meersman, Leon Van Havere en Willem Vermeir Te Kruibeke mikte Bernard De Jonghe in de roos voor Theo Gijselinck. Roger De Jonghe (3° en 4*), Brijs en zn. Bij de oude duiven een 1" prijs voor Roger Stoop voor Rene Vercauteren (2° en 4®). Truy- man - De Preter (3® en 5°). Bernard De Jonghe was ook primus bij de jaarlingen voor Alfons Beckelaers. Roger Stoop. Karei Reyntjens en Re ne Vercauteren. Te Lokeren maakte Piet Mari- Polleken De Deckeral we- man een goede beurt met de kenlang uitblinker op Quié- v en 13". prijs en vroege dui- 21®) In de St.-Niklase Verbroede ring ook uit Noyon met de jonge duiven de 1* prijs voor Leon De Kraay voor P Beyl- tjens, Dansaert en zn Lucien Proost. Alex De Wolf. Albert De Vos. Karei Van Cauteren. Vereecken en zn.. R Gerin. F Van Mieghem Bij de oude duiven won Fr Ghijs voor Mar cel De Sorte. Verdoodt en zn Dansaert en zn (4® en 7°). Leon De Kraay. Ghislain Ni- duivinnen triomfeerde Marcel De Sorte voor Verdoodt en zn (2® en 11"). Dansaert en zn (3® en 4°). Albert Pijl. Karei Heyr man. gebroeders Leerman. Al- bert De Vos, F Van Mieghem. Eddy Van Daele. In de reeks Baert, Van Goethem. Albert n r, \/^n \/liorKarnho Pwrial Hü vrain (c) Rouck, Paul Verbeeck, Fran gois De Clercq. Te Kemzeke won Frans Van Hoye bij de oude duiven voor Alfred De Backer, Gerrit Ste vens. August Windey. Alois De Block. Bij de jaarlingen mikte ven voor Eddy en zn Smet. Cyriel De Bruyne (3® en 5®), Theo Verniers. Jacques De Beule. Georges Van de Wielle, G. Volckerijck. Charles Colle- waert. Huyghe en zn. In de St.-Niklase Verbroede ring stond er bij de jonge Albert Van Kerckhove in de duiven geen maat op Leon De jaarlingen ook Marcel De Sor- Van Vlierberghe, Cyriel De roos voor Gerrit Stevens (2* en Kraay die de 1" en 2* prijs voor te voor Verdoodt en zn. (2® en Vos. P Maes, Adolf Boon (7® 3<-j gebroeders De Block en zijn rekening nam Goede uit- 11"). Dansaert en zn (3® en en 9°)- Jozef Paelinck, Sera- Alfons De Backer. Maurits slagen ook voor Romain Kes- 4*). Albert Pijl. Karei Heyrman, f'en Janssens. De jaarlingen Geldof had de eerste duivin teloot. G Vaerendonck, Ver- Alex De Wolf. Albert De Vos. triomf was voor Paelinck - Van v00r Emiel Van Damme. Au- eecken en zn. Kamiel Martens F Van Mieghem en Eddy Van Daele BENO Belleghem voor Albert De Block, Albert Van Vlierberghe, Albert Pieters, Albert Thuy, Walter Van Puymbroeck (6® en 7®). C Van Hautte. J. Van Doorslaer. Te Kemzeke klokte Freddy Rollier de 1® en 7' prijs en verder vroege duiven voor ge- gust Buytaert. Albert Van Kerckhove, Gerrit Stevens. Te Haasdonk haalde Albert Van Royen de zege binnen bij de jonge duiven voor Pastoor Van de Sompel (2® en 4®), Willy Cattoir, Amede Van Osselaer (5® en 6°), Rene Segers en Petrus Pieters. Pieter Cattoir, (6* en 7*), Jozef Van Raem donck, Raf Luyckx (9®, 11®, 13®. 20°) Bij de oude duiven won August Van Broeck voor Raf Luyckx (2® en 4*), Ghislain Nicque. Ren Vermeulen, Frans Maes, Leon Boons. Al fons Pieters. De Saegher - Verspreet. Eduard Bosman. het Nieuw Verbond der Denderstreek stond er geen de Willy De Mayer zijn knap maat 0p de prestatie van Jules seizoen nog maar eens met - - een 1 prijs voor Henri Van de Vijver, Aben De Block. Gabriel Deyaert. Albert Coppieters. Het kollektief meest m het oog springende hok was dat van Jo Antheunis met de 5®, 6®, 7®, 9*. en 10®. Te Stekene zwaaide Karei Van Boven met de bloemen voor Roger Waumans (2® en 7®), Jozef Thuy, Andre Van der Stichel, De Smet en zn., Mar- Raymond Verhaegen en zoon uit Eksaarde met Geennck. De kolonie die wordt van 5 duiven een gerund door zoon André maakten speelde het ganse lot naar huis en deed de kassa rinke len. leder seizoen is André paraat met zijn jonge duiven en 1982 is daar zeker geen uitzondering op Vorige zon dag vlogen er 7 uit Fosses en met de 1®. 4®, 15®. 