WÊBSm •«r 3 Én i ^asii 4 -fc I •vrufNSsi t Beneluxtitelte K.W.B. Volleybalkompetitie - Dendermonde Volleybaltornooi VC Moderna Lebbeke Beker van Oost-Vlaanderen Beker van de Rozenstreek: uiterste datum: zondag 12 september Mohammed Maalem voor eigen publiek voor 40 - 10.9.1982 - De Voorpost VOLLEYBAL I, Keur A nog steeds met het moximum De K.W.B.-volleybalkompetitie loopt stilaan naar zijn einde. Tijdens de maand september Wordt Het resterende program ma afgewerkt maar nu reeds kan gesteld worden dat Keur A zijn tweede titel heeft inge palmd. Inderdaad, de ploeg van W Pieters staat 4 wedstrij den voor het einde nog onge slagen aan de leiding zodat er in reeks I nog alleen strijd blijft voor de tweede plaats tussen Denderbelle (5 verloren pun ten) en Hamme Center (6 ver loren punten). Kalken A en Hamme H. Familie zijn reeds 'WB Erembodegem startte met een volleybalteam en ehaalde reeds mooie resultaten in vriendschappelijke edstrijden (per) lang veroordeeld. In reeks 2 daarentegen is er nog niets beslist. Aangezien er verschillende ploegen nog ach terstallige wedstrijden hebben te spelen, leren wij meer uit de verloren punten dan uit de rangschikking die nu een verte kend beeld geeft. Grembergen B staat inderdaod zesde maar telt vier achterstallige wedstrij den en met amper 5 verloren punten kunnen zij beschouwd worden als de theoretische lei ders. Opwijk telt 7 verloren punten, terwijl St. Gillis en Overmere respektievelijk met 8 en 9 verloren punten nog lang niet zeker zijn van de promotie. Zelfs Dendermonde B met 8 verliespunten maakt nog theo retisch aanspraak op een pro- moveerbare plaats! Naast het veroordeelde Boonwijk moet de 2e daler gezocht worden in het duo Nijverseel en Zele Kou ter. De spanning blijft er dus in tot de laatste wedstrijd in deze erg aantrekkelijke reeks 2. In reeks 3 blijft Schellebelle ongenaakbaar en Keur B staat duidelijk in de betere positie om de 2e plaats te behalen. Uitslagen Uitgestelde wedstrijden Reeks I Zele Center - Kalken A 3-0 Reeks II Zele Kouter A - Denderbelle A 2-3 Wedstrijden van 15 augustus Reeks I Zele Center - Hamme H. Fami lie Kalken A - Denderbelle B 0-3 Keur A - Hamme Center 3-1 Baasrode B - Moerzeke 3-0 Reeks II Dendermonde B - Grembergen uitg. 2-3 3-0 3-1 0-3 Boonwijk A - Opwijk St. Gillis - Zele Kouter A Denderbelle - Nijverseel Reeks III Overmere B - Kalken B Schellebelle - Dendermonde C ff. 3-0 Keur B - Boonwijk B 3-1 Baasrode C - Zele Kouter B 3-1 Wedstrijden van 22 augustus Reeks I Moerzeke - Grembergen A 1 -3 Homme H. Fam. - Baasrode B 0-3 Denderbelle B - Keur A uitg. LIEFHEBBERSVOETBAL Falivo uitslagen aterdag erste afdeling .C. Drie Linden - V.K. Siera ,C. Habotim - F.C. Milano t.C. Raap - F.C. Bondgalm :.C. 1000 Appels - F.C.R. Sparta :.M.C. - D.V.L.