1 Reeds vijf eersteklassers sneuvelden .K. Volksunie - F.C. Wijnveld 4-4 (strafschoppen 2-3) Walivo's bekerwedstrijden alivo's wedstrijd van de week Het Land van Beveren i-ülgsiE 11.11.11 Grembergen Zestig jaar Vlaamse Toeristenbond te Wieze LIEFHEBBERSVOETBAL De Voorpost - 22.10 1982 - 3 irtieen Walivo's kampioen- appen wordt ieder seizoen bekerkompetitie geweven toemaatje dat door de ien bijzonder begeerd en het bereiken van de ^dfinale, wordt dan telkens I een uitzonderlijke prestatie 6chouwd. Het veroveren p die cup trouwens nog per en de realisatie daarvan, -It bijna door iedere klub op verlanglijstje geschreven, dan niet met gewettigde ities en tevens met de we- :hap dat het onbereken- bij voetbal, in een beker- ititie nog meer tot uiting Deze bekerkompetitie dan tijdens het vorige t lekend bij Walivo inge- 'eeld. Ook door de zondagse legen die ineens naar de fitste finales verwezen wer- r. De dertien ploegen uit de rste afdeling en een drietal de tweede reeks. Deze ten hadden dan de kwali- afgedwongen als de reaten van een voorafgaan- schiftingskompetitie. In eerste reeks hiervan werd Wijnveld uit Sinaai de iferende ploeg. Een debu- bij Walivo want tijdens de kampioenschappen 1de die nog in de zondag- eerste reeks bij het Vlaams Ertverbond, afdeling Waas- Daar werden de uiteenlo- mde verplaatsingen de oor- lak dat F.C. Wijnveld voor livo koos. Dit werd trou- een meevaller en die ilklub uit Sinaai, draait gezwind mee aan de top Walivo's zondagse twee afdeling. Ook in de beker- ititie blijven die mannen iteel nog overeind. Een tende ploeg overigens de klubgeschiedenis al over een zevental sei- schreef. Drie daarvan de benaming van F.C. Wip en nadien werd het Wijnveld. Onder dat laat- vaandel bereikte die voet een opmerkelijke Ook al door de inzet van ine Van der Elsken, Willy iyen, Armand Maes en een paar anderen. Mis- iien daardoor beschikt F.C. ïveld nu al over vier ploe- één zaterdagse, twee mdagse en één damesteam. Ijkbaar zijn die allemaal uit :elfde goede voetbalhout leden. In hun onder- lidelijke reeks wordt er vooraan gestreden, is het maar logisch dat er lambities mee gemoeid zijn die worden door Antoine i der Elsken toch niet zo lelijk gesteld. Méér in de middellijke omgeving daar- en dat geldt dan voor üvo's zondagse debutant, nge zondag werd dan op I uitstekend voetbalveld in Heihoekstraat te Nieuwker- n, V.K. Volksunie of een rste klasser in de ogen ge- ten. Een ploeg die verleden als zesde eindigde en armee werden de verwach- eigenlijk ingelost, ans stonden de doelstellin- n iets hoger maar een eer- mislukte kompetitiestart, ben deze ambities enigs- afgeremd. Volgens Roger Cock de klubcoach is er !3fcns al enig beterschap te jspeuren. het begint alle- jaai al beter te renderen bij Volksunie en onlangs werd reeksleider F.C. De in eigen nest geklopt stunt waarvan de mannen ■voorzitter René Per- ïu nog nagenieten, itans en ondanks de aan- werving van Ward Vergauwen, Dirk Cerpentier en Jo Van der Loo, steekt er toch nog een beetje te weinig voetbaltalent in de ploeg. Een kern van veertien spelers wordt daar trouwens als te beperkt be schouwd en V.K. Volksunie, kan dan best nog een paar degelijke mannetjes gebrui ken. In alle geval wordt het voor die geel-zwarte voetbal- groep een zorgeloos kam pioenschap en in het beker- avontuur, struikelde men al leen over F.C. Wijnveld. Tus sen die twee voornoemde ploegen werd het alleszins een aantrekkelijk matchbegin Daarin schenen de beide