34®, klokte hij met alleen een reeks vroe ge prijzen maar won de mieze tot 1000. de eerste bonserie, de beste aangeduide series van 2 en 3 om kort te zijn, zo ongeveer een kleine 50 000 F Graag meegenomen als het einde van het seizoen nadert Vroege duiven voor Victor Van Geem, Fiiip Van Dembergen, die met de 2® en 17' ook nog een seneus sommetje achter zijn naam kreeg Verder in de kop Remy Keppens, Frans en zn Buyst. Gustaaf Vermeulen, Jan Schatteman (8® en 10®), Geo Van de Candelaere In het Schelde en Denderver- bond vlogen de jonge duiven uit Vierzon en het was Marcel Van Meickebeecke die het haalde voor J De Groote, R De Paepe, Dirk Coolens. R Van Cauwenberghe. J Merckx, Edmond De Kerpel, O. Luyckx, August Matthijs, J Bracke door Marcel Vercauteren voor Van Hecke. Desire Acke. Rudi zette zijn drie mgekorfde dui- broeders De Block. Gilbert Albert en zn Mertens. Henri Bij de jaarlingen de zoveelste Raymond en zoon Verhaegen Coppens. Maurice Van Wijns- ven in de prijzen Adhemar Verschraegen. Lea Hofman, - die met de 2* 7\ 12®. 15' prijs berghe De Wit - Van Bunde- Lerno met de 9®. 10* en 11® Georges Audenaert (5® en 8®), beurt ren met de 4'. 16® en 18* prijs meldde zich ook vroeg aan. Albert Braem en De Block BENO Te Elversele was de 1* en 2® pnjs voor René Van Boxelaer De specialisten van de lange afstandvluchten voor piepers Vroege duiven voor Ongenae - vroege jonge duiven uit An- je Lokeren werd de Angoule- goulème (bvw) mevlucht voor jonge duiven, Leon De Landtsheer uit Lokeren: altijd goed met de een zware 'uut lUiiuB uuiven, dobber, gewonnen du,ven <bvw>' In deze editie verzorgen we voor de laatste keer dit duivensiezoen de uitslagen en resultaten van de duivenvluchten. Begin september ruimen we de plaats voor de typische wintersporten. We menen dat de duivensport goed aan zijn trekken is gekomen. Toch willen we vragen aan de duivenmaat schappijen en hun bestuursleden om ons de lijst over te maken van hun kampioenen van het voorbije duivenseizoen, teneinde ook daaraan nog de nodige aandacht te kunnen besteden. Tevens vragen we U om ons de data mee te delen van uw kampioe nenviering. De liefhebbers, die menen een duif te hebben die dit seizoen uitzonderlijke pres taties leverde, mogen ons dit altijd meede len, teneinde hen even in de kijker te plaatsen. Alle mogelijke informatie kunt U doorstu ren naar: Beno Van Winckel Dendermondebaan, 145 9140 Zele - Tel. 052/44.47.94 en goede resultaten noteerden we voor Gilbert Maris (3* en 7*). Andre Verbeeck. C Van Cauwenberghe. Eddy De seizoenzege voor Ghislain Nicque voor Raf Luyckx, Leon Boons. Willem Maes. Rene Vermeulen. Eduard Van de Vijver. A. De Pelsmaecker. Willy Kluskens. Reymers en zn., Willy Dhams. Bij de duivin nen nog maar eens Ghislain Nicque voor Raf Luyckx. René Schiettecatte-Van Laere met de eerste prijs te Zele (c) Jozef Bosschaert haalde een eerste prijs te Schellebelle (c) Pallet klokte de snelste oude duiven en dan volgde Ghislain Nicque met een hele reeks of de 2®. 3*. 4®. 5®. 8* en 9® prijs. Vroge duiven voor Jozef Smet, Louis Bollaert. A Van der We ken Clement Van Oevelen was de laureaat bij de jaarse duiven voor Hector Van den Branden. Jozef Smet, Ghislain Nicque (4® en 8®). Achiel Wijn. Petrus Meuleman, Van Lee- hout en zn, A. Temmerman en Willy Peersman Te Belsele - Puivelde klokte Georges Brams de 1* en 9® prijs bij de jonge duiven voor Dhollander - Heirman (2® en 9°), Omer Smet, Marcel De Maere, Omer De Wmne, Lu cien Van den Bossche, Alois Thierens In de andere reek sen stond er geen maat op Marcel De Maere. Hij nam liefst driemaal de eerste prijs voor zijn rekening en bij de oude daarbij nog de 10* prijs Ereplaatsen bij de oude dui ven voor Alois Thierens, Mau nce Meuleman (3® en 8*), Al bert Van Hecke, Georges Brams. Coppens - De Schep per (6®, 7" en 9®). Alois Thie rens was ook tweede bij de Dendermondenaar Jean jaarlingen voor Maurice Meu- Becqué haalt te Oudegem leman, Theo De Dedder (4* en mooie uitslagen op Quié- 6"), Geogres Brams (5® en vrain (c) 10"), Alois Geers, De Smet. Vermeulen (3® en b®;, Leon Alois Thierens manifesteerde Boons. De Seger - Verspreet, zich als de eeuwige tweede, A. De Pelsmaecker, Reyniers want ook bij de duivinnen leg- en zn Guido Dhanis, Louis de hij op de plaats beslag. Van Driessche. Maurice Meuleman werd 3° en BENO

De Voorpost | 1982 | | pagina 32