Wanti groeit laar top-rendement E.V. Aalst in moeilijkheden Zonder inzet Zwakke bezoekers H.B.C. Dendermonde steeds met fret maximum Avanti 2 blijft onverslagen Avanti Femina tegen Niloc Amsterdam Dames Aalst Sportief derbywinnaar Handbalkalender HANDBAL ^gU' Nationale mo- r ®en lvanti Lebbeke - Herstal: 27-16 akt» t op |e de wedstrijd tegen Herstal ziet het er naar uit dat Avanti, sjes ie een selzoenbegln vol vraagtekens, aan het groeien is 3 te sar het niveau dat van een titelkandidaat wordt verwacht, ten. illes draalt nog niet perfekt maar zowel aanvallend als erdedlgend wordt het top-rendement benaderd. Hoewel Hrk Verhofstadt nog niet ten volle rendeert, om diverse Kienen, werd er tegen Herstal heel wat beter afgewerkt en ooral verdedigend klopt het nu heel wat beter dan tijdens li vorige wedstrijden. e bezoekers begonnen xhtans sterk aan de wed- rijd. Ex-Sittardia speler Me- is werd op Dirk Verhofstadt •plakt en de beweeglijke en »rd werpende Nederlander isterde de Avantiverdediging j elke Waalse aanval. Ook de ndere Nederlander Reynders irzette bergen werk en hoe- el De Vlieger met een knap oelpunt de score had eopend was het 2-3 na 8' pelen. De Vlieger en De ruyn konden Avanti opnieuw p voorsprong brengen na 13' laar de individuele verdedi- ing op Dirk en De Vlieger •rgde voor Avanti eerst toch lat aanpassing. Tien minuten por de rust (6-6) vond Avanti jch de tegenzet. Mare De Iruyn speelde zich in de kijker oor gebruik te maken van de p links geschapen ruimte zo- tot Lebbeke plots tot 9-6 voor sprong nam. Eddy De Smedt maakte dan met twee doel punten, die getuigden van knap speldoorzicht, de defini tieve kloof en Avanti leidde aan de rust met 12-7. Na de rust bleek Herstal duidelijk zijn beste pijlen te hebben ver schoten. Avanti domineerde meer en meer het spelgebeu- ren en enkel Mewis kon de Wapenmakers nog enigszins in de wedstrijd houden. Niette min dreef Avanti langs Dirk Verhofstadt (4 x op het doel- hout) stelselmatig de voor sprong op (18-9) en de Avanti verdediging met een knap spelende Mertens in het doel, bleef nu duidelijk de situatie beheersen. De wedstrijd bleef nochtans hardnekkig betwist en dit resulteerde in een re sem 2' straffen waardoor Dirk Verhofstadt nu regelmatig ver lost van zijn Nederlandse rug zak meer en meer op het voor plan trad. Via 20-12 werd het 27-14 langs een shownum mertje van De Batselier en het was enkel omdat Herstal daar na even in numerieke meer derheid kwam dat Avanti het gestelde doel maximum 14 treffers toestaan niet be reikte. Avanti Lebbeke: Mer tens en Vermeiren, A. Maes, Vermoesen 1, De Batselier 2, Comelis 1, De Vlieger 3, De Bruyn 5, Dirk Verhofstadt 10, Eddy De Smedt 3, H. Maes 1, K. Verhofstadt 1 Reserven: Avanti Lebbeke - Herstal: 23-16 Ook na vijf wedstrijden blijft de Avanti-reserveploeg, of moe ten wij spreken van de Avanti- junioren, nog onverslagen. Na een vrij gelijkopgaand wed- strijdbegin (5-5) zorgde De Batselier voor een 10-6 rust- score en tijdens het tweede wedstrijdgedeelte zouden Van Onsem en C° nog naar een onbedreigde zege stevenen. Avanti: Vermeiren en