teams aan elkaar gewaagd te zijn. Het werd dan ook nogal tamelijk evenwichtig met uit stekend georganizeerde ver dedigingen Desondanks slaagden de wederzijdse aan vallers er in om enig doelge- vaar te creëeren. Het eerste daarvan werd op de rekening der lokalen geschreven. Dan werd het de beurt aan F.C. Wijnveld dat langs Patrick Ver- meiren, aan de winst trachtte te geraken. De nummer één van V.K. Volksunie redde toen in hoekschop en zijn overbuur deed dit even na op een po ging van Patrick Cerpentier. Dit alles reeds in de eerste vijf minuten en het werd meteen duidelijk dat de twee technisch degelijk ingestelde ploegen, een boeiende bekerwedstrijd zouden spelen. Dat allemaal onder de voorbeeldige leiding van Robert Van Steelant, één der betere scheidsrechters van Walivo. Voor V.K. Volks unie schoot Wemer Wij- meersch dan nog een ideale skorekans hopeloos over. In dit verband deed Ward Cap een lokale verdediger beter Na balverlies van F.C. Wijn veld knalde deze met een af standschot raak (1-0, 17* min.). De gasten werden daar geenszins door aangeslagen. De witbroeken uit Sinaai wer den zelfs méér aandringender en V.K. Volksunie, zocht zijn heil in het countervoetbal dat trouwens niet altijd ongevaar lijk verliep. Zo werd ondermeer een doelpoging van Willy Van Duyse schitterend afgeweerd door Etienne Lambrechts, de goalie van F.C. Wijnveld. De bezoekers werden overigens duidelijk de betere ploeg. Vooral met een opmerkelijke Patrick Van Avermaet in het middenveld en deze kreeg daar voldoende steun van Dirk Lambrechts en Patrick De Vos. Een persoonlijk num mertje van de voornoemde Van Avermaet leverde trou wens bijna de gelijkmaker op Deze bravourstukjes werden nog meermaals herhaald en steeds hielden die enig doel- gevaar in. Patrick Van Aver maet werd trouwens de smaakmaker bij F.C. Wijnveld en meer dan eens, werd die voor de lokalen ongrijpbaar. Nochtans konden de bezoe kers uit deze akties nooit het volle profijt puren. Steeds ont brak daarbij een vleugje inspi ratie of de nodige overtuiging. Dat kon van de lokalen echter moeilijk gezegd worden. Na een hoekschop van Patrick Cerpentier knikte Werner Wij- meersch dan ook juist (2-0, 34e min Misschien een beet je tegen de logica in maar na dat doelpunt brokkelde het overwicht van F.C. Wijnveld toch langzaam af De lokalen namen nu de meeste initiatie ven en op een voorzet van Willy Van Duyse. doelde Wer ner Wijmeersch wéér (3-0, 43e min.). Overdreven alleszins maar bij voetbal tellen alleen de doelpunten. Dat besefte F.C. Wijnveld trouwens ook dat bij de hervatting de samen stelling had gewijzigd. Chris Van Den Durpel werd daar de vervanger van Danny Coppie- ters en in de tweede helft, werd Patrick De Vos méér vooraan opgemerkt. Ook V.K. Volksunie wisselde en Patrick Thierens verving er André De Cauwer. De voetballers uit Si naai wierpen zich onmiddellijk in het offensief en een afge weerde bal van Chris Van den Durpel, werd door Patrick Van Avermaet suksesvol herno men (3-1, 46e min F.C. Wijn veld zocht blijkbaar naar méér maar V.K. Volksunie, verstond het echter zó niet. Het gevolg werd een aangenaam voetbal spektakel waarin de beide ploegen beurtelings dicht te gen een nieuw doelpunt aan liepen. Zo was er bijna een own-goal van de bezoekende Damiaan Schelfaut en een goede kopstoot van Wim Thie rens, hield voor V.K. Volksunie ook geen sukses in. Voor F.C. Wijnveld schoot Patrick De Vos dan rakelings over en met een persoonlijk nummertje, had