m Vlaams Sportverbond Frema rukt op in rangschikking Gepromoveerd Hoke miste start in Nationale niet! Joggen in Lebbeke ,3 .4 m mk LIEFHEBBERSVOETBAL De Voorpost - 24.9.1982 - 4* Uitslagen Zaterdag 1 't Hoekske - Sp. Steendorp Laar - Sport Shell Boys - Vriendenkring Den Buiten - Meteoor VK Audi - VK Peugeot A Pylonen De Kerf - Kobekensvr. RD Beveren Travel - De Jager 0-2 3-1 2-3 op 11.11.82 1-2 0-6 2-2 Tivoli Boys - Glazenleeuw 4-1 Club '66 - Wembley 0-3 Sportief Kruibeke - RBS Hoger Op 0-0 Welvaert - Frema op 1111.82 Alu De Cauwer - Altodie 6-2 Brouwersboys - VK 3M Zwijndrecht 1 -2 Uilen - Vlierkouter 1-2 3-A Schoutshuis - Tip Top n.m. Klein Laar - Verbroedering op 1111.82 Luitentuit - KWB Kruibeke 1 -1 Woodstock AFC - Boomkwekerij De Wolf 4-3 Dry Boeren - CR Saeftinghe 0-1 VK Veile-Ten Bosch 4-1 VK Peugeot B - Kalishoek 0-1 De N. Sportvriend - VK 't Vlietje 2-1 3-B Viola-Tromp n.m. All Keep -'t Rivierenhof 4-1 Akai Boys - Onder Ons 0-4 De Pekton - Vapo 1 -6 Bijlken - Moerstraat 0-8 Zeemeermin - The Red Boys 0-5 Moderne-Palm 1-1 Zondagvoormiddag 1 Pompstraat - Los Amigo's 1 -3 Real Witte Pen A - VK Frema 0-3 Van Hoecke - Luitentuit 1 -2 Glazenleeuw - KWB Kruibeke 3-0 VK Gaverland - VK Veile 3-2 KWB OLVrouw - Kommersanten 3-5 2 Blue Boys - Spaans Kwartier 1 -5 Sportief Steendorp - 't Klokhuis 1 -1 Zillebeek - Shell Boys 3-2 RD Multi Center - Sportief Waasmunster Jong KWB Elversele - Wilgenhof Kalishoek (vrij) 3-A Koekoek - Den Ijzer Meteoor - Wijnveld VK Nopri Temse - Zele-Zeemeermin SK Belsele - Scoutshuis Belseelse SV - Hoop en Vreugd Metallo's (vrij) 3-B Van De Voorde - Oud KWB Elversele 6-0 Rompu Zaffelare - Real Witte Pen B 2-5 KWB St.Anna - Moerstraat The Cup - KLJ St. Anna Bijlken A - Neerstraat Jong Bijlken (vrij) Zondagnamiddag 1 Rebellen Vossenhoek - Favo Thor Veldeken - Club '66 Fina Boys - Uil Blue Boys - Zwarte Panters Dry Boeren - Herleving KLJ St. Anna (vrij) 2 Peyton-Place - Terlocht Den Buiten - De Zon Wijkagenten - Statievr. Caves - Hoop en Vreugd 't Fort - De Stoofpot De Sater - Rapid Burcht De Vrede - Hudino Boys Nagekomen uitslagen Zat 1 Kobekensvrienden - Laar 3-A Kalishoek - Ten Bosch Zon. 3-B Van De Voorde - Rompu Zaffelare Jong Bijlken - KWB St. Anna Moerstraat - Neerstraat Zonna 1 Zwarte Panters - Thor Veldeken Tip Top Scoutshuis Boomkwekerij De Wolf VK Peugeot B 3-B Moerstraat Vapo Onder Ons Moderne The Red Boys Palm Tromp Zeemeermin Bijlken Akai Boys All Keep Viola 't Rieviernhof De Pekton Kalender 6-0 6-2 0-3 1-0 3-2 0-9 1-5 0-0 1-9 3-3 1-4 5-3 2-1 4-1 1-2 uitg 1-8 4-2 3-3 5-1 6-3 7-0 7-5 Klassering Zaterdag 1 Kobekensvrienden Laar VK Peugeot A Vriendenkring 't Hoekske Sportief Steendorp Shell Boys Sport Den Buiten Pylonen De Kerf De Jager RD Beveren Travel SV Meteoor VK Audi 2 Vlierkouter Tivoli Boys Wembley Club '66 Welvaert Alu De Cauwer Uilen VK 3M Zwijndrecht Glazenleeuw RBS Hoger Op Brouwersboys Sportief Kruibeke Frema Altodie 3-A VK Veile Luitentuit KWB Kruibeke De