Walivo's wedstrijd van de week F.C. Vivak - The Jacky Boys 0-5 Wali vo-ui tslagen, -standen en -programma Walivo en de genegenheid tussendoor... Enkele nieuwigheden op Verkoopsalon SCHEIDSRECHTERS IN ALLERHEILIGENSTEMMING? LIEFHEBBERSVOETBAL Het kampioenschap in Wali vo's zaterdagse tweede ai- deling wordt door een twee tal ploegen volledig be heerst. Nogal opmerkelijk zelfs en F.C. In ter-service met F.C. Cup Baert. vormen er samen een duo met dui delijk titelkansen. ueze bei de ploegen verloren trou wens nogygeen enkel kom- petitiepumen staan dan ook afgescheiden aan de top der rangschikking. Blijkbaar dulden die daar nog geen tegenstand en de andere voetbalformaties. kunnen de eventuele titelambities nu al vergeten. Naar die ti tel heeft de ploeg van The Jacky Boys ook al een drietal seizoenen gegrepen. Tel kens zonder sukses en het resultaat van deze campag nes, werd altijd een dichte ereplaats. In dat verband zijn de ambities bij The Jac ky Boys, nu een beetje afge zwakt. Voor die Sint-Niklase rood-witten verliep de kom petitiestart minder vlot. Een zekere middelmatigheid werd daarbij in de matchre sultaten geschoven. Deze ups en downs zullen de plaatsschommelingen van The Jacky Boys nu bepalen. Toch hoopt die ploeg één van de betere middenmoters te worden. Daartoe zijn de mannen van Etienne Wil- lockx trouwens bekwaam. Een klubcoach die de onder linge kameraadschap in de ploeg, nu het meest centraal stelt. Een belangrijke faktor trouwens en als nieuwe aanwinsten van The Jacky Boys, worden Dirk Blom- maert, Ronny Baetens en Dirk Van Cleemput daar nu ook bij betrokken. Een trio werd ook bij F.C. Vivak aan geworven: Erwin Maes, Alain Vereecken en Jean- Pierre Van Puyvelde. Ook Kurt Bauwens en Gulbert Vercauteren behoren daar terug tot de spelerskern. Ernstige kwetsuren hadden dit tweetal tot een lange in- aktiviteit gedwongen. Nu beschikken voorzitter Fran- gois Velders en klubcoach Andró Aelbrecht wéér over een achttiental spelers. Een formatie die in deze tweede afdeling méér tot de middel matige ploegen behoort. Al een viertal seizoenen zelfs en veel verandering, wordt er bij F.C. Vivak nog niet verwacjit. Zich uit de degra datiezone te houden wordt de enigste betrachting bij deze blauw-witten. Voor de rest ziet men dan wel en als de plaats van een degelijke middenmoter kan gehaald worden, wordt dat bij F.C. Vivak reeds als een sukses beschouwd. Een beetje mee val wordt dan noodzakelijk en dan zou de produktiviteit bij F.C. Vivak, ook moeten kunnen opgetrokken wor den. Schotvaardig waren die vorige zaterdag alles zins. Nochtans werd er te gen The Jacky Boys niet ge- skoord. Alleen Ronny Bae tens de doelman van laatst genoemde ploeg, werd daar verantwoordelijk voor ge steld. Deze leverde daar in de Breedstraat te Sint-Ni- klaas een uitzonderlijke prestatie. Zo'n beetje als de man van de match en de meest verdienstelijke doel pogingen van F.C. Vivak. werden allen gestopt. Voeg daarbij dan een lonende schotvaardigheid van The Jacky Boys en dat verklaart enigszins de brute forfaitcij- fers. Voor hetzelfde geld en met een andere goalie tus sen de palen van The Jacky Boys. worden de mannen van F.C. Vivak ook goed voor een drietal doelpunten. Dat kon daar aanvankelijk n#g niet voorzien worden en de beide ploegen begonnen nogal gemotiveerd aan deze wedstrijd. Dat resulteerde zich in een aantrekkelijk aanvalsspel