flaams Sportverbond Vlaams sportverbond Wine Pen en Alternaïf op scherp Las Manas veruit de sterkste Overrompeld LIEFHEBBERSVOETBAL De Voorpost - 29.10.1982 - 45 Kr' 3 Hoecke 6 één enkele speler zijn op een wedstrijd kan bleek duidelijk in dit waar bij de bezoekers Van Dam voor rust één- en na rust driemaal op rijtje scoorde. Met zijn zui- hattrick veranderde hij op In eentje drastisch het wed- lijdverloop. jt begon nochtans heel goed de thuisploeg want op de minuut was het 1 -0 via Gun- !»r De Rechter. Frema ging |ig harder drukken en ver- I jogde zelfs zijn voorsprong II Willy Vein Berlo (27* min. 2- ic Van Dam milderde enkele tauten later tot 2-1, meteen l rustcijfers. Toen na rust de eds genoemde Eric Van tm aan zijn recital begon, is de kous meteen af, want een wip stond het 2-4. Fred- Nijs bezegelde in de 72* Inuut dan definitief het lot n de thuisploeg en bracht et zijn treffer de stand op 2- De thuisploeg bleef echter anig meevoetballen, alhoe- bI hen niets lukte, kwamen l op de 82* minuut toch nog in een treffer (3-5). In de laropvolgende aftrap voor de izoekers kwam het leder bij duard Pieters die er na een Ho 3-6 van maakte, tevens l eindcijfers. K Veile 3 WB OLVrouw 2 «schillende kansen werden ngs beide zijden niet benut, waardoor we moesten wach ten tot op het halfuur om een eerste treffer te zien aanteke nen. Mare Ivens maakte er 0-1 van op de 32* minuut. On danks het aandringen van de thuisploeg veranderde deze score niet meer tot bij de rust. Na rust kwamen de bezoekers terug fel opzetten en Guido Smet bracht in de 49° minuut de 0-2 op het bord. VK Veile liet zich echter niet ontmoedi gen en via Ronald Vercaute- ren scoorde de thuisploeg de aansluitingstreffer in de 63* min. De thuisploeg ging nu duidelijk op zoek naar de ge lijkmaker en slaagde daar ook in want op de 74* minuut was het 2-2 door toedoen van Gil bert De Decker, ledereen had zich blijkbaar al met een gelijk spel verzoend, maar rekende zeker buiten de waard, met name Francis Smet die in de allerlaatste minuut de thuis ploeg nog winst bezorgde met een laatste treffer. TIpTop 3 Woodstock 2 Reeds na een kwartiertje spel stonden de bezoekers in het krijt, want Albert De Canne had er 1-0 van gemaakt. Het zware veld verhinderde mooi voetbal, maar daar tegenover werd er voor elke bal duchtig gestreden of geploeterd. De bezoekers lieten zich ech ter niet doen en kwamen via Patrick Impens terug (24* min., 1-1). De thuisploeg zag het gevaar en kwam opnieuw op zetten. Luc Verhoeven was op de 38* minuut de gelukkigste man, want hij bracht zijn ploeg op voorsprong (2-1), meteen de ruststand. Na rust ging de thuisploeg op nieuw zwaar in de forcing en kende via Guido De Breuck sukses en het stond 3-1. Met de moed der wanhoop ploeter den de bezoekers verder en kwamen via Walter Van De Perre verdiend terug tot 3-2. Verdere kansen bleven in de modder steken voor de doel lijn, of belandden net naast of over het doelhout, zodat aan deze 3-2 stand niets meer ver anderde. Een verdiende zege voor de thuisploeg, al is het jammer dat in zo een wedstrijd een verliezer moet zijn. KWB Krulbeke 2 Gaveriand 1 De jongens van Paul De Dec ker gingen er van bij de aftrap fors