Liefhebbers sporten zo CS Vlaams Sportverbond O* Liefhebberstornooi van de etad Lokeren Prior en Bospark in vedette Liefhebberstornooi der stad Lokeren de ploeg Titanic: verliezen met de glimlach Het Land van Beveren COMAR SPORT *S SHE?- ltsmt* %SM£T> Mm* c SHlr xcmrty lekenc eeld legen htste h. De Lok. Liefh. Voetbal. Standaard: bij de toonaangevers (dm) Lok. Liefh. Voetbal. Welke ernstige gezichten bij Koven (dm) Reinsert - Prior 2-3 Het gaat Reinaert eigenlijk niet voor de wind. We willen daarmee zeker geen afbreuk doen aan de verdiensten van Prior. De thuisploeg viel praktisch gans de wedstrijd aan maar de kansen moeten ook benut worden. Door doelpunten van Alex Pieters en Luc Blancquaert liep Prior uit tot 0-2. Voor de rust milderde Eddy Hillaert nog maar Stevelinck bracht de bezoekers op grotere voorsprong. Een tweede zege van Eddy Hillaert kon de Priorzege niet meer in gevaar brengen. Everslaar - Atlanta 5-0 Everslaar schiet de laatste tijd weer met scherp. Vooral Dany Rogiers vlamt er niet naast. Terug vier doelpunten op zijn aktief. Het kan niet meer op aan de Pelgrim. Ook Edgard De Coen deed zijn duit in het zakje. Dat leidde tot een forfaitnederlaag van Atlanta dat beslist het roer moet omgooien. Wat hapert er daar? The Cup - Daknam 4-1 De eerste helft was gelijkopgaand met meeval voor de thuis ploeg. Felix Van Brussel scoorde tegen eigen ploeg. Direkt daarop maakte Dirk Smet er 2-0 van. Daknam trok dan resoluut ten aanval en kon scoren via Stany Hillaert. Een attente thuisdoelman liet verder niets meer door. Van Brussel dacht aan zijn cadeau in de eerste helft en deed de zaak nog eens over. Rudi Fiers dreef de stand op tot 4-1. De bezoekers bleven verder aanvallen maar dat kon het scoreverloop niet meer wijzigen. Sportieve wedstrijd met ietwat overdreven uitslag. Witte Pen - Bospark 1-2 De bezoekers kwamen aan de 24e min. op voorsprong via een owngoal. Witte Pen bleef het spel wel maken maar vond moeilijk de weg naar de netten. Freddy Heirman maakte dan toch gelijk. De tweede helft werd het spelritme opgetrokken. Langs weerszijden ging men het doel bestoken maar voorlopig zonder resultaat. Aan de 68e min. bracht Dirk Van Boxlaer Bospark aan het jubelen met de overwinningstretter Jeugdhuis T 74 - Juvenes 1-1 Gelegenheidsscheidsrechter Ferdi Boffé kreeg het niet onder de markt. Hij stuurde voor de thuisploeg Coussens en voor de bezoekers Schuddinck van het terrein. De wedstrijd werd bitsig betwist. De Jos - Oude Schuur 3-2 De mannen van de Jos komen steeds meer aan bod. Erwin Temmerman scoorde terug tweemaal terwijl Helmut De Smet de derde treffer voor zijn rekening nam. Voor Oude Schuur scoorde Freddy Schaeck en Freddy Vermeere. Puike prestatie van de thuisdoelman. And ré Blauwen Duiver - Titanic 5-1 De wedstrijd begon beloftevol voor de bezoekers. Op inzenden van Osman kon Filip Buy Ie mooi binnentikken. Kapitein Dirk Simillion stuwde zijn spelers in de aanval en hield zelf de verdediging zeer goed georganiseerd. Aan de 10e min. gaf Erwin Van den Broeck een haast perfekte hoekschop. De bal viel echter op de bovenlat. Ook Veysel