Nieuwe Sportvriend Verbroedering CR Saeftinghe 'tVlietjen Ten Bosch Klein Laar AFC Woodstock Dry Boeren Kalishoek 2 1 Zondagnamiddag 2 2 0 1 't Fort 3 6 3 0 Thor Veldeken 3 6 De Sater 3 5 3 0 Hamse Bouwcentrale 3 6 Hudino Boys 3 5 Favo 3 6 De Zon 3 4 3 6 Blue Boys 3 4 Wijkagenten 3 4 3 6 Fina Boys 2 3 Caves 3 4 3 6 KLJ St. Anna 2 2 Hoop en Vreugd 3 3 3 5 Rebellen Vossenhoek 2 2 Peyton Place 2 2 3 4 Uil 3 2 Statievrienden 3 2 3 3 Dry Boeren 3 2 ASV Rapid Burcht 2 1 2 2 Herleving 3 2 Terlocht 2 1 3 2 Club '66 3 1 Den Buiten 3 1 3 2 Zwarte Panters 3 0 De Vrede 2 0 3 2 Flash Back Planteam 3 0 De Stoofpot 3 0 3 2 2 0 3 0 3 0 Bekerwedstrijden 1/32* finale Zaterdag De Nieuwe Sportvriend - Zeemeermin. Cool Omer VK Veile - Viola. Lardon Jozef Glazenleeuw - Kalishoek, Pleunis Alois VK Frema - Kobekensvrienden, Wal- schaerts Urbain FC Sport - CR Saeftinghe, Peersman Achiel Brouwersboys - 't Rivierenhof, Baert Theo Club '66 - VK Peugeot B, Saadouni Mohammed Pylonen De Kerf - Moderne. De Hert André Tivoli Boys - Ten Bosch. 13.30 u., Hemal- steen Gaston All Keep - Vlierkouter. Peersman André Laar - AFC Woodstock, Uytedenhouwen Michel De Jager - VK Boomkwekerij De Wolf, Van Hoyweghen Walter Scoutshuis - Akai Boys, Bruggeman Jean- Pierre 't Hoekske - RBS Hoger Op, Thoen Viktor Uilen - Welvaert, Simoen André Bijlken B - Berbroedering, Van Boxelaer Julien Audi - Vapo, Vercauteren Ronald VK 't Vlietje - Den Buiten, Van Daele Werner Onder Ons - VK 3M Zwijndrecht, De Rech ter Robert Palm - Sportief Kruibeke, Van Overmeire Richard Shell Boys - Klein Laar, Maes Lode KWB Kruibeke - RD Beveren Travel, 16u, Maes Florent VK PEUGOET A - Alu De Cauwer, Buytaert Alfons Moerstraat - Tip Top, Bruggeman Walter Tromp - Sportief Steendorp. Roels Alfons Dry Boeren - De Pekton, Smet Guido Wembley - The Red Boys, Van Boven Marcel Luitentuit - SV Meteoor, Van Bossche Willy Vriendenkring - Altodie, Buytaert Jozef Zondagvoormiddag VK Veile - Koekoek, Buytaert Jozef Van Hoecke - Real Witte Pen B, De Hert André Kalishoek - SV Meteoor, Lardon Petrus Wilgenhof - Van De Voorde, Dingenen Emiel Luitentuit - Metallo's, Baeke Hilaire Jong Bijlken - Shell Boys, Nies Petrus Zeemeermin - VK Nopri Temse Zele, Boen- ne Antoine Sportief Steendorp - Hoop en Vreugd. Van Boven Marcel KWB Olvrouw - Moerstraat. Pleunis Alois KWB St. Anna - Spaans Kwartier. Van Bossche Willy Wijnveld - Bijlken A, Van Boxlaer Julien Jong KWB Elversele - Gaverland, Van Overmeire Richard Frema - Pompstraat. Vermeire Robert Den Ijzer - Kommersanten, Verstrepen Julien Scoutshuis '81 - Los Amigo's. Van Camp Georges Neerstraat - Glazenleeuw, Thoen Emmanuel Zillebeek - Oud KWB Elve 3 5 3 5 3 5 3 4 3 4 3 4 3 3 3 3 2 2 3 2 3 2 3 1 2 0 3 0 3 6 3 6 3 6 3 4 2 3 3 3 2 2 2 2 3 2 3 2 3 1 3 1 2 0 3 0 3 6 3 5 3 5 3 5 2 4 3 4 3 3 3 3 2 2 3 2 3 2 3 2 Zondagvoormiddag 1 Luitentuit Frema KWB Kruibeke Glazenleeuw Los Amigo's Kommersanten VK Veile Van Hoecke Gaverland KWB OLVrouw Real Witte Pen A Pompstraat 