Sylvain Lockefeer (Beveren): «Ze lachen om de groenen Ze zullen nog groen lachen ^'lr .7 i VU-Sint-Niklaas wil «inspraakpakt» met bevolking afsluiten De Betovering van het Echt Oosters Tapijt kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts - kieskoorts Vier Agalevlijsten in het Waasland Kop voor Coppieters, staart voor Anthuenis Vlaams Blok ijvert voor Vlaamse onafhankelijke staat Burgemeester Maes patroneert gemeentebelangen van Temse 6 - 10.9.1982 - De Voorpost Agalev of de groene herlevingsbeweging. Nu een partij die dat 'partij' minder institutioneel dan wel ais een 'partij kiezen voor' ziet. Voor de werkwillige werklozen b.v., 'de kleine-zelfstandige-van-de-winkel-van-op-de-hoek'. de vluchtheuvel- en wacht- hokmensen, voor een mensvriendelijk en recht demokratisch beleid, een andere manier van leven. Het gedachtengoed van priester Luc Versteylen vindt nu ook en zeer geprononceerd ingang in het Waasland. Op 10 oktober is Agalev erbij in Temse, Beveren, in Sint-Niklaas natuurlijk en in extremis ook in Stekene. «Veel kiespropaganda moet instellen van meer faciliteiten het milieu. Dat industrie ook je van ons niet verwachten.» voor migrantenkinderen, viel milieuvriendelijk kan zijn, is al weet men bij Agalev al, «geen tijdens de perskonferentie van bewezen, stelt Ludo De Block metershoge 'prietpraatper- maandag jl. bepaald niet in Toen men indertijd begon aan soonsportretten', geen infan- goede aarde bij de kollega's- de verdere uitbouw van de tiele, politieke slogans of la- verslaggevers en ontketende in Linkeroever, heeft Beveren waai spuiende automega- geen tijd een verbale rel. Zeg een zwavelrookmeetnet aangc- foons». Het wordt een sobere nu nog eens dat wij zitten sla- kocht. De thermische centrales kampagne. op kringlooppa- pen tijdens perskonferenties. van Kallo durfden wel eens de pier, eerlijk en ludiek. «Waar Om onze doelstelling te rea- wettelijke normen naast zich te de groten niet van wakker lig- lizeren is geld nodig; dat weten leggen. Nadat de stad echter gen», is de titel van het alge- wij ook wel. stelde woordvoer- het meetnet ging gebruiken, mene Agalevprogramma. Bui- der Alain Debaut nog. Het kon men vaststellen hoe de ten de algemene, zeer nobele kost geld om werk te maken hoeveelheid giftige stoffen in objektieven, die we in vrijwel van verkeer, ruimtelijke orde- de lucht sterk afnam Agalev is elk verkiezingsprogramma te- ning, een sociaal beleid. En natuurlijk voorstander \an rugvinden, krijgen vooral het meer inkomsten krijg je enkel kleinschalige bedrijven met jongeren-en migrantenbeleid, uit meer belastingen, maar ook een doorzichtige struktuur. ruimtelijke ordening, de mi- toch uit een vermindering van maar nu fabrieken als Halter- lieu- en gezondheidszorg een uitgaven. Agalev wil de meer- man en Prognl zich toch geves eigen klemtoon. inkomsten een ekologische tigd hebben, wil de partij dat funktie geven en dat kan door Beveren dringend een goed Ruimtelijke ordening belastingen te heffen op b.v. uitgeruste milieudienst krijgt. Het moet gedaan zijn met de reklameborden. reklamebede- Men heeft landbouwkundig in- verstedelijkine. vind* Agalev. hng, op het verlenen van ver- genteur Mark De Pauw aange- De zopT.aamde woonuitbrei- kavehngsvergunmngen. op steld om kontroles uit tc voe- dineszones van het gewestplan weekendhuisjes. Minder uitga- ren en nu is deze man wel zeer krijgen beter opnieuw hun ven betekent besparen op de bekwaam, maar het ontbreekt oorspronkelijke bestemming, openbare verlichting, de wed- hem aan geschikte apparatuur, nl groenzone en landbouwge- den van burgemeester en sche- Het zwavelrookmeetnct dat bied, terug. Of