langs weerszij den. Technisch werd dat al lemaal een beetje beter ver zorgd bij The Jacky Boys. De strijdlust der lokalen ver goedde echter veel en beur telings. werd er enig doel- g&vaar opgetekend. Met sukses overigens voor The Jacky Boys want een afge weerd schot van Hans Troch, werd door Dirk Van Cleemput onhoudbaar tot een doelpunt omgebogen (0- 1, 7* min.). Na dat openings- .Jlnt stelde F.C. Vivak bijna onmiddellijk gelijk. Erwin Maes kon de ideale kans daarvoor echter niet verzil veren. Tijdens dit eerste kwartier zou F.C. Vivak trouwens aan nog meer sko- remogelijkheden geraken. ,Een goed schot van Urbain Van Uytfange werd noch tans weggeduwd door Ron ny Baetens en bij de herne ming, knalde diezelfde Van Uytfange rakelings naast. Een gevaarlijk en een wei nig méér aandringende be zoekende ploeg zou kort na dien de voorsprong verdub belen. Een inzenden van Hans Troch werd door de lokale doelman niet hele maal bemachtigd en een steeds attente Mark Maes was bij de zaak om hieruit het volle profijt te puren (0-2, 19" min.). Ondanks het feit dat F.C. Vivak minder in de nabijheid van doelman Bae tens werd opgemerkt, waren die blauwhemden niet altijd ongevaarlijk. Op een po ging van Marcel Knappen produceerde de goalie der bezoekers dan ook een uit stekende redding. Tussen de beide ploegen werd er niet onaardig en vrij snel gespeeld. Het verhoogde trouwens de kijkwaarde van de match en om het halfuur miste Mark Lutz de kans om de voorsprong van The Jac ky Boys nog op te drijven. Alleen voor doelman Jans- sens schoot deze hopeloos naast en even later hield Wilmer Janssens een poging van diezelfde Mark Lutz. Ook Ronny Baetens bleef zich verder onderscheiden en de bezoekende doelman stopte thans een schot van een dikwijls goed geïnspi reerde Urbain Van Uytfan ge. Dat kon niet altijd van scheidsrechter Eddy Dhanis gezegd worden. Door een bepaalde onzekerheid bij de beslissingen, verwekte die soms langs weerszijden enig ongenoegen. Meer kor daatheid liet de lokale ploeg bekijken. Vooral tij dens het derde kwartier waarin de inspanningen van F.C. Vivak enigszins werden verdubbeld. Er werd méér aangedrongen maar voor de gastheren werd doelman Baetens de onover komelijke hinderpaal. Op enkele kordate pogingen reageerde deze zeer gevat en F.C. Vivak, hengelde daardoor vruchteloos naar een tegenpunt. Ook bij een kopstoot van Erwin Maes redde Ronny Baetens feil loos en bij een poging van Honore Van der Heyden aan de overzijde, bleek Wilmer fanssens eveneens betrouw baar te zijn. Bij de kampwis seling werd de ploeg van The Jacky Boys gewijzigd. Dirk Van Cleemput werd er vervangen door Gilbert Van Broeck. F.C. Vivak begon aan die tweede helft met nieuwe moed en het werd tamelijk evenwichtig. Bij zonder aantrekkelijk trou wens en gevaarlijke mo menten, waren er langs weerszijden voldoende. Te meer omdat de beide ploe gen zich nooit aan afbraak voetbal bezondigden en spontaan de aanvalskaart trokken. Samen met een voorbeeldige inzet al werd die langs de lokale kant, soms iets te onstuimig. Hardnekkige duels werden er dan uitgevochten maar het bleef allemaal binnen de sportieve perken. Een knappe kollektieve aktie van The Jacky Boys bracht dan het eerste doelgevaar in deze tweede helft. Hans Troch en Mark Lutz werden daarbij betrokken en Mark Maes. knikte toen rakelings naast. F.C. Vivak liet zich ook niet onbetuigd en langs