2 Spaans Kwartier Sportief Steendorp 't Klokhuis RD Multi Center Jong KWB Elversele Zillebeek Kalishoek Shell Boys Blue Boys Wilgenhof Sportief Waasmunster 3-A Den Ijzer Scoutshuis VK Nopri Temse-Zele SV Meteoor Zeemeermin SK Belsele Hoop en Vreugd Koekoek Belseelse SV Metallo's Wijnveld 3-B Jong Bijlken KLJ St. Anna Van De Voorde Real Witte Pen B Oud KWB Elversele Bijlken A Moerstraat The Cup Neerstraat KWB St. Anna Rompu Zaffelare 3 6 3 4 3 4 3 4 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 2 3 0 3 0 3 6 3 5 3 5 2 4 3 4 2 2 2 1 3 1 3 1 3 1 3 0 3 5 2 4 3 4 3 4 3 3 3 3 2 2 3 2 3 2 2 1 3 1 2 4 2 4 2 4 3 4 3 4 3 3 3 3 3 2 3 1 3 1 3 0 Voetbal in het K.K.S.F.B. V.K. Vijvershof Serskamp - Erembodegem Hoké: 0-3 Vlaams Sportverbond Op het terrein van de gerepu teerde ploeg van 't Vijverhof ging het pas gepromoveerde Erembodegem Hoké een vlot te 0-3 zege behalen en miste aldus zijn «entree» in Nationa le niet. Het werd een hardbetwiste, doch faire wedstrijd met een gelijkopgaande eerste helft en de beste kansen toch voor de bezoekers Dat resulteerde uiteindelijk in een 0-1 voor sprong bij de rust. Een on rechtstreekse vrije schop van Van den Borre werd door H De Greve ingeschoten De thuisploeg keek op geen duwtje en wanneer De Nil door de lokale verdediging werd «gepakt» was het weer H De Greve die de strafschop om zette (0-2) Erembodegem drong sterk aan en een terugspeelbal werd door Van Hoefs handig meegepikt en over de lijn ge schoten. Meteen was de afge tekende 0-3 eindstand bereikt Als gevolg van enkele harde kontakten werd Hoké-speler Jan DE Greve geraakt en is voor verschillende weken out Ook speler-trainer Maurits De Nil kwam er met zonder kleer scheuren van af, doch men hoopt hem te kunnen rekupe- reren voor de komende thuis wedstrijd tegen Kruis Brakel CJ - Real Witte Pen A - Frema 0-3 Van bij de aanvang, namen de De Nieuwe sportvriend - VK 't Vlietje 2-1 bezoekers het roer in handen Mede dank zij een goed lei met snel en technisch hoog- dende scheidsrechter Ronald staand voetbal. In de derde Vercauteren, en 22 acteurs die minuut reeds belandde een er het allerbeste van wilden schot tegen de paal van het maken, kregen we een aan- Real Witte Pen-doel en Real trekkelijke partij voetbal. De Witte Pen mocht zich gelukkig bezoekers togen onmiddellijk achten dat er in de aanvangs- in de aanval, maar de thuisver- fase niet werd gescoord. In de dediging was secuur zodat ze 22* minuut kwam de thuis- niet op achterstand kwamen ploeg meer en meer in de Via een suksesvolle counter wedstrijd maar de Frema-doel- van de thuisploeg, kwamen man moest geen enkele bal uit deze tegen de gang van het zijn doel houden gedurende spel tn op voorsprong. Freddy de ganse eerste helft. Callebaut maakte er op het In het begin van de tweede halfuur 1-0 van. Met nog vijf helft zagen we hetzelfde spel- minuten te gaan kreeg 't Vlietje beeld, want in de eerste mi- dan toch waar het recht op nuut reeds moest een bal van had, en