Liefhebbers sporten zo 7* <r *o COMAR SPORT ar P Reeds grof geschut in eerste kompetitiewedstrijden Walivo's wedstrijd van de week Real Witte Pen wint toptreffen maar pluim voor Titanic iel Hamse voetbalbeker gestart F* Zwemlessen te Lebbeke 42 - 10.9.1982 - De Voorpost 1 L±J 1 I GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 Blv Walivo-overzicht De eerste baltoetsen van een nieuw Walivo-seizoen zijn ach ter de rug. De kanonniers wa ren duidelijk op post want en kele ploegen wisten te winnen met hoge cijfers. In de eerste afdeling was het RAAS dat als nieuwkomer zich liet gelden en reeds zes doelpunten in het net van Palamos deponeerde. Ver der in deze afdeling geen ver rassende uitslagen In tweede afdeling bevestigde Inter Servi ce zijn streven om in de kortste periode in de hoogste Walivo- rangen uit te komen AAet acht doelpunten waren zij de top- skorers van het afgelopen week-end. Verder goede uitsla gen van Klub 69, Vivak en F C. Kabel. Deze laatsten die het vorige seizoen zo moeilijk hod den, en zelfs met degradatie problemen te kampen hadden, hebben tegen de Jacky's een sprankelende overwinning be haald. Afgevaardigde H. De Pelsmaecker was zelfs zo en thousiast dat hij reeds over titelambities sprak. In de derde afdeling waren ook de schut ters op post en de nieuwko mers deden het beslist schitte rend. In de zondagreeksen werden het vrij normale uit slagen. 't Beenhouwerken deed reeds een goede zaak met een over winning tegen Geywa. Ietwat verrassend is de overwinning van United tegen S.K. Slacht huis. Deze laatsten met enkele knappe aanwinsten, waaron der Hubert Cerpentier, moes ten een komfortabele 0-2 voor sprong teloor zien gaan in een 4-2 nederlaag. Bij de dames is de topper tus sen de kampioenen van vorig seizoen, de Hardy's, en Ple- zantschop in een puntendeling geëindigd. FMC Avanti was een wedstrijd die tot halverwege alle kanten uit kon. AAaar uiteindelijk ver speelde Avanti de overwinning door op het laatst doelrijpe kansen te missen. In de 5' was het Avanti die op 0-2 voor sprong kwam, maar na een kwartier herstelde FMC het evenwicht en miste zelfs een strafschop. Het was echter uit stel want 10' later lukte de thuisploeg een tegendoelpunt via een tweede toegewezen strafschop. FMC ging gretig door en bereikte zelfs de rust met een 2-1 voorsprong. Na de rust was het al Avanti wat de klok sloeg maar verder dan een 2-2 gelijk konden ze het niet brengen Rodeo en VKW 70 eindigde in een juiste 1-1 puntendeling. Reeds na 12' min. was deze stand bereikt. Beide ploegen waren tevreden en haspelden de verdere minuten af in een sportief onderonsje. Schitterende intrede van new comer Col. RMS. Op het veld van Palamos behaalden ze een knappe 1-6 overwinning. Pala mos was wel fel gehandicapt, maar toch twijfelen we of zelfs een kompleet Palamos tegen dit Col. RMS opgewassen zou zijn geweest Tot aan de rust hield de thuisploeg gelijke tred maar dan was hun pijp uit en met doelpunten van Walter Ivens (3), Jozef D'Hondt (2) en 1 van Willy Van Der Aa bereik ten we de einduitslag. Habotim en Milano was de derde puntendeling (1-1) uit de eerste afdeling Beide ploegen namen elk een helft voor hun rekening. Dus kunnen wij spre ken van een juiste puntende ling. In de 35' 0-1 en in de 68^ de gelijkmaker. Van de overige wedstrijden kregen wij geen nieuws. Tweede en derde afdeling Jacky Boy's - Kabul was een snelle en fel betwiste