Mer tens, De Batselier 5, Van Mol 3, De Pauw 2, H. De Smedt 2, Verguit, Van Onsem 6, Parijs 2, Vermoesen, De Ridder 2 en Schaers 1. EVA. Avanti Lebbeke haalde het ruim tegen HC Herstal, (ks) i- Landelijke 'zegem - H.B.C. Dendermonde: 16-21 jndank; nelendi lanks een eerder ontgoo- le prestatie tegen hek- isluiter Izegem blijft H.B.C. irmonde samen met j tondvliet de tegenstander j |dens het komende weekend 1 - onverslagen leider. De tjendermondenaars namen :htans een uitstekende start Izegem. Er werd vlot ge- ibineerd en met snelle lenaanvallen werd de thuis- n de vernieling ge- Na amper 15' spelen H.B.C. dan ook met 1-7. viel het Dendermondse alsspel stil, er werd ab- laal veel balverlies gele en de ploeg ging enigs ten onder aan het onorto- :e spel van de thuisploeg. 4-10. Ook tijdens de helft haalde H.B.C. zijn laai niveau niet meer en liet zich verleiden om de ijze van de tegenstan- mee te spelen. Izegem te hiervan dankbaar ge lik om via 7-m worpen de iade te beperken en Den- irmonde slaagde er nooit in zijn normaal spel te itplooien. Nu is het inder- niet gemakkelijk tegen len zoals Izegem gedu- i 60' de wedstrijdkoncen- latie te behouden maar het is len feit dat van een leiders- toch wel iets meer mag erwacht worden dan hetgeen in West-Vlaanderen pres- ®™«erde Scoorden: R. De Bock °®(L P. De Swaef 1, Tnenpont 2, ^yssels 3, Van de Velde 6, 4de^P Cauwenberghe 4 ©n Ver- l1DSfas/fl 3 - Sparta Aalst: 18- '8 bals in het verleden reeds ras gebleken toonde Sasja 3 fch in eigen sporthal een noeilijk manoeuvreerbare Hoeg. De Spartanen onder- ionden dan ook een heftige wf^genstand van de thuisploeg t df ie ei-zo-na de puntjes te Wil- Jrtj( jk hield. Inderdaad, met nog jvef te sPelen leidd© Sasja met ianJ8-16 en er was een ultieme njnjspanning nodig van F. Bo- ;.10iion om op de valreep nog het g^flgische gelijkspel af te dwin- andr11' Het werd een vlotte wed" ft öptrijd met twee Ploegen die ig3oor elkaar niet onderdeden. iblil^Parta nam wel een 1-3 voor- JreVong na 10' maar Sasja 'twam gelijk na 20' (6-6) en tan de rust wees het score- >ord steeds een gelijke stand w ^lan (10-10). Ook in de tweede -5 fielft bleven beide ploegen aan Wkaar gewaagd (12-12 na 40'). Via 15-14 raakte Sasja 18-16 voor maar Sparta slaag- Be erin met treffers van F. Bomon een logisch gelijkspel If te dwingen. Scoorden: Mens 4, G. Corthals 2, F. Bo- bon 5, S. Bomon 4, Verbestel i Jochewoa Aalst - Menen: 15-23 titelkandidaat Menen liet te- Jochewoa Aalst geen Wertuigende indruk. De thuis- bleek zelfs de betere j tijdens het wedstrijdbe- jjin en na ongeveer 10' had- Petré en Eckeman voor i 4-1 voorsprong gezorgd, hewoa bleef tot enkele mi- Buten voor de rust zelfs de betere ploeg maar opnieuw 'eek dat de ploeg van trainer Diependaele echt moeilijk soort. De bezoekers stelden gelijk (4-4) en bij een 7-7 score inkasseerde Aalst een onge lukstreffer toen de bal via de scheidsrechter in het doel be landde. Bij de rust kon Menen, enigszins tegen de spelsituatie in, een 7-11 voorsprong ne men. Na de rust ging Joche woa dan definitief de boot in. Menen scoorde regelmatig