1 i Van Cauteren licht leider De Leenheer-Nelis uit het zadel Berlaarse Minivoetbalkompetitie En zondag de topper: Erembodegem-Mater 1 «Minivoetbal verbond Dendermonde Rijkswacht neemt maat «an Politie Duivenmelkers Lede - Presshop Brugge 3-2 VK Velle-KWB O.L.Vrouw Nettetrlllers sterker dan Rijkswachters MINIVOETBAL De Voorpost - 29 10.1982 - 47 Black Label Zele won met 5-4 tegen Knesselare in de tweede nationale van de minivoetbalkompetitie, (bvw) Uitslagen Pavo Sp.-Wassal. Burm 4-4 M. De Bruyne-Pa en Gijs 9-1 Vesko-Vr.kr. Land. Gilde 3-4 Donk Eendr. B-Woonb. 7-1 Tijl-Joker 2-1 Verz. De Meyer-Minibond 8-2 Famivoc BAC-Donk Eendr. A 19-2 Deze laatste was de meest opvallende wedstrijd daar de familie Sacré het opnam tegen de zeer jeugdige Donkjon gens. Het talent van Peter De Meyer en Johan De Winter kon niet optornen tegen de snelle aanvalskracht van Fa mivoc. waarbij Rudy Buyle en Marc Van Cauteren elk zeven maal raak schoten. Marc Van Cauteren is nu topscorer met 18 doelpunten uit drie wedstrij den. Kamiel De Meyer van Donk Eendr. B is tweede met 16 doelpunten Klassement 1Melior De Bruyne 2. Famivoc BAC Minibond Tijl 5. Wassalon Burm Pavo Sport 7. Vesko Pol De Meyer Vriendenkr. Land. Gilde 10. DonkB. Joker 12. Pa en Gijs 13. Donk A 14. Woonburo Op vrijdag 29.10 spelen om 20 u. Wassalon Burm en Melior De Bruyne. om 21 u. Minibond en Pavo Sport en om 22 u. Joker tegen Verz. De Meyer. Tussen 1 en 5 november zijn [)e minivoetballen van Beukenhof Aalst konden slechts met vijf man aantreden, (per) er qeen kompetitiewedstrijden. Hoké laat eerste puntje in Burst Nationale afdeling Vinderhoute-Velzeke Luchteren-Serskamp Hansbeke-Kr. Brakel St. - Anna-Ekkergem RC Mater-Zwijnaarde Burst-Erembodegem Herdersem-DH Welle Uinivoetbalklub Lokerse was te gast bij de Aalsterse formatie Beukenhof, (per) op het programma. Racing Mater kwam na een moeizame ovenwinning tegen Zwijnaarde mee aan de leiding. Het lei dersduo gaat de rest van de klassering met drie punten vooraf. Den Hert Welle komt na een zwakke start fel opzet ten, dat kon Patro Herdersem zondag aan den lijve ondervin den. Na een gelijkopgaand eerste halfuur met de beste kansen voor de Herdersem- naars sloeg Welle via Uytten- daele en De Moor (met ieder twee doelpunten) hard toe en Dat de Patrospeler Ward Muy- laert unaniem als de beste man op het terrein werd geci teerd. mocht niet baten. Enkel een eerreddend doelpunt langs Jacques De Wit in de slotfaze kon als enige troost gelden. 1-4 eindstand, op nieuw inkasseerde Herdersem sinds hun promovering naar «L? „vdï!, d?°h de nationale reeks in de deze 90ed voetballende tor- KKSFB. Wie had het in Erem- 1. Erembodegem 6 11 2. RC Mater 6 11 3. DH Welle 6 8 4. Hansbeke 6 8 5. St.-Anna 6 8 6. Velzeke 6 7 7. Zwijnaarde 6 6 8. Serskamp 6 6 9. Luchteren 6 5 10. Burst 6 4 11. Herdersem 6 3 12. Ekkergem 6 2 13. Vinderhoute 6 2 14. Kr. Brakel 5 1 De jongens van Hoké i lieten zondag te Burst het allereerste kompetitiepuntje in de brand rvrvoro. vvitj ilau ntji ui libiii- j;_~ bodegem ooit durven dromen? Als toemaatje staat er zon- daa a.s. een absolute topper matie mag zich geenszins la- Regentboys, voor het eerst in een officiële minivoetbalkompetitie, (c) )e Minispartanen II spelen in de N. O. M. B. kern Dendermonde. (c) Bolly's» uit Aalst spelen liever in de Appelse sporthal, (c) U.f r FC Stoom-Fil. 2 Tuitvr.-Pappenh. Bobbys-Mini Sparta 2 Den Heizel-Nettetr. Rijkswacht-Politie 10- 3 Mesp.-Zakenk. V. Biesen 0-10 2-6 3- 4 1- 7 3- 2 St. Wafels-Jov Sportvr.-Fil. 1 Waterd.-Fami Sport Picad. 1 -All. Sp. Sportp.