Dendermondse Inter - scholencross voor middelbaar- en technisch onderwijs werd een sukses ;0p 17 november j komt het Lager Onderwijs aan bod Club 25-100: rekreatie- atletiek Interscholencross voor het Lager Onderwijs te Dendermonde ATLETIEK Er kwamen nagenoeg zeshonderd deelnemers naar de interscholencross, georganiseerd door de Stedelijke Sportdienst (c) De Voorpost - 29 10 1982 - 37 ten De zesde Interscholencross voor middelbaar- en technisch onderwijs die in :0"' Dendermonde werd gelopen, Is een sukses geworden. Gestimuleerd door een ^uitzonderlijk zacht en zonnig najaarsweer, boden zich zowat zeshonderd deelnemers en deelneemsters aan. Ze waren afkomstig uit het officieel en het en vrij onderwijs. Het Initiatief ging ook nu weer uit van de stedelijke sportdienst. 5.4 Het algemeen klassement gaf na afloop volgend beeld. In de serie jongens kwam on-het Koninklijk Atheneum als sterkste op de voorgrond met 111 punten. Dan be- volgden het V.T.I. (69 p.), R.M.S. (62 p.), Hemaco (37 p.), Vrije Handelschool (18 Dat p.), R.l.T.0.1 (15 p.) en R.I.T.O. 2 (2 p.). Bij de meisjes won St.-Vincentius met 171 vee punten, gevolgd door het Kon. Atheneum (78 p.), St. Vincentius Technische (50 >m-|p.), R.M.S. 2 (23 p.) en R.I.T.O. 2 met 8 punten. de- oe- Uitslagen dré Meisjes geboren 1970 - le de jaf k en An ja Pouliart won de 800 m is (c) Moorter Ann, De Paepe Ver- onique, Verhelst Beatrijs, De Proft Leen, Kestens Deborah, Goossens Hilde, De Jonge Il se, Depoullon Katrin, Deray- maecker Katleen, Vandevelde Ymke, De Waele Lieve, Ver- dickt Kathy, Van Lembergen An, Heyvaert Isabella, Philips Cabine. Vlaeminck Peggy, Biebaut Elsy, Verkistel Chris tel, Herssens Ingrid, Van Cau ter Kristin, Jansegers Jeanine Segers Katleen, Van Den Bos sche Linda, Van Dooren Ray- monda, V.d. Broek Nancy, De Clercq Sabin, Sterckx Suzy, Saeys Sonja, Verbelen Vale rie, De Pooter Annemie, De Smedt Nele, Borms like, De Smedt Els, Van Praet Christel, Verhelst Annelies, Van Der Bruggen Mia, Van Haver Veer- le, Moemaut Inge, Verdickt Cristel, Van Ransbeeck Mu- zetta, Verbeeck Christel, Den Roover Kathleen, De Meyst Orpha, Van Assche Veerle, Pauwels Annick, Baes Tanja, Kochuyt Sabine, De Cause- maeker Marleen, Gordijn Tin- neke, De Boeck Hilde, Certijn kj Nicole Bocklandt (1.000 m.) Arbijn Petra, De Bruyn Leen, De Wit Helga Jongens 1.000 m. Geboren 1970 Mar ga Van 1.000 m.) Weyenbergh li 1 Poulliart Anja, St. Vincentius Hum. h Cloostermans Sara, Van Lim- j bergen Els, Saedeleer Barba- ra, Ceuppens Carine, De h Saert Annie, Keppens Nata- e scha, Callewazrt An, Bre- waeys Chrischa, Piron An, n Caudron Tania, D'Hondt San- dra. De Martelaer Lena, Diele- t. man Patcy, Ophalvens Lenny, n Robberecht Tmneke, Vermeu- s len Griet, Stilten Sarah, Staes e Katrien, De Wispeleir Veroni- k que, Van Wiele Els, Vercam- 0 men Veerle, Van Hoyweghen n Kristin, Peeters Isolde, Van n Nimmen Els, Van Goethem n Anja, De Smet Els, Coppens s Anne-Marie, Tilley