Dirk Lambrechts meer ge luk (3-2, 68e min Kort na dit doelpunt werd Werner Wij meersch die nochtans een uit stekende eerste helft speelde, bij V.K. Volksunie vervangen door Dirk Cerpentier. Toen waren de gastheren al een tijdje de goede pedalen kwijt en dikteerde F.C. Wijnveld, duidelijk de wet van de sterk ste. Een doelpunt van Step haan Schelfaut werd na een voorafgaandelijke fout terecht afgekeurd V.K. Volksunie kreeg het trouwens moeilijker en de momenten dat de loka len in het bezoekende doelge bied geraakten, werden zeld zamer. Toch voldoende om de bordjes te laten verhangen en op een aangeven van Luk Fe lix, skoorde Patrick Cerpentier na dat misverstand in de be zoekende verdediging (4-2, 79e min.). Eigenlijk een ge ruststellende voorsprong op een tiental minuten van het einde. Daar wilde Patrick Van Avermaet echter niet van we ten en praktisch op zijn eentje, omspeelde die de lokale ver dediging (4-3, 82e min Een wilskrachtig F.C. Wijnveld riep nu alle hens aan dek en V.K. Volksunie met Rudy Verflieren als één der beteren, zou in de resterende minuten nog moe ten kapituleren. Ook al omdat een afgeweerde poging van Patrick Van Avermaet door Danny Ott, optimaal werd ver zilverd (4-4, 88e min.). Daar mee werd de verdere be- kerkwalifikatie voor de beide ploegen naar de strafschop pen geschoven. Een toemaat je waarin de doelmannen Ro land Van Wiele en Etienne Lambrechts zich nog eens ex tra m de kijker speelden. Dat werd daar trouwens nog span nend en sensatierijk, werd het alleszins. Voor F.C. Wijnveld skoorden Patrick De Vos, Danny Ott en Dirk Lambrechts zonder problemen. De pogin gen van Patrick Van Avermaet en Pascal De Vos werden ech te' gestopt door Roland Van Wiele de doelman van V.K. Volksunie. Voor deze ploeg konden Etienne Goossens en Wim Thierens met bijval af drukken. Ook de nummer één van F.C. Wijnveld, Etienne Lambrechts hield twee straf schoppen. Rudy Verflieren en Patrick Thierens werden toen de onfortuinlijke schutters. Voor Ward Cap van V.K. Volksunie werd het eigenlijk nog erger. Dieschoot de laat ste kans van de lokale voetbal ploeg hopeloos over en daar mee was F.C. Wijnveld niet onverdiend, voor de volgende bekerround geplaatst... Roger Van Laere mHh De scholieren van Schroevers Moorsel treden ieder weekend opnieuw aan in de hoop een eerste zege in de wacht te slepen, (per) Walivo-Beker Het eerste bekertreffen kende vrijwel geen verrassingen Van de veertien eersteklasploegen zijn er vijf uitgescha keld, maar twee daarvan moesten wel uitkomen tegen een eersteklasser, zodat we uiteindelijk kunnen spreken van drie eersteklasploegen die zijn gewipt door een ploeg uit de lagere reeksen. Vooreerst is er Raap, dat de moeilijkste opdracht kreeg. Op het terrein van Cup Baert kon den ze in de 89e min een gelijkspel afdwingen via een doelpunt van Franky Janssen. Maar Cup plaatste zich uitein delijk via strafschoppen. In de- ploeg bleef met bij de pakken zitten en stelde in de 24e min. gelijk. Meer zelfs want vijf min. later was het reeds 2-1en met een tikkeltje meeval zou de score bij de rust zelfs hoger geweest zijn. In de 55e min werd het 3-1, maar dan kwam ze wedstrijd ging het er hard Palamos op de proppen. Een aan toe want zes gele kaarten puike Wijnveld-doelman, Leon werden er getrokken, vier voor De Bruyne, keepte een knap- Raap en twee voor Cup Baert. Rodeo speelde gelijk op Een- pe partij. Hij moest zich wel een tweede maal gewonnen dracht (2-2) maar moest met