uit tegenaanval en naar het wed strijdeinde toe liet het in afwer king falende Jochewoa wel enigszins de armen hangen. Via 11-18 werden de 15-23 eindcijfers bereikt. Jochewoa Aalst: De Gusseme, Moens 3. Van Herreweghe, Petré 9, De Ketelbutter. Eckeman 2, Van De Vijver, Quintelier, Huy- brechts, P. Diependaele 1, J. Diependaele. Stenor 2 Brabo Dender belle: 17-12 Brabo Denderbelle heeft het dit seizoen nog niet getroffen met de scheidsrechters. Ook tegen Stenor voelden W. Van Lembergen en C° zich bena deeld door de home-getinte arbitrage. Brabo zegt niet dat het de zege kostte, maar uit eindelijk zorgen sommige du bieuze beslissingen voor si tuaties waardoor de wedstrijd- koncentratie zoek raakt met de gekende nefaste gevolgen. Tijdens de eerste helft draaide Brabo nochtans heel vlot mee. Het eerste kwartier werd afge stoten met een 4-3 score en met een 8-6 ruststand leek de wedstrijd nog alle kanten uit te kunnen. Waren er in de eerste helft reeds enkele strubbelin gen geweest met de wedstrijd leiding, tijdens het tweede wedstrijdgedeelte werd dit Brabo echter fataal De scheidsrechters bleken hele maal niet zeker van hun be slissingen en mede door het feit dat Brabo aanvallend heel wat tegenslag kende werd het 13-9 na 43'. Naar het einde toe kreeg het met 8x2' bestrafte Brabo opnieuw greep op het wedstrijdgebeuren maar ver der dan 17-12 raakte men niet meer. Nu zaterdag wordt het een vier puntenwèdstrijd voor Brabo tegen Jochewoa Aalst. Brabo: Heyvaert en Van Goe- them, D. Van Goethem 2, Uyt- tersprot 4, Van Lembergen 1, D. Uyttersprot 1, Bouteille, P. De Smedt, Heuvinck 1, Ver poost 3, Vinck, Huylebroeck. Kapek 2 - S.K. Gremberg- se: 26-23 Evenals Brabo Denderbelle voelde S.K. Grembergse zich bekocht door de vooral tij dens de 2* helft erg home- getinte leiding van het scheidsrechtersduo De Schrij- ver-Comelis. G.S.K. was eer der haperend aan de wedstrijd begonnen. Aanvallend maar vooral verdedigend met een onzekere en ook tegenslag kennende keeper W. De Jon- ghe werd er onder de maat gespeeld. Kapek nam onmid dellijk een 3-0 voorsprong langs Jaspers en via 6-3 en 9- 6 werd de rust bereikt met een 13-10 score. Tijdens de twee de' helft speelde Grembergse stukken beter en langs Segers en Krogstrup werd de achter volging ingezet. Keeper De Jonghe speelde nu voortreffe lijk en na 10' in de tweede helft naderde Grembergse tot 18- 16. Het offensief van G.S.K. werd echter in de kiem ge smoord door de wedstrijdlei ding en 3 x 2' straftijd bij de bezoekers zette Kapek op nieuw op rozen (20-16). Het tijdens het vierde kwartier op vallend sterk spelende Grem bergse liet echter de armen niet zakken en van 23-19 werd het 23-22 5' voor het einde. Toen bleek echter dat de scheidsrechters een boontje hadden voor de thuisploeg want hoe anders verklaren dat 2 opeenvolgende tegenaan vallen van G.S.K. afgefloten werden voor denkbeeldige loopfouten. Die slag kwam Grembergen niet meer te bo ven en via een vrij licht toege kende 7-m worp kon Kapek totaal tegen de gang van het spel in de wedstrijd afsluiten met een 26-23 overwinning. S.K. Grembergen: W. De Jonghe, G. De Jonghe. Se gers 7, Doorns 1, H. Van Hau te. Dauwe 6. Krogstrup 6. Heirman, Vemimmen, T. Van Haute 2, Mertens 1EVA. 2' Nationale Evere - E.V. Aalst: 28-25 E.V. Aalst verloor tegen het puntenloze Evere met 28-25 cijfers en het ziet er naar uit dat Eendracht hierdoor wel (tij delijk?) in de problemen is ge raakt. Inderdaad, nadat de ploeg wegens het laattijdig vergaderen van de «dekreet kommissie» niet over haar ef- fektieven kon beschikken zag het er naar uit dat de slechte rangschikking slechts een toe vallige toestand was. Na de nederlaag tegen Evere liggen de kaarten echter totaal an ders en hoewel de kompetitie nog maar pas goed op gang is wordt de puntennood drin gend. Tijdens de eerste helft zag het er nochtans hoopge vend uit voor Eendracht Vrij. Nadat Mare Bayens de score had geopend bleef Aalst het wedstrijdgebeuren beheersen. De gebroeders Bayens scoor den om beurten en bij een 7- 10 score 10' voor de rust leek de zege voor het grijpen. Een 13-15 ruststand bevestigde dit vermoeden. Onmiddellijk na de rust raakte Aalst echter to taal in de put. Er waren amper 5' gespeeld toen de thuisploeg reeds met 17-15 leidde en nu begon Eendracht voorgoed te flateren. Er werd heel wat bal verlies geleden en ook de af werking faalde zodat een kwartier voor het einde de Aal- sterse nederlaag een voldon gen feit was (24-18). Aalst kon enkel nog* langs Van der Borght replikeren en via 27-20 6' voor het einde werd het een Trainer Wellekens in de problemen nu E.V. Aalst ook verloor van Evere. onrustwekkende 28-25 neder laag voor de ploeg van een duidelijk ontevreden trainer Wellekens. Nu zaterdag komt Seraing op bezoek en voor Eendracht betekent dit onge twijfeld reeds een vierpunten wedstrijd. E.V. Aalst: Van Pot- teiberghe en Mertens, R. Bayens 3, M. Bayens 2, D. Bayens 5, Van Malderen 2, Steeman, Van der Borght 9, De Cock 3, De Doncker 1, Simal, Van Herreweghe. Reserven: Evere - E.V. Aalst: 20-7 Bij de rust leidde de thuisploeg reeds met 10-4. Scoorden: De Boeck 4, Van Herreweghe 1, Simal 1De Jaegher 1 EVA. Avanti 2 - Lokeren: 25-24 Het treffen tussen Avanti 2 en Lokeren, beiden nog onversla gen aan de leiding, heeft de verwachtingen ingelost. Voor al Lokeren, volgens ingewij den vrijwel kansloos in de Leb- beekse sporthal, verraste in aangename zin. Het duo Rom- bauts-Lenaertz hield de be zoekers goed in de wedstrijd en nadat Avanti langs een weer knap spelende Van Ransbeeck een 6-4 voor sprong had opgebouwd kwam Lokeren nog maar voorgoed tos. Met een 11-13 ruststand was Lokeren beloond voor de totale inzet. Langs Agnees- sens slaagde Avanti erin 15- 15 gelijk te maken na 35', maar een allesgevend Loke ren met een goede D'Hanis in het doel, klampte aan tot de 43* minuut (18-18). Even zag het er slecht uit voor de thuis ploeg toen Agneessens gedis kwalificeerd werd maar Loke ren leek toen toch wel door de beste periode heen. Van Ransbeeck en Waumans zorgden voor 23-18 10' voor het einde en vier minuten later leek de wedstrijd definitief be slecht (25-20). Lokeren bleef echter tot het uiterste gaan en mede dankzij jeugdzonden