tegenaan en lieten onmid dellijk blijken dat ze wat afwe ten van voetbal. Van Britsom stond op de 12* minuut op de goede plaats om af te ronden en meteen stond het 0-1 voor de mannen uit Beveren. De thuisploeg ging er meteen iets aan doen en ging onder impuls van een hard werkend middenveld steeds meer en meer op het doel van de be zoekers af. Net voor rust ken den ze sukses want Armand De Wreede nette met een puik doelpunt de gelijkmaker voor zijn ploeg. Beide ploegen namen na rust om beurten het roer in handen maar kwamen niet tot beslui ten. Gelukkig liep er voor de thuisploeg een snelle kalende Leo Engels in hun rangen, want hij kende sukses bij zijn afwerking en knalde de eind cijfers 2-1 op het bord. Gaver- land probeerde alsnog de ba kens te verzetten maar kwam door toedoen van een uiterst attente thuisverdediging niet meer tot scoren. Een punten- deling was hier zeker op zijn plaats. De Jager 4 Laar 4 Beide ploegen trokken van bij de aftrap alle registers open op een zwaar te bespelen veld. Meerdere kansen wer den door beide doelmannen puik gered, tot op de 9* minuut Rudi Duym voor zijn ploeg de stand kon openen (0-1). Etienne Cools moest echter niet lang wachten om na te denken en zette meteen zijn ploeg op gelijke hoogte (14* min. 1-1). Opnieuw kregen we gevarieerd aanvalsspel langs beide zijden, maar opnieuw ook waren het de bezoekers die opnieuw op voorsprong kwamen. Franky Van Remoor- tere was de auteur van het doelpunt op de 24* minuut en het stond 1 -2. Richy De Mulder liet zich ook niet pramen en met zijn kurk droge knal in de 33* minuut stonden de bordjes opnieuw gelijk (2-2). Dat voetbal, ondanks een zwaar terrein best aantrekke lijk kan zijn bleven deze beide ploegen bewijzen. Laar trok net voor rust opnieuw het la ken naar zich toe want via Ronny Verhulst werd het 2-3 net voor affluiten. Een uitsluiting voor Martin Cools reduceerde de thuis ploeg tot 10 man. maar ze gingen hierom niet minder voetballen, integendeel! Toch maakte Franky Van Re- moortere van een mistasten van de thuisdefensie gebruik om de voorsprong van zijn ploeg verder uit te diepen tot 2-4. De Jager enthousiast aangemoedigd door zijn sup porters, ging nu beuken op de Laar-defensie. Richy De Mul der milderde tot 3-4 op de 78* minuut en net voor affluiten zette Etienne Cools een straf schop om zodat er uiteindelijk verdiende 4-4 cijfers op het bord kwamen. Tlvoll Boys 0 VK 3M Zwljndrecht 1 Om 16.22 u. startte deze wed strijd en toen reeds was ver lichting noodzakelijk door het regenweer. Het duel der mod- derduivels kon dus beginnen. De technisch vaardige bezoe kers namen onmiddellijk het initiatief, maar stuitten op een wilskrachtige thuisverdediging met pronkstuk Dirk Firiefijn in het doel Aan de overzijde organiseerde Guido Bosman zijn verdedi ging voortreffelijk zodat ook daar de doelkansen schaars waren. Gilbert Van Cleemput, voor de bezoekers, in ziin element op de doorweekte, blubberige grasmat, schakelt op de 26* minuut zijn tegenstrever uit en tipt in de vrije ruimte. Jaak Wagemakers gaat door op zijn hoogste versnelling en lobt' Dirk Firiefijn magistraal 0-1 Op de 32* minuut een vrij schop voor de thuisploeg met een knal door de muur