Coens (Oosterzele) en Eeman (Lede) uitblinkers op slotwedstrijd Kaatstransfers Gewest Aalst-Dendermonde «Diamanten» schutter bij «Heïkant-Stekene> Schaakklub: De Pion Aalst 38 - 5.11.1982 - De Voorpost PAARDESPORT Fontey b©n .ed< i naa I Vli€ Een eve wac slis; voo: ken geti ling BAC Het die het Portr ook wini bek. star Teg» bek. wert thuii dere toch Veel raak kon mild Er was een goede belang stelling voor de slotwed strijd van het seizoen 1982 te Liedekerke. Het O.P.V. orga- nizeerde op 't Lindeke pre cies zijn 56e wedstrijd. Wel iswaar verschenen er min der paarden aan de start en dat is w^licht te verklaren door het te (lang?) en zwaar seizoen. Toch hebben de pony's van Eeman (Lede) en Coens (Os- terzele) nog een opvallende irisheid laten blijken. Bieke en Shelley hebben nog maar eens uitgepakt met een paar sterke num mers. De familie Eeman liep er terecht fier bij. Met zon talent in huis lig gen er nog vreugdevolle da gen in het verschiet. Klasse komt altijd boven. Dat bewezen de pony's van Roger Coen uit Oosterzele. Moonlight en Sabrina kun nen steeds met om het even wie in de clinch. Ook paar den die steeds tot het uiter ste gaan en zich seizoen na seizoen aan de top weten te handhaven. De familie Coens nog niet zolang aktief in de ponysport heeft zich al een aardige reputatie weten op te bou wen. Met alle vezels ver groeid aan een sport die hen de nodige ontspanning biedt na een drukke week in He zakenwereld. Moonlight en Sabrina ko men steeds verzorgd voor het publiek. Op dat vlak kan de familie Coens als voor beeld gesteld worden! Ook mensen die bekommerd zijn voor de veiligheid van hun jockeys. De staat van het terrein is wel altijd een be kommernis van Roger Coens, die hiermee bewijst dat hij begaan is met het wel van de ponysport. De pony's en paarden gaan nu voor een tijdje op stal. Tot zondag 5 december voor de grote Sinterklaaswed strijd. (VDV) Uitslagen te Liedekerke Eénjarigen: 1. Alpinist (Ver- massen. Kerksken), 2. Ar nold (Van Herreweghe), 3. Backer, Liedekerke), 2. Mi- Petula (Wellington), 4. lohny crob (Massagé), 3. Sultan (De Wulf), 5. Mona (Ver- (Reynaert). 4. Lady (Rey- P®ten). naert), 5. Sprinter (Necke- Vlucht 1,10 m.: 1. Bieke (Ee- broeck) man. Lede). 2. Sibelle (Van Draf 1.15 m.: 1. Jolita (Bové. (Coens. Oosterzele), Damme). Dilbeek), 2. Prins (Dhaese), gola (De Laender) pref bereden: 1. Echo (Ver- 3. Papillon (Tuypens). 4 Draf 1,45 m.: 1. Johny - Dus- hasselt). 2. Juge-de-Paix Krak (Bisschop) baba (Corijn. Erembode- (Wouters). 3. Median (De Vlucht 1,15 m.: 1. Bieke (Ee- gem), 2. Sprinter (Necke- Winne), 4. Mazurka (Ophal- man, Lede). 2. Little-Dia- broeck), 3. Mustang (Cer- fens). mond (De Petter), 3. Lucky teyn), 4. Juge de Paix (Wou- Draf 1,10 m.: 1. Johny (Al- (De Laender) ters). 5. Tonia (Poppe) laert, Loppem), 2. Papilion Draf 1,25 m.: 1. Fideel (Van Grote vluchters: l.Sonia(De (Tuypens). 