bij Avanti naderden zij langs Le- naertz nog tot 25-24. Een laat ste pressing van Lokeren kon de al bij al logische zege van de thuisploeg niet verhinde ren. Avanti 2: Coppens, Moyersoon 3, Van Ransbeeck 10, Hertsens 1Agneessens 7, Van den Broeck, Van Langen- hove, Vlassenroot, De Feyter, Waumans 3, Verbeeck. Loke ren: Fl. D'Hanis, Rombaut 9, Weyers, De Brouwer 3, Ver niers, De Coene, Lenaertz 5, Van der Stappen 5, Sonck 2. Temse - Waasmunster 25-5 Het Wase derby is op een ruime overwinning van Temse geëindigd. De ploeg van de Scheldegemeente moet het nochtans steeds stellen zon der de gekwetsten Buytaert en Bruyninckx maar toch kon Waasmunster enkel tijdens het eerste gedeelte van de eerste helft even de indruk wekken het Atilla lastig te kun nen maken. Onder impuls van een iets te individualistische M. Gyssels, klampten de be zoekers aan tot 2-1 maar hoe wel Temse tijdens de eerste helft eerder zwak afwerkte werd de rust toch bereikt met een 9-3 stand. Na de rust dreef Temse het tempo hoger op en hier ging Waasmunster definitief aan ten onder. Uitein delijk won de thuisploeg met voor zichzelf sprekende 25-5 cijfers. Temse: M. Van Buyten en K. Bruyninckx, Van Buyten 6, D. Buytaert 6, Metz 2. Baec- ke 2, Noens 3, Lyssens 1, Vercauteren 1 en J. Bruy ninckx 4. D.B. Zwijnaarde H.B.C. Dendermonde 2: 16-22 H.B.C. Dendermonde zorgde wel enigszins voor de verras sing door Zwijnaarde met dui delijke 16-22 cijfers te ver slaan. Na een gelijkopgaande eerste helft (rust 7-8) speelde Dendermonde, onder impuls van het duo Batselier-Hoorel- beke, de pannen van het dak en als ook Van der Veken- Timmerman hun ervaring gin gen benutten, werd de thuis ploeg overspeeld. Van Dam- me en Claessens brachten ook hun steentje bij terwijl de J6UQÜfl3(10031 wederoptredende F. Van de Velde behoorlijk presteerde in het H.B.C. doel. H.B.C. Dendermonde 2: F. Van de Velde, Batselier 7, Timmerman 3, Van der Veken 3. Hoorelbeke 6, Van Damme 2 en Claessens 1 W. Van Buyten die met zes treffers topscorer werd in de wedstrijd At. Temse-Waasmunster. D.B. Zwijnaarde 2 - S.K. Grembergen 2 S.K. Grembergen 2, amper met zes spelers, kon tijdens de eerste helft de leiding verove ren maar diende tijdens het tweede wedstrijdgedeelte het offensief af te staan aan de thuisploeg die steeds verse krachten op het terrein kon brengen. S.K. Grembergse speelde met De Smedt, Se gers, P. Impens, C. Peleman, De Vilder en Everaert. EVA. Kadetten Avanti 2 - Ajax Lebbeke: 22- 2 Rust 11-2 Avanti: Bourgeois. Pauwels 2, De Man 7, De Hauwere 4, Moeyersoon 4, De Batselier 2, Michiels, Vlassen- root 1, De Wolf 2, Cueppens. Ajax: Moens, Abbeloos, De Decker 1Verhaevert, Crombé 1, De Potter, Cleymans, Hiel, Verheyden, Cooreman en Moens. E.V. Aalst - Buggenhout: 8- 16 Rust 7-8. Scoorden: Buggenhout: Vereecken 8, De Wolf 2, Ver hulst 3, Volders 1De Sitter 1 De Leeuw 1 Avanti I - Lokeren: 30-7 Rust 12-2. Avanti: Van Hove, F. Cop pens 7, Van Biesen 12. Gre- gor, Meert, J. Keppens 2, K. Keppens 1, Walraevens, De Proft, Lokeren: Zaman 2, Van Boxlaere, Van Hille 4, Geyssens 1Smet en Van de Velde. D.B. Zwijnaarde - Scaldla Dendermonde: 17-10 Kalender zat. 31/10 Miniemen: 14 uur Ajax - Avanti Kadetien 15 uur Scaldia - Avanti 2 15 uur Ajax - Avanti 1 16 uur: Buggen hout - Zwijnaarde. EVA. De Voorpost - 29.10 1982 - 41 Europese Beker Avanti Femina lootte voor de 2* ronde in de Federatiebe ker het Nederlandse Niloc Amsterdam. Avantitramster Anny Thissen voelde zich blijkbaar happy met deze loting want naast het feit dat de organisatiekosten hierdoor beperkt worden is Niloc Amsterdam een bekende voor de Nederlandse Avantitrainster. Niloc Amsterdam is op dit ogenblik de nummer één in het Nederlandse handbal zodat Anny Thissen de Lebbeekse kansen om door te dringen tot een volgende ronde praktisch uitsluit. Positief vindt zij dat Amsterdam echt aantrekkelijk handbal speelt dat gebaseerd is op techniek en snelheid zodat zowel Avanti Femina als het publiek een aantrekkelijke wedstrijd zullen krijgen. In een van de volgende uitgaven van dit blad komen wij uitgebreid terug op deze Europese Beker wedstrijd die gespeeld wordt op 9-1-83 te Lebbeke De terugwedstrijd is voorzien op 16-1-83. EVA. 1' Landelijke Sasja 2 - Robuco Buggenhout 21-9 Na de smadelijke nederlaag tegen Sasja is het nu ook voor de niet-ingewijden duidelijk geworden dat bij Robuco Bug genhout iets fout loopt. Te Wil rijk bleek duidelijk dat de ploeg vierkant draait. Er wordt zon der inzet gespeeld en echt werken in ploegverband ge beurt niet. Voor trainer-speler M. De Proft en coach Broeckmeyer worden de ko mende weken dan wellicht moeilijk. Er zal getracht wor den de problemen uit te praten maar de vraag kan gesteld worden of praten nog voldoen de is. Het zou jammer zijn dat een bloeiende vereniging zoals Robuco Buggenhout zichzelf zou «opvreten» want mits echte verstandhouding moet Robuco in staat zijn in de eerste helft van de klassering te eindigen. Tegen Sasja 2 speelde Robu co echter als een degradatie kandidaat. Tijdens de eerste helft zag het er nochtans naar uit dat de bezoekers een reële kans maakten op de punten. Nadat J. Van Damme de score had geopend bleef de wed strijd gelijkopgaand verlopen. Vooral verdedigend kwamen M. De Proft en C° goed uit de verf. Ook aanvallend verliep het vrij synchroon maar de afwerking mede door de goede keeping van de Sasja doelman bleef enigszins in gebreke. Via 3-2 na een kwar tier werd het 6-2 na 20' maar met een 8-4 score bleef alles nog mogelijk voor Buggen hout. Tijdens'het tweede wed strijdgedeelte liep het echter goed fout bij Robuco. De ver standhouding was duidelijk zoek, men werkte niet meer in ploegverband en hoewel keeper Vermaesen tijdens de ze periode enkele gemaakte doelpunten verijdelde leidde Sasja met 12-6 na drie-kwart wedstrijd. Buggenhout liet dan totaal de armen zakken, ieder een kreeg speelgelegenheid en mede door het feit dat J. Vermeir naar het wedstrijdein de toe enkele keren in de fout ging werd het nog een afgete kende 21-9 nederlaag voor Buggenhout dat zowel indivi dueel als kollektief onder de verwachtingen bleef. Robuco Buggenhout: Vermaesen en J. Vermeir, Van Nuffel 4, De Vuyst 3, J. Van Damme 1De