maar Johnny Staes red onbenspelijk de harde bal. De tweede helft werd een kan- katuur van een voetbalwed strijd. In een duister inferno en neergutsende regen probeer den de akteurs de bal te zien, wat voor de toeschouwers een onbegonnen zaak was. Soms viel er een witte stip uit de sombere lucht en zag men een trosje spelers omhoog veren, maar echt vloeiende akties waren onmogelijk. De duisternis verhinderden de bezoekende doelkansen, na flankaanvallen van Gilbert Van Cleemput en Pierre Nagels. Een wedstrijd om snel te ver geten en een pleidooi voor een vroeger aanvangsuur. Gezien de omstandigheden ook een sportieve wedstrijd van beide ploegen en een nip te, maar verdiende overwin ning voor de technisch vaar digste bezoekers. Scheldsrechterskomiteit Op donderdag 11.11.82 te 14.30 u. heeft op het terrein van Klein Laar te Vrasene- Beveren een ontmoeting plaats tussen de scheidsrech ters van onze afdeling Waas land en deze van onze kolle ga's scheidsrechters van de afdeling Limburg. De rollen dus voor één keer omgekeerd. Supporters zijn op deze na middag uiteraard van harte welkom! Emmanuel THOEN Programma Zaterdag 1 FC Sport - VK Peugeot A FC Laar - Shell Boys Kobekensvrienden - De Jager Den Buiten - Sportief Steendorp Vriendenkring - VS Meteoor 't Hoekske - Pylonen De Kerf VK Audi - RD Beveren Travel Altodie - Wembley Sportief Kruibeke - Club '66 VK 3M Zwijndrecht - Vlierkouter Welvaart - Glazenleeuw RBS Hoger Op - Frema Brouwersboys - Tivoli Boys Alu De Cauwer - Uilen 3A Luitentuit - Klein Laar AFC Woodstock - Scoutshuis Dry Boeren - Tip Top Ten Bosch - Verbroedering (16 u.) VK Peugeot B - KWB Kruibeke De Nieuwe Sportvriend - Boomkw. De Wolf Kalishoek - CR Saeftinghe VK t Vlietje - VK Veile 3B Moerstraat - 't Rivierenhof All Keep - Akai Boys Zeemeermin - Palm De Pekton - Tromp Vapo - Onder Ons The Red Boys - Viola Moderne - Bijlken Op 1.11.82 RBS Hoger Op - Welvaert Zondagvoormiddag 1 Frema - Los Aigos Luitentuit - VK Veile KWB Kruibeke - Kommersanten Gaveriand - Glazenleeuw KWB OLVrouw - Real Witte Pen A Pompstraat - Van Hoecke 't Klokhuis - Blue Boys Jong KWB Elversele - Shell Boys Wilgenhof - RD Multi Center Kalishoek - Sportief Steendorp Spaans Kwartier - Zillebeek Sportief Waasmunster (vrij) 3A Wijnvekf - Den IJzer Metallo's - Scoutshuis Zeemeermin - Hoop en Vreugd SK Belsele - VK Nopri Temse Zele Belseelse SV - SV Meteoor Koekoek (vrij) 3B Real Witte Pen B - Oud KWB Elversele Moerstraat - Jong Bijlken KLJ St. Anna - Van De Voorde Neerstraat - Rompu Zaffelare Bijlken A - KWB St. Anna The Cup (vrij) Zondagnamiddag 1 Uil - Club '66 Thor Veldeken - KLJ St. Anna Zwarte Panters - Herleving Hamse Bouwcentrale - F ave Blue Boys - Rebellen Vossenhoek Dry Boeren - Fina Boys Flash Back Planteam (vrij) De Stoofpot - De Zon Den Buiten - Wijkagenten ASV Rapid Burcht - Hudino Boys Caves - Teriocht Hoop en Vreugd - Statievrienden De Sater - Peyton Place De Vrede - 't Fort Neerstraat - The Cup Bijlken A (vrij) Zondagnamiddag 24.10.82 1 Rebellen Vossenhoek - Zwarte Panters KLJ St. Anna - Fina Boys Favo - Uil Flash Back Planteam - Dry Boeren Herleving - Thor Veldeken Club '66 - Blue Boys Hamse Bouwcentrale (vrij) 13-2 n.m. 1-0 n.m. 0-3 2-1 