Renilde, ,11 Cornells Heidi, De Donder Ira, q De Saedeleer Anja, Claessens Evy, Van Boven Anja, De Cuy- per Ellen, Van Hoyweghen Diana, Steenhaut Annick, Lau- reys Kathleen, Michiels Isabel- Ie, De Smedt Ann, De Coster t An, Desmet Clara, Meyers An- nick, Van De Voorde Catheri- na, Rijdant Lieve, Tilley Chris tine, Van Haut Katrien, D'Haes Ann, Konate Sofie, De Smet I. Kriestien, Verschelden Ann, Gauwy Hildegard, Van Geyte Lucia, Ivens Nancy, Van Ób- bergen Nathalie, De Nutte Jo- siane, Hautekeete Ann, Van Heule Kathy Meisjes 800 m. geboren 1969 1. Ceuppens Kristel, St. Vin centius Tech. Eeckhoudt Nathalie, Van Nathalie Eeckhoudt (800 m) (c) Anne Nancy, Bellon Ann, De Jonge Lucie, Van Der Cruys- sen Kathleen, Van De Velde Hildegarde, Vermeir Ilse, Blommaert Nancy, Callebaut Ilse, Van Hauwe Lena, Van Den Broeck Hilde, Van Rillaer Marianne, Van Den Broeck Katty, Serraris Mireille, De Beul A. Marie, Moens Anja, Verhaegen Veerle Meisjes 1.000 m. Geboren 1968 1Van Weyenberg Marga, St. Vine. Hum. Van Haut Anja, Abbeloos Veerle, Stilten Katrien, Goossens Els, Cauwenbergh Denise, Verheyden Nancy, De Triest llle. Van Cauwenbergh Hilde, Van Der Vekens Ann, Ann, Van Biesen, Van Keer Nadine, Van Wesemael Mirel- la, De Wotf Karine, Buyl Els, Van De Perre Machteld, Scholliers Anja, Daelman A. Mie, Tjoens Carmen, Impens Annick, Corbusier Elsie. Bruy- landt Nele. Verdickt Els, Swenne Myriam, De Saert An nelies. De Geest Kristel, Van Den Steen Ingrid, De Wit Mag gy, Van Den Steen Nancy, De Saeger Mureille, Buggenhout Gysela, Vervrangen Maggy, De Brabander Lina, Willems Ann, Callaert Rebecca, Boon Pascale, Herssens Hilde, De Man Sandra, Van Den Veken Karin, Van Der Cruyssen Christine, De Vriendt Lieve, Vercauteren Kristel, Van Bie sen Natasja, Broothaerts Kari ne, De Wolf Sabine, Van Steen Els, Roels Sandra, De Beule Greet Meisjes 1.000 m. Geboren 1967 1. Bocklandt Nicole. R.M.S. II De Smedt Annick, Vermeire Inge, De Voider Anja, Van De Velde Annick, Ophalvens An ja. D'Haen Christine, De Boeck Ann, Buys Marleen, Joos Marleen, De Bondt Nikie, Tassent Karin, Van San Ta mara, Meeus Maggie. Van Den Bossche Christine, Fran- kel Mona, Maes Ann, Van Schoor Ingrid, D'Hondt Christi ne, Coppieters Marianne, Ydens Dannie, Dierickx Els, Colman Ann, Coen Katrien, Chris Meskens (1.000 m.) 1. Meskens Chris, R.M.S. II De Wolf Dirk, Baude Robby, Mosuse Robert, Van Holst Rik Jongens 1.000 m. Geboren 1969 1. Van Langenhove W. Kon. Ath. Quisquater Patrick, Vander Wim Van Langenhove (1.000 m.) Jeught Serge, Janssens Geert, Mosuse Jean-Paul, Stallaert Marc, De Wachter R., Huyck Rudy, Del Ben Nico, Caudron Gunther, Rombaut Danny, Persoons Ronny Meiejes 1.200 m. Geboren 1966 1. Pauwels Hilde, St. Vincen tius Hum. Van Uytvange Ingrid, Vlae minck Ann, Tilley Katelijn, Van Driessche Marleen, De Schrij- der Helga, Sacré An, Pinoy Anita, Van Haut Annick, Van Hilde Pauwels (1.200 m.) Den Meersch Jannie, Seghers Gudrun, Pauwels Ann, De