geven, maar toch behaalde strafschoppen (4-2) het onder- zijn ploeg een verdiende over- spit delven. Palamos moest winning. De doelpunten voor naar Wijnveld. Deze laatsten. Wijnveld kwamen van P. Van eerst geklasseerd in derde, verkeren in supervorm want Palamos bekert niet verder. Voor het overige is de uitslag Avermaet (2) en Pat. Puyen- broeck. FMC is met een 1-5 nederlaag uitgebekerd tegen Bondgalm. Uitslagen Zaterdag: VSK Jonge Leeuwen - FC Valencia uitg. VC Weyn's Tuning - SV De Snyrs 0-6 Jong K.W.B. OLV - FC Reinaart 5-1 Jong Edelweiss - FC Soulfinger 4-0 De Nieuwe Stad - FC Baanvrienden 2-2 FC Poenjaard - FC Bridge 5-2 V.K. 78 - Poldervriend 5-5 't Smiske - WV Lindenhof 5-2 Zondag 17 FC Union T.B. - KWB O.L. Vrouw B 2-2 S.V.S. Beveren - FC Poldervrienden 1-3 SK Smoutpot - FC St.-Elisabeth 4-3 FC Mustangs - Kamer Edelweiss 3-3 FC Alum Spray - Eldoradovrienden 6-0 Baert Keukens - FC Drive-In 3-0 FC St. Michael - SK De Rycke Beton 1-1 SK Rode Arend - FC Poenjaard 1-2 M.M.C. 82 is vrij van United tegen F.C. De De thuisploeg moest vroeg in de wedstrijd reeds Jacques Flammé missen wegens kwet- kompetitie twee schamele suur, hetgeen een sterke han- puntjes, wist De Cock uit de dicap was. Bondgalm bouwde Cock misschien de meest ver rassende. United met in de beker te wippen met 3-1 Wijnveld, de nieuwkomer in de Walivokompetitie. trekt goed zijn streng. Zowel zondag als die scoorde rustig en scoorde via Baert (3). De Clercq en Aubrouck. Voor FMC was het Alex Heyninck zaterdag behaalde het een overwinning. Zaterdag kregen ze het bezoek van Palamos. De RMS-kanonnen waren I" de wedstrijd tegen Vivak goed gericht De bezoekers speel- Een flinke start van Palamos den sportief, verdedigden zich zorgde ervoor dat het in de 2e moedig en konden tot de rust min. reeds 0-1 was. De thuis- gelijke tred houden (5-4). Vi vak had teveel uit zijn reserves geput en moest na de rust nog 6 tegendoelpunten inkasse- ren. Uitslag 11-4. Bij RMS le verde Ivens een glanspres tatie. Cup 81 en Boemerang maak ten er een spannende partij van. De thuisploeg liep via Dirk D'Hondt. A. Todts en R. Ku- bilks uit tot 3-0, wat tevens de ruststand was. Na de rust een felle Boemerangploeg die scoorde langs Norbert De Moor en Frans Cools, net met genoeg om een gelijkspel af te dwingen en uit de beker te zijn gewipt Oud Geel - VK 80 speelden een sportieve partij, waann de bezoekers verdiend het pleit wonnen. Vrij vlug werd het 0-2 met uiteindelijk een 0-3 rust stand. Na de pauze een betere thuisploeg maar deze lukte slechts één tegendoelpunt, zo dat we een 1-3 eindstand kregen. Kabul had tegen het zwakke broertje King Stone weinig moeite om een afgetekende overwinning te behalen. Uit slag 10-1. PW Hemelaer bekert verder door een verdiende overwin ning r*~ ^gem 5-2. Aan de was de stand 2-1. In de 70e mm werd het 3-1 en on danks de puike keeping van doelman Werner De Schutter (Doregem) werd het nog 5-2. Deze laatste verhinderde heel- wat doelpunten en kreeg te vens een gele kaart te inkas- seren. De doelpunten voor He melaer kwamen van P. Dael- man (2), P. De Cock (2), W Nicque (1), voor Doregem van Luc Joos en Freddy Ihégem. Puivelde bekerde bijna verder ware het niet dat een wedstrijc 90 min. duurt. Flink gestar met windvoordeel liepen ze vu Dirk Cerpentier uit tot 2-0. N< de rust was het de beurt aa Motoreco om van het winc voordeel te profiteren. In d 50e min. werd het via Tor Huygevoort 2-1. Een knapp Erwin de Wilde (Puivelde) wi; oijna