kwam zich regelmatig vooraan tonen Zijn zwaar schot verdiende een beter lot. De aanvallen van Titanic bleven verder zonder resultaat. Blauwen Duiver kwam nu meer en meer in de wedstrijd. Mare Baeté schoof gepast door naar Rony Nimegeers en de gelijkmaker zat. Luttele minuten later schoot Yvan Van der Sijpt de lokalen op voorsprong. Tot overmaat van ramp werd doelman Eric Blancquaert gekwetst en vervangen door naamgenoot Eddy. Kort voor rust moest Pascal Van Bogaert met de hand ontzet ten: strafschop. Armand Tollenaere kende geen genade: 3-1. Na de rust drong Titanic nog wel aan maar de veer brak door een KWB doelpunt van Yvan Van der Sijpt. De lokalen konden nu rustig uithollen. Nog eenmaal puilde Van der Sijpt eruit en legde de eindcijfers vast. André Moest er In dit tomooi een prijs van sportiviteit bestaan dan kan Titanic die gewoon niet missen. De doelpunten op hun passief zijn niet te tellen. Maar ze worden gewaardeerd door elke tegenstrever. Met ronkende titels wordt in de vriendenmatch ging door te- ploeg niet gegooid. Lokaal- gen Blauw Huis en werd ge- houder Frangois Heirman, Erik. wonnen (ja, ja) met 3-1. De De Cae, Dirk Simillion, Benja- return leverde een 2-2 op. De min Baecke en Roger Ott zijn ploeg ging van start in de com- de mensen die de ploeg orga- petitie in 1981-1982. Het lever- nisatorisch recht houden. Het de hen meteen een laatste begon allemaal bij Frankie plaats op met 5 punten. Een- Heirman. Waarom geen voet- maal werd er gedrawnd tegen balploeg stichten? Hij zocht en de Jos en de vier overige pun- vond enkele belangstellenden ten kwamen door forfaits, en de bal was aan het rollen. Maar wie Titanic een vroegtij- Spelers van het eerste uur die dig zinken voorspelde kwam er nu nog bijzijn: Dany Van bedrogen uit. Men wilde door- Geert, Wemer [3e Canne en gaan in de zelfde geest van Eddy Blancquaert. De eerste vriendschap. Zoch gewoon amuseren zaterdag. Dit jaar werd reeds één zege behaald: tegen Türck Gücü (0-1). Het werd een nooit geziene vreug de-explosie. We trachten nu de kwaliteiten en andere din gen van de spelers te om schrijven: Ene Blancquaert: stijve vin gers schijnen hem niet te hin deren. Dirk Simillion: speelt goed op alle plaatsen, nietwaar Inge? Eddy Blancquaert: doet graag uitstapjes. Pascal Bogaert: van op het veld regelrecht in gar- gonskledij. Aydogan Veysel: student in Antwerpen. Komt elke week in Lokeren voetballen. Filip Buyle: de hersenen van de ploeg. Conrad Van Acker: moeilijk een woord uit te krijgen. Erwin Van den Broeck: nog zo een stille... Werner De Canne: moet op tijd eens ingetoomd worden. Cinar Osman: wekelijks 60 km om bij Titanic te spelen. Dany Van Geert de goedzak van de ploeg. Kaya Metin: schiet soms in Turkse koleire maar goed bedoeld. Erik De Cae. financieel expert van de klub. Eddy Van Hoye: de benjamin. André VK 3M Zwljndrecht 6 Frems 1 Een ideaal voetbalweertje en een iets te late aftrap door kleurproblemen der doelwach terstruien. Onmiddellijk neemt de thuisploeg het initiatief maar ze worden verstandig opgevangen door een bezoe kende verdediging waarbij een klasrijk