Clippeleir Christine, Van Riet Lieve, Paul Inge, Van De Per re Gertrude, De Kock Godelie- ve. Verlinden Marleen, San ders Jacqueline, De Hertogh Kardien, Van Riet Jenny, Van Wezemael Beatrijs, Rottiers Christine, Van Assche Annemie Meisjes 1.200 m. Geboren 1965 1Pauwels Inge, St. Vine. Hum. 1. Bocklandt Guido, R.M.S. II De Wolf Annemie, De Kinder Bahnmuller Norbert, Vinck Anneken, Bisschop Dorisy, Michel, Sanders Koen, Tas Buelens Hilde, Van Broeck Dirk, De Picker Gert, Uyter- Bettina, Spanoghe Denise, sprot Peter, Van Goethem Vermeiren Christel, Verhof- Hans, Cammerman Marc Inge Pauwels (1.200 m) Guido Bocklandt (1.500 m.) Voor de zesde keer wordt in Dendermonde een interscho lencross georganiseerd voor het lager onderwijs. Deze sportmanifestatie gaat door op woensdag 17 november vanaf 13.30 u. Ze heeft plaats in de omgeving van het Olymposzwembad aan de Leopold II laan. De Stedelijke Sportdienst geniet voor deze inrichting de welwillende medewerking van het stadsbestuur, zwem bad Olympos en van de plaatselijke atletiekklubs. Naast de talrijke herdenkingsschalen die geschonken worden door de stad Dendermonde, biedt het Olymposzwembad aan alle deelnemers die de aankomst bereiken gratis zwemmen aan. Deze cross is voorbehouden aan alle jongens en meisjes die in het Dendermondse school lopen, evenals voor de leerkrachten. Bij de lagere scholen zijn de deelnemers onderverdeeld in zes leeftijdsreeksen De leerkrachten komen samen in één reeks uit. Aan deze interscholencross zijn twee prachtige wisselbekers ver bonden. Om definitief eigenaar van een wisselbeker te worden moet een school driemaal achtereenvolgens winnen. De inschrijvingen dienen uiterlijk op 8 november te worden gestuurd aan de Stedelijke Sportdienst. Sporthal, Van Langenhovestraat 203 A te Dendermonde. Individuele prijzen zijn voorzien voor de eerst aangeko- menen per leeftijdsreeks. Iedere deelnemende school wordt verzocht een afgevaardigde of leerkracht te sturen om de leerlingen bij te staan. De leiding van de cross berust bij de h. Gustaaf Van Damme en zijn medewerkers van de Dendermondse atletiekklubs. De uitreiking van de wisselbekers zal geschieden een half uur na de laatste aankomst in de hal van het zwembad. E.D.M. Sedert jaren hebben vetera nen van ACEA hun eigen re- kreatieve activiteit in het stads park. Iedere zondag te 10 u. verzamelen een 40-tal sportief geïnteresseerden aan de in gang van het stadspark, nabij de atletiekpiste. Voor sommi gen wordt het zelfs een fami liaal gebeuren, want ook de kinderen zijn welkom. Na een opwarming, iedereen volgens zijn vermogen, leidt Franöne Van Poelvoorde de turnoefeningen op prettige wij ze. Daarna wordt de jogging geleid door Frangois Comelis, Rik Ghysens, Cesar De Bac ker of Paul Silon. Te 11 u. realiseren zich heel wat da mes, dat hen nog huiselijke verplichtingen wachten, maar enkele doorbijters als Frangois Penninck en Frangois Pollet weten van geen ophouden en lopen nog heel