3. Tindy (Pete- Cauwenberghe. Huise). 2. Vlaeminck. Tielt), 2. Moon- reyns), 4. Natacha (De Wulf), Fideel (De Wulf), 3. Fideel 5. Johny (De Wulf), (Vermassen) Vlucht 1,20 m.: 1. Fury (Van Vlucht 1,25 m.: 1. Rabanni Damme, Liedekerke), 2. Ri- (Van den Borre, Liedekerke), kita (De Poorter). 3. Dream 2. Lisette (Van den Borre), 3. (Van Gucht), 4. Little-Vic Lets go (Neckebroeck). 4. (Wellington). Daisy (De Backer), 5. Boem Draf 1,20 m.: 1. Fideel (De (Wellington) Wulf, Erpe-Mere), 2. Fideel (Vermassen), 3. Prins (Dhae se), 4. Karolien (Van Herre weghe), 5. Krak (Bisschop) Vlcuht 1,30 m.: 1. Maggie (De Backer. Liedekerke). 2. Sabrina (Coens), 3. Isolinde (De Brouwer). 4. Lisette (De Petter), 5. Lascar (Van Eeckhout) Draf 1,30 m.: 1. Kathy (Joos. Moorsel), 2. Voske (Van Zeebroeck), 3. Quick-Star (Allaert), 4. Fideel (Van Cau- wenberge). Vlucht 1,40 m.: 1. Moonlight Sekretaris (Coens, Oosterzele), 2. Ron- broeck van Draf 1,35 m.: 1. Ilsa (Cieters, Appelterre), 2. Kathy (Joos), 3. Never-Compte (Broos), 4. Quick-Star (Allaert). 5. Vos ke (Van Zeebroeck) Vlucht 1,35 m.: 1. Sabrina 2. Per- light (Coens) Renpaarden: 1. Erigavo (De Winne, Oudegem), 2. Iolé (De Munter), 3. Fiston de Veys (De Nil), 4. Migty de Ville (Cosijns), 5. Mysterieu- se (Temmerman). (VDV) Na het beëindigen van de Tittelboom 3/6, R. Baeten 21/ Meyts en Hoebeke die de In een vriendschappelijk zesde speelronde in de eer ste reeks van het klubkam- pioenschap blijft leider Mark Boterbergh iedereen verbazen. Deze keer was het Frangois Van Tittelboom die 2/4, Putteman 21/2/5, Lim- toonaangeven. wedstrijd wonnen de ajui bourg 2/5, Van der Goten 2/5, Rangschikking nen van Post Gent met 4,5 De Wolf 1/4, Van den Houtte Meyts 14/6, Hoebeke 14/6 (+2 3,5 voor Pion Aalst scoorden 0/6. afgebroken partijen). V. F. De Smet, M. Van Cau Ook in de tweede reeks blijft Lierde 13/5, Matthijs 10/4 wenbergh, W. Hoerbeke e; het spannend. De Valck en 1 afgebroken partij). Boter- O. Van Houtte. Limbour| de wet van de sterkste Van Cotthem wonnen elk bergh B 10/6, Stockman 9/5 speelde onbeslist. moest ondergaan. Ook Fr. De Smet blijft overtuigen terwijl Roland Putteman aan een sterke remonte toe is. Uitslagen Limbourg - Ghyssels 0-1 De Smet - V. Der Goten 1 -0 V. Tittelboom - Boterbergh 0-1 Putteman - Van den Hout te 1-0 Chyssels - Matthijs remise Rangschikking Boterbergh M. 5 1/2 op 6 wedstr., De Smet 4 1/2 op 6, Ghijssels 4/7, Matthijs 3/6, hun wedstrijd, terwijl leider (+1 afgebroken partij). Cor- De Mol een half puntje nand 3/1, Nevens 1/1 moest toegeven aan de vier gerangschikte Firmin Cher- - TT reté. donder problemen Uitslagen Chereté - De Mol remise Witte Sterren - Eenhoorn Bazel: 48-85 De Valck - V. Cauwen- slechte prestatie van Ba- bergh in. V.E.M V. Cotthem - Sneppe Miert - Inzé Chijssens - De Smet Inzé - De Mol Rangschikking n r",af werkers die er nodig wa I-u zei vorige week legen Grera- ren om de Witte sterren 01 "u bergen werd met een goede veilige achterstand t« opalen. Het werd een spe n3,- gewist. Enkel de eerste 20 von kat en muis waamlt no< U_1 minuten kon de thuisploeg KAATSEN eens bleek dat Bazel hei De Valck 4.5 tfp 6 wed,,,.. De .Tva^iL»™™ ""j Mol 4,5/6. V. Coothem 4/6. S??"