-Avanti V K. Palamos - R.M.S. Beveren V.K. Rodeo - V.K. W. 70 Tweede afdeling S.K. Hubo - F.C. Bergop F.C. Cup 81 - P W. Hemelaer F.C. Inter-service - F.C. Puivelde The Jacky Boys - F.C. Kabul F.C. Temsica - Klub 69 S.V.S. Beveren - F.C. Cup Baert F.C. Vivak - F.C. Tivoh 2-3 2-1 2-2 Derde afdeling Reeks A F.C. Ankerhof - F.C. El Aiyoune niet gespeeld F C Boemerang - F.C Dino Boys 7-1 F.C. Bristol - F.C. De Zwervers 0-4 V.V. Eendracht - F.C. Lorenzo 2-1 F.C Motoreco - F.C Herten Aas 3-6 F.C. Doregem - F.C. Familia 6-1 F.C. Alucona - F.C. King Stone 6-0 Reeks B F.C. Vercauteren Boys - F.C. Nantes 1-6 F.C. Novelty - F.C. Old United 2-8 F.C. Rony's Travel - F.C. Zwarte Pa rels 4-2 F.C. Niko Boys-V.K. 80 2-1 F.C. Wazoo - F.C. Wijnveld 2-3 F.C. N. Marokko - F.C. O. Geel 2-2 F.C. Oud Belsele: vrij. Zondag: Eerste afdeling F.C. 't Beenhouwerken - F.C. Geywa 1-0 F.C. Rode Duivels - F.C. De Cock 2-5 F.C.R. Sparta - F.C. Bondgalm 6-1 F.C. United - S.K. Slachthuis 4-2 F.C. Desfo - F.C. 1000 Appels 2-0 F.C. Sanicentral - F.C. Car-center 1-4 V.K. Volksunie vrij. Tweede afdeling F.C. Drie Linden - Sportklub Post 4-0 F.C. Centrumvrienden - F.C Wijn veld 1-2 V.K Fan-PW. Hemelaer 3-1 F.C. Bonaparte - V K. Siera 0-7 F.C. Ruitershoeve - Klub 65 3-2 F.C. Ankerlicht - F.C Oostberg 5-0 Dames: Reeks A F.C. Goalgetters - F.C. Ankergirls 3-1 F.C. Bonte Girls - V.K. Hamme La- dies 1-7 S.V Hardy Dames - F.C. Plezants- hop 1 -1 F C. The Ladies Hofstade - F.C. J M Pfaff 1-5 F.C. Raapse Girls - F.C. Wazoo Girls 4-0 F.C. Verhuizingen Meys vrij Walivo's ploegen en terreinen Zaterdag: Eerste afdeling R.M.S Beveren, Donckvijverstraat Beveren D.V L.-Avanti, Pastoor Stepmanlaan Haasdonk (achter het terrein van F C Red Star Haasdonk) F.C. Milano, Gemeenteterrein Hout voort St -Gillis F C R Sparta, Passtraat, Sint-Niklaas R.C Raap. Passtraat Sint-Niklaas V K W 70. Brcedstraat Sint-Niklaas F.M.C.. Hoge Heerweg Sint-Niklaas V K Palamos. terrein De Rijcke Beton Kallobaan Beveren V K Rodeo. Bergstraat Belsele V K Siera. Zoggestraat Hamme F.C Drie Linden. Kouterdreef Belsele F.C 10<X) Appels. Grote Baan Waas munster F.C Bondgalm. Driegotenkouter Hamme F C Habotim. Noordstraat Hamme Tweede afdeling F C Puivelde. Kruisstraat Belsele-Pui- velde F.C Vivak. Brcedstraat Sint-Niklaas The Jacky Boys. Kruisstraat Belsele- Puivelde S V S Beveren. Zillebeek Beveren P W Hemelaer. Tulpenlaan Temse F C Cup 81. Mcesterstraat Nieuw- kerken F.C' Temsica. Hollebeek Temse F C Kabul. Stadsterrein Witte Molen Azalcalaan Sint-Niklaas F.C. Tivoli, Gemeentelijk terrein Hamme F.C Bergop. Bclselestraat Waas munster S.K. Hubo. Kerkhofwegel Hamme F.C. Cup Baert, Kerkhofwegel Hamme Club 69, Noordstraat Hamme F.C. Inter-service, Vrasenestraat Nieuwkerken Derde afdeling Reeks A F.C. Dino Boys, Stadsterrein De Witte Molen Azalealaan Sint-Niklaas F.C. Herten Aas, Meesterstraat Nieuw kerken F.C. Motoreco, Stadsterrein De Witte Molen, Azalealaan Sint-Niklaas V.K. Ankerhof, Kleine Breedstraat Sint-Niklaas F.C. Familia. Kouterdreef Belsele V.V. Eendracht, Meesterstraat Nieuw kerken F.C. Bristol, Stadsterrein De Witte Mo len. Azalealaan Sint-Niklaas F.C. Lorenzo 80, Vrasenestraat Nieuw kerken F.C. Boemerang. Noordstraat Hamme F.C. De Zwervers. Koewacht Stekene F.C El Aiyoune, Recreatieoord De Ster. Lange Rekstraat Sint-Niklaas F C. Alucona. Wazoo Dendermondse- steenweg Sint-Niklaas A.C Dorgem. Recreatiecentrum Bre ven Bomem F.C. King Stone. Wazoo Dendermond- sesteenweg Sint-Niklaas Derde afdeling: Reeks B V.K. Oud Geel. Kleine Breedstraat Smt-Niklaas F.C. Zwarte Parels. Meesterstraat Nieuwkerken