blijft men ook penen, de vergoedingen van nog altijd gebruikt wordt is, na 10 oktober toegeven aan de gemeenteraadsleden, allerlei omwille van zijn uiterst trage wensen van spekulanten, ver- luxe-uitgaven. Zélf staan werking - men moet zes maan- kavelaars en bouwpromoto- Agalevmensen de financiële en den tot een heel jaar op de ren9 Het alternatief van de andere voordelen van een resultaten wachten - oneffi- partij heet stadsvernieuwing, eventueel mandaat onvoor- ciènt. Agalev Beveren stelt een geleidelijk proces waarin waardelijk af aan de gemeen- voor, een gaschromatograaf bevolking en bestuur voortdu- schap. Eens in de gemeente- aan te kopen. Het gaat hier om rend samen zijn betrokken en raad zullen zij in eerste instan- een modern toestel dat dank de strijd aanbinden tegen leeg- tie invloed trachten te krijgen zij zijn kompaktheid toelaat stand en verkrotting. Alleen over de buitengewone uitga- belastende bedrijven anoniem niet te herstellen woningen ven- Zij willen dat voorstellen en ter plekke te betrappen, mogen gesloopt worden. Nieu- tot investeringen getoetst wor- Anderhalf miljoen kost zo'n we gebouwen krijgen een be- den aan de volksovertuiging en toestel. Als men in Beveren stemming die past in het direk- het ekologische nut. vijf jaar na mekaar afzie! van te behoeftenplan van de wijk. vuurwerkhalfuurije.. aldus Verder zou het huisvestingsbe- '«001. lemse Ludo De Block, .kan men al leid moeten zijn gericht op de Beveren twee gaschromalografen ko- integratie van alle bewoners: In Temse zou een algemeen pen. Deze vorm van preven- migranten, bejaarden, jonge- ongenoegen heersen met de ''eve kontrole zou heel wat ten ren, validen en mindervaliden, politiek van de CVP die er al goede veranderen. En of er meer- en minderbedeelden. enkele legislaturen de meer- vervuild wordt Ja, dat moeten ze maar eens in Kallo gaan vragen; daar snuift men, voor al tijdens het weekend, merk waardige geurtjes op. De be staande Beverse milieudienst zou niet meer dan een brok Geen getto's, maar één leefge- derheidspartij is. Zelfs binnen meenschap, vindt men. de CVP zou het niet zo erg Inzake gezondheidszorg vlotten. In Temse is Agalev er wijst Agalev op de tegenstel- voornamelijk om dit ongenoe- ling tussen de verdere uitbouw gen een alternatief te bieden. van ziekenhuizen en elk ge- meent arrondissementeel brek aan een echt veiligheids- voorzitter en nummer 4 op de show z,|n. "Men streven binnen het verkeersbe- Temse-lijst Jozef Bunkens. Hij gemeentehuis met eens welke leid. Men zou té veel aan kura- vindt het merkwaardig dat. nu P'odukten al die ^drijven fa- tieve gezondheidszorg, té wei- Agalev langzaamaan een be- bnceren,» vertelt Sylvain Loc- nig aan preventie denken. Ook grjp wordt. ook andere par- Jte*e®r' "als d.® direk'eur ver voor het alkoholmisbruik bij tijen plotseling veel «groener 'elt da! hlJ'. Ult anBst voor in- jongcren b.v. De stad zou de denken» In hun pro- dusJnele sP'°nage; geen P0"^; sluitingsuren van dancings gramma's formuleren ze mooie klJk.ers Wl1- d™gl ,m?n kunnen herzien. Degelijk milieuvriendelijke beloften, voorlichtingswerk zal na ver- Maar papier is toch zo brand- loop van tijd wel iéts vermogen baar vindI Bunkens. Men zal tegen het drank- en drugge- er0ver waken dat het niet bij bruik, het nog altijd hoge aan- ,jje beloften blijft. Konkreet tal abortussen. Het is duide- wjj Agalev-Temse aan het sta- lijk, vindt men, dat ook het tjon een grote, overdekte fiet- onderwijs hier zijn verant- senstalling optrekken, einde woordelijkheid moet nemen. jk het beleid opentrekken, de Met haar nota over migran- fietspaden beter beveiligen, cl- tenbeleid reageert Agalev