wedstrijd waarin de Jacky's in de 12^ min op voorsprong kwamen: 1- 0. Kabul liet zich door deze vroege opduvel niet ontmoedi gen en toen de rust werd be reikt wos het reeds 1-2 voor Kabul. Na de koffie een straf schop voor de bezoekers we gens handspel van Van Den Eynde en feilloos omgezet in een derde doelpunt Beide ploegen vonden nog éénmaal de juiste weg naar het doel Twee gele kaarten voor de Jac ky Boys; Dirk Raes en Mare Van Landeghem eisten deze op Temsica - Club 69 was een wedstrijd gekruid met acht doelpunten, waarvan drie voor de thuisploeg en vijf voor de bezoekers Temsica dat vorig jaar degradeerde ondervond reeds dat er in de tweede afde ling ook ploegen zijn die uit het goede hout gesneden zijn. De hoge score was hoofdzakelijk te wijten aan de zwakke defen sies. Club kwam het eerst op voorsprong en zou deze be houden tot aan de rust. Hierna liepen ze zelfs uit tot 2-4, dan kwam de thuisploeg even te rug, 3-4. Uiteindelijk zouden de bezoe kers met een vijfde doelpunt de eindcijfers vastleggen. Marokko - Oud Geel. Twee nieuwkomers in deze kompeti tie maakten er een sportieve wedstrijd van. Een 2-2 uitslag is dan ook de juiste weergave van deze wedstrijd VK 80 tegen Niko eindigde met een 2-1 overwinning voor Niko. Over gans de wedstijd bekeken werd het een verdiende over winning voor de thuisploeg Nochtans was het tweede Ni- ko-doelpunt een geschenk van Etienne Moens, zoniet zou het een gedeelde puntendeling zijn geworden voor VK 80 Niko kwam reeds op de 14' op voor sprong, doch het evenwicht werd hersteld met een solo-run afgerond met een doelpunt door Andre Van Bossche Uit eindelijk bepaalde het ge schenkje van Moens de eind uitslag. Boemerang - Dino Boys Nieuw geweld uit Hamme dot reeds in zijn eerste wedstri|d liet merken met welke bedoelingen zij van start gaan. Bij de rust was de stand slechts 2-1 maar na de pauze zag men één ploeg op het veld. Een onsportieve Dino- ploeg kon een 7-1 score niet beletten Geel voor Ronan Ga briel, Luc Van Craenenbroeck en Kris Behiels, allen Dino Boys. Van al de overige wedstrijden ontvingen wij spijtig genoeg geen nieuws. Zondag-afdelingen 't Beenhouwerken behaalde een gevleide 1-0 overwinning tegen Geywa. Het enige doel punt kwam uit vrijschop en via Baluwé. De kampioen van vorig seizoen FC De Cock heeft meer tegen stond ondervonden van de Ro de Duivels dan verwacht werd. In de 13C' kwam de rode briga de zelfs op 1 -0 voorsprong, maar toen er rusten werd ge blazen wezen de bordjes 1 -1 Pas hernomen of Cock kwam op voorsprong 1-2, maar een niet afgevende thuisploeg kwam terug langszij. Uiteinde lijk zouden de laatste 20 minu ten teveel zijn voor de Rode Duivels en moesten zij nog drie doelpunten inkasseren wat re sulteerde in een 2-5 einduit slag. United is op zijn eigen San Siro-stadion altijd iets meer waard dan buitenshuis Tegen SK Slachthuis behaalden ze een onverwachte 4-2 overwin ning. Onverwacht als ge ver neemt dat het na 20' spel reeds 0-2 was voor de bezoekers. Een ontketend United sloeg keihard toe en scoorde vier maal. Drie Linden - Post was een genietbare partij met één ver schil, de afwerking. Bij de thuisploeg een hattrick van Dirk Ijsewijn met drie doelpun ten, gescoord in de 20'-25' en 37' In de tweede helft werd het vierde doelpunt aangetekend door Benny Von De Voorde. F.C. Cup 81 - P.W. Hemelaer: 1-2 Bij de eindafrekening van de vorige kampioenschappen tuimelden