F.C. Nantcs. Recreatieoord De Ster Lange Rekstraat Sint-Niklaas F.C'. Niko Boys, Industriepark West Sint-Niklaas F.C. Oud Belsele. Bergstraat Belsele F.C. Rony's Travel, Recreatieoord De Ster Lange Rekstraat Sint-Niklaas V.K 80. Recreatieoord De Ster Lange Rekstraat Sint-Niklaas F.C. Old United. Wazoo Dendermond- sesteenweg Sint-Niklaas F.C. Novelty, Meesterstraat Nieuw kerken F.C. Vercauteren Boys. Heirstraat Bazel F.C Wazoo. Wazoo Dendermondse- steenweg Sint-Niklaas F.C. Nieuw Marokko. Recreatieoord De Ster Lange Rekstraat Sint-Niklaas F C Wijnveld Wijnveld Sinaai Zondag: Eerste afdeling F.C De Cock. Hogen Heirweg Sint- Niklaas FC. 't Beenhouwerken. Breedstraat Sint-Niklaas F.C. United. Wazoo Dendermondse- steenweg Smt-Niklaas S K Slachthuis. Meesterstraat Nieuw kerken V K. Car-center. Breedstraat Sint-Ni klaas V.K Volksunie. Heihoekstraat Nieuw kerken F.C, Bondgalm. Driegotenkouter Hamme F.C Rode Duivels. Grote Baan Waas munster F C. Desfo. Schrijbergstraat Belsele (terrein veteranen 1000 Appels) F.C Geywa. Firma Coulier Industrie terrein Zwaarveld Hamme F.C.R. Sparta. Meesterstraat Nieuw kerken F C 1000 Appels. Grote Baan Waas munster F C Sanicentral. Vrasenestraat Nieuw kerken Tweede afdeling F.C Gostbcrg. Bellestraat Sint-Niklaas Sportklub Post. Kouterdreef Belsele Klub 65. Meesterstraat Nieuwkerken V K Siera. Zoggestraat Hamme V K Fan. Kleine Zandstraat Grem bergen F C Ankerlicht. Meesterstraat Nieuw kerken F C Bonaparte Nachtegaallaan I.okcren P W Hemelaer. Tulpenlaan Temse F C Drie Linden. Kouterdreef Belsele V K Ruitershoeve. Wildermsstraat Stekene F C" Wijnveld. Wijnveld Sinaai F.C Centrumvrienden, terrein Luiten- tuit Hancweestraat Sinaai Dames: Reeks A F.C. Ankergirls Meesterstraat Nieuw kerken F C Goalgetters. Station Beerveldc (terrein S K Beerveldc) F.C Plczantshop. Pastoor Stepmanlaan Haasdonk (terrein F.C. Red Star Haas donk) R.C. Raapse Girls. Passtraat Sint-Nik laas F.C. Wazoo Girls, Wazoo Dender- mondsesteenweg Sint-Niklaas S.V. Hardy Dames, Sousbeekstraat Waasmunster (rechtover kerk De Ruiter) V.K. J.M. Pfaff. Gemeenteterrein Poerdam, Zandstraat Haasdonk F.C. The Ladies Hofstade. Caravans V.D. Hooff, Steenweg op Dendermon de Hofstade F.C. Verhuizingen Meys. Terrein Ach terbroek V.V. Roozendaalsebaan Ach terbroek V.K. Hamme Ladies. Kruisbeeldstraat Moerheide Hamme F C Bonte Girls. Nachtegaallaan Lokeren Reeks B F.C. De Loezers. Fort Bedmarstraat (camping) De Klinge F.C De Strijdsters. Bellestraat Sint- Niklaas F.C. Vercauteren Ladies. Heirstraat Bazel F.C. Zillebeek Girls. Zillebeek Beveren R.V.L» Hamme Center - Kalken A 3-0 Grembergen Reeks II 116 Nijverseel - Overmere A 1-3 Zele Center Grembergen B - Denderbelle 4 A 3-1 8. Kalken A Opwijk - Zele Kouter A 3-0 4 2 St. Gillis - Boonwijk A -Reeks III Zele Kouter B - Oudegem 3-2 Kolken B - Baasrode C 1 -3 Dendermonde C - Keur B uitg. Boonwijk B - Schellebelle 1 -3 Wedstrijden van 29 augustus Reeks I Keur A - Zele Center 3-2 Grembergen A - Denderbelle B 0-3 Hamme Center - Hamme H. Fam. N.M. Baasrode B - Kalken A 3-0 Reeks II Zele Kouter A - Dendermonde B 0-3 Overmere A - Opwijk 3-0 St. Gillis - Grembergen B 3-1 Denderbelle A - Boonwijk 3-0ff