Uitslagen Zaterdag 23.10.82 1 't Hoekske - Kobekensvrienden Vriendenkring - Den Buiten VK Peugeot A - Sportif Steendorp VS Meteoor - RD Beveren Travel De Jager - Laar SfX)rt - Pylonen De Kerf Shell Boys - VK Audi 2 Tivoli Boys - VK 3M Zwijndrecht Alu De Cauwer - Sportief Kruibeke RBS Hoger Op - Welvaart Glazenleeuw Altodie Frema - Uilen Vlierkouter - Club '66 Wembley - Brouwersboys 3A Scoutshuis - Luitentuit Tip Top - AFW Woodstock Dry Boeren - Verbroedenng KWB Kruibeke - Ten Bosch Boomkw. De Wolf - VK Peugeot B CR Saeftinghe - De Nieuwe Sportvr. VK Veile - Kalishoek Klein Laar - 't Vlietje 3B Zeemeermin - Viola Onder Ons - Pekton Akai Boys - Bijlken B Tromp - Moerstraat Vapo - Moderne Palm - All Keep 't Rivierenhof - The Re Boys Zondagvoormiddag 24.10.82 1 Los Amigos - Real Witte Pen A Frema - Van Hoecke Luitentuit - Glazenleeuw KWB Kruibeke - Gaveriand VK Veile - KWB OLVrouw Kommersanten - Pompstraat Sportief Steendorp - Blue Boys 't Klokhuis - Zillebeek Sportief Waasmunster - Wilgenhof Jong KWB Elversele - Kalishoek Shell Boys - RD Multi Center Spaans Kwartier (vrij) 3A Den IJzer - Vs Meteoor Metallo's - VK Nopri Temse Zele Zeemeermin - SK Belsele Scoutshuis - Belseelse SV Hoop en Vreugd - Koekoek Wijnveld (vrij) 3B Jong Bijlken - Oud KWB Elversele Real Witte Pen B - Van De Voorde Moerstraat - Rompu Zaffelare KU St. Anna - KWB St. Anna 8-2 uitg. 0-1 3-2 uitg. n.m. 2-3 0-1 7-2 n.m. 8-0 5-4 2-3 3-2 4-1 1-5 0-0 3-6 0-1 2-1 3-2 n.m. 3-0 0-4 3-2 2-2 uitg. 4-1 1-5 5-2 8-0 4-3 6-2 4-8 4-0 6-2 ASV Rapid Burcht - Peyton Place 4-2 Statievrienden - Caves 5-1 Wijkagenten - 't Fort 2-3 Teriocht - De Stoofpot 3-1 Hudino Boys - Den Buiten 0-7 De Zon - De Sater 3-0 Hoop en Vreugd - De Vrede e-0 ff Klassering Zaterdag 1 VK Peugeot A 6 11 Vriendenkring 6 10 Kobekensvrienden 5 8 FC Sport 6 8 Laar 5 7 't Hoekske 6 7 SV Meteoor 5 5 VK Audi 5 4 Sportief Steendorp 6 4 Shell Boys 4 3 Den Buiten 5 3 De Jager 5 3 Pylonen De Kerf 6 2 RD Beveren Travel 6 1 2 Wembley 6 11 Vlierkouter 6 10 VK 3M Zwijndrecht 5 8 Club '66 6 8 Uilen 5 7 Alu De Cauwer 6 7 Tivoli Boys 6 6 Welvaart 4 5 Glazenleeuw 5 4 RBS Hoger Op 5 4 Sportief Kruibeke 6 3 Frema 5 2 Brouwersboys 6 1 Altodie 5 0 3A Luitentuit 6 11 VK Veile 6 10 De Nieuwe Sportvriend 6 10 CR Saeftinghe 6 8 KWB Kruibeke 6 8 VK 't Vlietje 6 7 Dry Boeren 6 7 Verbroedering 5 6 Tip Top 6 6 Ten Bosch 6 6 Klein Laar 5 4 Boomkwekerij De Wolf 6 3 Scoutshuis 6 3 Kalishoek 6 3 AFC Woodstock 6 2 VK Peugeot B 6 0 Vapo 6 12 Moerstraat Onder Ons Moderne 6 9 Palm 6 7 The Red Boys 6 6 Bijlken B 6 5 Tremp 6 5 Zeemeermin 5 4 Viola 5 4 5 10 6 10 All Keep Akai Boys 't Rivierenhof De Pekton Zondag voorm Iddag 1 Luitentuit Glazenleeuw KWB Kruibeke VK Veile Van Hoecke Los Amigo's Frema KWB OLVrouw Kommersanten Real Witte Pen A Gaveriand Pompstraat 2 Spaanss Kwartier Sportief Steendorp RD Multi Center Zillebeek Jong KWB Elversele 't Klokhuis Kalishoek Wilgenhof Sportief Waasmunster Shell Boys 3A Scoutshuis VK Nopri Temse Zele Den IJzer Zeemeermin Hoop en Vreugd SK Belsele SV Meteoor Koekoek Belseelse SV Metallo's Wijnveld 3B Jong Bijfken KLJ St. Anna Moerstraat Van De Voorde Neerstraat Oud KWB Elversele Real Witte Pen B The Cup Bijlken