doelman steeds ge past witst uit te komen: dit o.a. in de voeten van Philip Bellaert op de 13e en de 21e minuut. Schitterend pareert hij schoten van Frank Reniers op de 19e en van Piet Nagels op de 24e minuut. Het gaatje in de zoneverdedi ging wordt uiteindelijk toch ge vonden op de 26e minuut via een vloeiende aanval die ver trekt bij Hubert Verhelst, tot bij Philip Bollaert die doorkopt en Piet Nagels die mooi de doel man lobt (1-0). Na deze tegentreffer weet VK Frema, ondanks het windna- deel toch tot aan de rust stand te houden. Een spektakulaire tweede helft met wervelende akties van de thuisploeg. Op de 51e minuut zondert Luyckx, Philip Bollaert af en die wordt gepakt door de doelman met een logische strafschop als gevolg, be heerst omgezet door Guido Bosman en het stond 2-0 Nauwelijks drie minuten later bedient Guido Bosman dit maal Philip Bollaert en weer is de bezoekende doelman ver slagen 3-0. Op de 58e minuut en de 62e minuut spurt Piet Nagels de diepte in, telkens mooi bedient door Frank Reniers en Philip ïollaert, en knalt evenveel ke en keihard tegen de netten: 5-0. Drie minuten later knalt Philip 3ollaert, na samenspel met 3ené Pauwels op de dwarslig ger en Frank Reniers her neemt suksesrijk 6-0. VK 3M laat zich nu duidelijk terugvallen en de laatste twin tig minuten gaan de bezoekers op zoek naar een eerreddend doelpunt. Een zeer goede Paul Geerinckx bijgestaan door een veel terugplooiende Gilbert Van Cleemput houden de verdediging recht. En het is in de ultieme seconden dat de bezoekers met een knap schot toch doelman Johnny Staes kunnen verschalken. De Nieuwe Sportvriend 1 VK Veile 0 Van bij het begin van de wed strijd nam de thuisploeg de teugels stevig in handen en drukten hard op de bezoeken de verdediging, waar echter een attente doelman Luc Met- tepenningen tussen de palen stond. Op die manier behoed de hij zijn ploeg voor een vroe ge achterstand. De thuisploeg miste echter dat tikkeltje geluk om toch te scoren. Tot bij de rust bleef het scorebord dan ook blank. Na rust kwam VK Veile meer en meer in de wedstrijd en De Nieuwe Sportvriend moest on der deze druk terugplooien. Keeper Jaak Van Gijzel moest zelfs met twee puike reddin gen tussenbeide komen. De sfeer bleef gespannen, en scheidsrechter Michel Uytden- houwen had zeker niet zijn gemakkelijkste dag. In de 74e minuut dan viel het enige doel punt van de partij. Fred Calie- baut lanceerde Tony Boddin die de bal teruglegde voor de voeten van Alex De Beleyr die keihard tussen de benen van doelman Mettepenningen schoot. De bezoekers trachten nog te reageren maar vonden echter geen openingen meer in de thuisdefensie. De thuisploeg was nu veelal op tegenaanval aangewezen, en op de laatste minuut van de wedstrijd miste Franky Boddin nog de kans de score te ver dubbelen maar besloot voor langs. Al bij al een verdiende overwinning van de thuis ploeg. Emmanuel Thoen Zondag (de 64 eerste ploe gen plaatsen zich voor de 1/32e finalewedstrijden die betwist worden op 5.12.1982) Favo (vrijgeloot) Belseelse SV (vrijgeloot) VK Veile 2 4 Terlocht 2 4 Spaans Kwartier 2 4 Dry Boeren 2 4 