Reeks III Keur B - Overmere B 3-1 Oudegem - Dendermonde C N.M Boonwijk B - Kolken B 1 -3 Baasrode C - Schellebelle N.M. Reeds gespeeld Overmere A - St. Gillis 3-0 Uitgestelde wedstrijd Nijverseel - Boonwijk A J}-0 Klassement reeks I 1Keur A 12 12 0 36 23 36 2. Denderbelle 13 11 2 34 13 34 3. Hamme Center 2 12 37 12 9. Hamme H Fam 11 0 11 3 33 3 Klassement reeks II 1St Gillis 15 12 3 37 14 37 2. Overmere A 15 10 5 36 18 36 3. Opwijk 13 10 3 32 18 32 4. Denderbelle B 15 9 6 30 28 30 5. Dendermonde B 13 7 6 28 19 28 6. Grembergen B 11 8 3 27 18 27 7. Nijverseel 14 3 11 16 35 16 8. Zele Kouter A 13 2 11 14 37 14 9. Boonwijk A 14 1 13 9 39 9 Klassement reeks III Op zaterdag 11 september organiseert VC Moderna dt Nilco Lebbeke een volleybaltornooi voor alle liefheb- (derp bers van volleybal, dus zowel voor rekreotie, kompe- Vd® titie en jeugdploegen. De wedstrijden vangen aan I a' om 10.00 uur voor de gemengde rekreatieploegen. «kot Zondag 12 september om 10.00 uur start er een (dde tornooi voor kompetitieploegen, zowel vrouwen, aan mannen als meisjes. Al deze wedstrijden worden jeindi gespeeld op het terrein van de Rijksmiddenschool, t al Rossevaalstraat - Konkelgoedstraat te Lebbeke. p® Deze tornooien worden gesteund door het gemeen-f*-, d' tebestuur van Lebbeke, het Bloso en korfbalclub l"'?11 Atlantis. rif' «en 11 4 Baasrode B 12 6 5. Moerzeke 14 6 3 27 13 27 1. Schellebelle 14 14 0 42 2 42 2. Keur B 13 11 2 34 8 34 3. Baasrode C 14 11 3 34 13 34 4. KalkenB 14 6 8 24 29 24 5. Oudegem 13 6 7 23 31 23 6. Dendermonde C 12 6 6 22 25 22 7. Overmere B 14 3 11 18 34 18 8. Zele Kouter B 14 3 11 12 36 12 9. Boonwijk B 14 1 13 11 39 11 EVA Dit jaar heeft de eerste ronde van de beker van Oost-Vlaan deren plaats in een tornooi- vorm. In elke reeks komen vier ploegen tegen elkaar uit De eerste twee gerangschikten gaan dan over naar de volgen de ronde. Ook de tweede ronde wordt in tornooi vorm gespeeld. Nu met drie ploegen, waarvan de eerst gerangschikte verder gaat naar de volgende ronde Bij de vrouwen heeft men vol gende indeling geloot voor de eerste ronde: zaterdag 11 september om 14.00 uur: VK Evergem, Kukl. Aalst, B Borsbeke en Sint-Martens-Latem Walivokalender Zaterdag: 1' afdeling (aftrap 15 u) 14.30 u.: R.M.S. - V K W 70 (V.D. Voorde A.) Avanti - Palamos (V.D. Voorde F.) Sparta I - FMC (Van Steelant) Bondgalm I - 1000 Appels I (Ver- gauwen) Milano - Raap (Van Royen) 16.00 u.: Siera I - Habotim (Vercau teren) Rodeo - Drie Linden I (De Bock) 2' afdeling: Cup-Baert - Tivoli (Moortgat) Club 69 - SVS (Van Poucke) 14.30 u.: Kabul - Temsica (Zonneken) (Van Hoornijck) 14.(X) u.: Puyvelde - Jacky Boys (Pla- quet) Hemelaer I - Inter Service (Herreweg) Berg op - Cup 81 (Van Mieghem) Vivak - Hubo (Van Brande) 3* afdeling A: Familia - Alucona (De Puvsselijr) 14 00 Herten Aas - Doregem (Rossou) Lorenzo - Motoreco (Heirbaut) De Zwervers - Eendracht (Van Osse- laer) 14.30 u Dino Boys - Bristol (Van Brussel) El Aiyoune - Boemerang (Colman) 14 Q0 u King Stone - Ankerhof (Steeman) 3' afdeling B: Oud Geel - Oud Belsele (Cappaert) Wijnveld I - N Marokko (De Vos) 14.00 u V.K. 80 - Wazoo (Roosen boom) 16.