kwamen via een te- de lijn geweerd en twee minu- recht toegekende strafschop ten later hield de Real Witte op gelijke hoogte. Pen-doelman Hubert Van Na de kampwisseling begon Kerckhove een atoomschot uit de thuisploeq meer en meer zijn doel. Op het uur werd het beter te voetballen en waren dan toch 0-1 voor Frema langs de bezoekers nog enkel ge- Ademar Janssens. Daarna za- vaarlijk op de counter. In de soonlijke tweede treffer in om de stand op 5-2 te brengen. Wat de bezoekers ook pro beerden, niets of niets zou hen die dag lukken. Zelfs met een own-goal moesten ze nog lijd zaam toezien hoe de thuis ploeg daarentegen wel alles lukte. In voetbal kan immers alles lukken of... mislukken. Knappe leiding van scheids rechter Miel Dingenen. Rompu Zaffelare - Real Witte Pen B 2-5 Goede start van de thuisploeg met al na 4 minuten een eerste doelpunt Real Witte Pen liet zich met van de wijs brengen en langs Tony Van de Voorde Setok Groen-wit - Apostelken: 4-4 Wanneer 't Apostelken bij de rust met 0-2 leidde, gaf nie mand Groen-wit nog een kans. Doch 8 minuten na rust was de stand reeds gelijk. Een own- goal van De Geyseleer bracht de bezoekers weer op voor sprong maar E. De Grom bracht debordjes opnieuw in evenwicht De laatste tien mi nuten werd het nog 3-4 en uiteindelijk 4-4, een juiste stand. Heiremans bij 't Apostelken en Van Eygem van Groen-wit met drie doelpunten, waren de meest opvallende figuren in deze spannende wedstrijd. C.T. Voor de tweede keer wordt t Lebbeke een grootscheep- werd het 1-1 en 1-2. Rompu se jogging eorgoniseerd en dit kon nog op gelijke hoogte ko- op zoterdog 11 september om men, maar moest voetballend 16 uur. De organizotie is in de meerdere in Real Witte Pen honden van de atletiekklub erkennen in het goed combi- Lebbeke en richt zich tot ieder- nerend team van trainer Ro- een die wil genieten van een oa,„e la"d WindeV- Da"n>' Verschel- gezonde en aangename om- gen we enkele minuten hel 74e minuut van de wedstrijd de" z°'9de ne'"°°r ,USJ spanning. Het vertrek ,s voor echte Real Witte Pen. maar maakte voor de thuisploeg Ru- °n 2,en 00 he' A»"d°tem- J™>- eens in de zone der waarheid di Baert er beheerst 2-1 van. In werd er herhaaldelijk geblun- deze faire wedstrijd kreeg de derd. Het waren de bezoekers thuisploeg dan toch een ietsje daarentegen die op een coun- meer dan het verdiende maar ter verdiend 0-2 scoorden dat is nu eenmaal voetbal langs Jan Van de Moortek in de 72e minuut. De thuisploeg De Vrede - Hudino Boys 1-2 was toen helemaal van de wijs De thuisploeg kwam slechts gespeeld en in de 81e minuut met 9 spelers aan de aftrap, kon Frangois Janssens 0-3 op De bezoekers dachten hun het bord brengen. Real Witte broodje als het ware gebak- Pen kreeg daarna in de laatste ken, maar moesten op sommi- tien minuten nog een drietal ge momenten zelfs toezien open kansen maar ze werden hoe de thuisploeg gevaarlijk 2-3 en Mare Fierens knalde zien op het Astridplein. Jon- nog Op de lat. Na