Taverne Feestzaal RIO van gewone pint tot koud service boven alles buffet, Si volksverzekering: De Volksverzekering heeft nu een kantoor op de Oude Vest In gezellige rustieke sfeer aan tie Hoogstraat te Lokeren.... Het nieuwe kantoor op de Oude Vest is zeker gemakkelijk bereikbaar voor iedereen. Vestje» komen vestigen, king stelt van De Volksver- zodat we nu reeds een zekering en die in 197) beeld krijgen van wat deze hoofdagent voor Groot straat binnenkort gaat wor- Dendermonde werd, ver den. Vorige vrijdag werd huisde dus met zijn dossiers ook een nieuw kantoor van van het Appelse Heidepark De Volksverzekering 27 naar de Oude Vest te geopend in de nieuwe ge- Dendermonde, waar hij een bouwen van het Pater Rut- komfortabel en gezellig tencentrum. kantoor bezat op het gelijk- De heer Hugo Van Limber- vloers van het vroegere So- gen, die reeds sinds 1963 'daal Centrum, nu Pater zijn diensten ter beschik- Ruttencentrum. Hugo Van Limber gen, een geboren Appelsenaar huw de met Christiane Roels uit Oudegem en belandde in 1963 op de binnendienst van De Volksverzekering, waar hij zich vertrouwd maakte met de finesses van de zaak. Toen hij in 1971 hoofdagent werd, was hij dan ook volledig op de hoogte van zijn taak. Hugo is elke voormiddag ter beschikking van zijn kliënten van 9 tot 12u30, ook op zaterdagmorgen. Vrijdagmorgen is hij er niet maar dan kan men hem spreken van 16 tot 19 uur. rv In de namiddag kunnen Directeur Generool K. De W.tte m een „emoedelijk dringende boodschappen gesprek met de familie H. Van Limbergen steeds doorgegeven wor den via een antwoordappa raat. Uiteraard was het groot feest die vrijdag- De Dendermondse Oude Vest is duchtig op weg om de belangrijkste straat van de binnenstad te worden. Niet alleen wordt er nu vol op doorgewerkt aan de af werking van het geplande winkelcentrum, ook het ge bouw waarin de posterijen moeten komen vordert snel. Anderzijds zijn reeds heel wat vooruitziende han delaars zich tijdig op «het vera Éhk. siko Hugo Van Limbergen kwam naar het Centrum Publirep DC avond op de Oude Vest toen de kantoren werden ingewijd door E.H. Oste. Di recteur Generaal K. De Wit te heeft deze avond een speciaal tintje gegeven door zijn zeer gewaardeer de aanwezigheid. Het was de heer R. Van Dijck die als eerste aan het woord kwam, hij benadrukte voor al het belang van dit verze keringskantoor in deze stad. Ook Direkteur Van der Veken van de Volksver zekering sprak enige woor den over de rol van De Volksverzekering in deze precaire ekonomische toe stand. Burgemeester Cool verklaarde nadien het kan toor voor geopend waarna de h. Van Limbergen de ringen op te sommen, maar auto-, bromfiets, lichamelij ke ongevallen-, verkeer- (uniek), familiale-, persoon lijke ongevallen-, brand- en levensverzekeringen klin ken allicht vertrouwd in de oren. Het gewaarborgd in komen en het prepensioen staan er ook op het pro gramma. In deze doolhof van verze keringen meent DW dat de eerste taak begint met service en informatie. Hugo Van Limbergen is het daar mee volkomen eens. De Volksverzekering zelf heeft onlangs een informatie brochure uitgegeven, die de ambtelijke verzekeringstaai in zulke leesbare termen maatschappij die ondertus sen toch al bij de vijf eerste op de Belgische markt ge noteerd staat. De gezinsge richtheid van haar verzeke ringen en de gezinsvriende lijke premies zitten daar voor een groot deel tussen. Deze mentaliteit en de dy namiek van Hugo Van Lim bergen vormen een mooie kombinatie om van dit nieuwe kantoor van de Volksverzekering in het centrum van Groot-Den- dermonde een belangrijk element te maken voor de opbouw van een vernieuwd ekonomisch leven in de streek. Hugo Van Limbergen zoals de meesten hem kennen. Zate top Pate waai kwa buys J waa: nieu i Plaai Joze gena voor verw zeer een i vele aanwezigen dankte voor hun komst, leder aan wezige kreeg een kunstzin nig aandenken aan deze opening, dat komt van de hand van een Dender- monds kunstenaar Pieter Van der Veeken. Voor iedereen die in de loop van de komende weken een be zoek aan het kantoor brengt ligt er een afdruk klaar. Dat kantoor wordt dus van nu af de zetel van De Volksverzekering in het Dendermondse. Een zetel die druk zal bezocht wor den, vermits DW elke vorm van verzekering geeft plus hypothecaire leningen. Het zou ons misschien te ver voeren om alle verzeke- heeft omgezet dat de bro chure zelfs in de scholen wordt gebruikt. Hugo zelf is altijd te bereiken en onmid dellijk bereid om thuis over een en ander te komen praten. Hij doet dat niet alleen des kundig maar op een direkte en klare manier. De leden van de Harmonie Sint-Ceci- lia uit Appels, waarvan hij nu al verschillende jaren de voorzitter is, kennen zijn begrip voor hun problemen zijn werklust op- Bp lossingen moeten gevon- den worden. De Volksver- zekering die nu nl geruime tijd op de markt is, blijft AL toch een relatief jonge tfef was H Qste, pastoor te Appels die het kantoor van zijn parochiaan kwam inzegenen. Mei GUj plu gen Bij het betreden van de gelagzaal aan de hoog straat 52 te Lokeren voe len we ons direkt thuis. De sfeer is gezellig, rus tiek. Het interieur ademt een vredige, ontspannen atmosfeer uit. U voelt het zo aan. Voor een rustig babbeltje bij een smaak vol glas, voor een etentje met vrienden, voor kof fie- en rouwtafels, voor huwelijksfeesten en jubi leums kunt U terecht in een der meest smaakvol ingerichte zaken van lo keren: taverne feestzaal Rio. Gilbert en Annie Ca- pens-Van Hende, Jean- Paul en Linda Capens- Piessens staan borg voor een vriendelijke ont vangst en prima service. Gilbert Capens is geboren te St.