zeer ke w'Jk van een speelplein §(ejtene en fel tegen de opvattingen van voorzien en de afvalophaling het Vlaams Blok. De partij is verder differentiëren, van oordeel dat een gemeen- <-)ok 'n Beveren is de bevol- telijk migrantenbeleid een on- kin8 aan wat meer beleidspar- gental kandidaten slechts op derdeel moet zijn van het hele ticipatie toe. Toch een elemen- het nippertje hun lijst voorge- welzijnsbeleid Een paternali- taire zaak in ecn demokratie?. dragen. Het lijkt erop dat de zerende houding is misplaatst. vraag' Ludo De Block. Dat zal gesloten beleidsmentalitcit van een volwaardige integratie ge- dan wel- maar dachl )e dat ze de gemeentepolitieke nestoren wenst. Agalev stelt voor de de mensen van Doel ooit ge- zelf de oorzaak zou zijn van gemeentelijke instellingen be- vraagd hebben hoe zij dachten een grotere assertiviteit bij de reikbaardcr te maken voor over een kerncentrale in hun kleinere partijen en zeker bij gastarbeiders Enkele tolken dorP? En dc mensen van de Agalev Allerlei aktieve groe- moeten er komen, meer kan- Bosdainwijk: die kregen ge- penngen hebben ontdekt dat sen om Nederlands te leren, woon een autostrade voor hun De bestaande adviesraad van deur Je moet ook niet vragen migranten kan best wat meer hoe het komt dat er nu nog zo armslag gebruiken. In het on- weinig mensen in de adviesra derwijs is er nood aan een den z',,en- v>ndt dc Agaley- ombudsman Dixit de Agalev- fraktie. Een zeer belangrijk verder aan» Het beleid blijft ook ongepast tolerant toekij ken op de vervuiling van de geulen in Kieldrecht. Dc 'da ders' - het transportbedrijf De Bock uit Kieldrecht - zijn ge kend, maar er wordt niets on dernomen. Sint-Niklaas In Stekene hebben i het anders kan. maar zij kon den nergens met hun voorstel len terecht. «Op die manier is Agalev in Stekene gegroeid», meent Jan Van Remoortel. Na al die ervaringen zijn nog doctrine natuurlijk. De stelling aandachtspunt voor hen is wel weinig mensen bereid om b.n- ais zouden de stedelijke, maar het milieu Beveren is intussen nen de bestaande partijen aan zeker de vrije scholen moeten een industriestad geworden, het beleid mee te werken. De gestimuleerd worden tot het met alle gevolgen vandien voor hoop op verandering heeft men al lang opgegeven». Spe cifiek lokale voorstellen for muleert deze fraktie evenwel niet. In Sint-Niklaas is Agalev niet alleen erg nodig, maar gewoon onmisbaar. Tenmin ste, als we lijsttrekker Edwin Foubert mogen geloven: «Te weten dat wij hier een burge meester hebben die beweert dat hij het gezicht van Sint- Niklaas heeft bepaald en bij de gratie van die stelling nog stemmen hoopt te winnen, tja. da's huilen met de pet op. zoiets. Hele wijken hebben de laatste jaren plaats moeten rui men voor een stadsverscheu- rende autoweg die niet eens gebruikt wordt, voor presti gieuze nieuwbouwprojekten en rezidentieappartementen. Het Boudelocomplex is toch het Dallas van Sint-Niklaas. En wat het aanleggen van een nieuwe wijk betreft kan men nog altijd niets anders beden ken dan een aaneenschakeling van twee huizen, twee garages, twee huizen, twee garages, een zijstraatje, twee huizen. I.v.m. het sociale beleid wijst Foubert op de ontoegankelijk heid van het postgebouw en het stadhuis, het gezinsvervan gend tehuis dat er vijf jaar na de gunstige beslissing nog al tijd niet is. Foubert stelt ook dat «migrantenkinderen syste matisch worden geweerd uit 'vrije scholen' omdat het niet mogelijk zou zijn daar de Is- lamkultuur te onderrichten» (sic, n.v.d.r.). Verder nog kri tiek op de politie die «om een bedrijvige indruk te wekken in rustiger straten patrouilleert, terwijl vandalen op het Kardi naal Mercierplein alles keer op keer kort en klein slaan». Namen Uitgebreid zijn de Agalev lijsten niet en dat zou komen omdat een Agalevkandidatuur wel eens heel negatief geëva lueerd wordt. Sommigen heb ben angst om problemen te krijgen op het werk, anderen denken dat ze minder makke lijk werk zullen vinden. Hier toch de namen... Sint-Niklaas 1. Edwin Foubert, 2. Veerle Van Garsse. 