F.C. Cup 81 en P.W Hemeloer, samen uit Walivo's zaterdogse eerste afdeling. Een degrodatie die blijkbaar onafwendbaar werd en vooral F.C. Cup 81, werd met deze realiteit nogal vlug gekonfron- teerd. De opgedrongen promovering von destijds werd aldus een flop. In klubverband alleszins want door de ontgoocheling aangevre ten, verlieten talrijke spelers de rangen van F.C. Cup 81. Een voetbalploeg die eigenlijk opnieuw moest beginnen en de klubver- antwoordelijken zijn doar trouwens ook in geslaagd. In dit verband werden niet minder don ocht nieuwe spelers aangeworven: Gerrit Pauwels, Patrick Goris, Herman Beleyr, Johan Poppe, Dirk Van Haelst, Mark Janssens, Anatolie Todts en Daniel Van Duyse als terug van weg geweest. Ook het bestuur van F.C. Cup 81 werd verder aangevuld en dokter Jean-Pierre Van Buyten met Ernest Waegemons, zijn daar nu onderscheidelijk ere-voorzitter en voorzit ter van die Sint-Niklase voetbalploeg. was de ploeg ook enigszins aan het afzwakken en dat schijnt nu allemaal voorbij te zijn. De mentaliteit is terug goed meent Claude Moeseke de gelegenheids-afgevaardig de van P.W, Hemelaer Bij die méér dan zestienjarige voet balploeg uit Temse worden drie nieuwe spelers aangekon digd: Luk De Waele, Patrick Doelman en Danny Carmeliet. Deze zijn al best meegevallen en met een thans optimistische wind in de rangen, wordt noar een plaats binnen de eerste drie gegokt Misschien wel be reikbaar voor P.W Hemelaer dat tegen F.C Cup 81 slechts tijdens de tweede helft kon be koren en de besluitvaardigheid, zeker nog zal moeten herzien In de AAeesterstraat te Nieuw- kerken werden trouwens teveel doelkonsen verkwanseld en misschien bleef de spanning doordoor, altijd in de wedstrijd. Tussen die twee ploegen werd het anders een zeer matige aanhef Bij F.C Cup 81 werd blijkbaar nog naar de goede somenhang gezocht en P W Hemelaer, hield het bij enkele schuchtere oonvalspogingen Zonder enig doelgevaor even wel en het eerste schot dat die vermelding meekreeg, werd door de lokale Dirk D'Hondt slechts na een tiental minuten afgevuurd Toen kon het spel- beeld nog als tamelijk even wichtig worden beschouwd Daarin toonde PW Hemelaer echter méér agressiviteit en een goede kopstoot von Danny Vaerendonck, werd het resul taat daarvan Toen Luk Van Laere even later ook nogal dicht tegen het openingspunt aanliep, werd het opeens dui delijk dot P W Hemelaer méér aandrong. De kombinaties werden daarbi| beter verzorgd en de Temsenaren beheersten enigszins het middenveld Deze blauw-witten vieren straks het tienjarig klubbe- staan dat nochtans niet zonder moeilijkheden is verlopen Eerst als de bedrijfsploeg F.C Dela- van en daarna met de klubkleuren van F.C. De Ton De derde naamverandering trouwens en evenveel maal, wisselde de klub ook van lo kaal. Na café De Ton werd het De Lustigen Boer en nu verzeil de F.C Cup 81, al enkele maanden in De Gouden Poort een druk bezocht café op de hoek van de Nieuwstraat en de Markt te Sint-Niklaas. Daar bij Willem en Magriet Verhulst werd het eigenlijk een nieuwe start voor F.C. Cup 81 Van dit tweetal kreeg de ploeg ook een volledig nieuwe voetbaluitrus ting met trainingspakken oon- geboden Die werden verleden week tegen P.W. Hemeloer zonder overwinning inge speeld. Misschien een beet|e tegen de verwachtingen in al hoewel F C. Cup 81 niet on middellijk ols een titelkandi daat wordt voorgesteld De vooruitzichten worden er •nigszins