-FC Baert Mikeno-Rimo Stars Bonte Os-PI. Ploeg Reg. Boys-Kawede juiw Wit Hof-Young B. '"De ploeg van Picadilly 1 laat -]-np .pjead 2 nb£?wblijkbafr Qel£n. h®1 Interc.-Caxt. Boys uuDendermondse Minivoetbal- - - - verbond. Vorige week ver- usloeg ze Jovanda. Thans nln" 2 n.o.m.b. - a 2" Nationale 4 Sportverbond Waasland VK Veile leek zondag door de voetbalgoden verlaten. Ge durende het eerste half uur van de wedstrijd werden de nochtans gereputeerde be zoekers van Beveren gewoon overklast. Het doelijzer ver minderde evenwel verschillen de keren een logische voor sprong. Enkele minuten voor de rust kregen de Vellenaars zelfs een tegendoelpunt te slikken toen de bezoekers konden profiteren van een on verwachte kapriool van de bal. Domme pech voor de Velle naars ook nog na de rust toen voorstopper Ludo Water schoot zijn eigen doelman ver sloeg met een «meesterlijke» lob. VK Veile vocht echter te rug en wist de achterstand nog om te buigen tot een 3-2 voor sprong. Dit met fraaie doel punten van Francis Smet, Gil bert De Decker en Etienne Audenaert. Spits Gilbert De Decker bereikte daarmee zijn 249ste doelpunt voor VK Veile en wou zo graag de 250 berei ken. Twee minuten voor afflui ten dacht iedereen dat het zo ver was toen Ronald Vercau- teren, die zelf gemakkelijk had kunnen scoren, hem daartoe een mooie gelegenheid schonk. De bal schampte ech ter weg van zijn minder goede linker. Gilbert leeft nu met spanning naar de eerstvolgen de thuiswedstrijd toe en hoopt dan het goudgele vocht rijkelijk te mogen laten vloeien op zijn 250ste treffer. Okapi-Busboys .All Sport onder de bijl, twee Jlwploegen die toch bij de koplo pers werden gerekend. Öok Markt doet het de laatste iweken biezonder goed. Dat ^kan ook worden gezegd van F.C. Stoom. Het duel tussen Rijkswacht en Politie werd af floten met een vrij afgete- ;ende winst van eerstgenoem Dendermondse M inivoetbalkompetitie Het misschien niet zo gekende wachten met angst de uit- ploegje uit Lede doet het uit- spraak van de strafkommissie 0- 7 stekend in 2°* Nationaal. Na de a' 14- 2 fusie met Witte Leeuw Aalst zit De wedstnjd ging evenwichtig 14-2 er muziek in de ploeg van van start. De ploegen waren 9- 6 secretaris Tandeur. De uitsla- aan elkaar gewaagd. Span- 10- 0 gen liegen er niet om! Met een nin9 was er genoeg in de laat- 2- 3 mooie derde plaats in de rang- s'e minuten. Brugge had ge- 9- 4 schikking hoopt men dit sei- üjkgesteld en dacht reeds een 2- 4 zoen naar de titel te dingen. Er Pur|t *e kunnen meegraaien, E.D.M. js echter een klein wolkje bo- maar in de allerlaatste secon- ven de klub blijven hangen. P®n maakte De Koker de win- Twee geschorste spelers riinggoal 3-2! reeds geel onder de neus. En- Normaal mocht hij vervangen kele sekonden later schoot worden maar omdat hij ook Perrewijck een mooi doelpunt nog enkele «met op te schrij- binnen en binnen dezelfde mi- ven» woorden richtte tot de nuut scoorde hij nog eens via scheidsrechter mocht hij zich de voet van een tegenstander: gaan aankleden: rode kaart! - 2'0 (11* min.). De Rijkswacht Nog een dertigtal sekonden >n. Zelden hebben we die Deze topwedstrijd, beide ploe- kreeg het moeilijk en kon het zouden de Rijkswachters op ond zoveel «flikken» bij me- gen delen met 12 punten on- beter spelend Nettetrillers en- het terrein blijven, maar op geslagen de leiding, begon kei met overtredingen stop- vraag van De Bleser zouden met een licht veldoverwicht pen Het volgende geel bleef ze dan samen het terrein ver van de Rijkswacht. Na vijf mi- niet lang uit. De Bleser alweer, laten. Best mogelijk dat Nette- 10-6 nuten echter kwamen ook de die protesteerde tegen de me- trillers hier wint met 10-0. 