3. Wilbert Dhaen. 4. Dries Calmeyn, 5. Diane De Niel, 6. André De Belie. Beveren I. Ludo De Block, 2. Frieda Neuman-Van Goethem, 3. Sylvain Lockefeer, 4. Gilbert Cant, 5. Guido Jullebroeck, 6. Magda Verstraeten, 7. Jan De Blieck, 8. Jan Verstraeten, 9. Jan Wuyts, 10. Marcel Floin, II. Patrick Maes, 12. André Bosman, 13. Maurice Emme- rechts, 14. Chris Steenwegen, 15 Hubert Van Eycke. 16. Stefaan Van Biesen, 17. Anne- Mane Mestdagh, 18. Sidon De Coninck. Stekene 1Jan Van Remoortel, 2. Mare Troch. 3. Mies Hens. 4. Jan Mcls. 5. Jan Uyttendaele. 6. Michel Peeters, 7. Mark Ver- cauteren. 8. Rita Gillebert. 9. Mare Formesyn. Temse 1 Michiel Vlaeminck. 2. Stan Van Bogaert. 3. Dirk Thien- pont. 4 Jozef Bunkens, 5. Christiane Dullaert. 6. Iris Ballijn. 7. Lutgarde Macs. 8 Ane Vercauteren, 9. Wilfried Pauwels. 10. Danny Cools. 11 Rita De Smedt. 12 Annick Meersman Leo DE BOCK «Het feit dat ik als lijsttrekker fungeer impliceert een engagement voor de toekomst», zei Maurits Coppieters dinsdagavond op de voorstelling van de 39 bij de Volksunie in Sint-Niklaas, daarmee bedui dend dat hij er niét pro forma bijstaat maar wél ter stimulering van een hele ploeg, zes jaar lang. «We gaan niet, zoals vorige keer, in een strijd voor het burgemeestersschap, we doen het veel rustiger aan», aldus de Europese eresenator uit Nieuwker- ken die de huidige CVP-SP-koalitie een flinke veeg uit de pan gaf: «De meerderheid is eigengereid, op het ijdele af». Bangheid zou bij de huidige bewindsploeg heersen t.a.v. de VU-alternatieven die met name op gebied van verkeer en kuituur fel doorklonken en lijnrecht tegen «prestigepolitiek» ingingen. Volgens Maurits Coppieters heeft de meerderheid van nu gewoon niks gedaan ten bate van de ekonomische slagkracht, de tewerkstelling in Sint-Niklaas. De Volksunie wil het anders aan boord leggen, via een «inspraakpakt» met de bevolking. Liberalen weggeveegd? Maurits Coppieters maakt zich sterk dat heel wat vroegere De Bondt-kiezers met Vlaamse reflex dit maal Coppieters kiezen zullen. Als het even kan wil de VU in Sint-Niklaas meebesturen. Coppieters: «Ik ben Freddy Willockx enorm dankbaar dat hij de burgemeesterszetel aanbiedt aan de sterkste partij. Als wij dat toevallig blijken te zijn. straks...». Volksvertegenwoordiger en fraktieleider Jan Ver niers had universitaire prognoses meegebracht. De PW-ers zullen zich een hoedje schrikken. Want als die voorspelling kloppen zou wordt de liberale inbreng in de Sint-Niklase politiek straks tot nul herleid. Verniers en de mensen van de Vrije Universiteit in Brussel geven de Sint-Niklase CVP nog 16 of hooguit 17 mandaten, de VU zou tot 11 kunnen stijgen en de SP kan wel 11 of zelfs twaalf zetels buitmaken. Agalev of Vlaams Blok moeten zich niet zoveel begoochelingen maken, ze hebben wel 1.932 stemmen nodig om hun intrede te doen in de gemeenteraad. Verruiming Verruimen klinkt goed, er staan dus op de VU-lijst ook een paar elders «weggekaapte» kandidaten. Zie Mare Huys (11), die tot de CVP-stal zou behoord hebben. Zie ook Bea Heylen (21), ze komt uit ACW-middens. Nieuw zijn ook de jonge Marina Geerts (27) en. in extremis, de broer van senator Walter Peeters. Stefaan (26). De tien uittredende gemeenteraadsleden én de drie OCMW-leden prij ken op de lijst, Fons Lisaerde en Daan Anthuenis duwen, het trio Coppieters-Maes-Verniers voert de formatie aan vóór telkens een vertegenwoordiger uit de deelgemeenten: Arthur Baeckelandt (de NCMV-er en vroegere schepen uit Sinaai), Arnold Vandermeulen (KWB-er uit Belsele, verruimings kandidaat van zes jaar geleden) en Oswald Opgen- haffen (Nieuwkerken). De lijst: 1. Maurits Coppieters, 2. Nelly Maes, 3. Jan Verniers. 