Maurice De Vos, samen met Richard Van Haver één van de betere lokale voetballers, werd er bijna gemilderd. Ook Erwin Maes probeerde om de bezoekende voor sprong te verkleinen. Bij dat schot apppeleerde F.C. Vivak even voor strafschop maar het bleef bij een hachelijke situatie tijdens de daarop- volgende corner. De gast heren wilden blijkbaar de zaken forceren en Etienne Velders miste daarvoor een ideale kans. F.C. Vivak nam in die pperiode ook enige risi co's en de eerste noemens waardige tegenstoot van The Jacky Boys. werd al fa taal. Een inzenden van Gil bert Van Broeck werd dan vrij gemakkelijk door Hans Troch ingeknikt (0-3, 58e min.). Nog even zouden de lokalen trachtten te reage ren en bij een koprduel met Erwin Maes. werd de bezoe kende Mark Van Lande- ghem gekwetst. The Jacky Boys spreelden toen enige tijd met tien maar dit kon niet beletten dat Dirk Raes met een goede doelppoging werd genoteerd. Een klem- vaste Ronny Baetens hield F.C. Vivak langs Erwin Maes nog van een doelpunt en met Mark Van Lande- ghem. namen The Jacky Boys geen verdere risico's. Deze werd veiligheidshalve vervangen door Frangois Penneman. Tijdens het laat ste halfuur werd de match minder opwindend. Mis schien ook al omdat de nodi ge inspiratie langs weerszij den. bijna ongemerkt uit de rangen gleed. Een doelppo ging van de bezoekende Mark Lutz werd daarbij nog één van die zeldzame goede momenten. Voor F.C. Vivak werd een vrijschop van Maurice De Vos nog gestopt en kort nadien, sloegen The Jacky Boys weer toe. Eerder door een misverstand ach teraan bij de lokale voetbal ploeg en Mark Maes, was ditmaal ook weer bij de zaak (0-4, 75e min.). Deze bezoe- FC Vivak verloor mei 0-5 tegen Jacky Boys Walivo's F.C. Jacky Boys. (dw) kende puncher zou daarna nog dicht tegen een doel- F.C. Vivak. Deze ploeg zou Honoré Van der Heyden ge- nog tweemaal rakeltngs punt geraakte. Telkens overigens nog verder in de nodeloos verzilverd (0-5. 87" naast schieten. Het vlotte werd d. verhinderd doo, vernieling gespeeld wor- min.). Uiteraard een te zwa- trnuwens met moor h„ F C (een waakzame Ronny Bae- den. Een afgeweerd schot re afstraiiing... tens en het waren zowat de van Mark Maes werd door Roger Van Laere laatste stuiptrekkingen van trouwens niet meer bij F.C. Vivak dat slechts langs Mar cel Knappen en Erwin Maes. Uitslagen Zaterdagreeks 1" afd. 3 Linden - VKW 70 2-4 Habotim - Palamos 4-0 Raap-F.M.C. 1-0 Bondgalm - Spparta 2-0 Milano - Avanti 1 -2 Siera-R.M.S. 5-3 Rodeo -1000 Apppels 5-3 2" afd. Hubo-Tivoli 2-1 Cup 81 - S.V.S. 2-2 Inter Service - Temsica ges. Puyvelde - Kabul 1-3 Hemelaer - Club 89 2-4 Berg Op - Cup Baert 0-11 Vivak - Jacky Boys 0-5 3" afd. A Ankerhof - Alucona 2-0 Boemerang - Doregem 7-1 Bristol - Motoreco 0-0 De Zwervers - Lorenzo 6-0 Dino Boys - Herten Aas 4-0 El Aiyoune - Familia 5-3 King Stone - Eendracht 0-7 3* afd. B Vercauteren - Oud Belsele 3-3 Novelty - N. Marokko 0-9 Rony's Travel - Wazoo 0-0 Zw. Parels-V.K. 80 2-5 Old United - Wijnveld 1 -4 Nantes - Oud Geel 10-1 Niko Boys vrij Zondagreeks 1* afd. Beenhouwerken - Volksu- Rode Duivels - Sannicentral 5-7 Spparta - Desfo 3-2 Bondgalm - Slachthuis 2-0 De Cock - 1000 Apppels 2-0 Geywa - Car Center 1-1 FC United vrij 2* afd. Fan - Centrumvr. 