rust konden gens, meisjes, mannen en de bezoekers verder uitlopen vrouwen, zowel aangesloten via de snelle Afasi Khalil tot 2- bij een atletiekvereniging als 4 Roland Windey had pech in niet-oangeslotenen, worden op het besluiten want een loeier deze manifestatie verwacht, van hem trof de lat Guido Het gemeentebestuur van Leb- Pieters maakte echter alles beke, het Bloso en de Vloomse goed en legde de eindcijfers Atletiekliga hebben graag hun vast. Meteen een bewijs dat dit medewerking verleend aan de- Real Witte Pen B team vlot ze manifestatie. Men heeft de kelgoedstraat, Albert I straat, de deelnemers worden na af loop woardevolle prijzen verloot. Ook halve marathon Voor de meer geoefende at leten organiseert AC Lebbeke op dezelfde dag ook een halve marathon. Om 17 uur wordt de start gegeven voor de vrouwen seniores en de veteranen, evenals voor de mannen vete ranen. Om 18 uur komen de groten, de seniores mannen aan de beurt Start en aan komst van deze halve mara thon zijn voorzien op het Astridplein. De omloop: Onze Lieve Vrouwstraat, Stations straat, Rossevaalstroat, Kon- allen hopeloos verkwanseld. Wanneer scheidsrechter Em manuel Thoen de wedstrijd af floot moest iedereen zich ver zoenen met een terechte 0-3 overwinning van de bezoekers die meteen verder opklimmen in de klassering. VK Audi - VK Peugeot A 1-2 De thuisploeg dwong van bij kwam opzetten, temeer daar de bezoekers geen gebruik wisten te maken van de vrije ruimte die ze kregen. Twee doelpunten van de be zoekers werden evenveel keer afgekeurd waarmee Jean- Pierre Thuy en Wilbert Heir- baut zich verre van akkoord konden verklaren. Scheids rechter De Cauwer Gilbert was de aanvang een zeker over- echter kordaat in zijn beslissin- wicht af. maar naarmate de gen waardoor verder protest wedstrijd vorderde in de eerste geen zin had. De momenten speelhelft kwamen de bezoe- dat iedereen dan dacht dat de kers meer en meer in de wed- openingstreffer voor de bezoe- strijd. De thuisploeg reeds van kers er dan toch zou komen, bij de aanvang van de kompe- dan was er nog de sublieme titie op zoek naar het juiste doelman van de thuisploeg ritme mede door enkele ge- Gunther Van Wiele. die alles kwetste spelers kwam net voor wat er tussen zijn doelpalen rust, door toedoen van Ernest kwam wegranselde als een Braem op achterstand. Na rust volleerde prof. Hoe de bezoe- probeerde VK Audi nog iets te kers zich dus ook afsloofden, forceren en lukte er zelfs in in het bleef tot aan de rust op 0- de 62e minuut via Martin 0. Staes de bordjes terug gelijk te Enkele minuten na de rust, hangen. VK Peugeot ging nu gebeurde dan eigenlijk wat sterker in het offensief en de iedereen vreesde, namelijk dat thuisploeg kwam onder gewei- de thuisploeg op voorsprong dige druk te staan. In de 79e kwam, mede door het knappe minuut was het dan zover, Eric middenveldwerk van Freddy Heynmck. De bezoekers moesten nu wel wakker wor den, en hun aanvalswerk werd dan uiteindelijk toch beloond, met