met alles raad tot hij zie m de 90e min. gewonne moest geven door een tweec doelpunt te moeten inkassr ren via Paul Van Mele. H* deksel op de neus kregen 2 door te verliezen met stra schoppen 3-4. United behaalde tegen Coc een verdiende overwinnini Aan de rust was de star reeds 2-0. In de 60e min. wei het zelfs 3-0 en het eerrec dend doelpunt kwam in de 90 min. via strafschop. Avanti - Nieuw Marokko wa vrij incidentrijk en moest zelf: geschorst worden. Het verslat van de scheidsrechter was spijtig genoeg nog niet in ons bezit. GUIDO G. Zaterdag 23 oktober; WV Lindenhof - FC Valencia SV De Snyrs - FC Reinaart FC Soulfinger - FC Baan- vriende'n FC Bndge - De Poldervriend VSK Jonge Leeuwen - VC Weyn's Tuning Jong K.W.B. OLV - Jong Edel weiss De Nieuwe Stad - FC Poen- jaard t Smiske - V.K. 78 Zondag 24 oktober; KWB O.L. Vrouw B - S.V.S. Beveren FC Poldervrienden - SK Smoutpot FC St.-Elisabeth - FC Union T.B Eldoradovrienden - FC Mustangs M.M.C 82 - FC Alum Spray FC Drive-In - FC St.-Michael SK De Rycke Beton - SK Rode Arend FC Poenjaard - Baert Keukens Kamer Edelweiss is vrij. mm mm ""ZTJ&SSl Vrede en Ontwikkeling, of hoe onderontwikkeling en overbewapening met el kaar in verband staan. Dit thema omvat, voor een groot deel de problemen en ook de hoop van de samen leving. Pax Christi, Wereldsolida- riteit. Broederlijk Delen en het NCOS hebben hierover een diavoorstelling klaar. In Grembergen wordt deze diareeks voorgesteld op zondag 31 oktober om 15 uur in de lokalen van de Chiro. Alle mensen van Grembergen zijn hierbij welkom niet enkel om te Dendermonde. Opendeurdag in het Sint-VincentiusinstituutDe allerkleinsten hadden er kijken maar ook om erover duidelijk veel pret in. (v) te spreken. i Zaterdag FC Tivoli-FC Zwarte Parels 1 - 3 FC Cup 81-FC Boemerang 3-2 FC Vercauteren Boys-VK Oud Belsele (4-3) 2- 2 FC Kabul-FC Kingston 10- 1 FMC-FC Bondgalm 1- 5 FC Bergop-FC Habotim FC Cup-Baert-FC Raap SVS Beveren-FC Bristol FC Alucona-FC Familia FCR Sparta-FC Rony's Travel RMS Beveren-FC Vivak ~C Avanti-FC Nieuw Marokko "remsica-FC Dino Boys Fc 'elde-FC Motoreco FC Cu ">-FC Drie Linden VKW 70- Siera FC Nantes-FC De Zwervers FC Niko Boys-FC Milano W Eendracht-VK Rodeo I FC Wijnveld-VK Palamos FC 1000 Appels-FC Wazoo PW Hemelaer-FC Doregem VK Oud Geel-VK 80 FC Inter-service-FC Ankerhof FC Old United-The Jacky Boys FC Herten Aas-FC Hubo FC Lorenzo-FC Novelty FC El Aiyoune vrij. Zondag VK Volksunie-FC Wijnveld SK Slachthuis-FC Sanicentral VK Siera-FC Geywa FC Ruitershoeve-FCR Sparta FC Bondgalm-FC Car-center FC-1000 Appels-FC Desfo FC United-FC De Cock FC 't Beenhouwerken-FC Rode Duivels 5-4 Bekerkalender Zaterdag 20 november FC Wijnveld-VV Eendracht SK Hubo-FC 1000 Appels FC Drie Linden-FC El Aiyoune FC Inter-service-FC Bondgalm VKW 70-The Jacky Boys FC Cup 81-FC De Zwervers FC Temsica-SVS Beveren VK Hamme Ladies-FC Ankergirls VK Hardy Dames-FC Goalgetters FC Bonte Girls-FC Raapse Girls FC Plezantshop-FC J.M. Pfaff FC Wazoo Girls vrij. Rangschikking (4-1) 2- 5- 1- 11- 11- 2- 6 0- 2 (3-2) 2- 2 3- 2 5- 1 5- 2 1- 3 6- 0 2- 8 1-10 (3-4) 1- 1 (2-3) 4-4 1-2 (1-3) 1-1 0-2 3-4 (4-3) 0-0 3-1 8 FC Cup-Baert-FC Milano 1. FC Plezantshop 6 11 2 PW Hemelaer-FC Novelty 2. FC Goalgetters 6 10 2 FC Habotim-FCR Sparta 3. VK Hardy Dames 5 9 3 FC Zwarte Parels-DVL-Avanti 4. VK Hamme Ladies 6 8 0 FC Familia-RMS Beveren 5. FC Raapse Girls 5 8 4 FC Vercauteren Boys-VK 80 6. FC J.M. Pfaff 6 6 1 FC Motoreco-FC Kabul 7. FC Verhuizingen