-Niklaas-Waas en woont te Belsele. Hij heeft er twintig jaar kookervaring opzitten. Hij beroemt zich op zijn goede reputatie in het St.-Niklase Leden van de Bisschoppelijke Nor maalschool aldaar kunnen U er meer over vertellen. Hij maakte verschillende jaren de dienst uit als dui vel doet al op de sportter reinen aan de Hoge Kou ter. Zowel de terreinen als de sportlui kregen van Gil bert een prima verzorging, ze werden in de watten gelegd. Intussen begon on ze gastheer eraan te hech ten met mensen om te gaan. Hij wou zijn sociaal gevoel koppelen aan zijn kookervaring Nu nog de ideale gelegenheid vinden. Lange tijd zag het er naar uit dat hij een zaak zou starten in St.-Niklaas maar de onderhandelingen sprongen in laatste instan tie af Daarna reageerde hij op een aankondiging in de Boeiend gezin weet van aanpakken Gastvrouw Annie Van Hen- de staat zelf niet graag in de aktualiteit. Zij is opge groeid midden de jeugdbe wegingen. Kajotsters en KWB waren de aantrek kingspolen in het gezin Van Hende. Haar broer Marcel was leider geduren de verschillende maanden. Zijn opvolger werd Gilbert Capens. ziet U het al zit ten? Het sociaal gevoel van Annie en Gilbert sloeg over naar innerlijker vormen. Hun zoon Jean-Paul is 21 en gehuwd met Linda Pies- sens uit Sinaai. Zij hebben twee kinderen. Nicolas en Joeri. Dochter Betty is op voedster bij Hagewinde. Zij huwde met Rudy De Ten der, werkzaam in de verze keringen. Zij hebben een dochter Tineke. Hun ande re dochter Myriam studeert voor schoonheidsspecialis te. Een behandeling door haar is vast de moeite waard maar eerst het diplo ma halen. De 14-jarige Benjamin is uit de zaak niet weg te slaan. Hij is zeer praktisch aangelegd en zoekt zo gauw mogelijk de beenhouwersstiel aan te leren. Service boven alles Gilbert leidt ons door de zaak Eén der mooiste in richtingen van de streek. De knusse gezelligheid doet ontspannen aan. De kraaknette akkomodatie weerspiegelt de aanpak van Gilbert. «Ik ben enorm gesteld op reinheid. Van het klaarma ken, het opdienen, het af ruimen tot de afwas wor den alle facetten van de properheid in acht geno men. Daar ben ik zeer streng op, mijn gezin weet dat». Deze woorden typeren Gil bert Capens. Als persoon komt hij in diezelfde lijn over. Een innemend man waarmee je aanstonds een open gesprek kunt aankno pen. En voor een babbeltje kan je steeds bij hem terecht. Hij beheerst een grote va ria van alle mogelijke on derwerpen. Sporting Loke- in vuur en vlam rolt het er zo uit dat de Belgische wie lersport voor 't ogenblik nergens staat. Waar is de tijd van Eddy Merckx, de «allround» wereldvedette! Gilbert is geen wereldve dette maar wel een «all round man». Hij is een self made man. Ogen en oren open voor alles wat inte ressant en nuttig is. Lokeren a very nice place De vriend des huizes is Australiër. Leo komt uit Perth. Wegens antiekza ken kwam hij in Lokeren terecht. Leerde de familie Capens-Van Hende ken nen en was meteen gelo geerd. Gastvrijheid is geen ijdel woord bij Gilbert en Annie. De landgenoot van Phil Anderson verstaat zeer goed Nederlands. Hij is ook al eens ingespron gen bij het tappen ter gele genheid van de braderij. Vindt Lokeren trouwens een very nice place. Boven! de reeds bezochte landen IJsland, Noorwegen, Zwe den en Denemarken ver kiest hij ons land om zijn gemoedelijkheid. Hij vindt het gezin Capens-Van Hende ruim sociaalden kend en hoopt voor hen dat de nieuwe zaak in wel stand moge bloeien. Bonden die feesten willen inrichten, families die kof fie- en rouwtafels willen ge ven, voor huwelijks- en ju bileumfeesten kunnen wij met vertrouwen Tavema Feestzaal Rio aanbevelen. Vooral het koud buffet is voortreffelijk, een lust voon het oog, een streling voor de tong Wil U meer inlich tingen wip gerust even bin nen in de Hoogstraat 52 of telefoneer 091/48.63.91. Vrijblijvend alle inlichtingen met de glimlach! André krant, ging er op af en het werd liefde op het eerste zicht met Rio in de Hoog straat. ren is niet alleen een goe de maar ook een toffe ploeg: geen hoogdraverij, geen dikke nekken. Hij snijdt de rubriek wielren nen aan met de kiesheid van een kok maar eenmaal

De Voorpost | 1982 | | pagina 26