--met betrekking tot de eind] Cherreté 3,5/6, Inzé 3/5, jn he Ghijssens 2/5, Miert 1,5/5, jen maar na rust kwam de Meire 25 n De Smet 17 n1 Sneppe 1,5/6. V. Cauwen- olie dan definitief bovendrij- Verhoeren 12 o i berghe 1/4, De Smet 0,5/3. ven Meire vond in De Smet Witte Sterren- Van de KautJ In de derde reeks zijn het (ex-Robot Eine) en in Toté de S p M^ens S^. (wegc^ j Van Puyem- naar Zele Durmen - Boulon Van Damme Hugo van Her- het gewest Eddy van Herdersem naar dersem naar Gijzegem - Ver- ny (Ringoet), 3. Pergola (De Aalst-Dendermonde deelde Ball D'Ord - Van Holsbeeck hoeven Freddy van Opstal Laender) Draf 1,40 m.: 1. Charlo (Pop- "ee: pe, Oudegem), 2. Gancia- Express (De Troyer), 3. Ba laika (Van de Walle), 4. Sa brina (Gouverneur), 5. Jefke ninck Luc van Opwijk O.K. (Van Herreweghe) Tweejarigen: 1. Sirblok (De Letter, Lokeren). 2. Shelley (Eeman). 3. Alpinist (Ver massen), 4. Tuborg (Vermas sen), 5. Duck (De Wulf) Renpaarden: 1. Hiki-Dou- chez (Cosijns, Schaarbeek), 2. Johny Dusbaba (Corijn), 3. Mustang (Certeyn), 4. Migh- ty-de-Ville (Cosijns), 5. Fis- ton-de-Veys (De Nil) Driejarigen: 1. Shelley (Ee man, Lede), 2. Sangdokan Goos), 3. Duck (De Wulf), 4. Kelly (Poppe), 5. My Lord (Bisschop) Vlucht Sulky: 1Jolie (De 'olgende overgangen Michel van Brussegem naar naar Ham me Sint Anna - Welle - Van Mulders van Dierickx Eddy van Brusse- Opwijk O.K. naar Brusse- gem naar Baardegem - Hey gem - De Kinder Yven van vaert Roger van Heuvel naar Baasrode V.A. naar Opstal - Baardegem S.K. - Vemim- Maesschalk van Herdersem men Herman van Dender- naar Heuvel Erembodegem - belle naar Kastel - De Smet Henrickx Michel van Brusse- Peter van Wieze naar Den- gem naar Baasrode V.A. - derbelle - Nelis Guido Van Definitieve overgangen: Wielandt Rudy van Hamme SK naar Kokejane - De Ko naar Brussegem - Wuytack Leo van Kastel naar Hamme SK - Thierens Luc van Kastel Biljartclubs aandacht Klubs uit het «verbond van Aalst» en «He. verbond van Lebbeke» die regelmatig iets over hun werking, wedstrijden of klubleven wensen zien te verschijnen in «de Voorpost» kunnen steeds kontakt opnemen met onze biljartmede werker. Afspraken over het hoe en wanneer kunnen nu zaterdag tussen 10 en 14 uur ge maakt worden op het telefoonnummer 052- 21.96.56. SCHIETEN Leon Stroobandt uit Stekene zit reeds 60 jaar in «het vak». Inderdaad, reeds 60 jaar trekt Leon aan de pees en laat hij zijn pijl naar de vo geltjes vliegen. Leon is dan ook gekend in Stekene en omstreken als een schutter- van-in-den-tijd-en-nog- steeds. Door