De Zon 2 4 Rebellen Vossenhoek 2 4 Van Hoecke 2 4 Los Amigo's 2 4 Thor Veldeken 2 4 Sportief Steendorp 2 4 Zillebeek 2 4 Club'66 2 4 SK Belsele 2 4 KU St. Anna I 2 4 Van De Voorde 2 4 Statievrienden 2 4 KWB Kruibeke 2 4 Kommersanten 2 4 KU St. Anna II 2 4 Herleving 2 4 Frema 2 4 Gaverland 2 4 Luitentuit 2 4 Glazenleeuw 2 3 Real Witte Pen A 2 3 Bleu Boys I 2 3 Jong Bijlken 2 3 Flash Back Planteam 2 3 Bijlken A 2 3 Uil 2 3 NopriTemse, Zele 2 2 Moerstraat 2 2 Zeemeermin 2 2 KWB O.L. Vrouw 2 2 RD Multi Center 2 2 Zwarte Panters 2 2 Kalishoek 2 2 Fina Boys 2 2 Meteoor 2 2 Blue Boys II 2 2 'tFort 2 1 Wijnveld 2 1 Sportief Waasmunster 2 1 Neerstraat 2 1 Hoop en Vreugd II 2 1 Shell Boys 2 1 Hamse Bouwcentrale 2 1 Rompu Zaffelare 2 0 Koekoek 2 0 Wijkagenten 2 0 Wilgen hof 2 0 Peyton Place 2 0 ASV Rapid Burcht 2 0 Metallo's 2 0 Jong KWB Elversele 2 0 Pompstraat 2 0 Den Uzer 't Klokhuis Oud KWB Elversele De Stoofpot Caves "Tie Cup Hudino Boys De Sater Hoop en Vreugd I KWB St. Anna Scoutshuis Den Buiten Real Witte Pen B De Vrede The Cup plaatst zich ten nadele van Hudino Boys, daar het op verplaatsing scoorde. Klubnieuws Groot bal ingericht door Blue Boys op zaterdag 30.10.1982 met aanvang te 20.30 u. in zaal «Ons Huis» te Kruibeke. Disco-bar «Music Factory». Dans- en voetballiefhebbers op post! Scheidsrechterskomiteit Op donderdag 11.11.1982 te 14.30 uur heeft op het terrein van Klein Laar te Vrasene - Beveren een ontmoeting plaats tussen de scheidsrech ters van onze afdeling Waas land en deze van onze kolle ga's scheidsrechters van de afdeling Limburg. De rollen dus voor één keer omgekeerd. Supporters zijn op deze na middag uiteraard van harte welkom! Emmanuël Thoen Programma zaalvoetbal Ma. 18: 19 u Rolluiken Bol- Edelweiss laert - Col RMS Beveren 22 u.: FC Wembley B 20 u Minikiel - Famar Beestenhoek 21 u.: ZVK Unie - Elektro Di. 26: 22 u.: VK 78 - Keukens Burcht Cant 1 22 u.: ZVC Laar - Wembley Wo. 27: 21 u.: Col RMS Beve- Umted ren - Minikiel Di. 19: 22 u.: Rolluiken Arnarol 22 u.: Famar - ZVK Unie '- FC St.-Elisabeth Vr. 29: 22 u.: Minikiel - Keu- Wo. 20. 21 u.: SVS Beveren 1 kens Cant 2 - Baert Keukens B Vr. 29: 21 u.: FC Halfweg - FC 22 u.: FC* Zillebeek - SVS Wembley A Beveren 2 22 u ADS Vleeswaren - Col Vr. 22: 22 u.: ZV 't Paviljoentje RMS Beveren - FC Parochiehuis Vr. 22: 21 u.: FC Welkomboys - SK Smoutpot 22 u. SK Klapperboys - Rollui ken Bollaert Ma. 25: 19 u.. Sport Spel Meersen - Ucova Remaart 20 u. FC Sport - Baert Keu kens A 21 Op 26 oktober brengt de vroe gere Amerikaanse president Jimmy Carter een bezoek aan ons land. Hij zal er onder meer spreken over de defensiepoli tiek in Europa. Carter is mo menteel professor bij de Emo- FC St.-Michael - Jong ry University te Atlanta GROOT - KLEINHANDEL c. Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 rot en i Mm* Lok. Liefh. Voetbal. De ploeg van Smet, steeds te duchten in belangrijke matchen, (dm) Lok. Liefh. Voetbal. Witte Steen, nog een beetje aanpassing nodig in eerste klasse, (dm) Lok. Liefh. voetbal. De ploeg van Bobijn, een gevaarlijk outsider!

De Voorpost | 1982 | | pagina 14