Liefhebbers sporten zo Racing Juliette winnaar rr Kjllhê 4 i Kalender Vlaams Sportverbond COMAR SPORT 36 - 3.9.1982 - De Voorpost Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 Iterc ~"fldar FC Sport uit Dendermonde LIEFHEBBERSVOETBAL Voetbaltornooi De Vlasbloem Grembergen Racing Juliette is eindoverwinnaar geworden van het voetbaltornooi van de Vlasbloem uit Grembergen. Het won overtuigend tegen Jovanda uit Zele dat vorig jaar de hoofdprijs te Grembergen in de wacht sleepte. Aan de rust was de stand nog steeds blanco en velen dachten dat het verlengingen zouden worden. Na de herneming kon Racing evenwel vlug een 2-0 voorsprong op het bord prikken langs De Troyer en Praet. Poppe kon met nog zowat vijftien minuten speeltijd voor de boeg milderen. Maar een slagvaardig Racing zou uiteindelijk toch de zege in de wacht slepen nadat Ernie Sanders nog een derde doelpunt had tot stand gebracht. Voor de eerste tot vierde plaats Juliette 1 Vossenhoek 0 Dank zij een strafschop kon Juliette een plaats in de finale afdwingen. Dat gebeurde in de tweede helft. Voordien was Vossenhoek lichtjes de domi nerende partij geweest. Van Hecke zou in de tweede helft de strafschop omzetten. Na dien miste Brusselmans de kans om gelijk te stellen. Jovanda 3 Kiel 0 Tijdens de eerste helft kon geen van beide ploegen haar wil opleggen. Vijf minuten na de hervatting zette een bedrij vige De Kegel een paar tegen standers in de wind en bracht Jovanda op voorsprong. Van Puyvelde op strafschop en op nieuw De Kegel zouden na dien de eindcijfers vastleggen Voor de elfde en gwaalfde plaats Tlvoll 0 De Post 5 Vlugge start van de bezoekers die al vlug tot 0-3 wisten uit te lopen. Na de rust behield De Post zijn overwicht wat in nog twee doelpunten resulteerde. Van Ranst (2x), Van Damme, Lens en De Coen waren de auteurs. Voor de engende en tiende plaats Stadspersoneel 2 Bonte Os 1 Tijdens de eerste helft werden de bezoekers doorlopend overspeeld door een veel ster kere thuisploeg. Na de hervat ting kwam Bonte Os sterker opzetten doch het tegendoel punt langs Rauwoens kwam te laat tot stand. Voordien scoor den Eddy Cloof en Eeckhoudt voor Stadspersoneel. Voor de negende tot de twaalfde plaats Bonte Os 2 Post 0 Rustig meesterschap van de thuisploeg die aan de rust reeds met 2-0 leidde na doel punten van De Saert en Heir- man. Na de rust hetzelfde speibeeld. Doorns (Bonte Os) zou nog de paal treffen. Het werd globaal een verdiende zege. Tlvoll 0 Stadspersoneel 1 Het vroege doelpunt op de negende minuut leidde tot een verwoed Tivoli-offensief. Stadspersoneel stelde zich knap teweer en kreeg na de herneming zelfs de kans om de voorsprong te verdubbelen, maar Eddy Cloog miste de penalty. Bij Stadspersoneel scoorde De Smet het enige doelpunt. Voor de vijfde tot de achtste plaats Uilen 1 Snuffel 5 Gemakkelijke zege voor de Snuffel-boys die in de eerste helft vier keer tot scoren kwa men, twee keer langs Truyens en nadien langs De Wolf en Lecocq. Lauwaert kon na de hervatting uit strafschop milde ren. terwijl Lecocq, nadien eveneens op strafschop de eindcijfers kon vastleggen Sport 0 Stille Vrienden 0 Vinnig betwiste wedstrijd waarin de gasten in de eerste helft de betere waren. Bon- naerens kreeg zelfs de kans om zijn ploeg op voorsprong te schieten maar botste op een flinke doelman De Ruysscher, die de elfmetertrap tijdig kon pareren. Uiteindelijk draaide de match uit op strafschoppen en hierin toonde Sport zich sterker. Voor de zevende en achtste plaats Uilen 1 Stille Vrienden 4 Nadat Vermeulen reeds een strafschop gestopt zag door Stille Vnenden-doelman De Brussel D'7I winnaar! VK Hamme Ladies Ruysscher kon diezelfde spe ler vier minuten later de ope ningstreffer tot stand brengen. Dat doelpunt werkte als een rode lap op de bezoekers die een offensief ontketenden en een ovenwinning realiseerden langs Wuytack. Van Duysen, Nobels en nogmaals Wu>1ack. Voor de vijfde en zesde plaats Snuffel 3 Sport 2 In deze wedstrijd die bijwijlen aan een hoog tempo werd ge speeld, en waarin aardige kombinaties te bewoneren wa ren, wist Snuffel dankzij zijn jeugd en grotere inzet