de maatschappij waar van hij nu deel uitmaakt werd Leonsken dan ook fi guurlijk in de bloemetjes ge zet. «Den Heikant» eigen lijk heet het «Koninklijke Maatschappij Heikant» organiseerde voor de gele genheid een grote schieting. waarvoor niet minder dan 98 schutters kwamen opdagen. Herdersem naar H.Oke Erembodegem - Verleyen van Denderbelle naar Idder- gem - De Puydt van Kerks ken naar Iddergem Sportief - Leleux Jean Van Heuvel Maatschappij Berg Op zag in de vijfde ronde dat Leon Verhoeken koning werd. naar Pelote Molenbeek, Boeykens is troonopvolger, (dm) Rooseleer A. van S.K. Welle- weg naar Pelote Molenbeek Waas. Overgangen voor 1 jaar: Vernimmen Kamiel van Kas tel naar Puurs. - Baert Hans van Kastel naar Wieze - Van Langenhove van Kastel naar Wieze - Bal Rudy van S.K. Welleweg naar Heuvel - Van Damme Hugo van Her dersem naar Gijzegem. Vrije overgang van Tilley Andre van Opstal Pelote naar Denderbelle club xv. Vermelden we tevens dat Denderbelle club een gron dige reorganisatie heeft toe gepast. en dat de club uit sluitend met spelers van ei gen vesting aantreedt. Het nieuwe bestuur is tot stand gekomen onder impuls van schepen van Sport de heer Germain De Ridder. De Commerce vierde de h. Van Mele die vijftig jaar lid is. (Iv) Stekene vierde een vijftigjarige schuttersvereniging. Daarvoor was Leon gehul- en Den Heikant, digd: zijn klubgenoten Leon gaat nog regelmatig 2 schonken hem in de over- maal per week schieten en tuiging dat hij nog lang zal hij deelt samen (sinds enke- kunnen schieten een do- le jaren) met Raphaël Thijs, zijn pijlen. Lokaalhoudster Guust van Hamme en Julien Julia had een kruik «verster- Van Goethem. kend» vocht met daarbij een De h. Van Mele werd gevierd omdat hij vijftig jaar schiet bij maatschappij De Commerce in Sint-Niklaas. Iv klinkende zoen over voor «haar» diamanten schutter. Leon Stroobandt begon met z'n geliefde sport op 16-jari- ge leeftijd, wanneer hij eens mocht meegaan met nonkel Jan Geerinck. Zestig jaar ge- leden was het te Stekene harte nog hoofdzakelijk doelschie- ten. doch dat werd later ver drongen door het sterk op zettende liggende wipschie- ten. Stroobandt was achter eenvolgens aangesloten bij «De Stuivers». Den Hamer Leon, die onlangs z'n gou den huwelijksjubileum vier de, is nog een kranige schutter die er gerust nog enkele schuttersjaren kan bij doen. Wij wensen het ieder geval van Mad nee! (0-2) weri Laureys werd #n De Uileploeg deed er tot de 14' ronde over om Pierre Verbustel tot koning te kunnen kronen. Denise i onderkoning(in). (dm) naar verd: Viktc Deze sterk zijn i een laag. In he Gery Vinck schoot zich in de vijfde ronde koning van maatschappij De Heidebloem uit Waasmunster (dm) Bij maatschappij Ons Juweel in Waasmunster werd Frans De Boeck koning in de derde ronde terwijl Yves onderkoning werd. (dm)

De Voorpost | 1982 | | pagina 14