A KWB St. Anna Rompu.Zaffelare Zondagnamiddag 1 Thor Veldeken Favo Hamse Bouwcentrale Rebellen Vossenhoek Blue Boys Herleving Dry Boeren KLJ St. Anna Fina Boys Club '66 Uil Zwarte Panters Flash Black Planteam 2 De Zon 'tFort Wijkagenten Caves Hoop en Vreugd ASV Rapid Burcht Statievrienden Teriocht Den Buiten Hudino Boys Peyton Place De Stoofpot De Vrede 5 8 5 8 5 6 5 6 5 6 5 6 5 4 5 4 4 3 5 3 5 3 4 1 4 7 3 6 4 6 5 5 5 5 4 4 5 3 5 2 4 1 4 8 5 8 4 7 5 7 4 5 5 5 5 5 5 2 5 2 4 1 4 1 4 8 4 8 5 7 4 6 5 5 4 4 5 4 5 4 4 3 5 1 5 0 6 12 6 10 4 3 6 3 6 3 6 2 5 0 6 10 6 10 SK VTB-VAB 0 Las Manas 3 Niemand kan er omheen: Las Manas moet veruit de sterkste ploeg zijn in deze 3de afdeling van het K.S.A.H. Ook SK VTB-VAB, ditmaal heel wat sterker gemotiveerd en beter spelend dan bij sommige vori ge gelegenheden tegen elftal len die mits ietwat meer punch hadden kunnen overwonnen worden, moest dit onder vinden. Positief voor VTB-VAB is al leszins het feit dat zelfs de snelle, technisch begaafde jongens van Las Manas tij- s de wedstrijd vaak be hoorlijk wat last ondervonden om hun overwicht in doelpun ten uit te drukken. Zo werd het met de 15de minuut 0-1 via een prachtig schot van Fer nandez. Doelman Neefs, ove rigens weer een schitterende wedstrijd, vermocht hiertegen niets. Hij stond overigens ook machteloos na 26' toen een schot van Montes verraderlijk botste en de doelman misleid de. SK VTB-VAB schiep al bij al te weinig gevaar; gezegd dient evenwel dat het om een vertimmerd elftal ging. Im mers, een der beste aanval lers, Lucierv Goovaerts, kon wegens een vorige week op gelopen voetkwetsuur niet aantreden terwijl Rudi Baeten, thans aanvallend middenvel der maar altijd goed voor een gevaarlijke aanval, reeds na tien minuten wegens metsel het terrein diende te verlaten Middenvelder Wehenkel dien de op de voor hem ongewone linksbuitenplaats ste spelen. Tijdens de tweede helft wer den de aanvalsgolven van de Spanjaarden weer vrij goed opgevangen. Omstreeks de 20ste minuut evenwel werd de druk,toch weer te groot en Anthoni, ingekomen voor Van der Helst, deed in een noch tans verdienstelijke ultieme poging de bal in eigen net afwijken. Vermelden wij nog dat de gekwetste Baeten vervangen werd door Van Roosbroeck. Ook zou hieraan dienen toe gevoegd dat onze «rotsen in de branding» Neefs, Mertens en Smeyers, ditmaal goed werden bijgestaan door verde digers Carels en Van der Helst en voorafgegaan door een dit maal zeker sterk gemotiveerd, hardwerkend middenveld met Jan Wuyts, Rudi Baeten, (na 10' vervangen door Van Roos broeck), Stael en Verhaert. Vooraan weerde Wehenkel zich op zijn voor hem ongewo ne plaats goed, terwijl Van Winckel zich onverdroten in spande, spijtig genoeg zonder sukses. Zeer goede leiding van scheidsrechter G. De Munck, die het duel, nog in goede banen wist te leiden. Sportverband Waasland FC Sport - Pylonen De Kerf 8-2 Liefhebberstornooi der stad Lokeren Wine Pen - Atlanta 6-1 Het eerste kwartier trok Atlanta in de aanval geholpen door het windvoordeel. Het was doeman Rudi De Clercq die de weg moes* wijzen en er aan de 18e min. 0-1 van maakte. Als de bezoekers bij schot waren kon de thuis ploeg het eerste halfuur de zege