Beverse ratten (Palamos) niet te onderschatten Walivo's bekervoetbal F.C. Rode Duivels uit Belsele: nieuwe Masta-shirts... Het Land van Beveren Standaard en Everslaa de blikvangers Juliette zwaar geklopt Brandweervoetbal met de Dendermondse pompiers Opendeurdag bij Yachtklub Driegoten te Hamme 44 - 24.9.1982 - De Voorpost Walivo-overzicht De derde speeldag bij Walivo kende een rustig verloop. Enkele uitschieters vallen er wel te noteren, maar toch niet om te spreken over een spetterend voetbalweekend. In eerste klasse is de opmerkelijkste uitslag die van de wedstrijd Palamos - Sparta (7-1). De Spartanen die de afgelopen jaren steeds een hoofdrol in de kompetitie hebben gespeeld, moeten zich nu tevreden stellen met een figurentenrol. Na vier wedstrijden hebben ze amper twee punten en een doelpuntensaldo van 6 gemaakte en niet minder dan 17 tegengoals. Avanti is er niet veel beter aan toe. Jarenlang waren zij het die Sparta het vuur aan de schenen legden, nu zitten ze in hetzelfde schuitje en dobberen op een schamele tiende plaats. De nieuwe gezichten aan de leiding komen zeker de kompetitie ten goede. Bondgalm en Drie Linden blijven ongeslagen aan de leiding en RMS blijft maar verbazen met toch weer een schitterend gelijkspel tegen Rodeo. Als Raap zo blijft voortdoen wordt het een herhaling van vorig jaar, of misschien zelfs slechter. Zij staan nog steeds puntenloos in de klassering, alhoewel zij in hun laatste wedstrijd tegen Siera goede repliek gegeven hebben. 1000 Appels is zijn slippertje van voor twee weken te boven, al laten ze volgens ons teveel tegengoals inkasseren. In de tweede afdeling blijven de drie koplopers Inter Servi ce, Cup Baert en Club 69 het schitterend doen. Eerstge noemde moest zelfs nog geen enkel tegendoelpunt toestaan. De Jacky's kregen op eigen veld een tweede nederlaag toegediend en dit tegen He- melaer. uitslag 1-2. Wat ons nog het sterkst verbaast is de nieuwe nederlaag van Kabul, ditmaal werd met 4-2 op SVS aan het kortste eind getrokken en dat terwijl we in ons eerste verslag spraken van een op getogen coach met zelfs al titeldromen. Cup Baert behaal de samen met Familia de grootste skore van het week end, 11 gemaakte goals. Wa- zoo kreeg van ons verleden week een gunstig verslag en zij bevestigen dit deze week met een knappe 10-2 overwin ning tegen Zwarte Parels. Old United blijft maar verbazen in de goede zin. Ditmaal verover den ze de skalp van Niko, dat hiermee zijn eerste nederlaag kent. Van VK 80 blozen we, nul op zes voor deze vroegere titelkandidaat. Heeft het weg gaan van Eddy De Wolf toch zulke diepe sporen nagelaten? In de zondagsreeks is De Cock verder ongenaakbaar maar 't Beenhouwerken is zin nens dit jaar zijn huid duur te verkopen. Sks is zijn eerste slippertje van United vergeten en behaalde tegen Sanicentral een knappe 0-2 overwinning. Palamos moest het opnemen tegen het gereputeerde Sparta maar deed dit zonder kom- pleksen Bewijs hiervan was een 3-0 stand bij de rust. Na de rust een tegentreffer van Sparta maar voor de rest hield een puike thuisdoelman zijn netten ongeschonden. Op counter was het Palamos dat nog viermaal skoorde en zo Sparta een zware 7-1 neder laag toediende. Het eigenaar dige van deze wedstrijd is de hoekschopverhouding, name lijk 1 tegen 15 voor Sparta, maar uiteindelijk zijn het weer enkel de doelpunten die tellen. Het wordt tijd dat Raap zijn hekken aan een andere staak gaat hangen. Zij geraken moeilijk aan doelpunten en krijgen er gemakkelijk tegen. Tegen Siera was het weer zo, al vonden ze tweemaal de weg naar het net, toch een keer