(X) u.. Zw Parels - Niko (Rossou) 16.00 u.. Old United - Rony's Travel (Steeman) 16,00 Nantes - Novelty (Roosenboom) Vercauteren is vrij. Zondag (aftrap 10 u lste afdeling Car Center - Volksunie (Van Brussel) 1000 Appels II - Sanicentral (Water schoot) 10.15 u.: Slachthuis - Desfo (V.D. Voorde A Bondgalm II - United (V.D Voorde F.) De Cock - Sparta II (Van Mieghem) Geywa - Rode Duivels (Vercauteren) Beenhouwerken is vrij 2de afdeling Wijnveld II - Drie Linden II (De Jonghe) Post - Centrumvrienden (Permentier) Hemelaer II - Bonaparte (Moortgat) Siera II - VK Fan (Plaquet) 9 45 u Klub 65 - Oostberg (Wij- meersch Ruitershoeve - Ankerlic (Van Osselaer) Dames: (aftrap 15 u Reeks A Wazoo - Anker Girls (Baert) Hamme Ladies - Ver. Meys (Herreweg Plezantshop - Hofstade (De Bock) J M. Pfaff - Raapse Girls (Steeman) Bonte Girls - Goalgetters (Heirbaut) Reeks B De Loezers - De Strijdsters (De Rop) Vercauteren - Zillebeek (Van Riet) De tijd dringt voor de re kreatieploegen die nog wensen deel te nemen aan de komende editie van de «Beker van de Rozen- streek». Teoretisch eindigt de inschrijvingsperiode im mers op zondag 12 septem ber a.s. Praktisch gezien kan men in het begin van de komende week nog steeds inschrijven, maar dan wel telefonisch (091/ 69.10.02). Het is een bijna vaststaand feit dat ook dit seizoen de kaap der 40 ploegen zal bereikt worden, misschien zelfs zal worden overtrof fen! De «Beker van de Ro zenstreek» heeft wind in de zeilen!! De 4' «Beker van de Rozen- streek» voor heren De deelnemende ploegen worden ingedeeld in een reeks. In iedere reeks Spelers, die aangesloten speelt men onderling een zijn bij de Belgische Vol- minikompetitie met heen- leybalbond worden niet tot en terugwedstrijd. Dit be- het tornooi toegelaten. Het tekent dus dat iedere ploeg is een «rekreatietornooi». minstens zes wedstrijden Er is een pnjzenpot voor speelt zonder gevaar voor zien van 22.000 frank, uitschakeling. Na deze voorronde gaan de ver- *Beker van de Rozen- schillende reekswinnaars streek» voor dames door naar de eindronde. Het tornooi voor de dames die gespeeld wordt volgens loopt volgens de formule de formule van rechtstreek- van rechtstreekse uitscha- se uitschakeling, maar met keling, maar met heen- en heen- en terugwedstrijd. terugwedstrijden binnen Tijdens deze voorronde een periode van vier kan iedere ploeg zelf bepa- weken, len waar. wanneer, en te- De beste verliezers worden maximum reeksen van 4 ploegen gen welke ploeg men een wedstrijd wil spelen. Men stelt met andere woorden zelf zijn eigen kalender sa men, in overleg met de tegenstanders uit de reeks. Om verre verplaatsingen te vermijden worden in de voorronde de verschillende reeksen «regionaal» ge vormd. Temse - Zonhoven. Cantaerts van Zonhoven smasht door het blok van Temse dat gevormd wordt door Van de Velde en Van Eynde. (dw) ..