vergeten. Nu kwamen ze geleidelijk aan in de wedstrijd en Frankie Herreman scoorde de gelijkmaker. Na de rust was het al Witte Pen wat de klok sloeg. Freddy Van Hemelrijck speelde zich in de aktualiteit met een zuivere hattrick. Toch bleef doel man De Clercq zich in vedette spelen. Hij werd slechts gevloerd door zijn eigen ploegmaat Iven Poppe na misverstand. Nogmaals Van Hemelrijck presenteerde toen de rekening aan Atlanta: 6-1. Zeer sportieve wed strijd waarbij scheidsrechter Edgard Schelfhout terug op voortreffelijke wijze de teugels strak hield. Daknam 1 Everslaar 5 (stilgelegd) Aan de 34e min. opende Danny Rogiers de stand voor de bezoekers maar Bruggeman maakte kort daarop gelijk. Na de rust ging Rogiers terug door op links, lokte de keeper uit zijn doei en gaf een voorzet naar een vrijstaan de maat, die raak trof. Daknam was hiermee niet akkoord en scheidsrechter Roger Vervaet verwees Danny Brugge man van het veld. Enkele minuten later terug protest bij een bezoekend doelpunt en nu vloog Danny Haegeman de laan uit. Freddy Vervaet, een paar keer hard aange pakt, nam dit niet en revancheerde zich. Resultaat: ook buiten. Scheidsrechter Vervaet werd toen aangevallen door spelers en het Daknampubliek, zodat hij de wedstrijd voortijdig afblies. Handen af van de spelleider a.u.b. Tivoli 1 Wine Steen 1 Witte Steen heeft aangenaam verrast. Of beginnen de inspanningen door te wegen bij Tivoli? Voor de rust klom de thuisploeg op voorsprong via vrijschop. De bezoeken de defensie was nog de muur aan het opstellen toen Van de Putte reeds aan de haal was: 1-0. Na de rust kwam Witte Steen meer en meer in de wedstrijd. Tivoli moest een strafschop toestaan. Milenko Van Bruyssel trof raak maar de penalty moest hernomen worden. Die kans liet Benny Van Mete onbenut. De gelijkmaker kwam er toch via Van Mele, na vrijschop van André Van Durpel. Voor Witte Steen bleef de overwinning letterlijk tweemaal in de modder steken. Een lokaal verdediger kon telkens wegwerken. Puike leiding van scheidsrechter Callebaut. Alternaïf 6 The Cup 4 De bezoekers namen een reuzestart en liepen via Frankie Smet uit tot 0-2. Alternaïf nam dit zomaar met en milderden nog voor de rust telkens langs Luc Verzele. Na de koffie ging het spektakel verder. De thuisploeg gaf plankgas en liep uit tot 5-2 via Van Laere, Van Eetvelde en Taelman. The Cup bleef sportief aandringen en kwamen terug langs Dirk Smet, Guy Van Ackerwilde ook op de doelpuntenta- bel komen en scoorde 6-3. Als orgelpunt op deze spektakulaire match maakte Hugo Smet er op de valrepp nog 6-4 van. Een pluim voor beide ploegen en scheidsrechter De Weeze. Zulke wedstrijden willen we nog zien. Reinaert 3 Etna Wiel 0 Goede en sportieve wedstrijd waarbij elke ploeg een helft voor zijn reikening nam. Maar Reinaert trof raak terwijl Etna de kansen liet liggen. De thuisploeg trok resoluut in het offensief. Dit werd bekroond aan de 15e min. langs Patrick Rogiers. Reinaert bleef beuken en puurde een tweede treffer aan de 32e min. Na de rust keerde het spelbeeld. Etna voerde nu volop de forcing. Maar als je aanvalt moet je ook kunnen scoren. En dat ging niet bij de bezoekers. Tegen de gang vein het spel in voltrok Eddy Hillaert