een treffer van Wilbert Heirbaut die de Vrede-doel- man toch te grazen kon ne men en tegenvoets verslaan (72e min. 1-1). Hudino Boys ging nu op zoek naar de overwinning, en be haalde die ook na een straf schop voor handspel van een thuisverdediger. Abdali zette deze, met nog twee minuten te gaan, ijzig kalm om, alhoewel Gunther Van Wieie de goede hoek koos, maar enkele centi meters te kort kwam Al met al een gevleide over winning van de bezoekers, daar waar de thuisploeg de morele winnaar van deze partij was, mede door het sublieme ■werk van doelman Gunther Van Wiele. draait en dat alle nieuwkomers keuze tussen twee afstanden: meevallers zijn. 5 kilometer of 1 ronde en 10 kilometer (komt overeen met 2 ronden). Het inschrijvingsgeld EMMANUEL THOEN werd bepaald op 20 fr. Onder Hogeweg, Focheistroat, Op- wijkstroat, Poststraat en Astridplein Een ronde is 5.250 meter lang. Van Broeck bracht met een droge knal zijn ploeg op 1-2. cijfers die ondanks de pogin gen van de thuisploeg niet meer zouden veranderen. RD Beveren Travel - De Ja ger 2-2 De thuisploeg die voor het eerst dit seizoen met 11 spe lers kon aantreden, had hoge verwachtingen in deze wed strijd. Enkele doelrijpe kansen werden langs beide kanten met benut zodat de stand bij de rust nog steeds maagdelijk blank was. Ondanks het over wicht van de thuisploeg, ze creëerden immers meer doel kansen maar konden met be sluiten, kwamen de bezoekers in de 54e minuut op voor sprong 0-1. Doelman Louis Pfaff. verder uitstekend ver keek zich op een bal en liet deze tussen de handen door glippen De thuisploeg was meteen op achtervolgen aan gewezen, en moedig vochten ze terug. Ronny Van Raem- donck, terug uit verlof maakte er in de 62e minuut 1-1 van. Bij de bezoekers, was Etienne Cools de grote draaispil en onder zijn toedoen kwamen de bezoekers in de 70e minuut opnieuw op voorsprong. De thuisploeg kwam nu fel opzet ten en gooide alles in de aan Amylum moest het opnemen tegen De Post (per) FC Oud Belsele dw Jong KWB Elversele - Wil genhof 6-2 Tegen de gang van zaken in, kwam de thuisploeg via Pa trick Fonteyn op voorsprong, met doelpunten in de 35e en 38e minuut. Wilgenhof was al les behalve een tam slachtof- fei maar het lukte mets. In de 42e minuut werd het zelfs 3-0 via Mark De Westelinck, maar net voor rust kon Patrick Bod- son voor de bezoekers ver diend milderen tot 3-1. val In de 82e minuut hadden De thuisploeg kwam bij het ze dan toch sukses. want een begin van de tweede speel- knappe voorzet werd door 'oc^ gevaarlijker opzetten Pierre Van Raemdonck nadat zodat het in de 66e minuut via hij eerst op de doelman be- Mark Peersman 4-1 werd. In sloot, toch in doel verwerkt. ?2e minuut scoorde Luc waardoor uiteindelijk toch een Fonteun met zijn derde treffer logische 2-2 eindstand op het van de PartlJ 5-1 en slaagde bord kwam Patrick Bodson er met zijn per- De Lokerse meisjes konden ook na de wedstrijd nog glimlachen (per)

De Voorpost | 1982 | | pagina 17