de maat te nemen van de wel sportieve bezoekers. Truyens opende de stand. De Nijs stelde gelijk en werd au teur van het tweede Sport- doelpunt. Lecocq maakte na dien gelijk terwijl De Wolf de winninggoal op zijn slof nam. Voor de derde en vierde plaats Vossenhoek 7 Klei 1 Eenrichtingswedstrijd. De be zoekers werden doorlopend gedomineerd door een vlot kombmerend Vossenhoek. Slechts drie minuten voor in rukken kon Goossens de eer redden. Voor Vossenhoek scoorden Verschelden (2x), D'Haese (3x) en Van Haute (2x). Dames VK Hamme 0 Brussel D71 8 De bezoekers met hun drie internationalen Ottoy, Van Der Eeckt en Buysschaert bleken veel te sterk voor een moedige thuisploeg. Die werden in alle kompartimenten overspeeld. De stand zou nog hoger kun nen opgelopen zijn. Eindklassement 1. Juliette 2. Jovanda 3. Vossenhoek 4 .Klei 5. Snuffel 6. Sport 7. Stille Vrienden 8. Uilen 9. Stadspersoneel 10. Bonte Os 11De Post 12. Tivoli 13. Kleinzand 14. Pano 15. FC Appels 16. Den Dijk. Dames: 1VK Ladies 2. Lokerse 3. Snuffel 4. DVK. Er werden 1 rode en 15 gele kaarten getrokken De heren kwamen 187 keer tot scoren. De dames namen 31 voltref fers voor hun rekening. Jovanda uit Zele Rebels Vossenhoek uit Grembergen tC Klei uit Opwijk Zaterdag 1 't Hoekske-Vriendenkrmg, Buytaert Jos. Laar-SV Meteoor, Peersman Andre Shell Boys-Sportief Steendorp, De Rechter Robert Den Buiten-Pylonen De Kerf, Vercauteren Ronald VK Audi-FC Sport, Simoen Andre FC De Jager-VK Peugeot A, Meersman Antoon RD Beveren Travel-Kobekensvrienden, De Groote Roger 2 Tivoli Boys-RBS Hoger Op. 14 u Buytaert Alfons Club '66-VK Frema. Pleunts Alois Sportief Kruibeke-Glazenleeuw. 16 u. Smet Guido Welvaart-Brouwersboys, Bruggeman Jean-Pierre Alu De Cauwer-Wembley, Baert Theo Vlierkouter-Altodie, De Hert André FC Uilen-VK 3M Zwijndrecht, Van Bossche Willy 3-A Tip Top-Verbroedering, Roels Alfons Scoutshuis-KWB Kruibeke, Saadouni Mohammed Klein Laar-Boomkwekerij De Wolf, Lardon Jozef Luitentuit-CR Saeftinghe, Van Boven Marcel Woodstock-VK Veile, Cool Omer Dry Boeren-Kalishoek, Uytdenhouwen Michel Ten Bosch-De Nieuwe Sportvriend, 28.08 82 uitslag 2-2 VK Peugeot B-'t Vlietje, Maes Florent 3-B Viola-Onder Ons. Bruggeman Walter All Keep-Vapo, D'Hollander Herwig Akai Boys-Tromp. Van Overmeire Richard De Pekton-The Red Boys. Aper Julien Bijlken-'t Rivierenhof, Polfliet Luc Palm-Moerstraat, Blommaert Roger Modeme-Zeemeermin, Peersman Achiel Zondagvoormiddag 1 VK Gaverland-Los Amigo's, Simoen André KWB OLVrouw-VK Frema, Van Boxelaer Julien Pompstraat-Luitentuit, Van Overmeire Richard Real Witte Pen A-KWB Kruibeke. Dingenen Emiel Van Hoecke-VK Veile, Verstrepen Julien Glazenleeuw-Kommersanten, Thoen Emmanuel 2 Blue Boys-Wilgenhof, Vermeire Robert Kalishoek-'t Klokhuis. Van Doorselaere Omer Spaans Kwartier-Shell Boys, Debbaut Jaak Sportief Steendorp-SP Waasmunster. Vercauteren Ronald Zillebeek-Jong KWB Elversele. Buytaert Jos RD Multi Center (vrij) 3-A SK Belsele-Den Ijzer. Van Bossche Willy BelSeelse SV-Wijnveld, Pleums Alois Koekoek-Metallo s. Lardon Petrus Meteoor-Zeemeermin, De Hert André VK Nopri Temse Zele-Hoop en Vreugd, Nies Petrus Scoutshuis (vrij) 3-B Rompu Zaffelare-Jong Bijlken, Boenne Antoine Oud KWB Elversele-KWB St Anna, Van Camp Georges The Cup-Real Witte Pen B, Govaert Roland Bijlken A-Moerstraat Coppieters Paul Neerstraat-KLJ St. Anna, Baecke Hilaire Van De Voorde (vrij) Zondagnamiddag 1 Thor Veldeken-Flash Back Planteam, Van Doorselaere Omer KLJ St. Anna-Favo, Cool Omer Hamse Bouwcentrale-Blue Boys, Van Daele Werner Fina Boys-Club '66, Baert Theo Herleving-Uil, De Rechter Robert Dry Bóeren-Zwarte Panters. Cornells Etienne Rebellen Vossenhoek (vrij) 2 Peyton Place-Statievrienden, Peersman Achiel Den Buiten-Hoop en Vreugd, Van Boven Marcel Wijkagenten-Terlocht, Maes Lode Caves-De Sater, De Cauwer Gilbert 't Fort-De Zon, Van Overmeire Richard Hudino Boys-De Stoofpot, Polfliet Luc De Vrede-ASV Rapid Burcht, Smet Guido RC Juliette uit Grembergen: winnaar.' (c) De Snuffel uit Grembergen vai Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING!

De Voorpost | 1982 | | pagina 36