noar de betere mid- ienmoot gericht Dot stelt itienne Rossie de sekretons- jfgevaardigde van F.C Cup Jl. Destijds eén der stichters 'an de ploeg en misschien ook ie enigste uit die periode, die Je klubbelangen thans nog /erdedigd. Zoals gezegd werd iet voor het hernieuwde F C Cup 81 een nederlaag tegen P.W Hemelaer, dot wél titel ambities koestert Eigenlijk een beetje normaal trouwens voor een ploeg die zopas de elite reeks van Walivo verliet Daar werd meerdere seizoenen te gen de degrodatie geworsteld en vooral tijdens de jongste kampioenschappen, kwam de goede verstandhouding bij P.W Hemeloer een beetje op de helling te staan Doordoor Raoul Waterschoot, Frank Boeykens en Ghislain Vemim- men lagen dan ook meestal aan de basis van de bezoeken de aanvallen Nochtans hiel den deze niet altijd veel doelge- vaar in. Alleen enkele hachelij ke situaties waarbij telkens de nodige (xinch ontbrak om hier- uil enig voordeel te halen Doelman Van Duyse van F.C Cup 81 werd trouwens niet voor al te moeilijke problemen gesteld. Daardoor werden de lokalen ook een beetje stout moediger. De tegenstoten wer den alleszins met méér overtui ging opgebouwd Omstreeks het half uur raakte Dirk D'Hondt trouwens de paal op een uitstekende voorzet van Dirk Van Haelst. Voor F.C Cup 81 één van de betere mo menten uit deze eerste helft die zelden of nooit een hoog staand peil bereikte. Eigenlijk een beetje verwonderlijk voor twee gewezen eersteklassers Naarmate dat de rust naderde werd het toch enigszins beter De attraktiviteit werd toen op gedreven en doelman Van Duyse verhinderde dat Luk Van Laere P.W Hemelaer naar winst knikte Voor deze ploeg miste Patrick Doelman dan nog een uitstekende kans En kele minuten voor de pauze werd een gekwetste Danny Vaerendonck van P W Heme laer, vervangen door Danny Carmeliet. Ti|dens de rust werd F C Cup 81 ook gewijzigd Mark Janssens werd gewisseld voor Patrick Goris De tweede helft begon alleszins beloftevol voor de lokale voetbalploeg Een misverstand achteroan bij P W Hemeloer werd door Dirk Van Haelst doelmatig afge straft (1-0, 46' min Door dit doelpunt werden de plaotseli|- ke blauwhemden opeens ook meer zelfzekerder Niet lang no dit opemngspunt knikte die zelfde Von Haelst trouwens te gen de deklat P.W Hemeloer kreeg het plotseling ook moei lijker Tijdens een luchtduel werd verdediger De Bock door zijn eigen doelmon even grog gy geknokt PW Hemelaer zou zich echter uit deze om knelling loswerken Op een po ging van Danny Cormeliet schoot de lokale Dirk Van Ac ker dan onhoudbaor in eigen doel (1-1, 57' min F.C. Cup 81 werd er even door aange slagen en daarvan profiteerde Danny Carmeliet om P W He meloer op winst te schieten 1 - 2, 58' min.) Twee bezoekende doelpunten in evenveel minu ten en voor de plaatselijke voetbalploeg zag het er toen bedenkelijk uit. Temeer omdat P.W Hemelaer toen aan enke le kansen geraakte maar Pat- riek Doelman en Ghislain Ver- nimmen konden daarvan geen enkele verzilveren. Ook Raoul Waterschoot niet want zijn kopstoot belandde tegen de paal. Ti|dens het vi|fde kwartier werd de verdediging van F.C. Cup 81 opmerkelijker uit ver band gehaald. Frank Boeykens knalde toen eens tegen de doelman aan en Ghislain Ver- nimmen verwerkte hierop rake lings naast. Bijna ongemerkt werd het nu ook een beetje hardnekkiger. Dré De Bock van P.W. Hemelaer en de lokale Gerrit Pauwels geraakten daar door nog aan geel