3 0 3 Linden - - Bonapparte 3-0 Oostberg - Klub 65 0-5 •Siera - Post 3-0 Ankerlicht - Ruitershoeve 1-2 Hemelaer - Wijnveld 1-2 Damesreeks A Plezantshop - Goalgetters 2-0 Wazoo - Hamme Ladies 1-5 Raapse - Verh. Meys 5-0 Ankergirls - Bonte Girls 2-3 Hofstade - Hardy Dames 0-6 Spparta - Geywa 3-1 Standen Zondag 1* afd. 1. Beenhouwerken 7 12 2. Spparta 7 12 3. Car Center 7 11 4. De Cock 8 11 5. Geywa 7 9 6. 1000 Appels 7 8 7. Bondgalm 8 8 8. Desfo 8 7 9. Volksunie 7 6 10. Slachthuis 7 6 11. United 6 2 12. Sannicentral 8 2 13. Rode Duivels 6 0 2" afd. 1. Siera 5 10 2. Wijnveld 5 8 3. Post 5 8 4. Ruitershoeve 5 7 5. Bonaparte 5 6 6. 3 Linden 5 6 7. Fan 5 6 8. Klub 65 5 4 9. Ankerlicht 5 2 10. Centrumvr. 5 2 11. Hemelaer 5 1 12. Oostberg 5 0 Damesreeks 1. Plezantshop 7 13 2. Hamme Ladies 6 10 3. Raapse 6 10 4. Goalgetters 7 10 5. Hardy 5 9 6. Pfaff 6 6 7. Bonte Girls 6 4 8. Verhuiz. Meys 6 3 9. Hofstade 5 0 10. Ankergirls 5 0 11. Wazoo 5 0 Zaterdag 1" afd. 1. Bondgalm 8 14 2. Siera 9 14 3. 3 Linden 8 12 4. Avanti 8 10 5 1000 Appels 8 8 6. Milano 7 7 7. R.M.S. 8 7 8. Sparta 9 7 9. V.K.W. 70 7 6 10. Rodeo 7 6 11. Palamos 9 5 13. Habotim 8 5 14. F.M.C. 7 4 11. Raap 7 5 2" afd. 1. Cup Baert 8 16 2. Inter Service 7 14 3. Klub 69 8 12 4. Hemelaer 8 10 5. Kabul 8 9 6. Cup 81 7 7 7. Jacky Boys 7 7 8. S.V.S. 8 7 9. Hubo 8 7 10. Temsica 7 5 11. Vivak 8 5 12. BergOp 8 4 13. Puyvelde 8 3 14. Tivoli 8 2 3" afd. A 1. De Zwervers 8 16 2. Boemerang 8 13 3. Motoreco 8 11 4. Herten Aas 7 10 5 Ankerhof 8 9 6. El Aiyoune Eendracht 8 9 8. Lorenzo 7 7 9. Doregem 8 7 10 Dino Boys 7 6 11. Bristol 8 5 12. Familia 7 4 13. Alcuona 8 2 14. King Stone 8 0 3" afd. B 1. Wijnveld 7 14 2. Wazoo 8 13 3. N, Marokko 8 13 4. Nates 8 10 5. Niko Boys 6 8 6. Oud Belsele 7 7 7. Old United 7 6 8. V.K. 80 7 6 9. Rony's Travel 7 5 10. Zw. Parels 7 4 1-1. Vercauteren 7 2 12. Oud Geel 5 1 13. Novelty 6 1 Programma Zaterdag (telkens aftrap ie 15 u.) 1' afd. 14.30 u.: R.M.S. - Drie Linden 1 Avanti - Siera 1 Spparta 1 - Milano Bondgalm 1 - Rodeo F.M.C. - 1000 Apppels 1 Palamos - Raap V.K.W. 70 - Habotim 2" afd. Cup Baert - Hubo Club 69 - Berg Op 14.30 u.: Kabul - Hemelaer 1 14.30 u.: Puyvelde - Vivak Temsica - Jacky Boys S.V.S. - Inter Service 14.00 u.: Tivoli - CUp 81 3* afd. A Familia - Ankerhof 14.30 u.: Herten Aas - El Aiyoune Lorenzo - Dino Boys De Zwervers - King Stone 14.30 u.: Mtoreco - Eendracht Doregem - Bristol Alucona - Boemerang 3* afd. B Oud Geel - Vercauteren Wijnveld 1 - Nantes V.K. 80 - Old United Wazoo - Niko N. Marokko - Rony's Travel Oud Belsele - Novelty Zw. Parels is vrij Zondag (telkens aftrap te 10 u.) 1* afd. 1" afd. Car Center Beenhou werken 1000 Apppels II - Geywa 10.15 u.: Slachthuis - De Cock Desfo - United Sanicentral - Spparta II Volksunie - Rode Duivels Bondgalm II is vrij 2" afd. Ruitershoeve - Centrumvr. Bonapparte - Siera II 9.45 u. Klub 65 - Hemelaer II Post - Ankerlicht Wijnveld II - Drie Linden II Oostberg - VK Fan Zondag aftrap te 15 u. Dames reeks A Hamme - JM Pfaff Bonte Girls - Wazoo Girls Verh. Meys - Anker Girls Hardy - Raapse Hofstade - Goalgetters Plezantshop is vrij Reeks B De Loezers - Vercauteren De Strijdsters - Zillebeek Reeds een tiental jaren terug werd Walivo op stevige grondvesten gebouwd. Ondanks de meest recente wijzigingen in het bestuur bleef de struktuur van dit Waas liefhebbersvoetbalverbond, bijna ongeschon den. Door de verschillende komitees werd met dezelf de ijver verdergewerkt en voor die mensen achter de schermen bij Walivo werd er verleden