Meys 5 3 1 Zondag 21 november 8. FC Bonte Girls 5 1 2 FC 1000 Appels-FC Sanicentral 9. FC The Ladies Hofstade 4 0 3 FC 't Beenhouwerken-FC Car-center 10. FC Ankergirls 4 0 1 FCR Sparta-FC Wijnveld 11. FC Wazoo Girls 4 0 FC Geywa-FC United Zondag tweede afdeling VK Fan-FC Ankerlicht PW Hemelaer-Sportklub Post Rangschikking 1. VK Siera 2. Sportklub Post 3. FC Ruitershoeve 4. FC Bonaparte 5. FC Wijnveld 6. FC Drie Linden 7. VK Fan 8. FC Centrumvrienden 9. PW Hemelaer 10. Club 65 11. FC Ankerlicht 12. FCOostberg Dameskompetitie Reeks A FC Verhuizingen Meys-The La de 3 6 3 6 3 5 3 4 3 4 2 4 3 4 3 2 3 1 3 0 3 0 3 0 Programma Zaterdag (telkens aftrap te 15.00 u.) 1* afdeling RMS-Milano (14.30 u.) Avanti-Bondgalm I Sparta I-Rodeo 1000 Appels I-Raap FMC-Habotim Palamos-Drie Linden I VKW 70-Siera I 2* afdeling Cup-Baert-Hemelaer I Club 69-Puyvelde IKabul-Vivak (14.30 u.) Jacky Boys-Inter service Temsica-Cup 81 SVS-Hubo Tivoli-Berg Op (14.30 u.) 3* afdeling A Familia-Dino Boys Herten Aas-De Zwervers (14 30 u.) Lorenzo-King Stone Eendracht-Bristol Motoreco-Boemerang (14.30 u.) Doregem-Ankerhof Alucona-EI Aiyoune 3* afdeling B Oud Geel-Old United Wijnveld l-Zw. Parels Niko-Rony's Travel Wazoo-Novelty N. Marokko-Vercauteren Oud Belsele-Nantes V.K. 80 is vrij. Zondag (telkens aftrap te 10.00 u.) 1* afdeling Car Center-De Cock 1000 Appels ll-Bondgalm II United-Sparta II Desfo-Rode Duivels Sanicentral-Beenhouwerken Volksume-Geywa Slachthuis is vrij 2* afdeling Centrumvrienden-Ankerlicht Bonaparte-Hemelaer II Klub 65-VK Fan (9.45 u.) Post-Drie Linden II Ruitershoeve-Siera II Wijnveld ll-Oostberg Dames Beker A Plezantshop-Hofstade Anker Girls-Bonte Girls Goalgetters-De Strijdsters De Loezers vrij. Reeks B Hardy-Raap Verh. Meys-VK Hamme Zillebeek-Pfaff Wazoo-Vercauteren Op zondag 29 januari 1922 werd de VTB opge richt. Dat willen tientallen VTB-afdelingen op 30 ok tober vieren. Die datum betekende de start van de vernederlandsing van het socio-kulturele leven in Vlaanderen. Het toerisme, totaal in de handen van Brusselse franstaligen, werd meer en meer een Vlaamse zaak. Met het au tomobilisme ging het net zo, nadat onder stuwing van de VTB in 1923 de VAB (Vlaamse Automobi- listenbond) gesticht werd. Daarna volgde de Vlaamse Vereniging voor Water sport, de VlaamSe Kam- peertoeristen. en dat alles onder impuls van de VTB. De eerste WV ontstond in de Antwerpse Kempen on der stuwing van diezelfde VTB. De eerste diavoor- drachten, de allereerste wandelpaden, toeristische eigen uitgaven, allerlei ge denktekens. het stimuleren van diverse kunstvormen in Vlaanderen, groeps- en pri- véreizen zo in buiten- als in binnenland... allemaal ini tiatieven van de VTB! Voor de plaatselijke af deling Wieze, Denderbelle. Lebbeke. Herdersem heeft de viering plaats op zater dag 30 oktober om 20 u in de zaal Gildenhuis. Aal- stersestraat te Wieze. Die avond wordt de schijnwer per gericht op de dans. In een eerste deel brengt de balletschool Hardies van Dendermonde volgende nummers; openingsballet, Russische dans. modem ballet, showballet, jazzbal- let. Na de pauze treedt de volksdansgroep Reynout uit Dendermonde op met allerlei Vlaamse volks dansen. De toegang tot deze inte ressante happening be draagt 70 fr. voor leden en 100 fr. voor niet-leden. Voor nadere inlichtingen kan men steeds terecht bij de VTB-VAB-vertegen- woordiger Jos. Abeel, Kloosterstraat 13 te Wieze- Lebbeke, tel.: 053/ 21 75 26.

De Voorpost | 1982 | | pagina 15