1-7 Nettetrillers in de match. De ning van de scheidsrechter ijr) 4- 2 Bleser kreeg na 9 minuten Pierquet. was de gelukkige. .kaar gezien. li PI.-Lucky Sp. »ish.-Mini Sparta 1 Da Markt-Volksvr. Zeelse Minivoetbalkompetitie De Leenheer/Nelis Zele - Van Cauteren 1-2 Door deze zege behoudt Van Cauteren zijn plaats in de top van het klassement en moet De Leenheer/Nelis zijn eerste nederlaag in ontvangst nemen na weken minivoet bal. Doelpunten waren er in deze wedstrijd niet geduren de de eerste drie perioden. De Leenheer/Nelis had wel de kans om op voorsprong te komen laten liggen door een comerbal te missen. Toon Van Cauteren en Emiel De Witte (cornerbal) brachten Van Cauteren in de slotact op 0-2. Jan Berkers scoorde het enige doelpunt voor De Leenheer/Nelis Zele. In de slotminuten kreeg J.P. Chris- tiaens na handgemeen, de rode kaart. MVZ. G. Deprouw - SV. Telelec 7-4 De nieuwe leider MVZ. Deprouw speelde een slechte wedstrijd tegen SV. Telelec dat meerdere malen de MVZ Deprouw-defensie tot ingrijpen dwong. Vroeg in de wed strijd miste MVZ. Deprouw een strafschop en comerbal De stand na één act was 1-0. De tweede penode was de produktiefste voor MVZ. Deprouw (5-1). Nadien liep alles mis bij de blauw-witten. 6-2 was de score na dne perioden. Twee strafschoppen en een cornerbal brachten voor SV. Telelec zachtere cijfers op het bord. Voor MVZ. Deprouw scoorden Chris De Waele (4), Luc Vertongen (2) en Johan Roels. Voor SV. Telelec Marc Van Praet. Ivan De Stroper, Willy Van Garsse en Luc De Vijlder. Rombout Safir - SK. Chantant 12-3 Bij het einde van de eerste periode was de score nog steeds ongewijzigd op 0-0 gebleven. Pas in de tweede act schoot de thuisploeg uit de startblokken (5-0). De derde periode eindigde op 9-2. Een offensief ingesteld Rombout Safir haalde dubbele winstcijfers in de slotset. Scherp schutter Marc Van de Velde scoorde 7 doelpunten; Patrick Van de Velde (3), Albert Van Hecke en Jan Van Cauwenberg waren de andere sdoelpuntenmakers voor Rombout Safir. Voor SK. Chantant scoorden Patrick Malin, J. Cl. Verschueren en Giovanni Viola. MVZ, Vehent - De Balans 5-5 MVZ. Vehent speelde geen schitterende partij minivoetbal en De Balans schijnt zich reeds beter aan te passen in de kompetitie. De Balans hield tot in de slotperiode telkens met één doelpunt de bovenhand. MVZ. Vehent mag zich nog gelukkig achten dat de geboden comerballen telkens roos waren. Het scoreverioop was als volgt: 1 -1 2-3 3-4 en 5-5. Joris Willockx (4) en Pierre De Sitter scoorden voor MVZ. Vehent. Geert Geerinck (2), Paul Herwege, Guido Roels en Luc Van Avermaet tekenden de treffers voor De Balans aan. Neyt - Klodde: 4-2 Neyt wipt door deze overwinning over Klodde in de klassering De wedstrijd tussen deze twee evenwaardige ploegen verliep spannend. Na één periode was de stand 1-1Deze score werd door Neyt geleidelijk aan opgedre ven in de tweede (2-1) en derde act (3-1). Klodde scoorde in de slotact een tweede maal maar Neyt had in de slotminuten nog voldoende kracht in huis om Klodde op afstand te houden. Voor Neyt scoorden Albert Van Puyvelde (2), Luc Van Damme en Patrick Herrebaut. Herman en Edmond Van Driessche (geel) scoorden voor Klodde. O N. Van Damme - Arsenal 3-2 Tot in de derde periode van deze goede wedstrijd bleef de 0-1 score op het bord staan in het voordeel van Arsenal. Etienne Kesteleyn had Arsenal op voorsprong gebracht in de aanvangsfase van de wedstrijd. Deze negatieve score voor O N. Van Damme werd in de derde act omgebogen in winst. Frank Goossens en Freddy Van de Velde zorgden voor deze ommekeer. In de laatste periode legden J.P. Vehent en Etienne D'Hollander de eindcijfers vast. O N. Van