te weinig om aan een puntende- ling te komen. Voor Raap skoorden Wouter Van Puyvel- de. Voor Siera waren het Dan ny Vermeulen (2) en Andre Philips die de doelpunten aan tekenden. Duizend Appels - Milano was een doelpuntrijke wedstrijd. De eerste helft was boordevol doelkansen en werd met een 2-1 stand afgesloten. Onmiddellijk na de rust werd het 4-1 en was de wedstrijd gespeeld, het werd zelfs 5-1, een reden om de teugels wat losser te laten en Milano de gelegenheid te geven tot 5-3 terug te komen, In de slotmi nuut werden de 6-3 cijfers vastgelegd. FMC moest tegen koploper Bondgalm, dat met een fel ver timmerde ploeg aantrad, in het veld. De 1-4 ruststand wijst dan ook op een rustig meesterschap van Bondgalm. Langs beide zijden werd nog een doelpunt aangetekend, wat in een 2-5 eindstand resul teerde In ae tweede afdeling moest Cup het opnemen tegen Vi- vak. Deze laatsten zijn geen onbekenden voor Cup, want het waren zij die vorig jaar de promovering van Cup verhin derden door in de beslissende wedstrijd één punt te ontfutse len, wat hun uiteindelijk de titel kostte. Deze maal lieten ze er geen gras over groeien en speelden Vivak met 11-2 van de grasmat. De wedstrijd was amper uit de startblokken ge floten of er volgde al een straf schop voor. Goed begonnen, half gewonnen, en nog tien muiten volgden, met als slok op L. De Malsche (4). FC Beenhouwerken van Walivo (dw) Tijdens de jongste vergade ring van Walivo's sportkomité werd de eerste ronde van het bekervoetbal uit de bus ge haald. Een bekerkompetitie die zich thans ook weer als bijzonder interessant aankon digt. In de eerste schiftingsronde bij de zaterdagploegen werden er eigenlijk geen ophefmakende toppers geprogrammeerd. Toch lopen meerdere eerste klassers er gevaar, en twee daarvan worden beslist al ge wipt. Voor de rest moeten we de matchen van 16 oktober afwachten en de dag nadien zijn de zondagploegen in het bekeravontuur gewikkeld. Alle eerste klassers en een drietal uit de tweede afdeling die zich voor dit bekervoetbal hebben gekwalificeerd Zaterdagploegen (16 oktober) F C. Tivoli - F.C Zwarte Parels F.C. Cup 81 - F.C. Boemerang F.C. Vercauteren Boys - F.C. Oud Belsele F.C Kabul - F.C. King Stone F.M C. - F.C. Bondgalm F.C. Bergop - F.C. Habotin F.C Cup-Baert - R.C Raap S.V.S. Beveren - F.C Bristol F.C. Alucona - F.C Familia F.C.R. Sparta - F.C. Rony's Travel R.M.S. Beveren F.C. Vivak F V.L.-Avanti - F.C Nieuw Marokko F.C. Temsica - F C. Dino Boys F C. Puivelde - F C. Motoreco Club 69 - F.C. Drie Linden V.K.W 70 - V.K. Siera F.C Nantes F.C De Zwervers F.C Niko Boys - F C Milano V V. Eendracht - V K Rodeo F.C Wijnveld - V.K. Palamos F.C 1000 Appels - F.C Wazoo PW Hemelaer - FC Doregem V.K. Oud Geel - V.K 80 F.C Inter-service F C. Ankerhof F.C. Old United - The Jacky Boys F C Herten Aas - F C. Hubo F C Lorenzo -F.C. Novelty F.C. El Aiyoune vrij Zondagploegen (17 oktober) V K Volksunie - F.C. Wijnveld S K Slachthuis - F.C. Sant- central V K. Siera - F.C. Geywa F.C Ruitershoeve - F.C.R Sparta F.C. Bondgalm - F.C. Car-cen ter F.C. 1000 Appels - F C Desfo F.C United - F.C. De Cock F.C. 