vrijdag verza melen geblazen. Op de dagorde stond toen een etentje en... een drankje, zomaar sppontaan aangebo den door Walivo en Freddy met Irène Samson, of de uitbaters van café Stad Leuven op de Grote Markt te Sint-Niklaas. In één der stemmige zaaltjes aldaar werd trouwens een uitstekend menu aangesneden. Een 15-tal genodigden waren er aanwezig waaronder ook enkele mensen van de plaatselijke weekblad- ppers. Zoals gewoonlijk bij Walivo, werd het er echt gezellig. Gemoedelijk trouwens ook en bij een korte spreekbeurt van Gilbert Thijs, Walivo's algemeen voorzitter, werden alle aanwezige komiteeleden voor hun belangeloze insppanningen bedankt. Bloemetjes waren er ook voor Irène de lokaalhoudster van het verbond en Gilbert Thijs inkasseerde nadien de tegenprestatie. Eigenlijk prettige momenten bij een verzorgd etentje en aansluitend daarbij, een sfeervol avondje uit. Of van die genegenheid tussendoor bij Walivo welke trouwens jaarlijks zal herhaald worden... (roger van laere) WALIVO-OVERZICHT Op het 24' Verkoopsalon van het NCMV te Wieze zijn enkele nieuwigheden te ontdekken. Tussen het groot aantal standen wandelen is uiteraard al een prettige bezigheid, vooral nu men geen afgebaken de weg meer moet volgen. In het algemeen geeft het Salon een prettige indruk. De standen zijn goed verzorgd en de ontvangst is hartelijk. Het NCMV mag al jaren prat gaan op deze organizatie van meer dan regionaal belang. Dinsdag reeds kon vastge steld worden dat de belangstelling die van de vorige jaren ver zal overtreffen. Op dat ogenblik waren er reeds vijfduizend bezoekers meer genoteerd dan vorig jaar dezelfde periode. VIDEOPLAAT Een nieuwigheid is alleszins de videoplaat die we konden zien op de stand van Dumbo uit Lebbeke, in dit geval gepresenteerd door Bob Vallé uit Dendermonde. Philips heeft een videosysteem uit gewerkt dat niet met casetten maar met een metalen schijf werkt. Deze schijf is vrijwel onverslijtbaar omdat zij afgelezen wordt door een laserstraal, een systeem dat Philips al een tijdje toepast op het audio-materiaal. Ook voor video biedt een plaat vele mogelijkheden. Het is nu helemaal geen risiko meer om de beelden stil te leggen, terug te draaien of te vertragen. Het systeem werkt perfekt en het beeld is scherper en beter dan dat van een cassette, zelfs beter dan een rechtstreekse uitzending. Mo menteel zijn er in België nog geen verkrijgbaar, maar vanaf volgend jaar zullen deze platen op de markt komen. In het Verkoopsalon ontmoetten we ook de h. Schelfhout uit Aalst die vooral de aandacht trok door zijn openhaard-inzetten. Terwijl iedereen zijn oude schouw afbreekt om ze te vervangen door een open haard, meent hij dat nu de tijd gekomen is om afstand te doen van het open vuur en terug te keren naar de haarden die méér warmte leveren en toch minder stoken. Om het gezellige van de open haard te behouden, werd er een soort van kachel gemaakt die men in de haard kan aanpassen. Er zijn natuur lijk verschillende maten en volgens de verkoper zou er driemaal energie gespaard worden, ondermeer door de 'turbo' die de lucht nadien nog eens verwarmt. Een spaaridee dus voor diegenen die veel brandstof verbruiken. Even verder zagen wij een briketpers waarmee de voorbeeldige huisvaders een voorraad zelfgemaakte papierbriketten kunnen maken om dan in de winter voldoende stooksel te hebben. Foto Wilga uit Grembergen kon ook een