«sir t m opnieuw tot de kompetitie toegelaten zo de tornooi- formule dit noodzakelijk acht. Tijdens de eerste ronde zal een regionale formule ge bruikt worden om verre verplaatsingen te ver mijden. Speelsters, die aangesloten zijn bij de Belgische Vol- leybalbond worden niet tot het tornooi toegelaten. Belangrijk voor zowel de heren- als damesploegen De winnaar van ieder tor nooi neemt deel aan de «Beker der Bekerwin naars», een tornooi dat georganizeerd wordt door de VLM-Oost-Vlaanderen. De sekretaris van elke ploeg ontvangt maandelijks het GRATIS TIJD SCHRIFT betreffende dit tornooi. Om de maand heeft de ver kiezing van de «PLOEG VAN DE MAAND» plaats. Deze ploeg kan zichzelf voorstellen aan de hand van een eigen artikel in dit tijdschrift, maar ook in dagblad «HET VOLK». Tevens kan deze ploeg een geleid bezoek brengen aan de gebouwen van deze krant Inlichtingen: BAEYENS Geert, Hekkergemstraat 7, 9208 Schellebelle. Tele foon: 091-69.10.02. Let op: zondag 12 september is de uiterste inschrijvingsda-, turn; indien uw ploeg nog wenst deel te nemen, gelie ve eerst telefonisch te ver wittigen. om 14.00 uur. Kang. Aalst, r Aalter, N. Nieuwerkerken P DVC Eksaarde om 17.00 uur: VDK Lovend gem, Erembodegem, S. AJ° gem en Edav Eeklo. I Zondag 12 september: rn9_ om 14.00 uur: Assenede, f Temse, TA Ertvelde en Bazel. Zaterdag 18 september, om 14.00 uur: Schellebelle, ij Melsele, VK Temse en B Be« velde. Bij de mannen: - zaterdag 11 september ,v om 13.30 uur: VK Sint-Pon0^' wels, K. Zele, V OverboelaPlc?r' en A. Aaigem f om 14.00 uur: Moerbekf™d Waas, L. Lovendeqem, Ideqef1®' en T. Berlare T<hBl om 15.00 uur: VC Aolter, (#ve Sint-Amandsberg, Kang. AalP®na' en VK Sint-Gillis-Waas f06* om 15.30 uur. N. Nazaret^— VC Kalken, Elversele en Waaiy munster if J om 16.00 uur: S. Sinaai, Mell^__ Deurle en Stekene II Ij om 17.00 uur: Kukl Aalst, j||l Michelbeke, J. Sleidinge e. m Beveren. Zondag 12 september: ll| om 10.00 uur: O. Dende» leeuw, Oudenaarde, G. Steeier d huize en Wondelgem fusii om 14.00 uur: M. Eine, VL^ii, Denderwindeke, N. EksoarcUfhi en V. Wetteren f Zaterdag 18 september: om 13.30 uur: O Zelzate, (f®™ Wachtebeke, De Klinge el Erembodegem ttr c om 18 00 uur: Belsele, VC Bui genhout, B. Borsbeke en nj"*20 Oudegem llcns Zondag 19 september fercr om 14.00 uur. N. Nieuwkeilten. ken, B. Evergem, N. Lebbekjf de en M Meerbeke fusie om 15 00 uur: M. Melsele, T# ee Ertvelde, Z Zomergem en VÉe p Evergem. "1 eeé (touw reekfJ ie H Op zaterdag 18 septei ber om 20 uur opei Boxing Club Temse hi nieuwe seizoen met ee< belangrijke meeting, meest belangrijke die al hebben op het getou' gezet. Hun blikvangei klasbak Mohammei Maalem is er rechtstreekj bij betrokken en het is di kamp die zijn karrière ii N" de goede richting moe doen kantelen. De kamp tegen Raf Blanl co is het officieel Bene| lux-kampioenschap v de bantamgewichten gaat over 10 ronden. Tol hiertoe leverde Maalenf 15 profkampen. Hij woil er 12 en verloor er drie! De volleybalploeg van Temse (dw) "én van die nederlagei liep hij op tegen zijn Bi nelux-tegenstander Blanl co. Dus spanning bij hel duo Ronny Van Over schelde - Willy Baeyens. Als omlijsting van de ti- telkamp worden er ooi nog negen liefhebbers kampen gebokst, waa ook de Temse liefhei bers Marzoek, Pasci Stoop, Taufik, Patricl Staes en Patrick Schel hout. De inkom werd vastgesj teld op 600 F erering, 4f F. RING; 250 F volksplaat] sen en 100 F voor d( kinderen. De boksmeeting heel plaats in sporthal Temsij ca: Gasthuisstraa Temse. g BENC f erk.

De Voorpost | 1982 | | pagina 40