't Beenhouwerken - F.C. Rode Duivels F.C. Rode Duivels uit Belsele speelt al meerder jaren met het Masta-embleem. Een gekende firma u de Driegaaienstraat in Sint-Niklaas, waar Jozef Js mar de big-boss is. Die speelde destijds ook no mee met Rode Duivels. Ook als wielergroep skoord Masta ditmaal hoge punten. In de derde afdeling moest Familia het opnemen tegen het zwakke broertje King Sto ne. Ditmaal kregen ze er elf te slikken en toch bleven deze mannen sportief, wat zeker als voorbeeld mag aangehaald worden. Motoreco - Zwervers was ge kruid met tien doelpunten, waarvan drie voor de thuis ploeg en zeven voor de bezoe kers. Aan de rust was de stand 1-2, maar na de pauze waren de Zwervers de beteren en behaalden een verdiende overwinning met 3-7 cijfers. De doelpunten voor Motoreco: Gunther Van Wiele (3). Voor de Zwervers: Ivan Stroobandt (3), Luc Verscheuren (2). Bou- dewijn Jonkers (1) en Werner Varewijck (1). Zondagsreeksen Desfo behaalde tegen Bond galm een gevleide 3-2 over winning. De bezoekers, ge start met negen spelers, ston den bij de rust met 2-1 in het krijt. Na rust kwam er een mannetje bij bij de bezoekers en werd Bondgalm de betere ploeg. Zij kwamen langszij, maar een strafschop in de 87ste min. omgezet door Tony Van Den Eynde, bracht voor Desfo de onverdiende over winning op het skorebord. Geel voor Permentier (Bond- gaim) en Tony Van Den Eynde (Desfo). Rode Duivels - Beenhouwer ken: 1-10. Een te sterke Been- houwerploeg had weinig moei te met een sportief Rode Dui- velsteam Bij de rust was de stand 0-4. De grote figuur van de wedstrijd was beslist Alain Baluwé, en onder zijn impuls werd het uiteindelijk 1-10. Post - Wijnveld. Wat baat het om als best voetballende ploeg geciteerd te worden en uiteindelijk met drie doelpun ten verschil te verliezen? De cijfers waren overdreven, een magere troost voor de thuis ploeg. Voetbalbeker van Hamme: De Stille Vrienden uit Kastel wonnen met 4-1 tegen Plaza uit Dendermonde. Ze voeren nu het klassement aan (vh) Uitslagen Zaterdag reeks Jong Edelweiss-VW Lindenhof 1-1 De Nieuwe Stad-FC Valencia 2-3 FC Poenjaard-SV De Snyrs 1 -3 VK 78-FC Reinaert 1-2 VSK Jonge Leeuwen-FC Baanvrienden 2-1 VC Weyn's T uning-FC Bridge 3-2 Jong KWB-De Poldervriend 2-2 't Smiske-FC Soulfinger 2-0 Zondagreeks FC Mustangs-KWB O.L.Vrouw B 1 -5 FC Alu Spray-FC Poldervrienden 4-5 SK Rode Arend-MMC '82 3-1 Baert Keukens - Kamer Edelweiss 4-1 FC St. Michaël-Eldoradovrienden 2-0 SK Smoutpot-FC Drive-in 5-0 FC Union TB-SK De Rycke Beton 3-4 SVS Beveren-FC Poenjaard 2-3 Programma zaterdag reeks WV Lindenhof-De Nieuwe Stad FC Valencia - FC Poenjaard SV De Snyrs - VK 78 FC Soulfinger - VSK Jonge Leeuwen FC Baanvrienden - VC Weyn's Tuning FC Bridge - Jong KWB OLV De Poldervriend - Jong Edelweiss FC Reinaert - 't Smiske Zondagreeks FC Poldervrienden - FC Mustangs FC Sint-Elisabeth - FC Alu Spray Kamer Edelweiss - SK Rode Arend Eldoradovrienden - Baert Keukens MMC 82 - FC Sint-Michael SK De Rycke Beton - SK Smoutpot FC Poenjaard - FC Union TB FC Drive In - SVS Beveren Klassering Zaterdagreeks 1. Reinaert 2. Jonge Leeuwen 3. De Snyrs 4. VK 78 5. Weyn's Tuning 6. Valencia 7. Poldervrienden 8. Jong Edelweiss 9. De Nieuwe Stad 10. 't Smiske 11. FC Bridge 12. Poenjaard 13. Baanvrienden 14. Jong KWB OLV 15. Lindenhof 16. Soulfinger Zondagreeks 1. Rode Arend 2. Baert Keukens 3. KWB O.L.V. 4. Poldervrienden 5. Alu Spray 6. Sint-Elisabeth 7. Sint Michael 8. De Rycke 9. FC Poenjaard 10. SK Smoutpot 11FC Mustangs 12. Kamer Edelweiss 13. SVS Beveren 14. MMC'82 15. Union TB 16. Drive In 17. Eldoradovrienden 4 6 4 6 4 5 4 5 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 3 4 3 4 3 4 1 4 0 4 8 4 8 4 7 4 7 4 5 3 5 4 5 3 5 3 4 4 3 4 2 4 2 4 2 4 1 4 0 3 0 4 0 Daarbij werd Johnny De Nul ontegensprekelijk de blikvan ger. Als koning der kermiskou- reurs werd hij geselekteerd voor 't wereldkampioenschap in Goodwood. Johnny De Nul heeft daar bepaald geen hoge potten gebroken. Dat deed F.C. Rode Duivels in Walivo's zondagse eerste afdeling ver leden seizoen ook niet. Daar