Maerschalck 1Brouillard, Van Rompaye, P. Vermeir, M. De Proft, J. Van Damme, M. Ver heyden. EVA. 1' Nationale Avanti Femina - Tilff: 31-7 Tilff, een ploeg uit de omstre ken van Luik en pas gepromo veerd naar 1* nationale, bleek helemaal niet opgewassen te gen de thuisploeg die zich zelfs mocht veroorloven een zwakke eerste helft te spelen en toch met 13-3 te leiden na de eerste 30'. Gedurende 10' kon Tilff vooral dank zij het falen van Avanti stand houden (3-2) maar via 7-3 na een kwartier liep Avanti met de vingers in de neus via 10-3 tot 13-3 uit. Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte speelde Avanti bijna op normaal niveau zodat het een echte schietoefening werd voor H. Bleyaert en C°. Via 17- 5 en 20-7 werd het 29-7 10' voor het einde. K. Biesemans en C. Van Damme legden de eindcijfers vast. In feite een van die wedstrijden die moe ten gespeeld worden maar ei genlijk weinig of niets om het lijf hebben wegens het te grote verschil in klasse. Avanti Fe mina: L. Hauwelaert en Van Langenhove, H. Bleyaert 11, C. Van Damme 6, Cools, Van Den Broeck 1, Callens, Lis- sens 3, De Geest, Van den Borre 4, Biesemans 6. EVA. 1' Landelijke Aalst Sportief - E.V. Aalst: 16-5 Het derby tussen de twee Aal- sterse damesklubs heeft niet de verwachte spankracht ge bracht die er kon van verwacht worden. E.V. Aalst, weliswaar gehandikapt door de onbe- schikbaarheid van zowel de fanionkeeper als de invaller, kwam helemaal niet aan de bak. Een sterk Sportief zou langs het duo Wijnant-Hutse- baut onmiddellijk een 5-1 voor sprong opbouwen en een zwak spelend Eendracht zou er nooit in slagen de thuis- speelsters te bedreigen. Rust 7-2. Na de rust dreef Sportief, met een outstanding M. Ver- leysen in het doel, de voor sprong op tot 13-2, vooraleer Bascour nog eens kon milde ren (47* minuut). C. Simal ge raakte eigenlijk nooit uit de greep van de Sportiefverdedi- ging zodat het een verras sende maar totaal verdiende ovenwinning werd voor de thuisploeg Scoorden: Aalst Sportlef: Wijnant 7, Hutse- baut 8, Van Delsen 1. E.V. Aalst: Simal 1Lievens 1 Bascour 2 en Wauters 1 EVA Mannen 2* Nationale Zat. 30/10 te 20u45 E.V. Aalst - Seraing 1* Landelijke Zond. 31/10 te 17u45 Rosis Aalst - Houthalen Zat. 30/10 te 19u45 Robuco Buggenhout - Genk Zat. 30/10 te 20u45: Ajax Lebbeke - A. Hechtel. 2* Landelijke: Zat. 30/10 te 18u15: S.K. Grembergse - Stenor 2 Zat. 30/10 te 20u15: H.B.C. Dendermonde - Zandvliet Zond. 31/10 te 15 uur: Sparta Aalst - Izegem Zat. 30/10 te 18u15 Brabo Denderbelle - Jochewoa Aalst 1* Provinciale Zat. 30/10 te 19 uur H.B.C. Dendermonde 2 - Temse Zat. 30/10 te 19u45 S.K. Grembergse 2 - D.B. Zwijnaarde Nationale Junioren Zond. 31/10 te 14u30 In. Hasselt - Avanti Lebbek Vrouwen 1* Nationale Zond. 31/10 te 19 uur Uilenspiegel - Avanti Lebbek 1* Landelijke Zond. 31/10 te 14 uur Haachtse - Aalst Sportief Zat. 30/10 te 18u15: E.V Aalst - Meiveren 2* Landelijke Zat. 30/10 te 18u15: Ap. Kortrijk - Avanti Lebbeke 2 Zond. 31/10 te 10 uur: Menen - Buggenhout Zat. 30/10 te 16u30 R.B. Dendermonde - Olympia Aalst. EVA.

De Voorpost | 1982 | | pagina 13