4. Arthur Baeckelandt, 5. Arnold Vandermeulen, 6. Oswald Opgenhaffen, 7. Leo Van Hoeylandt, 8. Willy Toté. 9. Koen Maes, 10. Lut Verstraeten, 11. Mare Huys, 12. Herman Rimbaut, 13. René Verlee, 14. Joris De Backer, 15. Monique Gyselinck. 16. Alfons Van Hoydonck, 17. Hector Van der Loo, 18. Alfons Lambrechts, 19. Leon Baert. 20. Alfons Van Riet, 21. Bea Heylen, 22. Dirk De Maere, 23. Mevr. Kris Boel. 24. Frederik Bohrer, 25. Rita Vergult. 26. Stefaan Peeters, 27. Marina Geerts, 28. Willy De Sterck, 29. Albert Schelfaut, 30. Rik Dhollander, 31. Mare Tirez (de schoonzoon van de vroegere Zeelse burgemeester Aviel Geerinck), 32. Herwig Wee- maes, 33. Diana Dutoo, 34. Gerard De Caigny, 35. René Baeyens, 36. Eddy Van den Berghe, 37. Roger Van Ranst, 38. Alfons Lisaerde, 39. Daan Anthuenis. Uit Nieuwkerken komen Coppieters, Opgenhaffen, Van der Loo, Boel, Dhollander en De Caigny. Uit Sinaai Baeckelandt. Verlee. Van Hoydonck. Boh rer, Tirez en Baeyens. Uit Belsele Vandermeulen, Verstraete, Lambrechts, Vergult. Schelfaut en Du too (drie vrouwen op zes hier). De overigen zijn kern-Sint-Niklazenaren Maes en Verniers géén schepen Mocht de Volksunie zich in de koalitie kunnen hijsen, je weet nooit, dan mogen, aldus de partijsta tuten. de parlementsleden (Nelly Maes en Jan Verniers) géén schepen worden. Resten dus als kandidaat-schepenen bijvooi beeld Maurits Coppie ters, Leo Van Hoeylandt (aan de zijde van Paul De Vidts?!) op leefmilieu bijvoorbeeld. Mare Huys voor verkeer misschien, kuituur wellicht voor Daan Anthuenis of middenstand voor Arthur Baecke landt. en Roger Van Ranst, voorzitter van het politieke kollege, zou ook al in aanmerking kunnen komen. Nu ja... Er staan, al bij al, weinig jongeren op de Sint- Niklase VU-lijst. Wel doet de formatie stevig en goed aan, met getrouwen als Fons Lambrechts van de RWK-wandelklub, Monique Gyselinck, Joris De Backer, aktievoerder Willy De Sterck, Gerard De Caigny enz. «Grote figuren beindrukken ons niet, ook niet als ze op de foto vooraan het stadhuis postvatten», zei Maurits Coppieters, zinspelend op de afficheslag van het duo De Vidts-Willockx. Herhaaldelijk toch werd dinsdagavond in De Arend allusie gemaakt op de slogan «Gij weet waarom» van de burgemeester. Die slaat dus aan. Maar aangeslagen treedt de VU- Sint-Niklaas niét voor de kiezer. Ze willen beleidsverantwoordelijkheid opnemen, de stad bedrijfsvriendelijk doen besturen en bezoe- kersvriendelijk laten inrichten, via een bekwaam management en een objektief personeelsbeleid in het OCMW de welzijnssektor aanzwengelen, de stad veilig maken via een nieuw verkeerscirkulatie- plan en een plein voor veiliger en breder fietspaden, men opteert voor autovrije en autoschaarse zones in Sint-Niklaas. Fragmenten uit het tienpuntenpro gramma dat grotendeels aanhaakt op het program ma van zes jaar geleden. Dat komt omdat, aldus de VU, de meerderheid gewoon niks heeft gepres teerd, in geen enkele mate tegemoet is gekomen aan de VU-verzuchtingen van toen. Erg, héél erg is dat. Tenminste volgens de Volksunie. Want de CVP bijvoorbeeld laat een èndere klok luiden en de SP legt nóg andere aksenten. En straks mag u zelf de klemtoon leggen wèar en op wie u dat zélf wenst. Wouter VLOEBERGH Hierbij