werd het behoud slechts ver zekerd door bepaalde organi satorische omstandigheden. In extremis dus, en bij F.C. Rode Duivels wordt het nu helemaal anders bekeken. Zonder overdreven optimis tisch te doen echter en als de ploeg straks tot de goede mid denmoot zou behoren wordt dat te Belsele al als een uitste kend resultaat beschouwd. Temeer omdat de spelerskem bij F.C. Rode Duivels bijna onveranderd gebleven is. Al leen Jean-Pierre Verbraecken is een aanwinst. Een 16-tal eenheden bedraagt nu die spelersgroep en Jef Janssens doet als voorzitter dienst. Hij was de stichter van Rode Duivels en eigenlijk wor den alle klubtaken door de 49- jarige Jef Janssens waargeno men. Alleen de wasbeurt vj de uitrustingen der heren voe ballers wordt naar Annie Ve leysen toegeschoven. Sine vorige week werden het niei we truitjes, geschonken do< de firma Masta uit Sint-N klaas. Op het uitstekend voetbalve aan de Grote Baan in Waa: munster werd het tegen F.C. Beenhouwerken nochtar géén overwinning. F.C. Roe Duivels inkasseerde daar ee afgetekende nederlaag waa bij zelfs de dubbele cijfers we den bereikt. Eigenlijk ee beetje onverwachts, maar e gens klinkt dat verlies toe weer normaal. Door het feit dat de titelkand daten reeds werden ontmo» bengelt Rode Duivels nu pur tenloos achteraan in Walivo zondagse eerste afdelinc Voor niet lang echter, bewee men bij de zwarte Madelein in café De Handboog aan d Kleemstraat te Belsele, h< klublokaal van F.C. Rode Du veis dat straks het tienjari bestaan op het feestprogran ma neemt... Roger Van Laer Liefhebberstornooi der stad Lokeren Standaard was te gast bij Daknam. De thuisploee moest doelman Bocklant missen. Nochtans klom he verdiend op een 2-0 voorsprong. Zij omzeilden d< buitenspelklip van Standaard. Er volgde wel protes van de bezoekende aanhang maar Patrick Berck moes drukte dit konkreet uit en milderde nog voor d» rust: 2-1. Beker van Hamme In de Hamse liefhebbersvoetbalkompetitie heeft Ju liette een zware nederlaag moeten verwerken (6-3) tegen BVDI Den Trap. Coulier daarentegen krijgt de pluim voor het grootste aantal doelpunten. Het scoorde twaalf keer tegen een Siera dat na de rust letterlijk in mekaar stortte. In de tweede reeks noteerden we goede prestaties van Moerheide en Bonte Os die nu ongeslagen aan de leiding staan. De Snuffel - Hansevelde 0-2 Hansevelde heeft het in Grem- bergen niet gemakkelijk gehad om de thuisploeg onder de duim te houden. In de eerste helft waren de ploegen aan mekaar gewaagd en er waren twee goede keepers nodig om de muiten vrij te houden. Han sevelde geraakte aan een 0-1 toen de Snuffelportier het le der achter de doellijn plukte. Via Vercammen kwam het dan tot 0-2 in de tweede helft, maar verder geraakte het niet omdat de snuffelkeeper een glans prestatie weggaf. Coulier - Siera 12-0 Bleef de score in de eerste helft een gewone 0-0, na de koffie zouden de gasten totaal het noorden verliezen. Voor de thuisploeg werd het een koud kunstje om het dozijn op de bordjes te schieten. BVDI Den Trap - Juliette 6-3 De bezoekers begonnen zeer fel en overrompelden de loka len die echter na een poosje het evenwicht konden herstel len en via een strafschop kon Van de Voorde de lokalen zelfs op voorsprong schieten Hond het halfuur was het al 2- 0 via Segers. Toen een bezoe ker de bal in eigen netten deed verdwijnen werd het 3-0. Nog voor de rust milderde Juliette tot 3-1. Willockx maakte de vierde lokale goal en René Ketels bracht het saldo op vijf. Juliette kon nog milderen, maar toen Rijckaert er zes van maakte, was de bezoekende kous af. Stille Vrienden - Plaza 2-1 Een spannende ontmoeting FC Rode Duivels heeft een nieuwe uitrusting (rvl) Onder impuls van de sportoffi- cier Olt. Roger Van Hove en enkele brandweerlieden van het Centrumkorps Dender monde. rees onder de spuit gasten een voetbalteam uit de grond Na enkele harde trainingen werd een eerste wedstnjd be twist tegen de pompiers van Zele. De wedstrijd werd ge speeld op de terreinen van Eendracht Zele. Een bijzonder faire match die toch door de nieuwe Dendermondse brand weerploeg werd gewonnen Uitblinkers in deze wedstrijd waren Van Herreweghe en De Kinder in de voorste gelede ren Van Herreweghe kreeg enkele prachtige doelkansen. Na een verre pas van De Kin der die hiermee Verhofstadt in een lange run lanceerde, kon deze het enige doelpunt in de wedstrijd scoren. Alvast een goed begin voor de Ros Beiaardspuiters De Dendermondse ploeg: Testard J.J., Van der Schue- ren E., Pouilart E Philips L., Philips K., De Smet G Van Nuffel L., Quisquater A De Kinder A., Van Herreweghe G., Verhofstadt J.P, Ravijts E Flips J. waarin Van Duysen de eerste goal maakte Betaald ant woord kwam er prompt via Vermeire die in eigen doel schoot. In de laatste minuten kon de Clercq nog de zegen vastleggen. Vlasbloem - VK Hamme 3-2 De Grembergse thuisploeg heeft het niet gemakkelijk ge had om overeind te blijven. In het eerste kwartier kwam er een own-goal van Scholliers maar Heirwegh verhielp dat door een vrijschop van Brus selmans af te ronden: 1-1. Toen Dany Van Houte Vlas bloem wat meer ruimte kon geven werd het enkele minu ten voor de rust nog 2-1Toen de gastheren er 3-1 van maak ten leek de match gespeeld maar VK Hamme vond op nieuw aansluiting. Verder ge raakte het echter met. Habotin - Klein Zand 2-0 Mooie wedstrijd waann de gastheren nipt de meerdere bleven en dat ook konden uit drukken op het scorebord met doelpunten van Van Damme en Vanderhaegen. Moerheide - Leeuwkens 4-3 De bezoekers die vorige week een degelijke indruk maakten zijn er deze keer met in ge slaagd te winnen, ook al zijn ze van zeer ver teruggeko men. De Ridder schopte eerst de één op het bord maar de gasten maakten via een straf schop gelijk. Maar ook Moer heide kreeg een strafschop en toen De Clippeleire er 3-1 van maakte, scheen de thuisploeg op rozen te zitten In het twee de gedeelte werd het zelfs 4-1 Maar toen lukten de Leeuw- kens nog twee doelpunten. De j gelijkmaker hing wel vaak in de lucht, maar hij bleef er hangen Uitslagen: 1* reeks: De Snuffel - Hansevelde 0-2 Coulier - Siera 12-0 BVDI Den Trap - Juliette 6-3 Stille Vrienden - Plaza 2-1 Vlasbloem - V.K. Hamme 3-2 Hardy: vrij. 2* reeks: FC Briel - Okapi 2-2 Habotin - Klem Zand 2-0 Post - Spiegelken 2-4 Moerheide - Leeuwkens 4-3 Appels - Bonte Os 0-4 Dubbelspel vrij. Klassement 1* reeks: 1. BVDI DenTrap Daknam had zich duidelijk ver galoppeerd. De vermoeidheid beet in de kuiten. Standaard dreef de forcing en bekwam een strafschop, puik omgezet door Willy De Block. De be zoekers snoven de kans en bleven doordrukken. Enkele minuten later legde Georges Oosterlinck de eindcijfers en de Standaardzege vast. Dit werd door Daknam blijkbaar met aanvaard Spelleider Goossens kreeg het te verdu ren. Slachtoffer daarvan: Hae- geman - Bruggeman en Van Brussel. FC Prior - Everslaar 0-6. De ganse wedstrijd stond in het teken van Dany Rogiers: hij nam niet minder dan vijf doel punten voor zijn rekening. Prior verkeerde werkelijk in een ongeluksdag maar het pleitvoor de ploeg dat ze sportief bleven verder strijden. Witt Pen - Smet 0-2 ge schorst. Eddy Baele en Van Zele zorgden in de eerste helft voor