Nochtans bleven de bezoekers het meest aandringen en achteraan bij F.C Cup 81 verliep het alle maal nogal jxiniekerig. Een beet|e te angstvallig om een degelijk verweer te kunnen or- gamzeren en P.W Hemelaer kon van deze omstandigheden geen gebruik maken Wel no teerden we een goede poging van Danny Carmeliet en een gele kaart voor Raoul Water schoot wegens een flagrante overtreding Toen werden de laatste tien minuten aangesne den en de wanhopige oonval spogingen van F.C Cup 81 werden verdubbeld Waardoor het langs weerszijden sjaon- nend bleef en door scheids rechter René Plaquet die tot dan toe behoorlijk leidde, werd deze nog even opgetrokken Bij een eerder onschuldig duel in de verdedigingszone van P.W Hemelaer wees deze onverbid delijk naar de penaltystip Ver wondering bi| vriend en tegen stander en de mannen van P W Hemeloer protesteerden enigszins terecht In al dit tu mult geraakte Ghislain Vernim- men nog oan geel en voor Raoul Waterschoot werd het zelfs rood Blijkbaar had die zenuwochtige sfeer ook de lo kale doelman aangevreten want Doniel Van Duyse stuur de die strafschop hopeloos naast Pech alleszins voor F.C Cup 81 dat aldus de helft van de inzet verspeelde en bij P.W Hemelaer sprak tnen van ge rechtigheid In de resterende minuten verkeek de bezoeken de Patrick Doelman dan nog een uitstekende kans. Eiqenliik Uitslag 4-0. VK Fan behaalde een verdien de 3-1 overwinning tegen PW Hemelaer. Fan, doorgaans de betere met een snelle voorlijn zou er voor zorgen dat de punten thuis bleven. Fan liep uit tot 2-0 maar de rust zou Hemelaer nog tot 2-1 milderen. Na de verfrissing liep Fan uit tot 3-1 wat de einduitslag werd. De doelpunten voor Fan: Geert Neus (2), Dirk De Key- zer. Voor Hemelaer ghislain Vernimmen. Een gele kaart noteerden we voor Dirk De Keyzer - (Fan). Dames Bij de dames slechts twee ver slagjes waarvan er ééntje bij was dat ons zelfs niet was gegund. Scheidsrechter Leo De Puysseleyr draagt ons niet in zijn hart, toch geven we van zijn wedstrijd de nodige kom- mentaar Onder zijn leiding Hemelaer (dw) werd de wedstrijd Goalgetters - Ankergirls betwist. Het werd een vrij sportieve wedstrijd met een betere thuisploeg die on danks een 3-1 overwinning nog ettelijke kansen liet teloor gaan. Langs Veronique Van Bunder kwamen de Ankergirls op voorsprong maar dat liedje duurde niet lang. Via Carine Praet kwamen de Goalgetters op gelijke hoogte om langs Van Nieuwenhuizen de cijfers vast te leggen. 3-1 De Ladies uit Hofstade waren slechts met negen vertegen woordigd wat resulteerde in een zware 1 -5 nederlaag tegen J.M. Pfaff-girls De thuisploeg kwam nochtans eerst op voor sprong maar daarmee was de kous af Via drie doelpunten van Chantal Bracke, Georgette Cathoir (1) en E. Vercauteren 1werden de eindcijfers bereikt GUIDO G. Fier als een gieter met de nieuwe truitjes (dw) Liefhebberstornooi stad Lokeren tkt g BOS ck v iden |r k{ on lit k bit )ent€ fete rechters oparacht gekreli w< heel streng op te treden Of 10 tredingen van spelers zufcg 1 zonder pardon gestraft worn HRHII en de strafkommissie zal iT~~ maar in die kast krijgt men ook eenmaal op 2-0 achterstand «Het Lokerse Liefhebberstor- mild optreden Op orgamsdftI slaag. Een helft zoeken en tas- begon Everslaar alle risico's te nooi heeft in tien jaar een gan- risch gebied werkt het dageJUI ten maar het spektakel bleef nemen met de gevolgen van- se weg afgelegd. Ook op het