nieuwig heid tonen. Hij maakt van een kleurfoto een heuse vlag of een fanion met daarop het beeld van uw geliefde ploeg. Naar verluidt zou dit nu reeds een best-seller worden en vele klubs hebben al dergelij ke fanions besteld... Van het karige nieuws dat we kregen kunnen we bijna geen nuttig Walivo-overzicht geven. Onze scheidsrechters waren niet kwistig met hun wedstrijdverslagen in zoverre dat we van de zaterdagreeksen slechts één binnen kregen. We hopen op betere tijden en meer verslagjes en ondertus sen geven we wat we kregen. In de eerste afdeling heeft Drie Linden een blauwtje opgelopen op eigen terrein. Een flinke 2-4 nederlaag zat er in tegen VKW 70. dat tot nogtoe slechts één overwin ning op zijn palmares op een bescheiden tiende plaats stond gerangschikt. Rodeo dat slechts acht doel punten had gescoord in zes wedstrijden vond nu vijf maal de weg naar het net. De kampioenen van vorig jaar skoorden slechts drie maal tegen zodat ze een 5-3 nederlaag opliepen. Habotim dat het nog steeds zonder overwiining moest stellen deed het goed. De eerste overwinning is bin nen. 4-0 tegen Palamos. Hierdoor kwam de rode lan taarn in de handen van Raap dat weliswaar twee wedstrijden minder heeft gespeeld. Siera en Bond galm hielden de puntjes thuis en delen de leiding. Avanti heeft de laatste we ken wind in de zeilen, hun laatste drie wedstrijden wa ren tegen fel gereputeerde tegenstanders. namelijk Sparta. Bondgalm en Mila no. Het werd zes op zes het geen een prachtig resultaat te noemen is. In tweede blijven de koplo pers punten binnenhalen, terwijl de hekkensluiters het zwaar te verduren kregen, Berg Op en Vivak kregen zelfs een zware pandoering, respectievelijk met 0-11 en 0- 5. Inter Service-Temsica werd gestopt op de 40e min. De bezoekers kregen twee rode kaarten waar mede de overige spelers niet akkoord waren en tevens het terrein verlieten. Een 5-0 ligt dan ook in 't verschiet van Inter. In derde afdelingen blijven King Stone. Vercauteren, Oud Geel en Novelty zonder overwinning. Deze laatsten kregen op eigen terrein een 0-9 nederlaag van N. Marok ko. Andre Moerloos opperde tegen een scheidsrechterlij ke beslissing, schopte de bal weg en kreeg rood. De topper was beslist die van de ongelsagen koplopers Siera-Post. Buiten de 3-0 overwinning van Siera kregn we spijtig genoeg geen neiuws hiervan. Van onze dames kregen we twee verslagjes. Het waren twee overwinningen voor de bezoekende teams. De VK Hamme Ladies behaalde op Wazoo een verdiende 1-5 overwinning. Tot de rust konden de thuisspeelsters gelijke tred houden, maar daarna was hun bobijn af. Het enige doelpunt van Wa zoo kwam van De Schepper. Voor VK Hamme scoorden Els De Gols (3), Pascale Cor nells 1 en Chris Moeseke 1. Hofstade Ladies met negen tegen de De Hardys was een onbegonnen taak. Aan de rust was het slechts 0-1. toch werd het uiteindelijk 0-6. Guido G. Kern D.S.D. Minivoetbal Uitslagen van week 8 Smossers - Mundo Sport 4-3 KL Oktaaf - Minishotters 5-9 Givana - VDB Modema 5-3 MVC - Bouw Buytaert 1 -2 Texaco - VW Audi 8-4 Edelweis - TC Lelie 3-4 Beb Dribbling - Dendermotors ff 0-5 Rangschikking 1. Minishotters 8 16 2. Givana 8 16 3. Kleding Octaaf 8 11 4. Bouw Buytaert 8 11 5. Texaco 8 10 6. Mundo Sport 8 9 7. MVC 8 8 8. Smossers 8 8 9. Edelweis 8 7 10. TC Lelie 8 6 11. VDB Modema 8 6 12. VW Audi 8 2 13. Dendermotors 8 2

De Voorpost | 1982 | | pagina 18