enkele krachtlijnen programma van het Vlaams Absolute noodzaak van Vlaamse onafhankelijkheid om tot een goed Vlaams beleid te kunnen komen De gemeentelijke adminis tratie moet beter toegankelijk en eenvoudiger zijn Geop teerd wordt voor oprichting van een gemeentelijke dienst die de burger informeert en bijstaat, ook in zijn betrekkin gen met staats- en provincie- diensten en parastatalen. Een wettelijk kader voor de deelgemeenten en wijkra den met beperkte adviserende bevoegdheid. De gemeente moet minder uitgeven en uitgaven dienen te worden gedekt door inkom sten. Schulden van hogere overheid mogen niet op ge meenten worden afgewenteld. Kumulverbod van mandaat van burgemeester en schepen met dat van minister of parle mentair. Eveneens verbod een man daat van gemeenteraadslid te kumuleren met dat van van en aktiepunten uit het Blok OCMW-raadslid. Depolitisering van manda ten in interkommunales en maatschappijen voor sociale huisvesting en verbod met der gelijk mandaat dat van burge meester of schepen te kumu leren. Aanwerving van personeel alleen op basis van bekwaam heid Vernieuwd kultureel ge meentelijk beleid met bevor dering van de eigen Vlaamse kuituur en wars van prestige- projekten Oprichten van een gemeen telijke milieudienst en meer aandacht voor stads- en dorps kernhernieuwing. Betere bescherming van de bevolking tegen misdadigheid, geweld, terrorisme. Grotere onafhankelijkheid van het po litiekorps door depolitisering van benoemingen en herzien van «de burgemeester is hoofd van de politie». Bevorderen van verkeers veiligheid en prioriteit voor voetganger en fietser, aanleg van fietspaden, bevorderen van het openbaar vervoer meer autovrije straten en mee parkeergelegenheid Noch voorkeursbehande ling noch stemrecht op ge meentelijk vlak voor vreemde lingen Een gezinsvriendelijk be leid waarbij mensen alleszin belangrijker zijn dan dier e plant. Het gezin moet centras blijven in onze samenleving LI Burgemeester August Maes heeft vroeger al laten uitschijnen dat hij met het huidige beleid in de Scheldegemeente niet akkoord kan gaan. Hij wordt nu peter van de lijst G. Temse (Gemeentebelangen). Deze formatie had woensdagavond haar namenlijst voor de verkiezingen klaar, we leggen die in volgend nummer A dccAA&J Op uitnodiging van kunstschilder Clement Leybaert. Van vrijdag 10 september tot en met dinsdag 21 september 1982 Kunsttentoonstelling Een unieke kollektie oude en antieke tapijten. 19e eeuws Kirman-ravel bidkleed: Kechan herfsttapijt: Ispahan paleistapijt. Oude verzamelstukken met grote beleggingswaarde: figuratieve Tabriz. Saroek, Bidjar. Bidgeneh en Bocharas. De grote Persische tapijten. Bidjar. Kirman, Tabriz. Heriz. Meshed. Juweeltjes in natuurzijde: Hereke, Ghoum, Kayseri. Kachmir. Turkse nomadenkleden: Konya, Yuruk, Dosemalti, Yahyali. Onze bekende verzameling authentieke Iranese en Kaukasische lopers: Kurd. Kazak. Ardebil. Malayer. Antieke kilims, zadeltassen en tentweefsels. Programma voor vrijdag 10 september 1982 20.00 uur: Kort piano-recital verzorgd door de heer Frans Dooms, met werken van Fréderit Chopin o.a. Fantaisie - Impromptu op. 66 - Wals op. 69 n 2 - Grande Valse Brillante op 18.. 20.30 uur: Inleiding door de heer D. Anthuenis. Lid Vlaamse Museumraad. Aansluitend opening van de tentoonstelling met receptie. De heer Fr Doorns, zorgt tijdens de receptie voor een muzikale omlijsting met eer bloemlezing van bekende melodieen. In «Het Vaderland» Markt. Dendermonde Openingsuren: zater- en zondagen: 10 tot 22 uur weekdagen: 18 tot 22 uur Kollekties: Michel Leybaert - Rachel Baert p.v.b.a. MIRA-Zele Driesstraat 31-35

De Voorpost | 1982 | | pagina 6