het vonnis: 3-0. Koplopers 0 Kings Erotica 2 In de beginfase was het niet te merken dat de thuisploeg een etentje in de benen had. Naderhand wel. Nog tijdens de eerste helft lieten ze een strafschop onbenut. Na de pauze naim Erotica definitief het roer in handen. Getuige daarvan een doelpunt in de 55e min. via Cools. Koplopers ging nu definitief door de knieën. Daarvan maakte De Jonghe gebruik om Kings op 0-2 te brengen. Faire wedstrijd onder leiding van ref Van Cleemput. Bosbie 0 De Jos 3 De Jos wordt een ernstige kanshebber op de titel. Bosbie speelde wel aantrekkelijk voetbal maar de bezoekers scoorden aan praktisch honderd procent. En dat telt. In een sportieve sfeer nam Bosbie het initiatief maar aan de rust stond de Jos aan de leiding met 0-2 langs De Rijcke en De Smet. Na de pauze gaf de thuisploeg zich nog niet gewonnen maar Erwin Temmerman bezegelde hun lot: 0- 3. Bobijn 3 Ruilare 4 Weer een doelpuntenfestival. Geanimeerde wedstrijd met wisselende kansen en dito doelpunten. Voor de thuis ploeg namen Van Loocke en De Page (2) de doelpunten voor hun rekening. De bezoekers troffen raak via Dierickx (3) en Luc Lintacker. Volgende zaterdag wordt er gebekerd met volgende wedstrijden. De Jos - Koplopers Atlanta - Witte Steen Smet - Ruilare Robijn - Juvenes Turk Gucu - Bosbie Bospark - Daknam Blauwen Duiver - Koven Oude Schuur - Standaard Alternaïf - Everslaar Prior - The Cup Etna Wiel - Reinaert Titanic - Bonaparte Kings Erotica - Jeugdhuis T 74 Witte Pen - Tivoli André Bij het Dendermondse FC Sport debuteerde Beno Bon- naerens. In deze goed sjaelen- de ploeg vond hij snel zijn draai en reeds na 4 minuten scoorde hij een doelpunt van hoge technische klasse. Twee minuten later mocht de bord jesman opnieuw zijn ladder op. Joris De Nijs scoorde een eerste goal van een reeks van vier. Alsof dat begin nog niet genoeg was scoorde de aarts- gevaarlijke De Moor na tien minuten nummer drie. Joris De Nijs liet zich niet pra men en schoot op de 25* mi nuut zijn tweede goal tegen de touwen. De bezoekende doel man heeft nochtans voldoen de talent want hij stopte een strafschop van Emanuel. Het was maar uitstel want even later lukte hij toch een vrije trap: 5-0. Nog geen 120 se- konden later lukte De Nijs zijn derde treffer: 6-0. Danny Bonaerens wou niet onderdoen en maakte er 7-0 van. Bij de rust werden De Moor, Bonaerens en Van hoorn issen vervangen door Jacobs, Ver- cammen en P. Emanuel. Na het éénrichtingsvoetbal van de eerste helft, kwamen de sportieve bezoekers nu ook in de wedstrijd via doelpunten van Rillaert en Jagers. Na een voorzet van Vercammen, knal de De Nijs nog van dichtbij binnen. 8-2! Volgende week ontvangt FC Sport op het terrein van de Dammen leider Peugeot A. Er wordt gerekend op veel be langstelling FC Sport: Verschueren, Fra- ngois, Barth, Walraevens, Da Jaegher, D. Emanuel, Van Hoomissen (P. Emanuel), B. Bonaerens, D. Bonaerens (M. Vercammen), J. De Nijs en E. De Moor (R. Jacobs). Joris De Nijs is goed op weg om Muc Wauters die van FC Sport naar het Aalster»» Blauw-Wrt verhuisde als re- kordsch utter op te volgen (32 goals). Joris scoorde in ze* wedstrijden reeds tien maal. (RJ)

De Voorpost | 1982 | | pagina 17