Damme is medeleider en Arsenal valt iets terug in de klassenng. Coppleters - 't Sloeberke: 11-1 Een moeiteloze overwinning voor Coppieters tegen 't Sloeberke dat met de rode lantaarn in zijn bezit blijft. De overwinning kreeg vooral in de derde en vierde act gestalte. In de derde periode scoorde 't Sloeberke de enige treffer via Luc Van Hecke. Het scoreverloop zag er als volgt uit: 2-0 4-0 7-1 11-1. Voor Coppieters scoorden Peter Boeykens (4), Ene De Graef (3), Mare Apers (2), Jan Van Caeckenberghe en Jan Bogaert. Heirman - Ness 11-2 Onze voorspellingen van de vorige speeldag zijn uitgeko men: Heirman heeft reeds de eerste punten op zak en het slachtoffer werd Ness. De eerste periode werd met een 2- 0 stand besloten. Halfweg de wedstrijd was deze score verdubbeld. In de derde act lukte Ness de twee tegen doelpunten via Luc Van Doorsselaere en Ronny Roosen boom (6-2). In de laatste periode werd een eerste maar mooie zege behaald door Heirman. André De Waele (4), Robert Van Dorp (3), Danny De Vleeschouwer (2), J.P. Boone en André Mertens scoorden voor Heirman. Klassement: 1. MVZ. Deprouw 8/14, 2. O. N. Van Damme 8/14, 3. Van Cauteren 8/13, 4. De Leenheer/Nelis Zele 7/12, 5. Coppieters 8/12, 6. MVZ. Vehent 7/10, 7. Ness 7/8, 8. Neyt 7/8, 9. Arsenal 8/8, 10. Klodde 8/7, 11. Rombout Safir 8/7, 12 De Bisschop 7/4, 13. SK. Chantant 8/4. 14. De Balans 8/3,15. Heirman 7/2,16. SV. Telelec 7/2, 17. "t Sloeberke 7/0. (3jz) Veteranenkompetitie Van Damme - Gemeentepersoneel 6-1 MV. Van Damme Koevliet heeft tegen het Gemeenteper soneel een goede partij minivoetbal gespeeld en door deze overwinning meteen ook de klassering gevoelig verbeterd. De spelers gingen een eerste maal rusten met een 1-1 stand. In de overige drie perioden kon het Gemeentepersoneel niet meer scoren. Deze gelijke stand werd behouden tot in de derde set. Van Damme Koevliet verhoogde de stand tot 1-3. Een goed draaiende ploeg van Van Damme Koevliet legde in de slotact de mooie 6-1 zege vast. Guido Rombout (2), Jef Roggeman, André Van Cauteren, Jules Verlaeckt en Hubert De Rijcke scoorden voor Van Damme Koevliet. Wilfried Van Damme scoorde voor het Gemeentepersoneel. MVC. Ebes - MV. Vemelrt 2-5 Een overwinning voor MVC. Ebes zou hun meteen mee op de tweede plaats gebracht hebben samen met Ver- neirt. Zover liet MV Vemeirt het evenwel niet komen. René Poppe scoorde in de eerste periode (0-1en bij het einde van de tweede act wezen de bordjes 0-3 aan. André Lostrie milderde voor MVC. Ebes tot 1 -3 na de rust. Een mooi laatste kwartier leverde nog drie treffers op. Paul Van de Velde tekende de tweede Ebes-treffer aan. Voor Vemeirt scoorden ook nog Hugo Heirman (2), Hugo De Paepe en Jules Poppe. SV. Telelec - VSO 6-3 Eveneens een vlugge en aangename wedstrijd tussen twee ploegen die van meetaf aan in de aanval waren. Een own-goal bracht SV. Telelec eerder gelukkig op voor sprong in de eerste act. De score verdubbelde in de tweede periode. Ondertussen had VSO. echter ook reeds voor gevaarlijke aanvallen gezorgd doch doelman Etienne Robberecht kwam meermaals gevat tussenbeide. In de derde act bleef een opportuun SV. Telelec de geboden kansen benutten. Deze set eindigde op 4-0. Een moedig en ook goed voetballend VSO scoorde nog driemaal bij een 6-0 stand Alfred Van Peteghem (3), Guido Van Kerckhove (2) en Karei De Beu Ie scoorden voor SV. Telelec. Voor VSO waren dit Emiel Verberckmoes, Luöen Matthijs, en Willy Coene. Klassement: 1. O N. De Bruyne 6/12, 2. MV. Vemeirt 6/9, 3. MVC. Ebes 6/5, 4. Van Damme Koevliet 6/4, 5. SV. Telelec 6/4, 6. VSO 6/4, 7. Gemeentepersoneel 6/4 (ajz).

De Voorpost | 1982 | | pagina 19