bestuur hand in hand», beneden peil. Aan de 50e min. dien. Eddy Laureys met 4 en gebied van scheidsrechters is Met Gilbert De Roover, werd het toch menens. Van de Marc Famaey met 2 treffers er een grote verandering mge- Van Esbroeck, Rudi Van Ai Voorde bracht Real op 1-0. konden hun hartje ophalen on- treden. De kwaliteit is goed moet en Peter Goossens ledereen dacht aan een stevige der het oog van een flinkleiden- maar de spelers moeten leren Roger i repliek van Reinaert maar de de scheidsrechter Edgard begrip opbrengen t o v de Dit kan Het toptreffen tussen Real Wit- kreeg heel wat administratief ontmoet, een bekende in de te Pen en Reinaert heeft eigen- werk te verrichten. Standaard Lokerse sportkringen. Roger is lijk niet het gewenste vertoon hield schuttersfestijn tegen verantwoordelijk voor de kon- gebracht. Voorzichtigheid is de Everslaar. De 1-0 aan de rust trole en aanduiden van de moeder van de porseleinkast liet dit niet vermoeden maar scheidsrechters. eendrachtig tedj/y-] ten goede korrj gebalde vuist bleef uit Geen Schelfhout Everslaar is ons spelleiders. Zonder sportiviteit aan de inrichting. Nog diepgang genoeg Toen Fran- een revanche verschuldigd, is elke komjsetitie onmogelijk, nieuwe scheidsrechters f_ kie Herreman er 2-0 van maak- Een pluim voor Titanic en hun Natuurlijk vereist kompetitie- steeds welkom Inlichtingen te aan de 83e min. was het voorzitter. De officiële scheids- voetbal een zekere inzet maar Roger Audenaert Mol 1 pleit beslecht. In een sportieve rechter was afwezig en de die moet in de sportieve perken straat 197. Tel. 48.20.60 wedstrijd liet Reinaert zich in voorzitter van Titanic nam de blijven. In 't begin van huidig Anf^ slaap wiegen. Bospark maakte taok op zich. Zijn ploeg ging de seizoen hebben de scheids- korte metten met Atlanta. Met boot in met 1-11 tegen Ruilare ;g direkt aanvalsspel liepen ze uit maar de thuisspelers maakten l tot 1-4 Atlanta probeerde te het hun voorzitter niet moeilijk, redden wat er te redden viel en Proficiat Titanic! kwam nog terug met een Uitslagen tegendoelpunt. Ondanks .de le klasse ruime overwinning speelde de Witte Pen-Reinaert Smetdoelman voor Sinterklaas. Prior-Etna Wiel Eigenlijk een beetje vroeg, Alternaif-Smet maar in een gulle bui steekt het Tivoli-The Cup niet zo nauw Alternaïf liep uit Daknam-Witte Steen tot 2-0 dank zij deze geschen- Standaard-Eversl ken. Toen kwam spelverdeler Atlanta-Bospark Eric Smet op de proppen Zelf 2e klasse scoorde hij niet maar hij liet de Jitanic-Ruilare eer aan Dirk Ketels - Luc juvenes.Bonoparte 2-0 2-1 2-4 5-3 2-0 6-1 2-4 Smet en tweemaal aan Julien 0ude schuur-Koven Van Zele. In Tivoli - The Cup Jurck Gucu-BI Duiver hetzelfde scenario. De goalie Bosbie-Jeugdh T 74 van The Cup was in een milde dag. Zodra zijn club op voor- Bobbeltje met sprong gaf hij een cadeau aan Roger Audenaert, de thuisspelers die op de duur voorzitter von de toch het ritme te prakken kre- strafkommissie en gen en wonnen met 5-3. ''d von het dagelijks bestuur Scheidsrechter Roaer Vervaet Toevallig Rogei Zaterdag is de Beker van Ham- me gestart. Traditioneel ge beurde dit met de Hamse be ker. Dit keer lieten zich hier voor tweeëntwintig ploegen in schrijven, hetzij een vermeer dering van vijf ploegen. Was men verleden jaar gestart in één reeks, dan heeft men nu twee reeksen genomen van elk elf ploegen, zodat een vlotte afhandeling van het kampioen schap