een komfortabele voor sprong Wat daarna beide ploegen bezielde mag Joost weten en zeker de scheids rechter. Hij stopte de wedstrijd aan de 58e min. Weer een kluif voor de kommissie! Etna Wiel - The Cup 2-1. Wiel nam een bliksemstart en Dirk Car- don vuurde aan de 2e mm. zijn ploeg op voorsprong. The Cup verstond het zo niet en Johny Smet maakte gelijk Het bleef spannend en Franky Van den Breen maakte er tenslotte 2-1 van. Na de rust drong The Cup fel aan maar niets kon meer aan de cijfers veranderen. Relnaert-Witte Steen: 5-1. In een genietbaar spektakel- wedstrjd ^kregen de toe- schouwrs waar voor hun geld Witte Steen speeldehet spel maar kreeg het deksel op de neus. Geen oneer! Scheids rechter Jaak De Beule teken de bij zijn voortreffelijke leidin ook volgende doelpunten op Rogiers Patrick - Goeters J.P. Abbeel (2 x) en Edd Hillaert. Milenko Van Bruysst redde voor de bezoekers d verdiende eer. Jeugdhuis T74 - Koven: 1 Een wedstrijd kan veelbelc vend starten en dan een spijt ge ontknoping kennen. Thui: doelman Serge Coussens ko zich niet neerleggen bij de be slissing van scheidsrechte Roger Vervaet en mocht zie aankleden. Van Bocxlaer (4x) - Vander Vennet (2x) André Rogiers bezegelden h« lot van Jeugdhuis. Juvenes - Koplopers 3-< Zeer sportieve wedstrijd ii aangename sfeer. Koploper: konden niet optornen tegei doelpunten van Vercauteren De Wilde en Boone Maar zi hielpen mee aan het vertoon. Turk Gucu - Erotica 1-2 Kings klom op 0-2 voorsprom dankzij treffers van Steven D< Jonghe. Turk kwam in de 2i helft geweldig opzetten ei scoorde tegen via Orhan. T( laat echter om hun aanvallen* spel te belonen met drawn. Titanic - Robijn 0-10. Tijdem de eerste helft kon Titanic no< het evenwicht in de partij hou den. Na de rust werd het eei doelpuntenfestival waar spijtic genoeg Titanic niet kon aai deelnemen. Een vermeldinr voor gelegenheidsscheids rechter André Jacobs Bosbie - Ruilare 1-0. Span nende en faire wedstrijd. Rud Lammens probeerde in de 29< min. een voorzet en die ver dween, tot zijn eigen vreugdi en verbazing in het bezoeken de doel. Een gelijkspel war< een betere weergavi geweest. 2. Vlasbloem 3. Hansevelde 4 Coulier 5. Juliette 2 4 2 4 2 3 2 3 2 2 Watersport is een heilzame bedrijvigheid die in volle ex pansie is. Velen beoefenen ze onder één of andere vorm tij dens hun vakantie in het bui tenland Ook in eigen land en streek is er heelwat gelegen heid om zich in de omgeving van water te ontspannen, vooral in Hamme, oase van groen en water. Een aantal Hammenaren zijn zich hiervan al vele jaren be wust. Zij vormen sedert 1959 een watersportvereniging on der de naam yachtklub Driego ten. Dit naar de plaats waar de klub ontstond. Deze klub knoopt aan bij de traditie van de vooroorlogse yachtklub Hamme en is thans officieel als watersportvereniging er kend door de nationale instan ties. De basis van de klub bevindt zich nu aan de Kaai te Hamme, waar een gezellig chalet is neergezet en waar d boten, een 20-tal, 's winter berging en onderhoud krijger De twee meest spektakulair gebeurtenissen van het jaa zijn het tewaterlaten en he uithalen van de boten. Dit ge beurt telkens gezamenlijk. Ee torenhoge kraan haalt scheepjes één voor één uit d Durme op hoogwater D moeite waard om eens mee t maken. Op zaterdag 2 oktober tergele genheid van het uithalen va de boten is er tevens e opendeurdag vanaf 11 u. E terhammetjes meebrengen overbodig: de kantine zore voor alles en voor iedt tegen demokratische prijzen. Heel wat belangstelling wore er verwacht aan de Durmekat te Hamme. (pvfi

De Voorpost | 1982 | | pagina 16