wat kilometers. Een 12 tal anderen gaan naar de turnzaal van het V.T.I. voor nog wat spannende sets volley-ball. Aansluiting bij A.C.E.A. en Vlaamse Atletiekliga (V.A.L.): 300 F, te betalen bij de secre taris: Emiel De Schrijver, Wel vaartstraat 56, 9300 Aalst (rek. 293-0187205-50). In dit be drag is de verzekering begre pen, het maandelijks clubblad «Eendracht-Atleet» alsook een kenteken voor op het trai ningspak. De voorzitter is Nick Mertens, Lokerveidstraat 23 te Erembodegem, tel. 21.74.15. Familie-uitstap komt enkele malen per jaar voor, zoals de herfst-wandeiing van maan dag 1 november a.s. in het Zoniènwoud. Vertrek te 10 u. aan het tennisveld. Pick-ntck meenemen. Wie geen vervoer heeft, vindt wel een plaatsje in een andere wagen. Best voor af verwittigen. Laatste af spraak gebeurt op de training van 31 oktober. N.B. Wie de club wenst te leren kennen, kan gerust mee doen, bij wijze van proef. Het Poe ziecentrum organi- zeert drie kursussen: verzen, dichtersbijwerkgroep jonge dichten. Alle sessies vinden plaats in het Poèziecentrum, Sint-Kwintensberg 65a te 9000 Gent (091-25.22.25) waar men ook alle inlichtingen kan krijgen. stadt Kristine, Van Bauwel Bir- git, Schuddinck Ann, Denis Anne, Cauwenbergh Corry, Van Avermaet Greet, Van Den Velde Ria, Van Den Bossche Hilde, Michem Bea, De Schrij- der Rita, Moens Ann, Ghyse- linck Erika Jongens 1.500 m. Geboren 1968 Wim De Keyser (2.000 m.) Patrick Van Cauwenberghe 2.000 m.) Alain Frangois (1.500 m.) 1Frangois Alain, Kon. Ath Van Haute Johnny, Claus Ge rry, Jhomas Danny, Coen Ma rio, Van Cauwenbergh Bart, Busse Kris, Bosteels Jan, Ver- havert Stefaan, Hofman Mare, Moens Guy, Reyd Steven, Baeyens Sven, Colman Davy, De Wolf Kurt, De Wael Geert, Staelens Kris, Van Nimmen Geert, De Backer Tom, Gorus Ignace, De Leeuw Rudy, Van Wichelen Piet, De Man Kurt, Roels Johan, Hermans Pedro, Mannaert Mare, De Keyser Johan Jongens 2.000 m. Geboren 1966 1De Keyser Wim, Hemaco Veldeman Guy, Van Verre Dirk, De Boeck Dominic, Stil ten Rik, Van Moeze Jan, Van De Hauwe, De Smedt Jan, Praet Ronny, De Man, De Clipper Jurgen, Pieters Rik, Roosendans Gino, Heirweg Claude, Callaert Mare, De Craecker Benny, Hertecant Steven, De Smedt Dirk, Bovyn Danny, Pieters Dirk Jongens 2.000 m. Geboren 1965 - 64 - 63 - 62 1. Van Cauwenbergh Patrick, V.T.I. De Clerck Dirk, De Middeleer Carl, Vereecken Luc, Van Goethem Johan, Van De Putte Paul, Annerel Ivo, Duennck Walter, Van Damme Frank, Van Den Abbeele, De Schaep- drijver Piet, Cleemput Jan, Clappaert Guy, Poffliet Danny, Kindermans Mark, Tas Eddy, Van Biezen Johan, Van Marcke Paul, Baetens Geert, Gabriël Renaat Leerkrachten heren 1. De Sitter Pierre, V.T.I. De Mey Guido, Verberckmoes Marc, Ruygers Jan, Van Over- straeten Erwin, Gerio Arthur, De Nil, Van Renterghem, Eg- germont Willy, De Man E.D.M. Jongens 1.500 m. Geboren 1967 Een greep van het Sint-Vincentiusinstituut arriveert aan de start (c)

De Voorpost | 1982 | | pagina 9