kan worden voorspeld. Voor wat de eerste bekerronde betreft, werd er besloten dat de overwinnaars en ook de slecht ste verliezers van deze ronden zouden opgenomen worden voor de tweede ronde. In prak- a tijk heeft dat nu betekend dat Audenaert de ploegen die een draw lukten mee konden doen, maar ook de twee ploegen dje met een 1 - 0 verloren de laatste voor P W Hemelaer scheidsrechters Vooral deze Voor de tweede ronde zullen dat nadien nogal opvallend de 'ao'ste kategone wacht met de volgende elftallen meedoen: klemtoon op de verdediging ingehouden spanning op de Stille Vrienden, Snuffel, Juliet- zou leggen Noodgedwongen eerste wedstrijd. Zo werd het te, V.K Hamme, Siera, Dub- overigens en Werner Verstrae- ook voor Thierry Cappaert in belspel, Appjels, Leeuwkens, ten, zowat de ouderdomsde- ^e AAeesterstraat te Nieuwker- Okapi, Vlasbloem, Plaza, Har ken en tevens nog één der Ren Een 21-jarige scheidsrech- dy, V.K Post, Bonte Os, Han- stichters van die voetbalforma- ,er die debuteerde in de wed- sevelde. Coulier. tie uit Temse, beleefde nog sfr'ld v v Eendracht - F C. enkele spannende ogenblik- Lorenzo Een match waarin ken Zoals bij die onnodige Thierry Cappaert trouwens het hoekschop van Mark D'Haese nodige leergeld betaalde en tot bijvoorbeeld aan de rust verliep het allemaal Roger Von Loere no9 tamelijk goed Na de kompwisseling ging het echter Scheidsrechter tegen de een beetje minder vlot Mis- grosmot schien ook al omdat een ambi- Tijdens het vorige weekend zijn tieus FC Lorenzo achter ge- de kampioenschoppen bij Wn- raakte off het onvolledige V V. Eendracht De eigen tekortko mingen worden dan nogal gauw in andermans schoenen geschoven Dat gebeurde daar ook en bij een bepaalde spelfa- se, keilde belhamel Pat Van Wiele toen dé scheidsrechter tegen de grasmat Roger Van Loere Uitslagen van de eerste n Snuffel-Habotim Juliette-Klein Zand V.K. Hamme-Siera Dubbelspel-Appels BVDI/Den Trap-Leeuwkensj'1 Okapi-Vlasbloem Plaza-FC. Briel Moerheide-Hardy V.K. Post-Bonte Os Hansevelde-Coulier Stille Vriend -Spiegelken f"de Wedstrijdkalender voor ^ewe week rser REEKS I u tel Vlasbloem-Snuffel kg, Hansevelde - Coulier jet I Hordy - BVDI/Den Trap l*h ai u-) hoe Juliette-Stille Vrienden jrs rr Plaza - V.K. Hamme (uitgeenge Siera: vrij fes t REEKS II Bonte Os - FC Briel (16 u.)Lvn Okapi-Habotim L Post-Dubbelspel Lj z Spiegelken-Moerheide C Leeuwkens-Apjjels (16 u.) L' h Klein Zand: livo gestart Enkele duizenden voetballiefhebbers hebben nu terug voor vele maanden hun wekelijks verzetje. Samen met de onberekenbaarheden van die balsport en dot maakt ko ning voetbal toch zo aantrek kelijk. Opwindend eveneens en dat wordt het ook voor de debuterende ploegen en Opnieuw wordt er in het zwembad van het sportkomplc. te Lebbeke een reeks zwemlessen gegeven voor kinder* en volwassenen om iedereen de kans te geven zwemmen aan te leren of te verbeteren. Het goat opt een reeks van tien lessen, die begint zaterdag 25 september vanaf 10 u Belangstellenden kunnen voor inlichtingen of inschrij'. gen terecht bij Vincent De Decker, Dendermondsesteen- weg 4, te Lebbeke - tel. 052/21 60.71 of 052/21.20.85. Per persoon kost deze tien lessencyklus 650 fr. v__ kinderen en 850 fr voor volwassenen, verzekering zwem! lessen inbegrepen Men kan ook inschrijven op zaterdag 25 september in het! zwembad zelf, bij het begin van de les. fi|chi (edm)L

De Voorpost | 1982 | | pagina 42